Page 5 of 16 FirstFirst 12345678915 ... LastLast
Results 101 to 125 of 391

Thread: premier league 2004/05

  1. #101
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa je doveo rooneya i da se sad penzionise?
    Liberty and justice

  2. #102
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ogroman je autoritet...tu nema spora i to mi se kod njega najvise i svidja...i uvijek sam kad je svadja izmedju trenera i bilo kog igracha na strani trenera.Neka ga je gadjao kopackom...dje ga krampom ne ubi :wink:
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  3. #103
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bad Boy
    pa je doveo rooneya i da se sad penzionise?
    slažem se u potpunosti.. neće alex još koju godinu...
    WU TANG Nigga thats for something...

  4. #104
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,454
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    je li ko od vas u mogucnosti da postavi sastave svih ekipa kao sto je to neko uradio na topicu calcio?

  5. #105
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja mislim da sam postavio za Arsenal... ostali me ne interesuju! :twisted:
    WU TANG Nigga thats for something...

  6. #106
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    592
    Thanked in
    414 Posts

    Default

    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  7. #107
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo ti i jedan dosta sazet link za Premier ligu ove god....dobar text
    http://www.premierleague.com/fapl.ra....NewsItem&
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  8. #108
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Henry je pored 4 gola koje je dao od pocetka sezone imao i 6 gol asistencija!!!!Ovo je podatak koji ga po meni izdvaja masu iznad svih ostalih spiceva.A neka sam ga u avatar stavio :wink:
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  9. #109
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a kad mi reču Rud Van Nistelroj igračina... ma Anri može da ga uči... Rud samo postavi nogicu i da gol i on je faca! A ovaj brale i namjesti i dadne, svašta radi na teren! 8)
    WU TANG Nigga thats for something...

  10. #110
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Barbarian
    a kad mi reču Rud Van Nistelroj igračina... ma Anri može da ga uči... Rud samo postavi nogicu i da gol i on je faca! A ovaj brale i namjesti i dadne, svašta radi na teren! 8)
    Prvo ne mozhesh da poredish ta dva igracha jer su potpuno drgachiji igrachi , a i ja kazhem Anri je bolji od njega i za mene jedan od 3 najjacha spica na svijet , Nistelroj je klasichna 9-ka znachi gol igrach i medju 10 najboljih je sigurno (barem po meni)!!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  11. #111
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B-A-N-E
    Quote Originally Posted by Barbarian
    a kad mi reču Rud Van Nistelroj igračina... ma Anri može da ga uči... Rud samo postavi nogicu i da gol i on je faca! A ovaj brale i namjesti i dadne, svašta radi na teren! 8)
    Prvo ne mozhesh da poredish ta dva igracha jer su potpuno drgachiji igrachi , a i ja kazhem Anri je bolji od njega i za mene jedan od 3 najjacha spica na svijet , Nistelroj je klasichna 9-ka znachi gol igrach i medju 10 najboljih je sigurno (barem po meni)!!!
    MAsu su razliciti igrachi...to je poenta price.Dobro si rekao...klasicna devetka...kad mu das loptu on rijetko kad promasi ali ga zato treba redovno "hranit" loptama dok Henry i promasi po koju ali sam stvara pozicije za gol i sebi i saigrachima.
    BTW Procitah nedje podatak da klubovi iz Evrope ne mogu parirati klubovima sa Ostrva sto se plata tiche,u Engleskoj su mnogo vece....pa me zivo interesuje da nema ko kakav podatak kolike su plate u nekim vecim klubovima godisnje.Evo za Arsenal sma procitao da je to oko 60 mil funti ali ,prosle god obzirom na dobre rezultate i premije to je bilo i chitavih 70 miliona funti!!!
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  12. #112
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ruuda i henrya ne treba porediti, radi se o totalno razlicitim igracima, iako ja smatram da je thiery uz ronaldinja najbolji na svijetu. prije 2 godine, kad je ruud proglasen za naj igraca prvenstva, bilo je mnogo polemika, ali cinjenica je da je kao jedini spic u fergijevoj 4-5-1 dao 50 golova, bio 2x najbolji strijelac LS-a... i nije istina da on samo postavlja nogu, bilo je tu pravih bisera kao protiv arsenala 2:2 na hajberiju itd. prosle godine je bilo problema sa povredama, a ove ce u tandemu sa wayne-om biti mnogo vise rasterecen od kostantnog flastera protivnickih igraca. on je kralj protivnickog sesnaesterca, najbolje anticipira lopte svojih igraca na svijetu, i nije klasicna 9-ka jer ne daje mnogo golova glavom. njegov gol protiv njemaca je ideal realizatorske sposobnosti koje jedan napadac mora da ima. prava je dobricina i izuzetno pozitivan lik na terenu, ne odgovara na provokacije protivnickih igraca (sjetimo se samo cuvenog udaranja od strane pola arsenalovog tima prosle jeseni). dok anri bije sopstvenog saigraca laurena u tunelu zato sto mu nije dao loptu u zadnjem minutu, prosle godine 1:1 na hajberiju. poznato je da trecina njegove godisnje plate u unitedu ode u razne dobrotvorne svrhe. uz keana je daleko najvoljeniji igrac uniteda, jer je nebrojano puta istakao kako zeli da zavrsi karijeru na old traffordu, iako je real ovoga ljeta nudio mnogo vise od onoga sto prima u unitedu. ne zaima ga celebrity life koji vode njegove kolege sa terena; ljetos je zenio ljubav iz djetinjstva i upisao fakultet. na kraju mora se reci krajnje atipicna figura u danasnjem svjetskom fudbalu i lik koji na ovaj ili onaj nacin nikog ne ostavlja ravnodusnim - ili ga volite ili ne!
    za razliku od thierya koji je van svog fudbalskog genija prilicno sterilan lik...
    Just to slip the skin...

  13. #113
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo mi recite da nije igracina neko ko je nekoliko sezona za redom najbolji ili medju 2-3 najbolja strijelca u svakom mogucem takmicenju gdje nastupi? eto, recimo da mu nije ime ruud van nistelrooy, recimo da mozda vam se svidja njegova igra, recimo da ne igra za omrazheni manchester..

    oliver bierhoff je dok je igrao za prsli udineze dao 28 golova u italijanskoj ligi, a i dan danas se cuju price od "strucnjaka" kako on pojma od pojma nije imao.. kazem 'prsli udineze' jer je oli tipican igrac koga samo treba hranit loptama.. (ruud je slican, samo je prilicno kompletniji..)
    Liberty and justice

  14. #114
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues
    . prava je dobricina i izuzetno pozitivan lik na terenu, ne odgovara na provokacije protivnickih igraca (sjetimo se samo cuvenog udaranja od strane pola arsenalovog tima prosle jeseni)
    Da je fenomenalan igrach tu nikakvoga spora nema...spusta lopte glavom...krupan jak i brz sto se rijetko srece ali si sa ovom konstatacijom da je dobricina si ga precera!!! Ko imalo prati fudbal,pogotovu premijer ligu,zna da je to najprljaviji igrach na svijetu i da konstanto lakta, stipa ,psuje pa chak i pljuje protivnicke igrace i da ga niko zivi ne voli.To se malo raspitaj ako nisi cuo jer ti je ovo milion posto tacan podatak.
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  15. #115
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bad Boy
    samo mi recite da nije igracina neko ko je nekoliko sezona za redom najbolji ili medju 2-3 najbolja strijelca u svakom mogucem takmicenju gdje nastupi? eto, recimo da mu nije ime ruud van nistelrooy, recimo da mozda vam se svidja njegova igra, recimo da ne igra za omrazheni manchester..

    oliver bierhoff je dok je igrao za prsli udineze dao 28 golova u italijanskoj ligi, a i dan danas se cuju price od "strucnjaka" kako on pojma od pojma nije imao.. kazem 'prsli udineze' jer je oli tipican igrac koga samo treba hranit loptama.. (ruud je slican, samo je prilicno kompletniji..)
    Oliver Birhof je fantastican igrach bio i nije bilo te lopte koja se napuca iz odbrane koju on nije glavom spustio partneru u spicu.Sjecam se samo tandema Bierhof-Amoroso(ovaj drugi mi je najmiliji igrach bio godinama tako da sam ih bas pratio) , kakve su oni golove davali i kakve su oni timove na koljena bacala sa solidnim ostatkom tima.Chak se zavrsili treci u Calciu jedne sezone....svi znamo kolko je to tesko.Pa onda ako se mozes prisjetit za reprezentaciju Njemacke sto je radio...usao sa klupe i donio im titulu sampiona Evrope i to nije jednom usao u igru sa klupe i rijesio mech vec nebrojeno mnogo puta dok konacno nisu poceli ozbiljno da ga shvataju.Pa je onda izmedju ostalih donio Milanu titulu posle tolko godina.....njegove klalitete moze da spori samo neka neznalica....bas me interesuje dje si to cuo?
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  16. #116
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SPOJSIS
    Posts
    604
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    STO SE SPICEVA TICE PO MENI RONALDO JE TRENUTNO NAJBOLJI NEPREVAZIDJEN COVJEK POSLE POVREDE KOLJENA IGRA SA 70 POSTO SNAGE I IMA ONAKAV DRIBLING I SUT SA OBIJE NOGE I BRZINU SA ONOM KILAZOM JEDNOSTAVNO ONO JE LUDILO OD IGRACA
    OD BLATA CETE ME PRAVIT MENE BITI NECE
    http://cgm.cs.mcgill.ca/~godfried/agifs/piss.gif

  17. #117
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Makaveli
    Quote Originally Posted by getaway blues
    . prava je dobricina i izuzetno pozitivan lik na terenu, ne odgovara na provokacije protivnickih igraca (sjetimo se samo cuvenog udaranja od strane pola arsenalovog tima prosle jeseni)
    Da je fenomenalan igrach tu nikakvoga spora nema...spusta lopte glavom...krupan jak i brz sto se rijetko srece ali si sa ovom konstatacijom da je dobricina si ga precera!!! Ko imalo prati fudbal,pogotovu premijer ligu,zna da je to najprljaviji igrach na svijetu i da konstanto lakta, stipa ,psuje pa chak i pljuje protivnicke igrace i da ga niko zivi ne voli.To se malo raspitaj ako nisi cuo jer ti je ovo milion posto tacan podatak.
    odgledo sam otprilike 80% ruudovih utakmica u unitedu, i gotovo nijednom nijesam vidio da je usao u verbalni duel sa protivnickim ''krpeljem'', a kamoli da psuje i pljuje igraca. a lakta i stipa mozda upola onoliko koliko njega biju cuvari (najcesce dvojica). njegova losa reputacija je razlog toga sto ga protivnici smatraju igracem koji lako pada na travu, i svaki minut ''tuzaka'' cuvare pred sudijama. medjutim, vjerovatno se sjecas njegovog duela sa vierom na old traffordu prosle godine kad je patrick dobio crveni jer je krenuo da ga udari, a ruud je ''strecnuo'', pa je sudija dao patricku crveni zbog ocigledne namjere da udari igraca. patrick je krenuo da psuje ruuda, smatrajuci da je ruud rekao sudiji da ga je ovaj udario, a ruud se nijednom nije sudiji ni obratio. posle je na sky sportsu radjen usporen snjimak na kome se po trajanju i pocetku ruudove reakcije vidi je on refleksno reagovao na vierinu ispruzenu nogu. kasnije, posl cuvene precke i 90. moinutu, okruzuju ga lemman, cole, lauren i parlour, i pociju a mu se rugaju i udaraju ga, pred njegovom publikom, na sta on uopste nije reagovao! ti momci arsenala u svi dobili 3 do 4 utakmice neigranja, cak se govorilo o oduzimanju bodova arsenalu, a ruud na kraju godine dobija fair play nagradu od FA za ponasanje na toj utakmici. indikativno je to sto su upravo taj, kao i neki predjasnji dueli sa arsenalom uzrok ruudove lose reputacije.
    opet ja oduzih, ali moram reci sta je ruud rekao u svlacionici kad je patrick (kome je to bio 3-i crveni zbog duela sa ruudom) pokusao da dodje do njega posle meca i razracuna se sa njim( postoji video snjimak prikazivan na svim stanicama u britaniji): ''Patrick, you don't have any class''. fudbaksku svakako ima, a ljudsku ne bih rekao.
    Just to slip the skin...

  18. #118
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tastatura
    STO SE SPICEVA TICE PO MENI RONALDO JE TRENUTNO NAJBOLJI NEPREVAZIDJEN COVJEK POSLE POVREDE KOLJENA IGRA SA 70 POSTO SNAGE I IMA ONAKAV DRIBLING I SUT SA OBIJE NOGE I BRZINU SA ONOM KILAZOM JEDNOSTAVNO ONO JE LUDILO OD IGRACA
    ali pazi sta covjek rece: 'trenutno najbolji spic'. ajd' i da si rekao da je najbolji spic svih vremena, ali trenutno? covjek sa 10 kila viska?
    Liberty and justice

  19. #119
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues
    Quote Originally Posted by Makaveli
    Quote Originally Posted by getaway blues
    . prava je dobricina i izuzetno pozitivan lik na terenu, ne odgovara na provokacije protivnickih igraca (sjetimo se samo cuvenog udaranja od strane pola arsenalovog tima prosle jeseni)
    Da je fenomenalan igrach tu nikakvoga spora nema...spusta lopte glavom...krupan jak i brz sto se rijetko srece ali si sa ovom konstatacijom da je dobricina si ga precera!!! Ko imalo prati fudbal,pogotovu premijer ligu,zna da je to najprljaviji igrach na svijetu i da konstanto lakta, stipa ,psuje pa chak i pljuje protivnicke igrace i da ga niko zivi ne voli.To se malo raspitaj ako nisi cuo jer ti je ovo milion posto tacan podatak.
    odgledo sam otprilike 80% ruudovih utakmica u unitedu, i gotovo nijednom nijesam vidio da je usao u verbalni duel sa protivnickim ''krpeljem'', a kamoli da psuje i pljuje igraca. a lakta i stipa mozda upola onoliko koliko njega biju cuvari (najcesce dvojica). njegova losa reputacija je razlog toga sto ga protivnici smatraju igracem koji lako pada na travu, i svaki minut ''tuzaka'' cuvare pred sudijama. medjutim, vjerovatno se sjecas njegovog duela sa vierom na old traffordu prosle godine kad je patrick dobio crveni jer je krenuo da ga udari, a ruud je ''strecnuo'', pa je sudija dao patricku crveni zbog ocigledne namjere da udari igraca. patrick je krenuo da psuje ruuda, smatrajuci da je ruud rekao sudiji da ga je ovaj udario, a ruud se nijednom nije sudiji ni obratio. posle je na sky sportsu radjen usporen snjimak na kome se po trajanju i pocetku ruudove reakcije vidi je on refleksno reagovao na vierinu ispruzenu nogu. kasnije, posl cuvene precke i 90. moinutu, okruzuju ga lemman, cole, lauren i parlour, i pociju a mu se rugaju i udaraju ga, pred njegovom publikom, na sta on uopste nije reagovao! ti momci arsenala u svi dobili 3 do 4 utakmice neigranja, cak se govorilo o oduzimanju bodova arsenalu, a ruud na kraju godine dobija fair play nagradu od FA za ponasanje na toj utakmici. indikativno je to sto su upravo taj, kao i neki predjasnji dueli sa arsenalom uzrok ruudove lose reputacije.
    opet ja oduzih, ali moram reci sta je ruud rekao u svlacionici kad je patrick (kome je to bio 3-i crveni zbog duela sa ruudom) pokusao da dodje do njega posle meca i razracuna se sa njim( postoji video snjimak prikazivan na svim stanicama u britaniji): ''Patrick, you don't have any class''. fudbaksku svakako ima, a ljudsku ne bih rekao.
    Subjektivan si maximalno...nije Rood samo Patrikov problem vec svih igracha u Engleskoj...kolko puta sma ga vidio da ide koljenom na golmana...kolko puta sam ga vidio da produzava nogu na takl da namjerno povrijedi igracha...a to da je odlican glumac to ti je tacno.On na kraju izigrava nevinasce...ono kao sto ja? okel ja? ja nisma nista kriv?NE sprdaj se chasti ti ni saigraci ga ne vole....ko mu je bio od saigracha na vjencanje kad je tako dobar?Ja cu ti rec....trener i niko drugi...no da zakljucimo ovu temu jer me nikako ne mozes ubijedit da je Fair igrach a i ne znam odakle ti taj podatak da je dobio nagradu za Fair Play kad je Arsenalov tim zadnjih godina uvijek osvaja
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  20. #120
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne znam koliko ste upoznati s cinjenicom da Podgoricanke prosto lude za Rudom van Nistelrojem
    "A vidje li onog momka,moja ?"
    "Ee?
    "Onog Ruda Nistelroja !"
    ma svi ga vole
    I just wanna feel real love,
    Feel the home that I live in,
    `cause I got too much life,
    Running through my veins,going to waste.

  21. #121
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ajmo malo statistike za ruuda sa premierleague.com:
    sezona 2003/2004: 29 napravljenih faulova, 4 zuta, 0 crvenih
    2002/2003: 50, 3, 0
    2001/2002: 39, 3, 0

    zute kartone je dobijao uglavnom za simulaciju. dalje, sve sumljivo sto sudija ne vidi na mecu, FA provjeri i pokrene postupak protiv igraca. a mogu ti sa sigurnoscu reci da ruud nijednom nije bio suspendovan u 3 godine igranja za klub. sad cu biti maliciozan, ali vjerovatno su samo igraci arsenala u ove 3 godine napravili vise sankcionisanih faulova nad ruudom, nego sto je on zaradio zutih protiv svih! momak nikad nije imao probleme te vrste u drugim bitnim mecevima, a to da ide nogom na golmana - pa on igra u engleskoj, ne u italiji. kad ide visoka lopta na njega kad howard degazira - stipa, gura, to je tacno jer nije posebno skocan, pa mora da zagradi loptu gotovo savrseno, a i da te pitam: kako bi se ti osjecao da te u takvoj situaciji sa ledja poklopi sol, o'brien, hippia, king, ili neko drugi. cinjenica je da je jedini napadac u engleskoj koji kostantno, iz nedjelje u nedjelju, mora sam da se nosi sa 2 centralna beka u vazduhu (slicnu ulogu je imao jedino saha u fulhamu).
    a sto se vjencanja tice, nije on beckham da pravi show od toga, o ovome je glupo raspravljat.
    sto se fair play nagrade tice, to je nagrada u stanovljena prije 3-4 godine kad, ako se sjecas, di canio nije dao da se postigne gol zbog povrede protivnickog golmana, vec je uzeo u ruke - dakle dodjeljuje se za pojedinacne slucajeve kao primjer sportskog ponasanja na terenu.

    evo jedan dobar link: http://www.telegraph.co.uk/sport/mai...2/sfgman22.xml
    i jos jedan: http://www.cnn.com/2003/sport/footba...30/arsenal.ban
    Just to slip the skin...

  22. #122
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SPOJSIS
    Posts
    604
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bad Boy
    Quote Originally Posted by tastatura
    STO SE SPICEVA TICE PO MENI RONALDO JE TRENUTNO NAJBOLJI NEPREVAZIDJEN COVJEK POSLE POVREDE KOLJENA IGRA SA 70 POSTO SNAGE I IMA ONAKAV DRIBLING I SUT SA OBIJE NOGE I BRZINU SA ONOM KILAZOM JEDNOSTAVNO ONO JE LUDILO OD IGRACA
    ali pazi sta covjek rece: 'trenutno najbolji spic'. ajd' i da si rekao da je najbolji spic svih vremena, ali trenutno? covjek sa 10 kila viska?
    JA POD TIM TRENUTNO PODRAZUMIJEVAM SKORO ZADNJIH 10 GODINA TAJ COEK SA 10 KILOGRAMA VISKA SPRINTA PORED OSTALIH I LOMI IH U KUKOVE KAO DA IMA IDEALNU TEZINU
    OD BLATA CETE ME PRAVIT MENE BITI NECE
    http://cgm.cs.mcgill.ca/~godfried/agifs/piss.gif

  23. #123
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sto se tice driblinga, rada nogu i brzine, pogledaj pod Ronaldinho
    Liberty and justice

  24. #124
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ronaldo je zakon stvarno sto coek kaze lomi ih u kukove :wink:

  25. #125
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    alo, zalutaste sa teme...
    WU TANG Nigga thats for something...

Page 5 of 16 FirstFirst 12345678915 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •