Page 15 of 16 FirstFirst ... 5111213141516 LastLast
Results 351 to 375 of 391

Thread: premier league 2004/05

  1. #351
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    iako sam navijac manchestera strasno mi je mio i liverpul ove godine, nazalost ni oni nemaju srece sa povredama igraca...

  2. #352
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Dako dobijemo liverpul danas...

  3. #353
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    KOJI LOPOVLUK :
    2149: Spurs appear to have won the points after Roy Carroll clears way off his line and Pedro Mendes sends a stunning 50-yard chip goalwards.

    The Northern Ireland keeper gets back on his line in time but fumbles the ball over the goalline - only for the officials not to give what looks like a clear goal.
    ----------
    Gledao sam, stvarno presmijesno, regularnije od onoga ne moze biti, vidjelo se i sa Plutona...

  4. #354
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    taj manchester polako postaje engleski juventus. koji je ovo put da ih sudije cascavaju ove sezone? 4-5?
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  5. #355
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari
    taj manchester polako postaje engleski juventus. koji je ovo put da ih sudije cascavaju ove sezone? 4-5?
    Ziva istina.No dobro je dok ima objektivnih navijacha da ponensto sto je ocigledno svima i priznaju (respect za Killu) .
    BTW Totenham bas igra nanmrtvo dobro zadnjih par meceva...kakav je ima debi onaj ludak te dade 2 gola i to drugi ka da je kapiten tima u najmanju ruku....za ono je trebalo imat mudah.
    BTW BTW Chelse je stvarno svima dosadio....mogli bi izgubit i oni jednu za promjenu
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  6. #356
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Celzi kako je krenuo oborice rekord arsenala u brojuutakmica bez poraza za redom. Bjese li ono 49
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  7. #357
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    4-5? stvarno? ajde molim te podsjeti me tih meceva, ja ko da nijesam gledao tim o kome ti govoris... znam samo da su nama uskraceni cisti penali protiv boroa i cityja kuci, npr. cak i posle arsenala ostalo je misljenje u engleskoj fudbalskoj javnosti da arsenal nije bio pokraden, o cemu sam vec pisao. 4-5 meceva? :roll:
    iskreno, prije bih volio da vam je fa dodijelila nekim cudom ta 3 boda (sad kad je titula otisla u *****), u zamjenu za zdravog giggsyja. mislim, vi ste se junacki branili, mi nijesmo imali konkretnu napadacku opciju negdje od 60-og minuta, lopta je presla crtu, i ok. pomocnik je bio na nekih 25 metara od gola, nije ni gledao pazljivo, jedina osoba na terenu koja je bila apsolutno sigurna da je lopta presla crtu je caroll licno. sigurno ste od njega ocekivali da krene ka sudiji i vice da je bio gol? kakva bi to scena bila...
    a nijesu se ni igraci spursa nesto previse bunili posle meca, ne sjecam se ko je vise slavio 0-0 na old traffordu. a to navijace spursa sigurno mnogo vise boli od ponistenog gola, sto su mi mnogi i potvrdili po raznim forumima. da li bi pristali na ponovljen mec? sad, sa povrijedjenim giggsom i ruudom, i supendovanim wayneom, pa cak i na neutralnom terenu, opet vi ne bi pristali na ponovljeni mec, i vi to dobro znate.
    4-5 meceva? treba nas strijeljat, stvarno. e kastiga...
    Just to slip the skin...

  8. #358
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    recimo, bod protiv boltona, bod protiv blackburna, krajnje sumnjiv penal protiv assenala (mada posle nije sviran cist, sto jes jes), ovo sad. mozda ima jos nesto, nisam gledao svaku utakmicu. 5 bodova, sitnica, od toga 3 u 90, 2 protiv direktnog rivala.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  9. #359
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Outside the Shankly Gates
    Posts
    1,299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    getaway, ne znam da li se tvoje shvatanje "engleske fudbalske javnosti" iscrpljuje sa MUTV, ali vecina medija koje ja pratim (guardian i bbc, recimo) opisala je pobedu manchestera nad arsenalom i sudijske odluke tog dana (pa, gle, i taj penal koji je dosudjen za vas) kao "controversial". obashka shto je ono shto se deshavalo protiv blackburna i boltona bilo naprosto skaredno, a nepriznat gol tottenhamu je samo treshnja na vrhu i paradigma vashe sezone koja obiluje tim i takvim "sluchajnostima".
    What, no signature? No funny line? No catchy song lyric? F*ck you.

  10. #360
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a da ne pricamo sto se radilo '90-tih godina no dobro...necemo sad o tome.Sad imamo jedan Chelse koji igra tvrd i nedopadljiv fudbal i kupuje sve zivo na trzistu i zaista pocinjem da ih mrzim po malo.Ima li neko da navija za njih?
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  11. #361
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aj sta serete, sad vas 8 ima, navijaca drugih klubova i napali n acovjeka.
    Sve je sad slucajno, manchester ej 10 godina kanta al eto sudije nam donose titule.
    A vasi su timovi svi bogom dani, postenjacine...
    Aj nemojte srat

  12. #362
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Ja mislim da ce chelsi da osvoji ligu sampiona
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  13. #363
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    herki... otkrio si toplu vodu

  14. #364
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Dobro je da sam unio civilizaciju negdje :wink:
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  15. #365
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ljudi zaboravljate da nam u pominjanom gostovanju blekburnu 2 cista penala nijesu svirana, kao uostalom i u mecu sa borom kuci, a tu je i cist penal u mecu sa sitijem. pa hipijin faul nad ruudom u sesnaestercu na traffordu, pa faul nad ferdinandom u sesnaestercu u nesretnom mecu sa totenhemom... ali to je united, njih sudije vole... u mecu sa blekburnom niko ne osporava da je saha rukom spustio smithu za izjednacenje, ali smo i mi u tom mecu prije toga bili osteceni, mislim da smo komentarisali to posle tog meca. jos cu po stoti put reci: samo se iz jednog ugla na mecu sa arsenalom vidi da nije bilo kontakta waynea sa campbellom, a sa mjesta iz kog sudija to posmatra izgleda kao cist penal. (po analizi skysportsa koji je 2 sata svog programa posvetio kontroverznim detaljima tog meca, sa poznatim novinarima, bivsim i sadasnjim menadzerima i ljudima iz FA ciji je gle cuda, celni covjek iz arsenala)
    i jos jednom cu reci: pomocnik na mecu sa totenhemom prvo nije bio dovoljno blizu da prosudi da li je lopta presla crtu protiv spursa, a i nije mi pratio sta se desava jer je bio siguran da je caroll uhvatio loptu.
    sjeca li se neko prvog gola arsenala na gostovanju protiv fulhama, gola henryja protiv chelsija ili tako skorog gostovanja chelsija na merseysideu? ili sudije koji je dozivotno suspendovan jer se radovao posle pobjede liverpoola na mecu koji je on sudio, prije 3-4 godine? mozda se me_myself_and_i sjeca jednog sramnog penala nad rushom 89-e u mecu sa unitedom u 90-om minutu za 1-0...

    da li je iko portu osporio titulu sampiona evrope posle sramno ponistenog gola scholesu u osmini finala? i jesmo li se mnogo bunili, u mecu mnogo vece vaznosti?

    za 99% svih ovih situacija najobjektivniji zakljucak je uvijek da sudija nije apsolutno siguran da ocjeni situaciju. a to nema nikakve veze da sudije vole united ili neki drugi klub vise od drugih timova - narocito ne u engleskoj.

    me_myself_and_i, posto te interesuje, mediji iz kojih ja vatam informacije su: skysports, indepedent, mirror, telegraph,a nikako ne sun i bbc. +razni forumi, fanzineovi...
    Just to slip the skin...

  16. #366
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    niko ne govori da postoji neka teorija zavjere, da je manchester povlascen i da sudije to namjerno rade, kao i to da su druge ekipe 'bezgresne'. ali ne mozes reci da nije bilo 'pomoci', i to dosta, ako se uzme u obzir da se radi o ekipi kojoj u 75% utakmica ne treba pomoc.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  17. #367
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    da zakljucim, barem sto se mene tice: u par navrata jeste bilo nekoliko sudijskih odluka koje bi, da su bile ispravne, uticale na ishod meca, i to na stetu uniteda, a bilo je i onih drugih, kojima je united ostecen. sve u svemu, mislim da je prikazanom igrom u dosadasnjem dijelu sezone bodovni saldo uniteda zasluzen i nazalost prilicno realan, zahvaljujuci losem startu sezone.
    i ne krijem da bih volio da dobijemo scousere ovoga vikenda, pa makar iz nekog nepostojeceg penala, jer to su ipak mersey bastards (i sta bi se tek onda pricalo ), a protiv ostalih zaista ne volim da se desavaju situacije kao sa spursima. bod manje-bod vise, sad je to nama prilicno nebitno.
    Just to slip the skin...

  18. #368
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo bih cestitao navijachima Chelsea na osvojenoj tituli
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  19. #369
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    opet nas pokradose, ono penala vidjelo nije.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  20. #370
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja bih pozdravio makavelija.

  21. #371
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Makaveli
    Samo bih cestitao navijachima Chelsea na osvojenoj tituli
    i ja isto samo sto ih ovdje nema izgleda ni jednog
    jes da su mi oni mili , al mi je liverpool pri srcu najvise

    e da,kakav je magarac onaj dudek ono mi oci vidjele nisu. i da liverpool nije u stanju da za pola sata igre sa igracem vise stvori bar jednu sansu.neverovatno.
    Alan Durban quote from 1980 - “If you want entertainment, go and watch clowns”.

  22. #372
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Chelsi novi prvak a
    Cereal Killer mala ti je ta slika u signature
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  23. #373
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cereal Killer
    ja bih pozdravio makavelija.
    Ja bih pozdravio Annu Falchi
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  24. #374
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znam hercules, sta cu da ima veca stavio bih.
    P.S.
    Good je navijac Chelsea, od juce, zvanicno

  25. #375
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Oces da ti ja nabavim extra large
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

Page 15 of 16 FirstFirst ... 5111213141516 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •