Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 51 to 75 of 80

Thread: eh, da si moj, da nisi njen...i ozenjen

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    305
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    kako mi je smijesno kad odje iskazujete frustracije koje sui toliko ocigledne a same ih ne uvidjate
    nije mi jasno da prije krivite djevojku s kojom se spetljao vas muz, nego njega
    Vazda li ti uskratis zabavu
    Neka djavole za sve su "one" krive, sexualno & emotivno ih zlostavljaju :lolblue:

    @ zippy



    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    u poslednje vrijeme sam sve cesce imala priliku da cujem da se malo starije djevojke (30+) odlucuju za vezu sa ozenjenim muskarcima.
    Listajuci ovaj forum moram priznati da ti pardon VI ama bas svasta cujete


    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Cini li mi se ili se djevojke danas sve kasnije i puno teze uopste odlucuju za zajednicki zivot? ?
    Jeste li i ovo opet samo culi ili?
    Danas su "djevojke" tj. ove djevojke babe od 30 + emancipovane, hoce da zavrse fax, nadju dobar posao pa tek onda da se zamaknu, pardon udaju & naravno kao takve teze (ne odlucuju nego) nalaze nekoga za zajednicki zivot.

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Bez obzira je li slucajnost ili ne, koji je razlog da se djevojka upusti u vezu sa nekim sa kim nema nikakvu buducnost...bar u startu tako stoje stvari, iako se ponekad dogodi da takva veza zavrsi na radost djevojke i preljubnika, a na zalost prevarene i ostavljene zene.
    Vrijedi li graditi svoju srecu na necijoj nesreci?
    A ljubav? Slucajno ili namjerno izostavljena?

  2. #52
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Kako manje drvlja i kamenja kad spopadaU tudjega muza, a da ih cujes kako pricaju o casti i postenju pomislila bi da samo sto svetice nijesu postale.
    Zbilja Lucija ne rece a sta su one koje predju 30 kad nijesu djevojke.
    dok god one napadaju a decko/muz (pol se moze promijeniti po potrebi ) se brani ja tu ne vidim problem , kad on prestane da se brani tu nastaje problem, ali njemu... a njoj nek je sa srecom
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  3. #53
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucia View Post
    Znam najmanje 5 tzv.djevojaka (jer za mene nije djevojka ako predje tridesetu) koje bi bile srecne da se neko pa makar nasali da hoce nesto sa njima! Neka je i ozenjen samo da kaze koju finu rijec, jadne one koji komplexic da izlijece!
    Inace, stare cure mogu da prepoznam na prvi pogled, rijetko kad pogrijesim.
    Znaci ako zele da im neko kaze nesto fino onda imaju complex? :o

  4. #54
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E sto sve ovdje necu cut'
    Je li moguce ljudi moji da ovo pricate?

  5. #55
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Charlie View Post
    Te iskompleksirane i isfrustrirane krave, samo bi se mijesale u tudje zivote i izazivale i mamile jadne muzijake koji ne bi inace, ali posto razmisljaju onom rabotom mora da im se omakne ponekad
    Quote Originally Posted by Lucia View Post
    Znam najmanje 5 tzv.djevojaka (jer za mene nije djevojka ako predje tridesetu) koje bi bile srecne da se neko pa makar nasali da hoce nesto sa njima! Neka je i ozenjen samo da kaze koju finu rijec, jadne one koji komplexic da izlijece!
    Inace, stare cure mogu da prepoznam na prvi pogled, rijetko kad pogrijesim.
    e pa ja stvarno ne znam sta da kazem na ovo :o boze dragi, iz koje ste vi price ispale...

    Quote Originally Posted by cupka View Post
    Vazda li ti uskratis zabavu
    Neka djavole za sve su "one" krive, sexualno & emotivno ih zlostavljaju :lolblue:

    @ zippy


    Listajuci ovaj forum moram priznati da ti pardon VI ama bas svasta cujete

    Jeste li i ovo opet samo culi ili?
    Danas su "djevojke" tj. ove djevojke babe od 30 + emancipovane, hoce da zavrse fax, nadju dobar posao pa tek onda da se zamaknu, pardon udaju & naravno kao takve teze (ne odlucuju nego) nalaze nekoga za zajednicki zivot.

    A ljubav? Slucajno ili namjerno izostavljena?
    a ljubav znaju da ne mogu da imaju, one su samo seksualni subjekti koji sem zadovoljavanja seksualnog instinkta imaju samo jednu zelju - a to je da uniste srecu druge djevojke, koristeci njenog naivnog muskarca :lolblue: o boze, sta je s ovim ljudima hahaha vidis kako je sve poludjelo? Cini mi se nekad da se nase drutsvo krece retrogradno :roll:

    Quote Originally Posted by zippy View Post
    dok god one napadaju a decko/muz (pol se moze promijeniti po potrebi ) se brani ja tu ne vidim problem , kad on prestane da se brani tu nastaje problem, ali njemu... a njoj nek je sa srecom
    bravo zippy potpuno se slazem
    Kako Vaša bolest ?

  6. #56
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Living in the sunlight,loving in the moonlight,having a wonderful time!
    Posts
    87
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zippy View Post
    dok god one napadaju a decko/muz (pol se moze promijeniti po potrebi ) se brani ja tu ne vidim problem , kad on prestane da se brani tu nastaje problem, ali njemu... a njoj nek je sa srecom

    Ziva istina!
    Topli trag na usnama
    miris blag u grudima
    sve me na tebe podsjeca...

  7. #57
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @milicaaaaa
    ja sam iz Pepeljuge, a ti?
    nije se osjetila blaga ironija u mom rukopisu?
    Last edited by Charlie; 24-06-08 at 13:00.

  8. #58
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Tamo odakle vidim ljepse:)...
    Posts
    870
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down No,no...:)

    Ozenjeni,zauzeti...Ne hvala...Graditi srecu na tudjoj nesreci nikada ne treba...
    Ne mogu da shvatim kako ozenjeni covjek moze da se obrati slobodnoj curi,jos manje razumijem obrnutu situaciju...Ali,ko voli neka izvoli...
    "Ja umijem u svakom novembru da napravim jun:)..."

  9. #59
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cupka View Post
    Vazda li ti uskratis zabavu
    Neka djavole za sve su "one" krive, sexualno & emotivno ih zlostavljaju :lolblue:

    @ zippy





    Listajuci ovaj forum moram priznati da ti pardon VI ama bas svasta cujete




    Jeste li i ovo opet samo culi ili?
    Danas su "djevojke" tj. ove djevojke babe od 30 + emancipovane, hoce da zavrse fax, nadju dobar posao pa tek onda da se zamaknu, pardon udaju & naravno kao takve teze (ne odlucuju nego) nalaze nekoga za zajednicki zivot.



    A ljubav? Slucajno ili namjerno izostavljena?
    ti (ili mozda VI?), Cupka, se kanda nesto naljuti (naljutiste)?

    Pada li ti na pamet da ja ponekad "nesto cujem" da bih vas (ne mislim na tebe,) podstakla da malo pisete na ljubavi...i da iz samo jednog primjera izvlacim ovo pitanje, koje tebe dobro ispotresa?
    A slozices se da 3 strane znaci da je tema interesantna?

    Ljubav se, Cupka, uvijek podrazumijeva, ja ne razumijem veze kojima glavni motiv nije ljubav, makar bile sa ozenjenima i udatima


    Bez obzira sto se Cupka ljuti, istina je da dosta djevojaka ima vezu sa ozenjenim muskarcima...svakako ih ne krivim, zasto bi te djevojke cuvale njegov brak ako on to ne radi? Samo se pitam zasto pocinjati nesto sto je unaprijed osudjeno na propast ili bar na patnju ?

    I ove podjele djevojaka na mladje i starije mi je cudno...znam dosta djevojaka preko 30 godina koje bolje izgledaju od mnogih od 20!

    Molila bih Luciju da pojasni kako raspoznaje mladje i starije djevojke?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  10. #60
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Kako manje drvlja i kamenja kad spopadaU tudjega muza, a da ih cujes kako pricaju o casti i postenju pomislila bi da samo sto svetice nijesu postale.
    Zbilja Lucija ne rece a sta su one koje predju 30 kad nijesu djevojke.
    Neka ti prica, ja mnim da ne bi ni ti reka' ne kad bi te neke odive nacerale na blud!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  11. #61
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Neka ti prica, ja mnim da ne bi ni ti reka' ne kad bi te neke odive nacerale na blud!
    Ma jok. Ja sam fini i tudje ne bi nikako drzim se one poslovice "Muža će najbolje osvetiti ženin ljubavnik."

  12. #62
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nisam naisla na izuzetke medju djevojkama preko 30 godina koje su neopterecene, zadovoljne i ispunjene, a ako me neko ubijedi da ce im stanje popreviti moj muz ili muz bilo koje od vas, priznacu da nisam u pravu.
    Zaista ne mogu da zamislim da bilo koje stvorenje zenskog pola moze biti srecno sa muskarcem koji papiroloski ili u bilo kom drugom smislu pripada nekom drugom.

  13. #63
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Lucia View Post
    Zaista ne mogu da zamislim da bilo koje stvorenje zenskog pola moze biti srecno sa muskarcem koji papiroloski ili u bilo kom drugom smislu pripada nekom drugom.
    hahhaha pa da je taj papir garancija srece ne bi on trazio pored ljeba pogace

  14. #64
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucia View Post
    Nisam naisla na izuzetke medju djevojkama preko 30 godina koje su neopterecene, zadovoljne i ispunjene, a ako me neko ubijedi da ce im stanje popreviti moj muz ili muz bilo koje od vas, priznacu da nisam u pravu.
    Zaista ne mogu da zamislim da bilo koje stvorenje zenskog pola moze biti srecno sa muskarcem koji papiroloski ili u bilo kom drugom smislu pripada nekom drugom.
    Vjerujem da ima djevojaka 30+ koje se ponasaju ovako kako ti pises, ali da bas nijesi srela nijednu koja je zadovoljna svojim zivotom, koja sama bira da formira porodicu onda kad bude spremna za to, pa makar to bilo sa 40 godina, ili cak nikad...ili koja izabere da sama podize dijete iako ima priliku da to uradi zajedno sa djetetovim ocem, a da je pri tom potpuno ispunjena i zivi uopravo onakav zivot koji joj odgovara...e to ne mogu da vjerujem...ili si ti srela jako malo djevojaka 30 +.

    Zanima me i ovo "pripada nekom drugom"?
    Sta to znaci?
    Muskarac nije majica da pripada tebi ili meni, valjda je svoj, ili bi bar trebalo da je svoj...kako to muskarac "pripada" jednoj zeni?
    Last edited by zvoncica; 24-06-08 at 22:18.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  15. #65
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    48
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zvoncice, koliko imas godina? :-)
    Pravih se rijeci uvijek kasno sjetim,
    odgovor znam kad ostanem sam!

  16. #66
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    sto pitas? Ko velis, branim ove od 30 + pa sam i ja jedna od njih?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  17. #67
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvjetak zanovjetak View Post
    [
    Ne mogu da shvatim kako ozenjeni covjek moze da se obrati slobodnoj curi,jos manje razumijem obrnutu situaciju...Ali,ko voli neka izvoli...

    Vrlo lako jos ako ima mogucnosti da je ******** Jos lakse hehehehehehehehehhe !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  18. #68
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    305
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ti (ili mozda VI?), Cupka, se kanda nesto naljuti (naljutiste)?

    Pada li ti na pamet da ja ponekad "nesto cujem" da bih vas (ne mislim na tebe,) podstakla da malo pisete na ljubavi...i da iz samo jednog primjera izvlacim ovo pitanje, koje tebe dobro ispotresa?
    A slozices se da 3 strane znaci da je tema interesantna?

    Ljubav se, Cupka, uvijek podrazumijeva, ja ne razumijem veze kojima glavni motiv nije ljubav, makar bile sa ozenjenima i udatima


    Bez obzira sto se Cupka ljuti, istina je da dosta djevojaka ima vezu sa ozenjenim muskarcima...svakako ih ne krivim, zasto bi te djevojke cuvale njegov brak ako on to ne radi? Samo se pitam zasto pocinjati nesto sto je unaprijed osudjeno na propast ili bar na patnju ?

    I ove podjele djevojaka na mladje i starije mi je cudno...znam dosta djevojaka preko 30 godina koje bolje izgledaju od mnogih od 20!

    Molila bih Luciju da pojasni kako raspoznaje mladje i starije djevojke?

    Eh da sam se naljutila bogomi bi znala
    Zapade mi za oko da si bas ti otvorila svaku 2 temu ovdje & da svaka pociva na rekla-kazala. Da si napisala nesto iz licnog iskustva pa ni po jada... a mozda i jesi ko zna
    Nekad, dok sam ja bila moderator ove zavjetrine druge su se pjesme pjevale. Ljudi su uglavnom pisali o svojim problemima, bilo je mnogo vise realnih tema, da ne kazem zrelijih a samim tim i odgovora. Sad se prvo postavi pitanje (osakaceno od bilo kakve kreativnosti & smisla) & baba Saveta sa svojim neiscrpnim zivotnim iskustvom stupa u akciju.
    Ljubav se podrazumijeva? Hmmm pa ne bih rekla, vrni se na pocetak pa procitaj je li iko ukljucujuci i tebe i spomenuo da se eto moze desit da je ljubav posrijedi a ne inat i nanosenje zla toj mrcenici & njenom postenom muzu

    Sto se tice same teme, sigurno ima i takvih slucajeva, vazda ih je bilo pa i u vrijeme nasih baba. Ali eto kao neizlijeceni emotivac ne bih se usudila da kritikujem i spocitavam bilo kome i zaista zelim da vjerujem da je ljubav ( aj neka se prislepa i sex) jedini razlog zbog koga se neka cura upusta u odnose sa ozenjenim zauzetim (ali ne i oduzetim) muskarcem. :-)

  19. #69
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cupka View Post
    Ljubav se podrazumijeva? Hmmm pa ne bih rekla, vrni se na pocetak pa procitaj je li iko ukljucujuci i tebe i spomenuo da se eto moze desit da je ljubav posrijedi a ne inat i nanosenje zla toj mrcenici & njenom postenom muzu

    Sto se tice same teme, sigurno ima i takvih slucajeva, vazda ih je bilo pa i u vrijeme nasih baba. Ali eto kao neizlijeceni emotivac ne bih se usudila da kritikujem i spocitavam bilo kome i zaista zelim da vjerujem da je ljubav ( aj neka se prislepa i sex) jedini razlog zbog koga se neka cura upusta u odnose sa ozenjenim zauzetim (ali ne i oduzetim) muskarcem. :-)
    Kako nema, ja sam rekla, doduse ne eksplicitno ali sam to mislila

    Quote Originally Posted by Lucia View Post
    Nisam naisla na izuzetke medju djevojkama preko 30 godina koje su neopterecene, zadovoljne i ispunjene, a ako me neko ubijedi da ce im stanje popreviti moj muz ili muz bilo koje od vas, priznacu da nisam u pravu.
    Zaista ne mogu da zamislim da bilo koje stvorenje zenskog pola moze biti srecno sa muskarcem koji papiroloski ili u bilo kom drugom smislu pripada nekom drugom.
    Lucia, priznaj da je misija tvoja na ovom forumu da nadjes drznicu koja ti otima muza?

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Vrlo lako jos ako ima mogucnosti da je ******** Jos lakse hehehehehehehehehhe !
    :lolblue: urnebesno kao i uvijek :lolblue:
    Kako Vaša bolest ?

  20. #70
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cupka View Post
    Eh da sam se naljutila bogomi bi znala
    Zapade mi za oko da si bas ti otvorila svaku 2 temu ovdje & da svaka pociva na rekla-kazala. Da si napisala nesto iz licnog iskustva pa ni po jada... a mozda i jesi ko zna
    Nekad, dok sam ja bila moderator ove zavjetrine druge su se pjesme pjevale. Ljudi su uglavnom pisali o svojim problemima, bilo je mnogo vise realnih tema, da ne kazem zrelijih a samim tim i odgovora. Sad se prvo postavi pitanje (osakaceno od bilo kakve kreativnosti & smisla) & baba Saveta sa svojim neiscrpnim zivotnim iskustvom stupa u akciju.
    Ljubav se podrazumijeva? Hmmm pa ne bih rekla, vrni se na pocetak pa procitaj je li iko ukljucujuci i tebe i spomenuo da se eto moze desit da je ljubav posrijedi a ne inat i nanosenje zla toj mrcenici & njenom postenom muzu

    Sto se tice same teme, sigurno ima i takvih slucajeva, vazda ih je bilo pa i u vrijeme nasih baba. Ali eto kao neizlijeceni emotivac ne bih se usudila da kritikujem i spocitavam bilo kome i zaista zelim da vjerujem da je ljubav ( aj neka se prislepa i sex) jedini razlog zbog koga se neka cura upusta u odnose sa ozenjenim zauzetim (ali ne i oduzetim) muskarcem. :-)
    onda je dobro sto se nijesi naljutila!
    Ko ti brani Cupka da postavljas smislene i pametne teme...ja takve i cekam ali nesto se nijesi bas pokazala...udri, onda bih ja bila postedjena otvaranja novih tema
    Ovo ti je, sestro moja, sve iz mojega nesretnjega zivota, no me sramota da recem da se meni desilo:monkey:
    Ne daj boze da se sve ove nevolje koje sam odje postavila suturaju na mene?! Neka fala
    Cupka, ja znam da se ne bih upustila u takvu vezu da ne zavolim, ali ovdje ima i onih koji bi samo radi sexa varali (evo ti Zvek, ne priznaje ljubav, samo seks)i svi iznose svoje vidjenje...ako je iskljucena ljubav, onda je to njihovo vidjenje...
    Uglavnom, kritika o nekvalitetu, bez ikakvoga doprinosa kvalitetu je prilicno jalova. Ja ti ga rekoh, a ti kako oces, izbit me ne mozes, ne poznajes me:grin:
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  21. #71
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zvonci xaxaxaxaxaxxa nasmija me dobro Ja ljubav priznajem jedino kad si TI u pitanje (+ ono drugo ) ostale samo cisti dobri S E X
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  22. #72
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto ako zvonci smeta da ti sa ostalima imas dobri sex...

  23. #73
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Tamo odakle vidim ljepse:)...
    Posts
    870
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Vrlo lako jos ako ima mogucnosti da je ******** Jos lakse hehehehehehehehehhe !
    Nego taman vala...Kad je tako blesava...
    "Ja umijem u svakom novembru da napravim jun:)..."

  24. #74
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post


    Lucia, priznaj da je misija tvoja na ovom forumu da nadjes drznicu koja ti otima muza?
    Kako si me samo provalila miliceeeeee! Ali nasa ljubavnica je mlada, necemo ti mi ove od 30+ [sala]

  25. #75
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rastafer View Post
    Sto ako zvonci smeta da ti sa ostalima imas dobri sex...
    to mu je jedini minus...mada mi je laknulo sto samo mene voli:mrgreen::lolblue:
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Jelena Karleusa i njen glasic :p
    By Veri in forum Sve i svašta
    Replies: 0
    Last Post: 16-02-08, 20:35
  2. Ako je Ozenjen ,nije...
    By ars in forum Ljubav
    Replies: 3
    Last Post: 05-02-06, 14:33
  3. Replies: 0
    Last Post: 05-09-05, 20:27
  4. Muzika i njen uticaj....
    By LoVeRmAn_pG in forum Muzika
    Replies: 54
    Last Post: 27-08-04, 13:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •