Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 80

Thread: eh, da si moj, da nisi njen...i ozenjen

  1. #1
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Unhappy eh, da si moj, da nisi njen...i ozenjen

    u poslednje vrijeme sam sve cesce imala priliku da cujem da se malo starije djevojke (30+) odlucuju za vezu sa ozenjenim muskarcima.
    Je li to slucajnost ili su se pojavili neki novi momenti...? (mozda nijesu novi no ja nijesam u toku?:?)
    Cini li mi se ili se djevojke danas sve kasnije i puno teze uopste odlucuju za zajednicki zivot?

    Bez obzira je li slucajnost ili ne, koji je razlog da se djevojka upusti u vezu sa nekim sa kim nema nikakvu buducnost...bar u startu tako stoje stvari, iako se ponekad dogodi da takva veza zavrsi na radost djevojke i preljubnika, a na zalost prevarene i ostavljene zene.
    Vrijedi li graditi svoju srecu na necijoj nesreci?
    Last edited by zvoncica; 08-06-08 at 23:00.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. #2
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Zato sto kratkorocna veza cesto zna biti u svakom smislu korisnija od dugorocne, a ozenjene muskarce je lakse drzati pod kontrolom.

  3. #3
    Join Date
    May 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Definitivno ne bi trebalo uopste se upustati u vezu sa zauzetim muskarcem pogotovo ozenjenim... Prevara kako god okrenes i saznanje da je zbog tebe i tvojeg svjesnog ponasanja, neko povrijedjen, ne ostavlja ravnodusnim, bar ne one koji imaju imalo obraza... Hvatajte ove free, dok to jos jesu
    "Jedino u mojim očima postaješ savršenstvo." by me

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Znaci sve krenulo naopako. Nekad ozenjeni sakrivali burme, a sad im to marketinski plus Sad je jasno sto moj komsija Zvek to potencira, a ono da ove sto imaju 30 bez PDV napadaju

  5. #5
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by elizapg View Post
    Definitivno ne bi trebalo uopste se upustati u vezu sa zauzetim muskarcem pogotovo ozenjenim... Prevara kako god okrenes i saznanje da je zbog tebe i tvojeg svjesnog ponasanja, neko povrijedjen, ne ostavlja ravnodusnim, bar ne one koji imaju imalo obraza... Hvatajte ove free, dok to jos jesu
    Ne zahebaj obrazati ehhehehehe Oces da mi pokvaris "bizmismis" hahahah ! A sto ako NIKO nije povrijedjen ?????
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  6. #6
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Vrijedi li graditi svoju srecu na necijoj nesreci?
    Oteto prokleto.
    Ne stvarno, ja nešto ne bi imala živaca. I teško da postoji neko da je zaslužan da se ja tu sad nešto za njega borim i jadima nosim.
    Never Complain, Never Explain

  7. #7
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Znaci sve krenulo naopako. Nekad ozenjeni sakrivali burme, a sad im to marketinski plus Sad je jasno sto moj komsija Zvek to potencira, a ono da ove sto imaju 30 bez PDV napadaju
    Mislis da je danas burma prednost?
    Kakva je prednost u jednoj avanturici kojoj se zna kraj?
    ajde sport i razonoda...neko voli tako (ka moj drug Zvek:-P) ali zasto sebi praviti muku...nikad covjek ne zna, moze se zaljubiti...sto ako ona pozeli da bude samo njen i niciji vise?

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Ne zahebaj obrazati ehhehehehe Oces da mi pokvaris "bizmismis" hahahah ! A sto ako NIKO nije povrijedjen ?????
    e tebe pitam...jesi li siguran kad kreces u tu avanturu zvanu prevara da niko nece bit povrijedjen?
    Je li se desio nekad takav slucaj? (:mrgreen:mene ne racunaj, je te obozavam pa obozavam i ozenjenoga i slobodnoga!)
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Po Hamurabijevom zakoniku sakrivanje tudjeg roba je povlačilo smrtnu kaznu, a da li bi se to moglo podvesti pod tu tacku djavo ce ga znati Dobro kazes da problemi nastaju kad rezerva hoce da joj pripadne glavna uloga i sto kaze Nikolina za to treba imati zivaca.
    Sto se tice gradjenja svoje srece na tudjoj nesreci vjerovatno se ne razmislja o tome ili se izgradi neka teorija za opravdanje. Makar i ona o slobodnoj konkurenciji i neka se izabera bolja 'varijanta', a kad se crta podvuce vazda gora mogucnost otpada

  9. #9
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    85
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kao u latino- americkim serijama, kada komsiica sa treceg sprata pomogne komsiji oko njegovog emitivog nezadovoljstva..... Dalje, ona ostane trudna i td. i td. :lolblue:

    Nikada ne bih uradila ono sto ne zelim meni da se desi.

  10. #10
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Mislis da je danas burma prednost?
    Kakva je prednost u jednoj avanturici kojoj se zna kraj?
    ajde sport i razonoda...neko voli tako (ka moj drug Zvek:-P) ali zasto sebi praviti muku...nikad covjek ne zna, moze se zaljubiti...sto ako ona pozeli da bude samo njen i niciji vise?

    e tebe pitam...jesi li siguran kad kreces u tu avanturu zvanu prevara da niko nece bit povrijedjen?
    Je li se desio nekad takav slucaj? (:mrgreen:mene ne racunaj, je te obozavam pa obozavam i ozenjenoga i slobodnoga!)
    dDusice draga ,prvo i oosnovno ovo te ja cinim NIJE NITICE IKAT BIT PREVARA ! Ka prvo posto sve bande znaju e sam ozenjen nema zbora o prevari ! Drugo kad svaka banda zna sto se cini ,kako neko moze bit "povrijedjen" ??
    Trece volim i ja tebe isto pa da ce se povrijedit cipancijeli svijet


    PS.Quote Hari :
    Sto se tice gradjenja svoje srece na tudjoj nesreci vjerovatno se ne razmislja o tome ili se izgradi neka teorija za opravdanje.

    Obrazami mojega ja nikat nijesam mislio gradit nista ,ni na tudjoj sreci ni na nesreci ,mene samo interesuje sex i provod nikakve obaveze brakovi krediti djeca itd itd .samo SEX I PROVOD !
    (Hari dako omanem sto sa foruma ) heheheheheheh !
    Last edited by Zvek_Zivi; 10-06-08 at 08:07.
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  11. #11
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Out and about
    Posts
    457
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default L'enfant_terrible

    Ova tema je bila nedje ranije, ali nijesu bile u opticaju 30+ djevojke.
    Jednostavno- za ove generacije trziste je ograniceno- tj ciljni muskarcu su ozenjeni, a ako nijesu onda su razvedeni i ogorceni, ili su gejovi ili mamini sinovi koji traze svoju majku. Elem, kad bi se malo analiziralo koje su to 30+ djevojke u "vezi" sa ozenjenima, rekla bih da su to one koje zele isto sto i Zwek . Laganica, ona ga faka, a zena mu kuva, cisti, pegla i ...
    Mislim da ni supruge ovih dilbera nijesu na gubitku, jer onda proradi "efekat kokota" pa ovi veliki hebachi pocnu da se oduzuju i doma. Tzv. win- win situacija. Tako, gospodze, nista strasno, samo dobijate refreshovanog co'jka.

  12. #12
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najsrecnije doba moje *mladosti* (prije 6.god.) bilo je 7 dana veze sa 1 momkom. Dok mi nije rekao da je *Ja sam vjeren* i *Super si cura, ne zelim da te povrijedim, nema razloga za to*
    Mozda ce vam cudno zvucati, al i dan danas kad se sjetim tga, bukvalno mi bude milo sto sam ga znala, ziwota mi. Hvala mu za iskrenost. Narocito sto je dosla veoma brzo.
    Ne razumijem ozenjene/udate koji varaju (mozda zato sto nijesam udata), a ni one koji bi bili sa ozenjenim/udatom. I da se desi, po meni, to bi mogla biti kombinacija za 1 noc, i nista vise. Rijetko kad mogu da kontrolisem osjecanja i lako se vezem, tako da bi za mene to bas predstavljalo problem, vidjati se sa nekim tako, a bez osjecanja. Kod mene ih uvijek mora biti.
    Last edited by kuglica; 10-06-08 at 16:31.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  13. #13
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Denial
    Posts
    1,249
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    61 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Vrijedi li graditi svoju srecu na necijoj nesreci?
    Bez destrukcije nema kreacije...
    ​Ne čitam s razumevanjem.

  14. #14
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    486
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ View Post
    Najsrecnije doba moje *mladosti* (prije 6.god.) bilo je 7 dana veze sa 1 momkom. Dok mi nije rekao da je *Ja sam vjeren* i *Super si cura, ne zelim da te povrijedim, nema razloga za to*
    Mozda ce vam cudno zvucati, al i dan danas kad se sjetim tga, bukvalno mi bude milo sto sam ga znala, ziwota mi. Hvala mu za iskrenost. Narocito sto je dosla veoma brzo.
    Bar je iskazao svoju iskrenost, i zaista je gajio iskrene emocije prema tebi, ali je ipak bio svjestan da te ne moze imati zbog toga sto je vjeren, pa bez obzira sto mu se svidjas.

  15. #15
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brajo View Post
    Bar je iskazao svoju iskrenost, i zaista je gajio iskrene emocije prema tebi, ali je ipak bio svjestan da te ne moze imati zbog toga sto je vjeren, pa bez obzira sto mu se svidjas.
    Upravo tako i ja mislim
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  16. #16
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ View Post
    Upravo tako i ja mislim
    Dobro to no ostavi ti ti telefon pa cemo lako mi za zaljubljavanje
    A cus posten je bio ,7 (sedam) dana te vocario da vidi mozeli pa kad ga uvatila frka "JA SAM VJEREN" mism strasno ! Pljuc ,ja bi odheba vjerenicu za tebe podhitno !!!!!!!!!!!
    Puss Puss nemo zamjerit
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Žene 30+ stupaju u vezu sa oženjenima jer tu imaju mnogo više šanse nego sa onima koji nisu oženjeni. Oženjen muškarac ma koliko bio u stabilnom braku je željan seksualnih novosti, ne zato što ne voli svoju ženu ili što želi da raskine brak ili bilo koga da prevari već naprosto što želi da ima još neko seksualno iskustvo, poznanstvo i sl. To žene odlično znaju, i one ispod i preko 30. Žena 30+ nema šta da izgubi u toj vezi a mnoge se potajno ili otvoreno nadaju da će tako naći "ljubav svog života". Taj svoj postupak one brane stavom da oženjen muškarac neće htjeti biti sa njima u vezi ako je zadovoljan u braku, a ako nije zadovoljan, već mu je bolje sa njima onda one čine "dobro djelo". U stvari se radi o licemjerju jer žene, kao što već rekosmo, dobro znaju da muškarci u braku žele nova iskustva, a ne promjenu bračnog partnera, ali takođe znaju da ukoliko se sazna za njihovu vanbračnu vezu, a one će se potruditi da se sazna ako im je u interesu, onda će vjerovatno doći do razvoda i eto im šanse, jer oženjen muškarac lako stupa u novi brak i bolje prihvata bračne obaveze nego neko ko nema iskustvo braka.
    Uglavnom, većina 30+ žena svjesno ulazi u vezu sa oženjenim muškarcem jer tu vidi najviše mogućnosti za bračnu vezu.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  18. #18
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ma ........ Nihile ti to odlucio da kombinujes sa +30 hehehehhehe ,sala malacko ,no na temu SVETA ISTINA TI JE OVO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  19. #19
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Dobro to no ostavi ti ti telefon pa cemo lako mi za zaljubljavanje
    A cus posten je bio ,7 (sedam) dana te vocario da vidi mozeli pa kad ga uvatila frka "JA SAM VJEREN" mism strasno ! Pljuc ,ja bi odheba vjerenicu za tebe podhitno !!!!!!!!!!!
    Puss Puss nemo zamjerit
    Ne ljutim ja ne tebe nikad, ti to znaš....
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  20. #20
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Žene 30+ stupaju u vezu sa oženjenima jer tu imaju mnogo više šanse nego sa onima koji nisu oženjeni. Oženjen muškarac ma koliko bio u stabilnom braku je željan seksualnih novosti, ne zato što ne voli svoju ženu ili što želi da raskine brak ili bilo koga da prevari već naprosto što želi da ima još neko seksualno iskustvo, poznanstvo i sl. To žene odlično znaju, i one ispod i preko 30. Žena 30+ nema šta da izgubi u toj vezi a mnoge se potajno ili otvoreno nadaju da će tako naći "ljubav svog života". Taj svoj postupak one brane stavom da oženjen muškarac neće htjeti biti sa njima u vezi ako je zadovoljan u braku, a ako nije zadovoljan, već mu je bolje sa njima onda one čine "dobro djelo". U stvari se radi o licemjerju jer žene, kao što već rekosmo, dobro znaju da muškarci u braku žele nova iskustva, a ne promjenu bračnog partnera, ali takođe znaju da ukoliko se sazna za njihovu vanbračnu vezu, a one će se potruditi da se sazna ako im je u interesu, onda će vjerovatno doći do razvoda i eto im šanse, jer oženjen muškarac lako stupa u novi brak i bolje prihvata bračne obaveze nego neko ko nema iskustvo braka.
    Uglavnom, većina 30+ žena svjesno ulazi u vezu sa oženjenim muškarcem jer tu vidi najviše mogućnosti za bračnu vezu.
    Ne slazem se sa ovom konstatacijom. Mislim upravo suprotno. Te zene ne zele vezu, vec provod, avanturu, trenutno zadovoljstvo. I to je upravo ono u cemu one uzivaju. Da su uvijek slobodne da ne moraju nikome da se pravdaju kad, gdje, sto i zasto, tu su dok im je dobro. Nema pritiska, dumanja o tome koliko je voli i vara li je...To ti je varijanta ajde da se malo zabavim dok ne naidje neka prilika.:joint:

  21. #21
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Žene koje imaju preko trideset, a koje su solo, većinom su razočarane u život, pa im je satisfakcija da ga još nekome zagorčaju, naravno ako im se ukaže prilika. A kad smo kod prilike _ one rijetko šta propuštaju jer im se malo toga nudi. Tu se moral ostavlja po strani!

  22. #22
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lucia, Lucia...

    Nije im satisfakcija da nekom zagrocavaju zivot nego da sebi uljepsavaju! A to sto je to nekom zagrocavanje nema veze sa njima, nego sa onim koji sjedi na dvije stolice.

    Think Lucia, think!
    Kako Vaša bolest ?

  23. #23
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Oce ako se nategne ,no ce se brzo umorit Hhehehehehe bboooozzzeeeeee kakop se zlocesti ahhahaha !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  24. #24
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Milice, zar nikad nisi srela osobu koja uživa u tuđoj patnji, pa svoju nesreću ublažava time što će nekom drugom napakostiti? Ako me nisi shvatila onda eto nek ispadne da sam se uzalud "natezala" :-)

  25. #25
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Da se ne natezete obije ste u pravu ,ima takvije a ima i onakvijeh ,konjec price !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Jelena Karleusa i njen glasic :p
    By Veri in forum Sve i svašta
    Replies: 0
    Last Post: 16-02-08, 20:35
  2. Ako je Ozenjen ,nije...
    By ars in forum Ljubav
    Replies: 3
    Last Post: 05-02-06, 14:33
  3. Replies: 0
    Last Post: 05-09-05, 20:27
  4. Muzika i njen uticaj....
    By LoVeRmAn_pG in forum Muzika
    Replies: 54
    Last Post: 27-08-04, 13:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •