Page 2 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 26 to 50 of 141

Thread: Pjesma mediterana 2008

  1. #26
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,888
    Thanks Thanks Given 
    1,653
    Thanks Thanks Received 
    2,845
    Thanked in
    1,227 Posts

    Default

    znaciii ne mogu da poveeerujem da ulazim u ovaj bazd od threada ali moram :mad:

    7. Mićo Vujović i “Asa Vocce” – „Sveti Stefan“, muzika i tekst Slobo Kovačević -znaci nisu sve pare posle na kokain

    8.Lejla Hot – „Pola sunca“, muzika i tekst Lejla Hot - oce li joj ko rec da od`ebe vise? :mad:

    13. Goran Karan i Mišević Slobodan – „Di san stuka godine“- di sto?

    18. Kaya – „Slepa ulica“, muzika i tekst Danijel Alibabić -dobitna kombinacija defintivno,ocekujem od momka da pocne na pumpu da radi :roll:

    26. Ivan Čanović – „Tebi pjevam Budvo“, a sto bas budvo?


    35. “3 quadra” i klapa “Jadran” – „Ide ludi maskenbal“ - legendarni festadjuni jos nisu shvatili da njhove tuzbalice ne pale nidje bez u kotor
    f6

  2. #27
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    to brate moj htio sam i ja jednu analizu no nemah zivaca a inace bi ovako izgledala

  3. #28
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,604
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    ovo treba da se zove festival penzionera, jer ih ima dosta +40!!! bruka!

  4. #29
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ima finih izvodjaca,a ima i propaliteta + 40

    bice sve u svemu solidno.

  5. #30
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    muchi ne prdi

  6. #31
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by acs View Post
    znaciii ne mogu da poveeerujem da ulazim u ovaj bazd od threada ali moram :mad:

    7. Mićo Vujović i “Asa Vocce” – „Sveti Stefan“, muzika i tekst Slobo Kovačević -znaci nisu sve pare posle na kokain

    8.Lejla Hot – „Pola sunca“, muzika i tekst Lejla Hot - oce li joj ko rec da od`ebe vise? :mad:

    13. Goran Karan i Mišević Slobodan – „Di san stuka godine“- di sto?

    18. Kaya – „Slepa ulica“, muzika i tekst Danijel Alibabić -dobitna kombinacija defintivno,ocekujem od momka da pocne na pumpu da radi :roll:

    26. Ivan Čanović – „Tebi pjevam Budvo“, a sto bas budvo?


    35. “3 quadra” i klapa “Jadran” – „Ide ludi maskenbal“ - legendarni festadjuni jos nisu shvatili da njhove tuzbalice ne pale nidje bez u kotor
    Carski. `````

  7. #32
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedina pjesma koju sam cuo je "Pjesma ljubavna od Tanje Jabucanin i Luke Radovica.Lijepa pjesma..fin duet..
    ..".."..

  8. #33
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cuo demo u studio
    ..".."..

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bar*Beograd
    Posts
    1,997
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    29. Boaz – „Lacho Eli“, muzika i tekst Tomer Biran (Izrael)

    divno

    Ima li gdje da se cuje ova pjesma na netu?
    M. Roma Volley #14

    red passion, red heart, red soul - MUFC

  10. #35
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    pjesme se ne mogu cuti do samog festivala...

    moji favoriti

    Kaya
    Lejla Hot
    Stefan Velickovski
    Ivan Canovic
    Lambe Alabakovski

  11. #36
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Question

    To po vizuelnom kriterijumu, jel?

  12. #37
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,888
    Thanks Thanks Given 
    1,653
    Thanks Thanks Received 
    2,845
    Thanked in
    1,227 Posts

    Default

    imas favorita a nisi cuo pjesmu?
    f6

  13. #38
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    mislim favorit sto se tice izvodjaca

  14. #39
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,888
    Thanks Thanks Given 
    1,653
    Thanks Thanks Received 
    2,845
    Thanked in
    1,227 Posts

    Default

    pa je to ivan canovic?
    f6

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    i meni je ivan canovic u favorites :burp:

  16. #41
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Evo Ivana na skalama 2006

    ekstra


  17. #42
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Thumbs up

    Ево га и ја ставих у букмаркс.

  18. #43
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Podgorica - Cetinjski muzičari Tanja Jabučanin i Luka Radović pjevaće duet na Pjesmi Mediterana. Njihovu numeru “Pjesma ljubavi” potpisuje Bojan Jeremić, gitarista “Koktel benda”.
    - Kada sam čula demo, oduševila sam se. Pjesma je prava mediteranska, i mislim da će se mnogi pronaći u njoj - istakla je Tanja Jabučanin na početku razgovora. Kako nam je otkrila, na prvo slušanje znala je da je to numera koju treba da otpjeva.
    - Demo je otpjevao Saša Vasić, a mislim da je žensku dionicu snimila neka od pjevačica “Beauty Queensa”. Zaista je bio predivan, tako da smo odmah Luka i ja odlučili da učestvujemo sa tom numerom - rekla je Jabučanin, dodajući da su ona i Radović na konkurs za “Pjesmu Mediterana” predali drugu kompoziciju.
    - Pošto pjesma koju smo predali nije prošla, organizacioni odbor nam je u zamjenu za tu, dao numeru koju je uradio Jeremić. Luka i ja smo pjesmu otpjevali na naš način i zaista smo prezadovoljni ka ko je ispao finalni snimak - ističe Jabučanin, dodajući da je duet u stilu numere “Ima li nade za nas” koju pjevaju Anđela Kolar i Dražen Zečić.
    Tanja je još prošle godine najavila duet sa Lukom, ali su čekali pravupjesmu i vrijeme kada će ga plasirati.
    - Htjela sam da mu pomognem, jer je Luka veoma talentovani mladić, čak ima nekoliko kompozicija za koje je sam radio muziku i tekst. Njegova želja je bila da na muzičku scenu uđe na “velika vrata”, a Pjesma Mediterana je prava odskočna daska za mladog i talentovanog pjevača - tvrdi Jabučanin.
    Kako nam je otkrila, nakon Pjesme Mediterana, Tanja će spremati numeru sa kojom će učestvovati na Radijskom festivalu.
    - Nadam se da će nakon ova dva festivala, izaći i moj drugi album koji sam dugo pripremala. Tu će biti pjesama sa kojima sa učesvovala na nekim festivalima ranije, kao i novih. Međutim, sad mi je najbitnija Pjesma Mediterana- zaključila je ona.
    M.V.

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Quote Originally Posted by acs View Post
    znaciii ne mogu da poveeerujem da ulazim u ovaj bazd od threada ali moram :mad:

    7. Mićo Vujović i “Asa Vocce” – „Sveti Stefan“, muzika i tekst Slobo Kovačević -znaci nisu sve pare posle na kokain

    8.Lejla Hot – „Pola sunca“, muzika i tekst Lejla Hot - oce li joj ko rec da od`ebe vise? :mad:

    13. Goran Karan i Mišević Slobodan – „Di san stuka godine“- di sto?

    18. Kaya – „Slepa ulica“, muzika i tekst Danijel Alibabić -dobitna kombinacija defintivno,ocekujem od momka da pocne na pumpu da radi :roll:

    26. Ivan Čanović – „Tebi pjevam Budvo“, a sto bas budvo?


    35. “3 quadra” i klapa “Jadran” – „Ide ludi maskenbal“ - legendarni festadjuni jos nisu shvatili da njhove tuzbalice ne pale nidje bez u kotor
    Ahahahahahahahahaa :lolblue:



    Mademoiselle.

  20. #45
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    95.000 eura bice ulozeno na sve ovo,sta li ce to biti auuuuu

    Jedva cekam da cujem pjesme Pola sunca,Slepa ulica i tebi pjevam Budvo

  21. #46
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Podgorica – Mladi crnogorski pjevač Ivan Čanović učestvovaće prvi put na Pjesmi Mediterana sa numerom “Tebi pjevam Budvo”, koju kao autor muzike potpisuje Mirsad Serhatlić, dok je tekst napisao Momčilo Zeković Zeko. Čanović je do sada dva puta nastupao na festivalu Sinčane skale, a njegove dosadašnje pjesme nijesu imale mediteranski prizvuk. O razlozima zbog kojih je ove godine odlučio da se predstavi u Budvi kaže:
    - Postoji više razloga od kojih je najvažniji taj što do sad nijesam bio na takvoj manifestacij. Inače, volim Budvu i zaista će mi biti čast da pjevam na festivalu, znam da ću sigurno uživati. Još jedan veliki razlog je i taj što se kompozicije izvode uživo, jer kod nas do sada nije bilo takvih festivala. To je za svakog pjevača veliki izazov – kazao je Čanović, koji je prvi put radio sa Mirsadom Serhatlićem i Momčilom Zekovićem.
    - Drago mi je što je došlo do saradnje sa njima, jer su to muzičari koje ja mnogo poštujem. Utisci su veoma pozitivni – dodaje Čanović.
    On će na ovogodišnjoj Pjesmi Mediterana biti jedan od najmlađih učesnika. Na pitanje, da li će mu to biti prednost ili mana, odgovorio je:
    - Smatram da uzrast nije jedan od bitnih faktora, već da su to kvalitet numere i pjevača. U svakom slučaju, drago mi je da sam dio mlade snage festivala.
    Do sada je Ivan bio sklon baladama, ali ne i mediteranskom zvuku. Međutim, kako kaže, najbitnije je da mu se pjesma svidi, pa će ih i ubuduće birati na taj način.
    - U narednom periodu, pjevaću pjesme u kojima se pronalazim – zaključio je on.

  22. #47
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    somewhere over the rainbow-MNE
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A dobro, moze li meni neko da kaze gdje se i kako se moze doci do karata za drugu noc, 29.06.?
    Cuvam te,ne dam nikom da te dira
    na dlanu si
    moja tajna... urezana...

  23. #48
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  24. #49
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,888
    Thanks Thanks Given 
    1,653
    Thanks Thanks Received 
    2,845
    Thanked in
    1,227 Posts

    Default

    inace sinoc sam sanja hulia kako mu citam neke tekstove nesto i sporuzamijevamo se ja i on... zivotami


    znaci pisite zvanicno lud
    f6

  25. #50
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Podgorica - Prošlogodišnji dobitnik Montefona za najboljeg kompozitora i tekstopisca Danijel Alibabić, ove godine je autor numere “Slepa ulica” koju će izvesti Kaya na predstojećoj “Pjesmi Mediterana”.
    - Tekst sam, naravno, napisao na ijekavici, ali pošto je Kaya iz Srbije, bilo je prirodno da numeru otpjeva na ekavici. Ja se kao autor nijesam bunio zbog toga, jer bih na njenom mjestu uradio isto, prilagodio bih tekst mom jeziku - objašnjava Alibabić.
    Prošle godine, kada je kao autor pobijedio na “Sunčanim skalama”, obećao je da će ove godine sa manekenkom Eminom trijumfovati na festivalu u Budvi. Na pitanje zašto nije ispunio obećanje, i da li je ova pjesma ustvari pisana za nju, odgovorio je:
    - Numera “Slepa ulica” je baš pisana za Kayu. Emininu pjesmu je trebao da pjeva neko drugi, ali je ta osoba odustala od učešća na festivalu. Inače, “Slepa ulica” govori o situaciji koja se dešavala baš Kayi u kući Velikog brata. Ova numera je u stvari nastavak “Suze stihova” - otkrio je on.
    Danijel je jedan od najmlađih autora na ovogodišnjoj “Pjesmi Mediterana”, ali iako se nije vodio pravilima konkursa, njegova kompozicija je prošla na konkursu.
    - Numera koju sam radio za Kayu je pop, nema puno mediteranskog u sebi. Moram priznati da mi se ne sviđa ovogodišnja koncepcija festivala i ne znam koliko je dobro da sve pjesme budu mediteranske - kaže Alibabić dodajući da će vjerovatno aranžman njegove kompozicije biti mediteranski, pa će se pjesma uklopiti u koncepciju.
    - Organizatori su ove godine odabrali nekoliko aranžera koji će raditi aranžmane za sve kompozicije. Vjerovatno nije samo moja pjesma pop, ima ih još, ali će ih aranžeri napraviti da zvuče mediteranski. Ono što mogu da otkrijem čitaocima “Vijesti” je da će jedino za moju pjesmu aranžman raditi Nikša Baroš - zaključio je Alibabić.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Formula 1!
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 16298
    Last Post: 16-03-11, 20:42
  2. Calcio - Seria A & Seria B 06/07
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 1998
    Last Post: 18-01-11, 16:02
  3. Pes 2008 Online !!!!!!!!!!
    By daconi in forum Game Server CG
    Replies: 7
    Last Post: 06-06-08, 13:39
  4. TOP 50/100 domacih pjesama !
    By stefan123 in forum Muzika
    Replies: 37
    Last Post: 29-10-07, 15:49
  5. naJJaca narodna pjesma
    By kefalo in forum Muzika
    Replies: 44
    Last Post: 19-06-04, 14:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •