Page 29 of 54 FirstFirst ... 1925262728293031323339 ... LastLast
Results 701 to 725 of 1340

Thread: Slavko Perovic

  1. #701
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moram priznat da sam se prepao da kakvu glupost ne napravi dok ne cuh "pisacu jos po blogu".

    Slavko ko Slavko, nista novo.

  2. #702
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A kako izhvali sebe ni da je Kralj Nikola....

  3. #703
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    PG/SV
    Posts
    3,487
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zelenas, pardon, kralj nikola je za hvaljenje?

  4. #704
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by MimiR' View Post
    Zelenas, pardon, kralj nikola je za hvaljenje?
    Pardon, ni da je Cica Draza

  5. #705
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    PG/SV
    Posts
    3,487
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imas zanimljive idole...

  6. #706
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ocekuje se reakcija Roberta Velasevica ...
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  7. #707
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahahaha, kakav snimak, ni da je potonja ura, a ne "posljednje obraćanje".

    "Ovo je moje posljednje obraćanje, ali pisaću po blogu i dalje."
    Kao da sad kažem da je ovo moj posljednji post na forumu, ali ću i dalje da pišem svakog dana.

  8. #708
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,821
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,042
    Thanked in
    1,807 Posts

    Default

    Боље да ово нисам слушао...туга и жалост.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  9. #709
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Može li mi neko objasniti zašto vi kao pobornici ideje samostalne Crne Gore podržavate Mila Đukanovića a ne njenog rodonačelnika i jedinog čovjeka koji se prvi digao protiv diktature Slobodana Miloševića.

  10. #710
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,821
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,042
    Thanked in
    1,807 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ljesanjskivitez View Post
    Može li mi neko objasniti zašto vi kao pobornici ideje samostalne Crne Gore podržavate Mila Đukanovića a ne njenog rodonačelnika i jedinog čovjeka koji se prvi digao protiv diktature Slobodana Miloševića.
    Славко Перовић је био најбољи глас наше идеје за коју смо зајднички борили.Он је умислио себе као носиоца те идеје што он није био, ЛСЦГ је био идеја широког фронта интелектуалаца и грађана.Кад је почео да прави савезе са унионистичком опозицијом, и када је завео диктатуру у партији, људи су почели да га напуштају, све док од ЛСЦГ није остао он сам у малом кабинету, па је на крају угасио партију.Због свега тога је изгубио наше поштовање.
    У међувремену Мило је преузео идеју, и што је најважније преузео је људе ЛСЦГ и спровео најважнији дио те идеје у дјело а то је независност, зато њега поштујемо, донекле.

    П.С. Иако сам био дијете током 90тих кажем наша идеја, јер су ме родитељи вукли по митинга ЛСЦГ кад год су могли.
    Last edited by BAR; 17-07-11 at 21:06.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  11. #711
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...a što je to Slavko pogrešno rekao za Crnogorce?
    A ko je to bio nosilac te ideje i ko je to stavljao život na kocku, koga su to maltretirali sem Slavka?
    Milon takvih intelektualaca nijesu mogli dobiti ni dva aplauza na cetinjskom trgu 90-tih , dok se Slavku klicalo, pjevalo,Cetinje je bilo na nogama, olijepljene su bile zgrade, drveća Slavkovim slikama.
    Kada se pojavi Slavko pucalo se iz svih oružja.Jedini iskreni i pravi borac sa independističke strane je bio On!
    Pošto sam sudionik tog vremena a i do ukidanja te partije,samo ću ponoviti Slavkove riječi:
    Parafraziram-Nije problem napustiti LSCG jer se ne slažeš sa njegovom politikom unutar sebe ako nastaviš kao i dok si bio u Liberalima da se boriš protiv mafijaškog režima Miola Đukanaovića.
    Međutim što se događa.Svi ti Liberali koji su pričali o Slavkovom negativnom vođenju stranke su ne samo prestali da manje kritikuju Mila Đukanovića nego su pošle direktno u njegovu partiju.
    PRODALI SU SE ZA SITNE PARE!

  12. #712
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    bolje prec za male pare uz onoga ko ce ti ideju sprovesti u djelo, pa se odvojiti i nastaviti borbu, nego otici ka sto je liberalni uradio na opozicionu stranu i udruziti se sa ljudim koji su protiv tvoje ideje, zbog nekog skretanja sa puta koje ga je uhvatilo bilo u jednom momentu, u sustini, svi padnu na kraju na isto, pokazavsi da samo imaju zavist od supjesnijeg, tj Lomija, ....................
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  13. #713
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Ocigledno Je Slavko digao ruke od borbe za vlast u CG. A ovo sto je rekao, rekao je, ne bih komentarisao sadrzaj, neka ga komentarisu gradjani CG, komentarisao bih stil, koji je malkice isuvise pretenciozan za moje usi, ali dobro ipak je Slavko po svemu pravi Crnogorac

    bez sale, uvek sam mu skidao kapu, ono sto bih mu eventualno zamerao je uvek bilo sitno. sve te godine, od pocetka do dan-danas uvek smo bili istomisljenici kad su glavne stvari u pitanju,
    Jesu li oni trazili RUSE ILI GUSLE ?

  14. #714
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,821
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,042
    Thanked in
    1,807 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ljesanjskivitez View Post
    ...a što je to Slavko pogrešno rekao za Crnogorce?
    A ko je to bio nosilac te ideje i ko je to stavljao život na kocku, koga su to maltretirali sem Slavka?
    Milon takvih intelektualaca nijesu mogli dobiti ni dva aplauza na cetinjskom trgu 90-tih , dok se Slavku klicalo, pjevalo,Cetinje je bilo na nogama, olijepljene su bile zgrade, drveća Slavkovim slikama.
    Kada se pojavi Slavko pucalo se iz svih oružja.Jedini iskreni i pravi borac sa independističke strane je bio On!
    Pošto sam sudionik tog vremena a i do ukidanja te partije,samo ću ponoviti Slavkove riječi:
    Parafraziram-Nije problem napustiti LSCG jer se ne slažeš sa njegovom politikom unutar sebe ako nastaviš kao i dok si bio u Liberalima da se boriš protiv mafijaškog režima Miola Đukanaovića.
    Međutim što se događa.Svi ti Liberali koji su pričali o Slavkovom negativnom vođenju stranke su ne samo prestali da manje kritikuju Mila Đukanovića nego su pošle direktno u njegovu partiju.
    PRODALI SU SE ZA SITNE PARE!
    Вјероватно ти се свиђају ови термини с обзиром да ти као издајнику и страном плаћенику одговара све негативно о Црној Гори.
    И опет ти кажем да ЛСЦГ није био само он, ЛСЦГ су водили још многи заслужни људи који су пролазили кроз исте ако не и горе непријатности.Гро партије су били сви они људи који су због идеје остајали без посла као моји родитељи, или пребијани на улици од стране полиције и србофилско-четничких елементата широм Црне Горе.Славко Перовић је издао те људе и идеју зарад личне амбиције, па и поред свега чекали смо га да се обрати народу на митингу за независну Црну Гору 2006.Кад тад није дошао, не треба више да долази.
    А лично мислим да је тешко ментално оболио, што се види и по начину на који пише његове текстове.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  15. #715
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Podsjećanja radi,i dio tvoj mokrih snova,tj Milo,je devedesetih spadao pod kategoriju srbofilsko-četničkih elemenata.
    Raise my hammer,take my aim

  16. #716
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,821
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,042
    Thanked in
    1,807 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Need2rock View Post
    Podsjećanja radi,i dio tvoj mokrih snova,tj Milo,je devedesetih spadao pod kategoriju srbofilsko-četničkih elemenata.
    Него што, и то му никад нећу заборавит.Али ми је битније што је Црна Гора независна држава, и што се полако отима из канџи турбо србославља.Циљ оправдава средство.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  17. #717
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Sta je milo sproveo u dijelo, a gospodo ?!!
    Je li ovo Crna Gora za koju smo se zalagali zajedno sa Slavkom ?
    Je li ovo drzavni program LSCG ?

  18. #718
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,821
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,042
    Thanked in
    1,807 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Sta je milo sproveo u dijelo, a gospodo ?!!
    Je li ovo Crna Gora za koju smo se zalagali zajedno sa Slavkom ?
    Je li ovo drzavni program LSCG ?
    Мило нам је омогућио да изгласамо независну државу.Да је остао при својим идејама ми би дан данас митинговали по ЦГ за њену независност, а милиција и србофили би нас и даље нападали...иста мета исто одстојање.
    Тужно је што се данас код већине људи патриотизам се мјери стомаком...
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  19. #719
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Taj milo je radi sebe i svoje klike to omogucio i nijesmo je nama izglasali nego njima. Radi njihove slobode i materijalne sigurnosti izglasali smo nesto mnogo opasnije i pogubnije, a to je da se svi resursi, sirovine, potencijali i firme prodaju da su u tudjem vlasnistvu pa neka nama drzave. Ja sam se toga bojao i onoga 21 maja kada sam je zaokruzio, ali nijesam je mogao prestati voljeti zato sto su je Slobodanovi lizisahani i lupezi zavoljeli iz interesa. Koliko je nezavisna to ti je najbolje rekao onaj lazovic kad je rekao da nam drzava ne moze funkcionisati ako nema godisnje 300 do 500 miliona stranih investicija. Sta ce biti kad sve kupe koliko ce tada da investiraju i kako ce nam tada funkcionisati drzava, drugim rijecima drzava nam je postena djevojka, ali je siromasna pa je pitanje dana kad ce poceti da se je*e za bureke.

    Drzava kosta druze ako nijesi znao, drzavu treba finansirati da bi sluzila narodu, a odje je mi finansiramo dugovima nerodjenih generacija da bi bila protiv svojih gradjana i za interese bjelosvjetskih olosa. Znaci nije u pitanju patriotizam koji se mjeri stomakom, nego je pitanje cemu, kome i zasto sluzi ova drzava i je li to drzava kakvu smo htjeli za sebe i sjutra za nasu djecu ? Sad smo trenutno drzava za iznajmiti ako neko od bjelosvjetskih milijardera slavi rodjendan odma dobije umjesto hotela citavu drzavu sa sve premijerom, starim i novim, a nazovi javni servis se ubi da nam prikaze kako je to uspjeh drzave i vlasti.

    Osvrni se malo oko sebe pa vidi sta mi nazivamo drzavom pa jos i nezavisnom . . .

  20. #720
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    A kako izhvali sebe ni da je Kralj Nikola....
    Bas cudno od njega...:-D

  21. #721
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,821
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,042
    Thanked in
    1,807 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Taj milo je radi sebe i svoje klike to omogucio i nijesmo je nama izglasali nego njima. Radi njihove slobode i materijalne sigurnosti izglasali smo nesto mnogo opasnije i pogubnije, a to je da se svi resursi, sirovine, potencijali i firme prodaju da su u tudjem vlasnistvu pa neka nama drzave. Ja sam se toga bojao i onoga 21 maja kada sam je zaokruzio, ali nijesam je mogao prestati voljeti zato sto su je Slobodanovi lizisahani i lupezi zavoljeli iz interesa. Koliko je nezavisna to ti je najbolje rekao onaj lazovic kad je rekao da nam drzava ne moze funkcionisati ako nema godisnje 300 do 500 miliona stranih investicija. Sta ce biti kad sve kupe koliko ce tada da investiraju i kako ce nam tada funkcionisati drzava, drugim rijecima drzava nam je postena djevojka, ali je siromasna pa je pitanje dana kad ce poceti da se je*e za bureke.

    Drzava kosta druze ako nijesi znao, drzavu treba finansirati da bi sluzila narodu, a odje je mi finansiramo dugovima nerodjenih generacija da bi bila protiv svojih gradjana i za interese bjelosvjetskih olosa. Znaci nije u pitanju patriotizam koji se mjeri stomakom, nego je pitanje cemu, kome i zasto sluzi ova drzava i je li to drzava kakvu smo htjeli za sebe i sjutra za nasu djecu ? Sad smo trenutno drzava za iznajmiti ako neko od bjelosvjetskih milijardera slavi rodjendan odma dobije umjesto hotela citavu drzavu sa sve premijerom, starim i novim, a nazovi javni servis se ubi da nam prikaze kako je to uspjeh drzave i vlasti.

    Osvrni se malo oko sebe pa vidi sta mi nazivamo drzavom pa jos i nezavisnom . . .
    То је нажалост случај са сваком земљом у нашем окружењу, посебно са Србијом од које смо утекли, гдје је ситуација још гора, па нешто не видим да им мањка националног поноса, па и она Југославија се развијала заваљујући страном капиталу (и далеко преданијим људима наравно).Та логика функционише једино код нас, што ће нам држава ако немамо сто милиона еура плату...
    Видиш ја бих волио да смо 2006 почели са голе ледине само да добијемо државу.
    Економски развој и бољи квалитет живота морају доћи само ћемо морати да причекамо више него што смо се надали, не заборави да се читав свијет налази у проблемима.На крају крајева благостање комунизма се никад неће вратити, добро дошли у капитализам.
    Last edited by BAR; 18-07-11 at 18:49.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  22. #722
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    То је нажалост случај са сваком земљом у нашем окружењу, посебно са Србијом од које смо утекли, гдје је ситуација још гора, па нешто не видим да им мањка националног поноса, па и она Југославија се развијала заваљујући страном капиталу (и далеко преданијим људима наравно).Та логика функционише једино код нас, што ће нам држава ако немамо сто милиона еура плату...
    Видиш ја бих волио да смо 2006 почели са голе ледине само да добијемо државу.
    Економски развој и бољи квалитет живота морају доћи само ћемо морати да причекамо више него што смо се надали, не заборави да се читав свијет налази у проблемима.На крају крајева благостање комунизма се никад неће вратити, добро дошли у капитализам.
    Koliko je slucaj sa Srbijom to mene apsolutno ne interesuje, ja nijesam bolovao od velike Srbije ja sam se od starta brinuo za nasu malu Crnu Goru. Ta vasa dps poredjenja i to kako obavezno kao slucajno pomenete kako je Srbiji teze i gore me znaci ne interesuju, kad vec pominjes bivsu nam domovinu SFRJ svi smo krenuli sa te polazne tacke, pa nas onda uporedjujte sa Slovenijom, ili vam nije u prilog ?
    Posteno da si napisao da se ona SFRJ razvijala zahvaljujuci stranom kapitalu, ja cu samo dodati da su bili u pitanju povoljni krediti koji su podizani za ulaganje u proizvodnju, pravljenje fabrika, kupovinu opreme i sl. Znaci razvijala se, a ovi sad kad vise nema prodaje resursa podizu izuzetno nepovoljne kredite za potrosnju, za budzet i ne trude se da ustede i malo vec trose nemilice. Ja nijesam licitirao plate ni od nekoliko stotina eura, samo brinem da ce se ovakvim vodjenjem ekonomske politike dovesti u pitanje i bioloski opstanak naroda i drzava.
    Usli smo mi u kapitalizam, ali ja vidim da nas ovi vode u robovlasnistvo, bojim se da se to ceka, a ne bolji zivot.
    Ja pisem konkretno, a ne filozofiram kao marovic, sto vidim da ti umijes.

  23. #723
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    SNK
    Posts
    210
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Taj milo je radi sebe i svoje klike to omogucio i nijesmo je nama izglasali nego njima. Radi njihove slobode i materijalne sigurnosti izglasali smo nesto mnogo opasnije i pogubnije, a to je da se svi resursi, sirovine, potencijali i firme prodaju da su u tudjem vlasnistvu pa neka nama drzave. Ja sam se toga bojao i onoga 21 maja kada sam je zaokruzio, ali nijesam je mogao prestati voljeti zato sto su je Slobodanovi lizisahani i lupezi zavoljeli iz interesa. Koliko je nezavisna to ti je najbolje rekao onaj lazovic kad je rekao da nam drzava ne moze funkcionisati ako nema godisnje 300 do 500 miliona stranih investicija. Sta ce biti kad sve kupe koliko ce tada da investiraju i kako ce nam tada funkcionisati drzava, drugim rijecima drzava nam je postena djevojka, ali je siromasna pa je pitanje dana kad ce poceti da se je*e za bureke.

    Drzava kosta druze ako nijesi znao, drzavu treba finansirati da bi sluzila narodu, a odje je mi finansiramo dugovima nerodjenih generacija da bi bila protiv svojih gradjana i za interese bjelosvjetskih olosa. Znaci nije u pitanju patriotizam koji se mjeri stomakom, nego je pitanje cemu, kome i zasto sluzi ova drzava i je li to drzava kakvu smo htjeli za sebe i sjutra za nasu djecu ? Sad smo trenutno drzava za iznajmiti ako neko od bjelosvjetskih milijardera slavi rodjendan odma dobije umjesto hotela citavu drzavu sa sve premijerom, starim i novim, a nazovi javni servis se ubi da nam prikaze kako je to uspjeh drzave i vlasti.

    Osvrni se malo oko sebe pa vidi sta mi nazivamo drzavom pa jos i nezavisnom . . .
    Ja nikad nisam bio za CG odvojenu od Srbije, ali svejedno svaka ti cast za ovaj post.
    Srpski pišem i zborim, svakom gromko govorim:
    narodnost mi Srbinska, um i duša Slavjanska !

  24. #724
    Join Date
    May 2007
    Location
    TITOvGRAD
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bas super razmisljate, braco Crnogorci. Nego, da se necemo borit' malo?
    Hrabrost nije odsutnost straha, vec otpor prema njemu!

    Bolje imat' cerku kurvu, nego Stiva Kera!

  25. #725
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,402
    Thanks Thanks Given 
    752
    Thanks Thanks Received 
    2,223
    Thanked in
    1,683 Posts

    Default

    a jes` nas pritisnuo ovaj mir valaaaaaaa...
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

Page 29 of 54 FirstFirst ... 1925262728293031323339 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Imate li pjesmu/text ?
    By Fidel Castro in forum Muzika
    Replies: 8958
    Last Post: 12-09-23, 11:32
  2. Slavko Perovic- kandidat za predsjednika RCG?
    By zdraljevovatz in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 116
    Last Post: 12-06-07, 10:01
  3. Slavko Mrdovic, josh jedna donacija
    By milovan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 14-09-05, 13:35
  4. U CRNOJ GORI, VEDRI I OBLACI TAJNA POLICIJA - MAFIJ
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5
    Last Post: 22-02-04, 10:41
  5. Misko Perovic (Monitor)je go
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 15-02-04, 14:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •