Page 18 of 54 FirstFirst ... 814151617181920212228 ... LastLast
Results 426 to 450 of 1340

Thread: Slavko Perovic

  1. #426
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,805
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,961
    Thanked in
    2,324 Posts

    Default

    Evo i ja da se upišem koji sam ,,samo'' glasao LSCG (klinac od 18 godina), nisam bio u nikakvim odborima, nisam se dužio sa nekim iz rukovodstva ....

    Odslušao oba djela ... Što znam, izgleda da sam previše očekivao. Jedina konkretna stvar koja je rečena (a koja opet nije ekskluzivna za ovaj interviju) je bojkot.

  2. #427
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo me interesuje da li ovi sto pljuju po Slavku Perovicu, pokusavaju tako da opravdaju svoju naklonost prema DPS-u, jer ni oni ne vjeruju u svoju stranku? Sad se izmislja sujeta Slavka Perovica, a sta je sa sujetom Mila Djukanovica? Crnogorski narod osudjuje cho'eka, koji jedini ima pravo da bude ljut na isti taj narod. I TREBA CRNOGORSKI NAROD DA TRUNE PO BIOCKIH STANOVA KAD NIJESU IMALI SAMOPOSTOVANJE KAD SU TREBALI DA GA IMAJU. Crvi bijedni, sad im fali para, sad placu sto nemaju. I ne treba da imaju kad su stoka prodata, da bog da svi pocrkali od gladi.

  3. #428
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrveZ View Post
    Samo me interesuje da li ovi sto pljuju po Slavku Perovicu, pokusavaju tako da opravdaju svoju naklonost prema DPS-u, jer ni oni ne vjeruju u svoju stranku? Sad se izmislja sujeta Slavka Perovica, a sta je sa sujetom Mila Djukanovica? Crnogorski narod osudjuje cho'eka, koji jedini ima pravo da bude ljut na isti taj narod. I TREBA CRNOGORSKI NAROD DA TRUNE PO BIOCKIH STANOVA KAD NIJESU IMALI SAMOPOSTOVANJE KAD SU TREBALI DA GA IMAJU. Crvi bijedni, sad im fali para, sad placu sto nemaju. I ne treba da imaju kad su stoka prodata, da bog da svi pocrkali od gladi.
    Srecan prvi post

  4. #429
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    Srecan prvi post :grin:
    al kvalitetan
    odma +rep


  5. #430
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El Re View Post
    Recordare88,

    ti se zapravo u većini slažeš s onim što sam napisao, tako da je neki detaljniji odgovor suvišan...

    Ja samo ponavljam iznova i iznova, da vlast može biti uveliko bolja od ove DPS-a, što ne znači da sve što DPS radi ne valja. A zašto ja to sve pričam i to u prilično dugim postovima, jeste zato što mislim da CG nema više (i to odavno) vremena za gubljenje .
    Reputacija.
    Deserve's got nothing to do with it.

  6. #431
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Narodna Sloga je imala dimenziju pokušaja osvajanja vlasti na tu "foru". Takozvano pomirenje (ta riječ je apsurdna iz više razloga u koje možemo ići, nego nisam htio da se udaljavam od "suštinskih pitanja" ) nije moglo doći kao posljedica političke saradnje dvije političke fakcije radi ostvarivanja političkog cilja. Štaviše, vrlo je moguće da bi pobjeda Narodne Sloge čak imala i kontra-efekat na tom konkretnom planu čim se slegne propagandni šok nakon izbora. Mnogima je tada u LSCG ta koalicija bila vrlo degutantna, o simpatizerima da ne pričam.
    Narodna Sloga, shta god bio njen ultimativni cilj,jeste postavila obrazac i pokazala da je moguce, u najgorim politickim uslovima, pomiriti dvije dijametralno suprotne ideje radi zajednickog rada na ostalim pitanjima,koja su tada (moguce opravdano) ali i sada (totalno promasheno i bez ikakvog opravdanja) zapostavljena.

    Nagadjati shto bi bilo kad bi bilo je nemoguce, i u to necu ulaziti.

    Quote Originally Posted by madgod
    Kad već pričamo o tome, Narodna Sloga je bila drugi veliki udar na LSCG, opet orkestriran od strane Perovića. Takodje je ironično da dok je na jednu stranu Perović gradio "narodnu slogu", na drugoj je od svoje partije napravio partiju mržnje, huškao članove protiv drugih članova, anatemisao i širio laži o svakom ko bi prigovorio njegovoj politici i političkim izborima (tipa udbaš, dbovac, ubačeni element i slična trademark sranja).
    Sa jedne strane, ne postoji politicka partija na svijetu koja je unutar sebe demokratski ustrojena. Sa druge strane, Perovic jeste bio isuvishe autoritativan i egocentrican lider, shto mu se na kraju i obilo o glavu. Nije problem u kazhnjavanju onih koji se protive zvanicnoj politici partije, problem je u tome shto je jedan chovjek vladao tom partijom, a ne tim. I naravno, pogreshne odluke jednog covjeka dovode do shtete za chitavu partiju. To je narocito bilo vidljivo u periodu 2001-2005 shto se LSCG tiche.

    Problem LSCG je bio u tome,shto medju uzhim rukovodstvom partije nije bilo nikog, ko je nudio bilo kakvu alternativu Slavkovim resenjima. Svi su ga oni slijedili bez pogovora punih 10 godina. A kada se to radi jednom lideru, onda on po prirodi stvari postaje autoritativan.
    Last edited by Recordare88; 09-09-10 at 19:21.
    Deserve's got nothing to do with it.

  7. #432
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Dom pemzijOnera
    Posts
    47
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Icarus View Post
    Razgovor je bio u granicama pristojnog, gospodin Perovic je izlozio svoje vidjenje situacije, sto se tice gospodina koji ga je ugostio mislim da ceste upadice i prekidi nijesu bili umjesni i istinski dobronamjerni...

    Iskreno meni je prijalo slusati ga, ono sto svi moramo prihvatiti je cinjenica da govorimo o dobrom besjedniku, jako harizmaticnom i inteligentnom covjeku (u meni je probudio neke zamrle emocije iz proslosti kada smo se nadali boljem i pokusavali da mijenjamo).
    Plasim se da mu je (odomacena) gorcina u dusi malo zatrovala rasudjivanje i molim se da grijesim.

    Posle svega, daj da izvucemo makar pouke, ono sto nam moze koristiti, mislim da smo rekli sve sto nam steti i zasto se stalno moramo vracati na lose???

    Svi smo mi Crnogorci smo kodirani (kao da nam je Svevisnji ukucao u svijest) da svi nevaljaju, samo ja valjam, samo sam ja dobar i posten, mucenik, pregalac, filozof i filantrop...

    Misli gospodina Perovica ne mogu mozda do kraja prozreti, zelje i ciljeve shvatiti, ali ono sto zelim je da se ovaj narod raskubeni opet ujedini, da se konacno batali sa jezikom mrznje, da uredimo sadasnjost pa da debatujemo do besvjesti o proslosti.
    Negdje davno, slusajuci uhvatih divnu misao gospodina Kilibarde "Mile su i meni gusle (volim ih cuti) ali im je sada vrijeme o klin", ostavimo o "klin" sve podjele, ne dozvolimo da nas ekstremisti (koji nas zajedno i kradu) bucaju i zavadjaju.
    Svaka cast

  8. #433
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Brskut
    Posts
    938
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni se čini da onaj Perović još živi u 90im godinama. Nije napredova otkako je napuštio CG
    Šlagom ja bih tebe nasapuno
    Onda bih nosom napisao Bruno

  9. #434
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Covjek pun gorcine, a neko takav ne moze donijeti nista dobro... mislim da se to najbolje vidjelo kad ga je pitao o danu nezavistnosti i kad je rekao da je bio tuzan. Vazniji mu je milo i zasluge koji su prolazni ( mada je ocigledno da vrijeme kod nas sporije prolazi ), od nezavisnosti koja je vjecna. E tu pokazuje koliko je mali, i koliko je ocajan. A to sto vec godinu dana pokusava da se vrati u politiku mi je vise nego smijesno...
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  10. #435
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Da Slavko skine gaća i da marsira kroz Cetinje, da ne znam sta uradi ja se ne bih cudio jer ono sto je on prezivljavao i cemu je sve bio izlozen moralo je ostaviti traga pa da je od kamena. Djavo će ga znati sto nikad i niko nije mogao ni priblizno stvoriti onu atmosferu, pozitivni naboj, povjerenje..., a mozda je to jednostavno sto je ideja bila dobra i od srca podrzavana LSCG do Narodne sloge je bio jedan neponovljiv, a price i mitovi o Narodnoj slozi, pomirenja i trta vrta su pokusaji da se sve to preslika i podvede pod onu atmosferu i one osjećaje o kojima pricas. Istina je da je tada bilo ovoliko liberala davno bi sve zivo oduvali, ali i ova pojava masovnosti sadasnjih liberala je mozda dobra jer naknadno shvatili Vazda se nelagodno ośećam kad moram komentarisati ono sto Slavko nebi trebao ni poslije litra loze reći, ali će ga sopstvena "zaboravnost" ubiti i opet ce ga neki zvati da popune program pa da mu se malo nasprdaju i da od legende prave nesto drugo.
    Sve ti potpisujem... Eto,..neće ni bit prvi put da o nećemu imamo identičan ili sličan stav.
    Možda bih samo dodao da se ja bojim (i to debelo) da ovi što danas podržavaju Slavka u većini nemaju veze s idejom LSCG koji se, tek da podsjetim, u vremenu svoje najveće snage i slave zalagao za slobodu ali ne i za nasilno rušenje režima što sad zagovara "novi" Slavko i što nema veze s demokratijom i zdravim razumom i što nema majčinog sina po bijelu Svijetu koji bi to pozdravio. Ovo danas je Diznilend kakva je Crna Gora bila diktatura početkom -'90-ih kad je Slavko na povike pojedinih idiota "Treba nam oružje" odgovarao "Ne, nećemo mi krv,..to je ono što bi oni željeli i mi na tu priču nećemo nasjesti!". Ima neđe i po You Tube-u snimak toga... Ali dobro si primijetio da posle svega čemu je bio izložen nije ni čudo da se preobratio u ovo...
    Zaista mi je teško (šta god ko o tome mislio) da gledam kako su neki mangupi koji su se godinama rugali tom Slavku iako mu nisu bili ni primać danas odlučili da izvuku ikonu jednog vremena samo da bi ga iskoristili, potrošili i na kraju se posprdali s njim. Njima Slavko ne znači ništa, a meni i mnogim drugim časnim pristalicama nekadašnjeg LSCG manipulisanje ovim danas nesretnim čovjekom znači i ruganje uspomeni koju imam na njega i jedan dio svog života.
    Zato bih volio da se ovakav ili sličan intervju više ne ponovi a ja ću svjesno i dalje birati da se ne interesujem od čega Slavko već 5 godina živi u Pragu a ne radi ništa. No ne vjerujem da će mi se želja ispuniti, tako da će javnost biti u prilici da vjerovatno vidi još koji šou koji će pojedini medijski profiteri praviti sa Slavkom kao s rijetkom i egzotičnom životinjom koju valja pokazivati raji kako bi raja imala čime da se zabavlja u dokolici.

  11. #436
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ođe sve bivši istaknuti članovi LSCG (iz prvih redova) pišu koliko ja vidim
    Da ne bi smo ostali u komunističkom rezonu "neki drugovi rade nešto", a pošto imam osjećaj da valjda gađeš na mene, evo da ti odgovorim iako bih mogao da ćutim , ali ja nisam bio nikakav "istaknuti član LSCG". Nikada u životu nisam uzeo nijednu člansku kartu i to sam ovdje već negdje pominjao i ne planiram dok sam živ, i to je moj lični princip i izbor. Ipak, vjerovao ili ne, svi me podgorički liberali tog vremena koji su išli po karavana odlično znaju i za ideju Liberalnog Saveza stavljao sam glavu u torbu i sam Bog zna koliko puta slagao roditelje da zapravo idem neđe drugo kako ne bi brinuli zbog mojih partijskih "ekskurzija"...
    Nije mi ni moglo bit da budem neki "istaknuti član"...Pitanje je da li to za sebe može reći i sam Miško Đukić. A nisam ja baš ni takva starina... Tada sam, početkom '90-ih, bio mlađani student u ranim 20-im a Miško Đukić je bio nešto stariji od mene. On me je i praktično uveo u LSCG i povezao s mnogim ljudima, jer je bio zadužen za omladinu a sretali smo se jedno vrijeme intenzivno i u teretani taksiste Razića blizu "Vampirice"... Išao sam kod njega i kući jer je živio nedaleko odatle... Miško je bio nešto nalik modernom SKOJ-evcu koji je ispred LSCG bio kontakt s Malim kabinetom i mozak svega što su trebali odraditi aktivisti LSCG na teritoriji Podgorice, i iako to danas izgleda smiješno, to tada nije bilo nimalo naivno. Mnogo štošta bih sa tih "sastanaka" prenio i vjerujem mnogima bi od vas bilo i danas interesantno no ne bi bilo korektno prema Mišku,..a ko zna i ko sve ovo čita... Hoću reći, mnogo štošta tu (od onog što se radilo) nije bilo po zakonu ali nikada (da makar ja znam) nije učinjeno nešto čega bi se bilo ko od nas, bilo tada bilo danas, stidio... No, danas smo u većini porodični ljudi i sve to izgleda ko da je bilo u nekom prošlom životu...
    Eto to su tek neke moje uspomene iz tih dana... Dakle, ja nisam bio tamo niko "važan" i ne želim da iko od vas misli išta slično. Zapravo takva je atmosfera bila da je jedino važan u partiji bio Slavko i niko više i svi smo to prihvatali dugo kao nešto prirodno o čemu se ne razgovara već sa prosto podrazumijeva...

  12. #437
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default @

    Sto bi rekao Bora Corba : "niko od nas pojma nema da smo davno u masini". Slavko je to odavno shvatio, mi nazalost nijesmo. Nikad nijesam glasao za njega iako sam uvijek bio za samostalnu drzavu. Mislim da mi je zao sad sto ga nijesam glasao ali eto. Pitao bih prisutne kako bi reagovali da im neko uzme identitet(ko zna sta jos). Slavko je zivio za ideju nezavisnosti i ulozio sebe u to. Da li je sebican? Mislim da jeste ali ga donekle razumijem. Isto tako da nije bilo njega ne znam ko bi to predstavljao LSCG, samo je on imao tu harizmu. Da li je uzeo neke pare? Ne znam. Ne smeta nam kad nam na oci kradu ali nam smeta ako je on uzeo.Ne zanima me ni od cega zivi u Pragu, mozda pomocu magije koja je i nama cesto potrebna da bi prezivjeli mjesec od plata. I tako... Barem se nesto desilo u CG!

  13. #438
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Vazniji mu je milo i zasluge koji su prolazni ( mada je ocigledno da vrijeme kod nas sporije prolazi ), od nezavisnosti koja je vjecna. E tu pokazuje koliko je mali, i koliko je ocajan. A to sto vec godinu dana pokusava da se vrati u politiku mi je vise nego smijesno...
    Mislim da je coek objasnio sinoc zasto je tuzan bio. Dobiti nezavisnost, a ne biti SLOBODAN COVJEK u toj NEZAVISNOJ drzavi, zasto da se raduje tome? Mafijaskoj drzavi? On se za to nije borio... Zasto da se raduje tome?

    Pokusava da se vrati u politiku? O cemu ti? On se ukenja u sve ove politicare s kojima bi treba da ide u koalicije ako bi se vratio. Zar ne bi trebalo suprotno da bude?

    Covjek se pojavio na TV jer se sirila prica da je bolestan, a covjek je samo pao na glavu.
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  14. #439
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kamei View Post
    a covjek je samo pao na glavu.
    Slusajuci sta prica, izgleda da cesto pada na glavu.


    ________

  15. #440
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Sve to je počelo mnogo prije pada na glavu.

  16. #441
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto ces, nije htio Milov lanac oko vrata da ga zastiti od padova... Al su zato Crnogorci osigurani...
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  17. #442
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    kosmopolita
    Posts
    107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemoj ustajat crna goro, extra nam je ovako. ja sam pun para i vazda cu vikat Milo, Milo i glasat za dps

  18. #443
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    Pa zar vec ne zivimo u takvoj slobodi ???
    Naravno da živimo, zahvaljujući onima koji obožavaju Mila koliko ti i tebi slični Slavka. Ista medalja, dvije strane, not in my area of interest
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  19. #444
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Covjek pun gorcine, a neko takav ne moze donijeti nista dobro... mislim da se to najbolje vidjelo kad ga je pitao o danu nezavistnosti i kad je rekao da je bio tuzan. Vazniji mu je milo i zasluge koji su prolazni ( mada je ocigledno da vrijeme kod nas sporije prolazi ), od nezavisnosti koja je vjecna. E tu pokazuje koliko je mali, i koliko je ocajan. A to sto vec godinu dana pokusava da se vrati u politiku mi je vise nego smijesno...
    U pravu si donekle.
    Cho'ek je bio iskren, a vjerujem da je znao kako bi sa drugacijim odgovorom dobio simpatije veceg broja ljudi, ali jbg, nije navikao da petlja.
    On nezavisnost ne vidi kao odvajanje Crne Gore od Srbije, nego pripajanje Crne Gore uzhem krugu ljudi, zato je i rekao to sto je rekao. Cinjenica je da mora da prodje jos 10-20 godina kako bi institucije pocele da vladaju ovom drzavom. Slavko Perovic je rizikovao svoj zivot i zivot svoje porodice za ovu drzavu, ne znam koliko ima Crnogoraca koji su danas to spremni da urade. Sa te strane moze jedino da bude los, sto je dopustio da familiji bude glava u torbi. Mora da bude ogorchen, jer je rizikovao mnogo ,a dobio ono chega se najvise bojao: Privatnu drzavu, kojom upravljaju 3 cho'eka.
    Mada, i ovi su bolji od "Pljevaljskih tamburasa" i ostalih WANNABE Srba.

  20. #445
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kamei View Post
    Mislim da je coek objasnio sinoc zasto je tuzan bio. Dobiti nezavisnost, a ne biti SLOBODAN COVJEK u toj NEZAVISNOJ drzavi, zasto da se raduje tome? Mafijaskoj drzavi? On se za to nije borio... Zasto da se raduje tome?

    Pokusava da se vrati u politiku? O cemu ti? On se ukenja u sve ove politicare s kojima bi treba da ide u koalicije ako bi se vratio. Zar ne bi trebalo suprotno da bude?

    Covjek se pojavio na TV jer se sirila prica da je bolestan, a covjek je samo pao na glavu.
    A pošto će se i nezavisnost i Crna Gora završtit završetkom njegovog života, kakav čojek da bude bez tužan?! Jer kakva je Crna Gora u kojoj NAROD ne može on pozvat da se probudi, da pronicljivostu suvog genija prepozna Mika Živkovića pošto ga je postavio za predsjednika LSCG-a i kandidata za predsjednika CG cijele opozicije? Ili Sašu Markovića, Aleksića i druge koji su htjeli do prije deset dana poginut za njega?
    Ali ih je on "pozna"! Jes da je "pao na glavu" ali je shvatio ko o njoj radi, sa 20 godina zakašnjenja. Kad nije uspio da razazna saradnike za 2 decenije, kako bi sjurta vodio zemlju...bi li svako jutro lijepili spiskove "špijuna i funjara" za taj dan?

    Ne boj se, samo mu se dovoljno pribiliži osvanut će i tvoje i svačije ime popljuvano po blogu ili lipi cetinjskoj jedno jutro...ka što su osvanula većina imena onih sa kojima je ikad kafu popio.
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  21. #446
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OSCAR View Post
    Naravno da živimo, zahvaljujući onima koji obožavaju Mila koliko ti i tebi slični Slavka. Ista medalja, dvije strane, not in my area of interest
    Okle ti znas da ja ikoga obozavam, jesam li ja reko tebi da obozavas Ranka, is that your area of interest ?

  22. #447
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    On je sve te ljude popljuvao, jer oni nijesu bili spremni da idu daleko onoliko koliko je on isao. Vjerovatno je bio razocaran, jer je znao da sam sa svojim fantatizmom ne moze nista. Bio je opsjednut idejom Crnogorske nezavisnosti. Kao sto rekoh, danas nema politicara, koji je spreman da stavi glavu u torbu. Ovo sto Medojevic radi su samo rijeci, za koje dobije nogu u dupe, Slavko je devedesetih okupljao "gladne" Crnogorce, koji su primali krvnicke batine od Milosevicevih sledbenika. Meta mu je bila nacrtana na celo 24/7. Nego sta ce nego ce da pljuje po izdajnicima, koji su ga ostavili na pola puta. Niko nije smio u vatru sa njim. Sad ih boli Q , imaju po 2-3k mjesecno, djeca im se skoluju po inostranstvu, stan u Bd. Mozda im je i to bolje nego da nedje leze u jarku..otkazale kocnice slucajno isl.

  23. #448
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    Okle ti znas da ja ikoga obozavam, jesam li ja reko tebi da obozavas Ranka, is that your area of interest ?
    No it isnt, ma nije ni Mila kao što impliciraš...Znači jedan Rajh, jedan Firer politika mi nije mila dolazila ona od Slavka, Mila, sjutra Ranka ili bilo koga petog...
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  24. #449
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OSCAR View Post
    No it isnt, ma nije ni Mila kao što impliciraš...Znači jedan Rajh, jedan Firer politika mi nije mila dolazila ona od Slavka, Mila, sjutra Ranka ili bilo koga petog...
    Nista ja ne impliciram, samo sam se zacudio tvom postu jer i sam znas u kakvoj slobodi zivimo

  25. #450
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    Nista ja ne impliciram, samo sam se zacudio tvom postu jer i sam znas u kakvoj slobodi zivimo
    U tri puta većoj no što bi pod Slavkom.
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

Page 18 of 54 FirstFirst ... 814151617181920212228 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Imate li pjesmu/text ?
    By Fidel Castro in forum Muzika
    Replies: 8958
    Last Post: 12-09-23, 11:32
  2. Slavko Perovic- kandidat za predsjednika RCG?
    By zdraljevovatz in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 116
    Last Post: 12-06-07, 10:01
  3. Slavko Mrdovic, josh jedna donacija
    By milovan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 14-09-05, 13:35
  4. U CRNOJ GORI, VEDRI I OBLACI TAJNA POLICIJA - MAFIJ
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5
    Last Post: 22-02-04, 10:41
  5. Misko Perovic (Monitor)je go
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 15-02-04, 14:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •