Page 47 of 54 FirstFirst ... 37434445464748495051 ... LastLast
Results 1,151 to 1,175 of 1340

Thread: Slavko Perovic

  1. #1151
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post

    sto se usa tice njihova policija ostro reaguje kada posumnja da su u pitanju kriminalci, policija u manjim mjestima (koja manje-vise moze da prepozna sve gradjane tog mjesta, slucaj analogan ovom) nikada ne reaguje nasilnicki, bar ne kad je policajac u trezvenom stanju(ne racunam pijane ili naduvane, takvih slucajeva je vjerovatno bilo i u njihovoj policiji mada je to kod njih zestoko kaznjivo i nema vracanja na posao kao kod nas)
    To uopste nije tacno, a kada su jedini svjedoci policija i osumnjiceni naravno da se policajci drze medjusobno i da ce uvijek svjedociti da je osumnjiceni pruzao otpor i sl. Ako si u US, a tako pricas, slobodno provjeri svoje utiske o tamosnjoj policiji.

  2. #1152
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Pa hajde El Re.


    Sve je Stvar POLICIJE! Policajac mora da utvrdi osnovanopst prijave i da samo u slucaju kad moze da potvrdi prijavu smije da reaguje.

    Policajac nezna dali je prijava vjerodostojna posebno kad je otkrio na licu mjesta da su oni koji su podnijeli prijavu jedna od strana u konfliktu.

    "Jel te posla Milo" nije uvreda no legitimno pitanje!

    A vi ste sa pendrecima vrlo lako uvredljivi.

    A dash seljacini vlast i vidjeshesh kako se ponasha.

    A vi falite vashu policiju, i ja postujem vashe misljenje. A moje misljenje da je ta policija zapravo Mafijashka garda.

    Zajedno sa ANB.

    Izdali su Crnu Goru milkeci muda kriminalcima i neprijateljima Crne Gore koji je unistishe.

    Uhh...Oštro E&HO!.. Ok, poštujem. To je tvoje pravo da tako misliš. U mnogo čemu se i slažem.
    Ajmo ovako, prosto imam potrebu to reći, a pokušaću da ne podstaknem razgovor van teme...
    Evo ja sam (prihvatajući svojevremeno ponudu drugog radnog mjesta, a sve u pokušaju da učinim boljim život svojoj porodici) skinuo uniformu i napuštio Policiju sad već davne 2004. No, i pored toga zasmeta mi koliko su ljudi i danas ništa manje skloni da pojednostavljuju stvari i hiljade ljudi koji rade taj, jedan od najčasnijih i najtežih poslova, onako generalno, omalovaže i diskvalifikuju. Gotovo ko da postoji neko nepisano pravilo i široko rašireno predubjeđenje da je (ama baš svaki ili većina) policajac(a) ili bitanga, ili ološ, ili neko svemu sklon, ili je pak neobrazovan ili je neki bivši traumirani klinac koji je dobio značku i palicu pa sad iživljava svoje strahove i traume, ili je pak sve to skupa.
    A interesantno, to niko ne kaže (i ne misli) ni za sudije, ni za advokate tužioce, branioce), ni za ljekare, ni za vojnike... Ispada, ko je god tamo (u Policiju) kročio - nešto je kriv ili je pod nekom manom. A kad bi se iz komentara sudilo po poslušnosti režimu bez konkurencije bi im dali prvo mjesto. I to onako ko gomili bandita bez duše i mozga.... Na stranu što to veze sa životom nema (veliki dio Policije čine ljudi vlastima suprotstavljenih političkih opredjeljenja), tako posmatrati sve pripadnike neke profesije je žalosno i nekorektno.
    Lično vjerujem da je malo poslova koji se težinom i stepenom odricanja (koja se od zaposlenog očekuju) mogu mjeriti s tim. Takođe, nemoguće je sva ta odricanja činiti i podnositi (bez obzira koliku vam platu dali, a oni uzgred rade za mizeriju) ukoliko makar malo ne volite taj posao ili ukoliko ne smatrate da njime činite dobro građanima zBog kojih ste tu, da ih štitite i njima služite. I to bez obzira kakvog ste raspoloženja u nekom trenutku, kakve su vam prilke kući, koje sve lične i porodične probleme imate na vratu, od vas se podjednako očekuje da budete iznad toga, uvijek tamo đe vas trebaju, date maksimum od sebe, ne znajući da li će baš ta adresa na koju upravo idete po pozivu, možda biti i zadnja koju ste za svog života posjetili, tj. da li vas tamo očekuje neko ko je riješen ili spreman oduzeti vam život. I sve to samo zato što radite svoj posao.
    U svakom poslu ima pojedinaca koji su bruka i sramota za profesiju. Možda je i ovaj jedan od njih. Obzirom na istoriju njegovog rada - vrlo vjerovatno. No, apelujem sačekajmo malo kad sudimo o radu (posebno običnih) policajaca.
    Policajci su ljudi od krvi i mesa. Ti ljudi su vaša rodbina, kumovi, prijatelji, drugovi, komšije...Ti ljudi nijesu samo oni koji će vam priteći u pomoć, biti uz vas u nevolji, već i oni na koje se jedino ova država oslanjala onda kada su njen opstanak i sloboda njenih građana usljed prijetnje spolja bili ugroženi. Samo su oni bili ti koji su stajali između tuđe soldateske i vaših domova.
    Zato apelujem na sve vas - kritikujte, al za ime Boga, ne sudite tako prijeko i grubo čitavoj jednoj profesiji.

    Podržati Slavka (koji je i za mene bez obzira na zamjerke - ikona naše borbe za slobodu i demokratiju) je jedna stvar , a odricati i samu mogućnost da su policajci radili (samo) ono na šta imaju pravo i na šta su obavezni, je druga stvar.
    Last edited by El Re; 10-06-12 at 20:22.

  3. #1153
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DavidM View Post
    To uopste nije tacno, a kada su jedini svjedoci policija i osumnjiceni naravno da se policajci drze medjusobno i da ce uvijek svjedociti da je osumnjiceni pruzao otpor i sl. Ako si u US, a tako pricas, slobodno provjeri svoje utiske o tamosnjoj policiji.
    Ja cu Vam potvrditi da policajac nesmije da te takne bez osnove. Ne smije da te zaustavi ako nema razlog!

    Ni u saobracaju ne smije da te zaustavi ako nisi napravio prekrshaj. Ni auto ne smije da ti pretresa bez naloga! A ako ga uradi nasilno i ne nadje nista nagrabusio je ko zuti na sudu.

    Svako vozilo je otpremljeno sa video kamerom koja snima sve u vecini drzava.

    Policajac je duzan da saopsti prava i osnove pod kojima se hapsi osumnjiceni.

    Osumnjicenom nije zabranjeno da govori. A sto god rece policajac ce to posvedociti na sudu.

    A od skora je i u poslednjim drzavama kao sto su Virginija donijeta sudska odluka posle jednog hapsenja covjeka koji je snimio policajaca da snimanje rada policije nemoze se braniti jer je rad policije javan.

  4. #1154
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ego_and_his_own mene policija zaustavlja svakodnevno, a nisam napravio nikakav prekrsaj... provjeri dokumenta i dovidjenja prijatno, a uopste mi nema logike da nemogu da te zaustave ako ne napravis prekrsaj, kako bi onda znali da li ti je auto registrovan i da li ti uopste imas vozacku? nego eto da ne skrecemo sa teme volio bih da se pojavi snimak od sigurnosnih kamera kao sto se to desilo sa pokojnim pejanovicem, koji je potvrdio iskaze ocevidaca...

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Izdali su Crnu Goru milkeci muda kriminalcima i neprijateljima Crne Gore koji je unistishe.
    nisu je oni izdali nego gradjani, evo ti jedan svjez primjer, izbori u tivtu 2012godine

  5. #1155
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Daleko od ljudi
    Posts
    680
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    POUKA: Žene, spetljajte taj jezik kad treba. Od suvišne riječi nastane svađa. Ne dolivajte ulje na vatru. U tome ste sjajne. Progovore kad ne treba, ćute kad treba da progovore. A ova bremenita je, usput, i hrabra. Mogu misliti na šta joj liči taj Englez koji je dopustio trudnoj ženi da prilazi stolu đe galame ljudi pod gasom. Kakav debil.Svako bježi od mjesta đe može neka svađa i tuča nastupiti, ali ne. Švajcarci su "gospoda". Svako normalni napušta kafić kad predosjeti neku muku. Lakše je nešto izbjeći nego tjerati pravdu koje neće biti. Žene, žene...
    A Slavko neka odgovara prekršajno, mada mislim da će se ići na zastarjelost, kao i u slučaju Amfilohija.
    C R N A G O R A

  6. #1156
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mah. ****
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  7. #1157
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Ja sam u Virdzniji pred sudom trazio da snimam moje sudjenje! Po zakonu virdzinije ja imam to pravo!

    Filmove cu ja vama da snimim! Da vidite vi kako je odje!

    Kako odje sve Narod bira i Sudiju i Sefa Policije i svakog predstavnika Imenom i Prezimenom.

    A Narod je u sudnicama sudi zajedno sa sudijom.

    Pa da vidite kako su im drustva prosperitetna.

    A vi ocekujete od tuzioca josh nesto?

    Zar oni nisu dokazali da u njih nema nikakvog povjerenja?

    Zar ne rade i oni za Mafiju?

    Treba im po godine da im stigle pismo i paket iz amerike, jer oni tobosh neznaju o cemu DOJ prica.

    Ovaj slucaj prebijanja Slavka Perovica mora biti odrzan javno i na sud javnosti kad ovaj korumpirani sistem nema elemenata koji ce rasvijetliti VEOMA OSNOVANU SUMNJU da je ovo prebijanje politickih neistomisljenika bilo NARUCENO I ORGANIZOVANO OD STRANE SRAMNE POLICIJE I LJUDI NA VLASTI.


    A vi policjaci koji ste casni istupite iz te sramne sluzbe koja nije rasvijetlila mnoga ubistva ljudi i cak vashih kolega koji im nisu isli uz nogu.

  8. #1158
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    A znate kako cete znat jeste li casni policajac?

    Kad stitite prava ljudi.

    Ako to ne radite onda niste casni.

  9. #1159
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    751
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Napad na policajca, odgovarajuća sila, sve je to u redu, ako je bilo tako. Ipak mi se misli vraćaju na trudnicu. Pošla je u drugi kafić da izbjegne neprijatnost. Prolazila je pored dvije, očigledno, pijane osobe koje se deru iz sveg mozga i pričaju kojekakve gluposti. Prvi kiks - dobacivanje. To što ona kaže da je sebi u brk progovorila bože svašta, to joj nimalo ne vjerujem. U redu, ne znači da je sama tražila đavola, ali da je bilo baš tako kako je ona rekla, ne bi je čuli. Drugi kiks - kad je Slavko već počeo da je psuje, ona propušta i drugu priliku da izbjegne konfilkt, i umjesto da se vrati kod svog muža i đeteta sa kojima je, kako je sama kazala, pobjegla da ne bi bila u blizini pijanaca, ona, sa ponosom, pokazuje svoje vaspitanje i, ne govoreći vaspitano nešto tipa kako vas nije sramota i tome slično, govori mrš i slične stvari pijanom, razdraženom čovjeku koji je već potpuno u vatri. Treći kiks - muž dolazi sa đetetom sa kojim se već sklonio iz straha da ne progovori rječnikom crnogorskog geta i, opet vaspitano, u maniru klasičnog engleskog džentlmena, govori pijanom, razdraženom čovjeku totalnu kretenštinu totalno kretenskim tonom. Za to vrijeme, đe drži dijete, kad je stomak slobodan za napad štapom? U redu, istina je da bi neki Crnogorac prvo tukao pa onda pitao jesi li glup, ali on ne bi tražio zaštitu ambasade niti bi zvao policiju. Četvrti kiks - sva happy daje intervju đe sve svoje prethodne kikseve ispriča sa entuzijazmom ne shvatajući da ispada poluklošarka.

    E da, ovaj kiks mi je prvi zapao za oko, ali je najmanje bitan. Oni su prešli u drugi kafić, a trudnica je tražila da joj sladoled iz napuštenog kafića donesu u ovaj drugi? Stvarno nikad ne govorim wtf, ali wtf!? Ja jedva dobijem što naručim i kad se zakunem da će moja nerođena đeca biti krštena u tom kafiću, a ne da naručim i odem u susjedni kafić. Da ne pričam što bi mi taj drugi kafić opalio šamar da jedem konkurentski sladoled koji plaćam konkurentskom kafiću.

    Kako bilo, nemam ništa protiv da svako dobije što je zaslužio i da pravda bude jednaka za sve. Da li to znači da Slavko ima pravo još nekoliko puta da napadne policajca i da ne bude kažnjen uopšte? Ako je ravnopravan sa policajcem koji nekoliko puta za batinanje dobije samo packe po prstima. Ne i za jednog i za drugog.

    Pravda za Englishman in Herceg-Novi.

  10. #1160
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Daleko od ljudi
    Posts
    680
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bravo Skobalj.
    Moj je post možda previše bio usmjeren na žene uopšte. Ali ne na žene, nego na njihove postupke. Svjedoci smo svakodnevno što se čini zbog žena. Sinoć sam na PG trgu prisustvovao svađi muža i žene. Zaista, muž je bio pripit i samo je pričao. A ona, umjesto da sa đetetom (6,7)godina se odvoji od muža, ubrza korak i izgubi se u gužvi, priča mužu kako ga mrzi, kako bi, da ima pištolj, pucala u njega. Ja sam samo čekao da je odalami. Zaista žene ne znaju kada treba da ućute. Prvo zavade, posvađaju se, pa onda trči muškarac da gasi požar. Nemama želju da uvrijedim cure i žene koje su odmjerene i imaju osjećaj za trenutak kad treba što i pred kime reći.

    Sad će ona da zapali za Švajcarsku, a mi ćemo se prepirati što je bilo (iako nismo svjedoci), pisaće se i pričati...Svako će se truditi da izvuče korist.
    C R N A G O R A

  11. #1161
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Ego_and_his_own mene policija zaustavlja svakodnevno, a nisam napravio nikakav prekrsaj...
    A sto ga ne pitash sledeci put: Under what reason of law you are asking me officer to show you my ID? Did I do anything wrong?

    Ako ti kaze da nisi, onda ga pitaj: What then you have right to do this? You cant do this without a reason I have my rights.

    Ali ti morash da naucish koja su tvoja Prava!

    A ti imash dosta prava! Ali zbog straha i/ili neznanja ih zapostavljash.

    Policajac moze da provjeri odma i prije no te zaustavi dali ti je vozilo registrovano i osigurano.

    I to nije nikakva naucna fantastika vec kompjuter povezan sa mrezom i program koji policajac ima u autu. A ako je bez vozila na terenu on moze preko centrale da dobije sve informacije na bazi registarskog broja.

  12. #1162
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

  13. #1163
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AvAtAr_Nk View Post
    Ego_and_his_own mene policija zaustavlja svakodnevno, a nisam napravio nikakav prekrsaj...
    u kojoj to americkoj drzavi te zaustavlja policajac svakodnevno?
    She is only here to annoy herself!

  14. #1164
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Ovoj engleskoj snajki bi muž trebao otpjevati refren pjesme Isaac Hayesa iz 1977 koji glasi :
    I took you out of the ghetto
    but I could not get that ghetto out of you.

  15. #1165
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    u kojoj to americkoj drzavi te zaustavlja policajac svakodnevno?
    mislio sam na ovu nasu, a vise je americka no nasa

  16. #1166
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AvAtAr_Nk View Post
    mislio sam na ovu nasu, a vise je americka no nasa
    on je ocito mislio na americku pa se zacudih
    She is only here to annoy herself!

  17. #1167
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    bjese mi interesantno ovo oko americke policije pa podjoh na njihov forum (eto oni imaju cak i to)

    prva tema na koju sam naletio

    http://forums.officer.com/t178774/

    Apparently, Thompson was particularly proud of the art on his leg and asked authorities to make sure they got a good shot of it.

    It says “Woody Wallace can suck my dick,” according to a photo that was provided to the media by the Trinity Police Department.

    Woody Wallace happens to be the constable who locked him up in March on a burglary charge to which he was given the sentence of probation, according to the television station.

    Dakle provalnik je na nozi nacrtao tetovazu koja vrijedja policajca (tj. trebalo bi da ga vrijedja) i trazio je da mu zovnu toga policajca da mu pokaze to...nagradno pitanje kako bi se proveo ovdje da uradi nesto takvo
    She is only here to annoy herself!

  18. #1168
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=6LzpNn9bgoI

    Evo je covjek objasnio kako je bilo. Ima nekoliko zanimljivih podataka...

  19. #1169
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    ja sam bio izlozen ubistvu
    She is only here to annoy herself!

  20. #1170
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,434
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Не треба му нико да га напада док има себе да то ради.
    Не помаже себи никако.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  21. #1171
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Za ovaj period od 1969, boravka u Dansku me zaustavise u tri cetiri navrata i ako sam punu deceniju vozio taxi, vise me komtrolisu u RODNU GRUDU za vrijeme odmora, nego za ukupni period boravka u Dansku,
    zato imam predrasude prema uniformama,
    kao moj vucjak sa Mavrjana KOD ULCINJA, kad vidi pjesadisku uniformu, oce da grize i kolje.

    Ko je KRIV za takav IMIDZ POLICIJE ??? POLICIJA ILI VLAST, koja ih ZLOUPOTREBLJAVA ??? Ili sam ja KRIV STO IMAM PREDRASUDE???
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  22. #1172
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo citam ovo sve i ne mogu da vjerujem sta neki pisu. Zna se sta je kafana - svoj sto svoja muzika ! Ako se dvoje ljudi koji sjede za istim stolom svadjaju, sta ima neko treci da dolazi i dobacuje (poslije da se i umijesa) ?? posebno sto ljudi piju, a zna se kako alkohol utice na ljude. Ako se slavko opirao, valjda ce normalni policajac to iskulirati i upotrijebiti primjerenu kolicinu sile ?! valjda trojica policajaca (2 tu i 1 u kolima) mogu obuzdati covjeka u pripitom stanju ?? Ako ne mogu nek batale posao! No im je lakse da ga zveknu da prospe momak na plocnik pa da kazu da su to uradili u samoodbrani zar ne ?????


    Quote Originally Posted by El Re View Post
    Ako je ovaj Jauković (nit ga znam, niti mi je što) prekoračio ovlaštenja, prvi će ga MUP pustiti niz vodu i iz Policije će da odleti ko kofer. No, zaboravimo Slavka na momenat, pomislimo da se radilo o bilo kom i dozvolimo mogućnost da je taj policajac (koji je prije svega čovjek ko vi i ja) možda ipak sve učinio u skladu sa Zakonom.
    Quote Originally Posted by El Re View Post
    Naš Zakon o Policiji pisao je OEBS inkorporirajući u njega najbolje evropske i svjetske standarde.
    El RE, evo radio si kao starjesina, znas sta je kolegijalnost i vidis, ETO NECE LECET KO KOFER no ga evo jos u sluzbi poslije 3 presude za prekoracenje ovlascenja !!! O cemu se radi tu ?? Dje su ti oebsovi zakoni i svjetski standardi ???? Dje ??

    Nije ovo jedini slucaj. Ti takodje znas da pojedine tvoje kolege rade mimo zakona i ovlascenja.

    Interesuje me jesi li cuo i kad si cuo ako jesi za Vlajka iz berana sto nosi bajonet sa sobom kao dio standardne policijske opreme ?? Citaj opet - bajonet kao dio standardne policijske opreme ! Varvari iz podgorice su vise puta prijavljivali ovaj slucaj, da je covjek udarao pistoljem po glavi, potezao bajonet i sl i ko je poslusao ove Varvare ?? Niko !!!!! Rekli su da su ga povukli prije godinu-dvije iz sluzbe kad su NVO forsirale taj slucaj, a sto ga nisu povukli evo koliko godina radi tamo ????? Ne bi me cudilo da su ga vratili kao ovoga jaukovica. tek bi mu bio prvi put

    Koliko nam takvih Vlajkova i Jaukovica treba ?? Ne treba mnogo, vjeruj mi. Ja zelim da mislim da u policiji ima sigurno casnih i postenih ljudi koji korektno rade svoj posao, ali zbog ovakvih pojedinaca i grupica policajci su na losem glasu, a ti to najbolje znas! Kazes mnogi su prosli filter 2000 i neke, al na zalost vidis, po meni je u svakom gradu ostavljen po neki vlajko ili jaukovic. Dzabe i novine pisu o njima pa im niko ne moze stati na put ! (ili nece za sad)

    Ovo za pejanovica i slicne sto si rekao da nije isto..
    Quote Originally Posted by El Re View Post
    Nije isto. Ovaj slučaj biće predmetom pažnje stranih ambasada i strane javnosti. Oni koje si pomenuo (laka im zemlja) nijesu imali tu privilegiju.
    Po meni NA ZALOST NECE BITI ISTO, a volio bih da bude isto i da su sve slucajeve jednako tretirali da se sazna javno ko je sta radio i da se to moralno osudi i adekvatno sankcionise a ne sad posto je trenutno u pitanju "slavnija" licnost stvar ce se izgurat do kraja a za ove "nizerazredne" ko ih sisa ?!?!

    A bruka je uopste da policija, na osnovu kafanske price salje profesionalnog batinasa. Taj treba u zatvor da ide a ne uniformu da nosi.. Evo citao sam ovo sto je bilo sto je prebio vlasnika kafica, po meni bi trebao necasno da bude otpusten iz sluzbe i da se nikad vise nidje ne zaposli i da tuca kamen u spuz.

    I na kraju malo sale a mozda malo i zbilje: novi je mali, znaju se ljudi.. Mozda je slavko prepoznao ovog slavnog batinasa pa ga je pitao jel ga milo poslao.. A slavko, znas i sam jer si radio u policiji, ima veliko iskustvo sa ovim tipovima tokom 90tih..

    Salu na stranu, svi znamo kako neko reaguje kad popije- da je najjaci najbolji najpametniji i sl..kolko mi se puta desilo da sam izbjegao svadju/tucu s pjanim tipom u kaficu jer sam sebi rekao ili mi je neko iz drustva doticnog rekao "a pusti ga pjan je".. A najlakse je gurnut ga tako pjanog da se spotakne i da slomi glavu..
    Last edited by Z600; 11-06-12 at 00:11.
    sent from tabure

  23. #1173
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    evo preslusah ovu Slavkovu ispovijest i osim sto me je dobro nasmijala ima i par interesantnih detalja koji bi i mogli biti istiniti...i koji bi mogli objasnit zasto je ovaj 3 puta vracan u sluzbu
    She is only here to annoy herself!

  24. #1174
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Nakon ovoga je sve to samo tuzno....


    Sto se tice UP .....tu se mora nesto uraditi jer je ocigledno da oni ne mogu sami da dovedu u red svoje ljude.
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  25. #1175
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,183
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Nevezano za Slavka (benigni slučaj - jer je pretekao) u odnosu na one koji bivaju (i ne preteknu), prosto moram komentar ostaviti, isčitah sve pa mi presjede...

    Ovo je generalno samo još jedna od slika i prilika našeg Sistema. Koja ide u prilog činjenici da istog ima na papiru a u praksi - Zamalo.
    Kao građanin ove Države pokušavam, zbilja se trudim, da otklonim iz sebe Ogorčenost, Ojađenost, Gorčinu i Tugu koju imam a odnosi se na Sistem koji ne funkcioniše. Osjetili na svojoj koži... i nije greda Oprostitli. Ali...

    Ne mogu da shvatim jednu jedinu prostu činjenicu. Remetiti Javni Red i Mir!?
    To! je nešto što bi trebalo da bude Zakon za sve oči kad otvore ujutro. A šta mi imamo?

    Svaki dio grada ima neke svoje bukadžije koje ne smijemo da pogledamo jer oni samo traže kavgu?! I kada pozovemo policiju da urgiraju i iste utišaju/smire desi se da nam sutradan prave štetu po imovini ali to ne možemo da dokažemo (čitaj: nemamo kamere oko kuće) ili ne smijemo od straha od veće štete?
    Izgleda da običan građanin treba početi da unajmljuje obezbeđenje da se zaštiti od drugih spodoba jer im Sistem ne može ništa...

    Kome odgovara da svaki dio grada u ovoj državi ima svoju Sodomicu i Gomoricu likova koji još žive ala 90te, lagano mašu oružjem, dernjaju se ispred zgrada, histerišu na prolaznike i policiju, da takvi! slobodno! hodaju! gradom!!!?
    Ne može im se ništa, nema osnova?
    Zbog čeka se ne gradi još jedan zatvor, jel dosta hotela?
    Zbog čega se ne gradi još mentalnih institucija?
    Znam da nije način samo ih izmjestiti i nema ih na ulici, ali stvarno budimo realni, Pun mi je Đon bukadžija od kojih normalan narod ne smije *******! Dokle više?
    Dokle će da se tolerišu? Dokle će da ih brane advokati i sudije donose presude sa smiješnim kaznama kasnije umanjujući iste, predviđajući prostu činjenicu da remete Javni Red i Mir!? Nije dovoljno dobar razlog? Meni jeste.

    Kada će Javni Red i Mir kod nas postati Zakon za Sve? Kada? Kada? Kada?

    Kada Sistem bude funkcionisao da..... a do tada, dok Sudije ne skupe ****, normalan svijet trpi, oprašta neoprostivo, jer Institucije Sistema ne rade svoj posao (ne štite Svoje Građane) u skladu sa papirom na kome sve lijepo piše.

Page 47 of 54 FirstFirst ... 37434445464748495051 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Imate li pjesmu/text ?
    By Fidel Castro in forum Muzika
    Replies: 8958
    Last Post: 12-09-23, 11:32
  2. Slavko Perovic- kandidat za predsjednika RCG?
    By zdraljevovatz in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 116
    Last Post: 12-06-07, 10:01
  3. Slavko Mrdovic, josh jedna donacija
    By milovan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 14-09-05, 13:35
  4. U CRNOJ GORI, VEDRI I OBLACI TAJNA POLICIJA - MAFIJ
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5
    Last Post: 22-02-04, 10:41
  5. Misko Perovic (Monitor)je go
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 15-02-04, 14:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •