Page 39 of 54 FirstFirst ... 2935363738394041424349 ... LastLast
Results 951 to 975 of 1340

Thread: Slavko Perovic

  1. #951
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne budite ludi ....kome Slavko vise smeta ???
    Evo laprdaju Vanja, Medo, i Co. pa ih niko ne cuska po ulici( osim onog shoota u Medovu zicugoo) ....
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  2. #952
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    johnny bravo
    Vi, koji nekritički stojite iza Slavka se ne razlkujute uopšte od onih koji nekritički podržavaju Mila, ali ne, vi to ne možete da shvatite... "On"
    Pa dobro reci ti meni onda ko je pričao i priča istinu od devedesetih pa na ovamo? Kome ti više vjeruješ kad bi mjerio brojevima od jedan do deset?

    Skobalj bravo za komentar..

  3. #953
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    751
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Ne budite ludi ....kome Slavko vise smeta ???
    Evo laprdaju Vanja, Medo, i Co. pa ih niko ne cuska po ulici( osim onog shoota u Medovu zicugoo) ....

    To je jedna od osnovnih odlika autoritarnih karaktera - nebitno je koliko može neko da utiče ili ne, ako su ljudi protiv njih, maksimalno im smetaju i žele da ih eliminišu. Slika o svemoćnom i voljenom sebi ne smije biti narušena.

  4. #954
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Kako JAVLJA RTCGe,
    Stanko Subotic -CANE ili ZABAC, nije KRIMOS ,
    nego je oslobodjen od svih OPTUZBI i skinut sa INTERPOL POTJERNICE, i uskoro se sprema da posjeti Srbiju, vjerovatno ce navratit na kafu kod Crnogorskih ORTAKA.
    Udarna VIJEST broj dva, 3 tone KOKAINA je zaplijenjeno u blizini Kolumbije.
    Treca udarna VIJEST, da je Gospodin Slavko Perovic udario POLICAJCA Jaukovica.
    Ko ima dva grama ZDRAVOGA MOZGA,
    neka cita ili tumaci ono izmedju REDOVA, ili UDARNIH VIJESTI,
    ne biju oni Slavka sto je ZGRIJESIO, nego nam salju poruku,
    kad mogu Slavku napravit NAMJESTALJKU, da imamo u vidu sto nas obicne smrtnike ceka , sto nama mogu namjestit, a niko se ni po guzici nece POCESAT za nama.
    STRAHOVLADA siri STRAH, i oce u kosti da ga ucera,
    da niko ne smije pitat, ko nam SKLAPA MILIJARDU EURA PREKO KAPa,
    i da Fico moze pomilovat i ubice i kriminalce,
    ako se nadje neki sudija, da PRAVOSNAZNO OSUDI TE LOPOVE I UBICE,
    i to PARLAMENTARCI AMINUJU, a ZAPLIJENJENU IMOVINU koju koristi FAMILIJA I BLIZNJI, niko ne smije ODUZET, bez obzira , dali je stecena na KRVI SVOJIH SUGRADJANA, sve se to ODIGRAVA pred ocima LUDOGA NARODA,
    ali SPAKOVANO U OBLANDE JEVROPSKE UNIJE,
    LIPKA ZA SLACAK I LAJCAK MACAK, nas ubijedise, da smo SAMPIONI JEVROPSKIH INTEGRACIJA.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  5. #955
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Da je narod slusao Slavka u ono ludo vrijeme rata, sad bi druga prica bila, ali tada je bio izdajnik, kao i svi liberali. Sjecam se kad sam bio dijete, stari me poveo na miting liberala tu ispred skupstine (mislim da je bila 92' godina), sa jedne strane kordon specijalaca, ul Njegoseva takodje puna specijalca, a sa strane koja vodi od hotela CG prema skupstini, horde ljudi sa vilama i motikama spremni za obracun sa "izdajnicima". Da bi se pocerala ova "gospoda" s vlasti, treba da se ujedine svi, pa i Slavko da stane sa njima, jer niko od ovih licnosti koji pokusavaju da svrgnu ove pajtase, nema harizmu koju ima Slavko. Najtuznije od svega je sto i dalje ima ljudi (i to u ogromnom broju) koji vole Mila kao oca, i to je najveci problem. Dok su u normalnim zemljama idoli gradjana, muzicari, umjetnici, sportisti, kod nas su politicari!

  6. #956
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Slavko je dokaz da svi nijesmo oboljeli od kolektivne amnezije, da jos uvijek pamtimo mila, moma, sveta i ostalu dps lupezcad kao vjerne sluge balkanskog kasapina . . . to sjecanje ako nestane pobijedili su.
    Naravno ponovo da pomenem komplekse nize vrijednosti danasnjih dps crnogoraca koje ovi osjecaju zbog postojanja Crnogoraca . . .

  7. #957
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    PRIJEDLOG,
    da CRNOGOSKI OLIMPISKI KRUGOVI U LONDONU,
    BUDU NAPRAVLJENI OD LISICA KOJE SU STISKALE RUKE GOSPODINA SLAVKA PEROVICA.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  8. #958
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Apsolutno sam siguran da DPS (kao jedna ozbiljna struktura) planira aktivnosti koje sluze njihovim ciljevima. Ubijedjen sam da je u jednom trenutku SP bio jedan od primarnih targeta i ciljeva "specijalnog rata". Nista od toga nije novo to rade sve partije. Svi se sluze diskreditaciom oponenata raznim istraznim radnjama kao i aktivnostima koje sluze u tu svrhu(naravno da je dps imao aparat za to). To radi DPS to radi NOVA, SDP, MANS, mi ovdje, itd itd. Ljudska je priroda to.

    Medjutim opet cu ponoviti. Imamo pijanog covjeka koji izaziva neke probleme u kafani zbog cega neka zena koja se osjeca ugrozenom zove 122 i kaze mene odje maltretira u kafani neki pjani covjek.

    Sta radi Policajac na 122 ....kafana, pjani, maltretiranje... saljem ja interventni vod.....

    I sad da se vratim na moj prvi post na ovoj temi.

    Imamo policajca koji ne bi smio da nosi uniformu jer je ocigledno nasilan i pijanog covjeka koji ga u jednom trenutku nakon psovki i pljuvanja (ne bukvalno) udari, takne itd. I eto belaja ovaj ga udara ovaj pada itd itd.

    I sada da smo ja ili vi na mjestu tog covjeka reakcija bi bila u najmanju ruku ....blaga...ali eto to je bio SP....i sada odma problemi na najvisem nivou.

    Znaci nema veze ko je u pitanju ovakvi lamenti i histerija nijesu primjereni ovom slucaju niti imaju ikakave veze sa ovim slucajem.


    SVI ALI SVI koriste ovaj slucaj za svoje potrebe i za svoje dnevno promotivne marketinske aktivnosti....


    Ja opet kazem da je Slavko Perovic usadio ljudima u ovoj drzavi ideju o DRZAVI...ali to je kraj....nije ovo 1947 pa da narodni heroji mogu da rade sto god hoce. Vjerujte mi na rijec da mu sigurno ne bi palo napamet kolikog god da je pijan u Ceskoj da se breca policiji.....vjerujte mi....znaju svi sta je tamo policija...tamo bi ga usput i opalili elektricnim pendrekom sipali biber sprej u oci i izudarali...



    E ali Uprava Policije (koliko god joj to odgovara i ne odgovara) mora da prizna da u ponasanju policajca koji je sasvim slucajno posao na intervenciju postoji tendencija prekomjerne i nicim izazvane sile i da on mora da odgovara za ono sto je uradio u najmanju ruku udaljavanjem sa posla a treba vidjeti ima li mjesta i krivicnoj odgovornosti....vjerujem da nema...



    Sve ovo pisem ,a znate dobro da se ovdje rijetko ili nikada ne plekam, jer je takva histerija nastala i takvi lamenti da je cijela stvar postala pateticna a sve vise i tragikomicna
    sto po meni najvise smeta upravo slici covjeka koji nam je usadio u glavu rijec DRZAVA.

    Vjerujte mi da ne trazim raspravu nego eto cisto da vam kazem sta mislim o svemu tome....mogu zar ne?
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  9. #959
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    KRV se ledi ,
    od JAUKA-vica,
    svezanijeh SUZNJU RUKA,
    od HEROJA CRNOGORSKOG,.
    i od VUKA,
    CRNOGORSKA PUCE BRUKA,
    od nas oni prave BRAVE,
    u LISICE SLAVKA STAVE,
    ali ce ih KOSTAT GLAVE,
    ja VAM JEMAC,
    jer je SLAVKO CRNOGORAC,
    nije N(j)IJEMAC.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  10. #960
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Goran69 View Post

    Ja opet kazem da je Slavko Perovic usadio ljudima u ovoj drzavi ideju o DRZAVI...ali to je kraj....nije ovo 1947 pa da narodni heroji mogu da rade sto god hoce. Vjerujte mi na rijec da mu sigurno ne bi palo napamet kolikog god da je pijan u Ceskoj da se breca policiji.....vjerujte mi....znaju svi sta je tamo policija...tamo bi ga usput i opalili elektricnim pendrekom sipali biber sprej u oci i izudarali...
    Ovo je mantra koja se non stop ponavlja ovih dana, zamolio bih ljude koji žive na strani da nam kažu svoja iskustva o ponašanju policije pošto relativno često putujem u inostranstvo sad ste me isprepadali.

  11. #961
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Naravno moj zadnji post nije namijenjen onim ljudima koji vjeruju da je


    ovo sve isplanirano prije 7 mjeseci kada je doticna gospodja koja je zvala policiju spavala sa muzem u nekoj opskurnoj noci u Birmingenu.......AHA.....podmukla UDBA
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  12. #962
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ovo je mantra koja se non stop ponavlja ovih dana, zamolio bih ljude koji žive na strani da nam kažu svoja iskustva o ponašanju policije pošto relativno često putujem u inostranstvo sad ste me isprepadali.
    Vjeruj mi da je to tako i da nije nikakva mantra.....bilo kakav fizicki kontakt sa policajcem u zemljama EU se smatra agresijom....u Americi ne smijes ni da izadjes iz kola dok te ne pozove niti da se ustanes od stola ako ti on to ne trazi...
    Nema potrebe da o tome debatiramo...
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  13. #963
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je žao što se Slavko druži sa ovakvim ljudima i djeli njihove stavove o današnjoj CG,i to još u kafani,i to još na terasi, i to još iz mozga.Daleko je to od građanskog ugleda.Iz ove tužne epizode jedino je dobro što će Jauković i mnogi koji su u interventnom vodu,nadam se,ili promjeniti namještenja,ili se uklopiti u pravila službe pri sličnim okolnostima.
    Slavku želim maksimalnu odštetu u sudskom sporu.


    Vasilije Marić
    Last edited by minjo; 08-06-12 at 10:56.
    Kao i obično, nije ili-ili, nego i-i.

  14. #964
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ovo je mantra koja se non stop ponavlja ovih dana, zamolio bih ljude koji žive na strani da nam kažu svoja iskustva o ponašanju policije pošto relativno često putujem u inostranstvo sad ste me isprepadali.
    U Americi prilicno lako mozes izvuci zestoke batine od policije. Nedavno su jednog beskucnika koji se "opirao hapsenju" pretukli do smrti. Mislim da su ga na kraju tukla cetiri policajca dok nije izgubio svijest. Policajci su nakon njegove smrti suspendovani i pritvoreni. Dovoljno je da pokusas da izadjes iz kola ( poslije zaustavljanja u saobracaju ) prije nego policajac pridje kolima pa da te bace na zemlju. Samo sam odgovorio na pitanje, daleko od toga da pravdam Jaukovica.

  15. #965
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ovo je mantra koja se non stop ponavlja ovih dana, zamolio bih ljude koji žive na strani da nam kažu svoja iskustva o ponašanju policije pošto relativno često putujem u inostranstvo sad ste me isprepadali.
    Tesko ćes naći drzavu dje nekom ko opali samar policajcu poslije "obrade" neće biti mekši rbat no trbuh, a bogomi se neće niko posebno zabrinuti.
    Kod nas jos vazi ona rijec "ubi ga prejaka rijec", ali svasta se laprda pa kad pukne onda koevitez. Reakcija policije van je ponekad i tako cudna i za ne povjerovati.
    Jedan nas zemljak imao neko sudjenje (u zemlji dje su svi akademici) pa kad sudija poceo da breči na njega skocio na njega i slomio ga od batina. Kad njegovi zemljaci saznali počeli već da spremaju čitulje u Pobjedu i mislili da mu zivot neće vrijediti ni čarape pepela kad ga milicija dofati.
    Epilog je bio da ga odma odveli ne u neku "betonjerku" no u bolnicu za dusevne bolesnike. Specijalci otisli kući i pretresli sve zivo pa iz kuće zaplijenili i praćke i sve nalik oruzju sto bi ta "luda rabota" mogla upotrijebiti. Novinu su pisale, vjerovali ili ne, cak i bec inicijala delikventa, a njega pustili drugi dan kući.
    Sudija mu je pokrenuo proces za ostetu i ne samo dusevne bolove, tuzilac za uvredu Suda... i sve će ga to kostati tako debelo da sad crni kukavac sve prepisuje na zenu, tastu, svastiku... da ne zavrsi ka obicni prośak. Kune se u sve svoje da ga niko nije ni pipnuo, ali ga fotografisali od glave do pete pa cak detaljno i cipele kao "sredstvo napada".
    Sto se tice Slavka, davno sam rekao, da mu se ne bih cudio da skine gaće pa sve u maniti lik skace ulicama, ali nazalost i to s kim se sad Slavko druzi dosta govori o svemu. Sto Crnogorci kazu "pokazi mi svoje prijatelje pa ću znati kakav si", ali to je neka druga prica.

  16. #966
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo moze ...........Milovan ...
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  17. #967
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    99
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U ovom dogadjaju koji odslikava mrak u kome zivimo najstrasnije je cutanje ocevidaca.Zamislite se malo nad tom cinjenicom....i da ste vecina od vas koji polemisete na ovu temu bili tamo cutali bi.Cutali bi jer bi vas bilo strah da kazete istinu.To je uzas u kome zivite i necete sebi da priznate bilo da ste deklarisani crnogorac,srbin,dzedaj...
    Covjek od 60 godina je udarcem oboren na zemlju i dok je bio bez svijesti stavljene su mu lisice na ruke.Osobama koje su htjele da mu pridju i pomognu mu dok je bez svijesti lezao na plocniku bio je ZUSTRO zabranjen pristup.
    Sto se tice reakcije policije u zapadnim zemljama svi znamo da bi ona bila ostra jer se policija tamo bori sa opasnim kriminalcima.Znaci tamo se BORE protiv kriminalaca a ne STITE ih...

  18. #968
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Znači možemo zaključit da je Slavko dobro proša jer da mu se nešto slično desilo na zapadu, mada još ne ne znamo što se desilo, bio bi ubijen kao pas i ostavljen u kontejner da ga komunalci sahrane.
    Fala ti bože što se rodih u Crnoj Gori đe možeš uvrijedit policajca a da te isti ne ubije na licu mjesta.

  19. #969
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Ja i nešto sumnjam u taj udarac u bradu. Zamislite, aperkat koji je bio toliko jak da je Slavka "podigao od poda i bacio u nesvijest", da ne ostavi baš nikakvih vidljivih tragova na toj bradi, čak ni rasjekotinu, modricu i sl.
    In vino veritas

  20. #970
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    751
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Znači možemo zaključit da je Slavko dobro proša jer da mu se nešto slično desilo na zapadu, mada još ne ne znamo što se desilo, bio bi ubijen kao pas i ostavljen u kontejner da ga komunalci sahrane.
    Fala ti bože što se rodih u Crnoj Gori đe možeš uvrijedit policajca a da te isti ne ubije na licu mjesta.
    Netačno. Čak se ni kod nas leševi, namještaj i metalni otapd ne mogu ostavljati u kontejner. Samo na deponiju.

  21. #971
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Znači možemo zaključit da je Slavko dobro proša jer da mu se nešto slično desilo na zapadu, mada još ne ne znamo što se desilo, bio bi ubijen kao pas i ostavljen u kontejner da ga komunalci sahrane.
    Fala ti bože što se rodih u Crnoj Gori đe možeš uvrijedit policajca a da te isti ne ubije na licu mjesta.
    Znaci uopste to nijesam rekao niti iko ovdje, nepotrebno se uvelicava ono sto smo rekli. Ali da bi reakcija bila ista kao sto je i ovdje ,a po meni i gora, bi bilo.

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Ja i nešto sumnjam u taj udarac u bradu. Zamislite, aperkat koji je bio toliko jak da je Slavka "podigao od poda i bacio u nesvijest", da ne ostavi baš nikakvih vidljivih tragova na toj bradi, čak ni rasjekotinu, modricu i sl.

    Ne udarac je sigurno bio e sad kada te neko ko je fizicki jak gurne udari to su samo finese. I sam SP kaze da je udaren otvorenom sakom u bradu u onom intervju...tako da kako ce bit posjekotine....



    Nemojte da mislite da umanjujem katastrofu koju je sebi dopustila UPRAVA POLICIJE i samim tim ova drzava. Pijani covjek od 60 godina kako god bi gradjen u podne na javnom mjestu se moze sto god on radio bez prevelikog nasilja obuzdati.

    Ali teorije zavjere da je to namontirano i da su ciljali prije sedam mjeseci kada je gospodja ostala trudna da ona zove policiju su pateticne.

    TO ko je gradjanin koji je uhapsen udaren i nad kojim je primijenjena nepotrebna sila nema nikakve veze, vi, ja ili Slavko Perovic. Ja samo to kazem nema veze ko je, u pitanju je djelo i rad radnika UP i on je sporan nikako nad kim je sproveden.

    Izvinjavam se onima koji zaista misle drugacije nego ja ali SP nije ni malo ni vise gradjanin ove drzave od mene vas ili bilo koga vaseg ili mog. I ne zasluzuje ni malo drugacijei tretman od svih nas kada su u pitanju gradjanske slobode.
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  22. #972
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Goran69 View Post
    Ne udarac je sigurno bio e sad kada te neko ko je fizicki jak gurne udari to su samo finese. I sam SP kaze da je udaren otvorenom sakom u bradu u onom intervju...tako da kako ce bit posjekotine....
    Ček, ček...
    Ovo je policijska verzija:
    "S.P. u jednom momentu udara otvorenom šakom policajca B.J. u predjelu lica, tada B.J. , da bi odbio napad, odguruje S.P. koji pada na tle. Koristeći fizičku snagu i sredstva za vezivanje S.P. je odveden u službeno vozilo"
    Ovo je Slavkova verzija:
    Perović je u izjavi za TV Vijesti kazao da se sjeća kada ga je policajac Božidar Jauković udario i odgurnuo od čega je izgubio svijest.
    Ovaj srednji, mislim da se preziva Jauković, on me je školski, s obzirom da je obučen za ta mlaćenja i tako dalje, razvalio boksom u bradu iz sve snage
    A sad uporedi čija izjava više odgavara opisu Slavkovih povreda.
    Last edited by johnny bravo; 08-06-12 at 11:47.
    In vino veritas

  23. #973
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Boksom u bradu , a sljiva uspod oka ...


    Sad sam siguran da je Milo narucio i ovo
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  24. #974
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Meni ovo djeluje kao da ga je odgurnuo snazno obijema rukama otvorenih dlanova, jednom u bradu, drugom u grudi. Od toga ne ostaju modrice, ali se pada sigurno. Ne znam sta podrazumijeva SP kao udarac "boksom", da li bokserski udarac stisnutom sakom ili stvarno udarac metalnim boksom - od toga 100% ostaju posjekotine.

  25. #975
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    ^Dijelimo mišljenje.
    In vino veritas

Page 39 of 54 FirstFirst ... 2935363738394041424349 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Imate li pjesmu/text ?
    By Fidel Castro in forum Muzika
    Replies: 8958
    Last Post: 12-09-23, 11:32
  2. Slavko Perovic- kandidat za predsjednika RCG?
    By zdraljevovatz in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 116
    Last Post: 12-06-07, 10:01
  3. Slavko Mrdovic, josh jedna donacija
    By milovan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 14-09-05, 13:35
  4. U CRNOJ GORI, VEDRI I OBLACI TAJNA POLICIJA - MAFIJ
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5
    Last Post: 22-02-04, 10:41
  5. Misko Perovic (Monitor)je go
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 15-02-04, 14:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •