Page 38 of 54 FirstFirst ... 2834353637383940414248 ... LastLast
Results 926 to 950 of 1340

Thread: Slavko Perovic

  1. #926
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Prava za Slavka
    Deserve's got nothing to do with it.

  2. #927
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mene Slavkov zivot podsjeca na Trumanov show.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  3. #928
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Kakve smrdlje dobro su jači bili..
    LSCG nego što..

  4. #929
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    482
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E moj Slavko šta dozive, da te razna susa i musa pljuju. A nisu dostojni ni ime da ti spomenu. Zivio Slavko i LSCG!

  5. #930
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Brajović: Unutrašnja kontrola će utvrditi činjenice
    07. jun 2012.
    ShareTweet

    Ministar unutrašnjih poslova Ivan Brajović izrazio je žaljenje zbog incidenta u kojem je povrijeđen bivši lider Liberalnog saveza Slavko Perović, navodeći da je u toku postupak unutrašnje kontrole koje će utvrditi činjenice u vezi događaja.


    Brajović je saopštio da je odmah nakon događaja dobio informacije iz više izvora, od direktora Uprave policije,i ljudi bliskih Peroviću i da su one, kako je kazao, bile oprečne.

    „Zato sam zahtijevao od UP da mi dostavi kompletnu informaciju o ovom događaju, a istovremeno naložio Unutrašnjoj kontroli da sprovede detaljnu istragu, u cilju ocjene zakonitosti primjene policijskih ovlašćenja u ovom slučaju“, navodi se u saopštenju Brajovića javila je Mina.

    Prema njegovim riječima, u toku je postupak unutrašnje kontrole i utvrđuju se činjenice i okolnosti koje su dovele do događaja, „kao i način primjene policijskih ovlašćenja“.

    Brajović je dodao da će o nalazu unutrašnje kontrole javnost biti detaljno obaviještena.

    On smatra da je nedopustiv napad na službeno lice, „ali takođe neću imati nikakve tolerancije prema policijskim službenicima koji prekorače zakonom propisana ovlašćenja“.

    Brajović je kazao da Ministarstvo unutrašnjih poslova preduzima sve mjere i aktivnosti na potpunom rasvjetljavanju incidenta.

    „Ne samo zbog toga što je u pitanju Perović, niti zbog njegovih zasluga na istorijskom putu Crne Gore ka suverenoj i slobodnoj državi, već i zbog toga što je obaveza Ministarstva da pruži sigurnost i bezbjednost svim građanima“, naveo je on.

    Brajović je kazao da se nada da će se Perović brzo i uspješno oporaviti.

  6. #931
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ja se u BOGA NADAM,
    da ce ove bolove DUSE, koja boli kao za rodjenog sina ili brata,
    osjetit i oni BEZDUSNI VLADARI I NJIHOVE SLUGE, KOJE DRZE ZA PRLJAVE POSLOVE NE POSTUJUCI PRAVOSNAZNE PRESUDE I KRSECI ZAKONE CGe.

    Ako je ISTINA, da se GRIJEH PONAVLJA A DA NIKO NISTA NE PREDUZIMA,
    ocekujem odstavke i DIREKTORA POLICIJE I MINISTRA BRAJOVICA,
    ako takve drze da SRAMOTE UNIFORMU I IZVRSNU VLAST U CGi.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  7. #932
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znaci, Slavko se druzio sa cetnikom, pio, napao trudnicu, i osamario policajca!!!HAHAHAHAHAHAHAH!Kukala vam majka, sta vam sve mogu servirat!!??

  8. #933
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bassflora View Post
    Znaci, Slavko se druzio sa cetnikom, pio, napao trudnicu, i osamario policajca!!!HAHAHAHAHAHAHAH!Kukala vam majka, sta vam sve mogu servirat!!??
    Ne, ne, ovo je bio udruženi zločinački poduhvat Mila Đukanovića i ANB-a, s ciljem da se izvrši atentat na Slavka - podmukli plan iz kuhinje UDB-e da mu presude jednim aperkatom.
    Last edited by johnny bravo; 07-06-12 at 19:13.
    In vino veritas

  9. #934
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Location detect
    Posts
    728
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Svaka mu cast za predhodni zivot (lscg), no je puka malo, sto se moze moze zakljuciti sa njegovog bloga

    Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

  10. #935
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajde slavko samo reci,lecet cemo kao meci !
    1908.

  11. #936
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Sad cuh u njegovu zvanicnu verziju incidenta na dnevniku...cija god verzija da je istinita, svaka je jednako cudna.

  12. #937
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Slavkova je istinita jer On ne laže za razliku od drugih..

  13. #938
    Join Date
    May 2012
    Location
    in bed with Eva Simons 26°21'29.9"N 127°47'02.0"E
    Posts
    7,125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DavidM View Post
    Sad cuh u njegovu zvanicnu verziju incidenta na dnevniku...cija god verzija da je istinita, svaka je jednako cudna.
    To je 4 ili 5 verzija što sam čuo. Svaka čudnija od predhodne. Ono se sa sigurnošću ne može uzet ničija izjava za ozbiljnu. Haos

  14. #939
    Join Date
    May 2007
    Location
    TITOvGRAD
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Ne, ne, ovo je bio udruženi zločinački poduhvat Mila Đukanovića i ANB-a, s ciljem da se izvrši atentat na Slavka - podmukli plan iz kuhinje UDB-e da mu presude jednim aperkatom.
    Ne, cilj je da se omalovazi lik i djelo Slavka Perovica. Lako im je uzeti zivot, ali bi to bilo kontraproduktivno. Naucili su to nakon ubistva Duska Jovanovica. Samo na ovaj nacin mogu unistiti ime Slavka Perovica i ono sto pomenuto i slavno predstavlja u srcu svakog postenog Crnogorca.

    Nije li sumnjivo sto ga udari bas taj problematicni policajac? Mora da im je to covjek za specijalne zadatke... I dje su ovi ostali svjedoci da daju izjave?
    Hrabrost nije odsutnost straha, vec otpor prema njemu!

    Bolje imat' cerku kurvu, nego Stiva Kera!

  15. #940
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Đe su pomenuti?
    Pomenuti, a ne imenovani.

  16. #941
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Montenegrino-CT View Post
    Slavkova je istinita jer On ne laže za razliku od drugih..
    Vi, koji nekritički stojite iza Slavka se ne razlkujute uopšte od onih koji nekritički podržavaju Mila, ali ne, vi to ne možete da shvatite... "On"
    Quote Originally Posted by neTko_iz_mase View Post
    Ne, cilj je da se omalovazi lik i djelo Slavka Perovica. Lako im je uzeti zivot, ali bi to bilo kontraproduktivno. Naucili su to nakon ubistva Duska Jovanovica. Samo na ovaj nacin mogu unistiti ime Slavka Perovica i ono sto pomenuto i slavno predstavlja u srcu svakog postenog Crnogorca.
    Aham, vidim, uspio si da riješiš slučaj decenije, znaš ko je ubio Duška Jovanovića? Pretpostavljam da ako te pitam kako znaš da ćeš odgovoriti - to svi znaju?
    Idemo dalje, da li stvarno misliš da je Perović uopšte činilac na političkoj sceni Crne Gore? Na koji način on može da naškodi ovoj vlasti? Šta to novo on priča, piše, propovijeda što nije svih ovih godina?
    Nije li sumnjivo sto ga udari bas taj problematicni policajac? Mora da im je to covjek za specijalne zadatke... I dje su ovi ostali svjedoci da daju izjave?
    Sad si uspio i da me nasmiješ Pa upravo najviše ima smisla da ga udari neko problematičan, jer "pravljenje problema" nije nešto što se očekuje od uzornog policajca.
    "Čovjek za specijalne zadatke", kažeš? Dakle, ti vjeruješ (ispravi me ako griješim) da je M.Đ. organizovao šemu da se udari Slavko Perović, služeći se magičnom kuglom da predvidi da će iz Češke doći u Novi u tačno određeni dan, biti u kafiću baš u to vrijeme, zadužio nekog da igra ulogu gosta kafića koji će da ga provocira, jer je, je li, predvidio da će Slavko na to reagovati, zatim zadužio još nekog da igra rolu još jednog gosta da zovne policiju, kako bi aktivirao čovjeka iz sjenke, čovjeka za "specijalne zadatke", tako specijalne zadatke poput navodnog aperkata koji je zadao Slavku i naravno takav mastermind kao što je Đukanović je sve ovo sredio da se izvede pred lokalom punim svjedoka, u sred centra grada, u turističkoj sezoni. Sve je to osmišljeno da bi se omalovažili Slavkovi lik i djelo, jer slike pretučenog Slavka i Slavka u bolnici kod naroda izazivaju averziju prema njemu.
    Svaka ti čast! Ovo je briljantno!
    Last edited by johnny bravo; 07-06-12 at 21:29. Reason: typo
    In vino veritas

  17. #942
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A od Shate ostade samo manija velicine.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  18. #943
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja tek sad ovo vidjeh. ko mi je dirao Slavka?... Slavko???
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  19. #944
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    27
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slavko Perovic je malo skrenuo i mene ga je zao. Veliki Slavko Perovic ali sudbina pomalo a pomalo vise njegova sujeta dovedose ga dje je sada. Da se bavi s nekakvima policajcima. Ja vjerujem da je sve bilo kao sto u novine pise i da se Slavko nazalost malo presao ovog puta. Tuzno ali istinito.

  20. #945
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    ja i dalje ne kapiram ko je koga odalamio i ko se s kim raskuba'..
    nahraniću kerove i ništa dirat' neću...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  21. #946
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Ne znam ko je koga provocirao, ko je kome dobacivao, ko je koga gurao... ali za mene je kriv onaj ko je učinio ili naložio bilo kakav akt nasilja prema Slavku Peroviću.

  22. #947
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    27
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa to stoji i lijepo si to rekao, to je nepobitno, ali sam je tome kumovao imam utisak. Nazalost.

  23. #948
    Join Date
    May 2007
    Location
    TITOvGRAD
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Vi, koji nekritički stojite iza Slavka se ne razlkujute uopšte od onih koji nekritički podržavaju Mila, ali ne, vi to ne možete da shvatite... "On"

    Aham, vidim, uspio si da riješiš slučaj decenije, znaš ko je ubio Duška Jovanovića? Pretpostavljam da ako te pitam kako znaš da ćeš odgovoriti - to svi znaju?
    Idemo dalje, da li stvarno misliš da je Perović uopšte činilac na političkoj sceni Crne Gore? Na koji način on može da naškodi ovoj vlasti? Šta to novo on priča, piše, propovijeda što nije svih ovih godina?

    Sad si uspio i da me nasmiješ Pa upravo najviše ima smisla da ga udari neko problematičan, jer "pravljenje problema" nije nešto što se očekuje od uzornog policajca.
    "Čovjek za specijalne zadatke", kažeš? Dakle, ti vjeruješ (ispravi me ako griješim) da je M.Đ. organizovao šemu da se udari Slavko Perović, služeći se magičnom kuglom da predvidi da će iz Češke doći u Novi u tačno određeni dan, biti u kafiću baš u to vrijeme, zadužio nekog da igra ulogu gosta kafića koji će da ga provocira, jer je, je li, predvidio da će Slavko na to reagovati, zatim zadužio još nekog da igra rolu još jednog gosta da zovne policiju, kako bi aktivirao čovjeka iz sjenke, čovjeka za "specijalne zadatke", tako specijalne zadatke poput navodnog aperkata koji je zadao Slavku i naravno takav mastermind kao što je Đukanović je sve ovo sredio da se izvede pred lokalom punim svjedoka, u sred centra grada, u turističkoj sezoni. Sve je to osmišljeno da bi se omalovažili Slavkovi lik i djelo, jer slike pretučenog Slavka i Slavka u bolnici kod naroda izazivaju averziju prema njemu.
    Svaka ti čast! Ovo je briljantno!
    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Vi, koji nekritički stojite iza Slavka se ne razlkujute uopšte od onih koji nekritički podržavaju Mila, ali ne, vi to ne možete da shvatite... "On"

    Aham, vidim, uspio si da riješiš slučaj decenije, znaš ko je ubio Duška Jovanovića? Pretpostavljam da ako te pitam kako znaš da ćeš odgovoriti - to svi znaju?
    Idemo dalje, da li stvarno misliš da je Perović uopšte činilac na političkoj sceni Crne Gore? Na koji način on može da naškodi ovoj vlasti? Šta to novo on priča, piše, propovijeda što nije svih ovih godina?

    Sad si uspio i da me nasmiješ :grin: Pa upravo najviše ima smisla da ga udari neko problematičan, jer "pravljenje problema" nije nešto što se očekuje od uzornog policajca.
    "Čovjek za specijalne zadatke", kažeš? Dakle, ti vjeruješ (ispravi me ako griješim) da je M.Đ. organizovao šemu da se udari Slavko Perović, služeći se magičnom kuglom da predvidi da će iz Češke doći u Novi u tačno određeni dan, biti u kafiću baš u to vrijeme, zadužio nekog da igra ulogu gosta kafića koji će da ga provocira, jer je, je li, predvidio da će Slavko na to reagovati, zatim zadužio još nekog da igra rolu još jednog gosta da zovne policiju, kako bi aktivirao čovjeka iz sjenke, čovjeka za "specijalne zadatke", tako specijalne zadatke poput navodnog aperkata koji je zadao Slavku i naravno takav mastermind kao što je Đukanović je sve ovo sredio da se izvede pred lokalom punim svjedoka, u sred centra grada, u turističkoj sezoni. Sve je to osmišljeno da bi se omalovažili Slavkovi lik i djelo, jer slike pretučenog Slavka i Slavka u bolnici kod naroda izazivaju averziju prema njemu.
    Svaka ti čast! Ovo je briljantno!
    Stoooooj Dzoni, stoj!
    Stoj, ne budi lud!

    Po mojim prethodnim postovima mozes zakljuciti koliko nekriticki stojim iza Slavka.

    Ne znam sve ljude, tako da nemam imformaciju ko sve i koliko zna.
    Bavim se ja tako tim starim nerazrijesenim slucajevima, kopam po policijskim arhivima koji su mi danonocno dostupni, citam romane Agate Kristi... Eto, sto da ti kazem. ovaj slucaj mi je zaokupio paznju, pa sam mu se maksimalno posvetio. Nijesam mogao da vjerujem, ali rjesenje mi je sve vrijeme bilo pred ocima!

    Naravno da moze da naskodi ovoj vlasti. Jedini covjek koga vecinska Crna Gora podrzava i kome vjeruje je Slavko Perovic! Moje skromno misljenje...
    To sto je on pricao svih ovih godina je upravo ono sto je i dalje aktuelno. O cemu novom bi ti volio da on prica? Sto se promijenilo na politickoj sceni zadnjih 20-ak godina?

    Bas mi je drago sto sam uspio da te oraspolozim. Mi se ne smijemo zato sto smo srecni, vec smo srecni zato sto se smijemo. Zapamti to, pa kad nijesam tu... udri!

    Ha, vidis, nijesam dobro iscukao pitanje, sto potvrdjuje i moja sledeca recenica. Htjedoh reci da mi je sumnjivo sto se bas taj Mr.Policeman, koji je vec imao nekoliko prekrsaja, pojavio da odradi posao. Ipak, moze se desiti i da neki Mr. Policeman, koji nema slican CV kao ovaj, u afektu odreaguje na slican nacin. To bi bila vec druga prica.

    Ne treba mu nista magicna kugla dok god ima gospodin Perovic pasos koji ga odaje kada prelazi granicu i ulazi u Crnu Goru, a i bez toga svi prepoznaju slavnu licnost iz crnogorske istorije.

    Niti vjerujem, niti ne vjerujem. Nijesam bio tamo da znam sto se desilo, samo su mi neke stvari sumnjive.

    Ono sto je mene nasmijalo na samom kraju je tvoje podsmijavanje verziji price koju si sam kreirao.

    Uopste ne znam sto se tamo desavalo i zato ne donosim ishitrene zakljucke. Zato sam i pitao dje su ti ljudi koji su bili tu, da se razjasni sto je stvarno bilo. Ono sto znamo sigurno su policemanova ranija djela. Dalje... Uzimajuci u obzir da je DPS i nekih, ne tako davnih, godina sirio i vece neistine putem medija na racun ovog istog covjeka i njegove partije (a i na druge nacine pokusavao da unisti LSCG), postoji mogucnost da se istorija ponavlja.

    hahaha
    Ne radi se o slikama pretucenog Slavka, nego o slikama ludog i bolesnog Slavka koje se izradjuju u kabinetu DPS-a. Jos ako isforsiraju svoju verziju price dovoljno i pojave se jos koji put na TV da osude napad na njega...

    Hej, hiljadu mi dabrova, mozda i nije tako! Polako samo...

    Ostaj mi srecan!
    Hrabrost nije odsutnost straha, vec otpor prema njemu!

    Bolje imat' cerku kurvu, nego Stiva Kera!

  24. #949
    Join Date
    May 2007
    Location
    TITOvGRAD
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A mozda se Slavko vratio zbog protesta, pa je u startu pokusao da malo uzburka stvari, a? Eto, neke sasvim druge misli... Laka noc!
    Hrabrost nije odsutnost straha, vec otpor prema njemu!

    Bolje imat' cerku kurvu, nego Stiva Kera!

  25. #950
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    751
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nezavisno od ovog konkretnog događaja, naravno da Slavkovo postojanje smeta ovima koji decenijama kidaju meso sa kostiju naroda, svih nacija i vjera. On je podsjetnik na ono što su oni bili i protiv čega se Slavko borio. Nebitno kako se to završilo, nebitno je li Slavko poludio ili ne. Isto kao što sad Milo i ovi oko njega pričaju kako je još 1993. bio za nezavisnu Crnu Goru, ali je Slobo tada bio prejak, kako je iznutra radio na preobraćenju dps-a, tako će i od sada za dvadeset godina da pričaju kako Milo nikad nije ni rekao da mrzi šah zbog šahovnice, da još glasnije pričaju kako Milo nikad nije bio na ratište, kako je sve što je uradio, uradio za dobrobit Crne Gore. Nebitno što postoje snimci svakakvih tv emisija, priloga i slično koji govore suprotno, slabo ko želi da upotrijebi svoje oči, a još manje želi da vjeruje svojim očima. Ako se neko i sjeti da kaže: bogami, nije Milo bio protiv rata i za Crnu Goru tokom devedesetih, nego Slavko Perović i lscg, e onda će kreatori nove istorije moći da kažu: Slavko? Onaj ludi i pjani što bije policajce i trudnice? Pa ti stvarno vjeruješ da je taj ikad mogao nešto pametno da kaže i uradi? Pa ti vjeruješ njemu kad kažeš da je naš voljeni Milo bio ratni huškač, velikosrbin i kriminalac? Ajde ne sprdaj se jadan.

    Ako si mrtav prije nego što te potpuno diskredituju, postaješ mučenik.

    Opet, ne tvrdim da je konkretan događaj dio nekog takvog plana, niti da taj plan uopšte postoji. Ali da dps ima interes da Slavko bude diskreditovan, itekako ima.

Page 38 of 54 FirstFirst ... 2834353637383940414248 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Imate li pjesmu/text ?
    By Fidel Castro in forum Muzika
    Replies: 8958
    Last Post: 12-09-23, 11:32
  2. Slavko Perovic- kandidat za predsjednika RCG?
    By zdraljevovatz in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 116
    Last Post: 12-06-07, 10:01
  3. Slavko Mrdovic, josh jedna donacija
    By milovan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 14-09-05, 13:35
  4. U CRNOJ GORI, VEDRI I OBLACI TAJNA POLICIJA - MAFIJ
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5
    Last Post: 22-02-04, 10:41
  5. Misko Perovic (Monitor)je go
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 15-02-04, 14:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •