Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 32 of 32

Thread: Vozacka dozvola u EU!?

  1. #26
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amko View Post
    cuo sam da je tip iz swe samo zbog vozacke neko vrijeme bio prijavljen u danskoj dok nije preveo nasu vozacku u dansku i onda se vratio u swe te sa danske preveo u svedsku i tako izbegao ponovno polaganje!
    koliko je istina ne znam!?
    Amko ako imas Dansku koji qurats ce mu /ti Swecka isti djao ,nema potrebe se mucit ! Ali mnim e ta osoba mora bit drzavljanin jedne od tije drzava ,eventualno imat permanent i radni odnos ,( nijesam bas 100 % siguran) no kad bidne malo zaladilo i ja sisa sa plaze informisacu se kod organa vlasti (dobro sam im poznat) hehehhehehe !

    Kikice vidis kako me napa ovi teski komsija ,brani me jadna ja sam ti najblizi komsija u BD heheheh Puss
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  2. #27
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne, Svedska mora da prizna, nema tu demokratije jer je clanica EU. Vozacka EU vazi kroz cijelu EU. ti si namrtvo tezak kao da ne znas da su obije clanice EU i to moraju da postuju.

  3. #28
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Danmark
    Posts
    255
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Rave
    Kad CG udje u EU morace da reformise ucenje novih vozaca. Danska ce tesko priznat dozvolu za koju se zna da je dobijena za "jedno tele ili dvije ovce". a CG bas i nije drzava koja se moze pohvalit sa ucenjem novih vozaca.

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by KingofDenmark View Post
    Rave
    Kad CG udje u EU morace da reformise ucenje novih vozaca. Danska ce tesko priznat dozvolu za koju se zna da je dobijena za "jedno tele ili dvije ovce". a CG bas i nije drzava koja se moze pohvalit sa ucenjem novih vozaca.
    Ajde ne lupetajte vise jer ako ste vi polozili za jedno tele, krme ili kokosku nije cijela Crna Gora. Nema sta Danska da priznaje ili ne priznaje nase vozacke dozvole kad je to predvidjeno medjunarodnim zakonom.
    Svak ko je polozio vozacki u Crnu Goru juce, prekjuce, prije 5 ili 55 godina moze sad zaparaditi i voziti ne samo u Dansku vec sve zemlje Evrope ako je ta vozacka produzena i sad vazi u nasoj drzavi Crnoj Gori.
    To da li priznaju ili ne priznaju govori se samo u slucaju kad neko oce da se nastani za stalno u Dansku, Njemacku ili Tunguziju sve jedno jer svaka zemlja ima svoje propise. Kad bi Danac htio na stalno da se naseli u CG isti propisi vaze kao kad Crnogorac oce u Dansku jedina je razlika sto kod nas niko zivi ne vodi racuna hoce li Danac za 3 mjeseca prevesti vozacku pa ako zakasni 1 sat uputiti ga na novo polaganje.

  5. #30
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Slazem se sa Hariem, to je jedino ako mislis da ostaje u Dansku. A naravno da ce biti reformi u autoskolama.

  6. #31
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Danmark
    Posts
    255
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa na to sam i msislio...ja svatih da ako coek dodje da zivi ovamo. u tom slucaju mora da uradi to sto sam ja naveo.

  7. #32
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Hahhahahahah a cus slazem se s Hartijem ayhahahahahahah e brao Kako godj obrnes moze sa naskom vozit naski auto (tablice naske) ,ali Swecki samo do godine i ondag "MORE MARS" pravilo vazi tj novo polaganje ! E sad kad CG udje u EU normalno vazice druga pravila ,osim ako reve 92 ne poznaje Marovica svatkizara hahahahahahhah !

    Quote "A naravno da ce biti reformi u autoskolama."
    A ne jadan ne hahahahhahahahhahahahhaha u nas je super !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. dozvola za hladno oruzije
    By mihael in forum Sve i svašta
    Replies: 12
    Last Post: 13-12-07, 00:17
  2. 15 dana u EU
    By forumen in forum Putovanja
    Replies: 30
    Last Post: 27-10-07, 10:37
  3. Dozvola za reinkarnaciju
    By Corwin in forum Sve i svašta
    Replies: 16
    Last Post: 14-09-07, 21:09
  4. Radna dozvola za zemlje EU razlog broj 1 za nezavisnost
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 44
    Last Post: 19-04-06, 08:57
  5. Vozacka ?
    By Zidane in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 32
    Last Post: 24-03-06, 00:03

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •