Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 46

Thread: Naša Crna Gora

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Arrow Naša Crna Gora

    Bilo je dosta ovakih tema gdje pišemo o dobrim stvarima u Crnoj Gori ali i onim lošim.
    Bio sam jako srećan 21 maja 2006. godine. Možda je sreći još više doprinio žar i zanesenost za liberalima tokom 90tih godina kada sam kao klinac, koji je malo o svemu tome znao išao na nalaganja badnjaka, pojedine skupove i slično.

    Ali nekako, za ove dvije godine mi dosta toga tu radost ubija, da se tako izrazim. Ništa ne funkcioniše kako treba reklo bi se.
    Evo i što me navelo da otvorim ovu temu.
    Završih sa poslom za ovu nedjelju, i ajde reko da sačekam autobus da dođem kući što prije. Sve obaveze sa poslom ostavim onoga trena kad zatvorim vrata tamo. I taman kad pomislim da ću sav srećan poć za novi kompjuter, jedna scena pokvari sve.
    Iako sam se cijele nedjelje šetao do Telekoma da bi me neko primio na razgovor zbog jako lošeg da ne kažem očajnog odnosa prema korisnicima, svo to izbjegavanje da me neko primi na razgovor bih i nekako progutao za ovu nedjelju da ne uđoh u autobus.
    Zbilja nijesam znao da je karta poskupila na 60 centi. Šofer, inače jako nepristojan i nekulturan, sa sve izbačenim 4 slova C na šoferšajbni mi daje kartu na kojoj piše cijena 50 centi. I ja dajem šoferu 50 centi a on mi kaže karta je 60 centi. A od kad to ja upitah. Ajde mali ne pravi se pametan svi znamo da je 60. Ne pravim se pametan nego pitam fino pošto nijesam u toku, a i na karti piše da je 50 centi. On kaže da ga boli ona rabota što tu piše karta je toliko. Dobro reko, nije mi zbog 10 centi, nego piše da košta 50.

    E ovo se zove pljačka na otvorene oči. Isto bi bilo da ja pođem u prodavnicu, i sa police na kojoj piše da je hljeb 60 centi ja uzmem jedan hljeb i pođem na kasu i kasirka mi ga naplati 1€. Nije mi zbog deset centi, ali zamislite ljude koji putuju 4 put dnevno gradskim autobusom i koji recimo u firmi moraju da pravdaju te karte. To je 40 centi dnevno, puta 30 dana u mjesec to je ukupno 12 eura. Kako će on to da opravda kod računovođe u firmu?

    Ovo je inače problem kojim treba da se pozabavi tržišna inspekcija. Ako su gospoda, koja inače šalju u saobraćaj neispravne i praistorijske autobuse, podigle cijenu karte na 60 centi, onda treba i da odštampaju novu seriju karata. Pa i taj trošak štampanja novih karata neka bude najviše 500€ ne vjerujem da može bit više.
    Da je pravne države, ovo bi tržišna inspekcija lako riješila. Podnijela krivičnu prijavu protiv šofera i direktora firme i kraj svake priče.
    Zvao sam danas tržišnu inspekciju, nego petak popodne a oni ne rade, ili se ne javljaju na telefon.
    U ponedjeljak ću probat opet da dobijem njih, a nazvaću i firmu sa kojom sam se danas zadnji put vozio, a više neću iz principa i inata.

    Isto tako, da se taknem Telekoma. Pošto gospoda neće da me prime na razgovor, moraću nekako da uredim sastanak. A prikupio sam dosta materijala. Inače ne smije niko da Vam isključi ni telefon, ni vodu, ni struju, jer je to kršenje zakona o zaštiti potrošača. Mogu samo da Vas utuže, ne i da Vam prestanu sa pružanjem usluga.

    Znam da ovo izgleda kao borba sa vjetrenjačama, ali se zapitam, oćemo li ikad prestat da budemo država veza i vezica? Oćemo li išta učinjet pošteno, ili ćemo vazda nešto da mutimo i lažemo jedni druge? (izvinjavam se na generalizaciji).
    Last edited by hercules; 06-06-08 at 19:32.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  2. #2
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,494
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Bilo je dosta ovakih tema gdje pišemo o dobrim stvarima u Crnojg Gori ali i onim lošim.
    Bio sam jako srećan 21 maja 2006. godine. Možda je sreći još više doprinio žar i zanesenost za liberalima tokom 90tih godina kada sam kao klinac, koji malo o svemu tome zna išao na nalaganja badnjaka, pojedine skupove i slično.

    Ali nekako, za ove dvije godine mi dosta toga tu radost ubija, da se tako izrazim. Ništa ne funkcioniše kako treba reklo bi se.
    Evo i što me navelo da otvorim ovu temu.
    Završih sa poslom za ovu nedjelju, i ajde reko da sačekam autobus da dođem kući što prije. Sve obaveze sa poslom ostavim onoga trena kad zatvorim vrata tamo. I taman kad pomislim da ću sav srećan poć za novi kompjuter, jedna scena pokvari sve.
    Iako sam se cijele nedjelje šetao do Telekoma da bi me neko primio na razgovor zbog jako lošeg da ne kažem očajnog odnosa prema korisnicima, svo to izbjegavanje da me neko primi na razgovor bih i nekako progutao za ovu nedjelju da ne uđoh u autobus.
    Zbilja nijesam znao da je karta poskupila na 60 centi. Šofer, inače jako nepristojan i nekulturan, sa sve izbačenim 4 slova C na šoferšajbni mi daje kartu na kojoj piše cijena 50 centi. I ja dajem šoferu 50 centi a on mi kaže karta je 60 centi. A od kad to ja upitah. Ajde mali ne pravi se pametan svi znamo da je 60. Ne pravim se pametan nego pitam fino pošto nijesam u toku, a i na karti piše da je 50 centi. On kaže da ga boli ona rabota što tu piše karta je toliko. Dobro reko, nije mi zbog 10 centi, nego piše da košta 50.

    E ovo se zove pljačka na otvorene oči. Isto bi bilo da ja pođem u prodavnicu, i sa police na kojoj piše da je hljeb 60 centi ja uzmem jedan hljeb i pođem na kasu i kasirka mi ga naplati 1€. Nije mi zbog deset centi, ali zamislite ljude koji putuju 4 put dnevno gradskim autobusom i koji recimo u firmi moraju da pravdaju te karte. To je 40 centi dnevno, puta 30 dana u mjesec to je ukupno 12 eura. Kako će on to da opravda kod računovođe u firmu?

    Ovo je inače problem kojim treba da se pozabavi tržišna inspekcija. Ako su gospoda, koja inače šalju u saobraćaj neispravne i praistorijske autobuse, podigle cijenu karte na 60 centi, onda treba i da odštampaju novu seriju karata. Pa i taj trošak štampanja novih karata neka bude najviše 500€ ne vjerujem da može bit više.
    Da je pravne države, ovo bi tržišna inspekcija lako riješila. Podnijela krivičnu prijavu protiv šofera i direktora firme i kraj svake priče.
    Zvao sam danas tržišnu inspekciju, nego petak popodne a oni ne rade, ili se ne javljaju na telefon.
    U ponedjeljak ću probat opet da dobijem njih, a nazvaću i firmu sa kojom sam se danas zadnji put vozio, a više neću iz principa i inata.

    Isto tako, da se taknem Telekoma. Pošto gospoda neće da me prime na razgovor, moraću nekako da uredim sastanak. A prikupio sam dosta materijala. Inače ne smije niko da Vam isključi ni telefon, ni vodu, ni struju, jer je to kršenje zakona o zaštiti potrošača. Mogu samo da Vas utuže, ne i da Vam prestanu sa pružanjem usluga.

    Znam da ovo izgleda kao borba sa vjetrenjačama, ali se zapitam, oćemo li ikad prestat da budemo država veza i vezica? Oćemo li išta učinjet pošteno, ili ćemo vazda nešto da mutimo i lažemo jedni druge? (izvinjavam se na generalizaciji).
    Jel tako pishe u ugovoru muka mi sad trazhiti da chitam... I jel tako u Pro-monteu...
    #fakenews

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Tako pise u zakonu o zastiti potrosaca.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  4. #4
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Mislim da je problem sa vecinom slicnih tema u sustini to sto tu nema mnogo sta da se kaze. Sta reci osim se sloziti sa herculesom? Ovo mi vise djeluje kao clanak za kakav blog nego forumaski topic.

    Quote Originally Posted by hercules
    Znam da ovo izgleda kao borba sa vjetrenjačama, ali se zapitam, oćemo li ikad prestat da budemo država veza i vezica?
    Ne, lise nekakve kataklizme i novog svjetskog poretka (a cisto sumnjam da bi time bili odusevljeni).

  5. #5
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,494
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Sad me zanima jedna stvar... Ne znam jel imao ko iskustva sa ovim do sada... Mozhe li se trazhiti ponishtenje ugovora sa npr pro monte-om ili t-mobile-om ukoliko iz tehnichke podrshke par puta dobijete potpuno netachne informacije koje vas oshtete za odredjenu sumu, koja nije velika al chisto iz principa...
    #fakenews

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Bio sam jako srećan 21 maja 2006. godine. Možda je sreći još više doprinio žar i zanesenost za liberalima tokom 90tih godina kada sam kao klinac, koji je malo o svemu tome znao išao na nalaganja badnjaka, pojedine skupove i slično. Ali nekako, za ove dvije godine mi dosta toga tu radost ubija, da se tako izrazim. Ništa ne funkcioniše kako treba reklo bi se.
    A vidite mu demagogije i uvoda hahhahahah kao prije toga je sve funkcionisalo ka sat pa se sad pokvarilo ili neko mislio poslije 21 maja soferi nece pricati da ih boli polni organ vec diskutovati o Kantu
    Reci ti nama da li si sve to prijavio inspekciji ili ces sad reci ono dobro poznato " nijesam jer bi to bila dzaba rabota"

  7. #7
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE
    Sad me zanima jedna stvar... Ne znam jel imao ko iskustva sa ovim do sada... Mozhe li se trazhiti ponishtenje ugovora sa npr pro monte-om ili t-mobile-om ukoliko iz tehnichke podrshke par puta dobijete potpuno netachne informacije koje vas oshtete za odredjenu sumu, koja nije velika al chisto iz principa...
    Nisam neki ekspert, ali cini mi se da se vecina kompanija u samim ugovorima ogradjuje od slicnih situacija. Ono, "svojim potpisom prihvatate da nasa kompanija nije odgovorna za eventualno ovo, eventualno ono" i slicno.

    Sad ako nadjes rupu u ugovoru vjerovatno postoji zakonski osnov za tuzbu ili nesto slicno, ali ne i za direktni raskid ugovora (jer u ugovoru obicno pise pod kojim uslovima moze biti raskinut).

    Mozda lupam... pravo mi nije jaca strana.

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    A vidite mu demagogije i uvoda hahhahahah kao prije toga je sve funkcionisalo ka sat pa se sad pokvarilo ili neko mislio poslije 21 maja soferi nece pricati da ih boli polni organ vec diskutovati o Kantu
    E da, to mi je promaklo u ovom prvom postu.

    Da se razumijemo, referendum je bio referendum o drzavnom statusu, ni manje, ni vise. Ocekivanje da ce referendum donijeti neku sustinsku promjenu u drustvu i unutrasnjem funkcionisanju drzave je potpuno neosnovano.
    Last edited by MadGod; 06-06-08 at 19:42.

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    A vidite mu demagogije i uvoda hahhahahah kao prije toga je sve funkcionisalo ka sat pa se sad pokvarilo ili neko mislio poslije 21 maja soferi nece pricati da ih boli polni organ vec diskutovati o Kantu
    Reci ti nama da li si sve to prijavio inspekciji ili ces sad reci ono dobro poznato " nijesam jer bi to bila dzaba rabota"
    Nema tu demagogije. Niti sam igdje ja rekao da je to prije normalno funkcionisalo.
    Ako si procitao post, mogao si zakljucit da sam zvao ali da se niko nije javljao.
    Pa cu sacekat ponedjeljak, valjda ce se neko javit
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  9. #9
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post

    Bio sam jako srećan 21 maja 2006. godine.
    Ali nekako, za ove dvije godine mi dosta toga tu radost ubija, da se tako izrazim. Ništa ne funkcioniše kako treba reklo bi se.
    Ne razumijem zasto ovakve stvari povezujes sa nezavisnoscu?
    Zar si stvarno ocekivao da ce svijest ovog naroda, dje svako gleda kako ce da smuti nesto/nekoga i zavrsi svoj posa', moci da se promijeni u roku od 2 godine???
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  10. #10
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Ne razumijem zasto ovakve stvari povezujes sa nezavisnoscu?
    Zar si stvarno ocekivao da ce svijest ovog naroda, dje svako gleda kako ce da smuti nesto/nekoga i zavrsi svoj posa', moci da se promijeni u roku od 2 godine???
    Mislim da si se iz dobre namjere podbrkao malo!!!Svi na svijetu pokushavaju da smuvaju neshto (to je i poenta kapitalizma) ali je problem kad nas shto jedni isti ljudi muvaju vec 20 god. i to je takav mehanizam dje nemate shanse da smuvate neshto,pa chak i ako ste extra sposobni morali bi ili da dajete svoj novac nesposobnim ljudima ili da se preselite jer utichete negativno na okolinu!!!
    Sa nezavisnoshcu je narod samo rekao da ih u Crnoj Gori ima 55% ljudi koji su se "ushemili" u sve to i to je sasvim dovoljno da se ispuni demokratski princip iako nikad nece biti preko tog procenta jer po matematici i ne treba da bude
    deuscroix

  11. #11
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Nikad!!!Vazda ce ovako bit istina boli al jbg

  12. #12
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,719
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Bilo je dosta ovakih tema gdje pišemo o dobrim stvarima u Crnoj Gori ali i onim lošim.
    Bio sam jako srećan 21 maja 2006. godine. Možda je sreći još više doprinio žar i zanesenost za liberalima tokom 90tih godina kada sam kao klinac, koji je malo o svemu tome znao išao na nalaganja badnjaka, pojedine skupove i slično.

    Ali nekako, za ove dvije godine mi dosta toga tu radost ubija, da se tako izrazim. Ništa ne funkcioniše kako treba reklo bi se.
    Zvao ovo neko demagogijom ili ne ovako isto se i ja osjecam.

    Zasto je tome tako?

    Zato sto neki u vrhu vide drzavu kao formu, a ne kao instituciju.

  13. #13
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kad prestanemo da budemo ovce,
    koje muzu i strizu,
    i njih upregnemo da vuku zapregu i pochnemo mahat paragrafima iznad magarecih uva, onda ce REZIM biti servis GRADHJANIMA,
    a dok se to desi, dosta ce vode protec ispod MILENIUMA.

    Zato se pokrijte ushima, zahvalite bogu shto vas ne mlate shipkama i cutite do daljneg, sami smo ih izabrali, da sa nama vladaju.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  14. #14
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Zato se pokrijte ushima, zahvalite bogu shto vas ne mlate shipkama i cutite do daljneg, sami smo ih izabrali, da sa nama vladaju.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  15. #15
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Herci, nije ovo "Naša Crna Gora", ovo ti je čst primjer "Njihove Crne Gore" i zato se i dešava sve ovo što si napisao.
    Nijesmo mi ni zaslužili bolje. Sami birali, "tražili ste gledajte"

  16. #16
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Kad prestanemo da budemo ovce,
    koje muzu i strizu,
    i njih upregnemo da vuku zapregu i pochnemo mahat paragrafima iznad magarecih uva, onda ce REZIM biti servis GRADHJANIMA,
    a dok se to desi, dosta ce vode protec ispod MILENIUMA.

    Zato se pokrijte ushima, zahvalite bogu shto vas ne mlate shipkama i cutite do daljneg, sami smo ih izabrali, da sa nama vladaju.
    Nista dodat nista oduzet

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Brskut
    Posts
    938
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mislim da bi pogodniji naziv bio - Mi Crnogorci
    A što se ostaloga tiče o normalnom životu i dalje, kao i prije referenduma, možemo samo da maštamo
    Šlagom ja bih tebe nasapuno
    Onda bih nosom napisao Bruno

  18. #18
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Bice bolje, bice bolje.....bar nam ostaje da se nadamo
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  19. #19
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    "Da zivimo bolje" [tragi-komedija]
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  20. #20
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Cry me a river topic, part 2554.

  21. #21
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    DR Germany
    Posts
    129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Bilo je dosta ovakih tema gdje pišemo o dobrim stvarima u Crnoj Gori ali i onim lošim.
    Bio sam jako srećan 21 maja 2006. godine. Možda je sreći još više doprinio žar i zanesenost za liberalima tokom 90tih godina kada sam kao klinac, koji je malo o svemu tome znao išao na nalaganja badnjaka, pojedine skupove i slično.

    Ali nekako, za ove dvije godine mi dosta toga tu radost ubija, da se tako izrazim. Ništa ne funkcioniše kako treba reklo bi se.
    Evo i što me navelo da otvorim ovu temu.
    Završih sa poslom za ovu nedjelju, i ajde reko da sačekam autobus da dođem kući što prije. Sve obaveze sa poslom ostavim onoga trena kad zatvorim vrata tamo. I taman kad pomislim da ću sav srećan poć za novi kompjuter, jedna scena pokvari sve.
    Iako sam se cijele nedjelje šetao do Telekoma da bi me neko primio na razgovor zbog jako lošeg da ne kažem očajnog odnosa prema korisnicima, svo to izbjegavanje da me neko primi na razgovor bih i nekako progutao za ovu nedjelju da ne uđoh u autobus.
    Zbilja nijesam znao da je karta poskupila na 60 centi. Šofer, inače jako nepristojan i nekulturan, sa sve izbačenim 4 slova C na šoferšajbni mi daje kartu na kojoj piše cijena 50 centi. I ja dajem šoferu 50 centi a on mi kaže karta je 60 centi. A od kad to ja upitah. Ajde mali ne pravi se pametan svi znamo da je 60. Ne pravim se pametan nego pitam fino pošto nijesam u toku, a i na karti piše da je 50 centi. On kaže da ga boli ona rabota što tu piše karta je toliko. Dobro reko, nije mi zbog 10 centi, nego piše da košta 50.

    E ovo se zove pljačka na otvorene oči. Isto bi bilo da ja pođem u prodavnicu, i sa police na kojoj piše da je hljeb 60 centi ja uzmem jedan hljeb i pođem na kasu i kasirka mi ga naplati 1€. Nije mi zbog deset centi, ali zamislite ljude koji putuju 4 put dnevno gradskim autobusom i koji recimo u firmi moraju da pravdaju te karte. To je 40 centi dnevno, puta 30 dana u mjesec to je ukupno 12 eura. Kako će on to da opravda kod računovođe u firmu?

    Ovo je inače problem kojim treba da se pozabavi tržišna inspekcija. Ako su gospoda, koja inače šalju u saobraćaj neispravne i praistorijske autobuse, podigle cijenu karte na 60 centi, onda treba i da odštampaju novu seriju karata. Pa i taj trošak štampanja novih karata neka bude najviše 500€ ne vjerujem da može bit više.
    Da je pravne države, ovo bi tržišna inspekcija lako riješila. Podnijela krivičnu prijavu protiv šofera i direktora firme i kraj svake priče.
    Zvao sam danas tržišnu inspekciju, nego petak popodne a oni ne rade, ili se ne javljaju na telefon.
    U ponedjeljak ću probat opet da dobijem njih, a nazvaću i firmu sa kojom sam se danas zadnji put vozio, a više neću iz principa i inata.

    Isto tako, da se taknem Telekoma. Pošto gospoda neće da me prime na razgovor, moraću nekako da uredim sastanak. A prikupio sam dosta materijala. Inače ne smije niko da Vam isključi ni telefon, ni vodu, ni struju, jer je to kršenje zakona o zaštiti potrošača. Mogu samo da Vas utuže, ne i da Vam prestanu sa pružanjem usluga.

    Znam da ovo izgleda kao borba sa vjetrenjačama, ali se zapitam, oćemo li ikad prestat da budemo država veza i vezica? Oćemo li išta učinjet pošteno, ili ćemo vazda nešto da mutimo i lažemo jedni druge? (izvinjavam se na generalizaciji).
    Sve je istina. Ali budi iskren pa sam sebi priznaj da nisi bio uz LSCG ni 2005 kada je jos uvjek postojalo i da bi iako sve sad znas ipak na izborima glasao DPS, SDP ili PZP potpuno svjesan toga da je LSCG ( u slucaju da se obnove) jedina snaga koja istinski moze preporoditi ovo drustvo, sanirati ga, procistiti i postaviti na zdrave osnove.

    Ovo sto si napisao je sve tacno ali to je klasicna crnogorska prica, svo to znaju, ali niko nikad nista nece uraditi da istinski nacini neku promjenu i eto, podrzi nekoga ko zaista moze tu promjenu uciniti realnom, osjetnom, itd.
    KSSJ

  22. #22
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,494
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Cry me a river topic, part 2554.
    Bwahahahahahahahahaha... Ajde sad josh malo plachite o liberalima 90ih i sl...
    #fakenews

  23. #23
    Join Date
    May 2008
    Posts
    178
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default autotabanović...

    zato se ja više ne vozim autobusom....

    mi smo imali jednog takvog uglednog privatnog prevoznika koji je držao monopol u prvozu na teritoriji opštine, za nivo kulture i nivo raspadanja tih autobusa treba izmisliti novu kategoriju jer je užas blagi opis...

    gazda te ugledne firme je bio vrlo koristan "njima" do 21 maja 2006 kao veliki borac za neovisnost (inače u svojoj istoriji promjenio par partija a počeo u LSCG) i moglo mu se da tako radi

    sada, pošto lajavci nisu više neophodni, dovedena je ugledna firma sa novim autobusima, šoferima u odijelima i jasno odštampanim cjenovnikom i redom vožnje.... dok je stari "uledni" prijevoznik doveden polako do izumiranja sa svojim voznim parkom ala "za beograd" autobusa

    poenta jeste da svi ti koji se tako ponašaju bahato, bili oni sa 4C ili cg bandijerama, su u nekom trenutku valjali "njima gore" ili im još uvijek valjaju tako da im je sve dopušteno.

    a mi, pokrimo se po ušima (svaka čast milovane) ili im se pridružimo, naravno ko može...

  24. #24
    Join Date
    May 2008
    Posts
    178
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default t-com

    a što se telekoma tiče to je neopisiv bezobrazluk

    nažalost sa njima svakodnevno sarađujem tako da bih mogao napisati knjigu
    bezgraničnoj nadmenosti, gluposti i neznanju njihovome...

  25. #25
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Bwahahahahahahahahaha... Ajde sad josh malo plachite o liberalima 90ih i sl...
    Ah, sto se Liberala tice, to je posebna prica... nema teme dje se neko ne dohvati njih, i to u svakakvom mogucem kontekstu.

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Istorija Crne Gore
    By zippy in forum Istorija
    Replies: 254
    Last Post: 17-12-23, 19:53
  2. Replies: 11
    Last Post: 15-06-09, 13:10
  3. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 12:20
  4. Vlahovic: Crna Gora ne želi da bude neciji pristup na more !
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 28-03-05, 05:39
  5. Kad spoznas istoriju ,znaces buducnost sto ti nosi !!
    By Grad Heroja in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 31
    Last Post: 29-10-04, 12:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •