Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 27

Thread: Auto na VODU - uradi sam

  1. #1
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Croatia
    Posts
    45
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up Auto na VODU - uradi sam

    Pozdrav,

    auto na vodu je izmišljen odavno a postoje i već gotovi kitovi (setovi) koje možete ugraditi u svoje vozilo. Cijene se kreću oko 150-200 $ (usd dolara).

    Nekoliko youtube filmova - majstora koji su sami preradili svoje strojeve ili vozila na vodu (tj. na orgon).

    1. Kosilica na vodu:



    2. Motor na vodu


    3. Auto na vodu (Paul Pantone)


    4. Joe Cell (joeva ćelija) - koja skuplja i oslobadja ORGON iz atmosfere i usmjerava ga u usisni kanal na motoru automobila (ukoliko ga se pravilno podesi) - na videu se vidi efekat oslobađanja orgona.


    Vaše vozilo se možete preurediti sami kod kuće ako pravilno upijete znanja i surađujete sa savjetima, čitanjem knjiga i instrukcija, koje su mahom na engleskom jeziku.

    Gotove setove možete kupiti ovdje:
    http://www.water4gas.com

    ali i na brdo drugih stranica u Americi, no ova tvrtka ima "predstavnike" (prijatelje kompanije koji us to već kupili i rado će vam pokazati - no mi nismo iz SAD-a).

    Zajedno sa time dobijete i uputstva.

    Moramo napomenuti da ta tehnologija postoji već brdo godina i nitko ju ne može patentirati. Naftni lobiji odmah potkopaju svakoga i sve sile se obruše na svakoga tko to pokuša objaviti u medijima.

    Zato isprobajte stvar uradite sami kod kuće, koristite ovu jednostavnu tehnologiju i poštedite se BUKE (novinara, ubojica, vladinih agenata i slično).

    Više informacija na HR/SR/ME jeziku možete pronaći na sljedećim lokalnim stranicama:

    1. http://www.galaksija.info/forum/view...cdfdf0937e44da

    2. www.ivantic.net - pa besplatna energija (mozete tu naci i knjigu na engleskom kako sastaviti sami water 4 gas set.

    3. http://www.val.hr/php/index.php?opti...d=34&Itemid=53
    __________________________________________________

    Sve možete napraviti sami kod kuće, a navodno ima već nekih iz hrvatske koji su počeli sa izgradnjom sistema. Troškovi uopće nisu veliki. Potrebno je samo malo istraživanja.

    To znanje se djelomično kosi sa znanstvenim činjenicama i znanjem bilo kojeg automehaničara zato je potrebno otvorenog uma bez predrasuda pristupiti zadatku i po uputstvima izraditi stvar.

    Tko proba taj zna, a tko filozofira i neda mu se krenuti u izradnju - ništa od toga.

    Zato se oboružajte alternativnim znanjem. Zamislite kako bi bilo ljepo ugraditi ovaj sistem u svoj auto, voziti besplatno na vodu, Sve strojeve možete pogoniti ovim otkrićem starim i više od 100 godina. Od traktora do kosilice do kućnih agregata.

    Pa umjesto plaćanja struje - vašu kuću napaja jedan ex. diesel ili ex. benzinski agregat kojeg možete pogoniti na vodu (orgon - i hho).

    Nadam se da sam vas zainteresirao, da će neki od vas probati i uspjeti. Te da na u ovoj temi neće biti svađa i prepucavanja koja nikamo ne vode.

    Cilj je pogoniti svoje vozilo na vodu umjesto skupih goriva, a ne praviti se pametan.

    Uživajte i držite jezik za zubima u javnosti. Ali svakako nakon uspjeha pomognite i prijatelji ili susjedu koji zna držat jezik za zubima (čisto kako nebi trošili živce na nepotrebne svađe gluposti i uvjeravanja).

    ______________________________________

    Morate znati da postoji nekoliko različitih načina i varijanata izrade ovog sistema. Neki od njih su:

    joe cell (joeva ćelija)
    Paul pantone sistem itd..

    Pazite se na internetu ima dosta DEZINFORMACIJA tako da bi najbolje bilo kontaktirati one stranice koje imaju nekakve video dokaze i primjere da sistem radi. A još bolje ako imaju forum na svojim stranicama pa vam mnogi mogu pomoći sa savjetima i prijedlozima.
    Last edited by Beshtija; 02-06-08 at 16:29.

  2. #2
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Croatia
    Posts
    45
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svi oni koji imaju prijatelje koji bi mogli biti zaiteresirani, molim da ih usmjerite na ovu temu. Pa neka sami vide i odluče. Nemožete ništa izgubiti.

    Jedini cilj ove teme i projekta je biti napokon slobodan, a ne rob nečije nafte (naftne kompanije), nečijih kredita (banke), nečijih krivih odluka (politika), nečijih loših i štetnih lijekova (Farmaceutski medicinski kartel koji i sam educira doktore koji vam onda samo pripisuju njihove ljekove).


    Ukoliko pronađete neke korisne linkove i knjige molimo da ovdje postavite link, vaše radove i sl.
    Last edited by Beshtija; 01-06-08 at 16:13.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,208
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    doci ces nedje da se provozamo tvojim autom na vodu, ja castim pun rezervoar! Naravno, jezik za zube, nikome nista necu pominjati
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  4. #4
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E pa sto sve covjek nece sresti na ovom forumu....

  5. #5
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    ja bi pomogao momku da osnuje NVO sa nazivom "biti napokon slobodan, a ne rob nečije nafte (naftne kompanije), nečijih kredita (banke), nečijih krivih odluka (politika), nečijih loših i štetnih lijekova (Farmaceutski medicinski kartel koji i sam educira doktore koji vam onda samo pripisuju njihove ljekove)"


    xaxaxaxaaxxa

  6. #6
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Croatia
    Posts
    45
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    doci ces nedje da se provozamo tvojim autom na vodu, ja castim pun rezervoar! Naravno, jezik za zube, nikome nista necu pominjati
    Hehe, živim u Hrvatskoj.

  7. #7
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beshtija View Post
    Hehe, živim u Hrvatskoj.
    Pa sto ima veze...5,6 bidona Rose u gepek i zdrao
    Bijo si poziw koi se neodbija

  8. #8
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Croatia
    Posts
    45
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neču nikog povlačiti za rukav (bolje da odem na pivu nego uzaludno trošim vrijeme). Svatko nek vjeruje kako mu se čini; pa to je sloboda izbora, to je prava demokracija.

    Tko proba će saznati a tko ne proba neće saznati. Već će samo potvrditi svoje uvjerenje da "ne Radi, možda".

    Puno uspjeha onima koji će probati.

    Puno sam se dvoumio dali da uopće pošaljem neki savjet u Crnu Goru, pošto su ljudi svugdje na svijetu skeptični: rekoh mora da su i tamo. No ipak sam probao. Za sada me ništa ne košta osim 5 minuta pisanja texta.

    A u budućnosti nemam se namjeru prepucavati i trošiti živce na objašnjenja. Svatko nek misli svoje, a tko je zainteresiran doći će do informacija.

  9. #9
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Croatia
    Posts
    45
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Pa sto ima veze...5,6 bidona Rose u gepek i zdrao
    Auto mi nebi izdržalo po ovoj teplini, i još sam u procesu planiranja i izgradnje, ali neki dečki iz Splita su navodno uspjeli.

  10. #10
    Join Date
    May 2008
    Posts
    35
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Decko motor na vodeni pogon obican je HOAX iliti paljevina

    Koliko ti u stvari imas godina?

  11. #11
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Rekao bih da nije punoljetan

  12. #12
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Croatia
    Posts
    45
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HTC View Post
    Decko motor na vodeni pogon obican je HOAX iliti paljevina

    Koliko ti u stvari imas godina?
    Vidim da znaš jer si probao to napraviti kod kuće? Pa govorili su da je Hoax i kada su tvrdili da je zemlja ravna površina. Čak su i htjeli ubiti čovjeka.

    No ispostavilo se nešto sasvim drugo, dakle "zemlja je okrugla" (tko bi rekao).

    Imam 24 godine.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,208
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beshtija View Post
    Hehe, živim u Hrvatskoj.
    onda ces nam poslati video tvog auta na youtube. A ako ta sklopocija profunkcionise, ja ti dam Peugeot 307 za njega (makar montirao motor u spaceka) :joint:
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  14. #14
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    363
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto vam je ljudi ???? evo dokaz covjek je uspio da vozi motor na vodu...

    Motorcycle On Water



    na stranu svaka sala ima logike, samo neznam koliko je uopste izvodljivo u kucnoj radinosti?
    "Ne vozim brzo, samo nisko letim...!"

  15. #15
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    onda ces nam poslati video tvog auta na youtube. A ako ta sklopocija profunkcionise, ja ti dam Peugeot 307 za njega (makar montirao motor u spaceka) :joint:
    ja astru '97

    i btw, ja ne bi da ide na Rosu... ja ocu na Prolom ili Janu sa ukuisom jagode i guave
    Last edited by darijan; 02-06-08 at 22:11.

  16. #16
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,891
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    napunis bocu plina hidrogenom i vozis se ili sravnis pola kvarta hahaha

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    536
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko sam ja shvatio problematiku (citajuci ove "zanimljive" internet textove) on u stvari i ne radi na vodu, no radi na principu ako ti mislis da to moze tako da radi , i tada mu voda uopste ne treba!!!

    Ajde brisite ove budalastine da vas zamolim

  18. #18
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Croatia
    Posts
    45
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by 11 View Post
    Ajde brisite ove budalastine da vas zamolim
    Pa nekome su budalaštine, a nekome nisu. No svakakvo ograničavanje slobode govora, je ravno fašizmu i totalitarnim režimima. A tih režima i sistema nam je dosta. Nemojmo da i demokracija postane jedan totalitarni režim kao i u americi.

    "Sloboda govora je to da svako može izreći svoje mišljenje, ukoliko time ne vrijeđa ostale".

    Po meni, trebalo bi naučiti tolerirati različita mišljenja, i ako se ti sa tim mišljenjem ne slažeš; ništa zato. To ipak nije neki razlog zašto se ljudi različitih mišljenja i dalje nebi smjeli družiti (ograničenje u njihovim glavama).


    Jedna Hipotetička situacija:

    Ti si musliman, ok ; nema problema, no ti i dalje nije neki razlog da ja sa tobom ne odem na pivo. Ta tvoja vjera ionako samo tebi igra ulogu u tvom životu i meni ne smeta iako sam ja recimo kršćanin. Uvjek možemo pričati o nekim drugim stvarima.

    ___________________

    Šteta što su nam mozgovi programirani po onoj staroj: "Ako ne misliš ko ja ne vrijediš pišljive bobe; moj si neprijatelj" - fakat se teško riješiti takvog stava koji je duboko ukorijenjen u nama. No da; može se - tko želi.


    A sada povratak na temu. Dečki - ja sam još u početnoj fazi, ali dao sam vam reference i lokacije di se možete obratiti za više informacija. Primite stvar u svoje ruke jedino tako ćete nešto napraviti. Kad ste gladni ne slušate mamu ili tatu da vam pričaju o hrani kako bi trebali ili nebi trebali jesti već si odete napraviti (/kupiti) sendvič ili nešto za jest.

    Alat i znanje u ruke i rokaj -snimaj.
    Last edited by Beshtija; 07-06-08 at 01:39.

  19. #19
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beshtija View Post
    Hehe, živim u Hrvatskoj.
    Obrazati mozeli jedan "ZRAKOMLAT" NAVODU A ??? E bi skoknu(j)o do rvacke na Konavle da vidju voleli ne jos
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  20. #20
    Join Date
    May 2008
    Location
    7000 RPM
    Posts
    213
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mene merc na koka kolu ide,samo je moram dobro zatvarat,jer ako izdusi,nece da upali po 5 minuta.


    ne sprdajte se.










    LOCK.
    ~ Duga Mracna Ulica ~

    Broj na prodaju : 069/229-007. Povoljno i hitno!

  21. #21
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Croatia
    Posts
    45
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kome se neda raditi auto na vodu ima opciju sam raditi doma benzin (etanol) od šećera i kvasca.. Više pročitajte ovdje:

    http://not.hr/content/view/639/4/



    Cijena goriva ako ga proizvedete kod kuće sa ovim strojem je oko 0,18 eura (18 centi).
    Last edited by Beshtija; 07-06-08 at 17:42.

  22. #22
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,978
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    105
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    hahahah....e kakvih ludaka ima ovo je bruka... pusa,bok....
    Slazem se.

  23. #23
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,992
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    788
    Thanked in
    343 Posts

    Default

    xaxaxaxaxaxaxxaxaxa ovo je najjaci topic na CDM ali ubjedljivo
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  24. #24
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,208
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    ja cuo ima auto na vazduh! A i onaj perpetuum mobile sto je Fiat napravio je vr'!
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  25. #25
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    611
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Koliko ja vidim ta celija samo elektrilizira vodu. Razdvaja je na vodonik i kiseonik.

    Ovo je malo naucno fantasticno al da komedija bude veca ima malo i istine.
    Naime prije par godina na faks su cistili biblioteku i izbacili su hrpu knjiga.
    Jedna od tih knjiga bila je knjiga o dizel masinama koju je moj cimer ukrao.
    E tu pise da se efikasnost dizel goriva moze povecat za neki postotak ako
    se napravi emulzija (narodski majonez) od dizel goriva i 10% vode. Ali to
    sigurno nije 50% usteda goriva a prica vazi za stare dizel masine koje su imale
    neke posebne komore za paljenje.

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Auto Klub: Shkoda Octavia 1.9 TDI Elegance!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 41
    Last Post: 08-07-10, 17:13
  2. Auto Bild SCG!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 5
    Last Post: 05-02-06, 19:31
  3. Ugradnja Plina
    By Zagor in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 44
    Last Post: 01-07-05, 10:57
  4. Kupujem auto *vidjeh sticky, ali...
    By Igi in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 43
    Last Post: 30-03-05, 00:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •