Page 2 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 26 to 50 of 127

Thread: Bokeška noć 2008

  1. #26
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema vishe ,NIKAD VISHE, ni TRADICIONALNE iluminacije na Bedemima,koja je bila obiljezje Bokeshke noci, nema ni muzike na trgu, bice Trubachi u Dojmi, to je vec tradicionalno i BICE opet PERFORMANS NEVIDJENI na Balkanu a i SHIRE na chelu sa glumcima iz CNPa koji,ni krivi ni duzni, treba da zabave narod na KULTURAN nachin, poshto je dosadashnjih 100 i vishe godina ona bila nekulturna zabava dok nisu doshli ovi NOVI STRUCHNJACI!:burp:

  2. #27
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    33
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne znam strucnjake al' recept zvuci poznato :" napravicemo i stariji i ljepsi !"

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ako se vec ne moze prestat' sa organizovanjem Bokeshke unutar starog grada onda bi je trebalo ukinut.
    Ono je sramota.
    Last edited by cattaro; 24-08-08 at 13:06.
    P r i m o r a c

  4. #29
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    KakoE bilo sinoJ ?
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  5. #30
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    322
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bokeshka je iz godine u godinu sve gora i gora...
    ...K'o mnogo puta do sada On sanja...
    Kako beskrajno pada...

  6. #31
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Igalo
    Posts
    899
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaR|NnA View Post
    Bokeshka je iz godine u godinu sve gora i gora...
    Stvarno sto jes jes, gladna godina. Nemaju ni za normalni vatromet:hammer:

  7. #32
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,887
    Thanks Thanks Given 
    1,652
    Thanks Thanks Received 
    2,842
    Thanked in
    1,226 Posts

    Default

    vise komiranih (ne pjanih) nego komiiiiranih ljudi koji padaju ,leze,ne znaju kako da izadju,povracu u zivot vidio nisam. sramota
    f6

  8. #33
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    znaci klasika - malo one bokeske forme, cisto da se pokrije okupljanje veceg broja turista, koji treba da ostave kintu po kafica i trgova.
    uzas.
    dps kultura...
    Vecina ljudi je zla

  9. #34
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    2,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Sholohov View Post
    Stvarno sto jes jes, gladna godina. Nemaju ni za normalni vatromet:hammer:
    ja ne znam sto je hvalilo vodenoj predstavi i vatrometu???
    mogu samo rec za to

    sto se desavalo u grad ne interesuje me i necu da razmisljam o tome...
    History comes to life when you get involved and do it yourself.

  10. #35
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Igalo
    Posts
    899
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dark_Side View Post
    ja ne znam sto je hvalilo vodenoj predstavi i vatrometu???
    mogu samo rec za to

    sto se desavalo u grad ne interesuje me i necu da razmisljam o tome...
    vatromet nije nesto extra bio, kratko je trajao

  11. #36
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Sto se desavalo u grad? To me zanima? Smor ili..?

  12. #37
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    PG
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by St.Dzonny View Post
    Sto se desavalo u grad? To me zanima? Smor ili..?
    s dobrom ekipom ti niđe ne može biti dosadno.posebno u kotoru.meni je bilo odlično.ne kažem da ne može bolje,daleko od toga,ali mi je bilo extra.preplićala se muzika,a i nije bila neka...

  13. #38
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dark_Side View Post
    ja ne znam sto je hvalilo vodenoj predstavi i vatrometu???
    mogu samo rec za to

    sto se desavalo u grad ne interesuje me i necu da razmisljam o tome...

    Kako se zvala ona manifestacija koja se godinama organizovala u Kotoru sredinom avgusta, u Subotu bijashe i zena koja je napisala pjesmu posvecenu toj noci, ja nisam imao osjecaj da sam na toj feshti, izuzev okicenih barki, vishe mi se chinilo da sam nedje u Mexicu, Cubi ili Brazilu (fjakava latino muzika koja NEMA NIKAKVE VEZE SA Bokom i ovim dijelom Jadrana) a vrhunac je bio kad je umjesto BOKESHKE NOCI i Vica Vukova ili NASHIH Bokeljskih mornara zapjevao, laka mu crna zemlja i slava mu, Luciano O Sole mio koja je inache ,po shvatanju novih organizatora, tradicionalna pjesma Bokeshke noci.
    Shto se tiche igre vode ,po mom mishljenju, to je trebalo na pochetku da uvede publiku u noc, naravno sa shto vishe kadrova iz Kotora i Boke a ne nekakve balerine koje nemaju ama bash nikakve veze sa svim tim shto se deshava u toku B.noci, svjetlo je bilo OK a shto se tiche vatrometa on je bio jadan i kilav kao i svake godine, prosto me zeludac zaboli kad vidim da je za trku onih glisera shto prave rupu u atmosferi ljetos u Budvi bio 3 put bolji, ali shto cete Bokeshka noc nije tradicinalno veche u Kraljici turizma
    E da svidio mi se jako i onaj efekat iz zvuchnika koji sam nazvao svadja zvuka jer se jedno 5-6 puta ponavljala ista rijech duzinom rive tako da se nishta nije razumjelo shto prichaju.
    I naravno vrhunac je OBJEKTIVNOST i NEZAVISNOST zirija ,kao i proshle godine ,kad su BASH onoj barci koja je bila najljepshe uredjena:shock: sa najvishe truda:o i sa najintrigantnijom porukom bash se vidi da se politika nije umijeshala i u josh jednu manifestaciju u Boki koja je bila poznata po tome shto je ni za vrijeme Komunista nisu mogli izmijeniti i zaustaviti taj duhoviti virus kod Kotorana i Bokelja!
    Karneval je mrtav ,Zivio Bajrov Karneval!:mad:
    Bokeshka je mrtva ,Zivjela Tihanina Bokeshka!:mad:
    Sve u svemu svake godine sve gore i gore!:burp:

  14. #39
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,253
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam bio par godina ranije al mi je to postalo....ka da sam u PG izasao i vidis svakakve pjane ljude...
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

  15. #40
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Drago mi je što sam poslije ravno 10 godina odlučio da je ne ispoštujem ove godine.

  16. #41
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Je li bilo sto organizovano po trgova ili je bila samo muzika iz kafica? Ko jos ide radi barki? :lolblue: :lolblue:

  17. #42
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Katunjanin View Post
    Drago mi je što sam poslije ravno 10 godina odlučio da je ne ispoštujem ove godine.
    isto smo odradili i izgleda dobro ucinjesmo.

    nazalost i ta Bokeska gubi onaj smek koji je imala
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  18. #43
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nikad gora. Pravi pravcati vasar sa sve trubacima po kotorskim trgovima. Pretuzno sta ucinjese od ove manifestacije i od Kotora.

    PIH!
    Kako Vaša bolest ?

  19. #44
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    2,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by cattarogrande View Post
    Kako se zvala ona manifestacija koja se godinama organizovala u Kotoru sredinom avgusta, u Subotu bijashe i zena koja je napisala pjesmu posvecenu toj noci, ja nisam imao osjecaj da sam na toj feshti, izuzev okicenih barki, vishe mi se chinilo da sam nedje u Mexicu, Cubi ili Brazilu (fjakava latino muzika koja NEMA NIKAKVE VEZE SA Bokom i ovim dijelom Jadrana) a vrhunac je bio kad je umjesto BOKESHKE NOCI i Vica Vukova ili NASHIH Bokeljskih mornara zapjevao, laka mu crna zemlja i slava mu, Luciano O Sole mio koja je inache ,po shvatanju novih organizatora, tradicionalna pjesma Bokeshke noci.
    Shto se tiche igre vode ,po mom mishljenju, to je trebalo na pochetku da uvede publiku u noc, naravno sa shto vishe kadrova iz Kotora i Boke a ne nekakve balerine koje nemaju ama bash nikakve veze sa svim tim shto se deshava u toku B.noci, svjetlo je bilo OK a shto se tiche vatrometa on je bio jadan i kilav kao i svake godine, prosto me zeludac zaboli kad vidim da je za trku onih glisera shto prave rupu u atmosferi ljetos u Budvi bio 3 put bolji, ali shto cete Bokeshka noc nije tradicinalno veche u Kraljici turizma
    E da svidio mi se jako i onaj efekat iz zvuchnika koji sam nazvao svadja zvuka jer se jedno 5-6 puta ponavljala ista rijech duzinom rive tako da se nishta nije razumjelo shto prichaju.
    I naravno vrhunac je OBJEKTIVNOST i NEZAVISNOST zirija ,kao i proshle godine ,kad su BASH onoj barci koja je bila najljepshe uredjena:shock: sa najvishe truda:o i sa najintrigantnijom porukom bash se vidi da se politika nije umijeshala i u josh jednu manifestaciju u Boki koja je bila poznata po tome shto je ni za vrijeme Komunista nisu mogli izmijeniti i zaustaviti taj duhoviti virus kod Kotorana i Bokelja!
    Karneval je mrtav ,Zivio Bajrov Karneval!:mad:
    Bokeshka je mrtva ,Zivjela Tihanina Bokeshka!:mad:
    Sve u svemu svake godine sve gore i gore!:burp:

    u pravu si sto se tice barki...u pravu si sto se tice muzike al su se bar potrudili da to naprave kako valja tj vodeni show koji sam gledao s balkona i uzivao...u grad nisam uso i necu skoro jer sam vidjeo u subotu ujutro TRUBACE :shock: mislim da je to preslo svaku granicu...
    History comes to life when you get involved and do it yourself.

  20. #45
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E, djeco moja, nije više ništa što je nekad bilo....
    U sve se umiješala politika, nepotizam, nema više ni Kotora ni Kotorana, sve se podredilo aktuelnom političkom trenutku. Da je bilo pravo, pobijedila bi barka Budvajing ( čiji naziv naša draga voditeljica nije uspjela da pročita ni iz 3 puta), a ona i mali feštanjul bi trebalo da se koncentrišu samo na lokalni radio i to u što kraćim emisijama, jer njihovo potenciranje lokalizama ide na živce i nama lokalcima, a kamo li ostalim gledaocima koji prate satelitski program naše državne TV. ,a kakva nam je država - takav joj je i javni servis !
    Ukratko, sve je po riječima kompetentnih gostiju bilo divno i krasno, obogaćeno tehnološkim novitadama, nikad ljepše, a na kraju sve se svelo na opijanje grupica mladića i djevojaka koji su potom svoje stomačne sadržaje praznili po kotorskim ulicama, kantunima i portunima. Nažalost, originalne bokeške fešte su odavno izgubile svoju draž, od onog trenutka kad su iskomercijalizovane, dopale u šake šačici polupismenih ljudi koji su u njima našli priliku za nekakvo samodokazivanje, pošto to nisu uspjeli na nijednom drugom polju.

  21. #46
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je prelijepo bilo. Nas 20-ro, u onaj prvi kafić lijevo kad se uđe u st. grad, e sad ne znam jel zbog bokeške ili drštva, al mi je super bilo.
    Never Complain, Never Explain

  22. #47
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina View Post
    Meni je prelijepo bilo. Nas 20-ro, u onaj prvi kafić lijevo kad se uđe u st. grad, e sad ne znam jel zbog bokeške ili drštva, al mi je super bilo.
    sjedjeli ste u bastu kafica za vrijeme feste??? Sto si se uopste spustala u Kotor s tim podgorickim navikama...
    Nije ni cudo sto nam propada Boka - na jednu osobu zeljnu maskara i feste, pojavi se 20 podgoricana/ki koji sjede u bastu kafica.

    Svasta
    Vecina ljudi je zla

  23. #48
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    sjedjeli ste u bastu kafica za vrijeme feste??? Sto si se uopste spustala u Kotor s tim podgorickim navikama...
    Nije ni cudo sto nam propada Boka - na jednu osobu zeljnu maskara i feste, pojavi se 20 podgoricana/ki koji sjede u bastu kafica.

    Svasta
    Koliko shvatih, tek su ove godine Podgoričani počeli da ne idu na Bokešku, tako da ako zbog toga propada - propala bi davno, a ove godine bi bio možda čak i pozitivan pomak! Kad ono obrnuto!!!
    Never Complain, Never Explain

  24. #49
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina View Post
    Meni je prelijepo bilo. Nas 20-ro, u onaj prvi kafić lijevo kad se uđe u st. grad, e sad ne znam jel zbog bokeške ili drštva, al mi je super bilo.
    Naravno jer su koliko sam uspio da chujem tamo svi bili na Ivanova korita da piju vodu a ne na Bokeshku noc.
    Pi kao da smu PG a ne u Kotor i svaka feshta se svela na dizanje i spushtanje K.Nikole i drzavne zastave , kao da nismo postali drzava nego se josh odvajamo od nekoga,izgleda od MOZGA!
    Nego nema vishe smisla komentarisati nishta, zapamtite Tabachina(jedan njen dio) se zvao Crnogorski pazar.Pogodite zashto ! E otkad toga vishe nema sve je poshlo afondo!
    Adio!

    P.S. Shto se tiche vodenog showa ,niko nije rekao da je losh, samo je loshe koncipiran ,Nismo na Bechkom dvoru ni u Italiji, nije to centralna stvar feshte, pa onda bise zvala Veche vodenog showa a ne Bokeshka noc!

  25. #50
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aaaa, što ste me napali svi? Bi li bolje bilo da sam rekla kako mi je bilo preloše i da se nikad gore u životu nisam provela??? Daleko bilo...
    Never Complain, Never Explain

Page 2 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Formula 1!
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 16298
    Last Post: 16-03-11, 20:42
  2. Calcio - Seria A & Seria B 06/07
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 1998
    Last Post: 18-01-11, 16:02
  3. Replies: 20
    Last Post: 23-07-08, 16:09
  4. Pes 2008 Online !!!!!!!!!!
    By daconi in forum Game Server CG
    Replies: 7
    Last Post: 06-06-08, 13:39
  5. Replies: 0
    Last Post: 25-02-08, 20:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •