Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 55

Thread: Cudno zar ner ?

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default Cudno zar ner ?

    Nikatmi nece bit jasno stonaski tj.Crnogorski muslimani vazda zbore arapski rijeci koje seticu religije njine ?? Misim ostali Kriscani napr,Ortodoksni tj na naski pravoslavci nezbore hebrejski ili jezikom koji se prica u vakat Hristov,ili katolici Rvati talijanski ili jezikom koji se zborio u Izrael ! Gledam po svijetu njima (muslimanima iz Crne Gore Bosne itd itd ) su blizi somalici pakistanci avganistanci nomi komsije prve ???? Ja nemogu da svatim dami bidne neko blizi ko zivi 457845778 km daleko od mene i blage v4eze nema kako i dje je moja drzava i nema ama bas nista sa mojom nacijom do mozda ta religija, od prvoga komsije koji je katolik ili musliman ?? Po raznije eklubova kroz Evropu a bio sam svudje cujem napr mlade bosanke sa muslimanima iz napr avganistana pa pokusavaju da svaku trecu rijec ubace njionu ( mozete zamislit "volaij bilaj alaha mi" ) kako to grdno zvuci Pa se onda(g) priupitam ,zar je moguc suzivot istinski pomedju nas ???? Ili je ka vazda do sad sve laz laz i samo laz !!!!!!!!!!!!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  2. #2
    Predator2 Guest

    Default

    Laz ili ispiranje mozga koje nam namecu. To ti je religija.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Evo vidish zveku, kako je predator2 jedva preteka... jedva zivu glavu izvuce... nije moga opstat koliko su mu religiju nametali. Odbranit se nije moga....

    Taman ka i ti od svedjanki...

  4. #4
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sto meti pratis ego a ??? Da necu i ja cut ono "alahu akbar " i BBBRRRUUUMMMM hahahahahahhahahaha ! No necese ti nama objasnit zasto je tako ,jeli ti blizi avganistanac ili somalijac no ovi dugi Crnogorci Serblji Rvati itd itd itd a ???? Da ti malacko prokomentarisi ovi text da vidju ko zna mozda i ja grijesim pame ispravite ?!?!?!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  5. #5
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad cu ti rec, prije rata u Bosni se bas rijetko moglo cut to o cemu ti pricas. Danas su svi veliki vjernici, neki su cak i postali clanovi nekih ekstremistickih grupa, i kao takvi nalaze svoju "bracu" po Iraku, Avganistanu i slicno. A jos jedan razlog takvog ponasanja pojedinaca je uvjerenje da SAD ratovima u tim zemljama zeli da zatre Islam. Nebuloze, ali ima i toga.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  6. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Tacno tako eo oni debil te iz Swecke ojde da pravi teroristicke akcije za " bracu avganistance" hahahahahahahahahahhaha a cus BRACU i bracu od striceva somalijce (lice se) ahahhahahahahahaha uzas sad ovamo spec policija po dvoje iza svakoga bosnju ili muslimana Crnogorca
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  7. #7
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    278
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Nikatmi nece bit jasno stonaski tj.Crnogorski muslimani vazda zbore arapski rijeci koje seticu religije njine ?? Misim ostali Kriscani napr,Ortodoksni tj na naski pravoslavci nezbore hebrejski ili jezikom koji se prica u vakat Hristov,ili katolici Rvati talijanski ili jezikom koji se zborio u Izrael ! Gledam po svijetu njima (muslimanima iz Crne Gore Bosne itd itd ) su blizi somalici pakistanci avganistanci nomi komsije prve ???? Ja nemogu da svatim dami bidne neko blizi ko zivi 457845778 km daleko od mene i blage v4eze nema kako i dje je moja drzava i nema ama bas nista sa mojom nacijom do mozda ta religija, od prvoga komsije koji je katolik ili musliman ?? Po raznije eklubova kroz Evropu a bio sam svudje cujem napr mlade bosanke sa muslimanima iz napr avganistana pa pokusavaju da svaku trecu rijec ubace njionu ( mozete zamislit "volaij bilaj alaha mi" ) kako to grdno zvuci Pa se onda(g) priupitam ,zar je moguc suzivot istinski pomedju nas ???? Ili je ka vazda do sad sve laz laz i samo laz !!!!!!!!!!!!!
    Slazem se potpuno! Zato i ne smatram sve gradjane Crne Gore svojim. Ako ce da zive u CG ili da se izjasnjavaju Crnogorci, ma ko da im brani. Ja ne, ali su zato odnosi pomedju jednog-drugog drugaciji.

    Kako da smatram nekoga svojim koji mi po pet puta u danu kaze da je njegov Bog najveci/najjaci/sta god drugo i da je njegova vjera najjedinija. Ovi ljudi i cak koriste jezike o koje ja pojma nemam.

    Sve bi bilo lakse da bi se malo manje radilo na to prekrscavanje svakog tzv nevjernika. :blah: Neki bi postavljali kilometre textova, ili pricali po satima samo da te ubjedu da si na pogrijesan korak i da to mora da se smjeni itd. A ti Zvek kao covjek iz Swecke to najbolje trebas znat.

    Kako da se ublizim njima (tom narodu) kad oni mene (ili nas) sam takvim ponasanjem odaljuju? Kad ih cujem samo vec pomislim; da li su ovi ljudi stvarno nasi ili je ovo sve neka zajebancija?

    Sve je bilo bolje dok je Drug Tito zivjeo i dok je svako morao da se drzi miran sta se religije tice. Dok se nisu importirali extremisti na Balkanu itd.

    No e, na danasnji dan je tako da se razlikujemo po porijeklu i religiji, i ne vidim neke ozbiljne promjene sta se toga tice u neko kratko vrijeme. Pa bili voljeli ili ne.
    Last edited by KUB-M; 22-04-08 at 20:11.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    A sto vi bi ste da zabranite ljudima da pricaju?

    A ovdje se pozivaju ekstremisti... sve naopako.

    Ako vi se ne svidja mozete da prosetate do drugih podforuma i da tamo iskazete vasa interesovanja ili pak da se pomirite sa sudbinom da vjera igla glavnu ulogu u drustvenim okolnostima, a to sto mislite da cete nekom zabranjivati da vjeruje i da govori, to ni u snu nebi smjeli snivati. Jer ako taj dan dodje niko mira nece imati na zemlji.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    ovo oko svedjanki... nisam mislio tako zveku... mislio sam u pozitivnom smislu.
    Last edited by Ego_and_his_own; 22-04-08 at 21:19.

  10. #10
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    A sto vi bi ste da zabranite ljudima da pricaju?

    A ovdje se pozivaju ekstremisti... sve naopako.

    Ako vi se ne svidja mozete da prosetate do drugih podforuma i da tamo iskazete vasa interesovanja ili pak da se pomirite sa sudbinom da vjera igla glavnu ulogu u drustvenim okolnostima, a to sto mislite da cete nekom zabranjivati da vjeruje i da govori, to ni u snu nebi smjeli snivati. Jer ako taj dan dodje niko mira nece imati na zemlji.
    Ego ti si izgleda Vehabija ????? A cus sto bi vi da "zabranite" hahahahahahahahahhaha e moj mrceni ego ,ko zbori o zabrani jadan nebio ,no se pitamo zasto je tako da se zbori mjesavina par jezika i ispane nista jedno velje " N I S T A " a 90 % muslimana Crnogorskijeh neumije na kartu pokazat dje je saudiarabija ili avganistan ,samo znadu da su neprijateljski raspolozeni protiv velike SATANE Amerike hahahahahahahahaha ?????
    Dalje moj mrceni ego znaci tebe je milije ***** iz avganistana talibansko no ljucko bice Crnogorac tvoj komsija ??????
    ETO VI CRNOGORCI PA VIDJITE S KIM ZIVITE I KO SVOJAKA VASU ZEMLJU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    UPAMET SE CRNOGORCI !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  11. #11
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Lasno je mene za Swedjanke ne cu e se bune
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  12. #12
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    278
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    A sto vi bi ste da zabranite ljudima da pricaju?

    A ovdje se pozivaju ekstremisti... sve naopako.

    Ako vi se ne svidja mozete da prosetate do drugih podforuma i da tamo iskazete vasa interesovanja ili pak da se pomirite sa sudbinom da vjera igla glavnu ulogu u drustvenim okolnostima, a to sto mislite da cete nekom zabranjivati da vjeruje i da govori, to ni u snu nebi smjeli snivati. Jer ako taj dan dodje niko mira nece imati na zemlji.
    Ja nisam siguran kome ti ovo napisah ali valjda meni.

    Nisam ja za zabranu pricanje, toga i tako, ali moze mnogo manje. Dok je Tito bio je sve bilo okej, dobro bilo je strogo vrijeme, ali je to jedini nacin bio 6 nacija i 3 vjera ujediniti. A na danasnjem danu toga ima, samo se ne zove vise komunizam. Ime je nepoznato, ali se lagano premjecuje.

    Narod se treba pomiriti sudbinom da vjera igra glavnu ulogu u nacionalnom pitanju. Gledajte i citajte Cipurov topic na ovom PDF-u (https://forum.cdm.me/showthread.php?t=31430), pa ce vam biti jasno da narod jos uvjek povezuje nacionalnu pripadnoscu za vjeru/religiju i da ce tako za uvjek i biti.

    Pa voljeli ili ne.
    Last edited by KUB-M; 23-04-08 at 18:47.

  13. #13
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    287
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KUB-M View Post
    Kako da smatram nekoga svojim koji mi po pet puta u danu kaze da je njegov Bog najveci/najjaci/sta god drugo i da je njegova vjera najjedinija. Ovi ljudi i cak koriste jezike o koje ja pojma nemam.


    Kako da se ublizim njima (tom narodu) kad oni mene (ili nas) sam takvim ponasanjem odaljuju? Kad ih cujem samo vec pomislim; da li su ovi ljudi stvarno nasi ili je ovo sve neka zajebancija?

    ko god namece neki sistem taj je neprijatelj jer tada je uskracena sloboda...prvo roditelji djetetu instaliraju program u glavi i po tom programu se upravljaju do kraja zivota,u samom startu dijete biva sasjeceno u potrazi za sopstvenim identitetom, sputavano,i tako se gomilaju opne jedna preko druge, to znaci da covjek postaje produkt sopstvene sredine i rob niz sistema koji su mu nametnuti...izmedju velicanja nacije i velicanja religije nema nikakve razlike, cija je nacija bolja,pametnija,cistija ili ciji je bog pravedniji,milostiviji,vise u pravu...nema razlike
    "...nahrani gladne svojim očima,dodirni dlanom nedodirljive i spasi nas neuhvatljive..."

  14. #14
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ortodox View Post
    ko god namece neki sistem taj je neprijatelj jer tada je uskracena sloboda...prvo roditelji djetetu instaliraju program u glavi i po tom programu se upravljaju do kraja zivota,u samom startu dijete biva sasjeceno u potrazi za sopstvenim identitetom, sputavano,i tako se gomilaju opne jedna preko druge, to znaci da covjek postaje produkt sopstvene sredine i rob niz sistema koji su mu nametnuti...
    "deprived of all his thouhgts
    the young boy learns their rules..."

    itd itd...

    Metallica - Unforgiven

    @ Inace, treba pricati i saslusati svakoga, jer kako bismo inace ucili, ali sve propustati kroz filtet svoga uma i srca; ne treba slijepo prihvatati bilo sta sto nam se servira..

    @ Zvek, mislim da je odgovor na tvoje pitanje da muslimani koriste arapske rijeci jer smatraju da im se time pojacava snaga, ali ako gresim neka me Mabus ispravi...
    Last edited by odli; 24-04-08 at 13:26.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  15. #15
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koriste se arapske rijeci jer u 90% slucajeva ne postoji prevod na nas jezik. A sto se tice stvari i prica oko religija i to da neko nekom namece vjerovanje je glupost. Prvo zbog toga sto na ovom forumu ljudi nisu maloumni i nisu maloljetni i drugo sto imaju mogucnost reci svoje misljenje i iznijeti svoje stavove. To sto neko nekoga ne smatra svojim je potpuno njegovo pravo. Ja kazem da je moja vjera najbolja, da je Bog u mojoj Knjizi najrealnije i najljepse opisan, dok sa druge strane smatram da je Biblija velikim dijelom falsifikat i ako ne poricem da u njoj ima prelijepih tekstova, koji su opet pod znakom pitanja zbog mnogobrojnih kontradikcija koji ih okruzuju. Sto se tice toga ko je kome blizi, vjernik je vjerniku najblizi. Npr. meni je Ego blizi od 90% crnogorskih muslimana, isto kao sto mi je somalijac vjernik blizi od nekog komsije koji je nevjernik. Napomenuo bih da se u Kur'anu hriscani ne nazivaju nevjernicima. Hriscani tj. oni koji ne vjeruju trojstvo u Kur'anu su opisani kao muslimanima najblizi, dok su oni koji vjeruju u trojstvo opisani kao nevjernici. I opet kazem da je potpuno nebitan vas subjektivan stav kako cete vi koga smatrati.
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  16. #16
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    287
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Koriste se arapske rijeci jer u 90% slucajeva ne postoji prevod na nas jezik. A sto se tice stvari i prica oko religija i to da neko nekom namece vjerovanje je glupost. Prvo zbog toga sto na ovom forumu ljudi nisu maloumni i nisu maloljetni i drugo sto imaju mogucnost reci svoje misljenje i iznijeti svoje stavove. To sto neko nekoga ne smatra svojim je potpuno njegovo pravo. Ja kazem da je moja vjera najbolja, da je Bog u mojoj Knjizi najrealnije i najljepse opisan, dok sa druge strane smatram da je Biblija velikim dijelom falsifikat i ako ne poricem da u njoj ima prelijepih tekstova, koji su opet pod znakom pitanja zbog mnogobrojnih kontradikcija koji ih okruzuju. Sto se tice toga ko je kome blizi, vjernik je vjerniku najblizi. Npr. meni je Ego blizi od 90% crnogorskih muslimana, isto kao sto mi je somalijac vjernik blizi od nekog komsije koji je nevjernik. Napomenuo bih da se u Kur'anu hriscani ne nazivaju nevjernicima. Hriscani tj. oni koji ne vjeruju trojstvo u Kur'anu su opisani kao muslimanima najblizi, dok su oni koji vjeruju u trojstvo opisani kao nevjernici. I opet kazem da je potpuno nebitan vas subjektivan stav kako cete vi koga smatrati.

    ti si rodjen kao musliman, nisi ti birao koje ces vjere biti, niti sam ja birao svoju vjeru...religija ti je urucena kao stafeta, mogao si se roditi u nekom primitivnom africkom plemenu i slaviti nekog totema ili klanjati se dok kisa pada...naravno da ti je religija nametnuta i naravno da si to objerucke prihvatio i zavolio, kao sto si prihvatio model vaspitanja koji je bio primijenjen da te dovede u red kao moralnu osobu i integrises se u drustvo, tvoj karakter je produkt ljudi i sredine u kojoj zivis.
    A tvrditii da je tvoj Bog najbolji i najljepse opisan u pricama je apsurd, kao sto je apsurd tvrditi da je jevrejski ili hriscanski Bog ljepse opisan od islamskog...a svi su opisani ili bolje reci shvaceni kao "covjekoliki" sa svim ljudskim osobinama, odvojeni i distancirani i samostalni "vladar" kome treba da se pokaze pokornost i poslusnost...
    ateisti negiraju posojanje boga, znaci da vjeruju u nepostojanje boga, tako da ne znam zasto bi ti bio somalijac blizi od nekog komsije koji vjeruje u nepostojanje boga...ali ne znam ni zasto bi ti bio dalji
    "...nahrani gladne svojim očima,dodirni dlanom nedodirljive i spasi nas neuhvatljive..."

  17. #17
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Mabus :
    Koriste se arapske rijeci jer u 90% slucajeva ne postoji prevod na nas jezik.


    Misim straovita glupos !
    A da suzivot je JE NEMOGUC I DA JE baziran na lazi ne samo da je dokazano kroz Bosnu no eo izgleda i u Suverenu Crnu Goru ,i zato ja kazem jasno i glasno CRNA GORA CRNOGORCIMA !
    Last edited by Zvek_Zivi; 27-04-08 at 09:25.
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  18. #18
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Quote Mabus :
    Koriste se arapske rijeci jer u 90% slucajeva ne postoji prevod na nas jezik.


    Misim straovita glupos !
    A da suzivot je JE NEMOGUC I DA JE baziran na lazi ne samo da je dokazano kroz Bosnu no eo izgleda i u Suverenu Crnu Goru ,i zato ja kazem jasno i glasno CRNA GORA CRNOGORCIMA !
    He he he, samo ti kliči iz Švecke...
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  19. #19
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nista se ti ne $ekira profesore ,ja sam zavrsio sa Sweckom sad ojdo u Crnu Goru da se aktivno bacim na politiku a posto sam dpss ovac bice finije momenata !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  20. #20
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ortodox View Post
    ko god namece neki sistem taj je neprijatelj jer tada je uskracena sloboda...
    Ti imas bas mnogo neprijatelja, zar ne?

    Sa druge strane, previsok stepen slobode moze vise naskoditi i pojedincu i drustvu nego bilo koji sistem.

    Quote Originally Posted by ortodox
    ti si rodjen kao musliman, nisi ti birao koje ces vjere biti, niti sam ja birao svoju vjeru...religija ti je urucena kao stafeta, mogao si se roditi u nekom primitivnom africkom plemenu i slaviti nekog totema ili klanjati se dok kisa pada...naravno da ti je religija nametnuta i naravno da si to objerucke prihvatio i zavolio, kao sto si prihvatio model vaspitanja koji je bio primijenjen da te dovede u red kao moralnu osobu i integrises se u drustvo, tvoj karakter je produkt ljudi i sredine u kojoj zivis.
    Sa ovim se slazem.
    Last edited by MadGod; 29-04-08 at 08:41.

  21. #21
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    287
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Ti imas bas mnogo neprijatelja, zar ne?
    ne, ja samo uvidjam stvari, za mene neprijatelj postepeno dobija oblik ne-neprijatelja...


    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Sa druge strane, previsok stepen slobode moze vise naskoditi i pojedincu i drustvu nego bilo koji sistem.
    tacno, previsok stepen slobode je ona druga strana na klackalici, opet bi otisli u krajnost, svjesnost bi spala na nivo zivotinje...
    "...nahrani gladne svojim očima,dodirni dlanom nedodirljive i spasi nas neuhvatljive..."

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Gledam po svijetu njima (muslimanima iz Crne Gore Bosne itd itd ) su blizi somalici pakistanci avganistanci nomi komsije prve ???? Ja nemogu da svatim dami bidne neko blizi ko zivi 457845778 km daleko od mene
    Zaista cudno da Muslimani one, koji su ih do juce htjeli pod noz, ne smatraju dovoljno bliskim? Gdje je bila vecina Pravoslavnog i Katolickog naroda da svoju muslimansku bracu zastite od koljaca pravoslavne i katolicke vjere? Gdje su danas da osude te koljace? Naprotiv, oni su heroji dobrog dijela Pravoslavnog naroda. A ti se cudis sto su Muslimanima blizi drugi...
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  23. #23
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Sad cu ti rec, prije rata u Bosni se bas rijetko moglo cut to o cemu ti pricas. Danas su svi veliki vjernici, neki su cak i postali clanovi nekih ekstremistickih grupa, i kao takvi nalaze svoju "bracu" po Iraku, Avganistanu i slicno. A jos jedan razlog takvog ponasanja pojedinaca je uvjerenje da SAD ratovima u tim zemljama zeli da zatre Islam. Nebuloze, ali ima i toga.
    Kako među muslimanima, tako i među nama. I u CG su ti bili bliži neki tamo iz p.m. iz Srbije i ko zna odakle, no prvi komšija (ako nije pravoslavac).
    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Zaista cudno da Muslimani one, koji su ih do juce htjeli pod noz, ne smatraju dovoljno bliskim? Gdje je bila vecina Pravoslavnog i Katolickog naroda da svoju muslimansku bracu zastite od koljaca pravoslavne i katolicke vjere? Gdje su danas da osude te koljace? Naprotiv, oni su heroji dobrog dijela Pravoslavnog naroda. A ti se cudis sto su Muslimanima blizi drugi...
    Da...
    Never Complain, Never Explain

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    37,001
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Zaista cudno da Muslimani one, koji su ih do juce htjeli pod noz, ne smatraju dovoljno bliskim? Gdje je bila vecina Pravoslavnog i Katolickog naroda da svoju muslimansku bracu zastite od koljaca pravoslavne i katolicke vjere? Gdje su danas da osude te koljace? Naprotiv, oni su heroji dobrog dijela Pravoslavnog naroda. A ti se cudis sto su Muslimanima blizi drugi...
    Slažem se sa jednim dijelom tvojeg posta...

    Samo bih dodao da ću uvjek imati obzira na prvog komšiju nego na nekog komšiju do kojeg bih mogao stići jedino ako iskopam dovoljno duboku rupu pa iskočim na drugi kraj planete.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  25. #25
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Zaista cudno da Muslimani one, koji su ih do juce htjeli pod noz, ne smatraju dovoljno bliskim? Gdje je bila vecina Pravoslavnog i Katolickog naroda da svoju muslimansku bracu zastite od koljaca pravoslavne i katolicke vjere? Gdje su danas da osude te koljace? Naprotiv, oni su heroji dobrog dijela Pravoslavnog naroda. A ti se cudis sto su Muslimanima blizi drugi...
    Ckreku ne mlati ,eo ti si dokaz da ima pravoslavaca koji su tu da brane /zastite muslimane ,vidis ti skoci na mene odma ka munja a takvijeh ka ti ima masu u CG ! I poslije svega njima je blizi somalijac no ti !
    ps . Ckreku ima Crnogoraca vise no dovoljno da osude bilo cesovo " KLANJE " bilo koga eo ja sam jedan odnjih a neznam trebali da ti podvucem okle sam ja ????



    UUUPPPSSSSS ne vidjo ovije komata tri ( 3 ) povise ,eto vidis Ckreku ima ve ima
    Last edited by Zvek_Zivi; 30-04-08 at 08:28.
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Cudno pitanje
    By kuglica in forum Ljubav
    Replies: 54
    Last Post: 17-04-08, 20:51
  2. Pješaci vs. vozači vs. "vozači"
    By Tica in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 40
    Last Post: 04-11-06, 21:33
  3. PZP i Ustav
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 108
    Last Post: 01-11-06, 23:43
  4. malo cudno, ali vele: SAD nisu razumele rat u Jugoslaviji
    By Njegus in forum Politika generalno
    Replies: 3
    Last Post: 02-06-05, 19:12
  5. Replies: 2
    Last Post: 02-04-04, 23:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •