Results 1 to 4 of 4

Thread: Prodaja telefona po povlašćenim uslovima-PROMONTE

  1. #1
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,581
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    359
    Thanked in
    266 Posts

    Default Prodaja telefona po povlašćenim uslovima-PROMONTE

    Kompanija Promonte će od sjutra početi prodaju telefona Samsung C 450, Sony Ericsson T 250, Samsung J 700, Samsung G 800, Sony Ericsson K 770 I i Nokia 6500 slide po povlašćenim uslovima za postpaid korisnike nekog od paketa PLUS .

    “Ponuda se odnosi na postojeće postpaid pretplatnike koji koriste ili predju na neki od paketa PLUS: Classic, Plus pet, Plus 15 ili Plus 30 . Korisnici tarifnih paketa PLUS mogu kupiti ove telefone po povlašćenim uslovima tj. cijeni koja zavisi od paketa za koji su se opredijelili”, najavljeno je iz Promonte-a.

    Takođe, postojeći Plus korisnici imaju mogućnost promijene postojećeg tarifnog paketa u paket Plus koji im odgovara uz potpisivanje ugovora na 12 mjeseci o korišćenju izabranog paketa.

    Postojećim pretplatnicima se smatraju svi korisnici koji su aktivni postpaid korisnici najmanje tri mjeseca.

    Samsung C 450 telefon korisnicima Classic paketa se nudi za 59 eura, Plus pet paketa za 39 eura, Plus 25 za 19 eura, i Plus 30 za jedan euro.

    Telefon Sony Ericsson T 250 korisni Classic paketa plaćaće 79 eura, Plus pet 59 eura, Plus 15 29 eura i Plus 30 jedan euro.

    Samsung J 700 za korisnike Classic paketa košta 129 eura, Plus pet 99 eura, Plus 15 49 eura, i Plus 30 jedan euro.

    Model Samsung G 800 za korisnike Classic paketa je 369 eura, Plus pet 299 eura, Plus 15 159 eura, i Plus 30 69 eura.

    Sony Ericsson K 770i za Classic paket je 219 eura, Plus pet 169 eura, Plus 15 89 eura i Plus 30 29 eura.

    Nokia 6500 slide košta 299 eura za korisnike Classic paketa, 259 eura za Plus pet, 189 eura za Plus 15 i 69 eura za paket Plus 30.

    Za nove postpaid korisnike,uz novi priključak ili migraciju sa pripejda na postpaid je u ponudi je model Samsung C 450 i mogu ga kupiti po sledećem prodajnom modelu, Classic paket iznosi 59 eura, Plus pet 39 eura, Plus 15 19 eura i Plus 30 jedan euro.


    Ostale telefone iz ove ponude novi postpaid korisnik može kupiti samo plaćajući puni iznos telefona

    Sony Ericsson T 250 košta 79 eura, Samsung J 700 129 eura, Samsung G 800 369 eura, Sony Ericsson K 770i 219 eura i Nokia 6500 slide 299 eura.

    “Količine telefona su ograničene a prodaja će se obavljati u Promonteovim poslovnicama i u poslovnicama ovlašćenih dilera širom Crne Gore”, saopšteno je iz ove komapnije.

  2. #2
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Podgorica, Tivat
    Posts
    1,373
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko postojece korisnike?
    Ja danas kupim post karticu, i sutra (nakon aktivacije) sam postojeci postpaid korisnik? :lolblue:
    Jel ima neki limit definisan koliko dugo se mora koristiti postpaid?

    Nisu im lose cijene telefona generalno, ali cijene usluga (osim +15 i +30 unutar mreze, i +x prema telenoru) katastroficne (mislim, PROMONTE je to, hej)! sjetite se samo * i slabo vidljivog teksta na dnu reklame za + koji kaze cijene su bez PDVa!:burp:

  3. #3
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    at your place, wrecking havoc
    Posts
    2,260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Adriatic View Post
    Koliko postojece korisnike?
    Ja danas kupim post karticu, i sutra (nakon aktivacije) sam postojeci postpaid korisnik? :lolblue:
    Jel ima neki limit definisan koliko dugo se mora koristiti postpaid?

    Nisu im lose cijene telefona generalno, ali cijene usluga (osim +15 i +30 unutar mreze, i +x prema telenoru) katastroficne (mislim, PROMONTE je to, hej)! sjetite se samo * i slabo vidljivog teksta na dnu reklame za + koji kaze cijene su bez PDVa!:burp:
    nije ti ni cudo kad si u 3 ure po ponoci na forum

    Quote Originally Posted by straus View Post
    Postojećim pretplatnicima se smatraju svi korisnici koji su aktivni postpaid korisnici najmanje tri mjeseca.

  4. #4
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,494
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Bem ti ja ovo, evo i ja sam prepaid korisnih 345346346363463 godina, troshim vishe nego pola postapid korisnika, i sad ako predjem na postpaid brojace se kao da sam novi, no ako njima odgovara da im se broj pospaid korisnika ne poveca odgovara i meni...
    #fakenews

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodaja svih vrsta telefona!!!!!!
    By skristina in forum Ostali oglasi
    Replies: 402
    Last Post: 05-01-12, 00:01
  2. PROMONTE PLUS tarifni paketi
    By srdjancar in forum Operatori
    Replies: 45
    Last Post: 28-07-08, 12:03
  3. Zamjena ili prodaja telefona
    By ranzzo in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 05-01-08, 15:16
  4. Prodaja telefona preko Promontea?
    By Kris in forum Operatori
    Replies: 22
    Last Post: 26-12-06, 11:41
  5. Automatsko podesavanje telefona na Promonte - besplatno!
    By VOR in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 22
    Last Post: 23-01-05, 12:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •