Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 47

Thread: T-Mobile - Besplatni minuti

  1. #1
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica - Cambodia
    Posts
    2,015
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    18 Posts

    Default T-Mobile - Besplatni minuti

    T-Mobile Crna Gora od sjutra počinje akciju u okviru koje će svi prepaid korisnici uz prepaid vaučere dobiti određeni broj besplatnih minuta za pozive u T-Mobile CG mreži.

    “Aktivacijom vaučera od pet eura, korisnik na raspolaganju ima 30 besplatnih minuta, uz vaučer od 10 eura dobija 80 besplatnih minuta, dok će dopunom računa sa 20 eura, korisnik dobiti dodatnih 300 besplatnih minuta”, saopšteno je iz T-Mobile-a.

    Korisnik u svakom trenutku može provjeriti sa koliko besplatnih minuta raspolaže, dovoljno je da ukuca *122*2# i pritisne OK/yes/tipku za pozivanje.


    Informacija o broju preostalih minuta stiže na displej mobilnog telefona.

    “Besplatni minuti važe 30 dana, a akcija se odnosi na sve vaučere aktivirane u periodu od 14. aprila do 31. maja u ponoć. Korisnik dobija besplatne minute bez obzira na prepaid tarifu koju trenutno koristi,Sedam, Friends, ili Friends ekipa”, objašnjeno je iz T-Mobile-a..

    Akcija se ne odnosi na dopunu prepaid računa korišćenjem servisa ’’Pošalji mi kredit’’,dopuna sa postpaid računa.
    Budućnost

  2. #2
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lijepo

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    258
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dobra fora!! ali josh jedan dokaz da niko ne misli na nas koji smo na postpaid..

    moclub malo daje min... pogotovo poruka.
    Broj 66 je isto sto i 99, samo kad se obrne...

  4. #4
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Arrow

    Bolje išta nego ništa.

  5. #5
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SRGA View Post
    dobra fora!! ali josh jedan dokaz da niko ne misli na nas koji smo na postpaid..

    moclub malo daje min... pogotovo poruka.
    kako ne daje i kako niko ne misli na prepaid... prepaid tesko moze stici Smart (bilo koji)... mogucnost kupovine telefona po znatno nizim cijenama nego sto kupuje prepaid... prepaid i nema mo club... imas SMS pakete...za novu godinu ste imali 2 mjeseca bez pretplate...npr. oni koji su koristili Smart 25 su imali 50 eura popusta za 2 mjeseca (pri tom nisu morali nista dodatno da kupe ili trose...) ....ovo za prepaid ovo je promocija...za postpaid je stalna ponuda, npr. 500 min. vikendom (Smart 25)...

  6. #6
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    MoClub je totalno promašen za nas sa Smart25 paketom. Ja stvarno ne znam čemu uopšte to služi, a pri tome i ne radi
    Znači MoClub nama Smartovcima25 služi za šta?

  7. #7
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Post

    Ja sam na Smart 25.Istina je sve to da ljudi koji su htjeli da predju na postpaid mogli da kupe nesto povoljnije telefone od ljudi koji su htjeli da budu na pripaid. Jeste da imam 300 min. besplatnih prema svim mrezama, i 500 vikendom prema mrezi T-Mobile, ali zato imam i cijenu poruke od 4 centa. A mjesecno ti ne mozes da prodjes a da ne posaljes poruku, i plus ako se zadesi situacija pa ne mozes da pricas ti ili tvoja druga strana pa se dopisujes, onda ode racun.Pa jos ako hoces da udjes na internet,mada to i nije nesto skupo, i na kraju ti se ljusne 25€ pretplate i racun ti dodje preko 50€. Ja sam kupio U600 i do sad sam mogao da kupim takva dva nova. Nije to problem, ali sad npr. covjek koji je na pripaid kupi vaucer od 20€, dobije 300 min. besplatnih a cijena poruke mu ostane 1 cent. Znaci njemu ce npr. tih 300 min. biti za jedan mjesec, onih 20€ kojih je dopunio bice mu za drugi mjesec, i znaci za dva mjeseca plati 20€ a ja na postpaid platim za dva mjeseca preko 100€. Mislim da nije fer prema nama koji smo na postpaid. Ne kazem ja,meni je drago sto misle kako da pomognu i ljudima koji su na pripaid,ali ne mogu svrstavati u isto postpaid i pripaid. Onda napravite da i mi iz postpaid-a imamo jos neke povoljnosti,jer se na nama zaradjuje:!:

  8. #8
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Ja sam na Smart 25.Istina je sve to da ljudi koji su htjeli da predju na postpaid mogli da kupe nesto povoljnije telefone od ljudi koji su htjeli da budu na pripaid. Jeste da imam 300 min. besplatnih prema svim mrezama, i 500 vikendom prema mrezi T-Mobile, ali zato imam i cijenu poruke od 4 centa. A mjesecno ti ne mozes da prodjes a da ne posaljes poruku, i plus ako se zadesi situacija pa ne mozes da pricas ti ili tvoja druga strana pa se dopisujes, onda ode racun.Pa jos ako hoces da udjes na internet,mada to i nije nesto skupo, i na kraju ti se ljusne 25€ pretplate i racun ti dodje preko 50€. Ja sam kupio U600 i do sad sam mogao da kupim takva dva nova. Nije to problem, ali sad npr. covjek koji je na pripaid kupi vaucer od 20€, dobije 300 min. besplatnih a cijena poruke mu ostane 1 cent. Znaci njemu ce npr. tih 300 min. biti za jedan mjesec, onih 20€ kojih je dopunio bice mu za drugi mjesec, i znaci za dva mjeseca plati 20€ a ja na postpaid platim za dva mjeseca preko 100€. Mislim da nije fer prema nama koji smo na postpaid. Ne kazem ja,meni je drago sto misle kako da pomognu i ljudima koji su na pripaid,ali ne mogu svrstavati u isto postpaid i pripaid. Onda napravite da i mi iz postpaid-a imamo jos neke povoljnosti,jer se na nama zaradjuje:!:
    slazem se...postpaid mora biti povoljniji od prepaid-a....bilo je i bice tako...

    medjutim (razumijem vase nezadovoljstvo) vi morate da shvatite da nije uvijek lako da se izbalansira izmedju pre/postpaid-a (jer ce uvijek biti nezadovoljnih...ali to je rizik sa kojim se srecu sva 3 operatera)...npr. kada su bili besplatni F&F brojevi bili prosle godine od Okt do kraja 2007me...postpaid je dobio mnogo vise, besplatna pretplata, flat tarifa, prosjecna cijena minuta koja je znacajno niza nego u prepaid...

    generalno, gledamo kako da sto bolje da napravimo odnos ponude prepaid vs. postpaid...

    Sa druge strane, morate imati razumjevanja, jer uvijek postoje odredjeni razlozi zasto se nesto trenutno radi u pre ili postpaid-u...

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    777 bolje da maknete toga sto osmisljava ove pakete, jer ih tako pravi ni da iz njegovog dzepa idu, konkurencija vas gazi poprilicno sa nekim novim idejama i povoljnostima, nekad su se ugledali na vas i vase pakete sad je obratno, reagujete samo kad konkurencija ponudi nesto, jako lose
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  10. #10
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Tokom mjeseca marta registrovano je ukupno 101.602.416 poruka. Od tog broja, korisnici ProMontea su ostvarili 51.047.509, Mtela 31.759.687, a T-Mobile 18.795.220 SMS poruka, ili procentualno ProMonte 50,24% , M:Tel 31,26%, T-Mobile 18,50%
    Je li moguce ovo, da T-Mobile ovako malo koristi SMS i to u mjesecu Friends ekipe ? Ima li dje podataka za broj minuta ostvarenog saobracaja ?

  11. #11
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Thumbs down

    Još jedan od dokaza da su se srozali s paketima, od Sedmice nije ništa valjano izašlo za pripejd, koji je udarna pesnica svakog operatera.

  12. #12
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nidje u svijetu prepaid nije povoljniji od postpaida osim kod nas.Svima je cilj da navedu ljude da predju na postpaid jer ih pretplata osigurava da ce nesto platit svakog mjeseca, a ovako na prepaid ima x ljudi koji dopune racun jednom ili 2 puta u 3 mjeseca...Meni je to potpuno nelogicno.Nije tu kriv samo T-Mobile nego i svi drugi operateri.Umjesto da se postpaidovcima omoguce veci popusti, nize cijene i tako to, sve aktivnosti su usmjerene ka prepaidovcima.Nama je sms 4 centa, njima 1 ili pola centa.Daj, nemojte zajebavat.Ja kao korisnik smart15 sam donekle zadovoljan, jer on u vecini slucajeva zadovoljava moje potrebe, ali ponekad *ebalo majku.Korektno je u potpunosti bilo u decembru i januaru besplatno telefoniranje F&F broja, nije bilo pretplate, sve je to ok i za to svaka cast.Ali cijene razgovora da su za nijansu jeftinije, a poruke itekako skuplje od prepaida mi je ravno katastrofi.Sto neko rece gore, na nama zaradjujete.Ispucas minute na smart i onda te kolju...Ispucas sms 300 i onda po 4 centa...Daj jbt...Predlozio bih vam da malo uzmete u obzir to.Ko god je presao sa prepaida na postpaid se razocarao jer mu je duplo skuplje + ne umiju da se kontrolisu i onda im dodju racuni za 2 3 mjeseca ukupno 100-150 e i vidimo se.Naravno da se vracaju na prepaid koji je dzabaluk...Neko rece gore akcije telefoni jeftiniji dza bu...Zajebite to.Ne kupuje se telefon kao vaucer svakih 15 dana, no kupis 1 telefon i koristis ga po godine, godinu, dvije nebitno...Ako je to glavna povoljnost postpaida, propalo se!

  13. #13
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    068 mreza ce najkasnije za 2 mjeseca ukinuti pretplatu, ovo je provjereno. E sad minut razgovora je mislim 12 centi, oni na tih 12 centi zaradjuju smao 1 cent, jer im pola 90% ide sto placaju drugim mrezama + pdv i njima zarada dojde na 1 cent....
    Poruke su preskupe za postpajd...
    Zalosno je da se sad Monet ili 67 mreza ugleda na 68.... Mnogo je razocaranih...
    Recimo 067 mrezi bi bilo dobro kad bi uveli da moze da se sa pripejda predje na post pejd, i ako korisnik nije zadovoljan da se sa istim brojem moze vratiit na pripejd... Ima dosta stvari koje ne mogu ostetiti kompaniju a vrijedjele bi
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  14. #14
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Mozes da predjes sa pripaida na postpaid i da zadrzis broj, ali ako hoces da se vratis na pripaid e onda moras kupiti novu karticu i novi broj.

  15. #15
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aj sad ponovo procitaj sto je covjek napisao....

  16. #16
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rvasanin View Post
    Nidje u svijetu prepaid nije povoljniji od postpaida osim kod nas.Svima je cilj da navedu ljude da predju na postpaid jer ih pretplata osigurava da ce nesto platit svakog mjeseca, a ovako na prepaid ima x ljudi koji dopune racun jednom ili 2 puta u 3 mjeseca...Meni je to potpuno nelogicno.Nije tu kriv samo T-Mobile nego i svi drugi operateri.Umjesto da se postpaidovcima omoguce veci popusti, nize cijene i tako to, sve aktivnosti su usmjerene ka prepaidovcima.Nama je sms 4 centa, njima 1 ili pola centa.Daj, nemojte zajebavat.Ja kao korisnik smart15 sam donekle zadovoljan, jer on u vecini slucajeva zadovoljava moje potrebe, ali ponekad *ebalo majku.Korektno je u potpunosti bilo u decembru i januaru besplatno telefoniranje F&F broja, nije bilo pretplate, sve je to ok i za to svaka cast.Ali cijene razgovora da su za nijansu jeftinije, a poruke itekako skuplje od prepaida mi je ravno katastrofi.Sto neko rece gore, na nama zaradjujete.Ispucas minute na smart i onda te kolju...Ispucas sms 300 i onda po 4 centa...Daj jbt...Predlozio bih vam da malo uzmete u obzir to.Ko god je presao sa prepaida na postpaid se razocarao jer mu je duplo skuplje + ne umiju da se kontrolisu i onda im dodju racuni za 2 3 mjeseca ukupno 100-150 e i vidimo se.Naravno da se vracaju na prepaid koji je dzabaluk...Neko rece gore akcije telefoni jeftiniji dza bu...Zajebite to.Ne kupuje se telefon kao vaucer svakih 15 dana, no kupis 1 telefon i koristis ga po godine, godinu, dvije nebitno...Ako je to glavna povoljnost postpaida, propalo se!
    Vala ako ista valja na T-Mobile je postpaid ponuda. Smart 25 je bez konkurencije, mada bi SMS trebao biti jeftiniji i tarifiranje i poslije potrosenih minuta bi trebalo biti na 1sek , a ne nikako na 30sec jer to su cake dje se operateri igraju ciframa i klepaju po usima i tu bi agencija mogla donijeti uredbu kao sto je u Srbiji da svi moraju tarifirati na 1sec, doduse u Srbiji postoji naknada za uspostavljanje poziva sto je isto tako fora za klepanje. Cuo sam da spremaju nesto novo za postpaid, pa da vidimo

  17. #17
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poseydon View Post
    Tokom mjeseca marta registrovano je ukupno 101.602.416 poruka. Od tog broja, korisnici ProMontea su ostvarili 51.047.509, Mtela 31.759.687, a T-Mobile 18.795.220 SMS poruka, ili procentualno ProMonte 50,24% , M:Tel 31,26%, T-Mobile 18,50%
    Je li moguce ovo, da T-Mobile ovako malo koristi SMS i to u mjesecu Friends ekipe ? Ima li dje podataka za broj minuta ostvarenog saobracaja ?
    Mislim da velikog udjela imaju Smart paketi. U njima nemaš SMS-a i uglavnom telefon koristiš za razgovore. Ja napišem svega 4 eura SMS-a, a ranij eje to bilo i 10 puta više. Znači sad samo razgovaram, što ne bih kad imam dovoljno minuta Plus toga T Mobile ima 1o free Web2SMS, svaki dan tako da se i to ne račuan u poslate SMS-ove. Eto neko moj elogično objašnjenje

    Smart 25 (jaoooo otkad nijesam i kako mi je ovo dobrodošlo hahah) je fenomenalan postpaid paket. Znači poptpuno je nemoguće da neki prepaid paket ima bolje cijene. Tako da...

    Neko gore reče da mu račun sa Smart 25 dodje 50 eura. E brate ti ga onda kucaš i kucaš. Za tebe nije Smart 25. Moji svi prijašnji računi su bili oko 50 eura, sada sa Smartom 30

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Ako ako trgli su se malo. Lijep li je bio onaj monopol tachnije duopol a. A bogami isto tako je i opasan.
    Doshla voda do poda T-magentovci?
    A dje ona teta PR manager da reche da je sve super?
    Nego mi nije jasno ako neko dokuca 2 vauchera po5 eura ima li onda 60 minuta besplatno?
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  19. #19
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,910
    Thanks Thanks Given 
    1,345
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default

    ja koristim mtelov paket 40 ... i 500 minuta mi obično bude dovoljno za 1 mjesec..dok 500 poruka uvjek potrošim do 15og u mjesecu.....
    a sms je 5 centi onda ja mislim

    nego se udaljismo od temeeee

  20. #20
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Smart 25 (jaoooo otkad nijesam i kako mi je ovo dobrodošlo hahah) je fenomenalan postpaid paket. Znači poptpuno je nemoguće da neki prepaid paket ima bolje cijene. Tako da...
    Vidis nista nije nemoguce! Sad i bilo koji paket pripaida koji dopuni vaucer sa 20€ je duplo povoljniji od Smarta 25. Jer ce da ima 20€ na racunu, 300 min. besplatnih poziva i naravno u zavisnosti od paketa kojeg koristi, poruka ce mu kostati od pola centa pa do 1 centa!
    Ne cujem dobro, da li je to povoljnije?

  21. #21
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Vidis nista nije nemoguce! Sad i bilo koji paket pripaida koji dopuni vaucer sa 20€ je duplo povoljniji od Smarta 25. Jer ce da ima 20€ na racunu, 300 min. besplatnih poziva i naravno u zavisnosti od paketa kojeg koristi, poruka ce mu kostati od pola centa pa do 1 centa!
    Ne cujem dobro, da li je to povoljnije?
    Mi smo imali besplatno dva mjeseca korišenja paketa, n emožeš tako gledati. Gledaš uopšte a ne kad je neka akcija. Mi smo doblian olon 50€ zar ne?

  22. #22
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Vidis nista nije nemoguce! Sad i bilo koji paket pripaida koji dopuni vaucer sa 20€ je duplo povoljniji od Smarta 25. Jer ce da ima 20€ na racunu, 300 min. besplatnih poziva i naravno u zavisnosti od paketa kojeg koristi, poruka ce mu kostati od pola centa pa do 1 centa!
    Ne cujem dobro, da li je to povoljnije?

    ne gleda se to tako... 300 minuta u mrezi...Smart 25 - 300 minuta prema svim mrezama+500 u mrezi vikendom... i to za stalno...ovo za prepaid traje 2 mjeseca... promocije i postoje da bi trenutno nesto bilo povoljnije... ok... poruke su skuplje (znaci postoji prostor da se napreduje) ...a da nije ko uporedio cijenu minuta prepaid vs. postpaid ...da nije ko rekao da se minuti ukljuceni u pretplatu tarifiraju na 1 sec...

  23. #23
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Samo da smanje cijenu poruke makar za pola da bude na 2 centa bilo bi OK. Mnogo je 4 centa za poruku.

  24. #24
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    176
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Samo da smanje cijenu poruke makar za pola da bude na 2 centa bilo bi OK. Mnogo je 4 centa za poruku.
    Ovo je ponudjeno postpejd korisnicima T-Mobile-a

    SMS paketCijena paketaBroj SMS-ova uključenih u paket SMS 1002,5 €100SMS 2003,5 €200SMS 3004,5 €300

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    258
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rvasanin View Post
    Nidje u svijetu prepaid nije povoljniji od postpaida osim kod nas.Svima je cilj da navedu ljude da predju na postpaid jer ih pretplata osigurava da ce nesto platit svakog mjeseca, a ovako na prepaid ima x ljudi koji dopune racun jednom ili 2 puta u 3 mjeseca...Meni je to potpuno nelogicno.Nije tu kriv samo T-Mobile nego i svi drugi operateri.Umjesto da se postpaidovcima omoguce veci popusti, nize cijene i tako to, sve aktivnosti su usmjerene ka prepaidovcima.Nama je sms 4 centa, njima 1 ili pola centa.Daj, nemojte zajebavat.Ja kao korisnik smart15 sam donekle zadovoljan, jer on u vecini slucajeva zadovoljava moje potrebe, ali ponekad *ebalo majku.Korektno je u potpunosti bilo u decembru i januaru besplatno telefoniranje F&F broja, nije bilo pretplate, sve je to ok i za to svaka cast.Ali cijene razgovora da su za nijansu jeftinije, a poruke itekako skuplje od prepaida mi je ravno katastrofi.Sto neko rece gore, na nama zaradjujete.Ispucas minute na smart i onda te kolju...Ispucas sms 300 i onda po 4 centa...Daj jbt...Predlozio bih vam da malo uzmete u obzir to.Ko god je presao sa prepaida na postpaid se razocarao jer mu je duplo skuplje + ne umiju da se kontrolisu i onda im dodju racuni za 2 3 mjeseca ukupno 100-150 e i vidimo se.Naravno da se vracaju na prepaid koji je dzabaluk...Neko rece gore akcije telefoni jeftiniji dza bu...Zajebite to.Ne kupuje se telefon kao vaucer svakih 15 dana, no kupis 1 telefon i koristis ga po godine, godinu, dvije nebitno...Ako je to glavna povoljnost postpaida, propalo se!
    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Ja sam na Smart 25.Istina je sve to da ljudi koji su htjeli da predju na postpaid mogli da kupe nesto povoljnije telefone od ljudi koji su htjeli da budu na pripaid. Jeste da imam 300 min. besplatnih prema svim mrezama, i 500 vikendom prema mrezi T-Mobile, ali zato imam i cijenu poruke od 4 centa. A mjesecno ti ne mozes da prodjes a da ne posaljes poruku, i plus ako se zadesi situacija pa ne mozes da pricas ti ili tvoja druga strana pa se dopisujes, onda ode racun.Pa jos ako hoces da udjes na internet,mada to i nije nesto skupo, i na kraju ti se ljusne 25€ pretplate i racun ti dodje preko 50€. Ja sam kupio U600 i do sad sam mogao da kupim takva dva nova. Nije to problem, ali sad npr. covjek koji je na pripaid kupi vaucer od 20€, dobije 300 min. besplatnih a cijena poruke mu ostane 1 cent. Znaci njemu ce npr. tih 300 min. biti za jedan mjesec, onih 20€ kojih je dopunio bice mu za drugi mjesec, i znaci za dva mjeseca plati 20€ a ja na postpaid platim za dva mjeseca preko 100€. Mislim da nije fer prema nama koji smo na postpaid. Ne kazem ja,meni je drago sto misle kako da pomognu i ljudima koji su na pripaid,ali ne mogu svrstavati u isto postpaid i pripaid. Onda napravite da i mi iz postpaid-a imamo jos neke povoljnosti,jer se na nama zaradjuje:!:
    mislim da je u ova 2 posta sve objashnjeno.. ne kazem ja.. i ja koristim SMART.. super je paket.. ali poruka 4CENTA!!!! uzmem onaj SMS paket.. i sto.. nista.. uvijek predjem za 50 poruka..

    sto neko reche gore '4eur mi dodje za SMS" izvini.. za te pare na pripejd bi poslao vishe od 4 puta vishe poruka...

    mislim da postpaid koristi oko 10% (ispravite me ako grijesim).. mislim da bi trebalo malo paznje da obratite na to..

    i tacno je da je u inostanstvo pooljniji pstpaid.. to samo kod nas nije... chush sms 4 centa (i to na sve mreze).. qq.. a MOclub je prejadan.. nemojte to rachunat kao neki plus molim vas...
    Broj 66 je isto sto i 99, samo kad se obrne...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Besplatni pirinač - zabavno i humano
    By ssin in forum Sve i svašta
    Replies: 10
    Last Post: 13-11-07, 11:51
  2. Ubuntu mobile
    By cpu in forum Software
    Replies: 2
    Last Post: 16-10-07, 00:25
  3. Software mobile & pc
    By Mugi in forum Software
    Replies: 8
    Last Post: 24-10-06, 16:43
  4. HP iPAQ hw6945 Mobile Messenger
    By adrenaline in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 20-09-06, 19:11
  5. Key gen mobile Opera 8 series 60
    By frkun in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 4
    Last Post: 14-09-05, 12:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •