Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 70

Thread: njeljubaznost radnica u voliju na starom aerodromu

  1. #26
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    812
    Thanks Thanks Received 
    442
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Hebeš ti to ako ti tvoja gospoština zavisi od odijela a ne od tebe... Nande, nano, nisu krive radnice u Voliju, nego tvoji kompleksi.

  2. #27
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cetinje - Dolina Bogova
    Posts
    230
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sve je receno,poceli su da otvaraju glavu sa pricom = Topic LOCK.

  3. #28
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    potpuno se slazem da ljubaznosti nema popio dja'o. desavalo mi se nekoliko puta da se zafalim kasirki kad mi vrati kusur, a ona stane pa me gleda ka' debila. no dobro, sto se moze

    nand, ako zelis da komentarises neciju neljubaznost, nekulturu to sledeci put napravi sa malo ljepsim postom, jer tvoj prvi post te ne prikazuje kao neku osobu koja drzi do kulture izrazavanja

    misao kretenuso jedna ja sam isti onaj sa kravatom koji je prije neki dan dozivio da mu se skoro sve okolo kazu fala, hvala izvolite, dakle ipak ja sam isti covjek kakvo god odijelo nosim
    ovaj dio mi se posebno ne svidja .... velicina, velicina, ja sam velicina

    sorry podjoh malo off, ali morah


  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    37,002
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Idem na posao i mislim se... odijelo ipak čini čovjeka... Makar u Crnoj Gori :devil:
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  5. #30
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    NAND, nije radnica tu kriva nista nego onaj sto je zaposlio i sto je i dalje drzi odnosno tolerise takvo ponasanje
    Inace, voli na starom je odlican!!
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NAND View Post
    bane dje si se ovo slikao za avatar,ma nije poenta to........
    seljak vise nije oznaka za zemljoradnika nego stanje uma, a to je u ovom slucaju rijec u voliju, evo obecavam da cu postati slavan i da cu ih izmrsikati, kad dodjem u odjelo
    davno je to bilo kad sam ima finu liniju :P
    ur` po njima
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  7. #32
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tica View Post
    Hebeš ti to ako ti tvoja gospoština zavisi od odijela a ne od tebe... Nande, nano, nisu krive radnice u Voliju, nego tvoji kompleksi.
    hahahah sad ispade momak iskomplexiran,zato shto su radnice neljubazne,e shto odje necu chut..
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  8. #33
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NAND View Post
    evo konacno malo kritike ovom super marketu, inace je uglavnom sve ok
    ali danas sam morao da radim nesto fizicki i naravno stara trenerka i jos starija majca, prljavstine ne hvali
    ti prvo nauči da takav ne ideš u trgovinu

    tamo su svi super ljubazni - možda su se žene zgrozile i kraj

  9. #34
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by contradiction View Post
    ti prvo nauči da takav ne ideš u trgovinu
    haha znaci moramo biti skockani kad idemo u trgovinu?
    Najbolje onda ciganima odma da zabranimo ulaz, fizikalcima dok ne zavrse sa poslom,a nema smisla ni mi, koji radimo po cijeli dan u kancelariji, onako umorni i malaksali da se pojavljujemo pred radnicama, i da im priredjujemo takve prizore?

    Do juce ni same nijesu imale gaca na guzicu, a danas onaj sa pocijepanom majcom ili pantalonama nije vrijedan njihove ljubaznosti?!
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  10. #35
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    cini mi se da nema dana da ne udjem u Voli na Starom, samo tamo trgujem, i nemam nikakvu primjedbu, izuzetno je ljubazno osoblje, kad god mi nesto treba , a ne znam gdje stoji, bez pogovora odu da mi pronadju, da donesu...mada sam ih vec i upoznala pa sam mozda malo subjektivna...u svakom slucaju, ne mislim da se treba posebno spremati da udjes u supermarket, ali ne ide ni da udjes prljav i poderan...ja se ne bih odusevila da prljavim rukama neko dodiruje artikle koje cu i ja posle da kupim...zna se neki red, vala, mada to svakako ne opravdava njihovu neljubaznost.
    Sto se tice kasirke koja nije rekla izvolite, ne znam sto bi svakome ko dodje na kasu govorila izvolite kad se zna sta se od nje ocekuje...valjda da kuca to sto je u korpi...hiljade ljudi prodje dnevno kroz tu prodavnicu i mislim da se ne ocekuje da bas svakom kaze izvolite, hvala i dodjite nam opet, sto ne znaci da to ne bi bilo lijepo, ali ja to svakako ne ocekujem...pravo da vam kazem bilo bi mi smaranje da bas svakoj radnici na sektoru kazem dobar dan kad dodjem na njen sektor
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  11. #36
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,888
    Thanks Thanks Given 
    1,652
    Thanks Thanks Received 
    2,843
    Thanked in
    1,227 Posts

    Default

    mozda je kasirka dobila bila...
    f6

  12. #37
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    2,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    aj sad lijepo napisi post, koji nece vrijedjat nikoga i u kome neces govorit kakav je ko a posebno kakvi su moderatori, a cenzura za uvrede ce uvijek postojati
    Last edited by DIDI; 15-04-08 at 08:37.

  13. #38
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,265
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Kako je teshko s narodom radit',nije im ni chudo...za 200e mora da se smije vas dan dok joj neki kralj otvara glavu...Mozhda se smijala stotini prije tebe pa joj dosadilo :P
    Inache,poshto zhivim u toloshe,chesto prolazim pored volija i zimus me kap imala ubit' kad sam vidio zhenu koja na 0 stepeni pere i nozhem skida zhvake sa betona ispred...
    Ali opet,ne mislim da treba u odijelo 'leb kupovat' pa neka je mega market po 100 puta...

  14. #39
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    haha znaci moramo biti skockani kad idemo u trgovinu?
    Najbolje onda ciganima odma da zabranimo ulaz, fizikalcima dok ne zavrse sa poslom,a nema smisla ni mi, koji radimo po cijeli dan u kancelariji, onako umorni i malaksali da se pojavljujemo pred radnicama, i da im priredjujemo takve prizore?

    Do juce ni same nijesu imale gaca na guzicu, a danas onaj sa pocijepanom majcom ili pantalonama nije vrijedan njihove ljubaznosti?!
    ne moramo biti skockani

    ali on je napisao ovo / prljavstine ne hvali

    može takav ići u svoju lokalnu prodavnicu pored kuće đe ga svi prodavci znaju, ali u megamarket vala ne može - nije pristojno

    ne znam kako bi ti reagovao da neko dođe na tvoje radno mjesto (u tvoju kuću) tako vas glibav

    možda pi pomislio da te naj način omalovažava - i tebe i tvoj posao - i vjerovatno bi ti se osmijeh na licu zaledio

    meni bi - polazim od sebe

    P.S. zašto tako pričaš o tim ženama? nijesu imale gaća na guzicu... predrasuda?!

  15. #40
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ja bih reagovao jednako kao sto bih reagovao onome sto bi dosao u odijelo.
    Jedini ko tu omalovazava je ta radnica, koja razlicito tretira ljude u zavisnosti od kriterijuma koje sama odredjuje.
    E i ne moramo ici u krajnost, jer ne vjerujem da je on bio toliko glibav da je blato ostajalo za njim i da su mu se samo oci od gliba vidjele...

    Sve u svemu, ona je DUZNA da prema svima bude jednako ljubazna, ukoliko uprava te prodavnice nije na vratima naznacila da je "prljavim i pocijepanih majca i gaca" musterijama ulaz zabranjen.

    btw. Rekao sam "zene" jer se u ovom slucaju radi o radnicama, a mislio sam na ukupnu populaciju.
    Last edited by shrek; 15-04-08 at 14:01.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  16. #41
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sto coche vi ste gospoda pa idete u odijela u market. Pa sto ako je bio prljav? Prodavnica je tu da bi se kupilo nesto i bas cu prljav da udjem da vidim oce li mi kucka pisnut

  17. #42
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Ma daj pricajte ko je ta zena da je bijemo!!!Ako ste vi normalni j````` mi majku,nervozna je zena izdrzava dvoje djece napucena ajde djaole tamo

  18. #43
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam za to da uletimo u Voli i da je izbatinjamo dobro!

  19. #44
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja imam dvije lopate doma...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  20. #45
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moram da reagujem jer i mene smaraju dupli standardi koji ne tretiraju sve jednako bez obzira o kome i cemu se radi... :mad:

    Ovi koji pricaju da se treba sredjen dolaziti u prodavnicu trebaju imati na umu da nisu svi besposlene sujetne zene koje imaju vremena da se sredjuju pred odlazak u prodavnicu
    Momak je ocigledno bio gladan nakon posla pa usao da kupi nesto da pojede, a po ovoj logici bi trebalo prljavoga pustiti da umre od gladi, sta li..?

    Quote Originally Posted by mc_esseny View Post
    hahahah sad ispade momak iskomplexiran,zato shto su radnice neljubazne,e shto odje necu chut..
    Bash..!

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Ja bih reagovao jednako kao sto bih reagovao onome sto bi dosao u odijelo.
    Jedini ko tu omalovazava je ta radnica, koja razlicito tretira ljude u zavisnosti od kriterijuma koje sama odredjuje.
    E i ne moramo ici u krajnost, jer ne vjerujem da je on bio toliko glibav da je blato ostajalo za njim i da su mu se samo oci od gliba vidjele...

    Sve u svemu, ona je DUZNA da prema svima bude jednako ljubazna, ukoliko uprava te prodavnice nije na vratima naznacila da je "prljavim i pocijepanih majca i gaca" musterijama ulaz zabranjen.

    btw. Rekao sam "zene" jer se u ovom slucaju radi o radnicama, a mislio sam na ukupnu populaciju.
    Potpis..

    Quote Originally Posted by contradiction View Post
    ne znam kako bi ti reagovao da neko dođe na tvoje radno mjesto (u tvoju kuću) tako vas glibav

    možda pi pomislio da te naj način omalovažava - i tebe i tvoj posao - i vjerovatno bi ti se osmijeh na licu zaledio
    Ja ne bih pomislila da me omalovazava, nego da je jadan sigurno umoran jer je ocigledno da je radio!
    Last edited by odli; 15-04-08 at 19:43.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  21. #46
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post

    Ja ne bih pomislila da me omalovazava, nego da je jadan sigurno umoran jer je ocigledno da je radio!
    ne slažem se uopšte

    imam oca od skoro 80 godina koji stalno nešto rabota oko kuće, ali nikad ne ode glibav u prodavnicu - prvo se upristoji (upristojiti se ne znači i picnuti)

    život u gradu ti ipak nalaže neke norme ponašanja ...

  22. #47
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovaj NAND nam ga ne prozbara odje Da su neljubazne neke djevojke- jesu, ne znam je li im to od kuce doslo ili su se u Toloskom Voliju "istrenirale" . Za njih bi se nablaze moglo reci da su licemjerne,proste, lakomislene kao i grdne brate do zla boga .

  23. #48
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    rog Cerica
    Posts
    1,546
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze li kako da se zakljuca ovaj topic i da se odmah izbrise? Ako dodje do 3 strane to cu smatrati porazom ovog foruma...
    Kad me neko pita sto sam ja bez tebe sam,
    sigurno cu tada reci : kakva kuca, kakav stan...

  24. #49
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by contradiction View Post
    ne slažem se uopšte

    imam oca od skoro 80 godina koji stalno nešto rabota oko kuće, ali nikad ne ode glibav u prodavnicu - prvo se upristoji (upristojiti se ne znači i picnuti)

    život u gradu ti ipak nalaže neke norme ponašanja ...
    u gradovima vlada i gradski mentalitet, gdje ljudi tamo cesto nemaju vremena nakon posla da se 'sredjuju' za obican odlazak do prodavnice, a i ne pate od toga kao u malim sredinama..

    u shopping centru na zapadu ce neko u odijelu dobiti potpuno isti tretman kao neko u glibavim cipelama.

    treba razmisljati da je taj u glibavim cipelama imao sigurno dobar razlog zasto ih nije stigao ocistiti pre ulaska u prodavnicu i da garant i taj voli da okolo ide cist, i garant ima opravdan razlog sto se nije stigao ocistiti (verovatno nije imao kad od posla)
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  25. #50
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sto je na Balkanu ocigledno, a to je da svi misle da su oni tu zbog nas besplatno. 300 eura plata, pa kolko je doktoru plata? Mrsko joj da se smijesi? Pa niko od nje to ne trazi. Dodje covjek, kaze dobar dan, ona uzvrati i otkuca vam racun, i onda kaze prijatno ili dovidjenja. Nema tu, radim za ovo, radim za ono. Ja je razumijem, ali to je posao, nema vise socijalizma, jer ima dosta ljudi koji bi htjeli imati tu platu. Kad se to bude kaznjavalo malo, bice ljubaznije.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Izdajem garsonjeru na Starom Aerodromu
    By Rvasanin in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 25-02-08, 20:22
  2. Izdajem garsonjeru na Starom Aerodromu
    By EgZeKuToR in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 14-06-06, 10:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •