Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 70

Thread: njeljubaznost radnica u voliju na starom aerodromu

  1. #1
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    2,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    11 Posts

    Thumbs down njeljubaznost radnica u voliju na starom aerodromu

    evo konacno malo kritike ovom super marketu, inace je uglavnom sve ok
    ali danas sam morao da radim nesto fizicki i naravno stara trenerka i jos starija majca, prljavstine ne hvali i morao sam da svratim da kupim nesto i ona mrsava kretenusa koja prodaje voce je ocigledno bila zgrazena mojom pojavom i trenerkom da je mi je bez rijeci dala voce, onako kao da ga baca na otpadu
    misao kretenuso jedna ja sam isti onaj sa kravatom koji je prije neki dan dozivio da mu se skoro sve okolo kazu fala, hvala izvolite, dakle ipak ja sam isti covjek kakvo god odijelo nosim

    kreten broj 2 kasirka
    nemam pojma kako se zove jedna crnka, kratke kose, kreten bez izvolite, bez icega

    misao konju jedan, kretenu, glupacho jedna neopisana,

    jedina svjietla tacka, plavusa na prodaji hrane, tako ljubazna sa svima bez obzira sa kime razgovara, jedina svijetla tachka

    ove druge dvije su odvratno neljubazne, "gospodo" ja mogu da budem ministar, car prvak u skoku u dalj, alli i stolar, moler vase je da kazete izvolite,

    odraz nekulture, znaci daleko li smo mi od evrope, a na kraju krajeva ako su nam ovakve radnice u prodavnicama, koji ce mo lijepi mi evropi, ona nama mozda i treba..... mi njoj sa ovakvim ponasanjem sigurno ne

  2. #2
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A jes brate one umisle da su neko i nesto a bio bih ih svaki dan kvasnim konopcem. Inace, kod Sahat kule u Voli , ulazim u 22:55 a ona samo sto ne puckne od muke jer zatvaraju u 23h

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    37,002
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Dobro treba razumijeti i njih... Do kasno se radi, puno je posla, ali treba ih samo razumjeti, a ne i opravdati.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  4. #4
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Tamo odakle vidim ljepse:)...
    Posts
    870
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Dobro treba razumijeti i njih... Do kasno se radi, puno je posla, ali treba ih samo razumjeti, a ne i opravdati.
    Naravno,nije ni njima lako...Po cijeli dan sa narodom...A narod kao narod -sto ljudi,sto cudi...
    "Ja umijem u svakom novembru da napravim jun:)..."

  5. #5
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cetinje - Dolina Bogova
    Posts
    230
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne bile skolu ucit :lolblue:

  6. #6
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Tamo odakle vidim ljepse:)...
    Posts
    870
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by devil_may_cry View Post
    ne bile skolu ucit :lolblue:
    Ne mozemo svi uciti,ko bi onda radio u Voliju?
    Ucile su koliko su mogle i htjele,to sto nisu one ce same osjetiti radeci teze poslove od nas,trpeci svakoga,zato mi se cini da to ne treba ismijavati.
    I ljudi sa fakultetom trpe nekoga...Tako da skola ne spasava.
    Moze nam pomoci jedino ljudsko i fer ponasanje,pa i prema onima koji to ne zasluzuju,radi sebe i svoje kulture.
    "Ja umijem u svakom novembru da napravim jun:)..."

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    37,002
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Škola usmjerava...
    Spas ti jedino daje okolina ili vlast :ass:
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  8. #8
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zato kriminal ne trpi nikoga, niko ti ne prica iznad glave radis sam,na svoju ruku :P

  9. #9
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Tamo odakle vidim ljepse:)...
    Posts
    870
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Masinac081 View Post
    Zato kriminal ne trpi nikoga, niko ti ne prica iznad glave radis sam,na svoju ruku :P
    Ne on ,nego onaj ko s njim ima posla,kad tad...Ali ko voli,nek izvoli,sloboda izbora...
    "Ja umijem u svakom novembru da napravim jun:)..."

  10. #10
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ili sto bi reka jedan moj profesor sa faxa: `U Podgorici ne mozete kupiti odijelo ako vec nemate jedno` :-)
    Kreč, kolica i mešalica.

  11. #11
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    sloboda trzista, ne idite u voli nadjite neku drugu radsnju dje su ljubazniji
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  12. #12
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    2,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    komsija ne ZAFRKAVAJ, zar hoces da kazes da manjak kulture vidis kao slobodu trzista, evo mogao bih da ti kazem da odhjebhes i to bi cak i ovako online ili nazovi kako vec hoces izazvalo tvoj bijes zato sto sam te licno prozvao i licno ti rekao nesto sto ne koristim u svom rijecniku
    licno mislim da nijesi upravu, da ne treba nazivati slobodom trzista nedostatak ako neces da je nazoves kulture onda neprofesionalnosti. zar to sto npr. kod volija sam vidio da invalidi voze mercedese i porsea, parkiraju se na mjesta predvidjena za invalide, zakljucak radi se o invalidima. jedan od invalida da li se radi o mentalnim, ili kulturnim ili su mozda stvarno hendikepirane osobe vozi lijepog porsea metalik
    zakljucak kao sto ces mozda i reagovait na ovo pocetno odjebi koje sam ti napisao, tako treba da covjek reaguje na svaki vid nekulture a kod nas je dosta. znaci ako se stvarno naljutis dok citas ove redove onda te je pogodila samo licna nekultura tj nekultura koja postoji ako se osjetis licno prozvan, sto je doduse i moj slucaj
    nebih vjerovatno napisao ove redove nikada da nijesam dozivio ovoliku nekulturu, ja ipak gledam ljude kao licnosti, sto je neko od politicara ili vaznih ili prosto nalickanih musterija vazniji od mene, zasto njegovo odjelo zasluzuje izvini i izvolite a moja prljava trenerka ne, dakle izvolite gospodo draga ups gresk htio sam da kazem "gospodo" izostavih navodnike

    cvjeak zanovetak, dobro si rekla radi sebe i svoje kulture i tj u ovom slucaj nekulture i zat o pisem ove redove u nadi da ce neko od ljud vidjeti a poneko i osjetiti na svojoj kozi
    razumijem da je tesko raditi po citav dan, da tu prodje nekad stotine a nekad hiljade musterija ali i njoj i meni je ljepse kada vidim onaj osmje pa iako je profesionalni, i njeno izvolite sigurno nece ostati izgovoreno bez moje hvala, zar je to tesko....kultura...cvrc kod nas je samo tema diskusije...nekog drugog topica, mozda bi trebalo da otovorimo SF topic pa da tu pisemo o crnogorskoj kulutri nekim drugim stvarima koje su jos malo pa postale naucna fantastika kod nas..odje tu gdje jesmo
    Last edited by NAND; 14-04-08 at 23:18. Reason: IZVINJENJE KOMSIJI IZVINI OVAKO JAVNO

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NAND View Post
    evo konacno malo kritike ovom super marketu, inace je uglavnom sve ok
    ali danas sam morao da radim nesto fizicki i naravno stara trenerka i jos starija majca, prljavstine ne hvali i morao sam da svratim da kupim nesto i ona mrsava kretenusa koja prodaje voce je ocigledno bila zgrazena mojom pojavom i trenerkom da je mi je bez rijeci dala voce, onako kao da ga baca na otpadu
    misao kretenuso jedna ja sam isti onaj sa kravatom koji je prije neki dan dozivio da mu se skoro sve okolo kazu fala, hvala izvolite, dakle ipak ja sam isti covjek kakvo god odijelo nosim

    kreten broj 2 kasirka
    nemam pojma kako se zove jedna crnka, kratke kose, kreten bez izvolite, bez icega

    misao konju jedan, kretenu, glupacho jedna neopisana,

    jedina svjietla tacka, plavusa na prodaji hrane, tako ljubazna sa svima bez obzira sa kime razgovara, jedina svijetla tachka

    ove druge dvije su odvratno neljubazne, "gospodo" ja mogu da budem ministar, car prvak u skoku u dalj, alli i stolar, moler vase je da kazete izvolite,

    odraz nekulture, znaci daleko li smo mi od evrope, a na kraju krajeva ako su nam ovakve radnice u prodavnicama, koji ce mo lijepi mi evropi, ona nama mozda i treba..... mi njoj sa ovakvim ponasanjem sigurno ne
    sledeci put podji u odlijelo pa ako ti reche izvolite ti je izmrshikaj
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  14. #14
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    2,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    bane dje si se ovo slikao za avatar,ma nije poenta to........
    seljak vise nije oznaka za zemljoradnika nego stanje uma, a to je u ovom slucaju rijec u voliju, evo obecavam da cu postati slavan i da cu ih izmrsikati, kad dodjem u odjelo

  15. #15
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    sklepis fuksu i zavrsis posa,a ne otvoras topik ovakav.

  16. #16
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NAND View Post
    komsija ne seri, zar hoces da kazes da manjak kulture vidis kao slobodu trzista, evo mogao bih da ti kazem da odhjebhes i to bi cak i ovako online ili nazovi kako vec hoces izazvalo tvoj bijes zato sto sam te licno prozvao i licno ti rekao nesto sto ne koristim u svom rijecniku
    licno mislim da nijesi upravu, da ne treba nazivati slobodom trzista nedostatak ako neces da je nazoves kulture onda neprofesionalnosti. zar to sto npr. kod volija sam vidio da invalidi voze mercedese i porsea, parkiraju se na mjesta predvidjena za invalide, zakljucak radi se o invalidima. jedan od invalida da li se radi o mentalnim, ili kulturnim ili su mozda stvarno hendikepirane osobe vozi lijepog porsea metalik
    zakljucak kao sto ces mozda i reagovait na ovo pocetno odjebi koje sam ti napisao, tako treba da covjek reaguje na svaki vid nekulture a kod nas je dosta. znaci ako se stvarno naljutis dok citas ove redove onda te je pogodila samo licna nekultura tj nekultura koja postoji ako se osjetis licno prozvan, sto je doduse i moj slucaj
    nebih vjerovatno napisao ove redove nikada da nijesam dozivio ovoliku nekulturu, ja ipak gledam ljude kao licnosti, sto je neko od politicara ili vaznih ili prosto nalickanih musterija vazniji od mene, zasto njegovo odjelo zasluzuje izvini i izvolite a moja prljava trenerka ne, dakle izvolite gospodo draga ups gresk htio sam da kazem "gospodo" izostavih navodnike

    cvjeak zanovetak, dobro si rekla radi sebe i svoje kulture i tj u ovom slucaj nekulture i zat o pisem ove redove u nadi da ce neko od ljud vidjeti a poneko i osjetiti na svojoj kozi
    razumijem da je tesko raditi po citav dan, da tu prodje nekad stotine a nekad hiljade musterija ali i njoj i meni je ljepse kada vidim onaj osmje pa iako je profesionalni, i njeno izvolite sigurno nece ostati izgovoreno bez moje hvala, zar je to tesko....kultura...cvrc kod nas je samo tema diskusije...nekog drugog topica, mozda bi trebalo da otovorimo SF topic pa da tu pisemo o crnogorskoj kulutri nekim drugim stvarima koje su jos malo pa postale naucna fantastika kod nas..odje tu gdje jesmo


    sve si rekao sam.

    KUPAC= ekonomski agent koji stvara vrijednosat ( normalnbo se misli da vrijednost stvaraju zaposleni). Proizvod ima vrijednost samo onda kada ga neko kupi. Shvatanje vrijednosti teorijski polazi od shvatanja ekonomije kao razmjene proizvoda i usluga... Otuda, trziste (kupci) su najvrednija imovina preduzeca!!!
    Kulutra = mjera potisnute prostote

    Pozdravljam te.
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  17. #17
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,840
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Treba je u aps na lice mjesta)

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nand, prvi pocetni post nisam htio da ti editujem niti da ti brisem zbog vrijedjanja, ne forumas nego ljudi koje pominjes, druga stvar poceo si da govoris ljudima koji imaju drugacije misljenje da ne seru, sledeci put kad nekom nesto slicno napises, nemoj se cuditi sto nece moci pristupiti forumima, ako mozes normalno da vodis komunikaciju na ovim forumima, u suprotnom nemoj
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  19. #19
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,915
    Thanks Thanks Received 
    5,162
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    nand, prvi pocetni post nisam htio da ti editujem niti da ti brisem zbog vrijedjanja, ne forumas nego ljudi koje pominjes, druga stvar poceo si da govoris ljudima koji imaju drugacije misljenje da ne seru, sledeci put kad nekom nesto slicno napises, nemoj se cuditi sto nece moci pristupiti forumima, ako mozes normalno da vodis komunikaciju na ovim forumima, u suprotnom nemoj
    Preporucujem da ipak procitas citav post.

  20. #20
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sinoc je policija pred narodom izbila momka u sred ulice slobode a tebi smeta neljubaznost radnica u voliju :roll: Smeta li ti mozda i njihova frizura :roll:

  21. #21
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Rastafer dje ,sto se to desilo,zbog cega?

  22. #22
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisu radnice krive sto su navikle da narod ulazi da kupuje normalno odjeven. A i predrasude su to...ebiga. Nekultura jeste, ali je nekultura i to sto se takav ulazi u jedan javni objekat. A i normalno je da to nece proc neopazeno...
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  23. #23
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Masinac081 View Post
    Rastafer dje ,sto se to desilo,zbog cega?
    Pored trendyja onamo a bila je neka guzva na onu raskrsnicu pored nisam pitao tacno sta se desilo jer nisam toliko radoznao. A uostalom nije ni bitno.

  24. #24
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    2,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    za sve se mogu pronaci rijeci koje ne vrijedjaju, pa tako mozes i ti da radis, a sto se tice obracanja meni ili moderatorima od strane tebe sa postovani i sl, smatrace se kao provociranje, niko tebi ne brani da iskazes nezadovoljstvo al na kulturan nacin, mnogo bi ljepse bilo da si mjesto "komsija ne seri" napisao "komsija ne sprdaj se" i sl. jer po tvome moze neko odje nekome da *ebe majku al da ga ne vrijedja nego onako kao ti, niti ja tebi branim, niti zelim da ti branim da pises o problemu u voliju ili bilo dje, samo trazim da to bude kulturno
    Last edited by DIDI; 14-04-08 at 06:28.

  25. #25
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Voli je za mene zakon...naj od svih marketa...a taj na Stari san snova...
    Ipak i ja ponekad udjem sa tatom da trgujemo, npr sokove, u radna odijela...svi pogleduju, nisam bash vidio neljubaznosti(mora da mi je cale harizmatican )....
    Ipak nizak je standard u Crnoj Gori, ne mozes ocekivati od neobrazovanih (najcesce) radnica koje imaju platu od 200-300e, i rade veoma tezak posao (kod privatnika nema zezanja) da budu uvijek smiley...
    mene licno odushevi ljepota tih curica, a desavalo se i miris kada prodju pored mene, uvijek sve uredno, prostrano, usluzno...
    za razliku od drugih marketa, citaj PLUS! gdje te srijecu babe koje slazu po 3 dana, guzva uvijek po holova i hodnika, neki smrad u marketu, i naravno krezuba kasirka koju cekash da ode do druge kase da ti vrati kusur...hmm


    A sto se tice moderatora, dako me ne banuju, al mislim da nand nije nista kriv...mozda je malo govorio pod utiskom, i realno (muski ) se izrazavao, al ipak cini mi se da u cjelini nimalo nije imao namjeru da ikog vrijedja, a niti je to uradio...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Izdajem garsonjeru na Starom Aerodromu
    By Rvasanin in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 25-02-08, 20:22
  2. Izdajem garsonjeru na Starom Aerodromu
    By EgZeKuToR in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 14-06-06, 10:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •