Results 1 to 21 of 21

Thread: Liberali nijesu izgubili nadu u Mila

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Liberali nijesu izgubili nadu u Mila

    Liberale ne zanima himna SiCG

    Poslanici Liberalnog saveza nece prisustvovati sjednici Skupstine Srbije i Crne Gore, posvecenoj himni drzavne zajednice, izjavio je danas visoki funkcioner te stranke Sasa Markovic. “Mislim da ce poslanici LSCG tog dana imati pametnijih poslova”, rekao je Markovic.


    ======================

    Rece Markovic, koji inace sjedi u saveznom Parlamentu.


    Vracamo li se ovo izvornom programu? A dosla je izgleda i naredba i Malog Kabineta, te se ne eksponiraju u medijama nesto posebno u ovom zadnjem vremenu. Pametno.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Gornji Piperi, podno Kamenika
    Posts
    315
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nikad liberali nijesu ni gubili nadu što se Mila tiče. Dokaz je i tekst Vesne Perović:

    ~LJudi, je li moguće da sve ovo baš ovako glatko može da prolazi i da prođe? Je li moguće da niko, baš niko osim liberala, ne vidi šta nam ovo rade i kako nam rade?
    Glavna tema vladajućih nam političara ovog leta je referendum i skora i izvesna crnogorska nezavisnost. Referendum pre saveznih izbora najavljuju oni koji su potpisali da savezni izbori budu pre referenduma. Referendum bez cenzusa najavljuju oni koji su odbili ukidanje cenzusa onda kada su to liberali u parlamentu predlagali. Pita li se iko – šta im bi da, umesto organizovanja referenduma, potpišu Beogradski sporazum? Šta im bi da odbiju ukidanje cenzusa, kad su za njegovo ukidanje imali parlamentarnu većinu? I kako mogu danas, oni koji su sve to sami tako napravili, da govore protiv toga kao da je to učinio neko drugi? Kako može Đukanović, za nešto što je sam svojom voljom i iza leđa naroda potpisao, danas da bude protiv svog potpisa, ili nam to samo tako priča, i sa istom lakoćom sa kojom se na Cetinju zaklinjao u nešto što je znao da neće ispuniti? Kako može Ranko Krivokapić da kaže kako je SCG poslednja tvorevina Slobodana Miloševića, kad svi znamo da je to tvorevina Mila Đukanovića, njegovog koalicionog prijatelja i partnera? Može, sve to može samo zato što mediji služe širenju opsena i laži da bi sačuvali, bar još malo, moć onih koji opsenama i lažima kriju proces sticanja i čuvanja svoga materijalnog bogatstva. Može, zato što narod grca pod siromaštvom kojeg se stidi, umesto da vrišti protiv onih koji su ga u sirotinju pretvorili. A oni, nemaju predaha. Nikad dosta. Malo im zgrada i jahti, malo hotela i aviona, grabe još. Grabe da postanu vlasnici svih nas, da od svega što ubuduće mi i budemo radili opet moramo da dajemo njima, da njima plaćamo struju, njima telefon, njima porez. Zato im treba ova priča o referendumu koji su sami ukinuli i o državi koju su nam sami ispred nosa poneli. Zato, kad prifali crnogorskog naboja u Kujoviću i Mišku Vukoviću, nastupa Andrija Mandić ili Toma Nikolić. Zakletve u ljubav prema saveznoj državi, s jedne strane, te zakletve u referendum i crnogorsku nezavisnost, s druge strane i - eto sreće, eto idile: ode KAP, ostadoše njegovi milionski dugovi nama i našoj deci. Da sve bude što ubedljivije, tu je i GZP da se pobuni, tu je i SDP sa svojim ultimatumom koji u ponoć nestaje poput Pepeljuge i tu su naslovne strane, medijska šminka. (Napomena: najbolja je ona šminka koja uspeva da zakloni od očiju posmatrača ružnjikave delove lice, a istakne one lepše. Tako na primer, ako su oči sitne ili razroke, akcenat se stavlja na usne. Na isti način naši mediji, da bi odvratili pažnju javnosti od siromaštva i pljačke, pišu o referendumu i saveznim izborima). Tu je i američki konzulat koji se javlja da pohvali prodaju KAP-a i povratak SNS-a u parlament: prava mera uvažavanja države koja pristaje da na vlasti ima lica sa poternica.
    I leto odmiče, neki se ljudi odmaraju, neki leškare po plažama, neki su i veseli. Za razliku od njihovih domaćina koji nikako da se sete zašto bi to čovek uopšte mogao da bude veseo, čemu neko može da se smeje, šta je to odmor, šta uživanje. Čemu uopšte život služi, ako je sav od problema i sav od prepreka, a leti pored nas koji smo ga i dalje željni, leti kao da nam beži, a mi bi da ga živimo, a nikako nam se ne da. Ne da nam se da te svoje godine, bile mlade ili starije, provedemo u radovanju, u ispunjavanju želja, u ostvarivanju nadanja, u slobodnom trku, u disanju punim plućima. Sapeti smo sa svih strana, sapleteni u tuđe laži i svoje izneverene iluzije, zbunjeni i zgađeni, sluđeni, nepobeđeni, a ipak nekako poraženi. Poraženi od samog života koji nas gazi, jer nas kažnjava što nismo uspeli da mi ovladamo njime, nego smo pustili da on vlada nama. On i u njemu neko koga nismo smeli da pustimo u svoju orbitu, neko sa kim nismo smeli da pristanemo ni kafu da popijemo, a ne da mu damo moć da nas melje, da nas ponižava i da nas uništava.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Daj pusti Vesnu seseljevku. Disala je punim plucima dok je glasala za Seselja, i dok je veselo tipkala po kasi. Sve je bilo divno, dok nije shvatila da ima nesto sto postoji Crna Gora, kojoj je iminentno potrebna njena brizna ruka da bi prodisala i ona. Nikako da kaze da liberali disu, ali kroz skrge, i da je jedini cenzus od vaznosti - onaj izborni cenzus od kojeg se cesu evo dvije ipo godine.

    Sa liberalima je cudno. Oni su kao za nezavisnu Crnu Goru, ali iskljucivo pod uslovom da su oni ti koji su nosioci te iste nezavisnosti. Kao da nezavisnost gubi vrijednost ako neko drugi uspije da je sprovede. A ako je sprovede (kao sto se desilo s npr. zastavom i himnom) oni ce ka primadona dignuti nos i reci - "to nas ne interesuje" - i napravice novu zastavu. Jok, jadan, stara crnogorska zastava jedino moze bit postavljena od partijskog barjaktara - Vesne. Dovedose popa iz Italije, napravise Crkvu - a sad pljuju po njoj. Uvedose marku, a sad pljuju po euru. Pljuvase po Milosevicu, a sad su u koaliciji sa istim. Cush, liberalna, nadaleko poznata, dosljednost.

    Ka da bi oni - da su kojim slucajem imali mogucnost- rekli NE evropskoj zajednici, 2001 godine.
    Ka da bi oni rekli NE donacijama od kojih je ta ista Crna zivljela.

    No, u Crnoj je lako biti opozicija. Malo bezobrazluka, malo umjetnicke sposobnosti (grafitne), dobru diznu, grlat glas, selektivno pamcenje i naravno totalni nedostatak odgovornosti. I eto ti recept za vjecitog opozicionara-revolucionara i Crnoj Gori.

    Ne mogu da te shvatim Vasilje.

  4. #4
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    crnja gora , poludrzavica blizu albanije , nema nikakvu opoziciju . znaci , oni samo glume i glumataju opoziciju a sustinski nista ne rade da sruse ovaj katastrofalni rezim.

    sto se tice glibova gliberalnih , velikih opozicionara i beskompromisnih boraca za bolji zivot slavke perovic i mila djukana , ostaje ona moja tvrdnja od prije dvije godine i nesto , da su to jedne prodavacice db-ovske koje nikada nista nece dobro napraviti za demos.

    taj markovic je imao cijela kola isarana sa milovim posterima za vrijeme kampanje 1997 , a koliko znam otac mu se javno falio da radi za db. e kad takvi nekoga napadaju , sve neka vam je jasno...


    a.

    p.s. beranac , jesi ti ziv ?

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Atamane, opozicija je ocajna, tu se slazemo. A vlast moze da radi sto joj fikne, jer nema ko da joj se suprostavi.

    Inace sam ziv i cio, ka sto vidis


    Iz_dana, zemo, udri slobodno. Ako mi beranci ne spasimo ovu drzavu nece niko.

  6. #6
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Beranac i Ataman,
    Vala vamje svaka na mjestu, tuse nebi nista moglo dodat, osi samo dase potvrdi, (NEMA OPOZICIJE) :cry: :cry: :cry:
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  7. #7
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    NOVA opozicija , ili jebene čabar do kraja života !!

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BEOGRAD
    Posts
    707
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a i ja se razocaravam svaki dan u opoziciju iako sam uz nju svim srcem - sad sns sere neshto....tako da nikad nisu jedninstveni ! al znam bar da nijedna partija od opozicijonih vise nikad nece bit sa dps-om sto je dobra stvar !
    a ti BERANCU DRAGI - znam sto bi ti volio - da se liberali udruze s vama muslimanima i sa dps ,pa onda zajednicki da udarite na srbe ! a mangasu ? a onda kad uzmete puske pa dobijete po prknu (kao u bosni) onda ce bit KUKUU LELEEEE SRBI NAS POBISEEE :lolblue: :lolblue: :lolblue:

  9. #9
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    srbi , najjunackiji od svih junackih naroda , koji svojim tijelima hrabro i svetoslavski brane opozicionu cast ( u velikoj vecini ) , su odgovorni za sve uspjehe opozicije barem isto koliko je i dps odgovorna za visedecenijsko , vec, propadanje majcice crnje gore.

    srbi , u saglasju sa njihovom akademijom nenauka i svetom srpskom pravoslavnom crkvenom bradatom bandom pedofila lopova i gadnjaka , rade sve da se vlast nikada ne smijeni , kao sto su i radili sve na razbijanju jugoslavije i na protjerivanju sopstvenog i ostalih naroda sa svojih "ognjista".

    srbi , u etnoloskoj rudimentalno disperzivnoj nauci poznati i kao turski podnarod ( zbog turskih blajnstangli koje su oplodjavale srpske majke,babe, zaove i svastike) , nam svima jebase oca ocinjega evo xxxx godina , pa ni to nije dovoljan signal za neke jadnike u crnoj gori da spasu sebe i ostatak svijeta tako sto ce prokazati prostacku bandu koja nas sve vuce na dno.

    srbi , mitski heroji , narod stariji i od danajaca , kitajaca i fenicana , bi trebalo da uzmu break , bar jedno par stotina godina , kao sto su uradili nakon slavne pobjede kod isa kad su porazili persijce zajedno sa makedoncima.

    no , kakvi su tek crnogorci kad se neki od njih "osjecaju" (na daleko) srbima. tu ni kuros ni trussardi nista ne mogu...


    a.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ataman
    [size=6]srbi , u saglasju sa njihovom akademijom nenauka i svetom srpskom pravoslavnom crkvenom bradatom bandom pedofila lopova i gadnjaka [/size], rade sve da se vlast nikada ne smijeni , kao sto su i radili sve na razbijanju jugoslavije i na protjerivanju sopstvenog i ostalih naroda sa svojih "ognjista".
    a.
    Sa manje reci,a slikovitijeg i realnijeg opisa jos ne procitah.

    Aferim ti Atamane!!! 8)

  11. #11
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    427
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakvih pacijenata ovde ima...

    Sta je bilo Dukljani, vruce pod kapom. medjunarodna zajednica vas je suptilno potjerala uz cosak ko govnjivu, vasljivu zvjerku pa ko velite ajd da ujedamo i po navici urlamo o Srbima, ionako nemamo sto izgubit

    gnjide abortirane.....

  12. #12
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mirkoislavko
    Kakvih pacijenata ovde ima...

    Sta je bilo Dukljani, vruce pod kapom. medjunarodna zajednica vas je suptilno potjerala uz cosak ko govnjivu, vasljivu zvjerku pa ko velite ajd da ujedamo i po navici urlamo o Srbima, ionako nemamo sto izgubit

    gnjide abortirane.....
    Izgledami da nece bit tako??? Medjunarodna zajednica zavisi od CGore, pokusava sve da ostanemo zajedno radi jebanog kosova, i da jos ovo malo zivimo u ovoj kurton zajednici, no zar nevidite da vam je CGora spasitelj braci Srbiji, al ne za dugo, i ovako suse vec odvojile.
    Dasam mjesto vas pojedinaca, nebise uopste osvrcao na CGoru nose borite za ono stoje vase- kosovo, a za dukljane se ne sekirakte onisu na pravom putu. 8) 8) 8)
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  13. #13
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mirkoislavko
    Kakvih pacijenata ovde ima...

    Sta je bilo Dukljani, vruce pod kapom. medjunarodna zajednica vas je suptilno potjerala uz cosak ko govnjivu, vasljivu zvjerku pa ko velite ajd da ujedamo i po navici urlamo o Srbima, ionako nemamo sto izgubit

    gnjide abortirane.....
    ja , kao izvorni dukljanin , jedino sto mogu zamisliti kada procitam kako neka smrda fasisticka iz kitajske republike lamentira nad nama i nasom ionako dovoljno tuznom sudbinom , je to sto bi stvarno bilo da srbija postane makar i malo malcice "normalna" drzava ?da li bi nam stvarno svima poteklo med, mlijeko i jack daniels kroz slavine kad bi svi zaigrali drazino krvavo kolo?

    eto , medjunarodna zajednica sad pritiska dukljane iz montenegra a ne pritiska srbadiju . eto , ne spremaju se sankcije srbiji ukoliko generali ne pasaju za hag i ukoliko se ne uvati ratko , nego sankcije idu crnoj gori . naravno, mi cemo svakako popiti sankcije , kad-tad, jer smo , nazalost , toliko nesrecni i nejaki da pijemo u istoj kafani sa cetnicima .

    eto, srbadija mora da povuce sve tuzbe za bombardovanje NATO snaga 1999 ,iako bosna i hrvatska necedu da povuku tuzbe za agresiju , ali nema veze to , bitno je da dukljani nemaju leba da jedu . cak ni onog kojeg svako jutro srbija dzabe salje za montenegro.

    nakon 15 godina prakticno jednodusnih osuda srpske politike od strane cijelog svijeta jos nekima nije dovoljno . jos vjeruju u mighty oporavak cica drazinih pulena . pocnite od knina ,vukovara , mostara, pa sve do peci,prizrena...podrzavam!!! ako imate sto u gace...


    a.

  14. #14
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    427
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ataman
    Quote Originally Posted by mirkoislavko
    Kakvih pacijenata ovde ima...

    Sta je bilo Dukljani, vruce pod kapom. medjunarodna zajednica vas je suptilno potjerala uz cosak ko govnjivu, vasljivu zvjerku pa ko velite ajd da ujedamo i po navici urlamo o Srbima, ionako nemamo sto izgubit

    gnjide abortirane.....
    ja , kao izvorni dukljanin , jedino sto mogu zamisliti kada procitam kako neka smrda fasisticka iz kitajske republike lamentira nad nama i nasom ionako dovoljno tuznom sudbinom , je to sto bi stvarno bilo da srbija postane makar i malo malcice "normalna" drzava ?da li bi nam stvarno svima poteklo med, mlijeko i jack daniels kroz slavine kad bi svi zaigrali drazino krvavo kolo?

    eto , medjunarodna zajednica sad pritiska dukljane iz montenegra a ne pritiska srbadiju . eto , ne spremaju se sankcije srbiji ukoliko generali ne pasaju za hag i ukoliko se ne uvati ratko , nego sankcije idu crnoj gori . naravno, mi cemo svakako popiti sankcije , kad-tad, jer smo , nazalost , toliko nesrecni i nejaki da pijemo u istoj kafani sa cetnicima .

    eto, srbadija mora da povuce sve tuzbe za bombardovanje NATO snaga 1999 ,iako bosna i hrvatska necedu da povuku tuzbe za agresiju , ali nema veze to , bitno je da dukljani nemaju leba da jedu . cak ni onog kojeg svako jutro srbija dzabe salje za montenegro.

    nakon 15 godina prakticno jednodusnih osuda srpske politike od strane cijelog svijeta jos nekima nije dovoljno . jos vjeruju u mighty oporavak cica drazinih pulena . pocnite od knina ,vukovara , mostara, pa sve do peci,prizrena...podrzavam!!! ako imate sto u gace...


    a.
    aj ne seri. ako ti je do guslanja uclani se u KUD. tuzno je slusati posljednje dukljanske krike. prdnuli ste u cabar and you know it.

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BEOGRAD
    Posts
    707
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ada kakav on crni dukljanin , zar ne prepoznajesh muslimanski dah iza tije slova ? pushti jadan da je on dukljanin nebi pjenio ovako - no je on musliman iz rozaja iz neke PM... pa se krije iza toga dukljanin ...provaljeni su odavno ataman beranac i kompanija :wink: :wink:

  16. #16
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manijak
    ada kakav on crni dukljanin , zar ne prepoznajesh muslimanski dah iza tije slova ? pushti jadan da je on dukljanin nebi pjenio ovako - no je on musliman iz rozaja iz neke PM... pa se krije iza toga dukljanin ...provaljeni su odavno ataman beranac i kompanija :wink: :wink:
    kao da su muslimani neka slabija bica da od vas ili od nas , a reformisani...?

    ne, nisam musliman ali kao sto sam i prije govorio uvijek cu imati postovanje za te ljude,posebno sjecajuci se situacije u crnoj gori . izdrzali su toliko nipodostavanja i fukarskih rabota od strane srbogorica i ostali vjerni crnogorskoj drzavnosti .

    nejasno mi je kako se o prepoznaje "muslimanski dah" , ali valjda nisam imao tu srecu kao neki od vas da mi otomani blajhaju cukunbabu , pa da mi dahtanje ostane u genskom kodu... 8)


    crnogorci , upamet se avetinje jedne . cujete li taj fasisticki ton iz prljavih cetnickih usta. ne dajte nikada da on zavlada ovim prostorom kao sto je zamalo to bilo u proslom desetljecu . odjebite bandu bradatu , jer spasa nema ako tamjanci ponovo zapjevaju .


    a.

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kefalo ,alooo moderatori,ocete micat ove gedzovane da ne psuju odje po vas bijeli dan a?????????????? Sto ih je uvatila ova muka da laju ka bizini oko kontajnera. Nekoliko momcica izgleda nije prosa pubertet pa ih evo odje isteresaju muda, no vakat je da se brisu odole :wink:

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BEOGRAD
    Posts
    707
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aj ti kralju svoja posla gledaj ! ja nidje opsovao nijesam !
    a ti atamane -ja ti lijepo rekoh da sam te o$etio ne mos me prevarit ! ti me nijesi dobro razumio ! ja nemam nista ali bas nista protiv muslimana niti bosnjaka niti bilo koga - samo mrzim iz dna dushe one koji se odje kriju iza tudjih imena - muslimani su a prestavljaju se kao crnogorci pa pljuju po srbima i svemu sto je srpsko ! - to ne vodi nicemu - naravno u te i ti spadash jer si bez ikakvog razloga poceo da valjas gluposti za srbe !a nemas ni 5 postova ..
    p.s CRNOGORCI+SRBI -BRACA ZA VAZDA A VI MUSLIMANI I HRVATI NAS NIKAD ZAVADIT NECETE ALI TRUDITE SE I DALJE....... :wink:

  19. #19
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manijak
    aj ti kralju svoja posla gledaj ! ja nidje opsovao nijesam !
    a ti atamane -ja ti lijepo rekoh da sam te o$etio ne mos me prevarit ! ti me nijesi dobro razumio ! ja nemam nista ali bas nista protiv muslimana niti bosnjaka niti bilo koga - samo mrzim iz dna dushe one koji se odje kriju iza tudjih imena - muslimani su a prestavljaju se kao crnogorci pa pljuju po srbima i svemu sto je srpsko ! - to ne vodi nicemu - naravno u te i ti spadash jer si bez ikakvog razloga poceo da valjas gluposti za srbe !a nemas ni 5 postova ..
    p.s CRNOGORCI+SRBI -BRACA ZA VAZDA A VI MUSLIMANI I HRVATI NAS NIKAD ZAVADIT NECETE ALI TRUDITE SE I DALJE....... :wink:

    imam jebene hiljade postova i izgubljenog vremena na ovom isto tako jebenom forumu polemisuci sa sovinistickim degenericima poput tebe i zbog toga se cesto osjecam beznadezno bespomocno...

    nisam musliman , a nisam ni riscanin (daleko bilo banditski pravosljavac), ali crnogorske muslimane smatram jednako dobrim/losim kakvi su i crnogorski hriscani, malcice boljim tacnije receno.JEDNAKOPRAVNI SU SA CRNOGORCIMA I SA OSTACIMA CRNE GORE KOJI JOS NIJESU POCELI DA SE SLUZE LIJEPIM VASPITANJEM. neupitno su lojalni cnogorski gradjani , dok se jedan bradato znojavi dio pravoslavnih kvazifanatika ne moze svrstati u tu grupu. izdrzali su , i nazalost jos trpe , strasne, niske , seljacke, kitajske uvrijede na racun svoje vjere i nacije i jos su ok. to je za svaku pohvalu .

    a.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Svemir & okolina
    Posts
    686
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    .............
    Last edited by Waterman; 31-12-05 at 18:14.

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BEOGRAD
    Posts
    707
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    saborac :lolblue: dje ste to bili borci ..zelene beretke ? ? xexe
    p.s atamane molim te nadji dje sam ja prosipao bilo kakav nacionalizam ili bilo sta ruzno ! samo kad ti pricas najgore za srbe moram i ja za tebe kapirash ? :wink:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •