Page 1 of 30 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 728

Thread: Fudbalsko prvenstvo SCG 04/05

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default Fudbalsko prvenstvo SCG 04/05

    Eto onaj topic je dogurao do nekih 75 strana, za ravno nedelju dana pocinje nova sezona i opet naravno borba izmedju zvezde i partizana...
    Pa udrimo sa provokacijama, prognozama, transferima i ostalim....
    GL
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Budućnost u LS (šalim se, da se ko ne naljuti )

    Mislim da ćemo bit u jednoj zlatnoj sreini...
    WU TANG Nigga thats for something...

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Evo rasporeda prvog kola:

    07.08.2004. 17:30-20:00 C. zvezda-Borac Čačak
    07.08.2004. 17:30 OFK Beograd-Železnik
    07.08.2004. 17:30-20:00 Vojvodina-Obilić
    07.08.2004. 17:30 Zemun-Budućnost
    07.08.2004. 17:30 Zeta-Radnički JP
    07.08.2004. 17:30 Hajduk Bg-Sartid
    07.08.2004. 17:30 Čukarički-Hajduk K.
    08.08.2004. 16:45 - TV Sutjeska-Partizan
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  4. #4
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    FxCxRxS
    Posts
    701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prvo kolo da napomenem da Zvezda ne igranisam siguran za partizan ali mislim i on da neigra.[img][/img]
    [size=6]Jedna grupa,
    jedan grad
    Belgrade boys!
    Red Star
    [/size]

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa kad igraju onda prvo kolo ?
    neka neko napise ako ima datume kad se igra pod goricom buducnost - pfc
    i buducnost - zvezda.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koliko znam, igraju i Zvezda i Partizan (mi sigurno), a odlozena je jedino OFK Beograd - Zeleznik... bar za sada, mada mislim da ce to biti sve...

    sto se mojih ocekivanja tice: Partizan osvaja titulu, Zvezda kup, 3 mjesta u Evropi su rezervisana za Zeleznik, OFK Beograd i ako bog da vise Vojvodinu...
    Ocekujem da ispadnu Hajduk Lion, Cukaricki, Borac Cacak... valjalo bi i da ispadne Radnicki Novi Beograd, ali posto njega finansira Aca Bulic, onda ne vjerujem, tako da ce biti drama do kraja ko ce napolje...
    Za Buducnost ocekujem da ce pitanje opstanka izboriti 4-5 kola prije kraja, ali da ce svakako biti u donjem domu, mada bih iskreno volio u Evropu da se plasiraju, sta god ko god mislio...

  7. #7
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    FxCxRxS
    Posts
    701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    koliko znam, igraju i Zvezda i Partizan (mi sigurno), a odlozena je jedino OFK Beograd - Zeleznik... bar za sada, mada mislim da ce to biti sve...

    sto se mojih ocekivanja tice: Partizan osvaja titulu, Zvezda kup, 3 mjesta u Evropi su rezervisana za Zeleznik, OFK Beograd i ako bog da vise Vojvodinu...
    Ocekujem da ispadnu Hajduk Lion, Cukaricki, Borac Cacak... valjalo bi i da ispadne Radnicki Novi Beograd, ali posto njega finansira Aca Bulic, onda ne vjerujem, tako da ce biti drama do kraja ko ce napolje...
    Za Buducnost ocekujem da ce pitanje opstanka izboriti 4-5 kola prije kraja, ali da ce svakako biti u donjem domu, mada bih iskreno volio u Evropu da se plasiraju, sta god ko god mislio...
    Zvezda ne igra to je provereno jer 4 igra sa Y.B. a 11 sa PSV pa im je savez odobrio da odloze pru tekmu.
    E sad neznam dali se sta promenilo zadnjih nekoliko dana.
    [size=6]Jedna grupa,
    jedan grad
    Belgrade boys!
    Red Star
    [/size]

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    *****mumisa... evo sad mi kazu da nije OFK, nego da je Vojvodina odlozena... ali samo ona, nije Zvezda, a ni Partizan...

  9. #9
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    FxCxRxS
    Posts
    701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    *****mumisa... evo sad mi kazu da nije OFK, nego da je Vojvodina odlozena... ali samo ona, nije Zvezda, a ni Partizan...

    OK.
    Sto se tice prvenstva nadam se kao i svako navijac da njegov tim osvoi titulu pa tako i ja.st se tice buducnosti slazem se sa sofronijem.
    [size=6]Jedna grupa,
    jedan grad
    Belgrade boys!
    Red Star
    [/size]

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Rano je za prognoze bar sto se titule tice... Sto se tice drugog kluba koji mi je ql (Buducnost PG) mislim da ce zavrsiti nedje oko 7-8 mjesta ne vise sigurno 8)

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jbg Partizan u niksicu 8. A 7. maskenbal do ranih jutarnjih chasova... I kako cu to izvestti ... Dako se snadjem majku mu Ja mislim da ce sve zavisiti od zimskog prelaznog roka, jer znamo kako smo se mi zaebali prosle sezone ... :roll:
    ...I proci cu kroz dolinu sjenki, i necu se plasiti jer si Ti sa mnom!...

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    to mjesto za nas je fenomenalno... 8)
    WU TANG Nigga thats for something...

  13. #13
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    FxCxRxS
    Posts
    701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Barbarian
    to mjesto za nas je fenomenalno... 8)
    pa zar vi nec ete u L.S mislim da mozete do titule. :roll:
    [size=6]Jedna grupa,
    jedan grad
    Belgrade boys!
    Red Star
    [/size]

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B_B_R_S__B_O_Y
    Quote Originally Posted by Barbarian
    to mjesto za nas je fenomenalno... 8)
    pa zar vi nec ete u L.S mislim da mozete do titule. :roll:
    ono ispred školskog sam priča' iz šale...
    WU TANG Nigga thats for something...

  15. #15
    Join Date
    May 2004
    Location
    PrekoMoracki fucmut:)
    Posts
    776
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sinoc su na IN gostovali Igor Burzanovic i Milan Purovic, igraci Buducnosti.Izmedju ostalog su rekli da ce probat i ove godine da dodju do Evrope, ali da im je za prvu sezonu cilj sredina tabele, a tek one sledece da ce sigurno ici makar u Intertoto kup
    Sto se tice favorita tu su Zvezda i Partizan, i kao uvijek moj favorit su crveno-beli iz Ljutice Bogdana
    Još jedna pobeda i titula...

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    oce plasirat ce se...
    ...I proci cu kroz dolinu sjenki, i necu se plasiti jer si Ti sa mnom!...

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PODGORICA
    Posts
    403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemam pojma kojeg datuma pada 6. i 14. kolo, kad Buducnost igra protiv Partizana i Zvezde, posto prvobitni raspored vise ne vazi, jer ce poslije prvog kola uslijediti pauza od 14 dana, zbog Olimpijskih igara. Uglavnom, Buducnost-Partizan se igra negdje sredinom septembra, a Buducnost-Zvezda pocetkom novembra... Ovih dana cu poci do kluba, pa cu vidjeti tacne datume...

    Mislim da ce se za titulu boriti Zvezda i Partizan, mada se vrlo lako mogu umijesati Zeleznik i OFK Beograd, s tim sto, ukoliko se to dogodi, mislim da ce ta pratnja 'vjecitima' trajati negdje do 20. kola... Uglavnom, ove dvije ekipe po meni sigurno idu u Evropu. Za 5. mjesto ima dosta kandidata. Vojvodina, Zemun, cuo sam da su Smederevo i Obilic raspad, tj. da je Obilic pred gasenjem... Iz drugog plana ce na to mjesto ici Hajduk iz Kule, koji ce vjerovatno i ove godine imati ulogu u borbi za plasman u Evropu slicnu ulozi 'zeca' na 10.000m... Buducnost moze lako biti u gornjem dijelu tabele, sve zavisi kako pocnu i zavisi da li ce Delic i Bozovic forsirati Sutjesku i Zetu ili ce sve biti regularno... Uglavnom, ocekujem plasman Buducnosti iznad 10. mjesta. Zeta ce se, kao i svake godine, spasiti, mada vjerujem da ce se ove godine za opstanak boriti mnogo grcevitije nego svih proslih, ali, naravno - namjestice 3 tekme i to je to... Sutjeska je ove sezone slabija nego ikad, bar tako pisu mediji. Glavni razlog za ovakav stav je to sto je ekipa znatno podmladjena, mada ja vjerujem da to veoma lako moze biti jedan veliki plus ekipi iz Niksica... Jos se zna da su ostali Nikezic, Krsteski, Tucakovic... Mislim da ce lagano izboriti opstanak, ali da nece moci da se ukljuce u borbu za Evropu... Radnicki Jugopetrol - oni u startu imaju 6 bodova manje u odnosu na ostale protivnike, jer su ti bodovi unaprijed upisani ekipi Zeleznika, cija je Radnicki filijala, tako da mislim da nece puno uraditi i da ce ispasti iz lige... Borac je vec vidjeni drugoligas (bas kao i prosle sezone, pa se 'cudom' spasise), a mislim da ni Cukaricki nece uraditi bilo sto, mada oni su uvijek umjeli da iznenade i nijesu se u 1. ligu vratili tek tako... O Hajduku sa Liona ne znam ama bas nista, tako da o njima ne mogu govoriti.

    Cheers!
    There's a woman of a different kind,
    She needs much more - she's a money whore,
    Fame 'n' wealth - nothing else on her mind,
    She needs much more - she's a MONEY WHORE!
    ___
    RIOT '69 - Skinheads Against Racial Prejudice

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aj sad ja malo da dopunim neke stvari...
    Ovo za odlaganje od 14 dana poslije prvog kola, prvi put cujem, mislim da toga nece biti, vec da klubovi imaju pravo da traze odlaganje svojih utakmica, a koliko znam, osim Vojvodine niko to nije trazio...
    Smederevo (ex Sartid) se stvarno raspada, ovaj Amer sto je uzeo zeljezaru nece da im daje ni dinara vise, tako da je sad frka tamo... a Obilic nemam pojma, svake godine otkako je ubijen Arkan krece prica da ce se raspadnut, ali im za sada dobro ide, tako da to uzimam s rezervom...
    E sad, ovaj dio oko Radnickog JP je jako zanimljiv... Naime, vec godinu dana, otkako je Aca Bulic uzeo ovaj klub, prica se da je Acina zelja da Zeleznik "preseli" na Novi Beograd... Tacnije, da od Radnickog napravi klub, a da Zeleznik lagano napusti, pa da ovi potonu sami... U prilog toj prici ide i to sto je prosle godine za 1. covjeka Radnickog postavio Jovu Dimitrijevica, koji mu je bio desna ruka u Zelezniku i prvi (ajde drugi) covjek Obilica za vrijeme Arkana... dakle, provjeren kadar... Razlog za ovo je vise nego jasan - Zeleznik je Bogu iza tregera, to vec vise nije Beograd i Aci se smucilo da ide u one njive i tamo da pravi klub... To se moze vidjeti i po tome sto "radovi na stadionu" nisu mrdnuli evo 5 godina, dok se na Nbg solidno radi pored Studenjaka na terenima Radnickog... Dakle, ne znam da li sam bio dovoljno jasan, uglavnom, sve ide u prilog toj prici da ce Radnicki opstati ove godine, a da ce Zeleznik za sezonu-dvije lagano zavrsiti svoju istoriju u 1. ligi...
    iskreno se nadam da Borac nece ispasti iz lige, jer me uvijek razalosti kada tako veliki grad izgubi prvoligasa, a umjesto njega udje 14. iz Beograda ili neki Backi jarak...

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ili Banatski Dvori... :roll:
    ...I proci cu kroz dolinu sjenki, i necu se plasiti jer si Ti sa mnom!...

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PODGORICA
    Posts
    403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nijesam znao da je takva situacija sa Radnickim, doduse, nijesam ih ni pratio... Kakav je Hajduk BG?
    O ovoj pauzi sam procitao prije par dana u novinama (mislim da je 'Dan' u pitanju), mislim da je to logicno...
    Ukoliko bi Borac ispao, ne bi to bilo nista novo, mislim da veliki grad izgubi prvoligasa... Podgorica - 3 godine bez prvoligasa, Subotica - 5 godina bez prvoligasa (Spartak je privatizovan, izgleda da ce da jure 1.ligu), Nis - 2 godine, a od 90-tih je u prvoj ligi igrao samo epizodne uloge, Zrenjanin - 5 godina, Becej - 7-8 godina, Kragujevac - 3 godine...

    Cheers!
    There's a woman of a different kind,
    She needs much more - she's a money whore,
    Fame 'n' wealth - nothing else on her mind,
    She needs much more - she's a MONEY WHORE!
    ___
    RIOT '69 - Skinheads Against Racial Prejudice

  21. #21
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    FxCxRxS
    Posts
    701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by S_K_I_N_H_E_A_D
    Nijesam znao da je takva situacija sa Radnickim, doduse, nijesam ih ni pratio... Kakav je Hajduk BG?
    O ovoj pauzi sam procitao prije par dana u novinama (mislim da je 'Dan' u pitanju), mislim da je to logicno...
    Ukoliko bi Borac ispao, ne bi to bilo nista novo, mislim da veliki grad izgubi prvoligasa... Podgorica - 3 godine bez prvoligasa, Subotica - 5 godina bez prvoligasa (Spartak je privatizovan, izgleda da ce da jure 1.ligu), Nis - 2 godine, a od 90-tih je u prvoj ligi igrao samo epizodne uloge, Zrenjanin - 5 godina, Becej - 7-8 godina, Kragujevac - 3 godine...

    Cheers!
    PG je bio 2 god bez prvoligasa a ne 3 jer je kom bio prosle godine a buducnost ispala pre 3 koliko se secam.
    [size=6]Jedna grupa,
    jedan grad
    Belgrade boys!
    Red Star
    [/size]

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B_B_R_S__B_O_Y
    Quote Originally Posted by S_K_I_N_H_E_A_D
    Nijesam znao da je takva situacija sa Radnickim, doduse, nijesam ih ni pratio... Kakav je Hajduk BG?
    O ovoj pauzi sam procitao prije par dana u novinama (mislim da je 'Dan' u pitanju), mislim da je to logicno...
    Ukoliko bi Borac ispao, ne bi to bilo nista novo, mislim da veliki grad izgubi prvoligasa... Podgorica - 3 godine bez prvoligasa, Subotica - 5 godina bez prvoligasa (Spartak je privatizovan, izgleda da ce da jure 1.ligu), Nis - 2 godine, a od 90-tih je u prvoj ligi igrao samo epizodne uloge, Zrenjanin - 5 godina, Becej - 7-8 godina, Kragujevac - 3 godine...

    Cheers!
    PG je bio 2 god bez prvoligasa a ne 3 jer je kom bio prosle godine a buducnost ispala pre 3 koliko se secam.
    pa dobro, čovjek je pogriješio, ali je to mala greščica, tako da nema frke... 8)
    WU TANG Nigga thats for something...

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PODGORICA
    Posts
    403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije greska... Koliko znam, Kom je sa Zlatice... Ako cemo tako, PG nije ni gubila prvoligasa, posto je tu bila Zeta, ali... Nije to to

    Cheers!
    There's a woman of a different kind,
    She needs much more - she's a money whore,
    Fame 'n' wealth - nothing else on her mind,
    She needs much more - she's a MONEY WHORE!
    ___
    RIOT '69 - Skinheads Against Racial Prejudice

  24. #24
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    FxCxRxS
    Posts
    701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by S_K_I_N_H_E_A_D
    Nije greska... Koliko znam, Kom je sa Zlatice... Ako cemo tako, PG nije ni gubila prvoligasa, posto je tu bila Zeta, ali... Nije to to

    Cheers!
    necemo se prepirat sad ali i zeta ne spada u pg opstinu nego imaju svoju zecku.
    [size=6]Jedna grupa,
    jedan grad
    Belgrade boys!
    Red Star
    [/size]

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a kom je podgoricki tim jer zlatica pripada podgorici.
    nego nije li ovo malo glupa tema...

Page 1 of 30 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •