Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 38

Thread: Cemi?

  1. #1
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Cemi?

    Da li je po vam CEMI sreca u kuci,tj. da li je srecna svaka zemlja koja ima ovakvu jednu organizaciju?
    kako je

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Ne vidim kako to na "srecu" neke zemlje moze da utice postojanje neke NVO?
    Ako bi mi to pojasnio laknulo bi mi. I definisi mi ovo "da li je srecna zemlja koja ima..." sto to sve obuhvata konkretno?
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,944
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    vala se i ja eo neshto borim da skapiram ovo pitanje

  4. #4
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,614
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    @vulik
    odgovor je u tvome potpisu
    this is pointless

  5. #5
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    267
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vulik View Post
    Da li je po vam CEMI sreca u kuci,tj. da li je srecna svaka zemlja koja ima ovakvu jednu organizaciju?
    srecna je svaka zemlja koja ima nevladine organizacije,a za cemi bas i nisam siguran da to jeste

  6. #6
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vi pokusavate da ne svatite u tome cilj.
    druze koji si postavio ovo pitanje,ta organizacija je tu da iskoci prva sa rezultatima koji odgovaraju vlasti da bi oni dobili na vremenu da pale,prebacaju ponistavaju listice i ostalo,i onda iskoci rrk-a koja zvanicno objavi rezultate,eto to ti je to,a prije svega toga,cedem rece onako kako vlast rece (ko ne vjeruje pravac na facebook pa pogledajte ciji je fan milos besic glavni cedemov covjek,mene se cini filipa vujanovica).

    znaci da sumiramo,vlast procijeni,vlast prebroji,vlast namjesti,vlast zvanicno saopsti,i vlast slavi pobjedu onda koju je sama izvoljevala uz aparat sile,tj svog isturenog odeljenja DB,MUP,BIA....

    p.s.to vam je jedan slozeni sistem koji kad pocne da puca,kao windows,unisti sebe,a prije toga i sve oko sebe!a sad vi svasta po mene recite,i 6.aprila potrcite da dokazete vjernost ovom demokratskom rezimu!HVALA

  7. #7
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default ?????????????????????????????

    Prijatelju Ne Kapiram Pitanje,podji Umij Se Pa Probaj Ponovo...

  8. #8
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,614
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shadow_king View Post
    vi pokusavate da ne svatite u tome cilj.
    druze koji si postavio ovo pitanje,ta organizacija je tu da iskoci prva sa rezultatima koji odgovaraju vlasti da bi oni dobili na vremenu da pale,prebacaju ponistavaju listice i ostalo,i onda iskoci rrk-a koja zvanicno objavi rezultate,eto to ti je to,a prije svega toga,cedem rece onako kako vlast rece (ko ne vjeruje pravac na facebook pa pogledajte ciji je fan milos besic glavni cedemov covjek,mene se cini filipa vujanovica).

    znaci da sumiramo,vlast procijeni,vlast prebroji,vlast namjesti,vlast zvanicno saopsti,i vlast slavi pobjedu onda koju je sama izvoljevala uz aparat sile,tj svog isturenog odeljenja DB,MUP,BIA....

    p.s.to vam je jedan slozeni sistem koji kad pocne da puca,kao windows,unisti sebe,a prije toga i sve oko sebe!a sad vi svasta po mene recite,i 6.aprila potrcite da dokazete vjernost ovom demokratskom rezimu!HVALA
    ti si ocigledno tamo radio pa znas jel?
    this is pointless

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shadow_king View Post
    vi pokusavate da ne svatite u tome cilj.
    druze koji si postavio ovo pitanje,ta organizacija je tu da iskoci prva sa rezultatima koji odgovaraju vlasti da bi oni dobili na vremenu da pale,prebacaju ponistavaju listice i ostalo,i onda iskoci rrk-a koja zvanicno objavi rezultate,eto to ti je to,a prije svega toga,cedem rece onako kako vlast rece (ko ne vjeruje pravac na facebook pa pogledajte ciji je fan milos besic glavni cedemov covjek,mene se cini filipa vujanovica).

    znaci da sumiramo,vlast procijeni,vlast prebroji,vlast namjesti,vlast zvanicno saopsti,i vlast slavi pobjedu onda koju je sama izvoljevala uz aparat sile,tj svog isturenog odeljenja DB,MUP,BIA....

    p.s.to vam je jedan slozeni sistem koji kad pocne da puca,kao windows,unisti sebe,a prije toga i sve oko sebe!a sad vi svasta po mene recite,i 6.aprila potrcite da dokazete vjernost ovom demokratskom rezimu!HVALA
    Sto naprica obraza ti? Necu ti ja svasta rec, ali mislim da nije tako lako namjestit izbore kao sto ti opisa. Pljacke izbora sa pocetka 90tih vise nijesu moguce u tom obimu.
    Quote Originally Posted by primarius View Post
    ti si ocigledno tamo radio pa znas jel?
    Moze bit da je holivud imao veliki uticaj na njega?:/
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  10. #10
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Da je lako pobijedit na ove izbore,
    nebi obilazili SELA I GRADOVE, no bi svoje GOSPODSKE GUZICE smjestili u FOTELJE, kao shto vecina od njih radi, chim se zavrshe izbori,
    umjesto EXTRA PENZIJE,
    oni UKRADU PENZIONERIMA 150 miliona EURA,
    da bi od tog novca, pred same izbore PODKUPILI 100 000 penzionera, jer je to DPSDP ovski izvor-kladenac, koji IZBIJA PRED IZBORE ona sijeda PAMET.

    Zavisno od IZTRAZIVANJA javnog mnjenja,
    broj peMzija isplacenih do drugog kruga, ce ZAVISITI OD SNAGE OPOZICIJE.

    Eno je VLADA platila STRUJU, 6,1 milion,
    NEPLATISHAMA, samo da glasaju za DPSDP,
    te pare idu u EPCGe, a oni ih ulazu u PRVU BANKU i kupuju AKCIJE,
    VLADA VADI PARE IZ LIJEVOG DZEPA I PREBACHUJE U DESNI KOD PREDSJEDNIKA VLADE.

    Sa toliko NOVCA, DPSDP moze promijenit JAVNO MNJENJE, za tri nedjelje,
    chim pare lezu na KONTO PENZIONERA.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  11. #11
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shadow_king View Post
    vi pokusavate da ne svatite u tome cilj.
    druze koji si postavio ovo pitanje,ta organizacija je tu da iskoci prva sa rezultatima koji odgovaraju vlasti da bi oni dobili na vremenu da pale,prebacaju ponistavaju listice i ostalo,i onda iskoci rrk-a koja zvanicno objavi rezultate,eto to ti je to,a prije svega toga,cedem rece onako kako vlast rece (ko ne vjeruje pravac na facebook pa pogledajte ciji je fan milos besic glavni cedemov covjek,mene se cini filipa vujanovica).

    znaci da sumiramo,vlast procijeni,vlast prebroji,vlast namjesti,vlast zvanicno saopsti,i vlast slavi pobjedu onda koju je sama izvoljevala uz aparat sile,tj svog isturenog odeljenja DB,MUP,BIA....

    p.s.to vam je jedan slozeni sistem koji kad pocne da puca,kao windows,unisti sebe,a prije toga i sve oko sebe!a sad vi svasta po mene recite,i 6.aprila potrcite da dokazete vjernost ovom demokratskom rezimu!HVALA
    Iha kako si ti dusu dao za kovanje teorije zavjere :!:
    Vidji lati se ti worda pa fino pisi po citav dan tamo,mozda izadje neki Best seller...bice od tebe nesto...
    Ajd mi molim te odje sublimiraj cijelu proceduru po zatvaranju birackog mjesta,od samog jednog birackog mjesta do rezultata objavljenih na tv-u....kako to protice gledano iz tvog ugla,zivo me zanima ... jer kako si krenuo na dobrom si putu da postanes novi Den Braun koji ce dati odgovore na pitanje o teoriji Svete biracke kutije...
    Last edited by vikky; 19-03-08 at 00:47.
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  12. #12
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    vikky, neka ti te price. Ti si se tako zalosno prosuo u startu, sad te nista ne moze oprati

  13. #13
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    Ti si se tako zalosno prosuo u startu, sad te nista ne moze oprati
    Ako je ovo meni upuceno,vazi stari ej...drzi se ti sportskih rubrika...to ti je fah vidim...posto stilske figure kao ironija i sarkazam i razpoznavanje istih ocigledno nisu...a kad smo kod raspoznavanja niti ti dobro ide razlikovanje muskog od zenskog... byeee
    Last edited by vikky; 19-03-08 at 00:54.
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  14. #14
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tesko je namjestit izbore kad imas aparat sile.mnooogo tesko.ako ti kazem sto se desavalo tokom brojanja listica za referendum,da policija udje i kaze samo cijepaj,reces mi da sam lud,da su to price opozicionara,da je to bolest,tako da je glupo polemisat,vazno je da cemi svaki put rece rezultate na granici,ono vaga da bude malo neizvjesno.kako majku mu stalno na granici,kako nekad nije5-6 posto manje ili vise no vazda granica!


    p.s.ne znamo mi sto je demokratija i sloboda,mi smo stvoreni da budemo robovi!!!

  15. #15
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shadow_king View Post

    p.s.ne znamo mi sto je demokratija i sloboda,mi smo stvoreni da budemo robovi!!!
    A ko zna chasti ti?

  16. #16
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by vikky View Post
    Ako je ovo meni upuceno,vazi stari ej...drzi se ti sportskih rubrika...to ti je fah vidim...posto stilske figure kao ironija i sarkazam i razpoznavanje istih ocigledno nisu...a kad smo kod raspoznavanja niti ti dobro ide razlikovanje muskog od zenskog... byeee
    Sad vidjeh da sam zapravo pomijesao Vikky i Vulik, nesto mi je bio slican nick Dakle, ovo sto sam napisao se odnosilo na autora prvog posta, sto se moglo i zakljuciti iz teksta. No dobro sad Vikky, izvini zbog greske. Samo ne vidim razlog ovakvog obracanja. Ja srecom nisam od ljudi koji imaju uske vidike, pa se komotno mogu posvetiti vise tema istovremeno. Aupotreba stilskih figura mi ide vise nego dobro. Bas kao i prepoznavanje

    E da, kad neko izvali ovakvu glupost, najmanje je bitno je li u pitanju musko ili zensko. Na forumu je pol bitan jedino u temama "Sex&erotika" :o

  17. #17
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znaju stanovnici EU,USA....a mi im sluzimo da se sprdau sa nama!

  18. #18
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A jes brao Zaboravih...

  19. #19
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam srecan, znaci CEMI je dobar.

    Dedukcija..

  20. #20
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ti kolko si srecan, tolko si nesrecan...

  21. #21
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako se manifestuje sreca zbog postojanja CEMI-ja?
    Kako Vaša bolest ?

  22. #22
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    Sad vidjeh da sam zapravo pomijesao Vikky i Vulik, nesto mi je bio slican nick Dakle, ovo sto sam napisao se odnosilo na autora prvog posta, sto se moglo i zakljuciti iz teksta. No dobro sad Vikky, izvini zbog greske. Samo ne vidim razlog ovakvog obracanja. Ja srecom nisam od ljudi koji imaju uske vidike, pa se komotno mogu posvetiti vise tema istovremeno. Aupotreba stilskih figura mi ide vise nego dobro. Bas kao i prepoznavanje

    E da, kad neko izvali ovakvu glupost, najmanje je bitno je li u pitanju musko ili zensko. Na forumu je pol bitan jedino u temama "Sex&erotika" :o
    E pa kad smo rascistili sto je po sredini,nasla sam se uvrijedjenom da sam fulala od starta i da si protumacio da sam musko i reko kako neko mora biti plitak da bi tako moj post protumacio kad se sprdam s apsurdom od teme i pojedinih komentara...nesporazum rijesen
    vulik mjenjaj nick da se ovakve stvari ne desavaju :mrgreen:
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  23. #23
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    vikky, drago mi je da je rijesen nesporazum A ne vjerujem da ce se vulik vracat na mjesto zlocina vise, osim ako nije zeljan/a jos pranja

  24. #24
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    kako se manifestuje sreca zbog postojanja CEMI-ja?
    U vidu goluba, samo bez maslinove granchice...

  25. #25
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znala sam da je neka zivotinja... dobro je da nije vepar

    p.s. drago mi je da si opet tu
    Kako Vaša bolest ?

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Pracenje uzivo :)
    By Killy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 457
    Last Post: 23-05-06, 17:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •