Page 18 of 20 FirstFirst ... 814151617181920 LastLast
Results 426 to 450 of 498

Thread: WCG Kvalifikacije 2008

  1. #426
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Chestitke sel. milo mi je shto ide brat Wuleta nashe gore list...
    A shto se tiche te organizacije i to...
    ja ne znam shto se swake godine zhalite na organizaciju i to...
    Uzmite stvar u svoje ruke ljudi izmedju sebe se zaduzhite ko ce za koju igru da bude organizator i to odradite wolonterski... Gaming je zajebana stwar i ne mozhe swako da radi u gaming menadzmentu pogotowo neko ko nije gamer... Isto ko da automehanicharu dash da radi u mesaru jbga...
    Zato next year pamet u glavu i GL HF
    tacno tako !!!
    AJMO CRNA GORO !!!

  2. #427
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    22
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    oce li biti demoa ?

  3. #428
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    BU2
    Posts
    629
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Chestitke sel. milo mi je shto ide brat Wuleta nashe gore list...
    A shto se tiche te organizacije i to...
    ja ne znam shto se swake godine zhalite na organizaciju i to...
    Uzmite stvar u svoje ruke ljudi izmedju sebe se zaduzhite ko ce za koju igru da bude organizator i to odradite wolonterski... Gaming je zajebana stwar i ne mozhe swako da radi u gaming menadzmentu pogotowo neko ko nije gamer... Isto ko da automehanicharu dash da radi u mesaru jbga...
    Zato next year pamet u glavu i GL HF
    Naravno da nije lako organizovati ovakve turnire ali je stvarno greška instalirati igru (NFSPS) na dan takmičenja, za to ne treba neke velike muke. Isto, mogla je biti i neka medijska pokrivenost. Jbg, da ako sledeće godine bude bolje.
    *shrugs*

  4. #429
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka chast sel-u

  5. #430
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lak1 View Post
    Svaka chast sel-u
    ja sam nesto bio ubijedjen da ce to osvojiti underground ali ipak izgleda ovi bolji bili....da nezna neko koji je rezultat bio
    AJMO CRNA GORO !!!

  6. #431
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Novi, Herceg Novi
    Posts
    1,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prva mapa 16-5
    druga 16-11 ili 12
    sto se mene tice ja sam svoje zavrsio do 14h i onda sam gledao neizvesne CS duele, i mogu samo da kazem da mi je jedino zao sto underground nije pobedio zbog Niksicana koji su svojim navijanjem napravili fantasticnu atnosferu
    Last edited by Mickey-HN; 01-09-08 at 13:33.
    /

  7. #432
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Jamaica
    Posts
    168
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto se tice NFSPS pobjednika smo dobili, problem nijesmo mogli rijesiti zbog baga na igri, medjutim sto se tice organizacije nije bila do sada bolja u Crnoj Gori, ali je imala svoje propuste i niko ne porice3 da je tajming bio los.

    Prvi put i istoriji organizovanja WCG-a za Crnu Goru smo dobili CS 1.6, medjutim Vi koji nemate veze sa organizacijom i koji nikada nijeste nesto preuzeli kritikujete.

    Sad cu da Vas razocaram, 99 % dok mi budemo zaduzeni za organizaciju nece vise biti NFS-a i FIFE. FIFA ce jedino ostati ako ove godine napravimo uspjeh. Pod velikim znakom pitanja je i Warcraft 3 tft.

    Ovu odluku cemo tesko promijeniti, a kada naucite nesto o organizaciji tada cemo uvaziti vase misljenje. Tebi Miki svaka cast i ostalim ljudima koji su dali realne komentare, a ovim utripovanim tipovima porucujem da nastave da laju jer uvijek su za vukovima pascad lajala.

    Buduici da vedrimo i oblacimo povodom organizacije WCG-a Montenegro nemocni ste u podpunosti da promjenite bilo sta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!Ne odnosi se na korektne i razumne momke koji su dali realne komentare!

    O vi ljubomorni tipovi i maloumni koji ste povjerovali da je doslo do pucnjave i slicno nemam komentara!!!!!!!!!
    No comment

  8. #433
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    ja sam nesto bio ubijedjen da ce to osvojiti underground ali ipak izgleda ovi bolji bili....da nezna neko koji je rezultat bio
    i ja sam bio ubjedjen da ce und osvojit ali iznenadjenja se deshavaju

  9. #434
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Novi, Herceg Novi
    Posts
    1,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto se organizacije tice onda je bila skroz OK. Turnir je poceo na vreme, nije bilo nikakvih kasnjenja ni nista, lokacija odlicna, glasam da i sl. put da bude tamo samo steta za NFS ali eto izgleda da je i to sad sredjeno

    Sto se mene tice, dacu sve od sebe u Kelnu da napravim sto bolji rezultat i da se popenjemo jos koju stepenicu na listi Vezbacu ovaj mesec maximalno sa momcima iz klana koji su stvarno super igraci(sad smo osvojili neku ligu i dobli 150$ ), a sledeci mesec (zbog faxa) cu morati manje da igram, ali svaki slobodan trenutak cu iskoristiti da skoknem do KGBa koji je 20metara od faxa )
    /

  10. #435
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja se izvinjavam ako sam bilo koga uvredio svojom porukom ali ja sam njom samo iskazao svoje misljenje i takođe mislim da je sve sto sam napisao bilo istina jedino je onaj zadnji komentar bio suvisan ali pokusajte da mi oporostite jer sam to pisao u trenutku kada sm bio jako besan zbog prethodnih događaja.
    Pozdrav WIZARD
    Last edited by Sektusempra; 01-09-08 at 18:54.

  11. #436
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    275
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by Sektusempra View Post
    Ja se izvinjavam ako sam bilo koga uvredio svojom porukom ali ja sam njom samo iskazao svoje misljenje i takođe mislim da je sve sto sam napisao bilo istina jedino je onaj zadnji komentar bio suvisan ali pokusajte da mi oporostite jer sam to pisao u trenutku kada sm bio jako besan zbog prethodnih događaja.
    Pozdrav WIZARD

    Ja ti sve opraštam.
    Last edited by Emp; 01-09-08 at 19:20.

  12. #437
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mickey-HN View Post
    prva mapa 16-5
    druga 16-11 ili 12
    sto se mene tice ja sam svoje zavrsio do 14h i onda sam gledao neizvesne CS duele, i mogu samo da kazem da mi je jedino zao sto underground nije pobedio zbog Niksicana koji su svojim navijanjem napravili fantasticnu atnosferu
    znaci dobro su im pokazali kako se igra CS 1.6
    AJMO CRNA GORO !!!

  13. #438
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Grad N
    Posts
    727
    Thanks Thanks Given 
    116
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mickey-HN View Post
    Sto se organizacije tice onda je bila skroz OK. Turnir je poceo na vreme, nije bilo nikakvih kasnjenja ni nista, lokacija odlicna, glasam da i sl. put da bude tamo samo steta za NFS ali eto izgleda da je i to sad sredjeno

    Sto se mene tice, dacu sve od sebe u Kelnu da napravim sto bolji rezultat i da se popenjemo jos koju stepenicu na listi Vezbacu ovaj mesec maximalno sa momcima iz klana koji su stvarno super igraci(sad smo osvojili neku ligu i dobli 150$ ), a sledeci mesec (zbog faxa) cu morati manje da igram, ali svaki slobodan trenutak cu iskoristiti da skoknem do KGBa koji je 20metara od faxa )
    Postujem

  14. #439
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Jamaica
    Posts
    168
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    znaci dobro su im pokazali kako se igra CS 1.6

    Sta rade analitichari cs-a,a niko se s mozgom ne pita...mozak u cvor svezan


    By Masterhood
    No comment

  15. #440
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, Podgorica
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto se tiche samog turnira sve je bilo na najvecem nivou, nisam stvarno ocekivao da ce tako profesionalno da bude odradjeno sve, i na tako visokom nivou.
    Sto se tice kasnjenja, na svaki turnir ima kasnjenja, to je uvijek neminovna stvar, tako da se nema sto raspravljat o tome jer je to sasvim normalna i uobicajena stvar na turnirima.I mjesto je bilo mnogo dobro i sve je lijepo odradjeno...hvala svima na iskrenim cestitkama, radicemo vrijedno i dacemo sve od sebe u Keln sve u svemu organizacija 10/10 imho.

    Poz i vidimo se
    SelecteD

  16. #441
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Niksic MNE
    Posts
    202
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    GG SelecteD-u. Svaka chast!

    Pele kod mene ti je mish.

    A momak koji je zaboravio joystick. Neka ostavi broj mobilnog na pm.

    Nebojsa M. Pavicevic
    Nekad Dujo
    Nekad Ja
    Vazda mi..

  17. #442
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    BU2
    Posts
    629
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by M@rkonaT0 View Post
    Sto se tice NFSPS pobjednika smo dobili, problem nijesmo mogli rijesiti zbog baga na igri,
    Jeste da igra jednostavno nije htela da radi kako treba ali da se instalira na dan turnira? Tj. ne na dan, nego sat vremena pre nego što treba turnir da počne. To je "profesionalno"?

    Quote Originally Posted by M@rkonaT0 View Post
    medjutim sto se tice organizacije nije bila do sada bolja u Crnoj Gori, ali je imala svoje propuste i niko ne porice3 da je tajming bio los.
    Pričaš kao da je 20 organizacija organizovalo WCG u Crnoj Gori.

    2006. godinu ne računamo, ljudi iz Zeal production-a su imali nedelju dana da organizuju takmičenje i onda je normalno da nije uspelo da se pročuje o takmičenju na vreme. Igrali su se samo WarCraft i Fifa.

    2007. godina, Kotor. Takođe Zeal production organizuje. Oni su organizovali WCG u Srbiji od 2003 - 2004, (ne znam tačno) tako da su imali iskustva i znali su kako se posao radi. Jeste da je bilo da prođe i duže vreme a da se niko iz organizacije ne pojavi na forumu ali je zato unapred znat datum održavanja, vreme kada da se dođe, mesto, šta treba da se donese. Data su detaljna uputstva kako se popunjavaju uplatnice. Bilo je nekih problemčića u početku u vezi tih uplatnica ali je to ubrzo rešeno.

    2008. godina, Nikšić. Ovo već ne moram da opisujem, svi znamo kako je bilo.

    Jedne godine jedna organizacija, sledeće druga i kakav je zaključak? "Nije bilo bolje organizacije do sada"? Dobar vic.

    Quote Originally Posted by M@rkonaT0 View Post
    Prvi put i istoriji organizovanja WCG-a za Crnu Goru smo dobili CS 1.6, medjutim Vi koji nemate veze sa organizacijom i koji nikada nijeste nesto preuzeli kritikujete.
    Slična priča kao pre: pa ovo je druga godina da se organizuje WCG u Crnoj Gori, pričaš kao da se WCG organizuje ovde još od 1990. pa kažeš:"Prvi put u istoriji... CS 1.6". I da, ako neko nije u organizaciji onda nema prava da se žali ili barem uputi negativnu kritiku? Izvini, ali ako si mislio da će sada svi da vas smatraju za bogove što ste organizovali CS "prvi put u istoriji WCG-a za Crnu Goru" malo ste se prevarili.

    Čuo sam priče a i može se predpostaviti da nije bilo lako ubaciti CS ove godine pošto on nije bio po planu, svaka čast za to, ali malo preteruješ...

    Quote Originally Posted by M@rkonaT0 View Post
    Sad cu da Vas razocaram, 99 % dok mi budemo zaduzeni za organizaciju nece vise biti NFS-a i FIFE. FIFA ce jedino ostati ako ove godine napravimo uspjeh. Pod velikim znakom pitanja je i Warcraft 3 tft.
    A hoće li ostati NFS ukoliko ovogodišnji pobednik uradi nešto u Kelnu? Oko tih ukidanja igara se ne mešam, ne razumem se u to tako da samo mogu da pričam u prazno. Bezveze bi bilo ukinuti ih ali ajde, vaša odluka.

    Quote Originally Posted by M@rkonaT0 View Post
    Ovu odluku cemo tesko promijeniti, a kada naucite nesto o organizaciji tada cemo uvaziti vase misljenje.
    Da, vidimo da vi baš puno znate o organizaciji pa nećemo da vas diramo... Zar je problem ukazati vam koje ste greške napravili? Ne? Pa kako ćete onda sledeće godine da organizujete? Isto ovako? Kada vi (to jeste ti, ne vidim da se iko više iz organizacije žali na kritike) naučite da primate kritike, bilo loše ili dobre, onda ćete moći biti uvaženi za organizaciju koja valja. Ne kažem da je ove godine bilo očajno ali ovo vam je prva godina, ne može sve perfektno da bude. Videćemo kako će biti sledeće godine, pa sledeće, pa sledeće... Pa će tek moći nešto da se kaže da li ste "najbolji do sada" i slično.

    Quote Originally Posted by M@rkonaT0 View Post
    Tebi Miki svaka cast i ostalim ljudima koji su dali realne komentare, a ovim utripovanim tipovima porucujem da nastave da laju jer uvijek su za vukovima pascad lajala.
    Ok, Milošu (i ostalim ljudima) se svidelo kako ste odradili, ali to ne znači da ste sve perfektno odradili. Poslušaj i pozitivne i negativne kritike. Evo, ja sada dajem loše kiritike, da li to znači da ste očajno organizovali? Ne, to znači da ste imali neke greške ali da ste u suštini uradili ok posao.

    Nisu realni komentari da ste upropastili NFSPS turnir?
    Nisu realni komentari da nije bilo medijske pokrivenosti, neka kampanja, reklama, štagod?
    Nisu realni komentari da ste kritikovani kako se lista igrača izbacuje prvo na forum koji nema veze sa WCG-om a tek posle na oficijelnom WCG forumu za Crnu Goru?
    Nisu realni komentari kako noć pred turnir menjate vreme kada treba igrači da se okupe u diskoteci gde se održavao turnir?

    Quote Originally Posted by M@rkonaT0 View Post
    Buduici da vedrimo i oblacimo povodom organizacije WCG-a Montenegro nemocni ste u podpunosti da promjenite bilo sta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!Ne odnosi se na korektne i razumne momke koji su dali realne komentare!
    Opa, 52 znaka uzvičnika jedan pored drugog? Gde li sam to gledao... Aha, da, kod likova koji ne znaju osnove internet komunikacije. Moderator sam na jednom forumu, obično gledam ovakve primerke kod osoba mlađeg uzrasta. Čudi me kako ti se nije "zaglavilo" dugme caps lock... I ti predstavnik WCG organizacije? Pališ se na svaku kritiku koja vam se da? Bre, da sam se žalio na WC ti bi odmah krenuo kako mi ne znamo kako je to teško organizovati... A iz prve rečenice ovog citata sam zaključio da baš uživaš u ovom poslu. Zašto si se prijavio za jednog od organizatora? Da bi "vedrio i oblačio" WCG u Crnoj Gori? Pa dobro, možete da se iživljavate na ove ljude ovde (uključujući i mene) zato što ovde nema nekih većih turnira osim WCG-a ali da smo negde drugde (ali nismo)... Ne bi se čudio zašto bi sledeće godine došao manji broj gejmera.

    Bavim se fotografijom i mnogo kritika sam dobio do sada, kako pozitivnih tako i negativnih. Lep je osećaj kada svi govore kako mi je super fotografija ispala ali ima problem: meni ne izgleda kao savršena. Dobra, ali ne i savršena. Ali šta je problem? Ljudi koji se bave time godinama mi daju negativne kritike, ispljuju mi sve greške koje sam napravio i ja sam srećan, znam na šta ću ubuduće da pazim. Probaj da izvučeš poentu iz ovoga.




    Za prvu godinu ste fino organizovali turnir. Kao što sam pre napomenuo, imali ste dosta propusta ali dobro, vremenom i iskustvom se to ispravlja. Ne bih ja ovo pisao da si ti rekao:"Napravili smo grešku, izvinjavamo se, trudićemo se da sledeće godine bude bolje" nego se čitavo vreme "braniš" od nas, "ljudi koji ne znaju ništa u vezi organizacije pa nemaju pravo glasa ukoliko ne ishvale sve što se izdešavalo 30. avgusta u Nikšiću", "paščad" i nazovi još kako god hoćeš.

    Pozdrav, "vuče".
    Last edited by hacker_aca; 02-09-08 at 01:30.
    *shrugs*

  18. #443
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Potpuno si upravu!
    Nadam se da ce i ostali shvatiti da jesi.

  19. #444
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    podrzavam to Aco
    AJMO CRNA GORO !!!

  20. #445
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Jamaica
    Posts
    168
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aleksandre tebi preporucujem da malo smiris strasti, buduci da o nasem trosku putujes u Keln, ako se ne Varam. Mlad si i neiskusan sto potvrdjuje tvoj esej! Nijesam jos naisao na ovakvo lose razmisljanje da neko blati ljude koji ga salju da prezentuje svoju zemlju na svjetskom takmicenju. Sta je tvoj problem? Tebe nije organizacija ispostovala kao? Jedino potpuno pravo ima djecak koji je igrao NFS, a ostatak ekipe je bio ispostovan. Toplo ti preporucujem da promjenis nacin ponasanja ako mislis da odes u Keln, buduci da ja Rade Milosevic kao selektor cijele reprezentacije Crne Gore za WCG mogu da donesem odluku uz saglasnost organizatora da se diskvalifikuje bilo koji igrac koji narusava ugled drzave. Buduci da sam ja predstavnik drzave znam o cemu pricam, nije u redu da tako reagujes i nekulturno se izrazavaz, a mi ti placamo put itd.
    Obrati paznju na ponasanje, jer ovo je posljednja opomena, kontaktiracu te ubrzo!
    Svi koji su osvojili treba da se spremaju za Keln, a ne da se sluze spekulacijama i komentarima. Takodje je prisutna i dvolicnost kod tebe, kada je bio turnir bio si ok i dobro si glumio medjutim vidim kako je zaista tvoje misljenje.
    Imaj u vidu da mozes biti diskvalifikovan i da ne moramo imati predstavnika iz CNC-a. Ovo nije ucjena vec realna situacija. Necemo dozvoliti ovakvo ponasanje ljudi koje placamo i za koje sve obezbjedjujemo!

    I ovo nije moj nik.
    Last edited by M@rkonaT0; 02-09-08 at 12:33.
    No comment

  21. #446
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    znaci dobro su im pokazali kako se igra CS 1.6

    cush pokazali kako se igra cs nidje veze < qq >:mad:

    u lanu su dosli 3puta i svaki put su izgubili

  22. #447
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    duyane bratez idemo ja i ti u bp da osvajamo

  23. #448
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    pg
    Posts
    387
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by M@rkonaT0 View Post
    Aleksandre tebi preporucujem da malo smiris strasti, buduci da o nasem trosku putujes u Keln, ako se ne Varam. Mlad si i neiskusan sto potvrdjuje tvoj esej! Nijesam jos naisao na ovakvo lose razmisljanje da neko blati ljude koji ga salju da prezentuje svoju zemlju na svjetskom takmicenju. Sta je tvoj problem? Tebe nije organizacija ispostovala kao? Jedino potpuno pravo ima djecak koji je igrao NFS, a ostatak ekipe je bio ispostovan. Toplo ti preporucujem da promjenis nacin ponasanja ako mislis da odes u Keln, buduci da ja Rade Milosevic kao selektor cijele reprezentacije Crne Gore za WCG mogu da donesem odluku uz saglasnost organizatora da se diskvalifikuje bilo koji igrac koji narusava ugled drzave. Buduci da sam ja predstavnik drzave znam o cemu pricam, nije u redu da tako reagujes i nekulturno se izrazavaz, a mi ti placamo put itd.
    Obrati paznju na ponasanje, jer ovo je posljednja opomena, kontaktiracu te ubrzo!
    Svi koji su osvojili treba da se spremaju za Keln, a ne da se sluze spekulacijama i komentarima. Takodje je prisutna i dvolicnost kod tebe, kada je bio turnir bio si ok i dobro si glumio medjutim vidim kako je zaista tvoje misljenje.
    Imaj u vidu da mozes biti diskvalifikovan i da ne moramo imati predstavnika iz CNC-a. Ovo nije ucjena vec realna situacija. Necemo dozvoliti ovakvo ponasanje ljudi koje placamo i za koje sve obezbjedjujemo!
    Kakve veze ima ugled tvoje organizacije sa ugledom drzave,ne bulazni zivota ti.Momak ti je dao konstruktivne kritike na racun organizacije takmicenja u cilju da sledecih godina to bude bolje,a ti mu uzvracas niskim prijetnjama i porukama "drzava to sam ja".Sa ovakvim ljudima na celu gaming u CG se nikad nece pomjerit sa crne tacke.Ako si ti stvarno taj za kojega se predstavljas sa ovakvim ponasanjem i prijetnjama mozes samo da postignes da u buducnosti tvoja organizacija a mozda cak i sama CG izgubi licencu za organizovanje WCG kvalifikacionih turnira.

  24. #449
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Jamaica
    Posts
    168
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jos samo nekoliko komentara sto se tice organizacije.
    Organizacije nije bila idealna, medjuti nije bila ni losa, procenat pokazuje da je 90% igraca zadovoljno organizacijom sto nama predstavlja uspjeh.
    Postojali su neki faktori na koje nijesmo bili u mogucnosti da uticemo, ali to nije opravdanje za NFS i probijanje satnice koja nije bila fiksna, jer interes je bio da se takmicenje oduzi zbog pubilike, i pokazalo se da je trajanje turnira na pubiliku uticalo pozitivno. Navijanje je trajalo non stop.
    Kada govorimo o medijskaoj pracenosti desilo se da TV Vijesti koje su prenosile i kvalifikacije nijesu mogli da organizuju svoje kamere i opremu u tom vremenskom terminu kada su nam bili potrebni.
    Nijesam obavezan da dajem bilo kakve komentare na ove izjave, medjutim ipak kao glavni organizator dao sam svoj sud o organizaciji WCG-Montenegro.

    S postovanjem Rade Milosevic - Vladina uprava za kadrove
    No comment

  25. #450
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Jamaica
    Posts
    168
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B_ZZ View Post
    Kakve veze ima ugled tvoje organizacije sa ugledom drzave,ne bulazni zivota ti.Momak ti je dao konstruktivne kritike na racun organizacije takmicenja u cilju da sledecih godina to bude bolje,a ti mu uzvracas niskim prijetnjama i porukama "drzava to sam ja".Sa ovakvim ljudima na celu gaming u CG se nikad nece pomjerit sa crne tacke.Ako si ti stvarno taj za kojega se predstavljas sa ovakvim ponasanjem i prijetnjama mozes samo da postignes da u buducnosti tvoja organizacija a mozda cak i sama CG izgubi licencu za organizovanje WCG kvalifikacionih turnira.

    Nijesu prijetnje, ugled organizacije je u tijesnoj vezi sa drzavom buduci da se radi o reprezentaciji i da drzava mora ucestvovati u organizaciji. Takodje suvisno je davati kometare na tvoju izjavu. Iskreno nijesi u mogucnosti da bilo sta uradis po ovom pitanju od ovoga trenutka organizacija ce ignosrisati sve komentare. I toplo ti preporucujem da promijenis tu tvoju sliku mada nema velike razlike.
    No comment

Page 18 of 20 FirstFirst ... 814151617181920 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Formula 1!
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 16298
    Last Post: 16-03-11, 20:42
  2. Calcio - Seria A & Seria B 06/07
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 1998
    Last Post: 18-01-11, 16:02
  3. Replies: 20
    Last Post: 23-07-08, 16:09
  4. Replies: 0
    Last Post: 25-02-08, 20:26
  5. Replies: 5
    Last Post: 15-02-05, 23:00

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •