Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 52

Thread: Najbolji rent-a-car u Crnoj Gori - www.zopcar.cg.yu

  1. #1
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Podgorica/Buljarica
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Najbolji rent-a-car u Crnoj Gori - www.zopcar.cg.yu

    Zop Car, najbolja rent-a-car firma u Crnoj Gori, nudi sve vrste rent-a-car usluga po izuzetno povoljnim cijenama i uslovima.

    Pozivamo Vas da sa nama proputujete Crnu Goru!

    Posjetite naš web-site za detaljnije informacije i kontakt:

    http://www.zopcar.cg.yu/

    Pozdrav!

  2. #2
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Skupi ste, ima i jeftinijih...

  3. #3
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    363
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vincent View Post
    Zop Car, najbolja rent-a-car firma u Crnoj Gori, nudi sve vrste rent-a-car usluga po izuzetno povoljnim cijenama i uslovima.

    Pozivamo Vas da sa nama proputujete Crnu Goru!

    Posjetite naš web-site za detaljnije informacije i kontakt:

    http://www.zopcar.cg.yu/

    Pozdrav!
    Jedna nelogicnost brojevi kontakt telefona su nikakvi za zapamtit sto je jako bitno za jedan renta-car?

    ali evo da ih navedem

    69 592 842
    67 590 516
    86 461 229

    Samo malo ko ce ih zapisivat, zasto ne nabavite jedan dobar broj telefona, firma bi vam radila 100% bolje i to vam je najbolji vid reklame??? nevjerovatno mala investicij a puno bi Vam znacilo!!!
    "Ne vozim brzo, samo nisko letim...!"

  4. #4
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,970
    Thanks Thanks Given 
    530
    Thanks Thanks Received 
    771
    Thanked in
    334 Posts

    Default

    a i nije neki izbor automobila
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  5. #5
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    pffffffffffffffff ,vidjite samo sajt aaaaaaahahahahhahaha
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  6. #6
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vincent View Post
    najbolja rent-a-car firma u Crnoj Gori
    Teske rijeci...
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    966
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Poštovani klijentu, ...."

    :lolblue: :lolblue: :lolblue:

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,238
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    Nema veze kakav im je satj, vazne su informacije... Ali ne mogu da vjerujem da su ovako skupi.... Znaci Swift po danu 65 eura ? Ne mogu da vjerujem. Kad sam bio u Grckoj prije 3 godine, iznamljivao sam Opel Corsu i Getz (i jedno i drugo glanc novi) za 30 eura. I to nikakvih uslova nije bilo, osiguranje (najveca steta koju bi trebao da platim je 300 eura a to ti je tipa da se zaletis u zid i razvalis se a da si pri tome koma pjan i drogiran...)


    Ne znam u cemu je fora kod nas da nabijemo cijene i da otplatimo auto za mjesec dana... Presmjesno


    Inace sam vidio oglase gdje u Podgorici mogu da se iznajme kola za 30-35 eura....

  9. #9
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    da hit rent a car, a ima i masu drugih dje dobijes neko malo fensi auto za 50 na dan
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  10. #10
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Podgorica/Buljarica
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne vidim zbog čega je sajt loš, niti zbog čega smatrate da je baš toliko skupo. Cijene su slične cijenama konkurentskih firmi na primorju, mada planirano je sniženje. Thread je postavljen radi informisanja, a ne neozbiljnih komentara.
    white_devil, hvala na prijedlogu.

    Pozdrav!

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,238
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    Jel ti moj komentar nesto neozbiljan ? Ne znam dje vidis neozbiljnost. Inace bio sam na Krit kad sam koristio usluge rent-a-car. Ne znam sto je Budva toliko bolja pa da mora 2.5 puta da bude skuplja. Ne znam sto je ta muka sa nasim primorcima... umislili da su ne znam sto, a vazda nikakva usluga. Naravno da ima izuzetaka ali ih je strasno malo

  12. #12
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Podgorica/Buljarica
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    GaD, nisam mislio konkretno na tvoj post, on je dobronamjeran i trebalo je i tebi da se zahvalim na ponuđenim izmjenama, tako da to činim sada. Pošto nisi probao usluge Zop Cara, ne možeš da sudiš da li je usluga dobra ili nije i da li je kvalitetna ili loša. Sniženja cijena će vjerovatno biti, prošle sezone ih je diktiralo tržište, nisu stavljene da bi se narod "drao", već u skladu sa ostalima. Ja ovdje ne vrijeđam nikog, pojedini komentari jesu bili neozbiljni, a ja ljude ne napadam, niti im pričam da su nešto "umislili" ili bilo što drugo uvredljivo. Smatram da nije u redu na taj način i tako površno suditi, ali sloboda izbora nam je svima data. Još jednom, hvala na savjetima, ali molim bez vrijeđanja i negativnih predrasuda!


    Pozdrav!
    Last edited by DIDI; 17-03-08 at 12:04. Reason: obrisan dio odgovora koji se odnosio na obrisan post

  13. #13
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,765
    Thanks Thanks Given 
    622
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Ajd malo i ja da se promovisem!


    http://www.mneauto.ru/rent-a-car/new_prices.php

    069 650 085

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,699
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    842
    Thanked in
    321 Posts

    Default

    Prijatelju,deri ruska g0vna,za nasu celjad formiraj posebni cjenovnik
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  15. #15
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    363
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vincent View Post
    Ne vidim zbog čega je sajt loš, niti zbog čega smatrate da je baš toliko skupo. Cijene su slične cijenama konkurentskih firmi na primorju, mada planirano je sniženje. Thread je postavljen radi informisanja, a ne neozbiljnih komentara.
    white_devil, hvala na prijedlogu.

    Pozdrav!
    neki broj tipa 068-AA-BB-CC ili 5 istih cifara, nesto sto je lako zapamtit i malo markentinga to ce vam sigurno puno znacit u poslovanju i firma ce izgledati mnogo ozbiljnije. Pozdrav.
    "Ne vozim brzo, samo nisko letim...!"

  16. #16
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    at your place, wrecking havoc
    Posts
    2,260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vincent View Post
    Ne vidim zbog čega je sajt loš, niti zbog čega smatrate da je baš toliko skupo. Cijene su slične cijenama konkurentskih firmi na primorju, mada planirano je sniženje. Thread je postavljen radi informisanja, a ne neozbiljnih komentara.
    white_devil, hvala na prijedlogu.

    Pozdrav!
    samo jedno pitanje. jesi li ti slijep? ako jesi, onda razumijem...

  17. #17
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    koji vamm je motor u ovaj a8 ?:P

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    imam ti ja par extra brojeva povoljno
    ako te intereuju na pm

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a kakvu uslugu moze da ti pruzi rent-a-car? daju ti auto i vozi da mi nece napunit gepek milka cokoladom?
    Samo kvarni opstaju...
    www.minmedia.me

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    ovo ZOP na tablice..sto je uradjeno u paint..
    dosta neozbiljno izgleda
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  21. #21
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim sta treba raspravljati,dovoljno je vidjeti da covjek misli da je najbolja rent-a-car firma u Crnoj Gori!Jes jes sa sve Suzukijem i Audijem...
    Sajt je amaterski uradjen,ponuda je nikakva i skupa,ne vidim stvarno sto je tu najbolje u CG.Tebi svaka cast sto se trudis itd,postujem,al brate budi realan!
    Last edited by alternative; 18-03-08 at 22:48.

  22. #22
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile Najbolji rent-a-car na Balkanu

    Sajt je bruka losh. Ja sam mislio da se ovakvi sajtovi gase sami od sebe koliko su loshi. Kada sam otvorio ovaj sajt na moj laptop (widescreen 15'4 inch sa rezolucijom od 1280x800) jedino se vidi "ZoP" logo koji je toliko amaterski uradjen i slika prdavca od Suzukija. Kada te ovako docekaju kada otvoris link, dodje ti da ga odmah zatvoris, ali sam stisnuo zube i skrolovao dolje. Izbor auta Suzuki prdavca za jednu osobu i Audi A8 koji je bio popularan prije 100 godina. Naravno da audiju nista ne hvali, ali se treba razmisliti kada neko dolazi u CG da li ce bas da iznajmi ovakav auto. Znaci dvije vrste automobila koje su dijametralno potpuno razlicite i ne zadovoljavaju potpuno razlicite potrebe kupaca (tj. rentera).
    Cijene su katastrofa, ali bas katastrofa. Ja zivim u USA i ne mogu da zamislim da jedan dan u prdavcu od Suzukija kojeg bi ovdje oduvali sa autoputa kako je mali, kosta po danasnjem kursu tacno 100 dolara. I necu da ulazim koliko bi kostalo da ga malo cuknes i udaris. Ali, da ne budem previse cinican, ne mozemo uporedjivati te dvije zemlje.
    Druga katastrofalna stvar jeste marketing. Vidim da je za sve zasluzan "mladi i uspjesni Zoran" iz sekcije "O Nama". Po mojoj procijeni, nema vise od 21-22 godine, a pretpostavljam da mu ni knjiga nije bila jaca strana, jer se ovako ne ulazi u biznis i agresivno reklamira bez pokrica. Glavno pravilo u marketingu je da ne mozes reklamirati nesto lazno, to jest ako ne mozes da stanes iza toga. Reci da je NAJBOLJI rent-a-car u Crnoj Gori je izuzetno opasno, jer psiholoski utice na kupce da vec znaju da to nije istina i stvaraju negativnu sliku o kompaniji u svojoj glavi. Na taj nacin se gubi potencijalni korisnik.
    Sajt se plati da neko napravi ako vec ne znas sam, provjere se gramaticke greske koje se nalaze na ovom sajtu, mora da se usklade boje i znati tacno sta treba da se napise.

    Ukratko da ne bih srao previse, ukoliko je ovo najbolja rent-a-car firma u CG, onda bi trebalo da ima slijedece:

    1. Konkurentne cijene - nize ili makar iste cijene sa glavnim konkurentima u CG
    2. Vise poslovnica - Ja hocu da uzmem auto u Budvi, da se vozam po CG i ostavim auto u poslovnici u Beranama.
    3. Izvanredan customer service - treba da vezete klijenta sa izuzetnom ljubaznoscu i kontaktom da bi ga zadrzali i pospijesili "word of mouth" koje ce donijeti nove preporucene klijente.
    4. Veci izbor auta - mali auto za jednog covjeka ili zenu, veci auto tipa VW, SUV za ljude koji misle da im na Crnogorskim drumovima to spasava zivot, luksuzniji automobil ako je neko navikao da vozi mercedesa od 100.000 sigurno nece da iznajmljuje suzuki od 1.4 l
    5. Dodatne usluge koje su besplatne - npr. meni se pokvari auto i ja sam kod mehanicara, hitno mi treba auto, zovnem rent-a-car, oni dodju da me pokupe i ujedno mi se na lice mjesta izdaje auto. Na ovaj nacin se stvara "competitive advantage".
    6. Sajt uraditi profesonalno - Da je prijatan oku, da nije nantrpan, staviti on-line rezervisanje koje je brze nego da se kuca u wordu pa salje mejlom (time is money) i naravno skloniti "najbolja kompanija".

    Ovo su samo par stvari jer nemam zivaca vise kucati. However, nadam se da ce ovo samo pomoci jer nisam mislio da previse kritikujem, ali treba da se zapitate da li treba da se ogledamo lokalno kako i svi ostali rade ili da se gleda kakve se usluge daju po svijetu pa to primjeniti u dragu nam Crnu Goru?

    Veliki pozdrav

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,238
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    Slazem se sa tobom sem u jednoj stvari, taj Suzuki je lijep, mali auto. Mislim sto ce meni sad neka limuzina ako sam mlad i idem sa jos troje po Crnoj Gori. Ne treba mi bolje, jer cu to auto da vozim mozda 1,2 ili cak 4 dana. Koliko ja znam strance oni itekako razmisljaju ekonomicno. Necu da zivim u tom auto samo cu da se prebacim od tacke A do tacke B. Naravno treba imati i neku srednju klasu, ali da su mu svi Swift-ovi ali da mu je cijena 25-30 eura imao bi posla masu vise nego i jedan koji ima A6 ili Golf V ....

  24. #24
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Terrae - rent-a-car je bolji
    Razvrshje - rent-a-car je bolji
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  25. #25
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    doma
    Posts
    3,040
    Thanks Thanks Given 
    149
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kradem_Shahte View Post
    Ajd malo i ja da se promovisem!


    http://www.mneauto.ru/rent-a-car/new_prices.php

    069 650 085
    Kliknes na crnogorski jezik a ono izbaci sve na ruskom jeziku, jel ti to predvidjas nesto?

    Quote Originally Posted by Local View Post
    a kakvu uslugu moze da ti pruzi rent-a-car? daju ti auto i vozi
    To se i ja pitam, o kakvoj to usluzi pricaju da mi je znati

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 12:20
  2. Replies: 316
    Last Post: 06-10-06, 02:52
  3. Replies: 0
    Last Post: 05-09-05, 01:05
  4. Rezim u Crnoj Gori hapsi mitropolita Amfilohija?
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 13-08-05, 12:20
  5. Opstanak Tare
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 129
    Last Post: 16-07-05, 13:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •