Page 5 of 5 FirstFirst 12345
Results 101 to 120 of 120

Thread: Uklanja se Kameni grad!

  1. #101
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zodiac View Post
    E nema ga vishe!!! OLEEEE :yipiiii::hammer:

    P.S. Ti me nauci shta predstavlja patetika,budalice mala.
    e blago ti upamet!

  2. #102
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad budeš u nekom svom postu spojio više od dve rečenice, znaću da imaš šta da kažeš..možda i popričamo..Ovako, stvarno...samo ispadaš još gori

  3. #103
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mrtvo more..da li si nekad pročitao tu priču? Pročitaj, bilo je obavezno nekad u školi..ako si je završio...Mislim da ćeš videti sebe i svoje istomišljenike na ovoj temi u ogledalu.

  4. #104
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tužno je što se na ovoj temi pojavljuju "ovakvi"..Nepoznavaoci umetnosti i mrzitelji po zanimanju (uvek moraju nekog ili nešto da mrze)...

  5. #105
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    1,445
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    umetniceee,kako je tebi dobro umetniceee :lolblue::lolblue::lolblue::lolblue::lolblue:
    evo ko spoji 2 recenice moze da udje sa njim u intelektualnu raspravu,aj da vas vidimo sad
    DzaBu®

  6. #106
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li ishta ljepshe nego goret ovaj nesretni narod?

  7. #107
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zamolio bih vas da ne pisete po 10 postova jedan za drugim, nego da to sto imate, napisete u jednom postu. To se odnosi na gospodina kulturnog (ili bar to on misli da jeste) koncepta na prvom mjestu.

    Inache, prodjoh pored gomile razmontiranog kamenja juche... Dozivao sam Tijanu da ga zajedno oplakujemo, medjutim, Tijane nidje bilo nije... Tijanaaaaa :mrgreen:
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  8. #108
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    nastavite jos malo ovako, i tema ce pod lock...
    ...

  9. #109
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na ovoj temi nema više normalnih..I ja poludjeh od vas ..Aj zdravo bili..Mislim da je krajnje vreme da završimo ovu temu kojoj stvarno niste dorasli...

  10. #110
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kulturni koncept View Post
    Na ovoj temi nema više normalnih..I ja poludjeh od vas ..Aj zdravo bili..Mislim da je krajnje vreme da završimo ovu temu kojoj stvarno niste dorasli...
    dobro je umjetniche kad si ti dorasto....ako se vama svidja nama ne smije da se ne svidja je li?e pa ne svidja mi se,najobichnije smece u centru grada....
    Slazem se.

  11. #111
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    356
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zodiac View Post
    P.S. Ti me nauci shta predstavlja patetika,budalice mala.
    Ne možeš ti to shvatiti, šašavko maleni. Ne predstavlja ništa, može samo da znači nešto...

  12. #112
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    1,445
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    nemojte zakljucavat topic mozda gospoda umjetnici imaju nama primitivcima jos nesto da objasne pa da se neko i od nas mozda emotivno poveze sa kamenim gradom
    DzaBu®

  13. #113
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Executor View Post
    dizhete toliku prashinu za 10-ine tona jbnog kamena..mozha je taj chicha bio inspirisam nechim pa je to kao "napravio"..daj ne spraj se..ne znam ko se moga "emotivno" vezat za ono..(osim samog umjetnika i par ljudi, njegovih prijatelja, rodbine i td)..shta za tebe ono predstavlja dio grada..kad ti dodje neki "rodjak" sa strane prvo dje ga vodish vodish ga da vidi kameni grad i sad ste tuzhni jer nemate dje rodbinu da vodite...a'ee ne prdnjavite da ve zamolim..i to shto ce da se pravi ta botanichka bashta ili sta li vec bice bar 3 put lje'sha za vidjet no one kamene "statue"...


    umjetnici !!!!!
    Hhahahahahahhahahahahahahahah Crna Gora je vazda imala buljuk umjetnika kojima svi psiholozi svijeta nebi popravili to sto imaju u lobanje ! No mene bi za sto te "umjetnicke bubulje " ne dadose nekome kucu da ogradi ili potporu za cesovi put ,no ce to ruglo bubulja opet prebacit i uzurpirat drugi plac !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  14. #114
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lockuj ovo,dobice shecer pojedini.

  15. #115
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    52
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nekima ja i Budoš daleko...


    Eto, sad estete i stručnjaci mogu da odahnu, jer kamenoga grada više nema. Nema više toga "rugla" na koje su neki toliko bili kivni. Nadam se da vam je sad puno lakše. Sad će moći fino da se postavi nešto puno "ljepše" u čemu će uživati, dok njima slični i tu nesrećnu baštu počupaju....
    Last edited by balthazaar; 22-04-08 at 13:06.

  16. #116
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by balthazaar View Post
    Nekima ja i Budoš daleko...


    Eto, sad estete i stručnjaci mogu da odahnu, jer kamenoga grada više nema. Nema više toga "rugla" na koje su neki toliko bili kivni. Nadam se da vam je sad puno lakše. Sad će moći fino da se postavi nešto puno "ljepše" u čemu će uživati, dok njima slični i tu nesrećnu baštu počupaju....
    meni je profesorica iz geografije rekla da treba da zatvorimo zeljezaru i boksite i da gajimo cvijece ....mozda se neshu svidjela ideja....hahahah e kako mi je kriwo shto ga nema vishe(ne nesha no kamenog grada) ..... :hardrock:
    Slazem se.

  17. #117
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    meni je profesorica iz geografije rekla da treba da zatvorimo zeljezaru i boksite i da gajimo cvijece ....mozda se neshu svidjela ideja....hahahah e kako mi je kriwo shto ga nema vishe(ne nesha no kamenog grada) ..... :hardrock:
    Da, dobro mi reče... Mora da je Nešo, kao jedini član,predsednik i sekretar Društva arhitekata, to odlučio HA,HA,HA!

  18. #118
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Hhahahahahahhahahahahahahahah Crna Gora je vazda imala buljuk umjetnika kojima svi psiholozi svijeta nebi popravili to sto imaju u lobanje ! No mene bi za sto te "umjetnicke bubulje " ne dadose nekome kucu da ogradi ili potporu za cesovi put ,no ce to ruglo bubulja opet prebacit i uzurpirat drugi plac !
    Joj, bre kako pišeš! Mi učeni ljudi ne možemo da se snadjemo... A tek jadni umetnici!


    Izvinjivam se duboko gospodinu Lux što sam spojio dva posta...Sram me bilo! Ali ovoj rečenici nisam mogao da odolim, tako me ispunila lepota tog govorništa!


    A za one koji ne čitaju novine: Vijesti

    Velika naklonost premijera Đukanovića i tadašnjeg predsjednika Skupštine Svetozara Marovića prema Vulanovićevom stvaralaštvu, ne vidi se samo iz fotografije sa jednog od prijema uoči početka radova, do koje su došle Vijesti, već i iz poziva da slična djela izlaže u drugim gradovima. Vulanović je ispričao da je Marović, nakon obilaska skulptura u Nikšiću, organizovao izložbu u Budvi, te da je kasnije ona civilizacijski zatvorena, a skulpture prenesene u Beograd, na Adu ciganliju, gdje i danas stoje. On je kazao da je sličan, manji projekat započeo i u Podgorici, ali da je od njega odustao.
    Interesantna je i sudbina Vulanovićevih skulptura od aluminijuma, za koju je, nakon izložbe u Beogradu, 1988. godine dobio prestižnu Politikinu nagradu.

    KK: Žalosno je što ovoj deci ne možemo dokazati neke stvari. Oni su na ovoj temi da bi se svadjali, a ne argumentovano raspravljali...

    i još:

    Vlada Crne Gore, na osnovu odluke sa sjednice u užem sastavu, preko Ministarstva finansija 18. jula 1994. godine uplatila je Vulanoviću, iz deviznih rezervi, 20.000 njemačkih maraka. Odluka, očigledno, nije bila usklađena sa mišljenjem komisije Zavoda za zaštitu spomenika kulture, samo dvadeset dana ranije dostavljene naručiocu - nikšićkom Centru za kulturu.

    KK: Toliko o pravima,pravilima,zakonima,vezama, i svemu ostalom što opisuje ovaj narod...U ovoj zemlji sve možeš,samo ako si njihov...ili oni tvoji (to, kad su "oni" bili Srbi) ...Evropski, nema šta!
    Last edited by kulturni koncept; 22-04-08 at 19:43.

  19. #119
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kulturni koncept View Post
    Izvinjivam se duboko gospodinu Lux što sam spojio dva posta...Sram me bilo! Ali ovoj rečenici nisam mogao da odolim, tako me ispunila lepota tog govorništa!
    Prezivjecu. :wink:
    Ali imas opciju EDIT, kad oces da dodas ili izmijenis nesto u svom postu, tako da je mozes slobodno koristiti u buducnosti.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  20. #120
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote kulturnja
    Joj, bre kako pišeš! Mi učeni ljudi ne možemo da se snadjemo... A tek jadni umetnici!
    Kulturnjaku sto jauces ka da ti caprui deru a ???? ito serbaljski JOJ hahahahahhahahahahahah ! A tek ono "BRE" misim stvarno bbuuuaaahhhhahahahahahahahahaha !
    I za tvoju "BRE" informaciju ja zborim CRNOGORSKIJEM JEZIKOM joj bre !!!!!!!!!!!!!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 11
    Last Post: 01-12-10, 14:55
  2. Replies: 4
    Last Post: 29-10-10, 03:10
  3. Za Nikolaidisa Herceg Novi grad ludaka i ubica
    By SteVuk in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 93
    Last Post: 11-12-05, 11:04
  4. Veselin Lazarević: BOKOKOTORSKE MISTERIJE
    By -GRAD in forum Primorski
    Replies: 6
    Last Post: 18-09-05, 09:29

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •