Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 63

Thread: booksovci,kud kenebek ili pedja suskavcevic

  1. #26
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    pg
    Posts
    107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    A bogomi the books su bili nekad, a sad mislim da zive od starog sjaja.

    Ovi ostali uopste ne treba da budu u konkurenciji. Kenebek i Pedja - pffffff

    Mislim da ce Zabjelo Republika biti No.1 kad su alternativne organizacije u pitanju.
    Definitivno se ne slazem da booksovci zive od stare slave. Jes da su im nova agrosaznanja bila smorna, ali kad petkom uvece "naletim" na njih, stalno se ismijem...A taj smijeh nije prozivod njihove stare slave...Znas kako, da bi opstali moraju uvijek nanovo da se dokazuju...
    Zabjelcani su sjajni, ali mi se cini da nemaju toliku energiju kao booksovci. Eo 5 godina $ede i zajebavaju se, za nij bi se prije moglo reci da zive od stare slave. Jes da sto god doFate ispane genijalno...ali je problem sto im je muka da se doFacaju..."Zla kralijca" bi, stoga, trebalo da bude njihov veliki comeback. Ne sumnjam da ce to dobro da izgelda
    [size=6]Once a Blue Always a Blue[/size]

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Booksovci naravno... sta je sa tim linkom??
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  3. #28
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    brijeg Ćukovića
    Posts
    995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    alo šomi na free montenegro dok je bio!i to su bile dobre emisije!a ne znam sad ima li emisija znam da je na goricu imao prije!
    4' 33''

  4. #29
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    TBOK prvi, tu malo ispod njega je Kenebek i niko više ne postoji, osim, izvinjavam se njima, REPUBLIKA OF ZABJELO!
    WU TANG Nigga thats for something...

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    A bogomi the books su bili nekad, a sad mislim da zive od starog sjaja.

    Ovi ostali uopste ne treba da budu u konkurenciji. Kenebek i Pedja - pffffff

    Mislim da ce Zabjelo Republika biti No.1 kad su alternativne organizacije u pitanju.
    Milo mi je da josh neko misli ka' ja o ovome
    TBOK su prije bili dobri ali ovo shto danas rade se zasniva na GORENJU naroda.Treba neko da ih pozove ili oni nekoga da zovnu i da se sprdaju sa njim.E jebo te ako je to smijeshno onda stvarno pochnite da gledate i slusate Teletabise.Republika Zabjelo ce vazda ostat najbolja jer jednostavno ljudi to ne rade zbog para ka Buksovci zadnjih godina...
    GAGA sjecas li se "Sprdnje" hahahahahah :lolblue: cikva shiju cikva shiju hahaha
    pa Brchko,Miki Droga,Diki i Alen,SEJDO,Kambodza City eeeeeeeee...

  6. #31
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    ~montenegro~
    Posts
    551
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pravite li vi razliku izmedju inteligentne duhovitosti i klosharenja? 8)
    ~MONTENEGRO~

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eo ti nam objasni shto ej shto
    i kako to ide?
    ajde...

  8. #33
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    ~montenegro~
    Posts
    551
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    eo ti nam objasni shto ej shto
    i kako to ide?
    ajde...
    Ja nemam nishta protiv Zabjelo Republike i toga humora,meni je to ok sasvim i brchko i miki droga i kamodza..lichno ih sve poznajem...znachi svi su ok.Ali ne mozesh reci da su bolji od Booksovaca npr.Jer se razlikuju,ako to neuvidjash onda ne znam koji ti je IQ!
    Booksovci imaju svoj nachin,inteligentnih fora,shala,parodija..dok Zabjelchani furaju ulichni humor.Koji je opshte poznat medju svima nama i bez njihovih serijala.Kapirash.Nisu nishta novo rekli itd!Izmislili ili kako god!
    Uporedjujete ljude sa ulice,pola njih bez shkole itd sa ljudima koji imaju iza sebe veliko obrazovanje i iskustvo... :roll:
    Jeste da nije shkola mjerilo duhovnosti...ali definitino jeste kreativnosti,tj ne mora ni to da znachi ali eto...
    Morash da znash da su Booksovci bili sa Top Listom Nedrealistom iz Sarajeva i da su ih sve poznavali i druzili sa njima To ti jasno govori...A TLN je najjacha ekipa koja je postojala i koja ce postojati!
    ~MONTENEGRO~

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja mislim da je Brcko i iznad TLN, jedina mu je mana sto je los gitarista
    Together we can defeat capitalism ...

  10. #35
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    ~montenegro~
    Posts
    551
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Brcko jeste super i mnogo pametan..ali ekipa iz Republike Zabjelo i nisu toliko.
    ~MONTENEGRO~

  11. #36
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    brijeg Ćukovića
    Posts
    995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    Milo mi je da josh neko misli ka' ja o ovome
    TBOK su prije bili dobri ali ovo shto danas rade se zasniva na GORENJU naroda.Treba neko da ih pozove ili oni nekoga da zovnu i da se sprdaju sa njim.E jebo te ako je to smijeshno onda stvarno pochnite da gledate i slusate Teletabise.Republika Zabjelo ce vazda ostat najbolja jer jednostavno ljudi to ne rade zbog para ka Buksovci zadnjih godina...
    GAGA sjecas li se "Sprdnje" hahahahahah :lolblue: cikva shiju cikva shiju hahaha
    pa Brchko,Miki Droga,Diki i Alen,SEJDO,Kambodza City eeeeeeeee...
    ne bih se složio s tobom!ima tu i gorenja,jedan dio emisije,kad pričaju s nekim.ali zavisi koga pozovu,uglavnom kad zovu narodnjake,njih izgore najstrašnije,ali kad su pričali sa inspektor blažom tu nije bilo nikakvog gorenja,ovaj se zajebava ovi se zajebavaju.cane iz partibrejkersa je normalno odradio razgovor,iako su booksovci pokušali i njega da zapale ali on se isto zajebava kad su se oni zajebavali...ocu da kažem da se njihova zajebancija ne svodi samo na gorenje naroda.
    kad su zvali eru ojdanića!naložili ga da će da ga prijave zato što krije ratka mladića i on veli ko ste u stvari!
    i kad uzmu pjesme da izmišljaju!gajo je tu neprevaziđen!imaju li još emisije na montenu!
    4' 33''

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by *monte*
    Brcko jeste super i mnogo pametan..ali ekipa iz Republike Zabjelo i nisu toliko.
    Bice da ovi nisu zavrsili neke fakultete ka' akademici iz TBOK :lolblue:
    Prelistajte ponekad,ako imate,Novine Od Papira ili Adut pa se onda vratite na forume...Po meni buksovci su jedino bolji od Kenebeka(kome li je ono smijeshno majko mila?) i istrosheni su i to namrtvo...
    p.s. i da, obozavam humor sa ulice

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    Quote Originally Posted by *monte*
    Brcko jeste super i mnogo pametan..ali ekipa iz Republike Zabjelo i nisu toliko.
    Bice da ovi nisu zavrsili neke fakultete ka' akademici iz TBOK :lolblue:
    Prelistajte ponekad,ako imate,Novine Od Papira ili Adut pa se onda vratite na forume...Po meni buksovci su jedino bolji od Kenebeka(kome li je ono smijeshno majko mila?) i istrosheni su i to namrtvo...
    p.s. i da, obozavam humor sa ulice
    Covjek ti je fino pojasnio ja mislim.
    I slozio bih se za to humor sa ulice...to je prisutno kod svih nas.Sve one fore sto su bile u republiku
    si i ti sam provaljivao i ja i bilo ko prije nego je snimljena ijedna serija itd. :wink:

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eo izgleda da cu morat da vishe volim TBOK od ovih drugih :roll:
    Dzoni ti si to preslatko napisa ali TBOK nisu nishta drugo nego humor sa cetinjske ulice...tako da je tu samo pitanje ukusa i kome se shto vishe svidja...
    e sad ajte vi sad opet udrite praznu prichu...

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    Eo izgleda da cu morat da vishe volim TBOK od ovih drugih :roll:
    Dzoni ti si to preslatko napisa ali TBOK nisu nishta drugo nego humor sa cetinjske ulice...tako da je tu samo pitanje ukusa i kome se shto vishe svidja...
    e sad ajte vi sad opet udrite praznu prichu...
    Ajde dodji kod mene da slusamo kasete zajedno pa da vidimo o chemu je rijech...Posto nema veze njihov humor sa ulicom,mozda si jedino onaj naglasak pomijesao sa ulicom ili mozda starocrnogorski recnik
    A njihove teme su opste teme,ironija i parodija na neke dogadjaje...i ne vidim npr temu kada prigaju i zezaju neku poznatu lichnost da je tu ulichni humor itd..vec vode razgovor normalno kao i ozbiljni novinari sa dodacima priganja itd!
    Nego necemo se raspravljat
    ne kapiramo ih isto...

  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Buksovci su konZa... Chush kenebek... a ne nooo amfilohije
    Io ci credo!

    Welcome



  17. #42
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SPOJSIS
    Posts
    604
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    MENI SU NAJBOLJI ONI SA ONIM ONAKVIM NA ONO ONDA KADA SA ONIM RADE ONO DO ONOGA I NIKO NIKAD NIKOG NIKADA MISLIM CARLIN CAPLI JE NAJBOLJI SVAKO JUTRO MI POCNE SA NJIM
    OD BLATA CETE ME PRAVIT MENE BITI NECE
    http://cgm.cs.mcgill.ca/~godfried/agifs/piss.gif

  18. #43
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Desert Eagle
    Buksovci su konZa... Chush kenebek... a ne nooo amfilohije
    a nemoj mi ni kenebek dirat... Jesu TBOK No 1, ali su ovi za njima...
    WU TANG Nigga thats for something...

  19. #44
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by *monte*
    Quote Originally Posted by intruder
    eo ti nam objasni shto ej shto
    i kako to ide?
    ajde...
    Ja nemam nishta protiv Zabjelo Republike i toga humora,meni je to ok sasvim i brchko i miki droga i kamodza..lichno ih sve poznajem...znachi svi su ok.Ali ne mozesh reci da su bolji od Booksovaca npr.Jer se razlikuju,ako to neuvidjash onda ne znam koji ti je IQ!
    Booksovci imaju svoj nachin,inteligentnih fora,shala,parodija..dok Zabjelchani furaju ulichni humor.Koji je opshte poznat medju svima nama i bez njihovih serijala.Kapirash.Nisu nishta novo rekli itd!Izmislili ili kako god!
    Uporedjujete ljude sa ulice,pola njih bez shkole itd sa ljudima koji imaju iza sebe veliko obrazovanje i iskustvo... :roll:
    Jeste da nije shkola mjerilo duhovnosti...ali definitino jeste kreativnosti,tj ne mora ni to da znachi ali eto...
    Morash da znash da su Booksovci bili sa Top Listom Nedrealistom iz Sarajeva i da su ih sve poznavali i druzili sa njima To ti jasno govori...A TLN je najjacha ekipa koja je postojala i koja ce postojati!

    hahahahahaha druze genijalan si. Pitam se ko je od Booksovaca radio u GRAFITE(ko nije vidio bar jedan broj GRAFITA, molim da se ne ukljucuje u raspravu) Booksovci su posatli alternativni umjetnici koji vise kritikuju glupost nego stvarnost. A sad malo o obrazovanju: Miki droga je zavrsio likovnu akademiju, Chika Shomi gimnaziju podgorichku, Brchko-ja mislim knjizevnost ali nisam sigurna (ima knjigu objavljenu i prije svega je novinar), Zoko Bojovic - isto je novinare, a stvarno ne znam sto je zavrsio ali voljela bih da nadjem covjeka koji ima bolju retoricku sposobnost od njega... ne znam jos ko se pominje..
    Anw, sigurno su tebi Booksovci blizi zbog Cetinja, ka sto su nama Zabjelo Republika zbog Podgorice. A Zabjelo Republika, ne da su toliko novog rekli nego u obicnoj zajebanciji rijetko da mozes a da ne pomenes neku njihovu foru. Fore su sa ulice, a ne sa katedre, no mora da vi na Cetinje mislite da treba bit skolovan za sprdanje sa narodom, a ne sa drustvom i stvarnoscu kao sto radi Zabjelo Republika.
    Evo momci osnivaju RADIO SKADAR, snimaju film, izdaju Shomijeve misli itd.bez banke jedne i bez zelje da sto zarade. Ne kazem-volim ja booksovce, ali se mora znat sto je alternativa a sto komercijala!

  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ziva istina

  21. #46
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kazahstan(Selo u Kuchima)
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja ne znam da li je neko od booksovaca "radio u grafite" ali sam sasvim siguran da su umnogome doprinosili kvalitetu te novine. Bilo je njiohovih clanaka, da ne pominjem cuvene sastave...
    e sad, vjerovatno nisu bili stalno zaposleni...
    Shto se tiche svih tih humorista koje ste nabrojali, nisu nishta bolji od nekolicine likova iz grada koji nisu medijski eksponirana ali koji su svakako puni humora i zdrave shale. U sushtini svi oni koriste svoj medijski prostor da iznesu humor upravo tih ljudi i svih nas. Mogu svi ti momci iz "zabjela" da budu operisani od humora i da jednostavno pokupe anegdote i poshalice i prenesu ih...
    Humor se ne ogleda samo u "provaljivanju" i "bachanju" vec provaljenjih fora vec ima neshto u retorici, lucidnosti... No, valjda ne doimamo svi to na isti nachin...
    Volim i ja humor sa ulice, samo treba i to razlikovati od ulicarskog humora.
    ne zeleci da dajem prednost nikom od pomenutihhumorista, napomenuo bih da su i booksovci alternativna organizacija i da su uradili neshto shto se zove "korak naprijed". Oni su u stvari "probili" taj nachin zajebancije koji je danas sve vishe popularan i iz tog razloga je to sad komercijala. Prije 7-8 godina,to nije bilo bash toliko komercijalno.
    Ovdje vi sad mozete razglabati do u nedogled o podgorickom, cetinjskom ili nekom trecem humoru, ali za mene licno je to prazna prica.
    Meni je najsmjeshnije shto se sad poteze prica i rasprava iz razloga shto su jedni cetinjani, a drugi zabjelcani...
    Meni je licno zabjela i glupave price o republici pun *****, isto tako mi je pun ***** cetinjske fale i dizanja u nebo sa prijestonicom, ali humor ni jedan ni drugi ne mogu osporiti jer je fenomenalan. dodushe, ovaj prvi nije samo zabjelski vec je podgorichki, no ajd'
    Shto se tiche obrazovanja, ima jedna fina izreka "
    "Nema budale do shkolovane budale"
    -------------------
    I sve te humoriste koje ste pomenuli da popnete jednog na drugog ne mogu se porediti sa Nadrealistima... (jes da im fore smrde na sarajevski nacin razmishljanja, ali su majka :P

  22. #47
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,395
    Thanks Thanks Given 
    2,827
    Thanks Thanks Received 
    4,712
    Thanked in
    2,481 Posts

    Default

    [size=6][/size]BUKSOVCI SU ZAKON I OSTACE NAJBOLJI . NIKO NECE MOCI DA SE POREDI SA NJIMA :!:
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  23. #48
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelly
    ja ne znam da li je neko od booksovaca "radio u grafite" ali sam sasvim siguran da su umnogome doprinosili kvalitetu te novine. Bilo je njiohovih clanaka, da ne pominjem cuvene sastave...
    e sad, vjerovatno nisu bili stalno zaposleni...
    Shto se tiche svih tih humorista koje ste nabrojali, nisu nishta bolji od nekolicine likova iz grada koji nisu medijski eksponirana ali koji su svakako puni humora i zdrave shale. U sushtini svi oni koriste svoj medijski prostor da iznesu humor upravo tih ljudi i svih nas. Mogu svi ti momci iz "zabjela" da budu operisani od humora i da jednostavno pokupe anegdote i poshalice i prenesu ih...
    Humor se ne ogleda samo u "provaljivanju" i "bachanju" vec provaljenjih fora vec ima neshto u retorici, lucidnosti... No, valjda ne doimamo svi to na isti nachin...
    Volim i ja humor sa ulice, samo treba i to razlikovati od ulicarskog humora.
    ne zeleci da dajem prednost nikom od pomenutihhumorista, napomenuo bih da su i booksovci alternativna organizacija i da su uradili neshto shto se zove "korak naprijed". Oni su u stvari "probili" taj nachin zajebancije koji je danas sve vishe popularan i iz tog razloga je to sad komercijala. Prije 7-8 godina,to nije bilo bash toliko komercijalno.
    Ovdje vi sad mozete razglabati do u nedogled o podgorickom, cetinjskom ili nekom trecem humoru, ali za mene licno je to prazna prica.
    Meni je najsmjeshnije shto se sad poteze prica i rasprava iz razloga shto su jedni cetinjani, a drugi zabjelcani...
    Meni je licno zabjela i glupave price o republici pun ku***, isto tako mi je pun ku*** cetinjske fale i dizanja u nebo sa prijestonicom, ali humor ni jedan ni drugi ne mogu osporiti jer je fenomenalan. dodushe, ovaj prvi nije samo zabjelski vec je podgorichki, no ajd'
    Shto se tiche obrazovanja, ima jedna fina izreka "
    "Nema budale do shkolovane budale"
    -------------------
    I sve te humoriste koje ste pomenuli da popnete jednog na drugog ne mogu se porediti sa Nadrealistima... (jes da im fore smrde na sarajevski nacin razmishljanja, ali su majka :P
    ne bih dodao nista vise

  24. #49
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tbok su bez premca u cg mada se i kod njih dosta osjeca provincijska ogranicenost.
    pedja nije los a kenebek je jadan.

  25. #50
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni su Zabjelcani blizi od Cetinjana, iako sam rodjena na Cetinje, ali u sustini dobro je sto imamo i jedne i druge.

    Pi kako me ne voli ovaj Hombre... Ni Mikelly me ne voli... smrc
    Ja vi ojdoh na odmor pa da vidim s kim cete se saT svadjat! Posebno Hombre!

    Evo, posto najvise post-ujem na SVE I SVASTA osjecam duznost da se pozdravim preko ovog topica i da porucim Mikellyju kad god pusti "Ruzo ruska" da me se $eti , a Hombre da cuva ledja jer moze neko da mu skoci na njih kad se namjanje nada

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •