Page 1 of 6 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 139

Thread: Lijecenje seksom

  1. #1
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Lijecenje seksom

    Muskarci koji se zhale da ih zene stalno ostavljaju, bi pored ostalog, trebalo da razmisle i o svojim seksualnim performansama, jer zena muskarca ne ostavlja bez dobrog opravdanog razloga, od kojih jedan od najvaznijih moze biti seks u ovo doba kada zene posjeduju svijest da i one imaju pravo na seksualno zadovoljstvo.

    Polni organi muskarca i zene (penis i vagina) su gradjeni tako, da poput dlanova i tabana sadrze nervne zavrsetke svih tjelesnih organa, tako da seskualni cin predstavlja kompletnu masazu cijele covjekove unutrasnjosti, i zato moze donijeti toliko zadovoljstva, ili pak zenskog nezadovoljstva ako to muskarac lose radi.

    Jer, muskarcima je u seksu lako da se zadovolje, ali zadovoljstvo zene zavisi od muskarcevih sposobnosti, njegove svijesti i nesebicnosti...

    Ako on to ne radi kako valja, zena ce biti nezadovoljna, a moze cak i fizicki da se razboli ako je on tokom seksa ne provodi do kompletnog orgazma, no je cesto ostavlja na nekom nekompletnom nivou..

    Kompletan zenski orgazam podrazumijeva da se ona potuno smiri i ne 'trazi jos'.
    Za razliku od muskog, koji je vrlo jednostavan i sadrzi samo jedan ocigledni vrhunac, zenski orgazam je sastavljen od nekoliko vrhunaca i malih smirivanja, da bi se tek nakon poslednje faze zena potuno smirila i opustila, i pustila momka na miru..

    Devet faza zenskog orgazma:

    1. faza djeluje stimulisuce na pluca, i ona se kod zene manifestuje time sto ona uzdise i pocinje da luci pljuvacku.

    2 faza - stimulise srce , i manifestuje se time sto zena pocinje jezikom da ljubi muskarca.

    3. faza - stimulise slezenu, zeludac i gusteracu, u kojo fazi se zenski misicu aktiviraju i ona grabi i cvrsto drzi muskarca.

    4. faza - stimulise bubrege i mokracni mjehur - i to je faza u kojoj zena po prvi put tokom odnosa dozivi niz vaginalnih grceva i pocinje da luci sekrete.

    (Ovu fazu mnogi smatraju za zenski vrhunac i vrlo je cesto da muskarac tu stane, ali to je greska, to jos uvijek nije zenski kompletni orgazam; medjutim nakon sto je dosla do ove, i namanji sledeci muskarcev pokret je moze prevesti do sledece razine)

    5 faza - stimulise kosti - zenini zglobovi se opustaju i ona pocinje gristi muskarca

    6 faza - stimulise jetru i zivce - zena se obavija oko muskarca rukama i nogama

    7 faza - stumilise krv - zena je 'u delirijumu' i pokusava dodirnuti musakrca posvuda.

    8 faza - stimulise mishice - zenini misici se potpuno opustaju, ona jos jace grize muskarca..

    9 faza - zena je potpuno energizovana, opusta se potpuno, potpuno je otvorena prema muskarcu i potpuno mu predana...
    ....
    (ovo je izvadjeno iz knjige "Tao ljubavi" Dr. Stephena Changa)

    Da napomenem da muskarac ne treba biti neki posebno izvjezbani guru da bi zenu proveo do kompletnog orgazma.
    Najvaznije je da je dovede do 4. razine, a nakon toga moze da je sprovede kroz ostale razine cak i ako je vec ejakulirao, pod uslovom da ostane u njoj do njenoga kraja..

    Pored toga sto postoje razliciti nivoi orgazma koji stimulise razlicite tjelesne organe, i sami seksualni organi su gradjeni tako da u pojedinim svojim dijelovima sadrze nervne zavrsetke unutrasnjih organa, pa se svi ti momenti mogu koristiti u lecenju seksualnom terapijom.

    Znaci, los seks moze dovesti do oboljenja nekih organa, dok dobar seks moze da ih izleci.
    Last edited by odli; 13-03-08 at 13:03.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  2. #2
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,597
    Thanks Thanks Given 
    7,532
    Thanks Thanks Received 
    4,606
    Thanked in
    1,783 Posts

    Default

    Pa sad neka kazhe " ne mogu dragi nocas boli me glava "...
    #fakenews

  3. #3
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Pa sad neka kazhe " ne mogu dragi nocas boli me glava "...
    hehehe a mozda je "boli glava" jer se prethodno lose pokazao?
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  4. #4
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,597
    Thanks Thanks Given 
    7,532
    Thanks Thanks Received 
    4,606
    Thanked in
    1,783 Posts

    Default

    Ako se loshe pokazao onda nema shta da je boli glava, nego neka odleprsha...
    #fakenews

  5. #5
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobar je za migrenu. Provjerena info
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  6. #6
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    a to je aisaj zato sto se u toku seksa luci hotmon koji je 90 posto sastojak svih analgetika , eh da , meni je recimo seks los ako je cura losa, kolko god se nekad trudio postoje pasivne curice koje bi da se sto manje mrdaju i aktiviraju i misle da je seks nesto sto eto tako reda radi treba , hah odli dirkiminatoru jedan , napadas nas, jer si ti imala neko licno lose iskustvo
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  7. #7
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zna Aisa zasto ej to Dragi sparco...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  8. #8
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    hah odli dirkiminatoru jedan , napadas nas, jer si ti imala neko licno lose iskustvo
    dje sam vas ja napala :shock:

    pisem ovo jer mi muka da slusam momke koji se nonstop po forumu zale na zene a ne shvataju da su oni glavni u musko-zenskim odnosima

    a ja nisam imala neko posebno lose licno iskustvo, tako da mogu da potvrdim navode iz gorenjeg teksta..
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  9. #9
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja nikad zdraviji nisam bio no sad od kad nemam djevojku

  10. #10
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    e ne volja ti je da si iznenadno ozdravio, i ja bi na voje mjesto hahahahahha ;p
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  11. #11
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo jednog korisnog 'tip-a' :

    vrh penisa sadrzi nervne zavrsetke srca i pluca, tako da ko ima srcanih problema i visok pritisak, neka ne nadrazuje preterano samo vrh penisa..
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  12. #12
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Pa sad neka kazhe " ne mogu dragi nocas boli me glava "...
    Jedan stari vic u čast te rečenice "Ne mogu noćas boli me glava":

    Muju se svako veče radile sexualne radnje a mrčna Fata kako je po cijeli dan redila legne u krevet i kada bi je on pitao da se sexaju ona na to: "Ne mogu noćas boli me glava". I tako iz dana u dan.
    Pođu oni jednom prilikom u zološki vrt i ispred kaveza sa gorilom veli Mujo: "Ajde Fato malo pali ovog majmuna da vidimo kako će reagovati". I tako se ona uvijala skidala majicu i pokazivala majmunu grudi, mazila se i kada se majmun očigledno napalio ubaci Mujo nju u kavez kod njega i zatvori. A Fata će: "Vadi me ba Mujo odavde jesi lud?" A on će joj na to: "Aj sad njemu reci da te boli glava"
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by AisaJ View Post
    Dobar je za migrenu. Provjerena info
    + je dobar za ten
    ubija nervozu, uklanja stres...
    ma... naprosto je divan
    :yipiiii:
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  14. #14
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zippy View Post
    + je dobar za ten
    ubija nervozu, uklanja stres...
    ma... naprosto je divan
    :yipiiii:
    E nisam znala da je za ten dobar.... To priznajem. Za ostalo se slazemo.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  15. #15
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    vidj ovijeh zena, eto odje ovako,na drugi topic nema seksa i muskarci ne valajju, pa opet ovako i onako, eeeeeeeeeeeee ko ce ovo sve pofatat
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  16. #16
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    vidj ovijeh zena, eto odje ovako,na drugi topic nema seksa i muskarci ne valajju, pa opet ovako i onako, eeeeeeeeeeeee ko ce ovo sve pofatat
    Sparco, što si bijesan toliko na žene u zadnje vrijeme? Stislo, jel, a ni jedna se ne da? Evo proljeće stiže, sad će počet stege da labave.
    Never Complain, Never Explain

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    vidj ovijeh zena, eto odje ovako,na drugi topic nema seksa i muskarci ne valajju, pa opet ovako i onako, eeeeeeeeeeeee ko ce ovo sve pofatat
    e od mene nisi mogao cut/procitat nista osim rijeci 'fale o ovoj temi
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  18. #18
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Tip Nr 2

    Vagina je vrlo elastican organ, ali ima svoje granice pod odredjenim uslovima, tako da ce npr. samo vrlo zaljubljena zena uz vrlo pazljivog muskarca moci da istolerise penis koji joj je prevelik..

    Za trajni seksualni sklad, bitno je da zena i muskarac imaju polne organe koji si medjusobno odgovaraju po velicini.

    Kada je vagina premala za penis, muskarac u tome obicno uziva, ali za zenu je takav odnos bolan i u mnogo je vecoj opasnosti nego ostale zene da dobije rak grlica materice. Ako zena ne zeli da ostavi takvog muskarca, trebalo bi da on podvezuje penis pri korijenu da joj ne bude prevelik, ali to onda obicno njemu nije prijatno, tako da takav par nema bas sjajne sanse za srecan opstanak veze..

    Ako je penis premali, zena a i muskarac ne mogu kompletno da uzivaju, a takodje imaju i nesto povecanu opasnost od srcanih ili plucnih oboljenja, jer vrh penisa i kraj vagine obiluju nervnim zavrsecima srca i pluca, koji se ne stimulisu pri takvom seksualnom odnosu..
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    samo vrlo zaljubljena zena uz vrlo pazljivog muskarca moci da istolerise penis koji joj je prevelik
    He, znaci li to da se sa zaljubljenoscu povecava elasticnost vagine?!? Mislis da ce zaljubljena zena tolerisati pucanje koze iako nije mazohista?!?
    Quote Originally Posted by odli View Post
    Za trajni seksualni sklad, bitno je da zena i muskarac imaju polne organe koji si medjusobno odgovaraju po velicini.
    Kakav znacaj seksualni sklad ima za ljubav? Napisala si mnogo puta da seks i ljubav nisu povezani. Ovdje prakticno pokazujes da ako nema seksualnog sklada onda postoji opasnost po zdravlje. Da li je moguce da ima seksualnog sklada bez ljubavi? Da li je moguc ljubav bez seksualnog sklada?
    Quote Originally Posted by odli View Post
    Kada je vagina premala za penis, muskarac u tome obicno uziva, ali za zenu je takav odnos bolan i u mnogo je vecoj opasnosti nego ostale zene da dobije rak grlica materice. Ako zena ne zeli da ostavi takvog muskarca, trebalo bi da on podvezuje penis pri korijenu da joj ne bude prevelik, ali to onda obicno njemu nije prijatno, tako da takav par nema bas sjajne sanse za srecan opstanak veze.
    Premala vagina moze da bude u dva smisla, preuska i preplitka. Preuska dovodi do pucanja koze, a preplitka do ostecenja unutrasnjih djelova, npr. grlica maternice. Medjutim, ako je preplitka onda muskarac ne mora da prodire do kraja i nece biti ostecenja i nece biti mogucnosti da se razviju maligne celije. Inace, nisu cesti slucajevi da je penis tolike velicine da izaziva povrede, vec je problem u grubosti u seksu. ... I ovdje direktno pominjes da veza zavisi od seksualnog sklada iako veza moze da pociva na ljubavi, a ne na potpunoj seksualnoj kompatibilnosti.



    [IMG]file:///C:/WINDOWS/TEMP/moz-screenshot-20.jpg[/IMG]
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  20. #20
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nihile, ja stalno pricam da je ljubav univerzalna kategorija, a za intimnu vezu da itekako treba da postoji i seksualni sklad i zadovoljstvo.

    Ostali odgovori kasnije, sorry sad nemam kad, trcim...
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  21. #21
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    odli pricaj sa njim tek kad izgubi nevinost, i ne maltretirajte nas odje sad filozofi, nego elem nikolina, nije vala, no tako mi dodje da vas piljkam, ja da mi se ove moje odrec najsrecniji bi bio, ja sam skapirao da sam bez seksa najsrecniji
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    odli pricaj sa njim tek kad izgubi nevinost, i ne maltretirajte nas odje sad filozofi, nego elem nikolina, nije vala, no tako mi dodje da vas piljkam, ja da mi se ove moje odrec najsrecniji bi bio, ja sam skapirao da sam bez seksa najsrecniji
    Sinak, nemo da izazivas jer cu da ti pravim malu djecu. :lolblue:
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  23. #23
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Vagina je vrlo elastican organ, ali ima svoje granice pod odredjenim uslovima, tako da ce npr. samo vrlo zaljubljena zena uz vrlo pazljivog muskarca moci da istolerise penis koji joj je prevelik..

    Za trajni seksualni sklad, bitno je da zena i muskarac imaju polne organe koji si medjusobno odgovaraju po velicini.

    Kada je vagina premala za penis, muskarac u tome obicno uziva, ali za zenu je takav odnos bolan i u mnogo je vecoj opasnosti nego ostale zene da dobije rak grlica materice. Ako zena ne zeli da ostavi takvog muskarca, trebalo bi da on podvezuje penis pri korijenu da joj ne bude prevelik, ali to onda obicno njemu nije prijatno, tako da takav par nema bas sjajne sanse za srecan opstanak veze..
    Hahah ne no najbolje masnicu da veze pa ka poklon da dodje

    Zato ja partnerku dzentlmenski pustim gore pa nek sjedne kolko joj odgovara dobro meni dobro njoj

  24. #24
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rastafer View Post
    Zato ja partnerku dzentlmenski pustim gore pa nek sjedne kolko joj odgovara dobro meni dobro njoj
    Hehe solomonsko rjesenje, ali ko ce stalno biti u jednom te istom polozaju...
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  25. #25
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa dobro moze da bude gore na krevetu na stolici na kaucu na fotelji a mogu i da je nosim...

Page 1 of 6 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. + ili - = ?
    By nihil in forum Sex i erotika
    Replies: 35
    Last Post: 13-04-05, 18:59

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •