Page 3 of 18 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 51 to 75 of 427

Thread: NBA official topic

  1. #51
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Malo nam je zamro ovaj topic, pa da ga osvjezimo sa par informacija..

    Prvo sa jednom starom.
    Dirk Nowitzki povrijedjen, odsustvovace barem 2 nedjelje, a Dallas pada sve nize i nize. S obzirom da od dolaska Kida nisu uspijeli da dobiju nijedni ekipu sa pozitivnim skorom, a do kraja igraju sa jos 6 takvih, moglo bi im se vrlo lako desiti da se ne plasiraju za play-off. Sinoc su izgubili od Denvera, koji ih je zgazio u drugom btw..za par dana igraju sa SFW, a znamo da su im oni pencilin..

    Vrhunska tekma veceras u Bostonu, u kojoj su Celticsi odrzali pravu malu lekciju Hornetsima i jos jednom potvrdili sampionske aspiracije..

    March Madness ulazi u zavrsnu fazu. Klinci igraju vrhunsku kosarku, pa ako neko ima mogucnosti da prati, toplo preporucujem..
    roll tide

  2. #52
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    ma kakav MJ, o njemu mogu samo da sanjaju i Brajant i Lebron. Ne zaboravite da je MJ donio Cikagu one titule skoro sam, pa niko od igraca iz Cikaga nije bio vrijedan pomena osim njega. Pipen je bez MJa bio ocaj zivi, rodman znao uhvatit 15 lopti i to je to. Pjel je bio Stiv Ker, centar onaj australijanac cini mi se, ne znam kako se zvase, ali pojma nije imao. Lebron i Kobe sa mnogo jacim suigracima ne mogu napraviti sto je MJ mogao. Batalite se poredjenja sa njim
    Nju Orlians sinoc fantastican, sad su prvi na zapadu, i ako ostanu do kraja, eto za Pola MVP titula cini mi se... Hjuston je potpuno puko, dok je trajao niz trajao je, sad pokazuju koliko su jaki protiv jacih ekipa, ne mogu nikoga od njih dobit.
    Scottie Pippen je, vrlo moguce, bio drugi najbolji igrac lige u tom vremenu. Posebno tamo '95. i '96., kada je bio gotovo uz rame Jordanu. Nevjerovatno je bio kompletan. Visok, brz, snazan, prosto nevjerovatnih fizickih predispozivija za to vrijeme. Davao je po 25 poena po mecu, a bio ubjedljivo najbolji defanzivac NBA lige sto se tice igre 1 na 1. Nemoguce ga je uporediti sa jednim danasnjim igracem. Po suvom talentu, valjano poredjenje bi bio Tracy McGrady, ali Pippen je bio jos bolji. Ron Harper je bio godinama jedan od najboljih bekova u ligi, ali se u Chicagu podredio kolektivu pa se po brojkama iz Bullsa ne moze prepoznati kvalitet. Dennis Rodman je bio jedan od najboljih centara/krila lige, covjek koji je doktorski cuvao centre poput Mourninga i Kempa koji su tada bili prave zvjeri. Covjek je biljezio preko 10-11 skokova po mecu lagano. Svojevremeno i preko 15. Toni Kukoc je ponajbolji Evropski igrac sveh vremena. Visok, odlican atleta, sjajan suter sa nevidjenim IQ-om i osjecajem za igru, a mislim da je u NBA dobio i nagradu za najboljeg sestog igraca jedne godine. Steve Kerr nije bio neka sila, ali uvjek je bio jedan od najboljih sutera lige za 3. Mislim da cak ima i najbolji procenat za 3 u istoriji NBA, ili tako nesto, nisam siguran. Prije bih rekao da je Jordan imao maltene najbolje moguce saigrace.

    Zato, ne znam cemu ovakve tvrdnje. LeBron je, inace, odveo prosle godine ekipu u finale sa najgorim saigracima koje je jedan superstar ikad imao. Ako znas nekog goreg, reci nam. Ali je tesko naci, jer su u pitanju imena poput Pavlovica, Gibsona, Ilgauskasa, Goodena, Snowa, itd. Evo, Cavsi su se pojacali malo, ali to ipak nije ni blizu. Recimo da sad LeBron ima ekipu koja je kao Bullsi nekad ali bez Pippena .
    Liberty and justice

  3. #53
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ckamalama View Post

    March Madness ulazi u zavrsnu fazu. Klinci igraju vrhunsku kosarku, pa ako neko ima mogucnosti da prati, toplo preporucujem..
    Moji Cardsi dobro guraju, ali tesko je protiv ovakve Caroline. Nista, nadam se da ce Hansbrough imati lose
    Liberty and justice

  4. #54
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bad Boy View Post
    Moji Cardsi dobro guraju, ali tesko je protiv ovakve Caroline. Nista, nadam se da ce Hansbrough imati lose
    Odlican je Louisville, jako me svidja Pitinova percepcija kosarke, posebno odbrane.
    Ali u pravu si za NC, prejaki su, dobise ih lagano veceras, 83:73. Mislim da su najveci favoriti ove sezone i iznenadio bih se ako ga ne osvoje. Mada i Kansas i UCLA imaju jako dobre ekipie, ali nekako mi je North Carolina najkompletnija od svih.
    roll tide

  5. #55
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    NCAA: Kanzas dočekao titulu nakon 20 godina


    Trojkom Marija Čalmersa u posljednjim sekundama utakmice Kanzas je izborio produžetak u kojem je pregazio Memfis, slavio sa 75:68 i okitio se prvom NCAA titulom u posljednjih 20 godina.
    roll tide

  6. #56
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Podgorica,Republika Zabjelo
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Što je sigurno,sigurno,sačekaćemo za tu priču još sedam dana...

  7. #57
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovjerio je (MVP titulu) napokon danas protiv SA..kakvo pranje..
    roll tide

  8. #58
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Play-off se polako zahuktava, ajmo malo komentara...

    Sunsi propustise da dobiju Spurse u prvoj utakmici i zakomplikuju situaciju, tako da je sad vec 3:0 za Parkera i kompaniju i tu vise nema spasa. Jasno se vidi kako su dodali gas kad treba i opet ce bit "team to beat" na Zapadu pored svega...

    Paul i druzina razbise Dallas kuci, al'nece ni Dallas kiksati doma tako da se ocekuje ova serija da potraje malo duze.

    Lakersi lagano za sad. Denver je ipak prelak zalogaj...

    Houston ne moze u play-offu bez Minga, sto Utah dobro koristi i salje Rocketse doma brzo.

    Na Istoku Detroit krenuo uzasno i prepotentno, i morace mnogo da se potrude protiv mlade i poletne Phile...

    Celticsi odradjuju protiv Atlante, pa i da izgube i drugu u Atlanti sto ima veze, da se malo zagriju za duel sa Cavsima koji nocas dolazi do 3:1 i 90% je prosao.

    Jos je rano za prognoze al'bi trebalo finala Zapada bit San Antonio - LA, dok ce bit zanimljivo na Istoku i tesko je nesto prognozirat. Bit ce vrlooo interesantna serija Bostona i Clevelanda u Istocnom polufinalu, pa da vidimo je li LeBron zaista Superman i moze li sto Bostonu...
    Last edited by kamei; 27-04-08 at 19:39.
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  9. #59
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    461
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sixersi peru detroit ponovo. pocinjem da mislim da su u stvari bolja ekipa. a prilicno sam siguran da je andre miller marka za ovog naduvanog billupsa.

  10. #60
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Detroit lagano protiv 76ersa veceras. Philadelphia je ekipa koja ima jako slab half-court offense, tako da je Pistonsima dovoljna samo malo jaca odbrana da ovu seriju privedu kraju. Ako pak dozvole sebi jos jedno off vece i puste ih da se rastrce mogli bi sebi bez potrebe zakomplikovati zivot iako su barem 50% bolja ekipa.

    Sunsi oprali Spurse za 1-3. Zao mi je sto u finalu zapada necu gledati okrsaj Big Cactus a i Kobeja, to bi bila serija za NBA antologije.

    Hornesti pregazili Dallas za 3-1, u sred Dallasa. CP3 izrasta u jednog od najboljih playmakera ikad. Kako sa lakocom igra decko pa to je zvek.

    Prerano je za neku prognozu zapada, dok je na istoku Bostonu otvoren put do finala. Sparsi, Hornetsi, Utah i Lakersi imaju po 25% sansi da igraju finale. Toliko su ove 4 ekipe izjednacene, da ne bi bilo nikakvo iznenadjenje bilo koja od njih da zaigra u finalu. Ipak, sto zbog iskustva, sto zbog Kobeya, blagu prednost mislim da imaju SA i lakersi.
    roll tide

  11. #61
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    461
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Po meni nije nista sigurno za Detroit. Drugim rijecima, trebaju dobro da se pomuce da bi ih dobili u ovoj seriji.

    Bostona ce u drugoj rundi ici na CLeveland koji igra dobro u playoff-u. Vidjecemo kako ce to ici, jer ih je Cleveland znao oprati u regularnom dijelu sezone...

  12. #62
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Podgorica,Republika Zabjelo
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da će Boston lagano preko Klivlenda,ipak Le Bron nema pomoćnike,a ova trojica imaju i Kasela i dovoljno tijela pod košem da bi parirali onim kukuruzima Klivlenda.Mislim da bi mnogo zanimljivije bilo sa Washingtonom koji ima tri all star igrača i sasvim solidnu klupu,ali nemaju ništa u glavi,što je pokazala utakmica od sinoć...Boston bi mogao da se namuči sa Detroitom jer ja i dalje mislim da ekipa sastavljena od luzera ne može biti prvak bez obzira na kvalitet,ali sada imaju Kasela koji je zadužen i za svlačionicu i prije svega za KG-evo raspoloženje na terenu...

    Prvak će opet doći sa Zapada,kako god se okrene,to može da spriječi samo neka povreda nekog ključnog igrača u finalu,realno bilo bi jako loše da prvak dođe sa Istoka,prije svega zbog loših ekipa,ipak je Zapad sito i rešeto i šteta za NBA ligu da su se ovako stvari polarizovale...

    Po meni SAS je ipak najveći favorit,imaju sve što je potrebno,namazani su i više nego što im realno treba,a i Dankan je počeo da plače kod sudija...uglavnom,mnogo dobar plej of,konačno će se desiti i da se Dalas vrati na mjesto koje zaslužuje i da Kjuban shvati da se klub ne vodi onako kako je on zamislio...

    Mislim da će NBA biti sve zanimljiviji,malo smo se makli sa opakog defensa,ima mnogo više run & gun ekipa,mnogo više se pažnja obraća ka napadu,što mora da izadje na dobro...

  13. #63
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    461
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    uz sav respekt, cleveland je puno bolji od washingtona. prvo, sam lebron je bolji od 3 prosjecna all stara. a drugo, i puno vaznije, cavsi vec trecu godinu za redom izbacaju wizardse...

    zasto je jako lose da prvak bude sa istoka? boston ima jednu od najjacih ekipa koju je NBA gledala u poslijednjih 10 godina. po meni je boston cak i favorit protiv bilo koga sa zapada. i jos jedna stvar - zapad je godinama puno jaci, ali su detroit i miami ipak nasli nacin da osvoje titulu. sveukupno je zapad 5 puta bolji od istoka, ali se uvjek nadje jedna ekipa koja moze da pomrsi racune...
    Last edited by lee_sharpe11; 28-04-08 at 11:33.

  14. #64
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Prsljen, ti se namlati u jednom postu sto neki forumasi nisu u 1000 postova... Ekipa sastavljena od luzera? Pricacemo o tome za cetrdesetak dana. Boston je favorit broj 1, mada su iznenadjenja uvijek moguca. SA ce tesko preko Lakersa, mada je tu sve moguce.
    BTW, pojasni sta si mislio pod tima da je Casel zaduzen da KGevo raspolozenje na terenu? Pa on nije u stanju da kontrolise svoje raspolozenje, a prvi put cujem da je potreban neko da kontrolise KGevo...

  15. #65
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    461
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    KG jeste komplikovan tip, istina je da Cassell fino na njega utice. Jaki su Celtsi, mnogo jaki...

  16. #66
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pa to znam i ja, Garnet obozava Casela, on je dosta uticao na njegov dolazak u Boston, ali daleko od toga da je zaduzen za njegovo raspolozenje

  17. #67
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    461
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "KG-evo raspolozenje na terenu" - ovo stvarno jeste jak biser, kad bolje razmislim . a opet cu ponoviti u vezi clevelanda - daleko od toga da ce boston da ih lako dobije. lebron je prosle sezone do finala odveo jednu od najgorih ekipa u ligi (ne racunajuci njega). ove godine su puno bolji, imaju po dva igraca na svakoj poziciji, konacno imaju sutere koji pogadjaju sa svih pozicija...

  18. #68
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U svakom slucaju, Clevelanda ce bit mnogo tesko dobit od strane bilo koga. Ove godine LeBron ima citavu ekipu sutera oko sebe sto smo vidjeli sinoc koliko je bitno, i defanzivno su jaka ekipa a svi znamo da odbrana osvaja titule.

    Sto se tice Detroita, oni su malo prepotentno usli u seriju, al'doce stvari na svoje kad se malo uozbilje, eto dobise drugu u Phili vec i mislim da dolaze do finala Istoka bez nekih vecih problema jer ne vidim u Orlandu neku veliku prepreku.

    Na Zapadu ne vidim da NO moze do finala, koliko god mocan Paul bio... Sjajnu kosarku igraju itd, ali za nesto vise nemaju iskustva a i materijala, prvenstveno mislim pod kosem gdje im je Chandler slaba tacka... Covjek potpuno zavisi od Paulovih asistencija inace je neupotrebljiv u pozicionom napadu. Ok, mozda za njihovu igru on je dobar al'opet kad bude stani pani trebace im nesto konkretno. Osvjezenje su veliko ove godine ali nekako ne vidim da mogu dobit jedan iskusni SA 4 utakmice, koji prakticno moze da igra sa 12 igraca u rotaciji i ima na svakoj poziciji fenomene tipa Parker, Ginobili, Duncan.

    LA - SA za mene finale Zapada, a nisam siguran vise u Boston jer Cavse ce tesko bit prec. We shall see.
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  19. #69
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U sljedecoj rundi cemo vidjeti koliko mogu Hornetsi. Alo uspiju da izbace SA u polufinalu zapada, e onda su stvarno mnogo jaki..

    Na konto price o sampionu sa istoka..
    Boston ima 24-5 skor protiv ekipa sa zapada, sto je skor koji nijedna ekipa sa zapada nema sa ekipama sa istoka.
    Posebno mi je impresivan bio Texas Sweep, kada su u 3 uzastopne utakmice road tripa oprali SA, Dallas i Houston, sto niko nije napravio jos od vremena mocnog Sacramenta.
    Zapad jeste mnogo jaci od istoka, ali nije nemoguce da najbolja ekipa bude upavo sa istoka..
    roll tide

  20. #70
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jeli moguce da ima dajrektnih prenosa na OBN?odavno imam total i danas saznah od druga da je gledao valjda lejkerse prije neki wikend na isti.a kako kasnim sto je to...
    1993-2020

  21. #71
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ILEW View Post
    jeli moguce da ima dajrektnih prenosa na OBN?odavno imam total i danas saznah od druga da je gledao valjda lejkerse prije neki wikend na isti.a kako kasnim sto je to...
    KNOCK KNOCK, anybodyy homeee. :mrgreen: Mada nisu direkt nego odlozeni prenosi.
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  22. #72
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    461
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sto se hornetsa tice, zaista nisam siguran. ja, licno, cijenim da je dallas i dalje jedna od najboljih ekipa lige, a hornetsi ih opet prilicno lako dobijaju. mnogi od vas misle da ce san antonio recimo da ih lagano pobijedi, ali, not so fast on that one! prvo, mislim da onaj chandler moze fino da cuva duncana. naravno, daleko od toga da ce ga zaustaviti, ali moze masu da mu zasmeta. a samo gledajte kako ce chris paul da unisti parkera, sto je od prilike kljuc, jer je upravo parker razlika koju SA ima u odnosu na ostale timove. mada, licno mislim da do ovog duela nece docu. utah je jaca od new orleansa...

  23. #73
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    /\ /\ /\

    Utah ide na Lakerse, A NO na SA..tako da ces imati prilike da vidis taj duel..

    Boston - Atlanta 2:2 !!!!!!!!

    Vrhunska utakmica veceras u Atlanti, odavno nisam vidio da neka ekipa odigra sa toliko srca i muda, svaka im cast!

    Lakersi lagano do 4:0, Orlando prva ekipa sa istoka u drugoj rundi, 4:1.
    roll tide

  24. #74
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Podgorica,Republika Zabjelo
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    Prsljen, ti se namlati u jednom postu sto neki forumasi nisu u 1000 postova... Ekipa sastavljena od luzera? Pricacemo o tome za cetrdesetak dana. Boston je favorit broj 1, mada su iznenadjenja uvijek moguca. SA ce tesko preko Lakersa, mada je tu sve moguce.
    BTW, pojasni sta si mislio pod tima da je Casel zaduzen da KGevo raspolozenje na terenu? Pa on nije u stanju da kontrolise svoje raspolozenje, a prvi put cujem da je potreban neko da kontrolise KGevo...
    KG ima Casella da cuva loptu u završnici mečeva,taj čovjek a većina vas to dobro i zna je donio titulu Hjustonu u debitantskoj sezoni...njegov uticaj na KG je ogroman i to većina vas zna...ajmo redom,ko je od ovih igrača nešto osvojio,ko je imao pobjedničku sezonu u poslednjih 5 godina,Pierce,KG,Allen,koliko imaju pobjeda i poraza u poslednjih 5 godina,šta su uradili u plej offu u karijeri,na to sam mislio...niko ne spori njihov kvalitet,govorim o stanju duha kada treba da se riješi nešto veliko kao što je titula...i da govorimo o tome,ko je od njih dočekao da igra sezonu do kraja u poslednjih 5 godina...iskustvo i pobjednički mentalitet,tzv.know how kako kaže Dick VItale razdvaja ekstra igrače od vrhunskih,pobjednike od luzera.o tome sam pričao...

    I naravno pogledajte skor Doca Riversa kao trenera...

  25. #75
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    :lolblue:

    dobar..
    roll tide

Page 3 of 18 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Dota All-Stars official topic
    By igorm in forum Game Server CG
    Replies: 138
    Last Post: 02-07-07, 19:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •