Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 26 to 50 of 110

Thread: kecelja mu bas lijepo stoji!

  1. #26
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sigurno... Mislim da zene u vecini slucajeva pricaju da im ne treba muz koji ce da im pomaze, iz prostog razloga sto nemaju takvog, i sto nisu navikle na to, pa ne pricaju. Itekako je razlika kad te kuci saceka donekle sredjen stan, nego gomile sudja i garderobe po raznim mjestima. Ne kazem da treba sad muz ili partner da ti sprema dok si ti vani, ali se itekako ocekuje da od stana ne pravi prasadarnik dok nijesi tu, i ne slaze mini planine garderobe po sobi.

    Danas je zivot u mnogome olaksan, jer ranije se pralo sve na ruke, rijetko je dje bila masina za sudje, susenje vesa i sl. Ja cu licno vise cijeniti sjutra muzu, to sto pokusava da mi olaksa stvari, tako sto ce pazit da se ne ponasa kako se ponasao kao momak recimo, dok je majka trcala za njim(sko bude takav) i itekako ce mi znaciti ako na sebe preuzme neke poslove tipa ribanje tepiha i sl, sto i sad radi, i nimalo mu nije problem da to prizna. Neka stavi sudje u masinu, a ja kad dodjem sa posla nikakav mi problem nece biti da zavrsim svoj dio posla, i da mu vratim na neki extra lijepi nacin, za sve sto je toga dana uradio za mene. Jer zena je ipak neko ko drzi kucu na sebe, i najvise je vezana za kucju, i ne pada mi na pamet da se sjutra ocekuje od mene sve ostalo, sto bih ja recimo sa njim mogla da podijelim bez problema.
    Last edited by kuglica; 12-03-08 at 10:59.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  2. #27
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    nowhere
    Posts
    156
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja na primjer volim kad moj dragi dobije inspiraciju da napravi vecericu (to obicno slijedi poslije neke moje ljutnje,pa pokusava da mi se dodvori na taj nacin),obicno su to shpagete ili omlet...ali nikako ne bih voljela da ga vidim kako mi se 'petlja' u drugim kucnim poslovima.
    Zamisljam samo na sta bi nam kuca licila,jer sam ja ta koja ide za njim i skupljam kao usisivac sve sto posije za sobom...
    Znaci,vecerica s vremena na vrijeme ok,ali ostalo ni pod razno
    Glow in the dark...sparks up my life!!!!!!!

  3. #28
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Slusajuci uvazene dame (dobar dio vas) stekao bi se utisak da bi vam darlinzi pocrkali od gladi, krastavi od sakagije i raznih drugih (ne)higijenskih posledica

    Pa dje nalazite takve, kumim vas kapicom?
    - Ladan ko taština duša -

  4. #29
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by simm View Post
    Slusajuci uvazene dame (dobar dio vas) stekao bi se utisak da bi vam darlinzi pocrkali od gladi, krastavi od sakagije i raznih drugih (ne)higijenskih posledica

    Pa dje nalazite takve, kumim vas kapicom?
    sve zavisi od uslova (finansijskih) zivota. Ako nema novca da pojede nesto napolju, svaki bi se naucio da ponesto spremi, ali ako ima za restorane onda ce u frizideru biti samo cokolade i eventualno voca. Govorim o onima koji sami zive.
    Ja kuvanje dozivljavam kao umjetnost i nema svako talenta za to.
    Opet necemo generalizovati, jer sigurno da ima i onih koji uzivaju da nesto spreme...ali moras priznati da nije isto uzeti varjacu u ruke onda kad ti je merak ili svakog bogovetnog dana, kao nesto sto je obavezno!
    Recimo da mi nije tesko da kuvam, samo kad bi mi se famelja dogovorila sto da spremim pa da mi dan ranije spisak dostavi, a ovako...:roll::roll::roll:

    ponekad bih kompletnu kuhinju u vazduh digla
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  5. #30
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina View Post
    Niko ne veli stalno da neko nešto radi, nego da se dijele kućni poslovi.
    A nije ti :burp:i :mad: da ti stalno pereš, peglaš, čistiš, kuvaš? Bogami bi meni bilo...

    Pa dobro onda on pere sudove a ti cijepaš drva, ili on pegla a ti farbaš roletnu. Pa je li ružno? Mi ovdje govorimo o dijeljenju kućnih poslova, a šta je sa onim poslovima koje oni imaju da odrade? Hoćemo li i njih dijeliti? Hoćemo li im dodavati šarafcigere i kliješta dok zamijene gumu? Ili hoćemo li mi istu zamijeniti dok on sa posla dođe? Ako smo za sve onda skidam kapu svakoj... Ali oduvijek se znalo da muško nije da zamijeni bebi pelene ili da čisti kupatilo, a za žensko da promijeni gumicu na česmi ili crijevo od sudopere...
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

  6. #31
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    kuci
    Posts
    5,163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by makica-pakica View Post

    Pa dobro onda on pere sudove a ti cijepaš drva, ili on pegla a ti farbaš roletnu. Pa je li ružno? Mi ovdje govorimo o dijeljenju kućnih poslova, a šta je sa onim poslovima koje oni imaju da odrade? Hoćemo li i njih dijeliti? Hoćemo li im dodavati šarafcigere i kliješta dok zamijene gumu? Ili hoćemo li mi istu zamijeniti dok on sa posla dođe? Ako smo za sve onda skidam kapu svakoj... Ali oduvijek se znalo da muško nije da zamijeni bebi pelene ili da čisti kupatilo, a za žensko da promijeni gumicu na česmi ili crijevo od sudopere...
    hahaha zene zele klimu umjesto drva, roletne koje se ne farbaju, imace gume koje se ne mijenjaU i muzeve koji peru sudove, mijenjaju pelene i tako.

    zeni cu vazda da pomognem, kad treba da joj pomognem. a ne da trchim oko nje ka debil neki

  7. #32
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by makica-pakica View Post
    Pa dobro onda on pere sudove a ti cijepaš drva, ili on pegla a ti farbaš roletnu. Pa je li ružno? Mi ovdje govorimo o dijeljenju kućnih poslova, a šta je sa onim poslovima koje oni imaju da odrade? Hoćemo li i njih dijeliti? Hoćemo li im dodavati šarafcigere i kliješta dok zamijene gumu? Ili hoćemo li mi istu zamijeniti dok on sa posla dođe? Ako smo za sve onda skidam kapu svakoj... Ali oduvijek se znalo da muško nije da zamijeni bebi pelene ili da čisti kupatilo, a za žensko da promijeni gumicu na česmi ili crijevo od sudopere...
    A misliš li ti da je mijenjanje gume na česmi ili popravljanje veš-mašine svakodnevni posao? Pa te stvari se dese jednom u pola godine ili ko zna kad... A čišćenje, spremanje, pranje, peglanje, slaganje te čekaju svaki bogovjetni dan. E pa izvini, ako ja mogu da te perem, peglam, da ti kuvam - možeš i ti meni pomoć da očistiš prozore, skineš paučinu, usisaš, raširiš veš ponekad. Neću ni ja njega čekat ako mi crkne sijalica da dođe kući i promijeni je, a trebalo bi da to pripada tzv. "muškom" dijelu posla.
    Never Complain, Never Explain

  8. #33
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by makica-pakica View Post

    Pa dobro onda on pere sudove a ti cijepaš drva, ili on pegla a ti farbaš roletnu. Pa je li ružno? Mi ovdje govorimo o dijeljenju kućnih poslova, a šta je sa onim poslovima koje oni imaju da odrade? Hoćemo li i njih dijeliti? Hoćemo li im dodavati šarafcigere i kliješta dok zamijene gumu? Ili hoćemo li mi istu zamijeniti dok on sa posla dođe? Ako smo za sve onda skidam kapu svakoj... Ali oduvijek se znalo da muško nije da zamijeni bebi pelene ili da čisti kupatilo, a za žensko da promijeni gumicu na česmi ili crijevo od sudopere...
    izvini Makice, ali pitaj tate na forumu da li mijenjaju pelene.
    Mijenjaju i to sa zadovoljstvom i onda kad je neophodno! Zamisli situaciju gdje se ti i tvoj muz organizujete da radite u dvije smjene da bi jedno stalno bilo sa djetetom, sto je normalno kad imas dijete, otac nece dopustiti da mu je dijete citav dan upisano jer je njemu mrzno da promijeni pelenu.

    Mislim da ovdje ne pricamo o podjeli poslova na muske i zenske, jer ja necu sigurno teglit namjestaj po kuci kad god mi padne na'm da napravim razmjestaj, nego to radi moj muz, ali da znas da zene i te kako mijenjaju gumicu na cesmi i ispiraju sifon.
    Kad je frka a njega nema, umije se i osigurac promijeniti...
    Ja takodje ne bih dala mom muzu da pere kupatilo, kao njegovu svakodnevnu obavezu, ali kad sam 2 ipo mjeseca bila u gipsu, sa dvoje male djece, on je bukvalno sve radio kao sto bih ja...i prao kupatilo i oko vesa i oko pelena i kuvanje i ciscenje...uz moje instrukcije, ali radio ama bas sve.

    Mene samo zanima da li im je tesko i da li ih je blam da rade bilo sto u kuci.

    Imam nove komsije u zgradi koji su dobili bebu, skoro, prije par mjeseci, i covjek je bukvalno preuzeo svaku obavezu oko bebe kad je zena dosla iz bolnice, i kupao je bebu i hranio, presvlacio i iznosio po 15 minuta na sunce...uglavnom nakon desetak dana je izgledao ispijen, kao da se on porodio, posto je i nocu on bio dezurni, kad je beba plakala...trazio savjete od nas koje imamo djecu...ne mogu da kazem da podrzavam bas ni do te mjere njegovo angazovanje, ali eto, ima i takvih slucajeva i ne smeta mi u svakom slucaju
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A dje mu je tasta da pomogne, puska je ubila.

  10. #35
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    A dje mu je tasta da pomogne, puska je ubila.
    Nijesu odavde, oboje su sa strane, podstanari, mali stancic tako da sumnjam da bi tasta imala gdje da prespava...mada...ovaj moj bi posao da spava u auto, a tastu ubacio na svoje mjesto, samo da ne rinta toliko!:lolblue::lolblue::lolblue:
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  11. #36
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja svakako kupujem samo stvari koje se ne peglaju i koje se peru u masini. Naravno, ima i onoga sto moram da perem rucno ali mnogo manje

    Sto se hrane tice, nijesam ni ja neki ekspert, tj znam da spremam samo ono sto ja volim, ali redovno mi podje za rukom da to neko drugi uradi

    e sad sto se stana tice to stvarno mora biti cisto bas. Obicno mi svakako stvari nemaju stalno mjesto boravka jer stalno nesto premjestam mijenjam i o cudu radim alio jedino sto mi je bitno da je da je sve cisto
    Kako Vaša bolest ?

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja nekako shvatih da je majka imala tezak porodjaj, duze se oporavlja... pa zato taj tako ufitiljio. Ko mu je kriv kad ima lak san pa ga plac probudi, a kojaga djavola moze pomoci kad i tako ne moze nahraniti bebu.

  13. #38
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ja nekako shvatih da je majka imala tezak porodjaj, duze se oporavlja... pa zato taj tako ufitiljio. Ko mu je kriv kad ima lak san pa ga plac probudi, a kojaga djavola moze pomoci kad i tako ne moze nahraniti bebu.
    malo predugo po mome misljenju, a sto se hrane tice...flasica je danas zamjena za dojenje, najcesce, tako da ni to nije problem!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    E tesko ocijeniti da li se taj vise usrecio sa zenom ili dijete s majkom. Moga se vala potruditi pa i roditi to dijete

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    ja ipak mislim da ljudi koji nisu uzeti ne mogu da prichaju o tome...ja npr nikad sebe nisam vidio u kuhinji....nikad u zivotu nisam majci oprao sudje ili pospremio neshto...uvjek sam ostavljao robu dje stignem i majka je ludjela od mene...jedina stvar koju sam chistio je bio moj kutak....to sam uvijek drzao sredjeno....kad sam se odselio i pocheo da zivim sam(nekih pola godine do godinu)ili polu sam jer sam zivio u sobi....nastala je potpuno druga situacija....moj kutak se povecao pa sam u skladu sa time sredjivao vecu povrshinu nije mi bila muka da sve poizbacham iz sobe i sredim i ochistim....kad sam se ozenio...opet 3ca stvar....ne smeta mi da operem sudje i da usisam,nidi da spremim krevet....ne mogu reci da bog zna koliko chesto to radim sem kad izgubim opkladu jelte ali kad ima rusvaja,3put mi je lakshe da ja sve to sredim da,kad ona dodje sa posla umorna i sa mishlju da ima da se opuchi i kuci - naidje na chist stan i "nekako" dobije energije za bilo shta :joint:

    tako da....nije me sramota oko pomaganja....negdje mi je prebacila kako joj je veci crnjak kad ona radi po kuci a ja ne chinim nishta i da bi joj 3 put lakshe palo sve to da ja nisam kuci,nego sto igram igricu ili "ne radim nishta" a pretpostavljam da ce se i ove koje bi da drze buduce muzeve podalje od "zenskih poslova" uskoro isto osjetiti kad im posle nedelju dana od rada na poslu i chishcenja.usisavanja i pranja sudja,kichma ode u 3 lijepe dok njihov dragi lagano ispija pivce na fotelji i trazi vam da donesete josh jedno....a vi planirale tu veche da izadjete negdje sa muzicem ali nemate vremena od posla i od posla u kuci.....


    Pozz
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne znam sto je problem da muskarac opere sude, usisa, ukljuci masinu i slicno. Pa sto mislite, ko im sve to radi kod su na studijama i zive sami ili sa cimerom? Sto se tice kuvanja, ako mu dobro ide, sto ne bi i on nekad spremio rucak. Ili makar pomogao u spremanju istog. Kao sto vec rekose, poslije se ima vise vremena za druge aktivnosti.
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  17. #42
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by makica-pakica View Post

    Pa dobro onda on pere sudove a ti cijepaš drva, ili on pegla a ti farbaš roletnu. Pa je li ružno? Mi ovdje govorimo o dijeljenju kućnih poslova, a šta je sa onim poslovima koje oni imaju da odrade? Hoćemo li i njih dijeliti? Hoćemo li im dodavati šarafcigere i kliješta dok zamijene gumu? Ili hoćemo li mi istu zamijeniti dok on sa posla dođe? Ako smo za sve onda skidam kapu svakoj... Ali oduvijek se znalo da muško nije da zamijeni bebi pelene ili da čisti kupatilo, a za žensko da promijeni gumicu na česmi ili crijevo od sudopere...
    Ihaaaa makice tebe ce ovi krsni Crnogorci odje stvarno zavoljeti... al najbolje nabaci ti na svoju grbacu sto vise rabote pa fino pane mrak ti mrtva umorna a on nista nije rabotao al mu je zato do piiip...i ti neces,jedan put,dva put,tri...ma nanizes tako fino i on preko vrata trazi kod druge sto ce kad je tebi uvijek i samo do kucnih poslova poslije kojih si umorna
    Quote Originally Posted by Nikolina View Post
    A misliš li ti da je mijenjanje gume na česmi ili popravljanje veš-mašine svakodnevni posao? Pa te stvari se dese jednom u pola godine ili ko zna kad... A čišćenje, spremanje, pranje, peglanje, slaganje te čekaju svaki bogovjetni dan. E pa izvini, ako ja mogu da te perem, peglam, da ti kuvam - možeš i ti meni pomoć da očistiš prozore, skineš paučinu, usisaš, raširiš veš ponekad. Neću ni ja njega čekat ako mi crkne sijalica da dođe kući i promijeni je, a trebalo bi da to pripada tzv. "muškom" dijelu posla.
    Ja ih ne dijelim na muske i zenske poslove stvarno no na one za koje smo spretniji ili nismo pa sefino dogovori ko ce sto i zbog cega ...sve je stvar dogovora pak
    Quote Originally Posted by Buba_mara View Post
    Kao sto vec rekose, poslije se ima vise vremena za druge aktivnosti.
    Upravo to
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  18. #43
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by makica-pakica View Post

    Pa dobro onda on pere sudove a ti cijepaš drva, ili on pegla a ti farbaš roletnu. Pa je li ružno? Mi ovdje govorimo o dijeljenju kućnih poslova, a šta je sa onim poslovima koje oni imaju da odrade? Hoćemo li i njih dijeliti? Hoćemo li im dodavati šarafcigere i kliješta dok zamijene gumu? Ili hoćemo li mi istu zamijeniti dok on sa posla dođe? Ako smo za sve onda skidam kapu svakoj... Ali oduvijek se znalo da muško nije da zamijeni bebi pelene ili da čisti kupatilo, a za žensko da promijeni gumicu na česmi ili crijevo od sudopere...
    nije to nikakvo pošteno dijeljene

    sad mi reci ovo

    - koliko puta u toku godine pukne guma?
    - koliko se često farba roletna?
    - mijenja gumica na česmi?

    i još nešto - je li tebe majka rodila da čistiš WC šolju?! (dok on gleda fubal na TV) (ovo se ne ljuti, samo malo razmisli o tome)

    zašto bi to bio ženski posao?!

    nekad se govorilo da žene nisu sposobne da voze auto, danas ih 80% vozi

    tako ne vjerujem ni da su muškarci smotani s peglom u ruci

  19. #44
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    kuci
    Posts
    5,163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by contradiction View Post
    nije to nikakvo pošteno dijeljene

    sad mi reci ovo

    - koliko puta u toku godine pukne guma?
    - koliko se često farba roletna?
    - mijenja gumica na česmi?

    i još nešto - je li tebe majka rodila da čistiš WC šolju?! (dok on gleda fubal na TV) (ovo se ne ljuti, samo malo razmisli o tome)

    zašto bi to bio ženski posao?!

    nekad se govorilo da žene nisu sposobne da voze auto, danas ih 80% vozi

    tako ne vjerujem ni da su muškarci smotani s peglom u ruci
    mushkarac je smotan sa peglom u ruci isto kao zena za volanom automobila, za motor da ne prichamo.
    U sushtini poznato je da su mushkarci najbolji kuvari, tj bolji od zena shto se tiche profi kulinarstva.
    ja nikad nisam zivio sam, tako da ne znam shto su te radnje, znam ono kad ostanem sam po 20 dana, a ne zovnem komshinicu da mi sude opere.
    svi tezimo da se osamostalimo, tako da cu i ja vjerovatno biti smotan sa peglom , vesom, ili sudjem.

    nikad ne reci nikad.

  20. #45
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vikky View Post
    Ja ih ne dijelim na muske i zenske poslove stvarno no na one za koje smo spretniji ili nismo pa sefino dogovori ko ce sto i zbog cega ...sve je stvar dogovora
    tako je! bas volim kada neko ovako racionalno pristupi,pa se fino mozes dogovorit sa njim... iznesem svoj stav o svemu onome za sta sam smotan,na osnovu toga podijelimo poslove i kraj....

  21. #46
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shajo View Post
    mushkarac je smotan sa peglom u ruci isto kao zena za volanom automobila, za motor da ne prichamo.
    U sushtini poznato je da su mushkarci najbolji kuvari, tj bolji od zena shto se tiche profi kulinarstva.
    ja nikad nisam zivio sam, tako da ne znam shto su te radnje, znam ono kad ostanem sam po 20 dana, a ne zovnem komshinicu da mi sude opere.
    svi tezimo da se osamostalimo, tako da cu i ja vjerovatno biti smotan sa peglom , vesom, ili sudjem.

    nikad ne reci nikad.
    vozila sam motor - što se auta tiče, bolje mi stoji nego metla ili pegla - svi mi se sprdaju kad ih uzmem u ruke :o

    a koliko smo smotane govori i broj udesa - koliko su ih napravili muškarci, koliko žene?!

    i sve se nauči kad se hoće, da znaš

  22. #47
    Join Date
    May 2007
    Posts
    237
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shajo View Post
    ja nikad nisam zivio sam, tako da ne znam shto su te radnje, znam ono kad ostanem sam po 20 dana, a ne zovnem komshinicu da mi sude opere.
    svi tezimo da se osamostalimo, tako da cu i ja vjerovatno biti smotan sa peglom , vesom, ili sudjem.
    nikad ne reci nikad.
    Aj mi pokazi sto si nauchio za tih 20 dana da napravish da jedesh bicu najsrecnija na svijet

  23. #48
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Tamo odakle vidim ljepse:)...
    Posts
    870
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko god da mu lijepo stoji ne bih mu je dala.Kucne poslove mu ne bih dala da radi,jedino kad budem mrtva umorna i ne daj Boze bolesna.Takva sam ja,pravim razliku izmedju muskih i zenskih poslova...Da mi on pegla,usisava,pere sudje,sprema po kuci...E,ne vala...Van kuce moze,po basti,dvoristu...
    Last edited by cvjetak zanovjetak; 12-03-08 at 20:44.
    "Ja umijem u svakom novembru da napravim jun:)..."

  24. #49
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shajo View Post
    mushkarac je smotan sa peglom u ruci isto kao zena za volanom automobila, za motor da ne prichamo.
    Uh sto volim ova poredjenja i generalizacije...

  25. #50
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Drage dame, da li se zapitate da li neko od vasih jacih polovina zeli da se oproba sa peglom ili varjacom, ali ne moze jer mu vi to ne dozvoljavate?
    - Ladan ko taština duša -

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. POCECI PARLAMENTARIZMA U CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 21
    Last Post: 28-11-10, 01:11
  2. Kako se pokakiti u lijepo auto !
    By aCid_cOokiE in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 8
    Last Post: 06-09-06, 01:08
  3. Crna Gora ne stoji iza Drasskovichevog izlaganja
    By Harris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 26-12-04, 21:05
  4. POCECI PARLAMENTARIZMA U CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1
    Last Post: 19-11-04, 08:05
  5. kako je lijepo dobiti pismo
    By joao in forum Sve i svašta
    Replies: 35
    Last Post: 03-09-04, 00:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •