Page 6 of 9 FirstFirst ... 23456789 LastLast
Results 126 to 150 of 218

Thread: Mrak pada na Srbiju?

  1. #126
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Ja sam svojim zdravim usima to slusala tamo godinama prije raspada SFRJ, pa o cemu onda pricas?
    Znaci ti tvrdis da su djeca iz Hrvatske znala za velikosvjetsku antisrpsku zavjeru za uzimanje Kosova i to 50 godina prije nego je oduzeto. A ako je to bilo prije 20 godina, tada sam ti to i ja mogao reci jer je bilo jasno gdje srlja velikosrpska politika.

  2. #127
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znash ti kako su hrvatska djeca namazana

  3. #128
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ljubo__hristo View Post
    Znaci ti tvrdis da su djeca iz Hrvatske znala za velikosvjetsku antisrpsku zavjeru za uzimanje Kosova i to 50 godina prije nego je oduzeto. A ako je to bilo prije 20 godina, tada sam ti to i ja mogao reci jer je bilo jasno gdje srlja velikosrpska politika.
    Te stvari su se jasno pricale recimo na poznatom "hrvatskom proljecu" 1971... od tada pa nadalje su se te stvari mogle cuti u privatnim razgovorima sa Hrvatima...
    Last edited by odli; 19-03-08 at 12:28.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  4. #129
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    Znaci montenegrina, ljubo_hristo, vi bi 1941 bili na strani fasisticke Njemacke jer je ta zemlja bila najnaprednija i najrazvijenija u to vrijeme? Pa nije razvijenost mjerilo dobra i zla jer najvece zlo upravo cini najrazvijenija zemlja svijeta a to je SAD koja zbog svoje ekonosmke moci i vojne i zbog svog jakog trzista jednostavno djeluje u politici tako da ostali sateliti svijeta zbog ekonosmkih razloga moraju da je slijede. Ko ima oci da vidi i usi da cuje, vidjece i cuce.. ko nema neka luta i tumara u svom sljepilu.
    E baš ti znaš dje bi mi bili 1941.god
    Što sad ti mene pominješ, ja nijesam ništa rekla samo sam dopunila Ljubovu listu. To je sve.
    A na ovo tvoje oči i uši, ja bih samo ddala ko ima mozga on sam razmišlja i ne treba mu niko da mu izgradjuje stavove

  5. #130
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    E baš ti znaš dje bi mi bili 1941.god
    Što sad ti mene pominješ, ja nijesam ništa rekla samo sam dopunila Ljubovu listu. To je sve.
    A na ovo tvoje oči i uši, ja bih samo ddala ko ima mozga on sam razmišlja i ne treba mu niko da mu izgradjuje stavove

    Montenegrina, shvatila si ti dobro ali evo preciznije, ako je napredno i razvijeno zanačili to da je pošteno, humano...Ništa drugo, bez drugih elaboracija. Jer ovdje se kaže on je napredan i razvijen i odmah je simbol poštenja.

    Ili evo još bolji primjer. Naš voljeni gospodar je napredan i bogat. Pitanje da li je naš gospodar pošten? Po vama apriori jeste jer je bogat a bogami i visok.:hardrock:

  6. #131
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ROVCA View Post
    Montenegrina, shvatila si ti dobro ali evo preciznije, ako je napredno i razvijeno zanačili to da je pošteno, humano...Ništa drugo, bez drugih elaboracija. Jer ovdje se kaže on je napredan i razvijen i odmah je simbol poštenja.

    Ili evo još bolji primjer. Naš voljeni gospodar je napredan i bogat. Pitanje da li je naš gospodar pošten? Po vama apriori jeste jer je bogat a bogami i visok.:hardrock:
    A možda da ponekad pročitaš o čemu Montenegrina piše pa polemišeš sa mojim stavovima, a ne sa onim što ti misliš da ja mislim?
    Ja sam samo bez ikkavog komentara dodala činjenicu da je Japan priznao Kosovo, a ti si razvo cijelu teoriju.
    Zarad ostalih forumaša, molim te da qoutješ dio texta koji sam aj napisala a na koji mi odgovaraš ovim svojim postom. Izmislio si neki moj stav i sad sa njim sam raspravljaš
    Očekujem tvoj odgovor
    P.S. Pozdravi vašega gopodara. Ja gospdara neam. A kladim se da si, ako si imao pravo glasa, toga kojega sad pominješ i sam 90-ih glasao

  7. #132
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    A možda da ponekad pročitaš o čemu Montenegrina piše pa polemišeš sa mojim stavovima, a ne sa onim što ti misliš da ja mislim?
    Ja sam samo bez ikkavog komentara dodala činjenicu da je Japan priznao Kosovo, a ti si razvo cijelu teoriju.
    Zarad ostalih forumaša, molim te da qoutješ dio texta koji sam aj napisala a na koji mi odgovaraš ovim svojim postom. Izmislio si neki moj stav i sad sa njim sam raspravljaš
    Očekujem tvoj odgovor
    P.S. Pozdravi vašega gopodara. Ja gospdara neam. A kladim se da si, ako si imao pravo glasa, toga kojega sad pominješ i sam 90-ih glasao
    Uz izvinjenje, jer nema baš nikakve teorije, nego samo jednostavno pitanje. Svi smo isuviše osjetljivi. Gospodara svi nemamo no ga svi glasamo c c c c c.

    Sad ovo nije tebi upućeno nego je uopšteno pitanje. Danas su Hrvatska, Mađarska i Bugarska priznale nezavisnost kvazidržave Kosmeta. Jesu li od danas Hrvatska, Mađarska i Bugarska napredne i razvijene države. I baš su ovakav svoj stav donijele samostalno, mudro promišljajući samo svojom glavom. Valjda tako funkcioniše demokratija. :ass:

  8. #133
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Indijo, zemljo ... oni. Uzivam gledajuci vas kako raspredoste citave 2 strane oko toga da li priznavanje Kosova cini neku drzavu naprednom.

    Kako mutimo kasu, blago nama ... i onda se cudimo kako to naprasno ode Kosovo nedje tamo na Saturn.

    Eto ti odgovora, rovcanine, sto bi svak iz aviona vidio, eto ti odgovora dje je prslo kosovsko pitanje.
    - Ladan ko taština duša -

  9. #134
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    A ko odlucuje da li "kontra" argumenti stoje? S obzirom da ti svoje "argumente" zasnivas na turama po ratistu, pricama konobara i slicno, nisam siguran da imam u tebe dovoljno povjerenja da bih mogao ocekivati i najmanju dozu objektivnosti u tvom rasudjivanju o tome sta "stoji" a sta ne.

    Na kraju krajeva, kao osoba koja je izjavila da ne postoji niti jedan dokaz za teoriju evolucije, tesko da mozes prozivati ljude za nedostatak argumentacije.

    Sad vidjeh pa da odgovorim, price ocevidaca iz prve ruke nisu manje vrijedne negoli price koje vidis na televiziji, zar ne?

    Sto se evolucije tice, znas ti dobro da sam stoput ponovila da za evoluciju naravno ima dokaza, ali ne i za Darvinovu teoriju evolucije..
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  10. #135
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli
    Sad vidjeh pa da odgovorim, price ocevidaca iz prve ruke nisu manje vrijedne negoli price koje vidis na televiziji, zar ne?
    Naravno da jesu manje vrijedne. Jer ne postoji nacin da se utvrdi njihova pouzdanost ili istinitost. Na primjer, mozda je onaj tvoj informant konobar iz Njemacke jednostavno lagao. A mozda ti cak nista slicno nije ni rekao. Na kraju krajeva, o ovome smo vec jednom pricali.

    Kada se nesto emituje na medijima, to javno cuje vise stotina hiljada (ili cak miliona) ljudi istovremeno, sto je mnogo pouzdanije od "prica" iz privatnog razgovora u cetiri oka.

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Sto se evolucije tice, znas ti dobro da sam stoput ponovila da za evoluciju naravno ima dokaza, ali ne i za Darvinovu teoriju evolucije..
    Postoji samo jedna prihvacena teorija evolucije, ali je to offtopic ovdje.

  11. #136
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Naravno da jesu manje vrijedne. Jer ne postoji nacin da se utvrdi njihova pouzdanost ili istinitost. Na primjer, mozda je onaj tvoj informant konobar iz Njemacke jednostavno lagao. A mozda ti cak nista slicno nije ni rekao. Na kraju krajeva, o ovome smo vec jednom pricali.

    Kada se nesto emituje na medijima, to javno cuje vise stotina hiljada (ili cak miliona) ljudi istovremeno, sto je mnogo pouzdanije od "prica" iz privatnog razgovora u cetiri oka.
    Jao moj Maddy... Kazujes da je ono sto se prikaze na tv-u relevantno?

    Hahah ti onda nisi nikad cuo za montazu.

    A jesi li gledao film "Ratom protiv istine" ("Wag the dog") ?

    Inace, za tvoju informaciju, tv emisije se ne prihvacaju kao sudski dokazi osim u specijalnim slucajevima, a izvjestaji ocevidaca su uvijek relevantni za sud.

    Prema tome, izvjestaji ocevidaca su daleko ozbiljnija stvar nego tv emisije.

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Postoji samo jedna prihvacena teorija evolucije, ali je to offtopic ovdje.
    E pa Darvinova teorija evolucije nije niti dokazana pa prema tome niti ozbiljno bez rezerve prihvacena.
    Zato se i kaze " Darvinova teorija" a ne "Darvinov aksiom"
    Evolucija da, ali ne na Darvinov nacin..
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  12. #137
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Zato se i kaze " Darvinova teorija" a ne "Darvinov aksiom"
    Evolucija da, ali ne na Darvinov nacin..
    Da je dokazana bila bi teorema, aksiom se ne dokazuje nego se smatra da ga nije potrebno dokazivati.

  13. #138
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ljubo__hristo View Post
    Da je dokazana bila bi teorema, aksiom se ne dokazuje nego se smatra da ga nije potrebno dokazivati.
    U pravu si, znaci naglasak je da je to teorija, a ne nesto dokazano, to mi je poenta..
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  14. #139
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Inace, za tvoju informaciju, tv emisije se ne prihvacaju kao sudski dokazi osim u specijalnim slucajevima, a izvjestaji ocevidaca su uvijek relevantni za sud.
    1) Ovdje nismo na sudu.

    2) Vaze svjedocenja ocevidaca, ne "price". Svjedocenja pod zakletvom.

    3) Za one koji nisu religiozni i/ili sujevjerni tu je i mogucnost krivicnog gonjenja za lazno svjedocenje.

    Tako kada te budu zvali da svjedocis u Hagu, s obzirom da si neke vrlo bitne stvari licno dozivjela i vidjela, cisto da znas sta te ocekuje.

    Quote Originally Posted by odli
    E pa Darvinova teorija evolucije nije niti dokazana...
    Zato se i kaze " Darvinova teorija" a ne "Darvinov aksiom"
    ...
    U pravu si, znaci naglasak je da je to teorija, a ne nesto dokazano, to mi je poenta..
    Lupi 3 puta i ostade ziva. No dobro.

    Da mi je znat sto ti je toliko zapao za zub taj nesretni Darvin? Teorija evolucije je teorija evolucije, kraj price. Uci se, kako vec negdje napomenuh, u 8. razredu osnovne skole.

  15. #140
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default nesto o srbima

    izvor: www.pcnen.com

    Nikiforov: Srbi su mali narod sa mentalitetom velikog
    Srbi su mali narod sa mentalitetom velikog naroda. Tu je koren svih njihovih uspona i padova, kazao je, u intervjuu za beogradski Glas javnosti, Konstantin Nikiforov, direktor Instituta Ruske akademije nauka za slovenske studije i balkanistiku.

    "Srbi su mali narod sa mentalitetom velikog naroda! Tome duguju svoje uzlete, ali i mnoge svoje poraze i strateški slabo proračunate poteze. Mentalitet velikog naroda Srbima je doneo i 1804. i 1999. godinu. Balkan je preživeo fašizaciju i - jedino su joj se Srbi istinski suprotstavili. Balkan je preživeo sovjetizaciju i - jedino joj je Beograd rekao svoje "ne". Balkan sada preživljava natoizaciju kojoj se jedino Srbija suprotstavila, u kojoj jedino Srbija ne želi da se rastvori bez ostatka. Srbima je samo potrebno da nauče da u odbrani nacionalnih interesa ne gube sve, da tu odbranu više nikada ne plate gubitkom četvrtine ili trećine stanovništva. Naravno, i da nikada više svoje pobede ne upotrebe pogrešno kao što su to učinili stvaranjem Jugoslavije. Nije sve loše u tome što su, recimo, Bugari mali narod sa mentalitetom malog naroda!", rekao je Nikiforov.

  16. #141
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hombre View Post
    izvor: www.pcnen.com

    Nikiforov: Srbi su mali narod sa mentalitetom velikog
    Srbi su mali narod sa mentalitetom velikog naroda. Tu je koren svih njihovih uspona i padova, kazao je, u intervjuu za beogradski Glas javnosti, Konstantin Nikiforov, direktor Instituta Ruske akademije nauka za slovenske studije i balkanistiku.

    "Srbi su mali narod sa mentalitetom velikog naroda! Tome duguju svoje uzlete, ali i mnoge svoje poraze i strateški slabo proračunate poteze. Mentalitet velikog naroda Srbima je doneo i 1804. i 1999. godinu. Balkan je preživeo fašizaciju i - jedino su joj se Srbi istinski suprotstavili. Balkan je preživeo sovjetizaciju i - jedino joj je Beograd rekao svoje "ne". Balkan sada preživljava natoizaciju kojoj se jedino Srbija suprotstavila, u kojoj jedino Srbija ne želi da se rastvori bez ostatka. Srbima je samo potrebno da nauče da u odbrani nacionalnih interesa ne gube sve, da tu odbranu više nikada ne plate gubitkom četvrtine ili trećine stanovništva. Naravno, i da nikada više svoje pobede ne upotrebe pogrešno kao što su to učinili stvaranjem Jugoslavije. Nije sve loše u tome što su, recimo, Bugari mali narod sa mentalitetom malog naroda!", rekao je Nikiforov.
    Ovo zvuci kao "Srbi - mesijanski narod"

    Jedino oni su znaci spremni poginuti za vise ideale...
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  17. #142
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hriste Bozhe raspeti i sveti
    Srpska zemlja kroz oblake leti!
    ...

    Ne bi loshe bilo da malo aterirate

  18. #143
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ko visoko leti, nisko pada na svoju guzicu.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  19. #144
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    1,696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hombre View Post
    izvor: www.pcnen.com

    Nikiforov: Srbi su mali narod sa mentalitetom velikog
    Srbi su mali narod sa mentalitetom velikog naroda. Tu je koren svih njihovih uspona i padova, kazao je, u intervjuu za beogradski Glas javnosti, Konstantin Nikiforov, direktor Instituta Ruske akademije nauka za slovenske studije i balkanistiku.

    "Srbi su mali narod sa mentalitetom velikog naroda! Tome duguju svoje uzlete, ali i mnoge svoje poraze i strateški slabo proračunate poteze. Mentalitet velikog naroda Srbima je doneo i 1804. i 1999. godinu. Balkan je preživeo fašizaciju i - jedino su joj se Srbi istinski suprotstavili. Balkan je preživeo sovjetizaciju i - jedino joj je Beograd rekao svoje "ne". Balkan sada preživljava natoizaciju kojoj se jedino Srbija suprotstavila, u kojoj jedino Srbija ne želi da se rastvori bez ostatka. Srbima je samo potrebno da nauče da u odbrani nacionalnih interesa ne gube sve, da tu odbranu više nikada ne plate gubitkom četvrtine ili trećine stanovništva. Naravno, i da nikada više svoje pobede ne upotrebe pogrešno kao što su to učinili stvaranjem Jugoslavije. Nije sve loše u tome što su, recimo, Bugari mali narod sa mentalitetom malog naroda!", rekao je Nikiforov.
    Na mentalitet jednog naroda utiču istorijske i geopolitičke okolnosti,i tu ne može narod sam birati svoj mentalitet nego ga nameću spoljne okolnosti.
    Srbi su imali "sreću",na primer da se "druže" sa Austro-Ugarskom na svojim granicama,sa Otomanskom Imperijom sve do 1912 godine,kasnije sa fašističkom Italijom i nacističkom Nemačkom,dok su na primer Bugari ili Grci imali povoljniju geopolitičku situaciju.

  20. #145
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hombre View Post

    Balkan je preživeo sovjetizaciju i - jedino joj je Beograd rekao svoje "ne".
    Ko je reako "NE"?
    Je li Tito bio Srbin?
    Po ovom Nikiforovu jeste, zar ne?

  21. #146
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dusanp View Post
    Na mentalitet jednog naroda utiču istorijske i geopolitičke okolnosti,i tu ne može narod sam birati svoj mentalitet nego ga nameću spoljne okolnosti.
    Srbi su imali "sreću",na primer da se "druže" sa Austro-Ugarskom na svojim granicama,sa Otomanskom Imperijom sve do 1912 godine,kasnije sa fašističkom Italijom i nacističkom Nemačkom,dok su na primer Bugari ili Grci imali povoljniju geopolitičku situaciju.
    Hm, pa i nisu bas, grci pogotovo (oni su pod turcima bili duze nego srbi) ali su svakako grci jedan veliki narod. Bugari su se uvjek vise oslanjali na spoljne faktore za ostvarivanje svojih ciljeva nego na sebe.

  22. #147
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hombre View Post
    Bugari su se uvjek vise oslanjali na spoljne faktore za ostvarivanje svojih ciljeva nego na sebe.
    Pa i Srbi su se vise zavukli Rusima u paksu toliko da ne mogu disat. Toliko o prkosnoj Srbiji. Male nacije se uvijek moraju oslanjati na velike.
    Ne Sovjetizaciji je rekao Tito i vodja anti fasistickih snaga je bio Tito - on nije Srbin.

  23. #148
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hombre View Post
    Tome duguju svoje uzlete
    Koje uzlete?

    Quote Originally Posted by Hombre
    Balkan je preživeo fašizaciju i - jedino su joj se Srbi istinski suprotstavili.
    Istorijski netacno.

    Quote Originally Posted by Hombre
    Balkan je preživeo sovjetizaciju i - jedino joj je Beograd rekao svoje "ne".
    Beograd, glavni grad SFRJ. One drzave kojom je vladao tiranin i gdje su srpski narod i srpski ideali bili proganjani danonocno. Bjese li tako?

    Quote Originally Posted by Hombre
    Balkan sada preživljava natoizaciju kojoj se jedino Srbija suprotstavila
    Ta ista Srbija ce za par godina ponovo moliti da bude primljena u EU, ako ne i u sam NATO.

    Quote Originally Posted by Hombre
    Naravno, i da nikada više svoje pobede ne upotrebe pogrešno kao što su to učinili stvaranjem Jugoslavije.
    Ne cini mi se da su Srbi svojerucno stvorili Jugoslaviju.

  24. #149
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da uvazeni gospodin Nikiforov nije registrovan na CdM forumu pa ne moze da ti odgovori

  25. #150
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Sto je sa onim da se Srbiji daju nekolke milijarde dolara pomoci i ubrzan ulazak u EU zbog oduzimanja Kosova,?? takva je bila prije prica pa dje je sad to?

Page 6 of 9 FirstFirst ... 23456789 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Hvala Ti Crna Goro,oslobodila Si I Sebe I Srbiju
    By Zvek_Zivi in forum Politika generalno
    Replies: 2
    Last Post: 08-06-06, 10:14
  2. Zasto ******** i srbijanci misle da Crnogorci mrze Srbiju?
    By djekna in forum Politika generalno
    Replies: 54
    Last Post: 19-03-06, 17:34
  3. DPS i SPS su unistili Srbiju i Crnu Goru
    By Njegus in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 19-09-05, 23:13
  4. DIREKCIJA ZA BORBU PROTIV MAFIJE:Optu?nica do juna
    By scholar1 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 31
    Last Post: 07-06-05, 08:53
  5. MAROVIC ZOVE PAPU U SRBIJU
    By GRAD in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 20-10-04, 21:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •