Page 5 of 9 FirstFirst 123456789 LastLast
Results 101 to 125 of 218

Thread: Mrak pada na Srbiju?

  1. #101
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [quote=MadGod;891930]

    Javi mi se kada prestanes da se pravis naivan.

    Ono sto je otkriveno tokom "orlovog leta" upravo spada u tih nekoliko procenata nesrecnika, koji od albanskog stanovnistva u Crnoj Gori nisu i nece imati podrsku.

    Sem toga, jos nije sigurno ni to da kompletna operacija "leta" nije bila predizborni marketinski trik.


    Prosjek godina zbunjenih tinejdžera oko 45 godina. Baš su tinejdžeri i baš su zbunjeni.

    Ako hoćeš da ti se javim ostavi kontakt tel:bart:

  2. #102
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ROVCA View Post
    Eto sto je ovaj forum, sad i Veri brine za bracu Srbe.
    Brinem. Najvise brine da se sto sve prije mirno zavrsi jer mi turisticka sezona i mlacenje para ponekad zavisi od toga. Brinem jer mi gro prijatelja zivi u pk, vrnjacku b, bg, kraljevo. Idem na svako veselje jer insistiraju. Eh da i tazbina mi je tamo :lolblue:
    Ti tvoji pokusaji iznosenja "istorije" ne donose nista bolje ljudima koji uvjek ispastaju na kraju.
    @ Alfa
    Imam zemlju na kosovu, pio sam kafu u ulici s.kovacevica u prizernu dje rovac nije bio,ulazio 98 u podujevo kada policija nije smjela, u urosevac za grozdje itd. Borce za tatsaturom.

  3. #103
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ljubo__hristo View Post
    Priznala ih je vecina normalnih i naprednih zemalja. Ja ne navijam za nezavisnost, i ne navijam ni za ostajanje u Srbiji. Ovo je cinjenica SAD, Kanada, Britanija, Francuska, Italija, Njemacka, skadinavske zemlje - to je moderan i napredan svijet.
    Zaboravio si Japan, kao jednu od 7 sila

  4. #104
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    Drago mi je da pratis moje postove Vise si ti puta od mene napisao srbi i srbija no iko odje sto znaci da si vrlo opsjednut i frustriran, ali ima i za to lijeka, popij naki bensedin covjece
    Mozda zato sto je Srbija tema.

    Sa druge strane, ti si vise puta od bilo koga napisao "SAD" i "Amerika" iako to blage veze sa temom nema (sem u tvojoj glavi, a tamo ne zelim da zalazim).

    Quote Originally Posted by ROVCA
    Moj post je malo oštriji a tvoj je GLUPOST i LAŽ.
    Izvini, ali neke stvari jednostavno jesu glupost i laz, i besmisleno ih je tretirati drugacije. Cak se ni ne mogu tretirati drugacije.

    Usput, montenegrina je odgovarara odli a ne tebi. Ti za sada ne iznosis gluposti i lazi, iako su ti teorije malo... onako... fiktivnije prirode.

    Quote Originally Posted by ROVCA
    Prosjek godina zbunjenih tinejdžera oko 45 godina. Baš su tinejdžeri i baš su zbunjeni.
    Tinejdzeri mozda nisu, ali zbunjeni svakako jesu Ako su mislili da ce imati podrsku, koju je i njima sada jasno da nemaju, niti ce je ikada imati.

    Usput, cini mi se da je prosjek godina bio mnogo mnogo nizi, ali eto, mozda se ne sjecam dobro, u krajnju ruku to je nebitno.

    Bitno je da je to bio izolovan incident bez ikakvih posljedica, i da nakon toga nikome nista slicno nije palo na pamet.
    Last edited by MadGod; 19-03-08 at 11:22.

  5. #105
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    932
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ROVCA View Post
    Normalne i napredne... bem ti lebac.
    A'e normalne i napredne :lolblue:

  6. #106
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    A'e normalne i napredne :lolblue:
    Aj reci koje su to naprednije recimo Rumunija, Rusija, Bjelorusija, Ruanda, Srbija... Ako nastavite ovako ispace da je su Rumunija i Srbija ispred Francuske i Njemacke.
    Last edited by ljubo__hristo; 19-03-08 at 11:25.

  7. #107
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    1878 Kosovo nije jos bilo u sastavu Srbije, ali sustina iz mog prethodnog posta ostaje, tj. da su Albanci jos od prizrenske lige htjeli nezavisnost po svaku cijenu i bez diskusije, i kraj price...

    @ Montenegrina, ne citas me dobro i nisi dobro informisana ocigledno...
    Tvoje znanje je na nivou onoga o ustaskoj zastavi ili onoga sto ti konobar kazao pa kad vec mislis da mozes diskutovati i da su drugi neinformisana sama nesto procitaj Kako su se od Turaka htjeli osloboditi svi narodi htjeli su i Albanci pa pokreti slicni prizrenskoj ligi imas u sjevernoj Albaniji i 1871, 1873, 1874, 1876... ali sve to dovoditi na aktuelnu situaciju je smijesno i u tvom stilu dokazivanje necega supljim argumentima.

  8. #108
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Veri View Post
    Idem na svako veselje jer insistiraju. Eh da i tazbina mi je tamo :lolblue:
    Ti tvoji pokusaji iznosenja "istorije" ne donose nista bolje ljudima koji uvjek ispastaju na kraju.
    @ Alfa
    Imam zemlju na kosovu, pio sam kafu u ulici s.kovacevica u prizernu dje rovac nije bio,ulazio 98 u podujevo kada policija nije smjela, u urosevac za grozdje itd. Borce za tatsaturom.
    Moj dobri Veri,

    na pocetku da se nasalim, ali zbilja nasalim, pa da kazem blago tazbini sa ino-zetom...
    Drugo nemoj ici na veselja ako insistiraju. Idi kad ti je merak a ne kad insistiraju.
    To što nijesam bio u Prizrenu je činjenica koju sam sa žaljenjem istakao, no se u Boga nadam da će me do okončanja ovozemaljskog bitisanja podariti tom radošću da i boravim tamo.
    Šta ti je bilo sa tom zemljom u Uroševcu???
    Eh sad borac za tastaturom... valjda me to čikaš da militarno dejstvujem ili ukazuješ da se moje ''junaštvo'' graniči sa poljem tastature. Šta god da činiš sa tim pogrešno činiš. Inače kad neznate što odgovorit odmah junaci za kompjuterom, topli domovi i ostalo. Ovaj rovcanin se oduzivao naciji kako je trebalo i čuvao svoj i obraz drugih. Jednako časno i pošteno ka i njegovi preci. Nemoj da diskutujemo o tome, ružno je jer to nijesu stvari za isticanje ako imamo imalo skromnosti i nekog osjecaja prema drugima.


  9. #109
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Bas me interesuje sto se Srbija uopste napreze oko te Evropske unije, to su sve jedni p.ederi i neznalice tamo, narocito ta Skandinavija i to.

    Umjesto toga, Srbija treba da se okrene svojim tradicionalnim privrednim resursima (prikazanim na Karadjordjevoj zastavi).

    Vjerovanto je i taj Crni Djordje jedna od zavjera Jola Broza.
    - Ladan ko taština duša -

  10. #110
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Tvoje znanje je na nivou onoga o ustaskoj zastavi ili onoga sto ti konobar kazao pa kad vec mislis da mozes diskutovati i da su drugi neinformisana sama nesto procitaj Kako su se od Turaka htjeli osloboditi svi narodi htjeli su i Albanci pa pokreti slicni prizrenskoj ligi imas u sjevernoj Albaniji i 1871, 1873, 1874, 1876... ali sve to dovoditi na aktuelnu situaciju je smijesno i u tvom stilu dokazivanje necega supljim argumentima.

    bum tras i ostanes ziv.

    Zvrku mali.

  11. #111
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    932
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Zaboravio si Japan, kao jednu od 7 sila
    Znaci montenegrina, ljubo_hristo, vi bi 1941 bili na strani fasisticke Njemacke jer je ta zemlja bila najnaprednija i najrazvijenija u to vrijeme? Pa nije razvijenost mjerilo dobra i zla jer najvece zlo upravo cini najrazvijenija zemlja svijeta a to je SAD koja zbog svoje ekonosmke moci i vojne i zbog svog jakog trzista jednostavno djeluje u politici tako da ostali sateliti svijeta zbog ekonosmkih razloga moraju da je slijede. Ko ima oci da vidi i usi da cuje, vidjece i cuce.. ko nema neka luta i tumara u svom sljepilu.

  12. #112
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    Znaci montenegrina, ljubo_hristo, vi bi 1941 bili na strani fasisticke Njemacke jer je ta zemlja bila najnaprednija i najrazvijenija u to vrijeme?
    Najrazvijenija? Mozda. Najnaprednija? Tesko.

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    Pa nije razvijenost mjerilo dobra i zla
    U redu, slazem se. Sta je onda mjerilo dobra i zla? Tvoje (subjektivno) misljenje?

  13. #113
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    Znaci montenegrina, ljubo_hristo, vi bi 1941 bili na strani fasisticke Njemacke jer je ta zemlja bila najnaprednija i najrazvijenija u to vrijeme?
    Jel ti ovo neko ukrao lozinku, ili zaista pises ovakvu underground demagogiju?
    - Ladan ko taština duša -

  14. #114
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Izvini, ali neke stvari jednostavno jesu glupost i laz, i besmisleno ih je tretirati drugacije. Cak se ni ne mogu tretirati drugacije.

    Usput, montenegrina je odgovarara odli a ne tebi. Ti za sada ne iznosis gluposti i lazi, iako su ti teorije malo... onako... fiktivnije prirode.



    Tinejdzeri mozda nisu, ali zbunjeni svakako jesu Ako su mislili da ce imati podrsku, koju je i njima sada jasno da nemaju, niti ce je ikada imati.

    Usput, cini mi se da je prosjek godina bio mnogo mnogo nizi, ali eto, mozda se ne sjecam dobro, u krajnju ruku to je nebitno.

    Bitno je da je to bio izolovan incident bez ikakvih posljedica, i da nakon toga nikome nista slicno nije palo na pamet.
    Eto, ''rukavice'' ili ti argumenti se mogu ukrstiti i bez udaraca ispod pojasa. Sad jeli fikcija ili ne...

    Ovako ono što ću svakako u daljem insistirati i koristiti u razgovoru sa tobom jesu ''zbunjeni tinejdžeri''. Jako simpatična kvalifikacija za osobe koje država etiketira za državni terorizam. marketinški trik pećine sa oružjem, pa te pećine koristili za svoje lične potrebe no neznaju ko je ''podmetnuo'' to oružje... Nego da im ja ne sudim. Predugo su u zatvoru za predizborni marketinški trik ili nijesu još sudiji javili da su izbori već odavno prošli.

    MadGod meni je lično simpatična ta vrsta advokature.

  15. #115
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ROVCA View Post
    Eto, ''rukavice'' ili ti argumenti se mogu ukrstiti i bez udaraca ispod pojasa. Sad jeli fikcija ili ne...

    Ovako ono što ću svakako u daljem insistirati i koristiti u razgovoru sa tobom jesu ''zbunjeni tinejdžeri''. Jako simpatična kvalifikacija za osobe koje država etiketira za državni terorizam. marketinški trik pećine sa oružjem, pa te pećine koristili za svoje lične potrebe no neznaju ko je ''podmetnuo'' to oružje... Nego da im ja ne sudim. Predugo su u zatvoru za predizborni marketinški trik ili nijesu još sudiji javili da su izbori već odavno prošli.

    MadGod meni je lično simpatična ta vrsta advokature.
    A da pokusas ponovo, jer si u ovih par recenica rekao... apsolutno nista?

    Usput, odakle znas da su jos u zatvoru? Postoji mogucnost da se radilo o predizbornom triku, sto ne znaci da ja 100% smatram da je to slucaj. Bilo kako bilo, ta epizoda (a i serija s njom) je zavrsena. Osim ako nemas kakvih skorijih saznanja.
    Last edited by MadGod; 19-03-08 at 11:46.

  16. #116
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    Znaci montenegrina, ljubo_hristo, vi bi 1941 bili na strani fasisticke Njemacke jer je ta zemlja bila najnaprednija i najrazvijenija u to vrijeme? Pa nije razvijenost mjerilo dobra i zla jer najvece zlo upravo cini najrazvijenija zemlja svijeta a to je SAD koja zbog svoje ekonosmke moci i vojne i zbog svog jakog trzista jednostavno djeluje u politici tako da ostali sateliti svijeta zbog ekonosmkih razloga moraju da je slijede. Ko ima oci da vidi i usi da cuje, vidjece i cuce.. ko nema neka luta i tumara u svom sljepilu.
    Tada je na jednoj strani bila Njemacka, Italija, Japan na drugoj SAD, Engleska, Francuska... Sada su svi na istoj strani. Citav normalan svijet na istoj strani.

  17. #117
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    I onda ja nijesam dobro informisana?
    Jesi li ti prespaval zadnjih 20 godina, ili toliko živiš u teorijama zavjere da možeš izreći ovakvu, (izvini molim te na izrazu, ali drugoga sem ovoga nema u ovoj situaciji),
    GLUPOST. ILi da, možda bi pravi iraz bo LAŽ. Već dugo pokušavaš na ovom podforumu prikazati sebe kao poklonka suživota, ljubavi i sl. a kroz svoje postove mudro pokušavaš provući zločinačke namjere svih naroda sem srpskog.
    Moj post jeste bio možda mao oštriji, ali stvarno mi je dosadilo čitati ovakve gluposti
    Nemam stvarno ništa protiv tebe lično, opet ponavljam, ali protiv ovakvih neistina itekako imam.
    Nisam slagala ni u cemu sto sam napisala, a ti ako me ne razumijes dobro pitaj jos jednom, ne daj da te zamolim ad hoc kvalifikacije i licne uvrede.

    Ja svakako sirim svijest o ljubavi i aktivno radim na tome; ljubav svakako ne moze da opstane na lazima..

    Uglavom, sta nije jasno pitaj jos jednom, dijalogom se izmedju ostalog takodje radi na ljubavi jer se njime ruse barijere i predrasude, a svakako saznaju i nove stvari koje nam sire prijasnje uske vidike... pa taman ako treba i do sjutra da diskutujemo, to je svakako bolji ljubavni nacin od uvreda i ad hoc kvalifikacija onih koje ne razumijemo ili se sa njima (privremeno ) ne slazemo


    Quote Originally Posted by ljubo__hristo View Post
    Tada je na jednoj strani bila Njemacka, Italija, Japan na drugoj SAD, Engleska, Francuska... Sada su svi na istoj strani. Citav normalan svijet na istoj strani.
    Znaci niko osim tih nekoliko bogatih nije normalan?

    (btw, vecina zemalja nije priznala Kosovo, znaci vecina je nenormalna?? )
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  18. #118
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Bi li mi ko rekao zasto se crnogorska drzava odjednom priznaje kao institucija kad su ovi navodni teroristi iz Tuzi u pitanju, a inace se tretira kao antisrpska, izmisljena, kusa, repata, ... tvorevina?
    - Ladan ko taština duša -

  19. #119
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    dijalogom se izmedju ostalog takodje radi na ljubavi jer se njime ruse barijere i predrasude, a svakako saznaju i nove stvari koje nam sire prijasnje uske vidike...
    S obzirom da toliko insistiras na tome, kada mozemo ocekivati da ti poslusas sopstveni savjet i pocnes da siris sopstvene nevjerovatno uske vidike?

    Jer se evo dobar broj ljudi pretrze da ti objasni neke stvari (za slucaj da se radi o neznanju, ne o lazima), ali ne cini mi se da to ima nekog efekta.

    Quote Originally Posted by odli
    pa taman ako treba i do sjutra da diskutujemo, to je svakako bolji ljubavni nacin
    ... :shock: Uhm, odli, nije da imam nesto protiv tvog istrazivanja ljubavnih nacina sa sagovornicama na forumu ali mislim da je to offtopic.
    Last edited by MadGod; 19-03-08 at 11:56.

  20. #120
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Znaci niko osim tih nekoliko bogatih nije normalan?

    (btw, vecina zemalja nije priznala Kosovo, znaci vecina je nenormalna?? )
    Pa nece ih svi priznat istog minuta, ali je pocelo od najnaprednijih zemalja svijeta. Francuska je recimo normalna zemlja (iako ima svojih problema), Srbija i Bosna i takve zemlje definitivno nisu skroz normalne.

  21. #121
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    S obzirom da toliko insistiras na tome, kada mozemo ocekivati da ti poslusas sopstveni savjet i pocnes da siris sopstvene nevjerovatno uske vidike?

    Jer se evo dobar broj ljudi pretrze da ti objasni neke stvari (za slucaj da se radi o neznanju, ne o lazima), ali ne cini mi se da to ima nekog efekta.

    Da li pod mojim "uskim vidicima" smatras stavove koji ti ne odgovaraju?

    Pojasni mi, poslusacu te sigurno ako mi pruzis kontraargumente koji stoje


    Quote Originally Posted by ljubo__hristo View Post
    Pa nece ih svi priznat istog minuta, ali je pocelo od najnaprednijih zemalja svijeta. Francuska je recimo normalna zemlja (iako ima svojih problema), Srbija i Bosna i takve zemlje definitivno nisu skroz normalne.
    Evo Novi Zeland nece da prizna Kosovo; je li i to onda nenormalna zemlja po tom tvom kriterijumu?
    Last edited by odli; 19-03-08 at 11:55.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  22. #122
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Pojasni mi, moguce da te poslusam ako mi pruzis kontraargumente
    Ja ne vidim kako neko moze da pruzi kontraargumente jednoj ovakvoj tvrdnji

    U Hrvatskoj 50 godina ljudi znaju da ce Srbiji biti oteto Kosovo.

    Kontaargument takvoj tvrdnji je zdrav razum.

  23. #123
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ljubo__hristo View Post
    Ja ne vidim kako neko moze da pruzi kontraargumente jednoj ovakvoj tvrdnji

    U Hrvatskoj 50 godina ljudi znaju da ce Srbiji biti oteto Kosovo.

    Kontaargument takvoj tvrdnji je zdrav razum.

    Ja sam svojim zdravim usima to slusala tamo godinama prije raspada SFRJ, pa o cemu onda pricas?
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  24. #124
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Evo Novi Zeland nece da prizna Kosovo; je li i to onda nenormalna zemlja po tom tvom kriterijumu?
    Nisam rekao da zemlje koje ne priznaju Kosovo nisu normalne, rekao sam da je ogromna vecina progresivnih i 'srecnih' zemalja priznala Kosovo.

  25. #125
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Pojasni mi, poslusacu te sigurno ako mi pruzis kontraargumente koji stoje
    A ko odlucuje da li "kontra" argumenti stoje? S obzirom da ti svoje "argumente" zasnivas na turama po ratistu, pricama konobara i slicno, nisam siguran da imam u tebe dovoljno povjerenja da bih mogao ocekivati i najmanju dozu objektivnosti u tvom rasudjivanju o tome sta "stoji" a sta ne.

    Na kraju krajeva, kao osoba koja je izjavila da ne postoji niti jedan dokaz za teoriju evolucije, tesko da mozes prozivati ljude za nedostatak argumentacije.
    Last edited by MadGod; 19-03-08 at 12:00.

Page 5 of 9 FirstFirst 123456789 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Hvala Ti Crna Goro,oslobodila Si I Sebe I Srbiju
    By Zvek_Zivi in forum Politika generalno
    Replies: 2
    Last Post: 08-06-06, 10:14
  2. Zasto ******** i srbijanci misle da Crnogorci mrze Srbiju?
    By djekna in forum Politika generalno
    Replies: 54
    Last Post: 19-03-06, 17:34
  3. DPS i SPS su unistili Srbiju i Crnu Goru
    By Njegus in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 19-09-05, 23:13
  4. DIREKCIJA ZA BORBU PROTIV MAFIJE:Optu?nica do juna
    By scholar1 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 31
    Last Post: 07-06-05, 08:53
  5. MAROVIC ZOVE PAPU U SRBIJU
    By GRAD in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 20-10-04, 21:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •