Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 76 to 100 of 108

Thread: Zhivot u dvoje prije braka????

  1. #76
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    53
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by simm View Post
    1 mjesec, 3 mjeseca, 12 mjeseci, 12 godina - nekome je malo cio zivot da se otese da moze da zivi sa drugim.

    Uzivajte u zivotu ljudi, batalite pravila i teorije - mnoge padaju u vodu kad naidje pravo celjade.

    totalno ok.
    jedna crnka

  2. #77
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by QUEEN View Post
    totalno ok.
    Ovo te baba i djed ne bi razumjeli

  3. #78
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut View Post

    Nije, Hari.
    Zivimo skupa, ali kako si ti rekao, nismo vezani pupcanom vrpcom.

    Radi se, obaveze, neke druge zanimacije i preokupacije. Tu i tamo skicnem ovdje, ali uglavnom nema zanimljivih tema, pa nemam volje napisati ponesto.
    Samo pamti da na svadbu dolazi cijeli forum kad bude taj svecani cin i kraj probnog rada

  4. #79
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ne znam sto da postujem ovdje...Ocigledno je vecina vaspitavana na liberalni nacin,i imali bi slobodu da provjere neko vrijeme mogu li zivjet sa onim koga vole jer im sama veza nije dovoljna da se toliko upoznaju prije nego potpisu papire,pa ako je sumnja dokazana nista vrate se kuci sa "ne mogu ja tata sa njim,provjerih pa evo se vratih kuci,pa cu sa nekim boljim ponovo to provjerit"..Pa u redu,samo ne znam kako bi meni moj prihvatio da mu samo kazem da cu sa nekim da zivim 10 dana a ne pola godine...:roll:



    "Tiha voda brijeg roni..."

  5. #80
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Heh, evo sad pitao moje, kako im je to sve fukcionisalo prije 25 godina... I veli majka, "pa chu da smo zivjeli zajedno, pa odrekli bi nas se i jednog i drugog javno i moji i njegovi, takvo je vrijeme bilo:mrgreen: I naravno da je bila tiha kriza kas smo se uzeli i uselili u stan, chak eto i posle 7 godina zabavljanja i lude zaljubljenosti... I otprilike je trajala ta nelagoda do trudnoce, onda smo se valjda promirili - to nam je shto nam je, dobrodoshli u svijet odraslih"

    Iskreno, evo ja prvi imam vjerovatno malo iskrivljenu i blago tradicionalnu sliku o ulasku u brak, povjerenju, zaljubljenosti i poznavanju sa tom divnom osobom kojoj cu da pijem krv i koja ce me trpjeti na grbachi "until death tear us apart" - ali jako, jako je komplikovano je sve to, i potrebno je mnogo zajednicko izgradjenog povjerenja, zajednickih snova, savrsenog poznavanja i lude zaljubljenosti pa da se u glavama i jednog i drugog sloze sve kockice za ono "e to je to, za mjesec, za pola godine cemo imati nashe vjencanje iz snova, i krece zajednicki zivot, i sve obaveze, odgovornost, i dijeljenje sopstvenih 24 chasa sa nekim". A curama je naravno uvijek mnogo teze u takvim situacijama. Mislim, zivjeti sa muskarcem, koliko god da je "metro"... bljak:mrgreen:
    Just to slip the skin...

  6. #81
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A vi bi da igrate samo na sigurno?

    Oh, kako zivot postaje dosadan ...
    - Ladan ko taština duša -

  7. #82
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    mn.nk.pg.gr.at.
    Posts
    1,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Chitajuci postove pojedinih strah me je da ce ostat i bez probne voznje i bez vozachke ...
    -dico tibi verum libertas optima rerum nunquam servili sub nexy vivito fili-

  8. #83
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    96
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja zivim sa momkom nesto manje od 2 godine i ne bih to iskustvo zamijenila ni za sta na svijetu jer se ne moze uporediti sa nasom dotadasnjom vezom. Toplo preporucujem zivot u dvoje prije braka ukoliko je u pitanju ozbiljna veza jer par ne moze nikada dovoljno da se upozna ukoliko provodi par sati dnevno ili nedeljno. Zelim da znam ko je osoba sa kojom cu da dijelim zivot a nesto mi se ne razvodi poslije par mjeseci upoznavanja u braku. Ovako je lakse.
    Uvijek postoji i ona negativna strana pa i ovdje odmah imate negativne reakcije roditelja i sredine ali ja se previse ne osvrcem. Roditelji su se slozili sa mojom odlukom i podrzali je i hvala bogu nisu previse konzervativni.

  9. #84
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    boga mi ti se divim...da ti neko chini haos...a da ne priznaje da si mu praktichno chistachica po kutji i da tutnjash za njim svako malo...divim ti se... josh ako mozhesh da zhivish u haos od kutje dje su charape u rernu da se osushe a sherpa u kupatilu da odstoji, stvarno ti skidam kapu!!!
    Oh...Chistachice....nemoj sluchajno da tolerishesh to shto je on skinuo patike bilo dje u kucu ili ne daj boze charape (jednu u dnevnu sobu,drugu u spavacu sobu)!!!

    Mislim da je od starta greska shto si Ti postavila ovaj topic,
    al` kad je vec tako jednostavno si me sa ovim komentarom povukla za jezik da odgovorim.

    Ja bi ti predlozio da ne pochinjesh ama bash nishta snjim kad si ovako "moderna".

    Mogu mislit kad si za ove gluposti ovako SAVREMENA, kako bi se usrecio taj GOSPODIN kad bi doshao kuci sposla na rucak koji bi mu Ti (ka` uprkno) skuvala (ne daj boze kupus ili boraniju).
    Dja`o bi mu ga izio...

    Jezim se od MODERNIH zena.

  10. #85
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by makica-pakica View Post

    Ja sam mnogo tolerantna i ne mogu me nervirati neke gluposti tipa haosa po kući. Sve je to sastavni djeo života. Meni je važno ono između nas dvoje, a da li će on čarape ostaviti u hodniku ili kupatilu to je meni nebitno. Pa i ja imam neke mane ne samo on. Ako se zaista volimo prihvatićemo ih sa zadovoljstvom i ukoliko možemo malo ih korigovati u našu korist. Ja razumijem sve ovdje koji pišu da je bolje, ali svi smo različiti a drugačije očekujemo od zajdničkog života i bzvz mi je prepirati se oko toga.
    Hvala na lijepom i toplom odgovoru. Cmok

  11. #86
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Ne znam sto da postujem ovdje...Ocigledno je vecina vaspitavana na liberalni nacin,i imali bi slobodu da provjere neko vrijeme mogu li zivjet sa onim koga vole jer im sama veza nije dovoljna da se toliko upoznaju prije nego potpisu papire,pa ako je sumnja dokazana nista vrate se kuci sa "ne mogu ja tata sa njim,provjerih pa evo se vratih kuci,pa cu sa nekim boljim ponovo to provjerit"..Pa u redu,samo ne znam kako bi meni moj prihvatio da mu samo kazem da cu sa nekim da zivim 10 dana a ne pola godine...
    Meni bi bilo čudno, pravo da ti kažem, da mi tata kaže: AKO SAD IZAĐEŠ IZ KUĆE NEMOJ SE VRAĆAT, JER JE RAZUMIJEŠ TO SRAMOTA ŽIVJET S MOMKOM PA SE VRATIT KOD NAS. Zato što on odlično zna da ja ne bih tek tako odlučila te stvari da radim. Prvo, zabranit mi ne može, a da se odriče od mene samo zato što sam se zaljubila - nije toliko izludio.
    Da mi tako u kuću misle, vjerovatno se nikad u životu ne bih odlučila za udaju, znajući da mi više povratka u Karanikiće nema. A niko ne počinje da živi s momkom, da bi exkurzije pravio, nego obično zato što bi htjeli cijeli život zajedno da provedu. E sad, ako se desi da ispane da nije to - to, *ebi ga, bolje tako, no sa stomak do zuba ili sa đetetom u kolica. Bezbolinije je ipak.

    Što znam, svi smo različiti, i različito vaspitani. Mene su navikli da što god u životu uradim ili odlučim - imaću podršku roditelja.
    Never Complain, Never Explain

  12. #87
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vjerovatno nije bas što god već ono u granicama normale

  13. #88
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Vjerovatno nije bas što god već ono u granicama normale
    To se podrazumijeva. Prvo su me vaspitali, viđeli da im se ispoštovalo sve, i normalno da znaju da ja od 25 godina u :ass:neću ni pomislit da uradim nešto što je njima neprihvatljivo.
    Never Complain, Never Explain

  14. #89
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    80
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Odie View Post
    Ja zivim sa momkom nesto manje od 2 godine i ne bih to iskustvo zamijenila ni za sta na svijetu jer se ne moze uporediti sa nasom dotadasnjom vezom. Toplo preporucujem zivot u dvoje prije braka ukoliko je u pitanju ozbiljna veza jer par ne moze nikada dovoljno da se upozna ukoliko provodi par sati dnevno ili nedeljno. Zelim da znam ko je osoba sa kojom cu da dijelim zivot a nesto mi se ne razvodi poslije par mjeseci upoznavanja u braku. Ovako je lakse.
    Uvijek postoji i ona negativna strana pa i ovdje odmah imate negativne reakcije roditelja i sredine ali ja se previse ne osvrcem. Roditelji su se slozili sa mojom odlukom i podrzali je i hvala bogu nisu previse konzervativni.
    a kolko treba da traje taj probni zivot ako za 2 godine jos niste odlucili? pa jos koju godinu i mozda otkrijete jeste li jedno za drugo
    Bilo je stvari kojih smo se bojali, a nije trebalo... trebalo je zivjeti.

  15. #90
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    96
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Daca_cg View Post
    a kolko treba da traje taj probni zivot ako za 2 godine jos niste odlucili? pa jos koju godinu i mozda otkrijete jeste li jedno za drugo
    To je zajednicki zivot koji ce se krunisati brakom onda kada mi budemo smatrali da je to potreba, trenutno nam je dobro i ovako.
    Licno mislim da prvo treba da brinemo o svojim ambicijama i potrebama pa tek onda o tudjim. Osim toga, nas zajednicki zivot se ne razlikuje mnogo od formalnog braka, jer ima sve elemente jednog skladnog odnosa sto se ne moze reci za mnoge brakove. Nije svakome sustina zivota da se vjenca i stavi burmu na prst, nekima je to samo jedan od segmenata.

  16. #91
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina View Post
    Meni bi bilo čudno, pravo da ti kažem, da mi tata kaže: AKO SAD IZAĐEŠ IZ KUĆE NEMOJ SE VRAĆAT, JER JE RAZUMIJEŠ TO SRAMOTA ŽIVJET S MOMKOM PA SE VRATIT KOD NAS. Zato što on odlično zna da ja ne bih tek tako odlučila te stvari da radim. Prvo, zabranit mi ne može, a da se odriče od mene samo zato što sam se zaljubila - nije toliko izludio.
    Da mi tako u kuću misle, vjerovatno se nikad u životu ne bih odlučila za udaju, znajući da mi više povratka u Karanikiće nema. A niko ne počinje da živi s momkom, da bi exkurzije pravio, nego obično zato što bi htjeli cijeli život zajedno da provedu. E sad, ako se desi da ispane da nije to - to, *ebi ga, bolje tako, no sa stomak do zuba ili sa đetetom u kolica. Bezbolinije je ipak.

    Što znam, svi smo različiti, i različito vaspitani. Mene su navikli da što god u životu uradim ili odlučim - imaću podršku roditelja.

    Ni malo ne mislim da bi i ovaj moj mislio da idem da zivim sa nekim cisto ono radi eksperimenta nekog no bas zato sto ta moja odluka ne bi bila rodjena tek tako a on kao otac sve i da hoce ne moze to prihvatit tako lako i AJD TI SINE SLOBODNO,nego bi kao svaki normalni strahovao za mene...E sad sto je moj otac za nas sve strog bio i sto nas je vaspitavao na neki drugi nacin to je druga prica...Smijesno je samo znat' da se svi slazu da je ovo ovdje jedna primitivna mala sredina a sa druge strane pricaju da su liberalno vaspitani i da mogu da idu i da se vracu kuci kad pozele...

    Sto se udaje tice,pamtim sto je moj otac rekao mojoj sestri kad je drzao poslednju zdravicu:"Dom svoj dobro pazi,a kucu svoju posjecuj" Imala je i ona i muz joj po 21 godinu kad su se uzeli,i evo ih 14 godina u braku,i da je ne znam sto poslo toliko po zlu a imali su i dobre i lose strane braka,imala bi dje da se vrati...Nisu se naravno ocevi toliko pomamili da se odricu tek tako djece...Samo je problem sto danas svi hoce brak bez tih losih strana kad treba ponesto i da se isvinis i pretrpis i oprostis,pocevsi od razbacanih njegovih carapa po podu ili njene sminke po stolu,bilo cije ne bas njezne rijeci u toku jednog loseg dana,mozda jos i neke mane koju jedno kod drugog uvide tokom zajednickog zivota...Vazno je da se sve to prevazilazi...Da se ipak volite sa svim manama i vrlinama...Brak ni na jedan nacin ne moze biti savrsen,i zato mi ovo zivljenje prije braka vise izgleda kao neko odlaganje i nespremnost da uplovis u tako nesto...I sto se mene licno tice dovoljno mi je da se nekim zabavljam i provodim vrijeme sa njim da uvidim dal je covjek za koga sam spremna na sve ili nista...Ili sam naprosto tako vaspitana da ne mogu da mislim drugacije...
    Last edited by Artemis; 23-03-08 at 21:12.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  17. #92
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Prije će biti da je to zadnje, a vidjećes kad se nadjes u situaciji da nije isto zabavljanje i to kad se non stop zajedno jer se pokaze i ono sto se zeli sakriti i mnogo cega drugog. Moguće da sam i ja patrijarhalno vaspitan ali tesko da bi mi dozvolili da svaki cas dovodim kuci neku na probu jer bi bilo ono " sine i ona je necije dijete i necija sestra". Kad se izadje i roditeljske kuce i sam sebi stvara nekakav dom onda je i nekako drugacije , ali sve to vjerovatno zavisi od osobe i nema nekog pravila. "Probni rad olaksa" administrativne zavrzlame ako se pokaze da je bio "ćorak", ali.....

  18. #93
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina View Post
    A niko ne počinje da živi s momkom, da bi exkurzije pravio, nego obično zato što bi htjeli cijeli život zajedno da provedu. E sad, ako se desi da ispane da nije to - to, *ebi ga, bolje tako, no sa stomak do zuba ili sa đetetom u kolica. Bezbolinije je ipak.
    slazem se skroz, ne ides svako malo u te "probe" niti to radis sa svakim momkom, a ako ne uspije vratiti se kod roditelja nije nimalo sramotno niti nesto sto treba da se krije od ljudi,makar mojim roditeljima ne bi bilo.
    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  19. #94
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by naughty_s View Post
    makar mojim roditeljima ne bi bilo.
    E, to je bitno razgraniciti.
    - Ladan ko taština duša -

  20. #95
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Prije će biti da je to zadnje, a vidjećes kad se nadjes u situaciji da nije isto zabavljanje i to kad se non stop zajedno jer se pokaze i ono sto se zeli sakriti i mnogo cega drugog. Moguće da sam i ja patrijarhalno vaspitan ali tesko da bi mi dozvolili da svaki cas dovodim kuci neku na probu jer bi bilo ono " sine i ona je necije dijete i necija sestra". Kad se izadje i roditeljske kuce i sam sebi stvara nekakav dom onda je i nekako drugacije , ali sve to vjerovatno zavisi od osobe i nema nekog pravila. "Probni rad olaksa" administrativne zavrzlame ako se pokaze da je bio "ćorak", ali.....
    Naravno Hari ,ne kazem da je sve isto prije i posle braka,kad ste manje i kad ste vise zajedno,i mogu ja to sve da zamislim,nego opet niko ti ne garantuje ni da ce ti brak uspjeti i ako zivis sa nekim predhodno i sve do tad funkcionise...Sto znam,te razlike izmedju dvoje je bitno da se prevazilaze,pa sad kako ko hoce i kako kome odgovara i kako je ko vaspitan...Ja licno o zivotu u dvoje prije vjencanja nisam razmisljala.Uvjek cu se sloziti da za ljubav nije potreban papir ali i tu se zna neki red...Isto tako nisam pristalica rodjenja vanbracne zajednice,pa da mi djeca drze vjencanicu kad se odlucimo na to zvanicno "DA"...A nemam apsolutno nista protiv drugih izbora i misljenja koji nisu u skladu sa mojim...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  21. #96
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Naravno Hari ,ne kazem da je sve isto prije i posle braka,kad ste manje i kad ste vise zajedno,i mogu ja to sve da zamislim,nego opet niko ti ne garantuje ni da ce ti brak uspjeti i ako zivis sa nekim predhodno i sve do tad funkcionise...Sto znam,te razlike izmedju dvoje je bitno da se prevazilaze,pa sad kako ko hoce i kako kome odgovara i kako je ko vaspitan...Ja licno o zivotu u dvoje prije vjencanja nisam razmisljala.Uvjek cu se sloziti da za ljubav nije potreban papir ali i tu se zna neki red...Isto tako nisam pristalica rodjenja vanbracne zajednice,pa da mi djeca drze vjencanicu kad se odlucimo na to zvanicno "DA"...A nemam apsolutno nista protiv drugih izbora i misljenja koji nisu u skladu sa mojim...
    Potpuno te shvatam i prihvatam tvoje misljenje kao vrlo ispravno, mozzda zato sto i ja slicno razmisljam...ili sam razmisljala.
    Onda kad sam spremna za zivot u dvoje, papir mi ne predstavlja problem, ako nijesam spremna onda nema zivota u dvoje i potpuno jasna situacija. Uglavnom ne mislim da ce papir doprinijeti duzini veze, potpuno je isto kad se ne uklopite svakako cete se rastati, i to ce biti bolno iskustvo pa bili vjencani ili ne.
    Nemam nista protiv, takodje, da ljudi organizuju svoj zivot kako misle da je najbolje...cak da moje dijete odluci da na takav nacin, bez vjencanja, napravi zajednicu ne bih mu protivrjecila, ne bi mi bilo milo i on to zna...najmanje sto mogu da ucinim je da postujem odluku punoljetne osobe...mada znamo da djeca ipak u velikom broju slucajeva svoje stavove formiraju na osnovu toga kako im se u porodici odnose prema odredjenom problemu, pojavi, situaciji
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  22. #97
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Evo sto moze da vam se desi ako se ne isprobate kako treba:



    :lolblue:
    :lolblue:
    :lolblue:

    Pola godine minimum!!
    - Ladan ko taština duša -

  23. #98
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    hahahahaha A dje ovo iskopa'...:lolblue:



    "Tiha voda brijeg roni..."

  24. #99
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    115
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Naravno Hari ,ne kazem da je sve isto prije i posle braka,kad ste manje i kad ste vise zajedno,i mogu ja to sve da zamislim,nego opet niko ti ne garantuje ni da ce ti brak uspjeti i ako zivis sa nekim predhodno i sve do tad funkcionise...Sto znam,te razlike izmedju dvoje je bitno da se prevazilaze,pa sad kako ko hoce i kako kome odgovara i kako je ko vaspitan...Ja licno o zivotu u dvoje prije vjencanja nisam razmisljala.Uvjek cu se sloziti da za ljubav nije potreban papir ali i tu se zna neki red...Isto tako nisam pristalica rodjenja vanbracne zajednice,pa da mi djeca drze vjencanicu kad se odlucimo na to zvanicno "DA"...A nemam apsolutno nista protiv drugih izbora i misljenja koji nisu u skladu sa mojim...
    Tacno, nikad ne znas sto te ceka u braku...
    AKO TI ZIVOT DAJE LIMUNE - NAPRAVI LIMUNADU !!!

  25. #100
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ali zato znas sto te ne ceka!
    - Ladan ko taština duša -

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ŽIVOT DUKLJANSKE KRALJEVINE
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 5
    Last Post: 26-07-11, 11:42
  2. VLASI U CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 25
    Last Post: 26-02-10, 18:53
  3. Miodrag Vlahovic:"Srbija ne može prije Kosova u Evropu&
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 18
    Last Post: 03-12-04, 17:20
  4. Solana: Referendum ne prije 2006.
    By veliki majstor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 23
    Last Post: 02-07-04, 20:35
  5. (Naj)vaznije
    By nihil in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 126
    Last Post: 30-04-04, 10:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •