View Poll Results: Vas izbor u prvom krugu predsjednickih izbora je:

Voters
138. You may not vote on this poll
  • Filip Vujanovic

    38 27.54%
  • Andrija Mandic

    10 7.25%
  • Nebojsa Medojevic

    70 50.72%
  • Srdjan Milic

    8 5.80%
  • Dragan Hajdukovic

    12 8.70%
Page 19 of 68 FirstFirst ... 915161718192021222329 ... LastLast
Results 451 to 475 of 1690

Thread: Predsjednicki izbori 2008 - prvi krug

  1. #451
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    200
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    Samo tako Hrabro do pobjede ! No kad se ne mozete obracunat sa obicnim tgrovcima Hartijama od Identiteta, kako cete sa krupnijim mackama od kojih stvarno mozete da nagrebete ?
    Kasnije sam razgovarao sa njim. I ukazao mu na neke stvari kao npr.. http://www.promjene.org/index.php?id=471 . Tako da neznam da li ce i koliko ovo uticati na njega. O bijeloj knjizi lik nije imao pojma zato je i radio ovakve stvari.

    Sto se tice nelegalnih poslova oni padaju sa promjenom vlasti tako da ce borba protiv kupovine licnih karata i drugih nezakonitih radnji biti laksa.
    Last edited by iwan; 23-03-08 at 22:20.


  2. #452
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Peko View Post
    Pogledaj kako je komsija sredio njegovo i vidji kako je uspio da ga sredi tako dobro, da bi moga i ti tvoje. Od komsije vazda mozes naucit ponesto.
    Jes, ali ako je nesto dobro za komsiju, ne mora da znachi da je dobro i za tebe
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  3. #453
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wawy View Post
    u izbornom štabu dps-a, jer izgleda da teško može i u drugi krug.
    Ja trenutno ne zivim u domovini ali mi ova konstatacija, poznajuci Crnogorce, zvuci nevjerovatno.

    Koliko se ja sjecam, DPS je najjaca izborna masinerija na Balkanu. Oni imaju ogroman broj aktivista koji od vrata od rata, od telefona do telefona, od kafica do kafica ... u ime vlasti i vjecitog pobjednika (sto je njihov najaci adut) traze glasove od svih gradjana Crne Gore. Njihova politicka pozicija im omogucava da traze glasove od bukvalno svih naroda i vjera, bogatih i siromasnih, mladih i starih. Tamo dje ne mogu na fino da prodju sa svojom pricom, koriste druge metode (podmicivanja, obecanja, kupovina lk ...). Tamo dje osjete da je tvrdo, ne burgijaju dalje, sem nekih glupavih aktivista tipa Zeta Film.

    Osim toga, veliki problem suparnika DPS-a je taj sto se svaki izbori, manje ili vise pretvore u neku utakmicu, dje se zavrsni cin odrzava u nedjelju 21-23 h.
    Veliki broj ljudi voli da navija za pobjednike. Sta mislis ciji su to glasaci?

    Sva ova halabuka oko izbora presjednika upravo stvara tu takmicarsku atmosferu, a bojim se da nasi opozicionari (u njih ne ubrajam Mandica i SNS, koji su klasicni sovinsti i prica za sebe) ne shvataju da im takva utakmica, sa mnogo navijanja, ne odgovara.

    Volio bih da Fico izgubi, ali samo u slucau 2 kruga sa Medojevicem ili Milicem (pobjeda opozicionara u prvom krugu je mission impossible). Samo je veliko pitanje, ko ce osim FIcka, uci u drugi krug.

    Ako udje Mandic onda je to jedan veliki poraz Crne Gore, gori od svih dosadasnjih pobjeda DPS-a!

    PS Ima li kakvih anketa? Nesto ih ne vidim u zadnje vrijeme
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  4. #454
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    200
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post

    PS Ima li kakvih anketa? Nesto ih ne vidim u zadnje vrijeme
    Nema anketa jer ne idu u prilog vladajucem rezimu!:lolblue:


  5. #455
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    932
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa sve si rekao. Evo kako se priblizavaju izbori pocinje cetinjski stab da djeluje, pa mijenjaju nazive ulica u cilju provociranja prosrpskog birackog tijela koje se vec dugo rasipa i poprilican broj ili ne glasa ili ce glasati PzP sto naravno ova masinerija vrlo vjesto iskoristava pricom koja se i na forumima cak preslikava i dje imate jedne iste likove ciji je jedini posao bljuvanje po vas dan po srpstvu, srbiji, izdajnicima itd itd.

  6. #456
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aha, a ko to bljuje, alfa, evo ja cu mu prvi replicirat? ne samo po srpstvu, nego po bilo kom narodu.
    aj citiraj.

  7. #457
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Peko View Post
    Ko je desna ruka?
    Ima Medo jednu desnu ruku, vjestog trgovca gvozdjurijom i opekama. Raspitaj se u koje je doba ta desna ruka obrtala debele pare i za koje firme. Pa se raspitaj o imovinskom kartonu te desne ruke, sve se vodi na tetke i babe, a on bez gaca na guzicu. Siroma profesor doktor.
    Quote Originally Posted by Peko View Post
    Bi li ti zatvorio kuma ili brata? To se ne radi u CG, a ako bog da nece se ni radit.
    To se vazda radilo u Crnu Goru i vazda ce se radit. Da su "primjeri cojstva i junastva" bili redovan pojava ne bi se zvali "primjeri". Sto mislis zasto je iz CG najvisi procenat bio na Golome? Zbog Bacuske? Ahaa. Mora da je.
    Quote Originally Posted by iwan View Post
    Nego nisam htio da reagujem, jer mogu na*ebati!
    A mozes na*ebat?! Pazi, molim te. Ti bi da neko drugi dobija po rbatu dok ti vodis salonsku politiku? Da neko drugi za tebe radi prljave poslove, a ti da se "boris" za promjene?

    Nego, mene zanima sto ce bit sa kladionicama kad Medo pobijedi?
    - Ladan ko taština duša -

  8. #458
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    200
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by simm View Post
    A mozes na*ebat?! Pazi, molim te. Ti bi da neko drugi dobija po rbatu dok ti vodis salonsku politiku? Da neko drugi za tebe radi prljave poslove, a ti da se "boris" za promjene?

    Nego, mene zanima sto ce bit sa kladionicama kad Medo pobijedi?
    Salonska politika nije nikada ponudila ni jedno ozbiljno rešenje realnog problema. Tako da ja ne pripadam definitivno toj politici. Za mene niko ne radi! Misim sta reci ja sam neki boss! Ja sam samo jedan pojedinac koji misli svojom glavom! O svom angazovanju sam razmisljao godinu dana, i na kraju odlucio pravo!

    Sto se tice kladionica puca mi za njih...!


  9. #459
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    hahhaah simm dzaba se trudis no fino vjeruj na rijec i podmetni ledja ovi iz PzP ne bi slagali ni za zivu glavu tako mi samotnih opeka

  10. #460
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Hari, sto mi obrisa post? :s

    Nikog nijesam vrijedjao (previse )

  11. #461
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hari, oli glasat za medojevica ako prodje u drugi krug, pored svega sto si reka za njega na forum, aj reci tako ti nikname-a i shamotnih opeka? il za vujanovica?

  12. #462
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Medojevic moze ufatiti drugi krug nedje biciklom oko kuće, a spremajte vi kuknjavu i tuzbalice kad bude na fino cetvrto mjesto. Nista mu ja nijesam rekao odje sto nijesam njemu licno i za razliku od tebe Medo jako dobro zna da laze, a sto mu ti vjerujes to je tvoj a ne njegov problem.
    Last edited by Hari Krisna; 24-03-08 at 00:58.

  13. #463
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a izgleda nisi cita uopste sto pisem, nego pricas napamet, jer bi znava da ne podrzavam medojevica. a moje je individualno gradjansko pravo da kritikujem vlast, a tvoj posa da ih branis, tako da nema nikakvog spora.

  14. #464
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Medojevic moze ufatiti drugi krug nedje biciklom oko kuće, a spremajte vi kuknjavu i tuzbalice kad bude na fino cetvrto mjesto. Nista mu ja nijesam rekao odje sto nijesam njemu licno i za razliku od tebe Medo jako dobro zna da laze, a sto mu ti vjerujes to je tvoj a ne njegov problem.
    mašeš crnogorskom zastavom a braniš momirovog advokata, starog jugosjovena

  15. #465
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iwan View Post
    Salonska politika nije nikada ponudila ni jedno ozbiljno rešenje realnog problema.
    Pa sto je onda sprovodis? Ko treba da cisti smece? Sto ga ti ne ocistis? Ufatio si ljude kako trguju licnim kartama, ali ne smijes da reagujes da ne bi na*ebao. Nemas mooda da javno progovoris, a oces neke promjene. Kakve ti promjene nudis kad za takvu pogansku rabotu ti brines da nekome ne stvoris neprijatnost. Sta ce bit sjutra kad ti Pokret dodje na vlast? Ispod zita da krijete poganluke i nesojluke taman ka sto ovi sad kriju? Posrana je to partija u kojoj se podmladak krije iza majkine raše.

    E moj druskane, u nase pero se zbog jezika dobijalo po bubrezima, i mnozina smo slomljenim rebrima platili "buntovnistvo". A vi sad cutite, piskarajte po forumima, i brinite da vas neko ne pogleda poprijeko da vam se ne uznemiri prefarbana kosica.
    Quote Originally Posted by iwan View Post
    Ja sam samo jedan pojedinac koji misli svojom glavom! O svom angazovanju sam razmisljao godinu dana, i na kraju odlucio pravo!
    Mislis ti svojom guzicom, da je neko pruticem ne isfrca, jer da mislis svojom glavom ne bi ti trebalo godina dana da odlucis sto je pravo. A bas si se i oko toga pretrga.

    Aferim! Samo naprijed u promjene, vi ste svjeza snaga koja se nece saginjati! :ass:
    - Ladan ko taština duša -

  16. #466
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iwan View Post
    Salonska politika nije nikada ponudila ni jedno ozbiljno rešenje realnog problema. Tako da ja ne pripadam definitivno toj politici. Za mene niko ne radi! Misim sta reci ja sam neki boss! Ja sam samo jedan pojedinac koji misli svojom glavom! O svom angazovanju sam razmisljao godinu dana, i na kraju odlucio pravo!

    Sto se tice kladionica puca mi za njih...!
    Ti si dijete prije svega... Imash li uopshte pravo glasa?

  17. #467
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Igalo
    Posts
    899
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post

    Ako udje Mandic onda je to jedan veliki poraz Crne Gore, gori od svih dosadasnjih pobjeda DPS-a!
    nema sanse da udje mandic jer je imao na potonjim izborima samo 11%

  18. #468
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Valjda je svima jasno da u drugi krug ulaze Vujanovic i Mandic...

    Jedini razlog zashto je SL ovoliko jaka je jer to ide na ruku DPS-u...

  19. #469
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    200
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki View Post
    Ti si dijete prije svega... Imash li uopshte pravo glasa?
    Ha.... Da nisam punoljetan nebi ulazio u ovakvu raspravu. Za tvoju informaciju ja sam tvoje godite.


  20. #470
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sudeci po tvom pisanju i nachinu na koji si isprogramiran, od strane tvoje partije, to ti ne ide u prilog...

    Nisi nishta bolji od tih protiv kojih se borish...

  21. #471
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    200
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by simm View Post
    Pa sto je onda sprovodis? Ko treba da cisti smece? Sto ga ti ne ocistis? Ufatio si ljude kako trguju licnim kartama, ali ne smijes da reagujes da ne bi na*ebao. Nemas mooda da javno progovoris, a oces neke promjene. Kakve ti promjene nudis kad za takvu pogansku rabotu ti brines da nekome ne stvoris neprijatnost. Sta ce bit sjutra kad ti Pokret dodje na vlast? Ispod zita da krijete poganluke i nesojluke taman ka sto ovi sad kriju? Posrana je to partija u kojoj se podmladak krije iza majkine raše.

    E moj druskane, u nase pero se zbog jezika dobijalo po bubrezima, i mnozina smo slomljenim rebrima platili "buntovnistvo". A vi sad cutite, piskarajte po forumima, i brinite da vas neko ne pogleda poprijeko da vam se ne uznemiri prefarbana kosica.

    Mislis ti svojom guzicom, da je neko pruticem ne isfrca, jer da mislis svojom glavom ne bi ti trebalo godina dana da odlucis sto je pravo. A bas si se i oko toga pretrga.
    Lako je tebi pricati kad si uz vlast. Neznas kako je biti u opoziciji u ovoj nasoj zemlji. Znaces to sigurno posle izbora.
    I imas private message!


  22. #472
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    200
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki View Post
    Sudeci po tvom pisanju i nachinu na koji si isprogramiran, od strane tvoje partije, to ti ne ide u prilog...

    Nisi nishta bolji od tih protiv kojih se borish...
    Na moje mosljene ne utice niko! Tako da ja pisem sto stignem(a mana mi je to sto ne razmisljam puno o tome sto pisem) zato su neki postovi izbrisani i neki su pogresno svaceni. Tako da te to nebi trebalo da brine.


  23. #473
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iwan View Post
    Na moje mosljene ne utice niko! Tako da ja pisem sto stignem(a mana mi je to sto ne razmisljam puno o tome sto pisem) zato su neki postovi izbrisani i neki su pogresno svaceni. Tako da te to nebi trebalo da brine.
    Na moshnjice ti niko ne utiche?
    A na mishljenje ti niko ne mozhe ni uticat, jer ga nemash...

  24. #474
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    jedan trazi bolje kandidate, ka da CGa moze da RODI Havela , Vilija Branta ili Olufa Palmea ili Djindjica.
    A nije ih radjala? Da ne idemo dalje no zadnje 40 godina, sto bi ti falilo da je jedan Veljko Milatovic (V.M.S.) kandidat na listi? Ko ga ne bi glasa? Da ne nabrajem ostale LJUDE sto ih rodi ova Crna nam Gora u zadnje 50 godina.

    Yebes ti glasacki listic sa ovom danasnjom ekipom!

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Kako godj okrenesh,
    ne zovu ljude, nego ponjave od ljudi,
    Sto su alternative, milovane - izraubovana vlast ili ovi sto daju licne za 50 evara?

    NE, to treba reci fukari. Svima najedno - NEEEEEEE !!!!!
    - Ladan ko taština duša -

  25. #475
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iwan View Post
    Lako je tebi pricati kad si uz vlast. Neznas kako je biti u opoziciji u ovoj nasoj zemlji. Znaces to sigurno posle izbora.
    I imas private message!
    Ima li koji smajli da je adekvatan ovome boldovanome? A, evo ga: :ass: I nemoj mi politiku na PM, necu da mi se šporka inbox.

    Quote Originally Posted by iwan View Post
    Na moje mosljene ne utice niko! Tako da ja pisem sto stignem
    Evo vidimo, dobro predstavljas taj silni Pokret.

    E, sprdnja tako mi Meda. I Fica.
    - Ladan ko taština duša -

Page 19 of 68 FirstFirst ... 915161718192021222329 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prvi put...
    By Cozmicbaby in forum Sex i erotika
    Replies: 67
    Last Post: 29-12-14, 20:17
  2. Naš prvi kralj!
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 36
    Last Post: 27-09-10, 16:13
  3. Replies: 47
    Last Post: 29-03-08, 22:24
  4. Predsjednicki izbori u Srbiji 2008.
    By Hrko in forum Politika generalno
    Replies: 221
    Last Post: 24-01-08, 07:28
  5. Predsjednicki izbori
    By shalom7 in forum Politika generalno
    Replies: 74
    Last Post: 27-08-07, 10:29

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •