Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 48 of 48

Thread: violeta narkomanka

  1. #26
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    52
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ahil View Post
    znate svi za slucaj djecijeg doktora tadije bozovica koji je bio narkoman i radio je tako raspanut i ubijen od heroina i lijecio djecu srecom su ga makli iz bolnice
    sada na istom tom djecijem odelenju radi violeta (mislim da se preziva filipovic) koja je isto narkomanka i koja se isto raspada i lijeci djecu! ako neko od ljudi ili roditelja ima nekog uticaja u ovom gradu mogli bi da skrenu paznju na to nekome ko je nadlezan za to i da paze gdje vode svoju djecu! ako neko zna jos nekog ko je takav i radi na slicnom mjestu neka skrene paznju gradjanima
    !!!!

    Druže, sramota je tako da pričaš. Taj Tadija Božović je bio odličan doktor, a i djeca su ga voljela! Ja se dobro sjećam da sam ko klinac išao kod njega...Tačno je to da je čovjek imao problema sa drogom, ali i pored toga je svoj posao obavljao dobro i nisam čuo da se iko žalio da je omanuo, ili da je, ne daj bože, nekom nagrdio dijete..A, zato što se drogiro je platio svoj ceh i mislim da to nije nešto što se ovdje tako iznosi i priča o ljudima...Za tu Violetu ne znam..niti da postoji, a kamo li da se drogira...U svakom slučaju strašno je ružno da tako pišeš o ljudima na forumu, pogotovo o ljudima koje ne poznaješ...

  2. #27
    Join Date
    May 2004
    Location
    New York, New York, United States
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    Quote Originally Posted by balthazaar View Post
    Druže, sramota je tako da pričaš. Taj Tadija Božović je bio odličan doktor, a i djeca su ga voljela! Ja se dobro sjećam da sam ko klinac išao kod njega...Tačno je to da je čovjek imao problema sa drogom, ali i pored toga je svoj posao obavljao dobro i nisam čuo da se iko žalio da je omanuo, ili da je, ne daj bože, nekom nagrdio dijete..A, zato što se drogiro je platio svoj ceh i mislim da to nije nešto što se ovdje tako iznosi i priča o ljudima...Za tu Violetu ne znam..niti da postoji, a kamo li da se drogira...U svakom slučaju strašno je ružno da tako pišeš o ljudima na forumu, pogotovo o ljudima koje ne poznaješ...
    RESPECT!!!
    ------------------
    Niksic-Crnogorski Detroit

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    nk
    Posts
    129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by balthazaar View Post
    Druže, sramota je tako da pričaš. Taj Tadija Božović je bio odličan doktor, a i djeca su ga voljela! Ja se dobro sjećam da sam ko klinac išao kod njega...Tačno je to da je čovjek imao problema sa drogom, ali i pored toga je svoj posao obavljao dobro i nisam čuo da se iko žalio da je omanuo, ili da je, ne daj bože, nekom nagrdio dijete..A, zato što se drogiro je platio svoj ceh i mislim da to nije nešto što se ovdje tako iznosi i priča o ljudima...Za tu Violetu ne znam..niti da postoji, a kamo li da se drogira...U svakom slučaju strašno je ružno da tako pišeš o ljudima na forumu, pogotovo o ljudima koje ne poznaješ...
    jeste ruzno ali brat ima pravo slobode govora!i ima pravo da preispita legitimitet ljudi koji pregledavaju nasu djecu....jedna greska je dovoljna...a ko zna kakvi su ti narkici kad su nervozni...mislim zna se,ali...
    feaNOr

  4. #29
    Join Date
    May 2007
    Location
    Nikšić
    Posts
    100
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ochito nisu nervozni, jer imaju dosta zaliha, chim rade u bolnici... A to bi znachilo i zloupotrebu radnog mjesta

  5. #30
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ajde da za trenutak predpostavimo da je doticna doktorica zaista narkomanka, i da ja posjedujem informaciju o tome. Prvo sto bih uradio je da pokusam da kontaktiram direktora bolnice ili bar nacelnika pedijatrije-tj. nekog nadleznog. Uzasno je da neko ko radi sa pacijentima istovremeno ih i ugrozava svojom nestabilnoscu (nadam se da cemo se svi sloziti da bilo koji aktivni narkoman ne moze da obavlja tako odgovoran posao), ali ja ovdje ne vidim da je neko uradio bilo sat od ovoga. Sve sto vidim je jedna neprovjerena informacija. Koja nekome moze da ugrozi karijeru, privatni zivot, odnos sa kolegama... I napominjem, ako je informacija tacna, ovo nije mjesto za takve objave, ovo mi po malo lici na neki poziv na linc i iskljucivanje iz drustva.
    Ko zna zašto je to dobro?

  6. #31
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Šta mislite da narkomane počistimo po kratkom postupku?
    Onako... državno - korisno?
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  7. #32
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Violeta nije bila doktorica, nego med sestra u dispanzeru. Srecom tu vise ne radi.

  8. #33
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    dobro ti iskopa ovu temu. da nisi, ne bi znali da je nk počeo da se raspada 2008.
    poljubiste li koga od tada? i je li violeta živa?

  9. #34
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Niksic je raspadnut od kad ga grize savjest zbog Dubrovnika, znaci ooodavno.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  10. #35
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    niksic
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Violeta jeste narkomanka i pouzdano znam da je krala racunare i preprodavala ih i to jos pre 10tak godina
    Covek moze da bude doktor ali ako jenarkoman neka ide da se lijeci i treba da se otvori ovakav post da se zna ko gde i sta radi jer sjutra sigurno NIKO NECE VODITI DJECU NA PREGLED KOD COEKA KOJI JE RAZVALJEN OD DROGE.......
    naravno to se tada nije ni znalo nego tek kasnije zato niko nije ni vodio djecu kod njega nego u milmediku.
    Znaci ako je doktor treba da se drogira da bude psihicki poremecen i treba reci "pa ok on je doktor"
    HITLER je majka
    paralelopipak digital machine

    Nikola 068 588 147
    Marko 068 400 525

  11. #36
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by marko_nk89 View Post
    Violeta jeste narkomanka i pouzdano znam da je krala racunare i preprodavala ih i to jos pre 10tak godina
    Nit imam pojma o kome se priča, ali je pregadno nekoga olajavati, pogotovu jer je zdravstveni radnik, podnesi prijavu, labaratorijski nalazi jako lako dokažu da li je neko uzimao narkotike.

    Ne kažem ovo samo tebi, već svima koji su pisali na ovoj temi. Nekako vidim da je na forumu normalno olajavati nekog ili nešto al ne preuzimati ništa povodom toga. Jedna prijava i test rješavaju sve. Pozdrav.

  12. #37
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    niksic
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    PA BAS ZATO STO JE ZDRAVSTVENI RADNIK TREBA DA SE OLAJAVA ETO KAKVU NAM SLIKU DAJE ZDRAVSTVENI RADNIK!!!!!!!
    BOLJE JE OVAKO JAVNO RECI DA SE ZNA JER NE DAJ BOZE DA TI ONA LIJECI DJECU ILI DA IM DAJE INEKCIJE PA BI VIDJELI NE BI TI TREBALA PRIJAVA!!
    mogu da shvatim ovi sto su puni para pa i ok ali zdravstveni radnik......sad ako neko radi u bolnici treba da se fiksa trodonima i da se cuti o tome i onda kad se povredis treba da te ona previja ili sta vec.....
    paralelopipak digital machine

    Nikola 068 588 147
    Marko 068 400 525

  13. #38
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    Nit imam pojma o kome se priča, ali je pregadno nekoga olajavati, pogotovu jer je zdravstveni radnik, podnesi prijavu, labaratorijski nalazi jako lako dokažu da li je neko uzimao narkotike.

    Ne kažem ovo samo tebi, već svima koji su pisali na ovoj temi. Nekako vidim da je na forumu normalno olajavati nekog ili nešto al ne preuzimati ništa povodom toga. Jedna prijava i test rješavaju sve. Pozdrav.
    Mozda je chak i bolji doktor nego ovi "trijezni" ... no nash je narod blesav kao inache uvijek.Ko nama garantuje da neki na navishim drzavnim funkcijama nisu na jakim supstancama,niko,pa eto,znaju shta im valja
    ...

  14. #39
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    niksic
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Mozda je chak i bolji doktor nego ovi "trijezni" ... no nash je narod blesav kao inache uvijek.Ko nama garantuje da neki na navishim drzavnim funkcijama nisu na jakim supstancama,niko,pa eto,znaju shta im valja
    ma neka oni koriste sta god oce ne samo oni nego svi ostali ali pored sve muke i svih bolesti koje nas spopadaju umjesto da se i dr i sestre unormale oni se pa fiksaju i to treba da ti lijeci sjutra dijete e nece da je*e oca
    paralelopipak digital machine

    Nikola 068 588 147
    Marko 068 400 525

  15. #40
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by marko_nk89 View Post
    PA BAS ZATO STO JE ZDRAVSTVENI RADNIK TREBA DA SE OLAJAVA ETO KAKVU NAM SLIKU DAJE ZDRAVSTVENI RADNIK!!!!!!!
    BOLJE JE OVAKO JAVNO RECI DA SE ZNA JER NE DAJ BOZE DA TI ONA LIJECI DJECU ILI DA IM DAJE INEKCIJE PA BI VIDJELI NE BI TI TREBALA PRIJAVA!!
    mogu da shvatim ovi sto su puni para pa i ok ali zdravstveni radnik......sad ako neko radi u bolnici treba da se fiksa trodonima i da se cuti o tome i onda kad se povredis treba da te ona previja ili sta vec.....
    A što te sprječava da sa olajavanja pređeš na djela?

    Plašiš se?

    Ako si tako siguran da je okorela narkomanka, podnesi prijavu, učini dobro djelo? Vjeruj mi, labaratorija to dokaže za par sati. Jesi je ti lično vidio da se "fiksa" trodonima? Msm, na čemu temeljiš svoje tvrdnje? Jesi je lično vidio da ih uzima, imaš konkretan dokaz, ili si se priključio bezobraznim laprdanjima dokonog naroda? Olajavanje uz kafu i cigaru je glavna disciplina našeg naroda, a nikad ne razmišljaju o posledicama.

  16. #41
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Lijeche i puno gori vjeruj mi,no neshto mi se ne pishe puno jutros...vishe puta sam bio prisutan kad je nachelnik/ca totalno pijan/a lupala neshto i naredjivala ono sho recimo ta Violeta ili pomenuti Tadija vjerovatno ne bi nikad,tako da...
    ...

  17. #42
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    eto vidiš...ima gore i od violete, slava joj i milos'...

  18. #43
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    root
    Posts
    191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znaci odobravate da vas narkoman-ka pregleda.... e svasta

  19. #44
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by drug_debila View Post
    znaci odobravate da vas narkoman-ka pregleda.... e svasta
    Ne mlati. Dok se ne dokaže, narkomanka je koliko i ti.

  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,826
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Ajmo radom, Tadija jeste uživalac droge, još uvjek radi kao doktor ali ne više sa djecom. Sa njim zdravstvena ustanova osim njegovog poroka nije nikad imala problem.

    Medicinska sestra plavuša (pojma nemam zove li se Violeta) iz doma zdravlja a ne bolnice je rasturala i koristila drogu.
    Da ne bi bili rekla kazala suspendovana je na 6 mjeseci koliko je bila u zatvoru zbog posjedovanja/dilovanja i kasnije vraćena na svoje radno mjesto medicinske sestre gdje i dan danas radi.



    Poslato sa ultra-moderne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  21. #46
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    niksic
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    eto i sta je bolje da se dokazuje ili ne dokazuje kad se posle po godine vrati i bude aj jovo nanovo
    ja kazem ne vodite djecu tamo jer ako bas hocete da znate sestra ni radi tamo tj radila je pa se pouzdano sve zna a ja nemam drugog posla no da podnosim prijave
    ja samo savjetujem da gledate dje se djeca i kod koga lijece
    paralelopipak digital machine

    Nikola 068 588 147
    Marko 068 400 525

  22. #47
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,064
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jedne zime (bila sam u osnovnoj) dobijem ja upalu pluca i podjem kod doktora. Necu ga imenovati, mislim da je dovoljno da kazem da mu je sin umro od droge, a ne znam je li i otac uzimao sta. Kaze majka kako mi je lose a on njoj: Neka pije vitamina C i bice to sve ok. A ja ne mogu da disem. Sjutradan odem kod doktora u drugoj smjeni i da mi 7 inekcija i zaista mi bude bolje.
    Upitno je koliko su inace doktori strucni. Uzmimo obzir da koriste staru opremu i da ih drzava malo salje na usavrsavanja. Nije sve ni do njih.
    A cuh jos prije godinu-dvije za neku med.sestru sto je prodavala drogu. Valjda bratu sirila bizMis.
    ''Primer popravlja mnogo bolje od prekora.''

  23. #48
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Violeta jeste narkomanka, to tvrdim jer radi u dispanzeru na inekcije sa mojom tetkom. Vidio sam je 100 puta razvaljenu kako stondira...
    Forever young, i want to be forever young

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •