Page 3 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 51 to 75 of 151

Thread: poslije j****a nema kajanja

  1. #51
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big pack View Post
    Ja ne mogu shvatit mozak
    ni ja tebra,ni tvoj ni njen. a i nasha' si gdje ces to da pricas...
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  2. #52
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    meni bash nije jasno kako mozesh da glumish pred djevojkom da je sve idealno a sa druge strane pakao....trudish se da sachuvash neshto shto jednostavno nije moguce,ako vam je stvarno super(da zanemarimo stvari sa strane) onda si trebao ranije da joj kazesh za to jer pretpostavljam da bi donekle razumjela iako je malo zeznuto za shvatiti da ti pored super veze sharash sa strane.jesi razmislio kako bi bilo da je nju neki lik napumpao a ona ti to kaze posle mjesec dana ili kasnije....kako bi se osjecao molim te?


    a najacha stvar u tvom prvom postu je sledeca...parafraziram....imao sam izlet sa maloljetnom djevojchicom(znachi sex na ex) i (onda dolazi kljuchno) KASNIJE MI JAVLJA da je trudna....kako to kasnije?okle joj tvoj br telefona...jeste se dogovarali da se ponovo kresnete ili neshto?


    meni lichno ovo lichi na paljevinu....shuplja mi je pricha...ili im je oslachalo pa razmijenili brojeve telefona da se josh kojom omrse
    Last edited by DeViLiSh|Je$$uS; 07-03-08 at 16:19.
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  3. #53
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    at your place, wrecking havoc
    Posts
    2,260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Sto ste se svi okomili na njega ljudi?
    Mozda da se neako dogovorite da se ne mijesa u tvoj zivot. Da vise ne cujes za nju... I jednostavno zivi svoj zivot dok ti kroz misli leti da tamo negdje imas dijete sa maloljetnicom lol.
    Ma zaboravi je, zivi svoj zivot. Relax i uzivaj...

  4. #54
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big pack View Post
    bukvalno dijete radja dijete...
    ako je bukvalno,onda si ti bukvalno pedofil!
    vidi... ja se stvarno ne zelim prikljucivati ovom izivljavanju i moralisanju od strane vecine,kako si mogao ostati vjeran,kako odma treba da potrcis sa mustulukom svojoj curi i ispricas joj sve,kako treba da priznas dijete pod hitno i budes 100% odgovoran.....
    ono sto vecina odlicno zna,ali namjerno ignorisu,je sve one ludosti sto pijan covjek zna da napravi. stvari koje mu ni na pamet ne bi pale dok je trijezan. meni je izbrisan jedan post u kojem sam pomenuo to.....
    drugo,ne mogu da ne pomenem aspekt koji su svi preskociili,a to je pozicija tog njenog momka. jeste nevidjeno laksa od vase,ali je uzasan sok takodje. mislim,zaljubljen si u nekog,kad HOP! taj neko odjednom zatrudni sa nekim "letecim" frajerom. haha....
    ja znam da cu mozda i preokrenuti tok pljuvanja,pa cu najvece slajmerice ja popiti,ali meni jedna druga ideja pada na um.... prati ciklus svoje cure i dobro vrebaj ovulaciju i tad.... pokrij cijeli taj period sexom. znaci,da bude veca mogucnost,10-ak dana zaredom je puni(do pola,a pola izbaci napolje,da ne bude providno) i gotovo sigurno ce zatrudniti. e! onda je imas vezanu,pa ce joj teze panut raskid sa tobom. a ovo prvo dijete.... da zmo zdrao.... za 20 godina ce to dvoje djece da piju kafu i sprdaju na racun tatice koji je oplodjavao dje je stiga,a zahvaljujuci cemu su oni zivi...
    eto tako! 8)

  5. #55
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    SUNNY SIDE :)
    Posts
    298
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    uh... pogrijesio si, kajes se... razumijem te, ali moras da shvatis da najteze ce bit tvojoj djevojci, koja vjeruje da je sve idealno, a ti ovamo neku drugu... i jos joj dijete napravis, nju mi je najzalije... onda ta mala i ti... jednostavno ne kapiram... njeni vjernici, a nisu umjeli da nauce maloljetnu kcerku da se ne **** sa svakim, jos maloljetna... ja bih na tvoje mjesto za svaki slucaj provjerila je li to dijete moje, ko zna s kim je ona sve taj dan ili noc bila,kazes ima momka,mozda je njegovo,ako nije nego tvoje,moras ga priznat,tvoje je,zasluzuje da zivi, a ona kad nije dijete da subotom vece sa prvim koji naleti tako lagano pristaje na sex, nije onda ni dijete da rodi... ali opet ti kazem, najzalije mi je tvoje cure, nije nista kriva, a jako lose ce proci... ps.u svakom slucaju, drzim ti palceve, da se izvuces iz svega ovoga kako treba... i priznaj dijete ako je tvoje... OBAVEZNO!!!!!
    Last edited by ljiljaa; 07-03-08 at 16:36.
    "...NEKE SE NOCI NAPROSTO DOGODE, NEKE TE OCI DO SMRTI PROGONE... OTKRICU TI TAJNU..."

  6. #56
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    sad mi pade neshto na pamet.....poshto svi kazu da se okomljavamo na tebe...iako istini za volju nije ni chudo....evo da ponnudim svoje vidjenje


    ako ocesh da sve to izadje po tvom.....pokupi se i fino kod oca te male dok josh nije kasno za abortus....garantovano majka i cerka chekaju da prodje taj termin da bi mu rekle da je mala trudna....e tu imash vishe opcija....ili da te lik ubije od batina,ili da ubije od batina majku i cerku odrade abortus i ti budesh ok i svoj na svome...sa tim shto ce ta mala posle da ti vjerovatno napravi pakao od zivota....tako da....raskini sa curom prvo da te ova mala ne bi kasnije progonila,tj rechi joj pa se moli da nece raskinuti sa tobom....podji kod oca i isprichaj mu sve ali se prije toga moli da nece ruku dic na tebe...i ako budesh imao srece a teshko da je imash....doci cesh donekle na to shto si zelio.....
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  7. #57
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    ljudi,ovaj vas lozi... :blah:
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  8. #58
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    SUNNY SIDE :)
    Posts
    298
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    XAXAXAXA moguce... mada i bolje da nas lozi, nego da je neko stvarno u ovakvim problemima...
    "...NEKE SE NOCI NAPROSTO DOGODE, NEKE TE OCI DO SMRTI PROGONE... OTKRICU TI TAJNU..."

  9. #59
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big pack View Post
    a sto se tice DNK, kako se to radi, sta ti tu davas na analizu, krv ili nesto drugo??? pojma nemam nista oko toga... i kako mislite nije neophodna za dokazivanje ocinstva ?? neko je tako napisao
    DaVas krv, zna da bude zeznuto a bilo je i smrtnih slucajeva...

  10. #60
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpellStealer View Post
    ljudi,ovaj vas lozi... :blah:
    ne...ovaj je naebao kao zuti
    ne znam sta da ti kazem,sve ce ici preko tvojih ledja.Imas dvije solucije kao sto si i rekao,nijedna ne valja,ako se odlucite za abortus velike su sanse da krene nesto naopako po zdravlje te cure,a i to dijete sto nosi...,tvoje je...griza savjesti ako je imas i sl. U drugoj situaciji,da ozenis tu drugu i da dizete dijete,zivot sa nekim do koga ti uopste nije stalo zbog djeteta,ispadas idiot...nemoj misliti da te vrijedjam ali i ti ces sam sebi to govoriti.Znaci bezosjecajni idiot ili idiot...Choose!!!
    Uglavnom brate naebao si i zao mi te je,imas moju podrsku (ali ti dijete necu podizati haha)
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  11. #61
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,954
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    915
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Ne znam da li ce se svidjeti moj predlog ali izlaz je iz situacije

    Neka ta maloljetnica rodi dijete, a onda ti i tvoja cura sa kojom ti je savrseno usvojite dijete i zivite zajedno
    svi srecni i zadovoljni

  12. #62
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    321
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    drug je prije nekoliko imao slicnu situaciju, ja mislim da postoje neke pilule za abortus koje rade hemijskim putem i manji je rizik od steriliteta.
    uopste nisam siguran u vezi toga ali mozda ti ipak malo pomogne, i ne znam sto ste ga svi napali, lik je pogrijesio, to je ocigledno i sam je stavio naslov 'poslije j****a nema kajanja'
    zato ga iskulirajte malo

  13. #63
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    teken drshn
    Posts
    628
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    trebalo bi organizovati poll, priga li vas ovaj momak ili ne, mislim meni ovo da se desi, forum bi mi bio poslednji izvor informacija
    Pozivi prema drugim mrežama u CG

  14. #64
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,614
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    reci toj maloj da se registruje pa da vas suocimo hehe
    this is pointless

  15. #65
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma ovo je čista paljevina....
    Mislim da ne postoji čovjek koji bi da se nadje u ovakve muke po čitav dan sjeđeo pred komp. i čekao da ga posavjetuje neki potpuni stranac što sledeće da uradi....

  16. #66
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Arrow

    Istina ili ne necu da ulazim u to.
    Vi koji ste kao soluciju naznacili abortus - samo neka ste zdravo. Znate li uopste kakve su moguce posljedice? Osim komplikacija, da ne pricamo kakav ce psihicki zivot te djevojke bit, a vjerovatnoci da nikad vise nece moc ostat trudna da ne pomisljamo.

    Momak, da sam ja na tvom mjestu uradio bih sljedece dvije stvari (iako je sve vec receno):
    1. Nikako da je nagovoras na abortus. Provjeris je li tvoje dijete i ako jeste, budes covjek, i sa to malo dostojanstva sto ti je ostalo, priznas dijete.
    2. Priznas djevojci iz tvoje idealne i savrsene veze sto si napravio. Sto god u zivotu radim, uvijek podjem od toga kako bi to izgledalo da meni to neko napravi. Stavi se ti u tu situaciju. Da te ona u subotu vece prevari sa nekim, i poslije mjesec dana ti kaze da je trudna sa osobom X. I sam si svjestan da ce to odvest raskidu. Ako je iskreno volis, i ako ti je do nje stalo kao sto kazes da tije stalo, budi covjek, pa priznaj sve fino.

    Ukoliko se ispostavi da je dijete tvoje i priznas ga, bice neophodan i ljudski odnos prema toj djevojci koja ce da podize to dijete. Njeni te nece nikako simpatisat to i sam znas.
    Dobro neko pomenu, zvoncica cini mi se, dobro je kad majka sad ima vremena da ide kod Igumana, a nije imala vremena kcerku da posavjetuje oko nekih najbitnijih stvari u zivotu.

    Neko rece, iskulirajte ljudi, pjan je bio. Ma koliko pjan bio, uvijek znam sto radim, a definitivno nijednoj ne bih dijete napravio, pogotovo ne pijan.

    A zbog takvih kao sto si ti, prosto pozelim da nikad nemam kcerku.
    I iskreno da ti kazem, da sam ja otac te djevojke, i da se poneses kao sto planiras sad da se poneses, ubio bih te ukoliko me neko ne sprijeci i predao se policiji. Pa neka bi to nesrecno dijete koje nista krivo ako se rodi zvijelo bez oca. Bolje da takvog oca nikad i ne upozna.
    Last edited by hercules; 07-03-08 at 19:34.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  17. #67
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    A zbog takvih kao sto si ti, prosto pozelim da nikad nemam kcerku.
    I iskreno da ti kazem, da sam ja otac te djevojke, i da se poneses kao sto planiras sad da se poneses, ubio bih te ukoliko me neko ne sprijeci i predao se policiji. Pa neka bi to nesrecno dijete koje nista krivo ako se rodi zvijelo bez oca. Bolje da takvog oca nikad i ne upozna.

    Samo shto bi ti cerku vjerovatno vaspitao i ne bi joj se moglo desiti to shto se desilo toj djevojci... Blah vjerovatno veliki vjernici nijesu imali mooda o tome prichati sa cerkom, nego su mislili da ce se sama nauchiti, pa se fino zavrshilo...

    Shto se problema tiche ne mogu te savjetovati, svi sad kazhu svoje mishljenje ali niko ne mozhe znati shta bi tachno uradio da se nadje u takvoj situaciji, zato se samo nadam da ce se sve zavrshiti najbolje moguce i po tebe i po nju...
    #fakenews

  18. #68
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    doma
    Posts
    3,040
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    I ako sve ovo nije istina (a nije 99.99%), sigurno se desavalo i prica je realna!
    Gadan zajeb u svakom slucaju, ne bih volio da me ovako nesto zadesi pu pu pu


    Ja mislim da ti je najbolja solucija da ti toj maloj presudis, al' slucajno kao, sacekaj je nedje
    kolima (dzipom po mogucnosti) pa udri po njoj :bart:

    Zaglavices u zatvor jedno 10-15 godina ali gledaj na to ovako,
    mlad si momak, izaci ces napolje relativno mlad (35,40god), djevojka te nece ostavit (ako vam je tako savrseno) nego je ti zeni u zatvor dok si
    sto ima veze, mozes i djecu napravit pa da taman porastu dok si ti u zatvor da se ti ne smaras s' tim...

    Ja mislim da ti to nije losa solucija :kamikaza:

  19. #69
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    time and space
    Posts
    165
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma shta bre komplikujete situacije i podjebavate chovjeka ...
    Tezak izbor - Suochiti se sa posledicama
    Lak izbor - Odseliti se i pocheti iznova (ako si ovo zelio da chujesh) .
    _/^.DEVIATION.^\_ - it is the key to our evolution !!!

  20. #70
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,345
    Thanks Thanks Given 
    735
    Thanks Thanks Received 
    1,198
    Thanked in
    670 Posts

    Default

    Nisam znao da ovoliko moralista ima kod nas. Abortus je izmislila medicina, ista ona medicina kod koje se lijecis, vadis zub (i od ovoga mozes da umres), radis korekciju usiju (i od ovoga moze da se umre), i jos bi mogli da nabrajamo.

    Znaci neko je za abortus neko nije, necemo svadju oko toga.

    Covjek(momak u ovom slucaju ) ima dva izbora i oba nose neke rizike:

    1. Abortus - Ne znam statistiku, ali mislim da nije velika brojka da djevojka vise ne moze zatrudniti. Ne znam je li tacan podatak da je malo zeznuto raditi abortus djevojkama sa 0+ krvnom grupom. Da su veliki rizici, tj. da se desavaju lose stvari tako cesto zabranili bi ga. Uglavnom ako se odluci na ovu opciju i uz malko srece bice sve ok, oboje ce nastaviti zivot kako dolici dvoje mladih.

    2. Ako ne izabere abortus, i prizna ga. Mora da batali pricu oko svega. Morace da radi, tesko ce mu bit da postize stvari na fakultetu, zivjece sa djevojkom koju ne voli, i koja njega ne voli. Bukvalno velika vjerovatnoca da ovo nece uspjeti, tako da ce to dijete zivjeti sa roditeljima koji se non stop svadjaju ili nerjetko u nasoj sredini da se gadju, biju, kolju...Sto se mene tice mnogo gora opcija. Napomena: Mozda se covjek prosvijetli, mozda od toga dana ne bude imao mozak od momka koji ima 20 godina, koji je zeljan adrenalina, zajebancija, alkohola, droge, brze voznje, varanje djevojke .... Mozda mu sve na bolje krene i vidi da njegova sadawnja djevojka nije primac njegovoj buducoj zeni E ova 2.2 opcija je samo 1 % vjerovatna.
    Last edited by GaD; 08-03-08 at 07:48.

  21. #71
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Soft View Post
    drug je prije nekoliko imao slicnu situaciju, ja mislim da postoje neke pilule za abortus koje rade hemijskim putem i manji je rizik od steriliteta.
    Nisu te pilule zdravstveno sigurne.

    Zdravstveno je najsigurnije roditi dijete.

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    ako ocesh da sve to izadje po tvom.....pokupi se i fino kod oca te male dok josh nije kasno za abortus....garantovano majka i cerka chekaju da prodje taj termin da bi mu rekle da je mala trudna....e tu imash vishe opcija....ili da te lik ubije od batina,ili da ubije od batina majku i cerku odrade abortus i ti budesh ok i svoj na svome...sa tim shto ce ta mala posle da ti vjerovatno napravi pakao od zivota....tako da....raskini sa curom prvo da te ova mala ne bi kasnije progonila,tj rechi joj pa se moli da nece raskinuti sa tobom....podji kod oca i isprichaj mu sve ali se prije toga moli da nece ruku dic na tebe...i ako budesh imao srece a teshko da je imash....doci cesh donekle na to shto si zelio.....
    yeah, imace sto je zelio ako je i otac djevojke bezosjecajni gad kao on...

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    Brate, prva stvar koju treba da uradis - da pricas sa curom (i istovremeno budes svjestan da to vodi do raskida) - i da pricas sa svojima, naravno. I da ides krajnje iskreno - jednostavno, imao si sex sa tom curom, ne zelis da je zenis, ali opet zelis da postujes njenu odluku i odluku njenih da ona zeli da ima dijete; a i ona je totalno po meni nesrecan sklop licnosti - Boze moj, spavala sa tamo nekim momkom mrtva pijana, nema ni 18 godina, i odrice se sopstvene buducnosti zato sto zeli da lijeci sopstveni osjecaj krivice pred svojima, i iskupljuje se i sad igra ulogu zrtve... Totalno nezrelo. A vjerovatno misli, fino ce da utrapi to dijete baki i deki, pa fino malo fakultet malo zivot pa opet od zurke do zurke... Uzas, mozda sam prestrog i previse sudim, ali eto... Jesi ti jedino tada imao sex sa njom? Nesretni i taj njen momak, pa i on ce vrlo brzo pocet da primjecuje da se nesto desava...

    A ti - budi spreman da preuzmes odgovornost, i donosis mushke odluke. Ta te cura kaznjava na uzasan nachin, zamisli sve i da ostanes u kontaktu sa tim djetetom, kako ces ga za 20 godina pogledat u oci i reci mu - "e izvini ali ti si bio sto se mene tice greska, samo glupi hir tvoje majke koja je bila luda i lijecila svoj osjecaj krivice na taj nachin, i njene majke koja ce joj to citavog zivota nabijat na nos i drzat je u shaci i manipulisat sa njom"... A to je bojim se jedina istina. Pricaj sa svojima, pricaj i sa njenim roditeljima, mada njen otac vjerovatno jos nista ni ne zna... Ali prije svega budi posten prema svojoj curi, i prema svojim roditeljima. Tesko je sigurno, i haos ti je u glavi - ali moras da vidis sa svojima. To su stvari koje mogu na normalan nacin da rijese dvije porodice, vjeruj mi; ti se preispitaj, da li osjecas ista prema toj curi, mada si i sam rekao...

    I za tebe, i za nju, cini mi se da je abortus jedino resenje iz kojeg cete nauciti nesto, uciniti vas i odraslijim i odgovornijim... Sve ostalo je samo njen ili tvoj hir, nebitno. I tesko mi je sve ovo da kazem, jer sebe smatram tamo nekim pishljivim vjernikom, i nemam bas pozitivan stav o abortusu, ali... Ako neko treba da ubije i sasijeche sebe sa 20 ili 18 godina, "samo" radi djeteta i jednog mladog zivota koji treba btw da se razvija u jednoj uzasnoj atmosferi bez jednog od roditelja... Ne znam, nijesam pametan.
    Kakav osjecaj krivice lijeci ta cura ako zeli roditi dijete? Ako joj se desilo, bez obzira kako, svakako joj je iz zdravstvenih razloga najpametnije da ga rodi, dok nezreli, neodgovorni i sebicni momci ovakvu "krivicu" zele da zbrisu abortusom!

    I zasto bi joj nakon toga zivot stao? Mnoge mlade majke su pozavrsavale fakultete uz dijete, a baka-servis uvijek radi i onima koje djecu dobiju u braku, prema tome ni ova argumentacija protiv te cure ne stoji..

    I mislim da bi svakako vise "sasjekla sebe" ako abortira pa poslije ne moze imati djecu, i jos provede zbog toga godine u depresiji, nego ako rodi..


    @ Hercules, svaka ti cast, osvjetlao si obraz muskom rodu odje svojim postom!
    Last edited by odli; 08-03-08 at 11:16.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  22. #72
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam zasto mislite da se covjek sprda? Mozda zato sto jos niko nije iznio ovakav problem na forumu... Sve i da je sala, neka smo se mi ispricali, da vidimo ko sto misli i kako bi se izborio sa problemom. Mislim da nije zgorega..
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  23. #73
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako ce jedini problem biti nezadovoljni i frustrirani tata, onda dijete treba da se rodi. No, ako ce zbog djeteta svi biti frustrirani, nervozni, sje.bani onda je abortus manje bolna opcija. Postoji mogucnost i davanja djeteta na usvajanje, pri cemu dijete moze dobiti adkevatnu brigu, a bioloski roditelji da nastave neki svoj zivot bez obaveza prema roditeljstvu. Rjesenja postoje, nijedno nije bezbolno, prednost u odlucivanju ima zena jer se dijete razvija u njenom tijelu.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  24. #74
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dati dijete na usvajanje???????????!!!!!!
    A ja se bas zacudila sto se ne nadje niko pametan da to predlozi.
    Ooo uzasa.

  25. #75
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hehe ne znam zasto mislite da se covjek sprdishe, ne znam ko bi mogao da izmisli toliki problem, ko ovakvu situLaciju izmisli onda def. ima vecih problema u glavi.
    a gledajmo to kao da je sve istina(sto je vrlo mogucno,ovo nam je svakodnevica)
    i covjece lijepo odi kod svoje cure fino joj sve reci... jer ako si u bajnoj sjajnoj vezi ona ne zasluzuje to sto joj radis iza ledja. snosi posledice za svoje postupke i ponesi se kao muskarac a ne kao kuhana noga.
    sto se tice abortusa zena fala bogu ima pravo da odlucuje. i neka to bude njena odluka a ti govori i s njenima jer je totalno isiotski ne mogu zamisliti da ja imam 16god i da majka insistira da zadrzim dijete.. a s obzirom da je ona ipak maloljetna i da mozak ne funkcionise onako kako bi trebalo, ne moze da donosi ozbiljne odluke.. tu si u makazama.
    tesko je da ona sa 16-17 prezivi toliki fizicki i dusevni shok. nosit se sa cinjenicom da je izgubila dijete svojom odlukom... je zaeb... jer neki ljudi ne gledaju na to onako kao npr sto bi ja... ili vecina nas odje...
    eb ga, njoj je najgore treba donijet odluku o jos jednom zivotu mimo njenog i uz to mijenja zivot svoje familije i na koncu konca tvoj i tvoje cure..
    eb ga... zaebao si.. i ne bi voljela da sam u tvojoj kozi, ili ne daj boze u njenoj.. al ti nemas nista drugo sem da se poneses kao covjek. razgovaraj savjetuj se, i pomiri se sa pizdarijom koju si napravo.
    nije to najgora stvar koja ti se moze desit, al ipak ti si tu neko ko je punoljetan i koji mora da snosi odgovornost, bjezati i lagati je najlakse, al uvijek bivas uhvacen.
    cim prije rijesis sa sobom,svojom curom, sve probas razgovorom sa tom nesretnom curicom i njenom majkom bice ti bolje, to je vec jedan korak naprijed. e sad sto god ona odluci ti moras stati iza toga i pomirit se sa tim..
    na koncu konca ako i rodi dijete ono nije krivo za tvoje i njene greske tako da samo lose pravis pricom o ne priznavanju, odbijanju i sl..
    ponavljam tebe kapiram skroz, ali nije to dobro sto radis..
    e sad sto je uradjeno je uradjeno, vrijeme vratit ne mozes.. sad samo mozes svoju gresku da ispravis jedino ispravnim odlukama i postupcima.
    i nemoj zaboravit da budes covjek, i odgovorna osoba.
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

Page 3 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Najljubavniji stihovi...
    By rain_wind_storm in forum Ljubav
    Replies: 6153
    Last Post: 19-01-23, 00:25
  2. Da li je Isus Bog?
    By Mabus in forum Religija i filozofija
    Replies: 301
    Last Post: 15-03-08, 10:19
  3. Pravoslavni HodoČasnici Slave Svetu Petku
    By Regi in forum Religija i filozofija
    Replies: 34
    Last Post: 24-10-05, 14:01
  4. Crnogorci i VLAST
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 18
    Last Post: 20-02-04, 19:52
  5. Crna Gora u državnoj zajednici: Niceg nema od mene,
    By Waterman in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 04-02-04, 02:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •