Page 1 of 7 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 151

Thread: poslije j****a nema kajanja

  1. #1
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default poslije j****a nema kajanja

    Pozdrav;

    Upao sam u velike probleme, dakle radi se o sledecem: Imam dosta dugu vezu, i nedavno sam imao jednu "ekskurziju" sa jednom curom (bila je subota vece, popilo se malo...), inace cura je maloljetna (sto cini citavu situaciju jos gorom) i nedavno mi javlja da joj kasni, da nije dobila... te cura uzme test, te taj test pokaze pozitivno, te uzme sutra dan drugi test, te i taj opet pokaze pozitivno... Te sta cemo kako cemo, ne preostaje nam nista drugo nego abortus, jer kad se sagleda citava situacija dakle ona maloljetna, ja imam dugu ozbiljnu vezu, ona takodje ima vezu, nista drugo ti ne preostaje nego to... i ok, pristane ona na to... taj dan citav izgubih obilazeci privatne poliklinike po gradu, al fora je sto je u svaku polikliniku uslov da se odradi abortus da je cura punoljetna, a ako nije onda mora doci u pratnji roditelja.... te nastaju tad problemi koji su se ubrzo rijesili jer je ona nekako na jedite jade rekla majci koja se tog trenutka sokirala kad je cula da joj je maloljetna cerka trudna... i dobro ajde prodje i to nekako, zakazah ja pregled kod ginekologa (posto prvo mora na pregled pa onda da se zakaze abortus).... kad zove ona sjutra dan da nece ziva da abortira, da se predomislila, da je pricala sa majkom o svemu, da nece da ubije to "dijete" i tako neke price.... znaci ja van sebe, ubjedjuj je tu sat vremena da dobro razmisli sta prica, da ce unistit zivot i vezu i meni i njoj... znaci nema sta nisam rekao i to sve na lijep nacin al dzaba.... i ostalo je na tome da ona tu noc razmisli sta ce pa da mi javi sutra dan, jer je "prekosutra" zakazan pregled... i sutra dan ona zove, kao odlucila je ipak da abortira, jbg. takva je situacija, nema uslova i gotovo.... i podjemo mi na pregled, doktor potvrdio trudnocu, zakazasmo abortus i sve divno krasno... medjutim, dan pred abortus cura me zove da mi kaze definitivnu odluku, da ipak nece to da radi, kao neka prica da ce otic iz grada, da se ja ne brinem nista, da je moje da ja samo nastavim svoj zivot kako sam ga i do sad zivio... da niko saznat nece da sam ja otac i da mi nikad u zivotu nece nista trazit.... te ja opet tu puko, van sebe totalno, te pokusaj lijepo da pricam s njom al dzaba...
    Od tad je proslo vec nekoliko dana, ja sam joj rekao u slucaju da se predomisli da mi javi, al evo ne javlja nista, ima fore jos par sedmica, poslije ce bit kasno za abortus...
    e sad, interesuje me, u slucaju da se ona stvarno odlucila da ne radi to, kad se dijete rodi, jeste da je rekla da nece nista od mene trazit u zivotu al ja joj ne vjerujem, interesuje me sledece.... kako se dokazuje ko je otac, preko DNK ili nekako drugacije? jel moras da das DNK ili je to tvoja volja, nisam upucen u to pa bi zamolio one koji znaju da mi pomognu.... znam da je mozda ruzno da se odricem tog djeteta, al u takvoj sam situaciji... student sam, imam dugu vezu, i pored svega toga imam svojih privatnih problema i porodicnih problema, ne zelim da remetim svoj zivotni tempo.... nadam se da ce bit ljudi ovdje koji ce me donekle shvatit....

  2. #2
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dokazuje se preko DNK i mislim da si ga ugasioNazalost, mislim da je tako...Hvala Bogu, pa sam ja ovo samo sanjao....Brate, krivo mi je namrtvo, ali mislim da si se sjebao potpuno.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zaplet mi neodoljivo podsjeca na Venecuelu pa evo raspleta...
    Za nekih 20ak godina, vec ces uveliko bit zavrsio fax, naplastio se para , zivjet ces na rancu u donjoj gorici i svi ce te oslovljavati sa Don big pack... Na samrtnoj postelji sjetit ces se svojih grijeha iz mladosti i potrazices svoje ostavljeno dijete. Trazices je neko vrijeme , bez rezultata, da bi se na kraju ispostavilo da je ona cijelo vrijeme radila kod tebe kao sluzavka! Ali neces moci da je vidis jer ces u tom trenutku biti vec oslijepio od bolesti. Umrijet ces i sve pare ostavit njoj... ili ta mala ipak abortira.

    Mozda sam treba da napisem zutim slovima, kao spoiler
    Kreč, kolica i mešalica.

  4. #4
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big pack View Post
    Pozdrav;

    Upao sam u velike probleme, dakle radi se o sledecem: Imam dosta dugu vezu, i nedavno sam imao jednu "ekskurziju" sa jednom curom (bila je subota vece, popilo se malo...), inace cura je maloljetna (sto cini citavu situaciju jos gorom) i nedavno mi javlja da joj kasni, da nije dobila... te cura uzme test, te taj test pokaze pozitivno, te uzme sutra dan drugi test, te i taj opet pokaze pozitivno... Te sta cemo kako cemo, ne preostaje nam nista drugo nego abortus, jer kad se sagleda citava situacija dakle ona maloljetna, ja imam dugu ozbiljnu vezu, ona takodje ima vezu, nista drugo ti ne preostaje nego to... i ok, pristane ona na to... taj dan citav izgubih obilazeci privatne poliklinike po gradu, al fora je sto je u svaku polikliniku uslov da se odradi abortus da je cura punoljetna, a ako nije onda mora doci u pratnji roditelja.... te nastaju tad problemi koji su se ubrzo rijesili jer je ona nekako na jedite jade rekla majci koja se tog trenutka sokirala kad je cula da joj je maloljetna cerka trudna... i dobro ajde prodje i to nekako, zakazah ja pregled kod ginekologa (posto prvo mora na pregled pa onda da se zakaze abortus).... kad zove ona sjutra dan da nece ziva da abortira, da se predomislila, da je pricala sa majkom o svemu, da nece da ubije to "dijete" i tako neke price.... znaci ja van sebe, ubjedjuj je tu sat vremena da dobro razmisli sta prica, da ce unistit zivot i vezu i meni i njoj... znaci nema sta nisam rekao i to sve na lijep nacin al dzaba.... i ostalo je na tome da ona tu noc razmisli sta ce pa da mi javi sutra dan, jer je "prekosutra" zakazan pregled... i sutra dan ona zove, kao odlucila je ipak da abortira, jbg. takva je situacija, nema uslova i gotovo.... i podjemo mi na pregled, doktor potvrdio trudnocu, zakazasmo abortus i sve divno krasno... medjutim, dan pred abortus cura me zove da mi kaze definitivnu odluku, da ipak nece to da radi, kao neka prica da ce otic iz grada, da se ja ne brinem nista, da je moje da ja samo nastavim svoj zivot kako sam ga i do sad zivio... da niko saznat nece da sam ja otac i da mi nikad u zivotu nece nista trazit.... te ja opet tu puko, van sebe totalno, te pokusaj lijepo da pricam s njom al dzaba...
    Od tad je proslo vec nekoliko dana, ja sam joj rekao u slucaju da se predomisli da mi javi, al evo ne javlja nista, ima fore jos par sedmica, poslije ce bit kasno za abortus...
    e sad, interesuje me, u slucaju da se ona stvarno odlucila da ne radi to, kad se dijete rodi, jeste da je rekla da nece nista od mene trazit u zivotu al ja joj ne vjerujem, interesuje me sledece.... kako se dokazuje ko je otac, preko DNK ili nekako drugacije? jel moras da das DNK ili je to tvoja volja, nisam upucen u to pa bi zamolio one koji znaju da mi pomognu.... znam da je mozda ruzno da se odricem tog djeteta, al u takvoj sam situaciji... student sam, imam dugu vezu, i pored svega toga imam svojih privatnih problema i porodicnih problema, ne zelim da remetim svoj zivotni tempo.... nadam se da ce bit ljudi ovdje koji ce me donekle shvatit....
    Djole jesi to ti?????????????
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  5. #5
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Big Pack, nemoj curu siliti da izvrsi abortus, pogotovo zato sto je jako mlada, jer bas zato postoji velika opasnost da ako to uradi ovako mlada, nikada vise nece moci da zatrudni... :!:

    Da ne pricam o uzasnim depresijama & ostalim zdravstvenim posljedicama koje cesto prate abortuse, tako da pusti curu da rodi, a ti nemas zasto paniciti ako ti je rekla da se ne sjekiras....nije kraj svijeta coce!
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  6. #6
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,265
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Ne zajebajte se,koji vam je djavo,to se svakome mozhe desit'...
    Pobro,probaj fino,a ako ne bude slushala dovedi je da je provozam na motor,pobacice 100%...:P
    Reci joj da cesh je tati prijavit ako ne abortira ili na kraju,ozheni go**o pa se razvedi da se selo ne sprda...

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tako ti je kad se ne umijes kontrolisat, a vjerovatni ti je zao bilo da ga prospes po sicevima od kola, pa ti u nju, pametno!

  8. #8
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    glavni grad
    Posts
    329
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    uh jednom se cojek ovako zajebe i nikad vise.... ne moras prznati dijete,ali sudskim procesom kojim ona moze da pokrene za utvrdjivanje ocinstva,moraces da das DNK na analizu...
    sitacija je komplikovana do bola...sve da ona i nece nista traziti od tebe ni sad ni nikad,mozda ces upravo ti biti taj koji ce "njih" potraziti.... druga stvar,zalosno je da se to dijte podize bez oba rodotelja kad su vec zivi i zdravi.... u ovom slucaju abortus stavrno jeste najbolje resenje ukoliko ne bi ostavio posledice za tu djevojku.... pricaj sa njenima,tj njenom majkom.....
    podgorica - staropodgoricanima

  9. #9
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zwek View Post
    uh jednom se cojek ovako zajebe i nikad vise.... ne moras prznati dijete,ali sudskim procesom kojim ona moze da pokrene za utvrdjivanje ocinstva,moraces da das DNK na analizu...
    sitacija je komplikovana do bola...sve da ona i nece nista traziti od tebe ni sad ni nikad,mozda ces upravo ti biti taj koji ce "njih" potraziti.... druga stvar,zalosno je da se to dijte podize bez oba rodotelja kad su vec zivi i zdravi.... u ovom slucaju abortus stavrno jeste najbolje resenje ukoliko ne bi ostavio posledice za tu djevojku.... pricaj sa njenima,tj njenom majkom.....
    Bi li se ti usudio da se pojaviš pred roditeljima maloljetne curice da im kažeš: "Gospodine i gospođo, napravio sam bebu vašoj bebi! Oprostite, omaklo se!!!" ???8)
    Never Complain, Never Explain

  10. #10
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina View Post
    Bi li se ti usudio da se pojaviš pred roditeljima maloljetne curice da im kažeš: "Gospodine i gospođo, napravio sam bebu vašoj bebi! Oprostite, omaklo se!!!" ???8)
    Bash...

    Momci, ne savjetujte abortus zbog svojih interesa, ovo je tinejdzerka, ne bi ona smjela iz zdravstvenih razloga da ide na abortus, sta vam je!!!! :!:
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bolje da ga rodi sa 16-17 godina, sigurno je zrela da podize dijete

  12. #12
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Momci, ne savjetujte abortus zbog svojih interesa, ovo je tinejdzerka, ne bi ona smjela iz zdravstvenih razloga da ide na abortus, sta vam je!!!! :!:
    Ne no najbolje da postane majka u to doba...
    Never Complain, Never Explain

  13. #13
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Tribina JUG
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ti je oženi brate....vidiš kako je čedna.....
    bolesno ljubomorno vreme i ljubomorne žene....

  14. #14
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    time and space
    Posts
    165
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Konkretno, DNK analiza se radi u Beogradu i nije neophodna za dokazivanje ocinstva i namrtvo je skupa (600 eura ako ide direktno ili 2000 i vise ako ide preko suda jer mora preko sudskog vjestaka iz CG koji opet to sve salje za BG). Dokazivanje antropometrijskom metodom (metoda slicnosti) vise se ne koristi jer nije pouzdano dok je za DNK 98 % pouzdano.
    _/^.DEVIATION.^\_ - it is the key to our evolution !!!

  15. #15
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    s obzirom na specificnost situacije...kriv si, ima jedna stara izreka -ko s djecom spava, popisan ustaje!

    Ako cura ne zeli da abortira (sto bi po mom misljenju bilo najbolje s obzirom na kompletnu situaciju) onda nemas prava da je tjeras na to!
    Takodje, rekao si da ima vezu, da ste vas dvoje jednu noc bili zajedno, mislim da bi jako pametno bilo da trazis DNK analizu, (mozda je otac njen momak) da se utvrdi da si sigurno otac i da lijepo preuzmes svoj dio odgovornosti.
    Ne znam sta bi znacilo to sto ona nece nista od tebe traziti i sto nece reci da si ti otac, ako ti znas da negdje na ovom svijetu postoji tvoje dijete???
    Kao odgovoran i punoljetan covjek moras stati iza svojih djela, makar ti ne bila po volji...ipak si i ti ucestvovao u tome
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  16. #16
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    85
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemoj da je tjeras da abortira! Ona zna kako ce sa bebom. Da li ce ikada traziti nesto od tebe, ne znam. Ali bolje bi bilo, zbog tvoje savjesti, da priznas dijete. Nemoj je zeniti, ali ipak dijete nije nesto sto uzmes danas, sjutra ostavis.

  17. #17
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Location: Location: Location: Location: Location:
    Posts
    833
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja bi , da sam na tvom mjestu , radio tu analizu DNK chisto radi sebe , jer ako se maloljetnica koja je u vezi klepi sa tobom u subotu veche , zashto mislish da to isto nije uradila u petak ili nedelju , osim ako nemash neko previsoko mishljenje o sebi . Na kraju , rekao si da je i ona u vezi . Jel za svog dechka nevina ? Mozda analiza pokaze neshto shto ce tebe do beskraja obradovati i osloboditi te sve muke oko toga .
    Inache , pricha je masa "shupljikava" ...
    give me THE red pill.
    wake me up.
    Bondar: No hay banda! There is no band. It is all an illusion

  18. #18
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,614
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Član 110
    Ako je majka označila određeno lice za oca svog djeteta a u roku od godinu dana od rođenja djeteta ne pokrene postupak za utvrđivanje očinstva, organ starateljstva može po službenoj dužnosti da pokrene taj postupak u ime djeteta. U tom slučaju djetetu se postavlja poseban staralac za vođenje postupka.

    Organ starateljstva neće po službenoj dužnosti pokrenuti postupak za utvrđivanje očinstva, ako se majka iz opravdanih razloga protivi tome.



    ...dnk analize i sve sto treba
    ali pazi...zar nije nesto najgore napravit dijete i ne priznat ga za svoje? postoji li sto neodgovornije od toga? ako se vec desilo...jebiga
    this is pointless

  19. #19
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Under the moonlight, this serious moonlight
    Posts
    1,421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by primarius View Post
    Član 110
    Ako je majka označila određeno lice za oca svog djeteta a u roku od godinu dana od rođenja djeteta ne pokrene postupak za utvrđivanje očinstva, organ starateljstva može po službenoj dužnosti da pokrene taj postupak u ime djeteta. U tom slučaju djetetu se postavlja poseban staralac za vođenje postupka.

    Organ starateljstva neće po službenoj dužnosti pokrenuti postupak za utvrđivanje očinstva, ako se majka iz opravdanih razloga protivi tome.



    ...dnk analize i sve sto treba
    ali pazi...zar nije nesto najgore napravit dijete i ne priznat ga za svoje? postoji li sto neodgovornije od toga? ako se vec desilo...jebiga
    Ha! Dude, naucio si znanje! Korac bi bio ponosan!

    I da, slazem se potpuno sa primariusom, kad si vec to napravio preuzmi odgovornost.
    A lighthouse keeper in the desert sun.

  20. #20
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ne znam sta bi znacilo to sto ona nece nista od tebe traziti i sto nece reci da si ti otac
    znaci da tako sada misli,a ubrzo ce zakukat i usrat mu se u zivot sa raznih zahtjevima,ucjenama....

  21. #21
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo ostavljena djeca znaju kako je kada te jedan rodotelj ne prizna, tako da ja mislim da nema drugog rješenja nego da ona abortira ili da isplaniraš budući život sa njom, jer to dijete nije krivo ni za šta... Ali opet obje solucije su mač sa dvije oštrice... Razmisli dobro i ti i ona. Ali ne trebaš ništa na silu...
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

  22. #22
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Druze, a koliko imas godina? mislim ocigledno je da imas preko 18, a to znaci da sam odgovaras za svoja djela...
    kao sto je dosta njih reklo, ako nisi jedini koji je spavao sa tom curom obavezno DNK...
    jbg, ako se ispostavi da nisi ti otac, neka fino gospodja mama kešira testiranje...
    a ako jesi, ponio bi se kao NAJGORE g0vn0 ako bi to dijete ostavio samo sa majkom!!! Ne znam uopste kako i pomisljas na to da ostavis dijete samo sa majkom, i jos se sekiras da bi ti se ona za koju godinu mogla javiti i natjerati te da ga priznas?!?! Alo druze to tako ne ide...

    Zvoncica je napisala - ko sa djecom spava, popisan ustaje! Da, to je tacno, ali ti si tu vece djete od te jadne cure...

    DRUŽE, ISKRENO SE NADAM DA TI NISI OTAC TOG DJETETA!!! Al radi dobrobiti tog djeteta, a ne tebe! U pocetku mi je bilo glupo da citam postove u kojima ti se rugaju i prozivaju te, al sad kad razmislim i gore si zasluzio kad bi imao srca da znas da negdje zivi djete bez oca - bez tebe!! Takav otac mu ne treba!!!

    Kao sto si i sam dao naslov topic-u: POSLIJE J***** NEMA KAJANjA

  23. #23
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    znaci da tako sada misli,a ubrzo ce zakukat i usrat mu se u zivot sa raznih zahtjevima,ucjenama....
    Ona ce mu se usrati u zivot???
    Pa valjda se sam usrao u svoj i njen zivot!!!
    nemojte tako, ona ne moze da trazi sto je ne pripada, i ako je otac treba da ponese dio odgovornosti!
    Ja imam sina koji je punoljetan i osjecala bih se usrano da mi sin kaze da je nekoj napravio dijete i da nece da prihvati odgovornost za to i prizna SVOJE dijete!!!
    Ja cu biti baka NJEGOVOM djetetu, toj jednoj celiji koju je on posijao pa ma gdje da je posijao...tu cinjenicu, da je to njegovo dijete, nikakvo nepriznavanje ne moze promijeniti!
    Jeste, ti si nastao iz moga spermatozoida ali ja ne priznajem da si moje dijete?!

    samo je u ovoj situacji u njegovom interesu da trazi DNK analizu i da tacno utvrdi da li je otac i onda se zna sto mu je raditi!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  24. #24
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da vam kazem, kad smo bili na pregled doktor je ustanovio tacno dan kad je zapoceta trudnoca i sve se poklapa... Ja nju NE TJERAM na abortus, samo pokusavam da na fin nacin pricam sa njom, jer bi sjebala zivot i sebi i meni ako to ne uradi.... ne kazem da je kraj svijeta, al meni u neku ruku i jeste... Imam nesto malo preko 20 godina, imam djevojku sa kojom mi je savrseno (to me najvise i boli, zato sto ne znam sta sam trazio sa tom curom ako imam extra djevojku, mada glupo je sad o tome pricat, sta je tu je), studiram, i plus pored svega toga imam strasno velikih problema u porodici (da ne ulazim sad u detalje)...
    Nju je vjerovatno najvise strah da nece poslije toga moc da ima djece, al fora je sto je ona prije nego je rekla majci bila 100% sigurna da zeli to da uradi, e vec kad je rekla majci onda nastupa druga prica, tako da ja mislim da majka tu ima dosta uticaja... a i veliki su vjernici, veli ona da je majka pricala sa nekim igumanom i da je on savjetovao isto da ne radi to... i eto ti zaebancije, mozete mislit kad si veliki vjernik i kad ti neko sveto lice kaze da to ne radis....
    Ona meni jeste rekla da se nista ne sekiram, al odakle ja znam sta ce njoj dunut u glavu, pa jbt. ona je maloljetna, ima pileci mozak, misljenje joj se mjenja iz chasa u chas.... Zenit je necu SIGURNO, toliko izludio nisam i na to me NIKO ne moze natjerat. Al ovo mi je skola za ubuduce, jer glupo je sad pricat "sto nisi pazio, sto nisi ovo, sto nisi ono..." jer sta je tu je... znam da je zalosno to sto pricam da necu priznat dijete, svjestan sam svega, al takva je situacija da NE SMIJEM to da uradim.... pokusat cu da je kontaktiram opet prije nego bude kasno za abortus, da probam jos jednom na fin nacin da pricam sa njom, znaci nista na silu da je tjeram nego sve fino polako... ako te ne uspije onda cu pokusat sa njenom majkom... Ja ne mogu shvatit mozak tog roditelja da dopusti djetetu koje je maloljetno da rodi dijete, znaci bukvalno dijete radja dijete...
    a sto se tice DNK, kako se to radi, sta ti tu davas na analizu, krv ili nesto drugo??? pojma nemam nista oko toga... i kako mislite nije neophodna za dokazivanje ocinstva ?? neko je tako napisao

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big pack View Post
    svjestan sam svega, al takva je situacija da NE SMIJEM to da uradim....

    Ovako obicno pricaju ljudi, koji su razlicitih vjera. Imam osjecaj da je to takodje jedan od problema u tvojoj situaciji. Jedno od vas dvoje je islamske vjeroispovjesti drugo pravoslavac, mada je moguce i da grijesim.

Page 1 of 7 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Najljubavniji stihovi...
    By rain_wind_storm in forum Ljubav
    Replies: 6153
    Last Post: 19-01-23, 00:25
  2. Da li je Isus Bog?
    By Mabus in forum Religija i filozofija
    Replies: 301
    Last Post: 15-03-08, 10:19
  3. Pravoslavni HodoČasnici Slave Svetu Petku
    By Regi in forum Religija i filozofija
    Replies: 34
    Last Post: 24-10-05, 14:01
  4. Crnogorci i VLAST
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 18
    Last Post: 20-02-04, 19:52
  5. Crna Gora u državnoj zajednici: Niceg nema od mene,
    By Waterman in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 04-02-04, 02:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •