Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 52

Thread: T-Mobile Mobilni inernet

  1. #1
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default T-Mobile Mobilni inernet

    Mobilni internetPonesite internet sa sobom! Ako svoju svakodnevicu ne možete zamisliti bez pristupa Internetu, imamo za vas pravu stvar: brzi bežični pristup Internetu kad god želite. Za online pristup gdje god se nalazili, koristite Mobilni Internet.
    Opremite svoj laptop ili desktop računar za Mobilni Internet.
    Sve što vam treba je:
    - USB ili PCMCI modem
    - T-Mobile Data SIM kartica
    I, naravno, neki od tarifnih modela – detalji slijede.
    T-Mobile Data kartica je namijenjena za prenos podataka i, u postpaid-u za slanje SMS-a. Govorna i MMS usluga nijesu omogućene.

    Mobilni Internet Postpaid
    Model po mjeri.
    Izaberite tarifni paket koji će se najbolje uklopiti u vaše navike i potrebe...
    Mobilni internet 1.5 GB23€
    Mobilni internet 3 GB40
    .
    Neiskorišćena količina podataka iz paketa Mobilni Internet ne prenosi se u sljedeći mjesec. SMS se tarifira po cijeni iz Start postpaid paketa, utvrđenoj službenim cjenovnikom T-Mobile-a. Tarifni paketi ne uključuju protok podataka ostvaren u romingu, kao ni SMS iz rominga.
    Uživajte u slobodi i iskoristite sve prednosti brzog bežičnog prenosa podataka.

    Modemi
    Za povezivanje računara na Internet koriste se modemi: bilo da koristite koristite USB ili PCMCI modem, instalacija je veoma jednostavna.
    T-Mobile Data SIM karticu, namijenjenu za prenos podataka, stavite u USB ili PCMCI modem, koji ćete zatim preko USB odnosno PCMCI priključka spojiti na računar. Ugrađen softver, jednostavna i automatska aplikacija čine pristup Internetu jednostavnim i brzim. Nakon završetka instalacije na radnoj površini pojaviće se ikonica kojom se pokreće program za Internet konekciju.

    Modem za 0 €
    Modem možete dobiti besplatno uz postpaid tarifni paket Mobilni Internet i potpisivanje korisničkog ugovora na određen broj mjeseci:
    - uz Mobilni Internet 3GB i ugovor na 18 mjeseci;
    - uz Mobilni Internet 1,5GB i ugovor na 24 mjeseca.
    Uz Mobilni Internet 1,5GB i potpisivanje ugovora na na 18 mjeseci, cijena modema je 29 €.
    Modem možete kupiti uz Mobilni Internet i bez potpisivanja ugovora, po cijeni 99 €. Minimalni period korisćenja usluge Mobilni Internet je 2 mjeseca


    Ovi kao da ne citaju novine, zasto bi ja ili bilo ko placao mjesecno 23eura i pot[isivao novi ugovor i nova kartica bez voice,video pozova ,MMSa za1.5GB kad mogu za 25 Eura u Promonte dobiti 2GB da ih trosim kad kod hocu i to prepaid bez ugovora ???
    Pobrkali su loncice loncice da su ovo W`n`W paketi mozda, ali i tada samo mozda bi mogli proci ovako cista glupost, ovo je u stilu ponudili su ovi iz promontea pa ajmo i mi. Samo sto nisu procitali sto su oni ponudili i posrali se sa ovakvim paketima sebi na glavu
    Last edited by Poseydon; 06-03-08 at 17:38.

  2. #2
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    868
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    wrh im je ponuda. promonte 25e 2gb oni 23e 1,5
    Last edited by Scooter; 10-03-08 at 19:27.

  3. #3
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    I pripejd korisnicima je omogućeno korišćenje T-Mobile mobilnog interneta. Pripejd DATA SIM kartica, u koju je uključeno 50MB protoka, košta 5 eura, dok USB modem ili PCMCIA karticu pripejd korisnici mogu kupuju po cijeni od 99 eura.
    Pripejd račun za Mobilni Internet se dopunjava T-Mobile vaučerima od 5 i 10 eura. Dopunom od 5 eura, korisnik dobija 50 MB protoka, a uz vaučer od 10 eura korisnik dobija 250 MB. Period važenja dopunjenih MB je tri mjeseca.

    Tek sad vidjeh ovo. Jesu li ovo kako ne paketi ?

    Kada bi se saobracaj mogao trositi na telefonu sa postojecom SIM karticom i sa modemom sa ovom novom DATA karticom moglo bi i proc ovako te ceraju da se pretplatis na W`n`W + mobilni internet, a kako ne

    25Eura i promonte bilo gdje-zakon

  4. #4
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pazi ovo na CEBIT-u ide ova prica:
    T-Mobile’s success story with web’n’walk: currently more than 2.1 million options booked in Germany



    From the end of March, cooperation with Yahoo! will improve search results in Euro Easy-to-use, personalizable web’n’walk homepage gives users direct access to popular community sites and shopping offers web’n’walk mobile flat rate: unlimited surfing from EUR 9.95

    New web’n’walk mobile handsets: Nokia 6650 and MDA compact
    Njemcima sa platom prosjecnom 2000-3000Eura W`n`W flat za 10Eura, Crnogorcima sa prosjecnom platom od 300 Eura Mobilni internet, vese mi je gadno da pisem cijene jer mi je kao i vama muka od njih, pa da peglaju minuse sa Njemackog i Madjarskog trzista, dje ih usput budi receno ubi Vodafone.Nece moci...:mad:
    Last edited by Poseydon; 06-03-08 at 19:30.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Koliko ja znam, T-mobile ima dosta losiju pokrivenost od Promontea 3g signalom, tako da su velike sanse da ce ovo da se vuce ka prebijena macka tamo dje nema 3g ...
    Kreč, kolica i mešalica.

  6. #6
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    at your place, wrecking havoc
    Posts
    2,260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ja ne mogu da vjerujem da su ovi ljudi toliko zaostali. Em sto su uslugu plasirali kasnije nego konkurencija, em sto je duplo skuplje daju... Ovo bi trebalo da bude tema za one emisije "Da ne povjerujete"...
    Last edited by Don_Sharky; 10-03-08 at 21:33.

  7. #7
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A zbog toga su oni doveli novoga direktora bas je fine paketice osmislio... da t-mobile propane prije no t-com

  8. #8
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_sorrow View Post
    Koliko ja znam, T-mobile ima dosta losiju pokrivenost od Promontea 3g signalom, tako da su velike sanse da ce ovo da se vuce ka prebijena macka tamo dje nema 3g ...
    Sto se toga tice nemoj se bojati, drasticno su se popravili imaju sad bolju pokrivenost od Promontea i mete im HSDPA rijetko ide ispod 2Mbps

  9. #9
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    176
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Promonte za pretplatu od 20 eura daje saobracaja 500MB, cijena 1 MB nakon potrosenog paketa 0,08, cijena modema 0 eura uz potpisivanje odgovarajuceg ugovora.

    T-Mobile za pretplatu od 23 eura daje saobracaja 1,5GB, cijena 1 MB nakon potrosenog paketa 0,04, cijena modema 0 eura uz potpisivanje odgovarajuceg ugovora.

    Ne vidim da je T-Mobile tu losiji. Naprotiv.

    Kad je o pripejdu rijec, modem i kod jednih i kod drugih kosta 99 eura.

    Promonte daje 3 mogucnosti: vaucer 5 EUR=50MB vaučer 10 EUR=250MB i vaucer 25 EUR=2GB.
    T-Mobile dozvoljava dopunu iskljucivo vaucerima od 5 i 10 EUR i to s istim saobracajem kao kod Promontea.

    Jasno se vidi prednost Promontea zbog vaucera od 25.

    Za Promonte ne znam pokrivenost, ali T-Mobile ima 3G signal, kako rekose(smo) juce u Podgorici, Niksicu, Bijelom Polju, Budvi, Becicima, Petrovcu, Baru, Pljevljima, Herceg Novom, Igalu, Kotoru, Tivtu, Berana i Cetinju, dok ce narednih dana biti i u Kolasinu, Ulcinju, Zabljaku, Plavu i Rozajama.

  10. #10
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stampar View Post
    ...dok ce narednih dana biti i u Kolasinu, Ulcinju, Zabljaku, Plavu i Rozajama...
    svi znamo koliko traje T-Mobile-ovih nekoliko dana = nekoliko mjeseci!!! to sam najbolje osjetio na svojoj kozi! kad sam ih zvao za adsl, rekli su mi da su radovi u toku i da ce me zvati do kraja sedmice... naprotiv, adsl sam dobio tek godinu i po kasnije...:mad:

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    851
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zna li ko mogu li se ti modemi otkljucat?

  12. #12
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stampar View Post
    Promonte za pretplatu od 20 eura daje saobracaja 500MB, cijena 1 MB nakon potrosenog paketa 0,08, cijena modema 0 eura uz potpisivanje odgovarajuceg ugovora.

    T-Mobile za pretplatu od 23 eura daje saobracaja 1,5GB, cijena 1 MB nakon potrosenog paketa 0,04, cijena modema 0 eura uz potpisivanje odgovarajuceg ugovora.

    Ne vidim da je T-Mobile tu losiji. Naprotiv.

    Kad je o pripejdu rijec, modem i kod jednih i kod drugih kosta 99 eura.

    Promonte daje 3 mogucnosti: vaucer 5 EUR=50MB vaučer 10 EUR=250MB i vaucer 25 EUR=2GB.
    T-Mobile dozvoljava dopunu iskljucivo vaucerima od 5 i 10 EUR i to s istim saobracajem kao kod Promontea.

    Jasno se vidi prednost Promontea zbog vaucera od 25.

    Za Promonte ne znam pokrivenost, ali T-Mobile ima 3G signal, kako rekose(smo) juce u Podgorici, Niksicu, Bijelom Polju, Budvi, Becicima, Petrovcu, Baru, Pljevljima, Herceg Novom, Igalu, Kotoru, Tivtu, Berana i Cetinju, dok ce narednih dana biti i u Kolasinu, Ulcinju, Zabljaku, Plavu i Rozajama.
    Zaboravljas mnogo bitne stvari da je kod Promontea sve to gore moguce uzeti i sa postojecom postpaid karticom na kojoj imas sve servise trosis sav taj saobraca direktno na telefonu ili preko laptopa koristeci telefon kao modem, a ovamo ako ces da surfas na telefonu W`n`W paket ako ces na lap top DATA kartica sa data i SMS servisom i to sa grdjom cijenom u odnosu na SMART i paketi Mobilni internet.Samo mi nemoj reci ka` ove bistrine u Call centar " Pa mozete sa W`n`W telefon koristiti kao modem" e to ce te vi sa 50MB ici na net sa lap topom pri brzini od 3,6Mbps.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Promonte je prvi dan 3g-a imao pola drzave pokriveno signalom, a ovi samo urbani dio Podgorice, i rekli su da ce ostatak biti uskoro. To njihovo cuveno uskoro (i ne samo njihovo)
    I moguce su brzine i do 3,6Mbps , a oni na adsl ne mogu izvuc 3,6...
    Kreč, kolica i mešalica.

  14. #14
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    176
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko ja znam, T-Mobile nema ADSL u ponudi...

    Izgleda, u stvari, da nema potrebe bilo sto pisati. Moramo svi reci da T-Mobile ne valja zato sto je neko nezadovoljan uslugom T-Coma, pa ce onda sve biti u redu.

    Ja sam samo pokusao da uporedim cijene da se vidi gdje je Promonte povoljniji, a gdje T-Mobile. Ne znam da Promonte ima pokriveno pola Crne Gore (cak mislim da nema nigdje na sjeveru), pa to nijesam ni komentarisao.

    3.6 je teorijska brzina i nju je nemoguce postici, to znam, a da T-Mobile ima najbrzi internet, to sam se danas uvjerio u centru Podgorice.

    Mislim da je dobro da se sto vise radi i ulaze, pa neka svako koristi ono sto mu odgovara i bira izmedju tri operatera...

  15. #15
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    at your place, wrecking havoc
    Posts
    2,260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stampar View Post
    Koliko ja znam, T-Mobile nema ADSL u ponudi...

    Izgleda, u stvari, da nema potrebe bilo sto pisati. Moramo svi reci da T-Mobile ne valja zato sto je neko nezadovoljan uslugom T-Coma, pa ce onda sve biti u redu.

    Ja sam samo pokusao da uporedim cijene da se vidi gdje je Promonte povoljniji, a gdje T-Mobile. Ne znam da Promonte ima pokriveno pola Crne Gore (cak mislim da nema nigdje na sjeveru), pa to nijesam ni komentarisao.

    3.6 je teorijska brzina i nju je nemoguce postici, to znam, a da T-Mobile ima najbrzi internet, to sam se danas uvjerio u centru Podgorice.

    Mislim da je dobro da se sto vise radi i ulaze, pa neka svako koristi ono sto mu odgovara i bira izmedju tri operatera...
    jer najmanje ljudi koriste njihov internet pa je mala opterecenost lol

    mislim da je ovakav nacin pristupa internetu najvise za ljude koji nece da se vezu ugovorom, tj prepaid. Tako da su potpuno promasili ciljnu grupu. Prepaid paketi su trebali biti puuuuuno jeftiniji i stvarno ne znam ko ce im ovo uzeti... Moje skromno misljenje.

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Zbilja kad smo kod 3G-a mozemo li mi prepaid korisnici na 067 mrezu da koristimo prednosti te tehnologije? Ja dosta cesto koristim net na mobilni za mailove pa bi, ono, bilo fino da imam brzi internet.
    Inace mi sad nesto pade na pamet, a ne znam zasto. jedna pjesma Desanke Maksimovic "Krvava bajka". Bice zbog nekih odgovora i i ponasanja pojedinih na forumu. Hmmmmm
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Brienz
    Posts
    291
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stampar View Post
    3.6 je teorijska brzina i nju je nemoguce postici, to znam, a da T-Mobile ima najbrzi internet, to sam se danas uvjerio u centru Podgorice.
    :lolblue: :lolblue: :lolblue:

  18. #18
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    868
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    haha cus najbrzi
    Stampar, nemoj nam soliti pamet znamo kakav je ko, do prije 2-3 mjeseca nijesu ni imali 3g za pripejd dok to na mtel i promonte moze od jula, itd... A sad odjednom imaju najbrzi internet najbolji 3g itd.
    I masu im je povoljno 10e 250mb u pm. Jedino sto valja je ono 2gb za 25e koje mozes da trosis 3mjeseca, kod promontea naravno a oni to nemaju
    Last edited by Scooter; 07-03-08 at 19:20.

  19. #19
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    monet trenutno je daleko naslabiji sto se tice pokrivenosti 3G signalom u CG...
    tako da im je ovaj slogan "najbrzi internet" istinit i pravi kao i svi do sad...

    nije uopste lako pokriti sa 3G signalom, pogotovo gradske sredine...treba vise baznih stanica nego za GSM za kvalitetno pokrivanje...

  20. #20
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stampar View Post
    Koliko ja znam, T-Mobile nema ADSL u ponudi...
    Ne moras me ispravljat u vezi toga , znas sto sam htio da kazem...
    Nego ove prepirke ne vode nidje, nek koristi ko sto voli, moje je misljenje da i Tcom i Tmobile otaljavaju posa dje stignu i ponasaju se kao da korisnici zavise od njih a ne obratno...
    I dobro si napisa u centru Podgorice, to vazi i za Promonte, u centar je dobro al nidje drugo 3g ne radi kako treba, dok je Mtelova mreza inace losa , ali 3g im solidan...
    Kreč, kolica i mešalica.

  21. #21
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    176
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zanzibar View Post
    monet trenutno je daleko naslabiji sto se tice pokrivenosti 3G signalom u CG...
    tako da im je ovaj slogan "najbrzi internet" istinit i pravi kao i svi do sad...

    nije uopste lako pokriti sa 3G signalom, pogotovo gradske sredine...treba vise baznih stanica nego za GSM za kvalitetno pokrivanje...
    Tacno je, T-Mobile je startovao samo s Podgoricom, a ostali sa mnogo vecom pokrivenoscu. Ali danas je drugacija situacija..., pa danas 3G signal ima u Podgorici, Pljevljima, Bijelom Polju, Beranama, Niksicu, Cetinju, Herceg Novom, Igalu, Kotoru, Budvi, Becicima, Petrovcu, Baru....a do kraja marta bice i jos....

    Brzinu je najbolje da provjeris, uporedis s Promonteom, pa onda da komentarises.

    Kad je rijec o pripejd i postpejd ponudi, T-Mobile je bolji u postpejdu, Promonte u pripejdu, dok Mtel jos nije s tim poceo, ali ce uskoro (i njima je jako brz internet, samo da pocnu s uslugom, modemima...)

    Kod svih operatera, pa tako i u CG, tu uslugu neuporedivo vise koriste postpejd korisnici, i to novinari, poslovni ljudi, izmedju 25 i 40 godina...

    Na kraju krajeva, trziste je najbolji regulator, sve na kraju bude izmjereno i podijeljeno prema zaslugama...

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Imamo li mi prepaid 3G internet? Video poziv me ne zanima, samo internet?
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  23. #23
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    176
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Imamo li mi prepaid 3G internet? Video poziv me ne zanima, samo internet?
    Ajde da ne bude da ja radim tudji posao, ovdje bi trebalo da pise sve o tome
    http://www.t-mobile-cg.com/prepaid.aspx

    http://www.t-mobile-cg.com/postpaid.aspx

  24. #24
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Samo sam cekao da me neko uputi na sajt. Azurira se kvartalno izgleda. Vidim u ponudi jos ima telefona koje odavno ne mozemo kupit u poslovnicama. A nema onih koje mozemo sad kupit. Ali dobro. Na sajtu pise:
    3G
    Video poziv i brži protok podataka prvi u nizu usluga za postpejd korisnike.

    Treća generacija mobilne telefonije omogućava i znatno brži prenos podataka zahvaljujući funkcionalnosti HSDPA (High-Speed Downlink Packet Access). Umjesto dosadašnjih 236 Kbps, koliko je omogućavao EDGE (Enhanced Data rates for GSM Evolution), uz HSDPA prenos podataka ide i do 1.8 Mbps, što je i do 7 i po puta brže. Stvarni protok zavisi i od modela telefona i opterećenosti mreže.

    Prednost bržeg Interneta se neće dodatno naplaćivati, već ostaju cijene prenosa podataka koje važe za korišćenje te usluge preko GPRS/EDGE tehnologije.


    Svi postpejd korisnici u zonama 3G pokrivenosti mogu koristiti usluge bržeg protoka podataka pod uslovom da imaju telefon koji podržava 3G servise. Za korisnike koji žele brži pristup Internetu, a koji su ranije koristili GPRS/EDGE, nije potrebno posebno podešavanje telefona.

    3G signalom su trenutno pokrivena glavna gradska područja Podgorice, a mreža pokrivenosti će se u narednom periodu postepeno širiti i na ostale crnogorske gradove. Prednosti video poziva i bržeg Interneta uskoro će moći da koriste i T-Mobile pripejd korisnici.
    I zovnem operatera pa pitam i on kaze da je 3G dostupan za prepaid. A sajt kaze drugacije. A ni pokrivenost se ne slaze nesto izgleda.
    I onda kome vjerovat?

    I na kraj, je li toliko tesko bilo odradit tudji posao time sto bi napisali mozes ili ne mozes?
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  25. #25
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stampar View Post
    Tacno je, T-Mobile je startovao samo s Podgoricom, a ostali sa mnogo vecom pokrivenoscu. Ali danas je drugacija situacija..., pa danas 3G signal ima u Podgorici, Pljevljima, Bijelom Polju, Beranama, Niksicu, Cetinju, Herceg Novom, Igalu, Kotoru, Budvi, Becicima, Petrovcu, Baru....a do kraja marta bice i jos....

    Brzinu je najbolje da provjeris, uporedis s Promonteom, pa onda da komentarises.

    Kad je rijec o pripejd i postpejd ponudi, T-Mobile je bolji u postpejdu, Promonte u pripejdu, dok Mtel jos nije s tim poceo, ali ce uskoro (i njima je jako brz internet, samo da pocnu s uslugom, modemima...)

    Kod svih operatera, pa tako i u CG, tu uslugu neuporedivo vise koriste postpejd korisnici, i to novinari, poslovni ljudi, izmedju 25 i 40 godina...

    Na kraju krajeva, trziste je najbolji regulator, sve na kraju bude izmjereno i podijeljeno prema zaslugama...
    Svaka cast ali ja sam sve ovo pokrenuo zbog losih cijena i je*anja u mozak postojecih korisnika.Opet da pomenem susjednu Hrvatsku, reklamu " Ured za van" su potpuno iskopirali, cijene su djelimicno iskopirali, ali nikako fer odnos prema postojecim korisnicima Glasovnih paketa gdje su recimo u VIP-u cijene mobilnog interneta duplo manje za korisnike koji koriste sve usluge te mreze u odnosu na cijene onih koji zele koristiti samo uslugu mobilnog internete te mreze. http://www.vipnet.hr/cw/show?idc=8723484&idnews=202341
    To je ono sto mi sa W`n`W mozemo da se ...
    Mnogo ste kvarni, nemam nista protiv da formirate cijene koje su vama isplative, ali nemojte da nas je*te u mozak jer ste od nasih para, postojecih korisnika, investirali u ove 3-4G, HSDPA, TRTA, VRTA i opet vam je malo

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Mobilni I Crt Monitor
    By bokuma in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 05-01-07, 18:16
  2. Software mobile & pc
    By Mugi in forum Software
    Replies: 8
    Last Post: 24-10-06, 15:43
  3. Kako prikljuciti mobilni na kompjuter
    By nmuric in forum Hardware
    Replies: 4
    Last Post: 02-10-06, 13:58
  4. HP iPAQ hw6945 Mobile Messenger
    By adrenaline in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 20-09-06, 18:11
  5. Mobilni telefon (Siemens CX65 ili...)
    By DeViL in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 77
    Last Post: 13-01-05, 02:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •