Results 1 to 3 of 3

Thread: Nova MMA organizacija DREAM

  1. #1
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,019
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    35 Posts

    Default Nova MMA organizacija DREAM

    Fighting and Entertainment Group (FEG) koji su inace vlasnici K1 su udruzili snage sa bivsim vlasnicima PRIDE da bi formirali MMA organizaciju DREAM. Inicijativa za pokretanje nove organizacije je ustvari potekla potpisivanjem raznih peticija japanskih MMA fanova. Borbe ce se odrzavati u Japanu i za sada postoje dvije kategorije: Lightweight i Middleweight. Od poznatijih boraca koji su potpisali ugovor sa DREAM-om su: Cro Cop, Sakuraba, Kharitonov, Kid Yamamoto, Sapp itd, a Fedor i Royce Gracie su najavili svoje ucesce iako jos nisu potpisali ugovore.

    Da li ste culi za ovo i sta mislite, koliko ce DREAM moci da parira UFC-u, i da li ce se popularnost PRIDE-a vratiti u obliku DREAM-a? Oce li uspjeti da privuce borce koji su se nekad borili u PRIDE-u kao sto su Rampage, Henderson, Liddell, Rua itd, koji su danas uglavnom u UFC-u?

  2. #2
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Filipovic ima prvu borbu sa Mighty Mo-om. On je potpisao za DREAM uz neki cudan blagoslov UFCa, jer je po ugovoru morao odraditi jos nekoliko borbi u UFC. Dakle ako se vrati na stare staze slave morace se vratiti i u UFC.
    Gdje si cuo da je Fedor najavio ucesce, ja mislim da je on vec potpisao za neku manje poznatu rusku organizaciju.
    Ako dodje do nekih spektakularnih meceva kao npr Fedor - Cro Cop, Fedor - Randy, Fedor - Minotauro (sad je uzeo UFC pojas) cisto sumnjam da ce biti odrzani pod okriljem DREAM-a.
    Mada nikad se ne zna, mozda za par godina DREAM i UFC budu rame uz rame. Ja bi volio da DREAM zazivi jer mi je vazda bila milija atmosfera u Japanu (gdje ljudi fanaticno podrzavaju svoga favorita, ali na kraju viteski cestitaju boljem) nego u Americi gdje vlada neka show atmosfera sa vristecom publikom i kokicama.

  3. #3
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,019
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    http://www.fighting-mma.com/mma-news...grand-prix.php , evo link za Fedora, cak postoji mogucnost da se bori sa Couture-om pod DREAM okriljem.

    Navijam za DREAM, najavljuju velike borbe, ako potraju bice to dobro.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Nova sezona ~ nova deshavanja
    By apsolutno_nemoguca in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 53
    Last Post: 06-04-17, 13:38
  2. Nova Opel Tigra TwinTop
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 12
    Last Post: 31-01-04, 19:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •