Page 27 of 33 FirstFirst ... 17232425262728293031 ... LastLast
Results 651 to 675 of 803

Thread: FK BUDUCNOST

  1. #651
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kefalo
    ja sam cuo da je Magazin gol dao, cak sam i to procitao u novinama... No nebitno u subotu 20-tog Zvezda u PG! Kao sto sam i rekao navijacu za Buducnost posle 22 godine svog zivota Mada mislim da ce Zvezda odavde ponijet 3 boda a ostavit Mrdju ili nekog vec!
    Chek chek....mislis da ce ostavit Mrdju onoga sto je prije 2,3 sezone bio izvanredan u Zvezdi?
    Every Arsenal fan will still tell you, forget United – beating Spurs is the one that really matter

  2. #652
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    eo pazi sto ti kazem uvalit ce im nekog igraca koji kod nas ne zapinje cisto da ne bude da smo ih dzabe dobili

    PS bunny ne navijam za buducnost zbog dobrih rezultata, jednostavno mi je tako doslo ovaj put!

  3. #653
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by audio_slave_fcf
    Quote Originally Posted by Sofronije
    72' - 1:2 - Magazin... sjajna solo-akcija i gol... na tribinama oko 30-40 varvara...
    Zeleznik se danas oprostio od Prve lige... A Buducnost? bogami, ovo je prevazislo moja ocekivanja...
    nije magazin no vujke!
    a onaj drugi go što je da železnik ono njima na obraz!ono je bilo nečuveno!
    a sudije neću da komentarišem!onaj crveni gluščeviću mu nije ništa treba,za šutiranje korner zastavice-crveni!mislim,koliko po evropskim utakmicama ima šutianja zastavica pa niko crveni ne dobi!
    bogami nije nego Magazin ali je skroz nevazno... A crveni za sutiranje zastavice je po pravilima... covjek je nije sutnuo, vec izlomio na 5 djelova... e sad, to u evropi, jebiga, daleko smo mi od evrope, nase sudije se tek uce da sude po pravilima, a slobodno sudijsko uvjerenje dolazi sa godinama...

    Kako smara ovaj C-Kill, sto je ovo... :roll: evo ja kazem da Buducnost nece izgubiti od cigana, ako bude sve regularno, ako cika Dzaja_ilegalac_Pijade ne intervenise, ali uzalud vam trud sviraci, mi smo juce uzeli jesenju titulu...

  4. #654
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Strasna vam je titula.
    Uzeli ste je samo zbog toga sto se derbi igrao kod vas...

  5. #655
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pustite na ovom topicu o Buducnosti da se prica eo mozemo o Zvezdi na onom Zvezda u LS ili Zvezda u kupu Uefa kako bjese
    ...I proci cu kroz dolinu sjenki, i necu se plasiti jer si Ti sa mnom!...

  6. #656
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    A crveni za sutiranje zastavice je po pravilima... covjek je nije sutnuo, vec izlomio na 5 djelova... e sad, to u evropi, jebiga, daleko smo mi od evrope, nase sudije se tek uce da sude po pravilima, a slobodno sudijsko uvjerenje dolazi sa godinama.
    moze se dobiti zuti jedino!!!! jedino ako vrijedja protivnicke igrace/navijace u radovanju moze dobiti crveni!!!

    a da je stvarno takkvo pravilo sto bi sa svim onim calcio zvjezdama sto sutiraju korner zastavice, vade je pa mashu snjom da ne pricamo kad se sjedi za kamerama itd itd. Po meni najglupje pravilo za skidanje dresa zuti pa to je stvarno sprdnja!!!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  7. #657
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koliko znam, kad sudija procijeni da se igrac nesportski ponasa prema protivnickom timu, navijacima - moze da dobije crveni, a ovo je valjda bila procjena da se Gluscevic tako ponasao, jer je skrsio korner zastavicu na stvarno divljacki nacin... No svejedno, ne znam koji mu je to **** trebalo uopste...
    a to mi - evropa... To sam ja plakao prosle godine kada je u Marselju Delibasic dobio drugi zuti zbog "simuliranja penala", pa sam pitao da li bi taj isti Mesina zbog toga iskljucio Inzagija, Sevcenka, Vijerija, Totija, Del Pjera... sta ti mislis??? E, bas toliko smo mi daleko od Evrope... za taj respekt UEFA i sudija, a to je daleko veca stvar nego sto ljudi misle...

  8. #658
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da za ovaj mec protiv Zvezde ne bi trebalo da se ponovi prica od Partizana - ono prepali se od atmosfere. Pa cigani su zadnju utakmicu na Marakani odigrali pred 'cak' nekoliko stotina gledalaca, znaci logicnije je da se oni prepanu :wink:
    Nijesam se mnogo bavio statistikom ali bih reko da je kad se sve sabere najvise publike gledalo Buducnost o ovom dijelu sezone :o
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  9. #659
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bunny Rabbit
    Nijesam se mnogo bavio statistikom ali bih reko da je kad se sve sabere najvise publike gledalo Buducnost o ovom dijelu sezone :o
    Moguce... Normalno ako se izuzme derbi..

  10. #660
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by good
    Quote Originally Posted by Bunny Rabbit
    Nijesam se mnogo bavio statistikom ali bih reko da je kad se sve sabere najvise publike gledalo Buducnost o ovom dijelu sezone :o
    Moguce... Normalno ako se izuzme derbi..
    a i i derbi je bio jak..... po onoj kisurini, fuj.

  11. #661
    Join Date
    May 2004
    Location
    PrekoMoracki fucmut:)
    Posts
    776
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mene samo zanima zasto je potpuno zapostavljen Goran Burzanovic, a sansu dobijaju neki po meni potpuno anonimni igraci tipa Usanovica, Rovcanina i Gluscevica, mister promasaja, koji je poslije prvog gola koji je dao za Buducnost otkinuo korner zastavicu od srece. Cudi me da nije stadion zapalio jer se na to cekalo 100 godina.
    Još jedna pobeda i titula...

  12. #662
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    gluscevic je napadac! ova dvojica vezni red tako da ne mozes to da poredis!!!
    ima jos nekih sto su "zapostavljeni" al treba da se nametnu treneru malo koja utakmica budcnosti ove sezone je bila takticki promasena!!!

    a i zna se da se tim koji dobija ne mijenja :P
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  13. #663
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako je iko iz Buducnosti relativno poznat onda je to Gluscevic, tako da ta prica o anonimnosti i nije bas na mjestu. S tim sto sam ja barem vise ocekivao od njega... A inace ovo protiv Zeleznika mu i nije prvi go do sad.
    Bez obzira na sve mislim da se nema sto zamjerit Milacicu na odabiru igraca a dokaz je pozicija na tabeli na kojoj se Buducnost nalazi.
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  14. #664
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    427
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    stadion pod goricom najposjeceniji u drzavi.....


    [size=6]LIGA ZA UŽU FAMILIJU[/size]

    Meridijan Prva liga ima lošiju posetu i od engleske pete lige, našu fudbalsku "elitu" gleda 1.866 ljudi u proseku



    Tokom dosadašnjeg dela šampionata Meridijan Prve fudbalske lige odigrano je 96 utakmica na kojima je ukupno bilo 179.150 gledalaca ili 1.866 u proseku! Mečeve poslednjeg odigranog kola prosečno je gledalo 1.237 ljudi (ukupna poseta skoro da je dostigla magičnih 10.000), i u subotu je veća gužva bila u gradskim autobusima i na grobljima zbog Zadušnica, nego na prvoligaškim stadionima. Buvljak da i ne pominjemo...

    Sramota je da na utakmici između aktuelnog osvajača "duple krune" i našeg najpopularnijeg kluba Crvene zvezde i novobeogradskog Radničkog bude oko 800 gledalaca, a o poseti na Karaburmi, gde je meč OFK Beograd - Smederevo posmatralo 300 ljudi, bolje je ćutati. Prazne tribine neminovno dovode do nezainteresovanosti fudbalera da igraju punom snagom, pa se utakmice pretvaraju u jače treninge, što će sledeći put na stadion dovesti još manje ljudi i tako ukrug. Lošu situaciju dodatno je pokvarila nacionalna televizija RTS, koja je odlukom da vrši direktne prenose Prve lige proizvela efekat suprotan od željenog - umesto popularizacije domaćeg fudbala, i ono malo sveta koji je odlazio na utakmice odvukla je sa stadiona.

    Najveću posetu do sada imala je Budućnost, koju je na pet utakmica na stadionu Pod Goricom gledalo 29.000 navijača (5.800 u proseku). Iza Podgoričana je Partizan sa 28.800 (šest mečeva), od čega je na "večiti derbi" otpalo 15.000 ljudi, a na ostalim utakmicama prosek je oko 2.300 gledalaca. Najmanje gledalaca imao je Obilić - 1.450 na pet mečeva ili 290 po utakmici?!

    Poređenja radi, na utakmicama poslednjeg kola engleske Konferencije (poluprofesionalno takmičenje, peti rang) bilo je 19.080 gledalaca, u proseku 1.735. Pri tom, utakmicu Hirford - Barnet (1:1) posmatralo je 3.645 ljudi, više nego na derbiju kola Zemun - Partizan.

    Ovi podaci najbolje svedoče o kvalitetu našeg fudbala i potvrđuju da na utakmice našeg elitnog takmičenja odlaze samo dokoni i oni koji žive u okolini stadiona, ali na nižim spratovima, pa ne mogu da gledaju utakmice sa prozora ili krovova.



    Jedna poseta na Vestfalenu kao u sedam naših kola

    Za razliku od naše, u najjačim evropskim ligama stadioni su veoma ispunjeni. To se naročito odnosi na englesku Premijer ligu, u kojoj čak 16 klubova ima preko 90 odsto prodatih ulaznica po meču. Čak je i fenjeraša Blekburn, koji ima najmanju posetu kao domaćin (22.913 u proseku), na šest mečeva na Ivud parku gledalo 137.478 ljudi, skoro koliko i sve naše prvoligaške utakmice. Najbolji prosek u Evropi, što se tiče posete, ima Borusija Dortmund (76.250 gledalaca, više nego zbirna poseta u sedam kola naše lige), dok je stadion Bajera iz Leverkuzena (doduše, kapaciteta od svega 22.500 sedišta) uvek ispunjen do poslednjeg mesta. Izuzetnu posećenost imaju i Mančester junajted (99,5 %), Njukasl (99,4 %) i Portsmut (99,1 %).

    (M. N.)

  15. #665
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nevjerovatno, otvorih topic da ovo napisem..... cito sam danas bas, a mi neki dan pricali o tome.

  16. #666
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Pa to nije nista novo.... ako pogledate nemacku drugu ja mislim da je prosecnja njihova utakmica kao nas derbi
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  17. #667
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro
    Pa to nije nista novo.... ako pogledate nemacku drugu ja mislim da je prosecnja njihova utakmica kao nas derbi
    Ne znam pise li u ovom sto je iskopirao..... al i prosjek bolji ima Engleska 5. liga.... znaci u utakmicama 4. ima ko na derbiju na JNA.. zalosno.
    Jedino nam derbi kod nas popravlja prosjek....
    Ali Bravo za Buducnost....... takvih klubova treba jos u ligi.... a ne zeleznici i obilici

  18. #668
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    brijeg Ćukovića
    Posts
    995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    najjači je brano bio na konferenciju za štampu poslije tekme protiv železnika kad su ga pita što misli o šutiranju lopte u pravcu navijača železnika kad ga je zamjenio?parafraziraću:igor je talentovan momak,dobar fudbaler a za ovo šutiranje lopte će i te kako bit kažnjem i to drastično,moraju se znat neka pravila,znam ja da je njemu krivo što sam zamijenio ali ne može to tako.i onda ga je neki novinar pita kako će biti kažnjen a veli brano:materijalno!
    4' 33''

  19. #669
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PODGORICA
    Posts
    403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najnoviji momenti:

    Juce sam se cuo sa Cirom Raicevicem. Dolje im je odlicno. Brano ih ubija s trenzima, kaze da mu je dosadasnji dio sezone odlicno pao pri ova 3-4 dana, koliko su dolje. U srijedu su igrali tekmu protiv ekipe Igala. Igrala su, bukvalno, 3 tima Buducnosti - 3:0 (2x Vujke i Puro). Vracaju se ovamo u utorak, a onda nastavljaju da treniraju po Konyck-Cityju, Zabjelu... a ukoliko ne bude kise, pripreme se nastavljaju na stadionu pod Goricom.
    Ne znam, kako dani odmicu, sve sam ubjedjeniji da cemo izvuci makar taj bod ciganima. Sto se tice nas i 'nase stvari' , cigani ce proci isto kao prije 20-ak dana kad smo isli za NBG... Ovog puta se sve odvija u Podgorici, tako da je znatno lakse Ja sam vec poceo sa 'traninzima', posto sam u protekla 2-3 dana poskidao par ciganskih kacketa i salova... Svasta, uzeli kroz moj kvart da ih nose

    Inace, tog dana se igra i tekma Ribnica-Zabjelo (valjda 12.00h), gdje ce biti okupljanje par grupa Varvara (Konyck-City, Drac...), pasce jos jedno nezaboravno navijanje (sto je uobicajeno za tekme Ribnice, gdje igra nas drug DIDI ), pa dodjite... Da popijemo koju pred Buducnost Iste veceri je u Kotoru koncert KUD Idijota, pa ko oce... Moze i dolje

    Cheers!
    There's a woman of a different kind,
    She needs much more - she's a money whore,
    Fame 'n' wealth - nothing else on her mind,
    She needs much more - she's a MONEY WHORE!
    ___
    RIOT '69 - Skinheads Against Racial Prejudice

  20. #670
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SPOJSIS
    Posts
    604
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    DANAS NAS SMO POKAZALI DA NAS VRIJEME NE MOZE SPRIJECIT DA BODRIMO RIBNICU A STO SE TICE BUDUCNOSTI A OCEKUJEM PRVO POMET NA UTAKMICU OD VREMENA I OPET SAMO DA IM SE NE OKINU NOGE U PRVIH 20 MIN
    OD BLATA CETE ME PRAVIT MENE BITI NECE
    http://cgm.cs.mcgill.ca/~godfried/agifs/piss.gif

  21. #671
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tastatura
    DANAS NAS SMO POKAZALI DA NAS VRIJEME NE MOZE SPRIJECIT DA BODRIMO RIBNICU A STO SE TICE BUDUCNOSTI A OCEKUJEM PRVO POMET NA UTAKMICU OD VREMENA I OPET SAMO DA IM SE NE OKINU NOGE U PRVIH 20 MIN

  22. #672
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    CK ovo je bilo dobro , ali tastatura od kad postoji tako piše...
    WU TANG Nigga thats for something...

  23. #673
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znam, i ne smeta mi dok pise malo
    Al moro sam ovu sliku postavit.

  24. #674
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PODGORICA
    Posts
    403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tastatura
    DANAS NAS SMO POKAZALI DA NAS VRIJEME NE MOZE SPRIJECIT DA BODRIMO RIBNICU A STO SE TICE BUDUCNOSTI A OCEKUJEM PRVO POMET NA UTAKMICU OD VREMENA I OPET SAMO DA IM SE NE OKINU NOGE U PRVIH 20 MIN
    1. Fala na prevozu
    2. Uz Ribnicu do smrti - SMAJO NURKOVIC FRONT!
    3. Prije Buducnosti masovno na Ribnica-Zabjelo
    4. Dje mi je engleska zastava, zaboravio sam je nedje!?

    Cheers!
    There's a woman of a different kind,
    She needs much more - she's a money whore,
    Fame 'n' wealth - nothing else on her mind,
    She needs much more - she's a MONEY WHORE!
    ___
    RIOT '69 - Skinheads Against Racial Prejudice

  25. #675
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    pricao mi juce drug iz BG da se sprema dosta beogradjana da dodje ovamo! Nadam se da ce tipovi kao skinhead dobit batine i da ce sledeci put 3 puta razmislit prije no sto istuku neko dijete iz bara ili podgorice...

    Sto se tice same utakmice navijacu za buducnost kao sto sam rekao 8)

Page 27 of 33 FirstFirst ... 17232425262728293031 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •