View Poll Results: Idete li da protestvujete u CG protiv nezavisnog Kosova?

Voters
178. You may not vote on this poll
  • Da

    50 28.09%
  • Ne

    128 71.91%
Page 5 of 26 FirstFirst 12345678915 ... LastLast
Results 101 to 125 of 633

Thread: Idete li na proteste u Crnu Goru?

  1. #101
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    Evo sad mi rece drug iz Saveza Studenata - sjutra u 16:00, ispred zgrade Univerziteta, pa kroz grad - protestna setnja studenata Univerziteta Crne Gore.
    Oce li ODIT ta "INTELEKTUALNA ELITA",
    do ZUTE GREDE,
    ove REDE ????

    Nose li DZEMPERE ?????

    Oce li DEKAN PRED NJIMA ?????
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  2. #102
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OSCAR View Post
    Ma te bi ja sto pale zastavu posla da odmaraju glas jedno dva mjeseca u Spuz,
    Ma ne treba maloljetnike u zatvor, nego na drustveno-korisni rad u Tuzi i Ulcinj, da metu ulice i ciste javne klozete. Kad vec nece u skolu, i kad bi radije da pale zastave i urlichu kako bi ubijali i klali. Nema te pjesme koju ribanje javnog klozeta u Tuzima nece utihnut.

  3. #103
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,840
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lutkica View Post
    Ma ne treba maloljetnike u zatvor, nego na drustveno-korisni rad u Tuzi i Ulcinj, da metu ulice i ciste javne klozete. Kad vec nece u skolu, i kad bi radije da pale zastave i urlichu kako bi ubijali i klali. Nema te pjesme koju ribanje javnog klozeta u Tuzima nece utihnut.
    a to teba zapaliti sve benzinom u tuzi u centru crnogorske drzavnosti,u pravu si..pa ih onda na kolceve sproves po malesiji da nam oproste braca..ccccccc

  4. #104
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Oce li ODIT ta "INTELEKTUALNA ELITA",
    do ZUTE GREDE,
    ove REDE ????

    Nose li DZEMPERE ?????

    Oce li DEKAN PRED NJIMA ?????
    E Boga mi Milovane, tesko da ce iti jedan dekan sjutra izaci da podrzi apel svojih studenata, izuzev mozda prof. Milojice Jacimovica, dekana PMF-a. Opet, ocekujem da ce to biti dostojanstven skup, da nece biti nikakvog prozivanja bilo koga, da to nije skup "CG Srba kojima sve smeta i koji bi da protestvuju i arlauchu oko necega sto ih se ne tice a ne gledaju u svoje dvoriste" - to je protest studenata, buducih akademskih gradjana, i nas najmanje interesuje hoce li taj neko ko dodje sjutra na protest biti Srbin, Crnogorac, Bosnjak. Kad su studenti zadnji put protestvovali zbog bilo cega u CG? Studentske organizacije su vazda bile itekako potpora za sve sto je vlast radila.
    Just to slip the skin...

  5. #105
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,840
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    E Boga mi Milovane, tesko da ce iti jedan dekan sjutra izaci da podrzi apel svojih studenata, izuzev mozda prof. Milojice Jacimovica, dekana PMF-a. Opet, ocekujem da ce to biti dostojanstven skup, da nece biti nikakvog prozivanja bilo koga, da to nije skup "CG Srba kojima sve smeta i koji bi da protestvuju i arlauchu oko necega sto ih se ne tice a ne gledaju u svoje dvoriste" - to je protest studenata, buducih akademskih gradjana, i nas najmanje interesuje hoce li taj neko ko dodje sjutra na protest biti Srbin, Crnogorac, Bosnjak. Kad su studenti zadnji put protestvovali zbog bilo cega u CG? Studentske organizacije su vazda bile itekako potpora za sve sto je vlast radila.
    a vidisii kako neki rezonuju..pokriju se usima i cute.....sad im smeta najava studentskog protesta a da je srece bilo bih svake dva mjeseca....u gotovo svim okolnim drzavama studentske organizacije i protesti su imali ogromnu ulogu u promjeni drustveno politickog sistema...
    ada neka jasu kad imaju koga,jahali dovijeka...

  6. #106
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    E Boga mi Milovane, tesko da ce iti jedan dekan sjutra izaci da podrzi apel svojih studenata, izuzev mozda prof. Milojice Jacimovica, dekana PMF-a. Opet, ocekujem da ce to biti dostojanstven skup, da nece biti nikakvog prozivanja bilo koga, da to nije skup "CG Srba kojima sve smeta i koji bi da protestvuju i arlauchu oko necega sto ih se ne tice a ne gledaju u svoje dvoriste" - to je protest studenata, buducih akademskih gradjana, i nas najmanje interesuje hoce li taj neko ko dodje sjutra na protest biti Srbin, Crnogorac, Bosnjak. Kad su studenti zadnji put protestvovali zbog bilo cega u CG? Studentske organizacije su vazda bile itekako potpora za sve sto je vlast radila.
    Kad su PRESPAVALI "KLANJE PO KUCAMA" dvije duge DECENIJE,
    mogli su nastavit da SPAVAJU,
    nijesam nivikao da se "INTELEKTUALNA ELITA" bavi ovozemaljskim PROBLEMIMA,
    chekali su "NEBESKU PROBLEMATIKU I MITOVE",
    da STARTUJU.

    BLAGOSH NAMA "SHJNJIMA",
    ovo su novi "MLADI I sLIJEPI".
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  7. #107
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Kad su PRESPAVALI "KLANJE PO KUCAMA" dvije duge DECENIJE,
    mogli su nastavit da SPAVAJU,
    nijesam nivikao da se "INTELEKTUALNA ELITA" bavi ovozemaljskim PROBLEMIMA,
    chekali su "NEBESKU PROBLEMATIKU I MITOVE",
    da STARTUJU.

    BLAGOSH NAMA "SHJNJIMA",
    ovo su novi "MLADI I sLIJEPI".
    E zato koliko god to studenti bili krivi u cjelini - toliko su opet vise kriva rukovodstva studentskih organizacija, od onih fakultetskih pa do glavnih za univerzitet. Kad bi poceo samo nabrajat na mom faxu - te ovaj clan SDP, te ovaj clan DPS...
    Just to slip the skin...

  8. #108
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic siti
    Posts
    1,767
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Kad su PRESPAVALI "KLANJE PO KUCAMA" dvije duge DECENIJE,
    mogli su nastavit da SPAVAJU,
    nijesam nivikao da se "INTELEKTUALNA ELITA" bavi ovozemaljskim PROBLEMIMA,
    chekali su "NEBESKU PROBLEMATIKU I MITOVE",
    da STARTUJU.

    BLAGOSH NAMA "SHJNJIMA",
    ovo su novi "MLADI I sLIJEPI".
    odje je sve receno, i bolje od ovoga ne moze.

  9. #109
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    E zato koliko god to studenti bili krivi u cjelini - toliko su opet vise kriva rukovodstva studentskih organizacija, od onih fakultetskih pa do glavnih za univerzitet. Kad bi poceo samo nabrajat na mom faxu - te ovaj clan SDP, te ovaj clan DPS...
    Njih su profesori savjetovali da shtede METKE,
    jer za jedan metak mogu da kupe PAR OPANAKA,
    a sa jednim metkom, "PAR NIKE PATIKE" vishe, ako potrefi MUPAVCA na Dubrovachko ratishte.

    Od takvih "UCHITELJA" , bolje ELITE ne OCHEKUJEM.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  10. #110
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    Evo sad mi rece drug iz Saveza Studenata - sjutra u 16:00, ispred zgrade Univerziteta, pa kroz grad - protestna setnja studenata Univerziteta Crne Gore.
    Sramota i bruka za studenta ! Dotakli su dno ! Toliko razloga su imali za strajk i proteste i zarad svog statusa i zarad CG i nisu prstokm mrdnuli a sad su nasli za shodno! Zar je Kosovo bitnije od Crne Gore i njihovih guzica ?

  11. #111
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,840
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a ljudi sto je ovo sa ovim narodom ne mogu ovoliku mrznju prema razlicitom misljenju nikako da shvatim.....

  12. #112
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Max Mozley View Post
    a to teba zapaliti sve benzinom u tuzi u centru crnogorske drzavnosti,u pravu si..pa ih onda na kolceve sproves po malesiji da nam oproste braca..ccccccc
    Da sam na mjestu tvoje okoline, ja bi se ozbiljno zabrinula za tebe chim ti se od metle i chetke i malo "ekstra vima" prividjaju benzin i kolchevi.

  13. #113
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A Ajte Doma Jedinicari, Vi Da Spasavate Kosovo Sa Dva Padeza, Da Znate Makar Jedan Vise Eeee To Bi Bilo Drugacije Ali Ovako Ajte Put Onija Baba Polako
    Da je imalo majka za to dijete do ovoga uopšte nije htjelo da dođe-MNT jedan jedini

  14. #114
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Godinama sam gledao ratove, kako nas hebe politika, kako nas politicari potkradaju i svadjaju, kako se rasprodaje crna Gora, kako nam devastiraju zivotnu sredinu, kakve se privatizacije vrse, koliko ljudi gine na ulicama,divlja gradnje, kako radi pravosudje,sta radi korupcija ,policija, kako je primjenjena bolonjska deklaracija, kakve uslove za studiranje imaju nasi studenti,i jos milion razloga i nikad se ni rijec od studenata cula nije ! Boli me, izjeda, nervira takvo ponasanje studenata, prosto sam ljubomoran na Kosovo, pa zar ga vise vole od samih sebe, od svoga grada, od svoje drzave ? Zar nisu mogli makar na simulaciju protesta svih ovih godina da se pojave ? Ne, ali zato za neko tamo Kosovo mogu ! Dno !

  15. #115
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    Godinama sam gledao ratove, kako nas hebe politika, kako nas politicari potkradaju i svadjaju, kako se rasprodaje crna Gora, kako nam devastiraju zivotnu sredinu, kakve se privatizacije vrse, koliko ljudi gine na ulicama,divlja gradnje, kako radi pravosudje,sta radi korupcija ,policija, kako je primjenjena bolonjska deklaracija, kakve uslove za studiranje imaju nasi studenti,i jos milion razloga i nikad se ni rijec od studenata cula nije ! Boli me, izjeda, nervira takvo ponasanje studenata, prosto sam ljubomoran na Kosovo, pa zar ga vise vole od samih sebe, od svoga grada, od svoje drzave ? Zar nisu mogli makar na simulaciju protesta svih ovih godina da se pojave ? Ne, ali zato za neko tamo Kosovo mogu ! Dno !
    Oni su SLIJEPI za OVOZEMALJSKO,
    "munje nebeske" osjecaju samo "NEBESKO",
    ovo je DRUGI STUDENTSKI TALAS,
    prvi je bio sa "MLADIMA i sLIJEPIMA",
    koji nas josh uvijek JASHU,
    sad ce ovi novi "MLADI I sLIJEPI" da se i oni prime na SAMAR I GRBACHU, sirotinje RAJE, da zarade koji bod, kad se budi dijelili STANOVI od nashega NOVCA.

    OD JUTRA SE DAN POZNAJE.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  16. #116
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,840
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lutkica View Post
    Da sam na mjestu tvoje okoline, ja bi se ozbiljno zabrinula za tebe chim ti se od metle i chetke i malo "ekstra vima" prividjaju benzin i kolchevi.
    ...ne znam za tebe jesu li se zabrinuli?...a za mene se nemoj sjekirati jer ja o klozetima nisam pricao nego ti...to nije moj nivo....

  17. #117
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    Evo sad mi rece drug iz Saveza Studenata - sjutra u 16:00, ispred zgrade Univerziteta, pa kroz grad - protestna setnja studenata Univerziteta Crne Gore.
    SRAMOTA!
    Poslije dvije decenije ratova, pljachki i ubistava studenti su nashli da dignu glas protiv nezavisnosti Kosova. Dje ste bili dosad?

    Nema odje buducnosti :burp:

  18. #118
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    Evo sad mi rece drug iz Saveza Studenata - sjutra u 16:00, ispred zgrade Univerziteta, pa kroz grad - protestna setnja studenata Univerziteta Crne Gore.
    uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, da se nisu to iz kome probudili
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  19. #119
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Max Mozley View Post
    ...ne znam za tebe jesu li se zabrinuli?...a za mene se nemoj sjekirati jer ja o klozetima nisam pricao nego ti...to nije moj nivo....
    A ja sam prichala o drustveno korisnom radu koji (dodushe, u civilizovanim drustvima) sluzi kao kazna za pojedince koji pale drzavne zastave i pjevaju o ubijanju i klanju pripadnika drugih nacija. Znachi; cetka i metla. Ali, to naravno tvoj nivo nije, jer tvoja svijest chetku i metlu vidi kao nesto ispod svog nivoa. Ali su zato benzin, kolchevi, paljenje drzavnih simbola, prijetnje ubijanjem i klanjem su neizbjezne karakteristike tog nivoa kojem pripadash.

  20. #120
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,840
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slazem se sa svima koji kazu da su studenti trebali i ranijih godina da protestuju,i povodom korupcije,i nerasvijetljenih ubistava,i uslova studiranja i mnogih drugih tema......
    ..Ali zasto se bas sada mnogi nadju toliko povrijedjeni najavljenim protestima...zasto ne dozvoliti jednom studentu prava da iskaze svoj protest zbog gazenja onoga sto je naucio iz medjunarodnog javnog prava?...Toplo preporucujem svima koji se zgrazavaju nad najavljenim protestima da u skladu sa zakonom organizuju kontra proteste na kojima ce izraziti svoje vidjenje stvari,vjerujte mi ja licno ne bih imao nista protiv toga...kao sto nisam imao nista protiv protesta organizovanih povodom akcije Orlov let a odrzanih od strane porodica uhapsenih albanaca....

  21. #121
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Max Mozley View Post
    Slazem se sa svima koji kazu da su studenti trebali i ranijih godina da protestuju,i povodom korupcije,i nerasvijetljenih ubistava,i uslova studiranja i mnogih drugih tema......
    ..Ali zasto se bas sada mnogi nadju toliko povrijedjeni najavljenim protestima...zasto ne dozvoliti jednom studentu prava da iskaze svoj protest zbog gazenja onoga sto je naucio iz medjunarodnog javnog prava?...Toplo preporucujem svima koji se zgrazavaju nad najavljenim protestima da u skladu sa zakonom organizuju kontra proteste na kojima ce izraziti svoje vidjenje stvari,vjerujte mi ja licno ne bih imao nista protiv toga...kao sto nisam imao nista protiv protesta organizovanih povodom akcije Orlov let a odrzanih od strane porodica uhapsenih albanaca....
    Dirljivo...

  22. #122
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Max Mozley View Post
    Slazem se sa svima koji kazu da su studenti trebali i ranijih godina da protestuju,i povodom korupcije,i nerasvijetljenih ubistava,i uslova studiranja i mnogih drugih tema......
    ..Ali zasto se bas sada mnogi nadju toliko povrijedjeni najavljenim protestima...zasto ne dozvoliti jednom studentu prava da iskaze svoj protest zbog gazenja onoga sto je naucio iz medjunarodnog javnog prava?...Toplo preporucujem svima koji se zgrazavaju nad najavljenim protestima da u skladu sa zakonom organizuju kontra proteste na kojima ce izraziti svoje vidjenje stvari,vjerujte mi ja licno ne bih imao nista protiv toga...kao sto nisam imao nista protiv protesta organizovanih povodom akcije Orlov let a odrzanih od strane porodica uhapsenih albanaca....
    pa vidji sam si odgovorio na svoje pitanje, trebaju prvo da se zgrazavaju sa nekim stvarim u cg, pa kad vise ne bude stvari u cg za zgrazavanje, neka protestvuje sto mjesec nije limun-plavi ako hoce ...
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  23. #123
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Max Mozley View Post
    Opet ti o klozetima....
    Aha. Razumjeces jednog dana posto Evropi dosadi vashe urlanje po ulicama, pa vam udari dva tri shamara, pa vam reche da nema vishe shargarepe nego vas sa stapom pocera da chistite upravo klozete.
    Nauchite i vi da budete Danci i Svedjani; milom i li silom, kad-tad.

  24. #124
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Max Mozley View Post
    ..Ali zasto se bas sada mnogi nadju toliko povrijedjeni najavljenim protestima..
    Zasto moje kolege, prijatelju, sunarodnici, s kojima dijelim amfiteatar, knjige , skripte, ovaj grad i drzavu nece da protestom pomognu meni i svojoj drzavi da bolje zivimo, a nije im tesko da protestuju za tamo neke druge ljude,koje ni ne poznaju, neku drugu drzavu ?
    Je li im miliji neznanac, od svog kolege ?
    Zasto ? Je li tesko da ukapiras ?

    Nije problem sto protestuju za druge, ne krivim ih zato, vec sto to nisu radili, niti ce za sebe i nas !
    Last edited by E-1; 20-02-08 at 17:55.

  25. #125
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    Evo sad mi rece drug iz Saveza Studenata - sjutra u 16:00, ispred zgrade Univerziteta, pa kroz grad - protestna setnja studenata Univerziteta Crne Gore.

    Čuh i ja. Dostojanstveno, masovno i civilizovano. Sjutra se ne prebrojava ko se kako izjašnjava nego ko ima svijest. Svi zajedno!

Page 5 of 26 FirstFirst 12345678915 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. RUSKA STAMPA I NAUCNA JAVNOST O CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 7
    Last Post: 24-07-10, 15:55
  2. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 11:20
  3. Poruka DPS suverenistima
    By nixon in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 291
    Last Post: 16-05-06, 22:42
  4. Replies: 25
    Last Post: 13-12-05, 01:56
  5. Proteste pocinjemo u svim gradovima, dizemo Crnu Goru na nog
    By ZuTa_MiNuTa in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 7
    Last Post: 27-06-04, 13:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •