View Poll Results: Idete li da protestvujete u CG protiv nezavisnog Kosova?

Voters
178. You may not vote on this poll
  • Da

    50 28.09%
  • Ne

    128 71.91%
Page 10 of 26 FirstFirst ... 6789101112131420 ... LastLast
Results 226 to 250 of 633

Thread: Idete li na proteste u Crnu Goru?

  1. #226
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    2,130
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    A sta mislis o onima koji su opravdavali i prizeljkivali srpsku drzavu unutar Hrvatske, a koji se protive albanskoj drzavi unutar Srbije?
    a sto ima da mislim kad znam da jedno vazi za sebe, a za sve druge drugo! No, tu i krecu problemi.

  2. #227
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    A sta mislis o onima koji su opravdavali i prizeljkivali srpsku drzavu unutar Hrvatske, a koji se protive albanskoj drzavi unutar Srbije?
    ovo ti je pitanje na mjesto!!! oce tudje, a ne da svoje!!!


  3. #228
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Strasno mi bode oci ova recenica, ili tvoje pitanje, nevezano za tebe jer ne znam, i ne zanima me, kakvo je tvoje politicko razmisljanje, ali zar ne bi ovo bio dvostruk arsin?


    Albanci ne priznaju Srbiju i mnogi Srbi potpuno opravdavaju odnos Srbije prema njima jer oni, zaboga, ne priznaju svoju drzavu, a kad je nepriznavanje Crne Gore od strane Srba u pitanju, onda je to u redu jer Crna Gora nije njihova drzava?!

    Ponavljam da je nevezano za tebe prosto mi je zasmetala ovakva formulacija.
    ::R€SPECT::

  4. #229
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,000
    Thanks Thanks Given 
    2,245
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Od kada znam za sebe u Crnoj Gori, i ne samo kod nas, uvijek su razumniji ostajali u sjenci siledžija, razbojnika, ekstremista... u školi, na utakmici, tokom protesta...
    Ja bih, da se pitam, evidentirane učesnike protesta koji su palili CG zastavu kaznio tako što bi imali dodatnu nastavu o građanskom vaspitanju, toleranciji, a jedan od zadataka bi im bio da nacrtaju i oboje veliku crnogorsku zastavu...
    One koji su prijetili klanjem poslao bih da nedjelju dana pođu do Tirane. Da, kad njihovi drugovi i drugarice pođu u Italiju, Srbiju ili Hrvatsku na ekskurziju njih bih poslao u Albaniju. Vjerovatno bi nešto naučili i shvatili u kakvoj su zabludi bili.

  5. #230
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,891
    Thanks Thanks Given 
    1,666
    Thanks Thanks Received 
    2,848
    Thanked in
    1,229 Posts

    Default

    ja bi da oni protest zavrse kod autobuske a ne kod vlade? tako ce valjda lakse do kosova doc jer oni ,jelte, idu da ga brane jel?
    f6

  6. #231
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    at your place, wrecking havoc
    Posts
    2,260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ne znam za vas ali ja sam dobio "opravdano odstustvo" sa popodnevnih predavanja. naravno, na racun protesta lol

  7. #232
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    ja bi da oni protest zavrse kod autobuske a ne kod vlade? tako ce valjda lakse do kosova doc jer oni ,jelte, idu da ga brane jel?

    Quote Originally Posted by Don_Sharky View Post
    Ne znam za vas ali ja sam dobio "opravdano odstustvo" sa popodnevnih predavanja. naravno, na racun protesta lol
    Ne za*ebaj da je su prekinuli predavanja zbog mitinga?!

  8. #233
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    To je zena-chojek-institucija,
    kojoj se KLANJAM DO ZEMLJE, samo se plashim, da joj AMBIJET ne bude NEPRIJATAN, kad zapjevaju poznate "RAVNOGORSKE PJESME".

    Hahahaha kad studenti setaju onda su mladi i Slijepi a kad im se prikljuci gospodja Kuljak onda joj se klanjas do zemlje. Cemu ti dvostruki arsini .....Tuzno je da je studentima trebalo ovoliko da se probude i da krenu u protestne setnje, nego ima i to dobre strane konocno su se probudili pa se nadam da ce i za ostale stvari protestvovato npr skolarine itd.. ....ali da su slijepi to sigurno nisu. Pozdrav.
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  9. #234
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Punta Cana
    Posts
    499
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    Hahahaha kad studenti setaju onda su mladi i Slijepi a kad im se prikljuci gospodja Kuljak onda joj se klanjas do zemlje. Cemu ti dvostruki arsini .....Tuzno je da je studentima trebalo ovoliko da se probude i da krenu u protestne setnje, nego ima i to dobre strane konocno su se probudili pa se nadam da ce i za ostale stvari protestvovato npr skolarine itd.. ....ali da su slijepi to sigurno nisu. Pozdrav.
    Djevojko, kaze se "grupa studenata" a ne studenti, kao da oni predstavljaju Univerzitet, jer ga ne predstavljaju. To je samo shachica ojadjenih patriota koja ne moze da uchi. Na svu srecu, kako cujemo, nema ih mnogo
    Mila majko,podigni me malo

  10. #235
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Momce da te zamolim....... student je student nekad uspjesan a nekad propali i to su dvije rijeci koje se mogu pripisati studentima.... Ako imas kakav argument kazi ako ne ne vadi se na grupe i podgrupe.Mah mah~~~
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  11. #236
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gledate li ovaj protest u BG? Koja patetika, ovi glumci ne recituju nego vriste, sto je ovo. A Vojo se iznervirao, Toma evo poziva na paljenje granice.

  12. #237
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Ne osporavam da je bilo zvijerstava i sa albanske strane, ali DRZAVA SRBIJA je tu da sprijeci takve incidente sa SVAKE STRANE, a ne da podstice i dozvoljava zvijerstva koja cine Srbi.
    Zar ti zaista ne znas kako se situacija odvijala kada ovako pises?

    1998 su Ameri dali zeleni signal Albancima da krenu sa teroristickim napadima na srpsku policiju i civile, i naravno da je tada drzava Srbija reagovala bas onako kako ti evo kazujes da je trebalo, a sada se bunis i prihvatas americku nebulozu da su Srbi sami od sebe nicim izazvano krenuli na "neduzne" Albance '98?

    Da su Srbi stvarno htjeli da etnicki ociste Albance sa Kosova, sigurno da ne bi cekali 1998, no su tu godinu Ameri i Albanci cekali da sa Kosova pociste Srbe.. :x

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Inace, sigurno da je postojala zelja Albanaca za Nezavisnoscu al Srbija je svojom POTPUNO PROMASENOM POLITIKOM bukvalno poklonila Albancima tu nezavisnost. Nadam se da se toliko slazemo?
    Ne slazem se, jer je otimanje Kosova iz Srbije bio davno zacrtan cilj zapadnih politicara, i nikakva srpska politika to nije mogla da sprijeci, kako sto se upravo i pokazalo sada kada su demokrate u Srbiji na vlasti..
    Last edited by odli; 21-02-08 at 16:43.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  13. #238
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Zar ti zaista ne znas kako se situacija odvijala kada ovako pises?

    1998 su Ameri dali zeleni signal Albancima da krenu sa teroristickim napadima na srpsku policiju i civile, i naravno da je tada drzava Srbija reagovala bas onako kako ti evo kazujes da je trebalo, a sada se bunis i prihvatas americku nebulozu da su Srbi sami od sebe nicim izazvano krenuli na "neduzne" Albance '98?

    Da su Srbi stvarno htjeli da etnicki ociste ALbance sa Kosovam sigurno da ne bi cekali 1998, no su tu godinu Ameri i Albanci cekali da sa Kosova pociste Srbe.. :x
    Opet neka zavjera???

  14. #239
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    at your place, wrecking havoc
    Posts
    2,260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by St.Dzonny View Post



    Ne za*ebaj da je su prekinuli predavanja zbog mitinga?!
    nisu ali ko je pitao, upise ti poene za prisustvo i aj zdra'o...
    trebali su to jutros organizovat, bilo bi vise ljudi

    a ovi nasi ne bi trebali da priznaju nez. Kosovo. To bi im bio najpametniji potez u zadnje par godina... moje skromno misljenje...

  15. #240
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    acs, ko je pominjao odje da se ide i da se brani Kosovo?? pa dosta su ga branili ovi nasi kad su vojske "pohadjali", ni krivi ni duzni... zamalo ga i ja zakacih. ko oce da ide - nek ide, srecan mu put. meni ne pada na`m. da mi neki u CG krene odvajat djelove e onda bi prvi isao, ali ovako... neka idu, srecno im.
    odje se radi o protestnoj setnji u vezi NESLAGANJA s necim sto je uradjeno na nezakonit i krajnje odvratan nacin. a ovu djecu sto su palili CG zastave... batinom bi castio na par dana da se dobro $ecaju sto nikad vise ne smiju pomislit da urade
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  16. #241
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ice View Post
    acs, ko je pominjao odje da se ide i da se brani Kosovo?? pa dosta su ga branili ovi nasi kad su vojske "pohadjali", ni krivi ni duzni... zamalo ga i ja zakacih. ko oce da ide - nek ide, srecan mu put. meni ne pada na`m. da mi neki u CG krene odvajat djelove e onda bi prvi isao, ali ovako... neka idu, srecno im.
    odje se radi o protestnoj setnji u vezi NESLAGANJA s necim sto je uradjeno na nezakonit i krajnje odvratan nacin. a ovu djecu sto su palili CG zastave... batinom bi castio na par dana da se dobro $ecaju sto nikad vise ne smiju pomislit da urade
    Dobri moj i pomalo posteni evo ti jedan za post. Cmoka
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  17. #242
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ljubo__hristo View Post
    Gledate li ovaj protest u BG? Koja patetika, ovi glumci ne recituju nego vriste, sto je ovo. A Vojo se iznervirao, Toma evo poziva na paljenje granice.
    Patetiku je tesko ne pokazati, a ni sami oni ne vjeruju u ono "danas odje, sjutra u Kosovskoj Mitrovici, dogodine u Pristini..." Zakasnili su oni sa ovim dobrih par godina i sve im bilo spresnije.

  18. #243
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eo poceo Peco, koji je to orator...

  19. #244
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja se samo bojim da Peco ne ode na Kosovo i ne stvori picvajz.

  20. #245
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat
    Posts
    2,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nije mi jasno zasto nisu ovaj miting na kosovo organizovali vec u BG?

  21. #246
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ja se samo bojim da Peco ne ode na Kosovo i ne stvori picvajz.
    Vojvoda Mandic i vitez Peco.

  22. #247
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,536
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    E, eto mene sa protesta studenata... Prvo, neko je gore napisao - najmanje studenata, ionako mali broj - e taj neko je izrekao zhestoku laz, ispred Tehnike je krenulo otprilike 1000 studenata, i iskljucivo studenata! I bez ikakvih prozivanja i bilo cega, sa 2 crnogorske i 2 srpske zastave na chelu, protest mladih ljudi kojima je stalo. Na Trgu Republike se veci dio naroda razishao kako je bilo dogovoreno, a evo sad mi drug rece da je dio ipak otisao ispred americke ambasade, da su kao uspjeli da se "provuku" ispred policije na semaforu kod Vlade ali im ipak nije uspjelo da se dogovore sa policijom i zavrse okupljanje ispred ambasade.

    Iskreno, mislio sam po ovakvom vremenu da nece biti 100 ljudi, a bilo je minimum 1000 mladih, i protest definitivno nije bio odraz nekog nacionalizma ili ne-znam-cega-vec. Uostalom, bice na TV-u valjda, dosta ekipa je snimalo, pa cete vidjeti.
    Last edited by getaway blues; 21-02-08 at 17:16.
    Just to slip the skin...

  23. #248
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Dobro se na kraju nije zajeba da pozdravi skup ekavicom.
    A vojvodi se zapleka jezik kada prozbori $utra

  24. #249
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,891
    Thanks Thanks Given 
    1,666
    Thanks Thanks Received 
    2,848
    Thanked in
    1,229 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ice View Post
    acs, ko je pominjao odje da se ide i da se brani Kosovo?? pa dosta su ga branili ovi nasi kad su vojske "pohadjali", ni krivi ni duzni... zamalo ga i ja zakacih. ko oce da ide - nek ide, srecan mu put. meni ne pada na`m. da mi neki u CG krene odvajat djelove e onda bi prvi isao, ali ovako... neka idu, srecno im.
    odje se radi o protestnoj setnji u vezi NESLAGANJA s necim sto je uradjeno na nezakonit i krajnje odvratan nacin. a ovu djecu sto su palili CG zastave... batinom bi castio na par dana da se dobro $ecaju sto nikad vise ne smiju pomislit da urade
    mislim da su barem nama u CG poznate te protestne setnje srpskih nam velikopatrijota pa su se za ,,divno,, cudo svaka slucajno zavrsavala ispred vlade... no se bojim da se ne ponovi 13/14 januar jer je pojedinima iz opozicije to neostvareni san opet da naprave...
    pa da emilo labudovic ne ide kuci u lijeze u krevet popisanih gaca i da se poziva na poslanicki imunitet ....
    f6

  25. #250
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by St.Dzonny View Post
    Dobro se na kraju nije zajeba da pozdravi skup ekavicom.
    A vojvodi se zapleka jezik kada prozbori $utra
    Nije smio vojvoda rec đeda, nego djeda.

Page 10 of 26 FirstFirst ... 6789101112131420 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. RUSKA STAMPA I NAUCNA JAVNOST O CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 7
    Last Post: 24-07-10, 15:55
  2. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 11:20
  3. Poruka DPS suverenistima
    By nixon in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 291
    Last Post: 16-05-06, 22:42
  4. Replies: 25
    Last Post: 13-12-05, 01:56
  5. Proteste pocinjemo u svim gradovima, dizemo Crnu Goru na nog
    By ZuTa_MiNuTa in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 7
    Last Post: 27-06-04, 13:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •