Page 1 of 5 12345 LastLast
Results 1 to 25 of 121

Thread: Ljubav i seks

  1. #1
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Ljubav i seks

    E ovako: koliko vidim iz pisanja po forumu, mnogi postavljaju milion uslova da bi nekoga mogli voljeti, ali za seks imaju mnogo labavije kriterijume...

    Takodje, primijetih da muskarci ljubav povezuju sa seksom u donekle obrnutom smislu nego zene: zenama je ljubav uslov za seks i mislim da su izbirljivije po pitanju sa kim ce se seksati, dok je kod muskaraca to drugacije.

    Naime, zene mogu da vole i bez seksa, dok muskarci kada se kaze "ljubav", cesto obavezno ukljucuju i seks, pa stekoh dojam da oni kao ljubav ne racunaju odnos koji ne ukljucuju seksualno zadovoljstvo??
    (cure, pazite se da nekom drugu u nastupu njeznosti ne kazete da ga volite, da ne pomisli da vi zelite seks sa njim...)

    Pa vas pitam, sta je lakse, voljeti ili seksati se, kakve veze imaju te stvari jedna sa drugom, i po kom od ta dva pitanja primjenjujete oshtrije kriterijume?
    (moj licni stav je da se treba voljeti svako, ali se seksati bogami sa svakim ne treba...)
    Last edited by odli; 12-02-08 at 14:28.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  2. #2
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Naime, zene moGu da vole i bez seksa
    pa i muskarci mogu da vole bez sexa ali to onda nije to...
    kako kod muskaraca tako i kod cura jel....valjda svako zeli momka pored sebe a ne brata
    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  3. #3
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by naughty_s View Post
    pa i muskarci mogu da vole bez sexa ali to onda nije to...
    kako kod muskaraca tako i kod cura jel....valjda svako zeli momka pored sebe a ne brata
    Pa jedno je momak a drugo brat, ali oba volis, zar ne? O tome pricam..
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  4. #4
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ali to nije ista ljubav nikako,tako da ako te momak ne zadovoljava u krevetu kako treba onda to nije to,ti ga volis i sve ali jednostavno pocinjes drugacije da ga gledas,ne posmatras ga kao muskarca ...o tome ja pricam...i vas se odnos pretvori u odnos drug/drugarica

    samo zelim da kazem da svi mogu voljeti bez sexa i momci i cure ali to nije to onda

    Last edited by naughty_s; 12-02-08 at 14:59.
    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  5. #5
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by naughty_s View Post

    samo zelim da kazem da svi mogu voljeti bez sexa i momci i cure ali to nije to onda
    Hehe, ma ok, bez dobre 'hemije' nema normalne veze momka i cure, ne pricam ja o tome, nego o obrnutom, ovome sto si i sama rekla - da ljubav moze da postoji i bez seksa, a ja se cudim sto vidim da mnogi muskarci (pa i neke zene) to ne priznaju, da ljubavlju proglasavaju samo seksualnu vezu..

    No, meni je bitnije da rapravimo ovo pitanje kriterijuma...

    Za sta imate ostrije kriterijume i sitnije reseto- za to da volite nekoga, ili da imate seks sa njim?
    Last edited by odli; 12-02-08 at 15:44.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    80
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nekako mi je normalno da ako sam zavoljela nekoga, onda me taj neko privukao na neki nacin....A ako me privlaci na bilo koji nacin sto je neminovno za jednu vezu, onda ce bogami biti seksa
    sve je to ljubav
    Bilo je stvari kojih smo se bojali, a nije trebalo... trebalo je zivjeti.

  7. #7
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Hehe, ma ok, bez dobre 'hemije' nema normalne veze momka i cure, ne pricam ja o tome, nego o obrnutom, ovome sto si i sama rekla - da ljubav moze da postoji i bez seksa, a ja se cudim sto vidim da mnogi muskarci (pa i neke zene) to ne priznaju, da ljubavlju proglasavaju samo seksualnu vezu..

    No, meni je bitnije da rapravimo ovo pitanje kriterijuma...

    Za sta imate ostrije kriterijume i sitnije reseto- za to da volite nekoga, ili da imate seks sa njim?

    Ja sam muskarac i za mene ljubav nema veze sa sexom i fizickom privlacnoscu.. Ljubav je stanje opcinjenosti, kad ti je stalo samo da usrecis tu osobu jer ti srce kuca za nju. Znaci neko osjecanje daleko od fizickog.. koje dolazi iz dubine srca.. i u tim trenucima sex je na zadnjem mjestu..
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  8. #8
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sa kime ces da spavas ti sama biras, a koga da volis i ne kontrolises bas.
    Ljubav nema nikakve veze sa sexom, i moguce je dozivjeti bez ikakvih sexualnih pobuda. Ja sam platonsku ljubav dozivjela i nikad prije ni posle toga nisam osjetila nista iskrenije i cistije, pri tom uopste ne govorim o opsesiji da me neko pogresno ne shvati.

  9. #9
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by kamei View Post
    Ja sam muskarac i za mene ljubav nema veze sa sexom i fizickom privlacnoscu.. Ljubav je stanje opcinjenosti, kad ti je stalo samo da usrecis tu osobu jer ti srce kuca za nju. Znaci neko osjecanje daleko od fizickog.. koje dolazi iz dubine srca.. i u tim trenucima sex je na zadnjem mjestu..
    podrzavam ali ne i da je sex bas na zadnjem mjestu mozemo rec medju polsednjim pozicijama od njih ukupno 5 onda mu dodje 4. mjesto

    i to mu dodje onda ovako nekako:

    1. obostrana ljubav i paznja
    2. njena sreca
    3. moj duhovni mir dok sam $ njom
    4. sex
    5. moja ne opisiva sreca poslije obavljenog posla :devil:

    Nemoj te zamjerit na ilustraciji,mala sala,podrzavam cojeka 100%

    PS: ovo vazi samo za odli,nemoj molim te samo davat analizu ilustracije e cu te ubit xaxaxa

  10. #10
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @ Kamei, Charlie:

    @Hammer, ne znam sta imam da ti analiziram, no mi nije jasno da li ti mislis da ljubav moze da postoji i bez seksa ili ne?
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  11. #11
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    @ Kamei, Charlie:

    @Hammer, ne znam sta imam da ti analiziram, no mi nije jasno da li ti mislis da ljubav moze da postoji i bez seksa ili ne?
    Da moze do odredjenih granica,ali opet trebas shvatit i da je sex ili ako ti je draze vodjenje ljubavi glavni zacin u toj "supi" pa ti volja stavila ga na kraj ili na pocetak uvjek se dodje do njega,jednostavno je ne zaobilazan,pogotovo u duzoj vezi nece musko 5 godina radit desanku i bit vjeran djevojci,nesto je jednostavno potreba i moze se i $ njom pricekat mjesec 2 ili pak po godine nek ti bude,ali mora se malo zacinit so sexom
    Nije li taj sex glavni cin svake ljubavi "kad se tjela spoje...."

  12. #12
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Boze teska li si ti hahahahahahahah ! Ljubav ili voljet nekoga se moze tumacit kako oces ,no voljet nekoga moz bez sexa komotno napr : majku oca sestru brata ujaka strika itd itd ali voljet nekoga i zivjet u vezu snjim/njom bez sexa je potpunoi neprirodno i kosi se sa svijem zakonima prirodnijem !
    ps. Mrcis li ti sto odli obrazati ili ti je svew teorija ljubavi ??????? D:
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  13. #13
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Boze teska li si ti hahahahahahahah ! Ljubav ili voljet nekoga se moze tumacit kako oces ,no voljet nekoga moz bez sexa komotno napr : majku oca sestru brata ujaka strika itd itd ali voljet nekoga i zivjet u vezu snjim/njom bez sexa je potpunoi neprirodno i kosi se sa svijem zakonima prirodnijem !
    e neka si reka Zveko ljubav muskarca prema zeni moze bit i bez sexa neko vrijeme,ali je Blodovano 100% tacno

  14. #14
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    no mi nije jasno da li ti mislis da ljubav moze da postoji i bez seksa ili ne?
    Moze postojati, kako da ne, pricam iz iskustva... i to da mislis da najvise na svijetu volis.
    Evo jedan malo "negativan " primjer, koliko ima neuzvracenih ljubavi da neko "cikne" za nekim, voli najvise a nema ni poljupca a kamo li sexa

    I obrnuto, sex bez ljubavi je moguc al mi je skroz cudno kako nekom prija sex sa osobom koju dovoljno ne zna kao npr za jednu noc ili sl... potpuni mi je apsurd sex radi sexa, kao zivotinju da nagoni vode
    Ali stvar ukusa

  15. #15
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Charlie View Post
    Sa kime ces da spavas ti sama biras, a koga da volis i ne kontrolises bas.
    Ljubav nema nikakve veze sa sexom, i moguce je dozivjeti bez ikakvih sexualnih pobuda. Ja sam platonsku ljubav dozivjela i nikad prije ni posle toga nisam osjetila nista iskrenije i cistije, pri tom uopste ne govorim o opsesiji da me neko pogresno ne shvati.
    Te dvije rijeci to najbolje opisuju! Znao sam da se nisam dobro izrazio..
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  16. #16
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kokaina View Post
    Moze postojati, kako da ne, pricam iz iskustva... i to da mislis da najvise na svijetu volis.
    Evo jedan malo "negativan " primjer, koliko ima neuzvracenih ljubavi da neko "cikne" za nekim, voli najvise a nema ni poljupca a kamo li sexa

    I obrnuto, sex bez ljubavi je moguc al mi je skroz cudno kako nekom prija sex sa osobom koju dovoljno ne zna kao npr za jednu noc ili sl... potpuni mi je apsurd sex radi sexa, kao zivotinju da nagoni vode
    Ali stvar ukusa

    To ti je sad cudno no ceka malacko da te godine uvate ,pa ce bit druga pjesma sex radi sexa je potpuno prirodna pojava a jeli ka zivotinje ,hmmmm pa mi se razlikujemo od njih jedino sto "U M I J E M O " da sakrijemo osjecanja po nicemu drugome ne !


    ps i nije to stvar ukusa no nagona
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  17. #17
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uvijek se vrtimo oko jednog te istog..

    Ja pricam da je ljubav univerzalno osjecanje nezavisno od svega ostalog, jer je definicija prave ljubavi da je bezuslovna, pa time i neuslovljena seksom ili bilo cime... Moze se voljeti brat, majka, prijatelj, kucni ljubimac, kvalitet onoga sto nazivamo ljubav je uvijek isti, a to je da zelimo dobro voljenom bicu, itd itd..

    Hocu da kazem da je ljubav bezuslovna i moze se voljeti svako, ali se seksati ne moze sa svakim (to je bar moj stav, no znam da ih ima koji obrnuto misle..)

    Dakle hocu da kazem da ja npr. za seks imam stroze kriterijume nego za ljubav (voljeti mogu svakoga vec samim time sto taj postoji...mislim da svako ko postoji zasluzuje da bude voljen..).

    Sa druge strane, seks je nesto sto ukljucuje cijelu mene skupa sa mojim tijelom i svim mogucim posljedicama, pa ne mogu bez uslova da se sa nekim seksam, kao sto mogu bezuslovno da ga volim. Kapirate li..?

    A vi, za sta postavljate vise uslova - da nekoga volite ili da imate seks?

    Quote Originally Posted by Zvek Zivi
    Boze teska li si ti hahahahahahahah ! Ljubav ili voljet nekoga se moze tumacit kako oces ,no voljet nekoga moz bez sexa komotno napr : majku oca sestru brata ujaka strika itd itd ali voljet nekoga i zivjet u vezu snjim/njom bez sexa je potpunoi neprirodno i kosi se sa svijem zakonima prirodnijem !
    ps. Mrcis li ti sto odli obrazati ili ti je svew teorija ljubavi ??????? D
    Hehehe, cuveni svaler Zveko mi se javio..
    Ma ne brini Zveko za mene u tom pogledu, ja samo imam malo strozije kriterijume po pitanju izbora partnera za to nego ti, ali ako takvog imam, no problem!


    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    To ti je sad cudno no ceka malacko da te godine uvate ,pa ce bit druga pjesma sex radi sexa je potpuno prirodna pojava a jeli ka zivotinje ,hmmmm pa mi se razlikujemo od njih jedino sto "U M I J E M O " da sakrijemo osjecanja po nicemu drugome ne !


    ps i nije to stvar ukusa no nagona
    E pa ne bih se ja slozila da je seks radi seksa stvar vecih godina, no bih rekla manjih, to praktikuje mladjarija dok ne skonta da je slaba vajda od toga i da od toga postoji nesto bolje (mislim bolje od seksa samo radi seksa, a to je seks u ljubavi; mislim da makar vecina zena tako razmislja)..
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  18. #18
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    [QUOTE=odli;863273]


    Hehehe, cuveni svaler Zveko mi se javio..
    Ma ne brini Zveko za mene u tom pogledu, ja samo imam malo strozije kriterijume po pitanju izbora partnera za to nego ti, ali ako takvog imam, no problem!

    Bogomi ako mislis e su tvoji kriterijumi stroziji od mojih tu si se grdno prevarila Da brinem vjeruj na rijec ni u najmanjem smislu no te pitam i ne dobi odgovor ,mrcisi ti sto obrazati ,pusti sad poeziju ?????


    E pa ne bih se ja slozila da je seks radi seksa stvar vecih godina, no bih rekla manjih, to praktikuje mladjarija dok ne skonta da je slaba vajda od toga i da od toga postoji nesto bolje (mislim bolje od seksa samo radi seksa, a to je seks u ljubavi; mislim da makar vecina zena tako razmislja)..



    Bogomi ja ne vidju e je necesova "slaba" vajda od sexa zbog sexa a posto ti reknu da ti je to strana stvar nevidim kako se mozes izjasnit o necemu o cemu pojma nemas jelde ?????? Sex u ljubavi je samo jedno obicno psihicko stanje taman ka sex zbog sexa samo sto se malacko vise fantazira i blesavi kad je ljubav u pitanje, inace sex nikat nece bit bolji zato sto se neko voli ili ne voli !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  19. #19
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    inace sex nikat nece bit bolji zato sto se neko voli ili ne voli !
    a bogami ti ovo nije tacno... osjecaj je svakako uz ljubav bolji, na stranu tehnika..

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Bogomi ja ne vidju e je necesova "slaba" vajda od sexa zbog sexa a posto ti reknu da ti je to strana stvar nevidim kako se mozes izjasnit o necemu o cemu pojma nemas jelde ??????
    Pa imam pojma jer sam probala i jednu i drugu varijantu, zato pricam da je seks uz ljubav kao avion a seks samo radi seksa kao kamion ,
    no zna cijeli forum da ti imas sasvim druge kriterijume po tim pitanjima, pa nema smisla da se oko toga ti i ja raspravljamo; svako misli svoje..
    Last edited by odli; 13-02-08 at 04:20.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljubavi nema bez seksa, jer ljubav podrazumijeva potpunu povezanost - duhovnu, dusevnu i fizicku. Seks je dio fizicke povezanosti tako da iskljuciti ga znaci ljubav uciniti nemogucom. Naravno, sama fizicka povezanost/bliskost ne znaci ljubav. Tako da seksa moze biti i ima bez ljubavi. ... Ljubav i voljenje nije isto. Voljeti se moze i ako nema ljubavi. Ni zaljubljenost nije isto sto i ljubav i voljenje. U ljubavi ne mora biti zaljubljenosti, ali mora voljenja. Zaljubljeni zasigurno voli, ali oni koji su zaljubljeni ne moraju stvarati ljubavi.
    I zene i muskarci mogu da vole bez seksa, ali ni jedni ni drugi ne mogu graditi i zivjeti ljubav bez seksa.
    Zene cesto instrumentalizuju seks, sluzi im kao sredstvo privlacenja i zadrzavanja muskaraca, a muskarci se u seksu cesto dokazuju i zadovoljavaju nagone. ...
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  21. #21
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    486
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da se moze voljeti i bez seksa, stovise kad je rijec o ljubavi mislim da seksa nije obavezan, mada sa druge strane moze biti veoma dobrodosao, jer seks je isto tako jedan od oblika ljubavi.

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    E ovako: koliko vidim iz pisanja po forumu, mnogi postavljaju milion uslova da bi nekoga mogli voljeti, ali za seks imaju mnogo labavije kriterijume...
    Kako neko moze da postavi uslove da bi nekog voljeo?

    Slazem se sa nihilom da ljubavi nema bez sexa. Seksa moze biti i bez ljubavi al je neuporedivo ljepsi kad su tu i jaka osjecanja prema partneru...
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  23. #23
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,057
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,305 Posts

    Default

    Za ljubav treba kod cure sve da mi odgovara. Za seks je dovoljno da pristojno izgleda i da je voljna.

    Ne slažem se da mogu da volim svakoga a sa vrlo malim brojem da mogu da upražnjavam sex. Upravo suprotno.

    Da je životinjski nagon, jeste. Ne samo to. Sex je i fiziološka potreba kao vazduh, san, voda i hrana. Jedina razlika je što nećeš umrijet poslije nekoliko minuta ili dana. Kako objasnit masturbaciju? Masturbiraju samo ljudi koji vole sebe?

    Ljubav bezuslovna? Pa to se samo podrazumijeva za ljubav između majke i djeteta. I tu treba imat neku granicu ali ajd. Mislim da bi nezdravo bilo da volim neku ženu bezuslovno. Totalna glupost. Osnova da te neko snađe.

    Jedno pitanje ali vezano za temu: Koliko ljudi znate koji su vjerni djevojci ili ženi? A koliko ih znate koji imaju stalnu djevojku i neku sa strane? Za šta im služi stalna djevojka a za šta ona/e sa strane?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  24. #24
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    kad nadjes put do mene, znaces
    Posts
    161
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Postojanje jednog ne negira postojanje onog drugog, da bih imala sex sa nekim mora postojati ako nista a ono fizicka privlacnost povrsno no ipak dovoljno za sex
    Sto se tice ljubavi, do se desi samo po sebi kakvi crni kriteriji

  25. #25
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    hahahahahahaha evo lady drug moj je rekla kako treba, sto sve neke filozofije i neka zajebancija, pa posle nema seksa, i momci ne valjaju, ja samo zamisljam zasto je to, dodje do seksa, a vi pocnete, e pazi sad prije nego me dirnes, volis li me, a jesi siguran da me volis, i posle po ure naganjanja kad znoj pustite i ubijedite je, ona pocne a jel najvise na svijet, jer znas ako nije najvise na svijet mi ne mozemo seks imat ................................ itd itd
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. O ljubavi i slobodi u ljubavi
    By ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ in forum Ljubav
    Replies: 45
    Last Post: 19-12-07, 07:46
  2. Sta je ustvari ljubav?
    By Sick-Boy in forum Ljubav
    Replies: 86
    Last Post: 22-09-06, 01:17
  3. osjetljivo za upotrebu
    By NAND in forum Ljubav
    Replies: 103
    Last Post: 05-12-05, 19:37
  4. Pravo vreme za ljubav..
    By The_Age_of_Love in forum Ljubav
    Replies: 33
    Last Post: 01-05-05, 13:19
  5. Seks i ljubav?
    By nihil in forum Sex i erotika
    Replies: 49
    Last Post: 01-05-05, 09:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •