Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 60

Thread: Muskobanjaste...

  1. #1
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default Muskobanjaste...

    Pročitah jedan komentar da je 80% Crnogorki muškobanjasto.
    Šta mislite o tome?
    Izgledaju ili se ponašaju muškobanjasto?



    Da li je bolje biti jaka, pokazati zube, razboritost, pa ako zatreba i snagu ili je za ženu uvijek najbolje da bude nježna, razmažena, bebasta, bespomoćna?

    Za muškarce: Da li vas iritira ili privlači kada se djevojka prenemaže sa rastezanjem ''Neeeeeee moooooguuuuuu'' kao mačka?



    Znam da nije lijepo čuti djevojku koja fino izgleda pa opauči sa naglaskom i mahanjem rukama uz ono:''Aj ne za'ebaj, časti ti!'' ali mene lično iritiraju i one ''bespomoćne''.
    Last edited by Kliker17; 22-07-09 at 09:36.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  2. #2
    Join Date
    May 2009
    Posts
    446
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je muskobanjasta zena koja ima ramena ka muskarac noge ruke... a ne prica li ka musko ili ka zensko.... Jaka zena koja pokazuje zube nije muskobanjasta... muskobanjasta je vise oznaka za fizicki izgled.

  3. #3
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Misliš na ovo
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  4. #4
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    kod Spidermana ;)
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Žena jednostavno ima poremećaj hormona, ako ne zna treba joj ponuditi da to depilira.

  5. #5
    Join Date
    May 2009
    Posts
    446
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    KAd se kaze da je neka zena muskobanjasta misli se na fizicki izgled a ne kako prica i kakav joj je temperament i slicno.... opet nije ni ona sa brkovima muskobanjasta....

  6. #6
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bass3000 View Post
    KAd se kaze da je neka zena muskobanjasta misli se na fizicki izgled a ne kako prica i kakav joj je temperament i slicno.... opet nije ni ona sa brkovima muskobanjasta....
    Po meni i ružno (muški) građene žene mogu biti nježne i ženstvene (ova lijevo je npr baš slatka i simpatična), čak i razmažene.
    Meni su npr darkerke sa pirsinzima i ošišane na ćelavo one koje su muškobanjaste.
    Po meni - ipak je ponašaje ono što razlikuje ženstvenu i neženstvenu ženu.


    Last edited by Kliker17; 22-07-09 at 10:40.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bass3000 View Post
    KAd se kaze da je neka zena muskobanjasta misli se na fizicki izgled a ne kako prica i kakav joj je temperament i slicno.... opet nije ni ona sa brkovima muskobanjasta....
    Ja mislim da zensko ne moze biti mushkobanjasto ako nema vishak mushkih hormona
    ali su te zene u 99% sluchajeva biseksualke ili lezbejke. To je isto kao kad vidite kod nekog mushkarca vishak zenskih hormona pa vam izgleda kao *****...

    Fizichki izgled, ponashanje, sve se moze korigovati, ali vishak mushko-zenskih hormona nikad.
    Tako se rodish i to je to.

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,119
    Thanks Thanks Given 
    420
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Ja mislim da zensko ne moze biti mushkobanjasto ako nema vishak mushkih hormona
    ali su te zene u 99% sluchajeva biseksualke ili lezbejke. To je isto kao kad vidite kod nekog mushkarca vishak zenskih hormona pa vam izgleda kao *****...

    Fizichki izgled, ponashanje, sve se moze korigovati, ali vishak mushko-zenskih hormona nikad.
    Tako se rodish i to je to.
    NIKO mozes poci kod endokrinologa da ti prepise terapiju hormonima(estrogen je zenski a testosteron muski),e sad to je valjda dosta opasno,pazi se

  9. #9
    Join Date
    May 2009
    Posts
    446
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze sve ljudi danas... jeste slusali onoga u emisiji kod buksovaca... znaci prvo te dolje oskopi pa ide taj tretman i totalno te izmijeni.... to valjda dugo traje ali mi se smucilo dok sam slusao.

  10. #10
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    kod Spidermana ;)
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hormoni se mogu dovesti u red, i višak muških hormona ne čini jednu ženu muškobanjastom.
    Niti su takve osobe homoseksualci ti koji imaju poremečaj hormona.

  11. #11
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    kod Spidermana ;)
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bass3000 View Post
    Moze sve ljudi danas... jeste slusali onoga u emisiji kod buksovaca... znaci prvo te dolje oskopi pa ide taj tretman i totalno te izmijeni.... to valjda dugo traje ali mi se smucilo dok sam slusao.
    E sad ovo što ti govoriš to je već druga stvar i daleko od toga da je prirodna i normalna.

  12. #12
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    360
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i ja mislim da je muskobanjasto vise oznaka za izgled i to vjerovatno ima veze sa hormonima...
    inace, koliko sam primijetila, muskarci vole zene koje imaju stav i jaku licnost i koje ponekad razmisljaju kao muskarci...samo ne treba ni pretjerivati, jer se muskarci cesto boje jakih zena
    I don't necessarily agree with everything I say.

  13. #13
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by berekina View Post
    Hormoni se mogu dovesti u red, i višak muških hormona ne čini jednu ženu muškobanjastom.
    Niti su takve osobe homoseksualci ti koji imaju poremečaj hormona.
    Tačno tako!

    A svaka kozmetičarka će potvrdit da kod njih dolaze žene sa dlakama na raznim mjestima (stomak, grudi, leđa, nausnice - što je višak muških hormona) ali kad se izdepiliraju itekako su ženstvene.
    Mislim da muškobanjastost ima veze samo sa psihom.
    Muškobanjaste su po meni grube žene, one koje nisu u stanju da budu nježne i umiljate, već su sarkastične, ironične, psuju, oblače se kao muškarci...
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    NIKO mozes poci kod endokrinologa da ti prepise terapiju hormonima(estrogen je zenski a testosteron muski),e sad to je valjda dosta opasno,pazi se
    Mozes ti poc dje oces, sve ti je dzabe kad se rodish tako i odrastesh-izgradish lichnost tako

  15. #15
    Join Date
    May 2009
    Posts
    446
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ti kazem sto je kad se kaze za neku zenu da je muskobanjasta znaci ne psihicke osobine nego fizicke a ako meni ne vjerujes potrazi objasnjenje pa ces vidjet... Nemaju samo muskarci jaku licnost to je univerzalno nebitno koji je pol... ja sam uvijek volio snalazljive zene sto se kaze ... ne daj boze da mi kucu moze drzat.

  16. #16
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    upoznala sam dvje zene koje su morale nositi suknju da bi se znalo da su zene...i to je malo smijesno djelovalo, jer su obje bile pogresno rodjene kao zene...starije generacije se sjecaju profesorice iz ekonomske, koja je valjda po tadasnjem kodeksu oblacenja morala nositi suknju, ali je na nogama obavezno nosila muske cipele...obje su imale grudi, onako srednje velicine, i da nije toga bilo nema toga ko bi prokljuvio da je zena u pitanju...
    mada vjerujem da se izraz "muskobanjasta" ne koristi za zene koje su rodjene "sa greskom" nego za one koje su drcne, koje silom oce da budu kao muskarci pa kopiraju njihovo ponasanje, nacin hodanja, nacin govora...ja volim njezne i zenstvene zene, to mi je prirodno.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    upoznala sam dvje zene koje su morale nositi suknju da bi se znalo da su zene...i to je malo smijesno djelovalo, jer su obje bile pogresno rodjene kao zene...starije generacije se sjecaju profesorice iz ekonomske, koja je valjda po tadasnjem kodeksu oblacenja morala nositi suknju, ali je na nogama obavezno nosila muske cipele...obje su imale grudi, onako srednje velicine, i da nije toga bilo nema toga ko bi prokljuvio da je zena u pitanju...
    mada vjerujem da se izraz "muskobanjasta" ne koristi za zene koje su rodjene "sa greskom" nego za one koje su drcne, koje silom oce da budu kao muskarci pa kopiraju njihovo ponasanje, nacin hodanja, nacin govora...ja volim njezne i zenstvene zene, to mi je prirodno.
    Eto taman tako brate moj - na to je mislila moja malenkost

  18. #18
    Join Date
    May 2009
    Posts
    446
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bravo... sjecam se profesorice iz daktilografije... ne mogu se sjetit imena ali bila je muskobanjasta... Ona je bila full muskobanjasta nije imala brkove ali hod prica i ponasanje full i najjaca je faca bila u skolu od svih profesora po meni...

    Prvi dan je dosla bachila dnevnik sa vrata i stav "obezbedjenje po lokala" i pocinje pricu ka pravi podgoricki djilkos... "momci odma da se dogovorimo... nemojte mi tu mnogo te vase fore prsle da ne bi imali problema... da ovo fino zavrsimo i sve ce super bit a bukanja razna i kochenja to mi nemote radit da ne bude muke i kuknjave posle... Pekovicu EE ? E pekovicu!?? Sto ti je jadan? Oli batalit da meljes ka kakva djevojcica ili da ti dolazim tamo... PEKO OLI DA DOLAZIM??!"

    Lik samo takav obozavam je

  19. #19
    Join Date
    May 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sigurno je bolji izraz "muskarache" sto se ponasanja tice a ovo muskobanjaste bih ipak rekla da svi, makar ovdje , koriste misleci na fizicki izgled..
    Iskreno zena treba da ostane onaj njezniji pol, ali da zna i "pokazati zube" kada je to potrebno- naravno sve u mjeri, bez koristenja nekih prostota i sl.
    Covejka, bilo da se radi o zeni ili muskarcu, treba da nauci da na suptilan nacin rjesava neke probleme..u tome je umjece snalazenja..
    Ono pretjerivanje u grubom ponasanju kako fizickom tako i psihickom, sto se djevojaka tice nikad ne moze biti privlacno, kako god okrenes..
    Ali jeste neko gore rekao, da se muski boje jacih zena- ovo sam shvatila u mentalnom smislu i jeste tako..U takvim slucajevima, nazalost zena cesto ispada "musko" u vezi sto je krajnje ishod muskarceve nesigurnosti.
    Samo da se nadje neko bez kopleksa i sa kim si na istoj talasnoj duzini, pa bila ona muskaraca ili ne , stvar vaseg ukusa )
    "Jedino u mojim očima postaješ savršenstvo." by me

  20. #20
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Nijesam mislila na nju, nego na profesoricu Srpskoga, cuvenu Jelu...ali svejedno, isto ti je to.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  21. #21
    Join Date
    May 2009
    Posts
    446
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ne znam nju toliko star nisam :P

  22. #22
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakvih sve gluposti odje ima :shock:

    Znacenje rijeci muskobanjast se odnosi na gradju, na fizicki izgled i to je kraj. Nema tu mjesta relativizaciji sto to kome znaci, jedno je znacenje.

    Ali treba i te kako da relativizujete vase poimanje zenstvenosti jer je to jedna sasvim individualna stvar. Nikad nijesam cula zenu koja za sebe kaze da je nezenstvena, a ima nas raznih je li? Isto tako, celavost i pirsing sami za sebe ne znace nezenstvenost, jer nekim zenama bas pristaju.

    Osvrcuci se na fotografije koje su odje okacene, imala bih reci da ne vidim zbog cega bi zena u poslovnom kostimu bila manje zenstvena od domacice i obratno.

    Vrlo je jednostavno, zenstvenost je nesto sa cim se rodis i koja iz tebe isijava nevazno da li si u military fazonu, okopavas krompir ili si na visokim potpeticama. Isto tako, nema razloga da se manja kolicina zenstvenosti posmatra kao problem, jer nekim zenama to jednostavno ne stoji, pa onda izgledaju pateticno kad pocnu da se prenemazu ili izaberu neki stil oblacenja koji im uopste ne pristaje...
    Kako Vaša bolest ?

  23. #23
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bijela/HN/MNE
    Posts
    1,206
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I roditelji tokom odrastanja uticu dosta.Npr. djevojcice ne treba davat na sport (ne znam jesam li samo ja to primjetio ili su vecina djevojaka sto treniraju kosarku muskobanjaste, ne samo po visini, nego i gradji i hodu).Za djevojcice je ples, balet, eventualno folklor

  24. #24
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bijela_City View Post
    I roditelji tokom odrastanja uticu dosta.Npr. djevojcice ne treba davat na sport (ne znam jesam li samo ja to primjetio ili su vecina djevojaka sto treniraju kosarku muskobanjaste, ne samo po visini, nego i gradji i hodu).Za djevojcice je ples, balet, eventualno folklor
    Kakva glupost. :shock:
    Kako Vaša bolest ?

  25. #25
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    Kakva glupost. :shock:

    Vazno je da ti jedina na svijetu pises pametne komentare.


    Lično - (moje mišljenje) je da me nerviraju blago teleći pogledi poput ovog koji ima Merlinka.
    I uzasno me nerviraju zene koje su razmazene, vjecito govore onim sitnim , piskavim glasom koji rasteeeeže i koje se dure da bi dobile ono sto zele.
    Ako ćemo pošteno više volim iskrene i sposobne ''muškarače'' ali naravno - vaspitane - koje ne koriste niti psovke, niti uvrede u svom obraćanju drugima.
    Last edited by Kliker17; 22-07-09 at 12:44.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •