Results 1 to 19 of 19

Thread: Nfl

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pelennor Fields
    Posts
    774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Nfl

    Topic o najpopularnijem sportu u Americi...

    Uprawo je zawrseno Super Bowl XLII finale izmedju New England Patriots-a i New York Giants-a...
    Jedna od najboljix tekmi ikad i pobjeda divova 17-14 iako su na 40-ak sekundi do kraja meca gubili 14-10... Ilaj Mening wjerowatno najbolji igrac susreta...
    ...djewojka iz piwe... i can't believe it...

  2. #2
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    pg
    Posts
    387
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakav pas Meninga 30 sec prije kraja za pobjedu:hardrock:,vidi se da je pokupio nesto od starijeg brata.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakva utakmica!! Uh prejaka! Mening tata! Njujork shampion!
    Io ci credo!

    Welcome



  4. #4
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sta je odbrana Giantsa radila Tom Brejdiju tokom susretaaaa... Mada dobri su mu bili pokushaji na kraju da postignu touchdown, ali opet kazem, odbrana Giantsa skoro pa bez greske. Meningova utakmica karijere sigurno!!! Ipak nista od "perfect season" za New England...
    Veliko srce divova iz Nju Jorka, srushilo imperiju.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  5. #5
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    cetinje
    Posts
    831
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Sta je odbrana Giantsa radila Tom Brejdiju tokom susretaaaa... Mada dobri su mu bili pokushaji na kraju da postignu touchdown, ali opet kazem, odbrana Giantsa skoro pa bez greske. Meningova utakmica karijere sigurno!!! Ipak nista od "perfect season" za New England...
    Veliko srce divova iz Nju Jorka, srushilo imperiju.
    koliko puta su ga samo sekovali , nevjerovatni podaci na mecu. Petriotsi su imali samo 10.33 min u posjedu, a dzajentsi samo tokom prvog posjeda drzali su je skoro 10 min.
    Fantasticna odbrana zaista, a nevjerovatno pametni napadi. drzali su loptu i trcanjem jednostavno umarali odbranu Nju Inglanda. Meningov zadnji pas pa to je lob lopta bila izvanredno. 11 pobjeda u gostima za redom SVAKA CASt
    Montenegrina montegrina , sladja od najsladjih mandarina, opija poput najboljeg vina .

  6. #6
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Podgorica,Republika Zabjelo
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da je onaj pas odlučio kada je tip sa kacige poupio lopu,bili su u velikim problemima na third down-u i onda se prvo ELi izvukao i onda onaj tip sa D ne mogu da se sjetim kako se preziva je uhvatio nevjerovatno,to je bilo za pamćenje,a onaj lob pas za touchdown su vježbali na treningu,bilo danas na SKY Sportu kako su vježbali tu akciju,prosto nevjerovatno kakva je to rutina...

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Archie bas nema na koga da bude ponosan.
    Liberty and justice

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar/Beograd
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eeee, zar je trebalo da prođe čitava sezona da se ovaj topic otvori ovdje? Na kojoj ste TV to gledali? Elmag? Kakvo je stanje sa praćenjem NFL-a u CG? Znam da se nije baš popularizovao. Ja inače samo čekam priliku da promovišem američki fudbal u Srbiji pošto tamo igram (inače sam iz Bara, studiram) . Evo povodom toga, ko želi, da vam pokažem neke clipove sa naših utakmica. Mi smo plavi:




    Ovaj drugi nije nešto, ali pošto ja nosim loptu morao sam da ga stavim!
    Fed through the tube that sticks in me
    Just like a wartime novelty
    Tied to machines that make me be
    Cut this life off from me...

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar/Beograd
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Što ste se ućutali sad kad sam ja došao? Evo jedan torrent, ko ima adsl: http://thepiratebay.org/tor/3874402

    To je finale SELAF lige. Beograd Vukovi - Budapest Wolves. Snimak prenosa koji je bio na TV Avala. Skinite, ako vam nije cimanje. Utakmica je vrijedna gledanja.
    Fed through the tube that sticks in me
    Just like a wartime novelty
    Tied to machines that make me be
    Cut this life off from me...

  10. #10
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odgledao sam ja tu utakmicu. Fenomenalna utakmica. Pogotovu kraj... ludilo! Ali skinucu je da je imam, vrijedi kunem ti se...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar/Beograd
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Možda i moja ekipa bude na TV ove sezone. Ako bude, postujem vam na forumu da me gledate.
    Fed through the tube that sticks in me
    Just like a wartime novelty
    Tied to machines that make me be
    Cut this life off from me...

  12. #12
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    cetinje
    Posts
    831
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    obavezno navijacemo za tebe a igrate li vi neku ligu? znam da na sk reklamiraju ove Beograd vukove nesto kao postanite i vi dio copora
    Montenegrina montegrina , sladja od najsladjih mandarina, opija poput najboljeg vina .

  13. #13
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A koja je ekipa u pitanju FeaNoR?! Sigurno sam makar cuo za nju. Znam za KAF Elektricar, Vukove i Blue Dragons-e iz BG-a... Vjerovatno si iz Dragonsa...
    Last edited by Luximus; 14-02-08 at 15:11.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar/Beograd
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da da, Dragonsi. Električar ne postoji više, tamo sam nekad igrao. Igramo nacionalno prvenstvo Srbije. Mislim da će biti 18 klubova u konkurenciji. Vukovi igraju neku kao internacionalnu ligu, ali to je ustvari privatna liga njihovog predsjednika i što se kvaliteta tiče mi bismo opušteno mogli da igramo tamo. Ali boli nas qratz. Inače taj predsjednik je i član neke partije i u gradskoj je skupštini (ako ne griješim), pa su zato samo Vukovi bili na TV. Onaj torrent gore što sam ostavio je njihova utakmica.

    Btw, za 3 dana nam dolazi trener Amerikanac bivši ofanzivni koordinator Miami Dolphinsa (kad su bili u Superbowlu) i trener Dena Marina, tako da ćete imati što da gledate ako budemo na TV!
    Fed through the tube that sticks in me
    Just like a wartime novelty
    Tied to machines that make me be
    Cut this life off from me...

  15. #15
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Haha znam za to! English Wallace. Pratim ja Americki fudbal vrlo ofanzivno... Obraticu vishe paznje na Dragonse. Mislio sam cak i da pocnem da ga igram odje u Beogradu, ali nemam vremena od faxa. Jbg. Inace igrao sam cesto flag football i malo grublju varijantu na plazhi sa drushtvom u Americi... Bilo je simpaticno!
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar/Beograd
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eto, a ja mislio da si negdje dolje. Još malo će se kod nas u klubu osnovati rekreativni tim za ljude koji bi povremeno dolazili da igraju iz zezanja. Sa opremom. Pogledaj na www.bluedragons.org.yu. Inače, Wallace mu je ime, a English prezime.
    Fed through the tube that sticks in me
    Just like a wartime novelty
    Tied to machines that make me be
    Cut this life off from me...

  17. #17
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Popularizuje se americki fudbal opasno... Koliko ja mogu vidjet' ima dosta krshnijeh momaka na balkanu i kvalitetnih igraca na svim pozicijama. Zato je dobra stvar dovodjenje americkih strucnjaka. Vukovi vec imaju potpisano sa jednom agencijom oko slanja mladih talenata u Ameriku radi skolovanja i bavljenja americkim fudbalom na mnogo vecem nivou. Nisam znao da su Blue Dragonsi postali tako ozbiljan tim. Sjecam se pocetaka mnogih ekipa u Beogradu i Srbiji, kad se igralo bez opreme... Mnogo se napredovalo od tada! Samo naprijed! Javljaj odje kad su utakmice, doci cu da ih pratim uzivo sigurno.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar/Beograd
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Super. Ako želiš da probaš da igraš sa opremom, neobavezno - pogledaj taj rekreativni tim što sam pomenuo.
    Fed through the tube that sticks in me
    Just like a wartime novelty
    Tied to machines that make me be
    Cut this life off from me...

  19. #19
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Drugari moji ja vas sve poznajem..i pozdravljam..

    Nego, ko ce bit No. 1 pick na draftu ove sezone. Sjajna generacija izlazi NCAAF-a ove godine. Nekoliko potencijalnih franchise igraca.

    Ima li srece od Parcellsa i Miamia sljedece godine..?

    I sto bi onim Patriotsima te panuse onako, a tek ce izgleda kako im se senator Specter nameracio da ih pokopa zbog Spygate skandala..?

    Tako drugari, par tema da se razgovorimo ako ste raspolozeni..

    Pozdrav
    roll tide

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •