Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 53

Thread: Da sam znala/znao kakav/kakva si...

  1. #1
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Talking Da sam znala/znao kakav/kakva si...

    Dosad smo ovdje mahom pričali o partneru ili komentarisali nečija iskustva, a ja vjerujem da je najlakše drugom dati savjet i posmatrati događaje sa strane pa o njima suditi.
    Ajde malo da pričamo o sebi.
    Svako od nas ima i lijepih i loših osobina, dobro je ako ih je svjestan, pa me zanima postoji li nešto u vama što ne volite (isključivo kad su ljubavne relacije u pitanju), nešto zbog čega su vas partneri češće ostavljali, neka crta ličnosti za koju znate da je bolje zamaskirati je pred partnerom...(ne mora biti loša osobina, a može biti pogodna za partnerovu manipulaciju)
    Što je ono što ne volite kod sebe?;-)

    Trudite li se da "ublažite" narav dok osvojite partnera, da mu ne pokažete svoju slabu stranu, ili ste uvijek onakvi kakvi ste?

  2. #2
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da probijem led..
    Moja najgora osobina je što mi je "jezik brži od pameti". Što na um to na drum. Dosta puta uvrijedim osobu nesvjesno bilo da je partner ili ne. Nažalost. E da kako mogu da se obuzdan uhhh bilo bi vrh.
    A moja najbolja je što ne mogu da se naljutim ni na koga. Tj. Iznerviram se u trenutku i ohladim poslije par sekundi. I posle kao da ništa nije bilo....
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

  3. #3
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    kad nadjes put do mene, znaces
    Posts
    161
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moracu razmisliti o ovome
    Kao i Makica, nemogu da se naljutim na nekog, prelako oprastam i zaboravljam. Ko sto i cesto znam zanemariti svoje licne porebe zbog osobe do koje mi je stalo, precesto prioritiram stvari koje mi nisu bitne ali znam da ce tu drugu osobu zadovoljiti pa ih samo zato radim, sto i zna biti skroz ok ali najcesce se ne cjeni.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Trudite li se da "ublažite" narav dok osvojite partnera, da mu ne pokažete svoju slabu stranu, ili ste uvijek onakvi kakvi ste?
    Sta sa onima koji su blage naravi pa nemaju sta ublazavati Vazda je lakse druge śetovati, a kad smo sami u pitanju djavoli ponesu sve i teorije i aksiome.

  5. #5
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Nikad nijesam prodava MOODA ZA BUBREGE ,
    shto smo bili slozni KAO ROGOVI U VRECU, to je visha sila,
    ili INDIVIDUALNOST, svako od nas se FORMIRA KAO LICHNOST na svojem iskustvu i svojem AMBIJENTU, koji se drastichno razlikuje od bilo koje druge osobe na KUGLI ZEMALJSKOJ, te razlike mogu da raspale EMOCIJE u oba pravca, kao MAGNETIZAM, dje se NEGATIVNI I POZITIVNI POLOVI PRIVLACHE, a isti polovi stvaraju ODBOJNOST.

    Nikad nijesam imao ambicija da neshto mijenjam kod sebe ili partnera, da bih spasio LJUBAVNU VEZU, ne vjerujem u LJUBAV, po cijeni SVOJE SRECE.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  6. #6
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Unhappy

    Previse iskren i dobar prema svima,cak i prema onima koji to ne zasluzuju

  7. #7
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Tamo odakle vidim ljepse:)...
    Posts
    870
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default e da sam znala kakav si...da sam kao sto nisam...druge bi ptice pjevale:).

    Ja sam uvijek ista...tako mi je najlakse...ne volim da se foliram,nakako mi se cini da to ne moze dovijeka tako...ne shvatam uopste to sputavanje karaktera,ublazavanje naravi...he,to kad tad mora izaci na vidjelo...sto tad?
    Ne,ne,ovako sam svoja,mirna i spokojna da mi niko nece reci:"e da sam znao kakva si..."
    "Ja umijem u svakom novembru da napravim jun:)..."

  8. #8
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Tamo odakle vidim ljepse:)...
    Posts
    870
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hammer View Post
    Previse iskren i dobar prema svima,cak i prema onima koji to ne zasluzuju
    Takodje...ali nije mi zao.
    "Ja umijem u svakom novembru da napravim jun:)..."

  9. #9
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Nas iskrene, najvishe cijene,
    kad nas IZGUBE,
    veliko se vidi na odstojanju,
    kad je LJUBAV, u zalosnom STANJU.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  10. #10
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni se čini da je čovjek vazda drugačiji na početku veze, dok se sa nekim tek upoznaje, i posle kad se oslobodi. Ja se nešto nikad nisam trudila da budem drugačija nego što jesam, ali svejedno mislim da postoji razlika između mene posle mjesec dana (kad sam još uvjek suzdržana, stidljiva i mirna) i mene posle godinu dana zabavljanja s momkom (kad se pomamim i osilim ).
    Postoji jedna stvar: užasno me nervira što sam stidljiva, ali uglavnom uspijevam da se isfoliram pa narod misli da sam flegma i da me baš briga za sve, a ja se u stvari zbunim i postidim i zaveže mi se jezik. To je ja mislim jedina stvar koju pokušavam da prikrijem. Ostalo mi i ne smeta. Ostalim se ponosim!
    Never Complain, Never Explain

  11. #11
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mana mi je sto djelujem malo bezosjecajno, slabo pokazujem emocije, a ja sam bas emotivna i njezna i osjecajna

    Neki ce mi umrijet osmjeha kad ovo procita za osjecajnu i njeznu, al o tome vam pricam

  12. #12
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Zalila sam nekad sto dosta popustam,i sto nisam bezobraznija...

    Za ostale moje mane kao i vrline pitajte moje bliske prijatelje...Oni bi vam to mogli reci najbolje...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  13. #13
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mana mi je sto nekad ne umijem da stanem sa nekim peckanjem ...tipa ako nekoga nesto nervira ja ga provociram do besvijesti,cak i sebi budem teska ali ono...jace je od mene:P
    to mi smeta, a smeta mi i to sto ne mogu da se ljutim dugo i onda brzo predjem preko nekih sitnica i ispane kao da se nisam ni naljutila nikad(a bila sam ljuta uzasno)
    Last edited by naughty_s; 31-01-08 at 12:57.
    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  14. #14
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina View Post
    Meni se čini da je čovjek vazda drugačiji na početku veze, dok se sa nekim tek upoznaje, i posle kad se oslobodi. Ja se nešto nikad nisam trudila da budem drugačija nego što jesam, ali svejedno mislim da postoji razlika između mene posle mjesec dana (kad sam još uvjek suzdržana, stidljiva i mirna) i mene posle godinu dana zabavljanja s momkom (kad se pomamim i osilim ).
    Postoji jedna stvar: užasno me nervira što sam stidljiva, ali uglavnom uspijevam da se isfoliram pa narod misli da sam flegma i da me baš briga za sve, a ja se u stvari zbunim i postidim i zaveže mi se jezik. To je ja mislim jedina stvar koju pokušavam da prikrijem. Ostalo mi i ne smeta. Ostalim se ponosim!
    Slažem se da je čovjek malo uzdržaniji pri upoznavanju, ali ne mislim da je to ikakva manipulacija ili prikrivanje, jednostavno, to može biti iz predostrožnosti, stidljivosti...

    I ja sam stidljiva, i to me nervira, takođe sam užasno osjetljiva a stalno se trudim da prikrijem koliko me neke stvari pogađaju i to me nervira mnogo.

    Sa druge strane, impulsivna sam i znam da planem kao vatra a "ohladim" se prije nego sam "pukla" i voljela bih da mogu ponekad da izbrojim do deset i da izbjegnem "vatru" jer se posle obično jako kajem što sam bila tako oštra. Bogami znam i suzu da pustim zbog svoje impulsivnosti

  15. #15
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e da , i ovo zaboravih, ja nisam stidljiva ali sam hladna nekako(To mi se cak i obilo o glavi par puta)
    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  16. #16
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    80
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najbolje je biti iskren, ali iskrenost kosta. Zato bi bilo lijepo kad bih umjela ponesto da zadrzim za sebe,ali ..... Ipak se na kraju isplati

  17. #17
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    SUNNY SIDE :)
    Posts
    298
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    uh, meni je jezik uvijek bio brzi od pameti, nikad to necu moci da promijenim, trudila sam se ali ne ide, ponekad sam previse iskrena, kazem uvjek sve u lice bez prenemaganja pa malo i djelujem bezosjecajno, kad nekoga volim, volim ga i sve cu uradit za tu osobu, a to ponekad zna skupo da me kosta, koga ne volim to otvoreno pokazujem sto opet ne valja jer misle da sam bezosjecajna... nikako da nadjem ravnotezu neku... jezik me nagrdi kroz zivot... ali eto dobra stvar, ako je uopste dobra, kad me neko povrijedi, uvidi svoju gresku i izvine mi se, oprostim ja odma i sve zaboravim, ali ako se to ponovi proradi djavo u menu, sto opet ne valja, ne treba bit osvetoljubljiv, ali sto cu... TO SAM JA!
    "...NEKE SE NOCI NAPROSTO DOGODE, NEKE TE OCI DO SMRTI PROGONE... OTKRICU TI TAJNU..."

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,467
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by hammer View Post
    Previse iskren i dobar prema svima,cak i prema onima koji to ne zasluzuju

    /me 2 samo sam ja "juckela" prema onima koji su i prema meni "juckele" ..

    sve po zasluzi..

  19. #19
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    Quote Originally Posted by Executor View Post
    /me 2 samo sam ja "juckela" prema onima koji su i prema meni "juckele" ..

    sve po zasluzi..
    a mogu ja dosta toga tolerisat i prec preko puno toga,al sve ima svoju granicu,puknem i ja ponekad,ali to je vrlo rijetko

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    moja je mana sto ne pokazujem osjecanja i emocije pa mnogi misle da sam bezosjecajna i surova. sve kupim u sebi i jako se tesko otvaram ljudima.
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  21. #21
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prema svakom sam maximalno otvoren, do kraja.Ko me zajebe jednom, oslanjam se na ono staro dobro pravilo " ko te zajebao jednom, zajebace te i drugi put, i treci i...i stoti" tako da sa tom osobom odnos svodim na minimum ili prekidam kontakt.Sto se mojih mana tice, tvrdoglav sam do bola( jarac je l ) i uvijek pokusavam da drzim svoju stranu, bez obzira na to jesam li u pravu ili ne:P Nije da mi uvijek podje za rukom, ali se trudim



  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rvasanin View Post
    Sto se mojih mana tice, tvrdoglav sam do bola( jarac je l ) i uvijek pokusavam da drzim svoju stranu, bez obzira na to jesam li u pravu ili ne:P Nije da mi uvijek podje za rukom, ali se trudim



    e da, to sam zaboravila i ja da dodam.
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  23. #23
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    486
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Što je ono što ne volite kod sebe?;-)
    Pa, volio bih da sam nekako duhovitiji.

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Trudite li se da "ublažite" narav dok osvojite partnera, da mu ne pokažete svoju slabu stranu, ili ste uvijek onakvi kakvi ste?
    Pa, ako sam ludacki zaljubljen i nastojim, ali sam uglavnom ono sto jesam.

  24. #24
    Join Date
    May 2007
    Posts
    237
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina View Post
    Postoji jedna stvar: užasno me nervira što sam stidljiva, ali uglavnom uspijevam da se isfoliram pa narod misli da sam flegma i da me baš briga za sve, a ja se u stvari zbunim i postidim i zaveže mi se jezik. To je ja mislim jedina stvar koju pokušavam da prikrijem. Ostalo mi i ne smeta. Ostalim se ponosim!
    Eeee to je i kod mene problem Ili tako u tim trenutcima nesto lupim cisto da bih iskontrolisala tu cutnju
    I ajde uzmimo kao manu to sto kad je neko losh prema meni ja sam 20 puta gora prema njemu (u vezi naravno). Kazem uzmimo kao manu par puta sam pokusavala da budem gruba istom mjerom al ne ide......
    Last edited by Saba; 31-01-08 at 18:54.

  25. #25
    Join Date
    May 2007
    Posts
    237
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by naughty_s View Post
    mana mi je sto nekad ne umijem da stanem sa nekim peckanjem ...tipa ako nekoga nesto nervira ja ga provociram do besvijesti,cak i sebi budem teska ali ono...jace je od mene:P
    to mi smeta, a smeta mi i to sto ne mogu da se ljutim dugo i onda brzo predjem preko nekih sitnica i ispane kao da se nisam ni naljutila nikad(a bila sam ljuta uzasno)
    Hahah a tako djelujes mirna i fina

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •