Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 28

Thread: Krema za lice

  1. #1
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question Krema za lice

    Djevojke spasavaj te treba mi krema za lice (hidrantna valjda) slabo vi se ja nesto razumijem u tu kozmetiku,djaolje jedno ne znam sem pjene za brijanje,gela za tusiranje i jos 2-3 dzidzabidze ne znam im ni imena,al znam zasta sluze tako da bi mi vas strucni savjet dobro dosa
    Koju vi kremu preporucujete???Koja marka,dje se moze kupit,koliko kosta i kako se koristi hahaha e propalo se kad ne znam nista o toj kozmetici

    PS:ne znam,ali mislim da je neki slicni topic bio,al me bas briga,nemogu trazit i citat sad 100 postova ili koliko ih je vec bilo,NO Djevojke ajte pozurite s tim savjetima "For the Love of GOD"

  2. #2
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Otiđi u apoteku, kupi Vichy (Normaderm ili Oligo 25).
    Never Complain, Never Explain

  3. #3
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink


    Ukoliko ti je koža suva ili mješovita preporučujem VICHY oligo 25 (oko 20 eura), i RoC hydra+ (oko 15 eura) koje ima za sve tipove kože (ja je trenutno koristim) samo u apotekama
    Ukoliko ti je koža masna preporučujem VICHY normaderm za problematičnu kožu (oko 20 eura) samo u apotekama.
    AKo nemaš osjetljivu kožu možeš uzeti i Garnier (oko 5 eura) ima za sve tipove kože i svugdje da se nađe mada najbolje u Kuću hemije i Cosmetic shop.
    Eucerin imaš u apotekama košta oko 10-15 eura i za sve tipove kože ima.
    Imaš i onih skupljih varijanti kao što su Clarins i Darphin koje koštaju tu oko 40- 50 eura i samo ih ima u Sveti Vrači apoteci.
    U Sveti Vrači ima neka italijanska marka kremi za lice na biljnoj bazi i svi ih hvale sam nijesam sigurna kako se zove na I nešto. Oko 15 eura košta i za sve tipove kože ima.
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

  4. #4
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Krema bi trebalo da bude hidratantna a ne hidrantna, ali kad bi to znali ovi nasi sto pisu deklaracije i sinhronizuju reklame najcesce iz Kozmetiks marketa

    Meni se lice zasiti neke kozmetike nakon mjesec dana intenzivnog koriscenja, al sad mi najvise odgovara Afrodita.

  5. #5
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    Quote Originally Posted by makica-pakica View Post

    Ukoliko ti je koža suva ili mješovita preporučujem VICHY oligo 25 (oko 20 eura), i RoC hydra+ (oko 15 eura) koje ima za sve tipove kože (ja je trenutno koristim) samo u apotekama
    e da ako mi ovo posluzi ova od 20 jevrica,suva mi je koza,jos na ovi $ever kad dune xexexexe :mrgreen:
    Djevojke namam rijeci,odazvaste se pozivu u veoma kratkom roku ,pokusacu s ovim pa cu ve obavjestit kako prodjoh Hvala vam jos jednom
    Mada neka jos ko ostavi savjet za ove kreme i ostale mackalice za lice,sto znam valjace jednog dana

  6. #6
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by kokaina View Post
    Krema bi trebalo da bude hidratantna a ne hidrantna,
    Ja rekoh da pojma nemam o kozmetici i ti izrazima glavno je da smo se razumjeli,evo pamtim Hidratantana xexexe,a da sam pita da mi nesto austehujes bili ti znala sto ti trazim

  7. #7
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kokaina View Post
    Krema bi trebalo da bude hidratantna a ne hidrantna, ali kad bi to znali ovi nasi sto pisu deklaracije i sinhronizuju reklame najcesce iz Kozmetiks marketa

    Meni se lice zasiti neke kozmetike nakon mjesec dana intenzivnog koriscenja, al sad mi najvise odgovara Afrodita.
    Ja imam vrlo suvu kozu i jako osjetljivu u smislu da se rijetko što od kozmetike nadje da mi savršeno odgovara, tako da mogu reći da sam konačno pronašla kremu koja ne izaziva nikakvo peckanje i crvenilo na mojoj koži, a to je Afroditina krema, za dnevnu upotrebu, hidratantna sa E vitaminom i Garnierova ista vrsta! I obje su idealne podloge za šminku tako da im je i to plus!

    I moja koža reaguje kad se zasiti, tako da kad potrošim jednu, kupim drugu i tako u krug već 2 godine i prezadovoljna sam, a nijesu skupe za razliku od mnogih koje sam koristila, tj samo probala i bacila...i bacila dosta novca

  8. #8
    Join Date
    May 2007
    Posts
    237
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koristila sam sve i svasta jer imam vrlo osjetljivo lice, mjesovita koza je u pitanju nakon 4,5 dana od svakog losiona, kreme.... meni se lice zasiti i sjetim se Pavloviceve kreme, sa kojom sam vrlo zadovoljna evo nekih mjesec ipo dana.
    Zivjela Pavloviceva

  9. #9
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da nema potrebe (ako bas nije problematicna koza) za davanjem po 20€ i vise za jednu kremu, redovno ciscenje lica (po potrebi i opet zavisi od koze nekoj ne odgovara ni to pretjerano) i nanosenje hidratantne kreme (za suvu kosu) ujutru i uvece i to onih sa pristupacnijim cijenama npr green line kozmetika, venus ima jos jedna slovenacka marka sad se ne mogu sjetiti naziva ali uglavnom moj savjet pokusati prvo sa ovima pa ako stvarno ne odgovaraju onda potraziti neke od ovih skupljih (u stvari cijenu im dosta podize samo ime vichy, clarin's, kanebo itd, placas brend isto koliko i sam kvalitet kreme)
    Srce je hrabro vodja puta, da dusa ljudska ne zaluta.

  10. #10
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    534
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Saba sad mirishesh na bebinu guzu! hhihihiiii

    ja ti preporuchujem Darphin, imash u Sveti Vrach apoteci, u zgradi Vektre. Malo su skuplje od Vichyjevih a za klasu bolje :P
    A ako bash ocjesh da budesh manly man, onda imash milion niveinih hidrantnih, soothing, anti age kremica za mushkarce
    Inconstancy is my very essence; it is the game I never cease to play as I turn my wheel in its ever changing circle, filled with joy as I bring the top to the bottom and the bottom to the top. Yes, rise up on my wheel if you like, but don't count it an injury when by the same token you begin to fall, as the rules of the game will require.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E da, meni je jedno vrijeme odgovarala i becutan djecija krema .
    Srce je hrabro vodja puta, da dusa ljudska ne zaluta.

  12. #12
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    nowhere
    Posts
    156
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma kupi bilo kakvu...tebi sve lijepo stoji :blah:
    Glow in the dark...sparks up my life!!!!!!!

  13. #13
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by hammer View Post
    Djevojke spasavaj te treba mi krema za lice (hidrantna valjda) slabo vi se ja nesto razumijem u tu kozmetiku,djaolje jedno ne znam sem pjene za brijanje,gela za tusiranje i jos 2-3 dzidzabidze ne znam im ni imena,al znam zasta sluze tako da bi mi vas strucni savjet dobro dosa
    Koju vi kremu preporucujete???Koja marka,dje se moze kupit,koliko kosta i kako se koristi hahaha e propalo se kad ne znam nista o toj kozmetici

    PS:ne znam,ali mislim da je neki slicni topic bio,al me bas briga,nemogu trazit i citat sad 100 postova ili koliko ih je vec bilo,NO Djevojke ajte pozurite s tim savjetima "For the Love of GOD"

    Ako si u prilici da odes u Bg obezbijedi se u dm-u kolekcijom balea za muskarce, odlicna linija, a cijene su nize od cijena niveinih proizvoda.
    Srce je hrabro vodja puta, da dusa ljudska ne zaluta.

  14. #14
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Evo kupih u onu apoteku sta li je vec u centar Sveti Vraci ili kako se vec zove,trazih onu te su mi preporucile djevojke iz gornjih postova (zahvaljujem im se ovi put jos jednom) al mi ona "super nice,good lookin' teta od 23-4 ljeta" rece da ipak uzmam isto Vichy ali ovu Thermal Fix 2 kao ona je za mene najbolja posto imam suvu kozu i uzgred osim sto se zaljubih u istu (mislim na tetu ) platih 13,5 evrica kremu pa cemo vidjet kakva je,nadam se da ce bit dobra kao i teta :mrgreen:

  15. #15
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by hammer View Post
    Evo kupih u onu apoteku sta li je vec u centar Sveti Vraci ili kako se vec zove,trazih onu te su mi preporucile djevojke iz gornjih postova (zahvaljujem im se ovi put jos jednom) al mi ona "super nice,good lookin' teta od 23-4 ljeta" rece da ipak uzmam isto Vichy ali ovu Thermal Fix 2 kao ona je za mene najbolja posto imam suvu kozu i uzgred osim sto se zaljubih u istu (mislim na tetu ) platih 13,5 evrica kremu pa cemo vidjet kakva je,nadam se da ce bit dobra kao i teta :mrgreen:

    Jeftino si prosao
    Srce je hrabro vodja puta, da dusa ljudska ne zaluta.

  16. #16
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Ovo je ta kremica.
    Čudno da je ta cijena, ali si jeftino prošao.
    http://www.vichyusa.com/_us/_en/cata..._MOIST_VDEHYD&
    Last edited by makica-pakica; 29-01-08 at 16:00.
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

  17. #17
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by makica-pakica View Post
    Ovo je ta kremica.
    Čudno da je ta cijena, ali si jeftino prošao.
    http://www.vichyusa.com/_us/_en/catalog/product.aspx?prdcode=V019&CatCode=AXE_FACE_CARE^F1 _FACE_MOIST^F2_FACE_MOIST_VDEHYD&
    Rekoh li ja da sam upoznao super cool good lookin' Tetu mozda se zbunila pa mi je manje naplatila :yipiiii:
    kad moram editovat post malo je manje pakovanje od ovog kao tuba je nesto
    Last edited by hammer; 29-01-08 at 16:04.

  18. #18
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hammer View Post
    Rekoh li ja da sam upoznao super cool good lookin' Tetu mozda se zbunila pa mi je manje naplatila :yipiiii:
    kad moram editovat post malo je manje pakovanje od ovog kao tuba je nesto

    Pametan potez. Odradili su isto kao i RoC. Zato je jeftinije. I RoC kreme koštaju oko 20 eura ali ove u tubi oko 15. Zbog pakovanja. Jeftinije je.
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

  19. #19
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by makica-pakica View Post

    Pametan potez. Odradili su isto kao i RoC. Zato je jeftinije. I RoC kreme koštaju oko 20 eura ali ove u tubi oko 15. Zbog pakovanja. Jeftinije je.
    zaboravila si rec i pametna Teta od 23-4 ljeta :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

  20. #20
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Out and about
    Posts
    457
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neprikosnoveno: Clinique 3 step skin care, a narocito Dramaticaly different moisturising lotion [ili gel za masnu kozu]. Ako ga jednom probate, necete prelazit ni na sta drugo. Ja evo 3-ca godina, poslije puuuuno promijenjenih svakakvih. I tete kozmeticarke nemaju zamjerke tj. ne vele ao, ne valja ti to, nego uzmi ovo sto ja prodajem...

  21. #21
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    a kako ovo bez mene da prodje, hamvi brate probaj garnier naturals , nema greske sa njima, ja koristim stalno
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  22. #22
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    a kako ovo bez mene da prodje, hamvi brate probaj garnier naturals , nema greske sa njima, ja koristim stalno
    e sad kupih ovu kod one super tete Hvala u svakom slucaju
    PS:moram ovo zbog ovoga hamvi ok je ovo "tepanje" sparco ali Hamvi-Hummer je ovo
    Attachment 17280
    a hammer je ovo
    Attachment 17281
    Last edited by hammer; 01-02-08 at 23:02.

  23. #23
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    80
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja koristim hemelovu za osjetljivu kozu, sve sto sam probala prije izazivalo mi je osip. I dobro je sto sam konacno pronasla neku od koje mi lice nece planuti
    Bilo je stvari kojih smo se bojali, a nije trebalo... trebalo je zivjeti.

  24. #24
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


    One Hemmel-ove kreme bilo da je za ruke ili za lice ili za cipele su mi iste i miris i oblik... Ja uzela za ruke, mislila da je nešto drugačije, vidjela da je isto kao i za cipele i sada samo na cipele stavljam....
    Svakome je koža drugačija. Nekome neki preparati odgovaraju nekome ne...
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

  25. #25
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    80
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by makica-pakica View Post
    One Hemmel-ove kreme bilo da je za ruke ili za lice ili za cipele su mi iste i miris i oblik... Ja uzela za ruke, mislila da je nešto drugačije, vidjela da je isto kao i za cipele i sada samo na cipele stavljam....
    Svakome je koža drugačija. Nekome neki preparati odgovaraju nekome ne...
    a to jes stvarno sve izgledaju i mirisu isto, ko ce im ga znat. Al ja jedino nju mogu
    Bilo je stvari kojih smo se bojali, a nije trebalo... trebalo je zivjeti.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorsko državljanstvo (Zakon i praksa)
    By challenger in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 744
    Last Post: 11-03-21, 22:34
  2. Rezim pokazao svoje nedemokratsko lice
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 25-11-05, 09:07
  3. Kreme za lice..
    By independent girl in forum Ženski kutak
    Replies: 4
    Last Post: 17-11-05, 13:43
  4. U Srbiji zivi jos jedna Crna Gora
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 81
    Last Post: 21-03-05, 21:46
  5. OTMICA U ŠTRPCIMA
    By Waterman in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 67
    Last Post: 27-02-04, 13:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •