Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 51 to 75 of 77

Thread: My famous girlfriend

  1. #51
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Bilo kako se OKRETALI,
    guzica i proshlost, su uvijek odpozadi i svi je imamo i jednu i drugu.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  2. #52
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    London
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aloo to vrijeme dok je s tobom iskoristi da joj dokazes da ima dovoljno dobrih argumenata da bude s tobom a ne gledas kad ce da odperja.Iskoristiti sansu,uzivati u trenutku i nauciti nesto iz svega toga.... al treba za to imati hrabrosti...[/QUOTE]

    Eto vidis tu se ne slazem sa tobom?:-))
    Za mene romanticnog idiota ljubav bi trebala biti nesto drugo da te neko voli i cijeni za ono sto jesi a ne da prodajes sebe kao brava na stocnoj pijaci pa mu gledas zube i koliko je tezak ili recimo kao neki elektricni aparat koji radi vise funkcija odjednom?:-))
    Zar je to ljubav????
    Hrabrost je otici iz takve veze iako volis nekoga jer ipak ima nesto sto se zove ponos i ljubav prema sebi i idealima a ako iznevjeris sebe lazes prvo sebe pa onda sve redom a gdje je kraj onda lazima....od mastanja i snova pravis nocne more.

  3. #53
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kapo View Post

    Eto vidis tu se ne slazem sa tobom?:-))
    Za mene romanticnog idiota ljubav bi trebala biti nesto drugo da te neko voli i cijeni za ono sto jesi a ne da prodajes sebe kao brava na stocnoj pijaci pa mu gledas zube i koliko je tezak ili recimo kao neki elektricni aparat koji radi vise funkcija odjednom?:-))
    Zar je to ljubav????
    Hrabrost je otici iz takve veze iako volis nekoga jer ipak ima nesto sto se zove ponos i ljubav prema sebi i idealima a ako iznevjeris sebe lazes prvo sebe pa onda sve redom a gdje je kraj onda lazima....od mastanja i snova pravis nocne more.
    Ja fino napisah da za to treba imati hrabrosti.Nisam mislila bukvalno da se prodajes,nego da pokazes ono sto lezi u tebi,ako je reakcija pozitivna blago tebi ako ne zbogom je neminovno.Sve je stvar hemije ... ljudi se jednostavno uklope ili ne uklope ....
    By the way dopisujes se s romanticnim idiotom broj 2 ...lijepo je znati da nisam jedina...
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  4. #54
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    London
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nice to meet you it is good to know?:-))

  5. #55
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kapo odgovor ti lezi u PM

    E sad vezano za svu ovu pricu sunjala sam kao po obicaju po blogovima i nadjoh jedan bas napisan vezano za ljubav kako bez nje kako sa njom i sl...
    Pa daj da podjelim s vama.
    Pa text kaze:

    Za jednim stolom se povela priča o tome šta je to ljubav.

    “To je ono što uvek tražiš a nikad ne nalaziš” - reče neko...

    Pa, za sve one koji traže a ne nalaze, ili misle da ne mogu naći...

    Otvorite prozore i duboko udahnite. Ako danas ne znate gde ste, zažmurite. Možete biti bilo gde. U Aladinovoj čarobnoj lampi, u čizmama od sedam milja... Možda u Merilinovom čarobnom ogrtaču posutom zvezdama. Gde ste?

    Možete da birate. Stavite osmeh na svoje lice ili plačite najglasnije što možete. Ako možete, izaberite ovo prvo. Budite zaljubljeni, budite jedna od onih osoba koja drugačije hoda i nema ništa sa ostalim svetom.

    Oterajte aveti iz sebe. Ako mislite da ste izgubili ljubav a bili ste sigurni da ste je imali oslušnite svoju tišinu.Možda nije baš tako tiho. Ovog trenutka neko možda lagano kuca na prozore vašeg srca. Bar ih odškrinite...Dozvolite da zasija svetlo koje titra u vama.

    Ako vam je hladno, razmislite... Koliko dugo je tanjir tople supe jedina toplota koja postoji izmedju vas i nekoga ko sedi preko puta. I gde je nestala ona toplota koja vas je grejala čak i kad niste bili zajedno. Pružite ruku i spustite je na ruku preko puta...

    Posecite to trnje koje stoji izmedju vas i raskrčite puteve jedno drugom. Potražite, na nebu, onu zvezdu u koju ste nekada zajedno gledali i nazivali je svojom. Ona je još gore. Na nebu se ništa ne menja ili trebaju da prođu vekovi pa da ta zvezda više ne bude vaša.

    Ne ostavljajte tu svoju priču na pola, nedovršenu, pustite je da teče...

    Budite nekome boja koja boji ceo život, prva misao po buđenju i poslednja pred spavanje. I pustite da vas neko boji. To je tako lako, jednostavno kao kad raste trava, iako izgleda najteže na svetu.

    Ne saplićite se više o sitne stvari.

    Ako ste razočarani razmislite zašto je to tako. Nekada ste bili zaljubljeni u sve ono što vas sada muči. Prestanite sa pokušajima da osobi koju volite promenite horoskopski znak. Volite je onakvu kakva jeste, kakvu ste je i zavoleli. A razočaranost...pa, da niste bili očarani ne bi ste bili ni razočarani. Razočaravaju nas samo oni koje volimo. I to prođe.

    Možda je ipak vreme da se isplačete. Ne tražite tuđe rame za plakanje. Imate svoje. Naslonite glavu, lagano, na sopstveno rame i pustite suze neka teku. Isplačite sve svoje tuge, onako iz srca. I ne zaboravite, neko ni to ne ume.

    Pronađite ponovo onu istu osobu čiji miris tako dobro pamtite a čini vam se da je ona nestala.

    Uđite ponovo jedno u drugo, bar na kratko, samo da se podsetite kako vam je toplo u onom drugom.

    Ako je neko koga volite daleko uzmite već jednom taj telefon u ruke i pozovite. Ne mučite sami sebe. Možda ta daleka osoba, ovog trenutka, isto tako gleda u svoj telefon i čeka da pozovete pitajući se što vas nema. To se tako često dešava. Pozovite i recite koliko vam nedostaje. Kako je bez nje čitav svet pust.

    Ako potajno nekoga volite, ma hajde, vi ste odrasla osoba. Recite, najjednostavnije na svetu, ti si mi tako drag...ti si mi tako draga. Recite, tako volim što postojiš i što u meni budiš sve ono što je bilo uspavano. Nek' košta koliko košta. Uostalom šta možete da izgubite? A toliko toga možete da dobijete...


    Voleti nije sramota čak i kad je jednostrano.

    Ako vas je neko ostavio i poneo sa sobom sve ono sto ste bili, ako vam se čini da više nemate ni jedan razlog da nastavite dalje, ne čekajte da vam se vrati. Ostaviće vas ponovo. I zapamtite, ona osoba koja vas je ostavila nije vas ni bila vredna. Nađite nekoga ko vas zaslužuje.Ne čekajte da vas ponovo zavoli neko ko vas u stvari nikada nije voleo. Pustite svoju ljubav da ide dalje. Zaustaviće se ona ispred nekoga kad tad. A onda neće biti potrebni ni pitanja ni odgovori.

    I, uopšte, ako tražite ljubav pustite svoju ljubav da je nadje.

    Poljubite, danas, prvog ko vam uđe u kuću. Pozovite nekoga da zajedno popijete kafu. Telefonirajte nekome koga dugo niste čuli. Obradujte sebe sasvim malim, običnim stvarima. Onda krenite dalje.

    I ne trudite se više da budete pametni. Ljubav ne podnosi pamet i u stalnom je sukobu sa njom. Ne zaboravite ono emocionalno i racionalno u vama se nikada neće pomiriti.

    Pustite svoju ljubav da poleti...

    Naći će ona svoje gnezdo...
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  6. #56
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kapo View Post
    Vidis Flipi ja se slazem sa tobom...
    ...Zato treba da volis nekoga i da on voli tebe i da nista i niko nije bitno i da zivis punim plucima za danas jer jucer je upravo samo to proslost.
    Istrgao sam ove dvije stvari iz tvog posta, jer si od pocetka (gdje se slazes sa mnom) do kraja presao jedan ogroman put, zauzevsi tako dva krajnje suprotna stava. Volio bih da mi malo bolje objasnis to.
    Ja ne bih volio da se ponavljam i mislim da sam u primjeru koji navedoh u svom postu dosta jasno ilustrovao razloge zbog kojih mi je "sljepilo" u vezi neprihvatljivo. Odmahimanje rukom i bjezanje od svoje i partnerove proslosti nije, kako neki to vole da istaknu, plemenita zrtva za bolje sjutra, vec naivnost. Ako covjek ne zna NITI ZELI da zna ista o proslosti svog partnera, to je naivnost koja moze itekako skupo da kosta. Svako ima neku boljku preko koje ne moze niti zeli da predje, ali izlaz iz te situacije nije da se zaobidje put kojim bi se bacilo svijetlo na proslost, vec upravo da se sve osvijetli, kako bi se rastereceno i bez ikakvih tabua i ustrucavanja moglo zajednicki ici naprijed. Ja npr. nikad ne bih mogao preci preko toga da mi je draga bila prostitutka. Nekome drugom bi pak bila nepremostiva prepreka da je njegova draga bila opatica. Svi smo razliciti, ali se te razlike ne mogu prevazici bjezanjem od toga sto smo bili, jer ce nas kad-tad sve to stici. Ja sam uvijek za rasciscene racune, pa ko sta ponese... a lazi i obmane prezirem! Kad sam ja spreman reci sve sto sam sada i sto sam nekad bio, ne znam zasto bi njena proslost bila skuplja od moje. Izvini, molim te...

  7. #57
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Ja se moram malo uključiti u ovu priču oko prošlosti, zato što ako kažem da me ne intersuju detalji ljubavnih veza mog partnera ne znači da me ne zanima njegova prošlost! Nije njegova prošlost samo ljubav sa dvije, tri, pet, 25 djevojaka sa kojima je dijelio intimu!?
    Zanima me sve od ranoga djetinjstva do trenutka kad se nas dvoje sretnemo. I odakle je potekao i u kakvoj je porodici odrastao i kakav je njegov odnos sa bližnjima, i kakve doživljaje je imao sa svojim prijateljima, koga i šta ne voli, koga i šta voli...ma sve!

    Inače, kroz te priče iz ljubavnih veza ne vjerujem da mogu da izvučem bilo kakav zaključak o svom partneru i da mi to bude reper da li treba, ili ne, da budem s njim. Svaka ljubav je drugačija i njegovo ponašanje prema djevojkama sa kojima je bio, može drastično da se razlikuje od slučaja do slučaja.

    Takođe, svi bi voljeli da znamo čime se bavio naš partner prije veze sa nama, tako da to da li je bila prostitutka ili žigolo teško da bi mnogima bio prihvatljiv "detalj" njegove prošlosti i bitno se razlikuje od radoznalosti vezane za detalje iz ljubavnih veza u prošlosti.
    Drugi je to par opanaka

  8. #58
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Svaka ljubav je drugačija i njegovo ponašanje prema djevojkama sa kojima je bio, može drastično da se razlikuje od slučaja do slučaja.
    Kao i njeno ponasanje prema momcima

    Sustina svega
    She is only here to annoy herself!

  9. #59
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Posebito ,ako voli onako cisto iz navike( njene proslosti) da se cesce ........... "ponasa" sa momcima
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  10. #60
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,954
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    915
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Zvek, pametno zboris... Vidi se da iskustvo govori iz tebe...

  11. #61
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Posebito ,ako voli onako cisto iz navike( njene proslosti) da se cesce ........... "ponasa" sa momcima
    Pa ako je toliko zahtjevna da je ne moze jedan zadovoljit da smo zdravo nadji neku koju mos i gotovo
    She is only here to annoy herself!

  12. #62
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Pa ako je toliko zahtjevna da je ne moze jedan zadovoljit da smo zdravo nadji neku koju mos i gotovo
    Obrazati NSX misisi ti da ces ikat saznat koko ona/e mogu ahahahahahahhha ! Znasli za onu staru " obicno potonji sazna oni koji treba prvi " , a kad ti nesto predje u naviku tesko ga je promijenit ,zato ja mnim e je jako vazno sto je nevjesta cinjela prije tebe, nebili joj stara navika ostala !

    Quote NSX : Vidis sa mnom su iste mijenjale navike tako da su se one nedirane prodirale a one dirane bile podosta mirne da kazem Tako da to ne mora nista da znaci

    I ti vjerujes u to ............ Hahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah !
    ps . Svjecki si
    Last edited by Zvek_Zivi; 01-02-08 at 11:47.
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  13. #63
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Vidis sa mnom su iste mijenjale navike tako da su se one nedirane prodirale a one dirane bile podosta mirne da kazem Tako da to ne mora nista da znaci
    She is only here to annoy herself!

  14. #64
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ja sam q.rcem ora,
    a guzicom vlachio,
    pa me E`O ziv i zdrav i uzbrdo brz,
    djeca rastu BOGU HVALA i stashavaju u fine momke i lijepu dhjevojku,
    niko se PLANSKI nece zashtitit od SUDBINE,
    bez RIZIKA,
    proleti PRILIKA, zato se opushtite KUMIM VAS BOGOM i volite i dozvolite, da VAS VOLE, od LJUBAVI, nema bolje SHKOLE,
    a najljepshe od svega, kad se DHJECA RADJAJU; KAD RUZE "PROCETAJU", ta mladost brzo prodje, pa bez prenemaganja,
    dhje godj, nadjesh ZGODNO MJESTO,
    tu "DRVO" posadi,
    a DRVO je blagorodno,
    pa ce da NAGRADI.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  15. #65
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    London
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flippy View Post
    Istrgao sam ove dvije stvari iz tvog posta, jer si od pocetka (gdje se slazes sa mnom) do kraja presao jedan ogroman put, zauzevsi tako dva krajnje suprotna stava. Volio bih da mi malo bolje objasnis to.
    Ja ne bih volio da se ponavljam i mislim da sam u primjeru koji navedoh u svom postu dosta jasno ilustrovao razloge zbog kojih mi je "sljepilo" u vezi neprihvatljivo. Odmahimanje rukom i bjezanje od svoje i partnerove proslosti nije, kako neki to vole da istaknu, plemenita zrtva za bolje sjutra, vec naivnost. Ako covjek ne zna NITI ZELI da zna ista o proslosti svog partnera, to je naivnost koja moze itekako skupo da kosta. Svako ima neku boljku preko koje ne moze niti zeli da predje, ali izlaz iz te situacije nije da se zaobidje put kojim bi se bacilo svijetlo na proslost, vec upravo da se sve osvijetli, kako bi se rastereceno i bez ikakvih tabua i ustrucavanja moglo zajednicki ici naprijed. Ja npr. nikad ne bih mogao preci preko toga da mi je draga bila prostitutka. Nekome drugom bi pak bila nepremostiva prepreka da je njegova draga bila opatica. Svi smo razliciti, ali se te razlike ne mogu prevazici bjezanjem od toga sto smo bili, jer ce nas kad-tad sve to stici. Ja sam uvijek za rasciscene racune, pa ko sta ponese... a lazi i obmane prezirem! Kad sam ja spreman reci sve sto sam sada i sto sam nekad bio, ne znam zasto bi njena proslost bila skuplja od moje. Izvini, molim te...
    Nemoras mi se izvinjavati ovdje smo da postavljamo pitanja jedni drugima mozda nesto naucimo....
    Primjetio sam da mnogi ovdje insistiraju na ISTINI!
    Sta je to istina ili sto bi trebala istina,dali je to potpuna istina o svemu i svacemu,misli,djela,cak i podsvijest ili ISTINU kakva vama treba odgovara ili opet neka tamo da kazem selektivna istina?
    Iz iskustva znam na svom i primjerima ostalih da potpunu Istinu moze izdrzati jedan samo mali broj ljudi mada iskreno ne upoznah nikoga do sada ko izdrza citavu istinu i recimo u ljubavi ostadose zajedno?
    Kad su mene pitali ja bi im u sali obicno odgovorio...: you can`t handle the hole truth!
    Zasto bi i znao citavu istinu zar bi ti to pomoglo?
    Kad pocnes uvlaciti iskustvo,pamet,istinu i ljubav u isti kos pisi propalo!
    Zar te zbilja interesuje kako je i koliko puta tvoja draga pusila i gutala nekom drugom i kako to da tako dobro radi neke stvari a prvi joj je put?:-)
    U sali sam jednu djevojku pitao: Kako to da to tako dobro radis,sta je po srijedi,iskustvo ili mozda neka dobra literatura,vide...
    Znas sta je odgovorila? Tata i mama su mi placali ekstra casove kao da je pohadjala vecernju skolu?:-))I danas se nasmijem kad se sjetim:-)
    Istina je ipak samo jedna niko se nije naucen rodio....
    I tell you how, practise make it good!
    Samo naivni mogu ocekivati da ce bolje spavati i voljeti iza potpune istine.
    Ja iskreno nebih moga i zato ne pitam ni o bivsima ni kako su razbijali dosadu?:-)
    Istina je kad sam sa njom i kad joj kazem da je volim jer mi je lijepo jer me cini srecnim a iskreno malo je zena na ovoj planeti koji mogu da probude takva osjecanja u meni jer sam uvijek pokusavao naci citav paket.
    Istina je taj trenutak,cas,dan,mjesec,godina/e ma koliko god da traje poslije toga sve je samo proslost pa bila ona dobra,losa,ili nesto trece....
    Zivite za trenutak i stvarnost i uradite maksimalno da uljepsate zivot sebi i voljenoj osobi,proslost je dobra jedino da vas nauci barem ponekad da ne pravite iste greske.
    A zasto pravimo iste greske upravo zato sto smo slijepi pored ociju zato i gore neko rece Ljubav je slijepa i ludost uvijek je prati.
    Last edited by Kapo; 01-02-08 at 12:21.

  16. #66
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Ja sam strpljivo slusha o prvih shest KOMADA, osam godina, sad deseti slusha o nama devetorici, ja sam sedmi, kao sveta nedjelja.
    Milovane ti si moj idol Da si blizu sad bi te zagrlio.

    Ja sam q.rcem ora,
    a guzicom vlachio,
    pa me E`O ziv i zdrav i uzbrdo brz,
    djeca rastu BOGU HVALA i stashavaju u fine momke i lijepu dhjevojku,
    niko se PLANSKI nece zashtitit od SUDBINE,
    bez RIZIKA,
    proleti PRILIKA, zato se opushtite KUMIM VAS BOGOM i volite i dozvolite, da VAS VOLE, od LJUBAVI, nema bolje SHKOLE,
    a najljepshe od svega, kad se DHJECA RADJAJU; KAD RUZE "PROCETAJU", ta mladost brzo prodje, pa bez prenemaganja,
    dhje godj, nadjesh ZGODNO MJESTO,
    tu "DRVO" posadi,
    a DRVO je blagorodno,
    pa ce da NAGRADI.
    Last edited by ssin; 05-02-08 at 20:51.

  17. #67
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Mi se ne shtedimo, ljubav je obostrana, chesto pogledam onu SLIKU.

    pozdrav
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  18. #68
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovaj topic je dokaz toga kako je dobro imati cistu proslost.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  19. #69
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    London
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Ovaj topic je dokaz toga kako je dobro imati cistu proslost.
    Ne moja draga Odli vec suprotno a to da je tesko naci pravu osobu?
    Cista proslost je dosadna i predvidljiva kome jos to treba?
    Cista savjest to je vec mnogo bolje!
    Poz!:-))
    Last edited by Kapo; 06-02-08 at 16:45.

  20. #70
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Chisti dokaz, da je bolje imat, no nemat,
    sa nechim se q.rchit.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  21. #71
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kapo View Post
    Ne moja draga Odli vec suprotno a to da je tesko naci pravu osobu?
    Cista proslost je dosadna i predvidljiva kome jos to treba?
    Cista savjest to je vec mnogo bolje!
    Poz!:-))
    Koliko vidim, momak iz topica ne misli da je 'zanimljiva' ljubavna proslost njegove cure bas neka prednost?..

    Btw, ja ne mislim da ljubavna "zanimljiva" proslost ima ikakve veze sa inace zanimljivim zivotom u proslosti, to kao prvo; kao drugo, bolje zanimljiva osoba nego 'zanimljiva' proslost.
    Last edited by odli; 06-02-08 at 17:45.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  22. #72
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Jes vala, Kazanova nije intelegentan, nego POTENTAN.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  23. #73
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    London
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eto vidis Milovan ti lijepo kaze nemoze jedno bez drugoga?
    Zar naucnici ne kazu da je sve u mislima i mozgu pa tek onda praksa ili je kod nekih samo urodjen instikt?:-))

  24. #74
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Izbrisa ona onu proporciju, intelegencije i broju AVAN-tura,
    ubuduce kvotujem gluposti.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  25. #75
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    3. Momak treba da trazi dodatna uvjerevanja od svoje djevojke i potvrde njenih osjecanja.

    Glasam za ovaj predlog svakako,i da je obrnuta situacija takodje.
    Mislim da je "chesta" potvrda osjecanja i mnoooogo truda ove fensi osobe (tipa da ga maksimalno ispostuje,da izbjegava maksimalno da se ponasa "slavno") neophodna da bi ovakva veza opstala.

    Mogu zamislit kako se chovjek GUSHI gledajuci nju/njega onako uvjek "FENSI",koja kad snjim/njom prosheta po gradu obavi usput jedno 100 javljanja na telefon i koja se izljubi sa 100 "FACA" po gradu... Mislim...smrdi mi to iskreno.

    Rijetkost je da se to ono bash poklopi kako treba....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Imate li pjesmu/text ?
    By Fidel Castro in forum Muzika
    Replies: 8958
    Last Post: 12-09-23, 11:32
  2. Lyrics
    By Mungos in forum Muzika
    Replies: 325
    Last Post: 18-11-15, 23:55
  3. Which famous world singer are you?
    By Vukasin Micunovic in forum #montecafe
    Replies: 27
    Last Post: 06-05-08, 11:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •