Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 76 to 100 of 139

Thread: Smor

  1. #76
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,425
    Thanks Thanks Given 
    5,563
    Thanks Thanks Received 
    5,002
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Kasapljenje je varijanta B.

    Uostalom sve je bolje od drkanja tastature i pronalaska zabave u gradu koji ti je citav na raspolaganju.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  2. #77
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    muskarci i zene: trcanje(ne satenje) redovno na goricu ili u tolose ili na stari kod agrokombinata.
    muskarci: basket sa drugovima ili fudbal naravno
    zene: poci bodriti-gledati muskarce tad. (brata, druga, momka, pa usput upoznati nekog bratovog druga, drugovog druga, pa ce dosada i smor nestati brzo)
    muskarci: ribolov na jezero, na more, na moracu ili zetu, sve sa drustvom, pa se koje pivo(ne mnogo) i rostiljka ponese. pa i sator ponekad i prenoci.
    muskarci i zene: izlet, piknik,...
    poenta: stalno u drustvu i stalno u prirodu, sto dalje od 4 zida od tv i kompa, bilo gdje i u gradu ili van njega
    ovo je moj recept zbog kojeg uvijek dnevno ne mogu da stignem na 2 ili 3 mjesta dnevno na koje bi volio da odem. ali uvijek postoji sjutra

  3. #78
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    577
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pilicius View Post
    muskarci i zene: trcanje(ne satenje) redovno na goricu ili u tolose ili na stari kod agrokombinata.
    muskarci: basket sa drugovima ili fudbal naravno
    zene: poci bodriti-gledati muskarce tad. (brata, druga, momka, pa usput upoznati nekog bratovog druga, drugovog druga, pa ce dosada i smor nestati brzo)
    muskarci: ribolov na jezero, na more, na moracu ili zetu, sve sa drustvom, pa se koje pivo(ne mnogo) i rostiljka ponese. pa i sator ponekad i prenoci.
    muskarci i zene: izlet, piknik,...
    poenta: stalno u drustvu i stalno u prirodu, sto dalje od 4 zida od tv i kompa, bilo gdje i u gradu ili van njega
    ovo je moj recept zbog kojeg uvijek dnevno ne mogu da stignem na 2 ili 3 mjesta dnevno na koje bi volio da odem. ali uvijek postoji sjutra

    Ovako nesto, a i ti si naveo samo najuzije, ima jos mnogo toga sto moze da se uradi a da bude vise nego zanimljivo.

    Nije ni cudo sto vam je smor kad ste po cijeli dan kuci, nista ne radite samo visite po racunaru i skacete mu po glavi
    Idem putem na'me pasce laje, mrs mrs krepalo kako si me prepalo!

  4. #79
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    KoordinatniSystemKonfuzije
    Posts
    982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JLEW View Post
    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    ni alkohola (kao jedinog lijeka u teskim zimskim pg nocima):mrgreen:
    ada nije valjda jedini lijek?
    nije, nije...
    i moj zargljaj je lijechi :wink:
    Sway Me, Take Me
    Thrill Me, Hold Me
    Bend Me, Ease Me
    You Have A Way With Me

  5. #80
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odlicno, da znam kome da se javim kad mi bude trebao zagrljaj koji lijeci!

  6. #81
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    coz, da se razumijemo ti i ja..

    A razumijemo se ti i ja odlichno... kao shto ja odlichno razumijem i nezadovoljstvo i ogorchenje ljudi vashe generacije, ne samo Podgorice vec cijele Crne Gore. Podgorica je IMALA i bioskopske sale i bazene i kuglane i diskoteke... U Podgorici se NEKAD slushala vrhunska muzika, ja sam dozivio taj period '80 godina kad se u Podgorici slushala i imala najbolja muzika u staroj Jugoslaviji (trebam li da napominjem da se iz Italije sve dobijalo), gledale su se vrhunske emisije tipa "Mister Fantazi", "Diskoringa"... gro ljudi se bavio nekim sportom, imao je zanimaciju oko kola, ili ne znam ni sam,mnogo je BILO TEZE do nekih stvari, nisu tate i mame davali kako vam se digne i MORAO si da ZARADISH sve shto imash, kupish ili dobijesh, pa se samim tim i neke stvari mnogo vishe cijenile... Kako smo se ophodili prema tim stvarima, tako smo i dobili ovo danas shto imamo. Nadogranje, u svakom pogledu, nije bilo, izostala je, tako da danas dozivljavamo jedno posrnuce i duhovno i moralno koje traje odavno i shto je najgore, kraja mu se ne vidi... Ljudi na ovim prostorima odavnina biraju od dvije loshe stvari ona koja je manje losha, iliti mogucnost izbora je NIKAKVA... I onda shto se deshava... ljudi podpadaju pod sve to, nekako se prepushtaju, mire se sa tim shto imaju, ne zele da se ukljuche u nishta shto iole moze da pokrene ovu zabokrechinu u kojoj se nalazimo... postaju STADO kojim je lako manupilisati i lako iskontrolisati... Dovoljno je da pogledate recimo pozorishni repertoar pa da vidite da, recimo u godini dana to nashe pozorishte ne daje nijednu ili jednu komediju... jednostavno NEKO ne dozvoljava da se cheljad opuste, nasmiju, da pobjegnu iz realnosti bar na kratko... Nalazimo se u jednoj mashineriji koja favorizuje nahse RAZLICHITOSTI, time se hrani, to udishe i ispija iz nas sve one vitamine koje nas chine freshkim, blistavim i zelenim... Kad se tome dodaju i raznorazni narkotici, eto nama srece, radosti i veselja, pa cemo u kola, gas do daske pa dokle stignemo... ili josh gore, pishtolj za pas pa daj da izgorimo nekoga ko nas je poprijeko pogledao, kao ovo u Tivat shto se desilo... Da ne davim vishe, mozda NEKO i chita ovo shto pishem ovuda, pa me i uhapse...

  7. #82
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Josh jednu stvar da ti kazem, povodom tvoje konstatacije da NIKAD ne bi mogla da zivish ovdje... Iz pozicije tvojih godina je to lako reci, ali put zivota je malo drugachiji. Mnogo ljudi ne dobiju od zivota ni 1 posto koji je ochekivao, sa mnogima se isti GADNO poigra... Onog trenutka kad vas zivot dotakne, to cete odma' da osjetite. Zivjecesh ti i u mnogo manji grad ili na selu ako ti to SRCE bude reklo... Srce je to koje odluchuje shta i kako i kad ono pochne da se pita, pamet ti nece puno pomoc'...

  8. #83
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    coz, da se razumijemo ti i ja..

    A razumijemo se ti i ja odlichno... kao shto ja odlichno razumijem i nezadovoljstvo i ogorchenje ljudi vashe generacije, ne samo Podgorice vec cijele Crne Gore. Podgorica je IMALA i bioskopske sale i bazene i kuglane i diskoteke... U Podgorici se NEKAD slushala vrhunska muzika, ja sam dozivio taj period '80 godina kad se u Podgorici slushala i imala najbolja muzika u staroj Jugoslaviji (trebam li da napominjem da se iz Italije sve dobijalo), gledale su se vrhunske emisije tipa "Mister Fantazi", "Diskoringa"... gro ljudi se bavio nekim sportom, imao je zanimaciju oko kola, ili ne znam ni sam,mnogo je BILO TEZE do nekih stvari, nisu tate i mame davali kako vam se digne i MORAO si da ZARADISH sve shto imash, kupish ili dobijesh, pa se samim tim i neke stvari mnogo vishe cijenile... Kako smo se ophodili prema tim stvarima, tako smo i dobili ovo danas shto imamo. Nadogranje, u svakom pogledu, nije bilo, izostala je, tako da danas dozivljavamo jedno posrnuce i duhovno i moralno koje traje odavno i shto je najgore, kraja mu se ne vidi... Ljudi na ovim prostorima odavnina biraju od dvije loshe stvari ona koja je manje losha, iliti mogucnost izbora je NIKAKVA... I onda shto se deshava... ljudi podpadaju pod sve to, nekako se prepushtaju, mire se sa tim shto imaju, ne zele da se ukljuche u nishta shto iole moze da pokrene ovu zabokrechinu u kojoj se nalazimo... postaju STADO kojim je lako manupilisati i lako iskontrolisati... Dovoljno je da pogledate recimo pozorishni repertoar pa da vidite da, recimo u godini dana to nashe pozorishte ne daje nijednu ili jednu komediju... jednostavno NEKO ne dozvoljava da se cheljad opuste, nasmiju, da pobjegnu iz realnosti bar na kratko... Nalazimo se u jednoj mashineriji koja favorizuje nahse RAZLICHITOSTI, time se hrani, to udishe i ispija iz nas sve one vitamine koje nas chine freshkim, blistavim i zelenim... Kad se tome dodaju i raznorazni narkotici, eto nama srece, radosti i veselja, pa cemo u kola, gas do daske pa dokle stignemo... ili josh gore, pishtolj za pas pa daj da izgorimo nekoga ko nas je poprijeko pogledao, kao ovo u Tivat shto se desilo... Da ne davim vishe, mozda NEKO i chita ovo shto pishem ovuda, pa me i uhapse...

  9. #84
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pogle shto napravih...

  10. #85
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    neka si covjece jer su ti postovi dobri, bas dobri

  11. #86
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,253
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ljudi su odje prsli,mentalitet omladine sve vise zaglibljuje....
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

  12. #87
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Sve zavisi kakav ste tip... Ako idete od kafica do kafica, naravno da ce bit smor. A mozete pokupiti drustvo pa put Malog brda, Dajbaba ili Ljubovica, sjest nedje sa drustvom, loza nije skupa, napijete se i ucinite kakvu stetu.
    Ili neki sport trenirajte. Ili uzmite i potucite se medju sobom, rvajte se, izivite se, sjutradan sa upalom misica pa citavi dan doma. kao sto rekoh, sve zavisi kakav ste tip.

    Niste kreativni...
    Quote Originally Posted by Stetni View Post
    Da se napijemo na ljubovic, pokrljamo i imamo upalimo sjutri dan? Zaisto si vrhunski provod, vele od mamurluka i dobre upale mladog momka ne moze nista bolje zabavit..
    Quote Originally Posted by Stetni View Post
    Cim budem pri prrvim parama kupicu bocu manastirke i izdic se sa prijateljima na pelev brijeg da se umechimo dobro, to je zasigurno zagarantovan provod u ovom nasem veselom gradicu
    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Moze proc i bez alkohola.
    Uostalom, samo pentranje po malom brdu i izmisljanje puteva moze biti zabavno.

    A dosadno biti nece.
    Quote Originally Posted by Stetni View Post
    Najbolji vid zabave je pentranje po okolnih brda sa kosijerom i krchenje puteva? Dosadno bit nece, pogotovo ako se coek iskasapi dobro... Ojdo da zhmurim,....
    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Kasapljenje je varijanta B.

    Uostalom sve je bolje od drkanja tastature i pronalaska zabave u gradu koji ti je citav na raspolaganju.
    Ahahhahahaa, kakav dialog.
    Never Complain, Never Explain

  13. #88
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pilicius View Post
    neka si covjece jer su ti postovi dobri, bas dobri
    Dobri, ali ako ćeš da oćoriš...


    :mrgreen:

  14. #89
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Tamo odakle vidim ljepse:)...
    Posts
    870
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    Ja pola danasnjeg dana setah...super mi bi...eto setnja je ponekad dovoljna...prijatno drustvo,casa razgovora,suncan dan,smjesak na licu,lagana obuca na nogama...siguran recept protiv smora...jos da imah vremena jos ostanuti,nego sta cu mora se raditi nesto...mada i rad sprecava pojavu smora,nema se onda kad covjek smarati.
    "Ja umijem u svakom novembru da napravim jun:)..."

  15. #90
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e moj coz a moj najveci problem je sto ja neeeeeeeeeeeeeeee mogu zaradit kinte u pg od moga posla znas... a zbog cega? nakocenog naroda.. treba da se dokazujem objasnjavam krv pi*am da bi mi neko DAO ili UDIJELIO (kako to vole reci) jer vazda si nekom tamo duzan "uslugu" i znas ono nemoj da se zamjeris, klimaj glavom, cuti i govori da da da da da da bas tako je a pri tom taj pojma nema o tome sto ti radis i osnovna skola mu je pod znakom pitanja al eb ga.. pg je to.. a s obzirom da sam vamo dok ne iskapam mucno zaradjene pare od kojih bi mogla da putujem ne ja ih ulazem u skolu da bi dosla nazad da mi se u istu po*eru... al ne dam ti se ja.. pecem i zanat i zivce i jezik.. ima da ga nahebu.. a onda cu ko svaki uspeshni i znacajni icanin da otvorim kafic (ol sa mnom u bizz) i onda ce svi da mi se ulizuju i bicu glavni u mom selu i ici cu ulicom svi ce pokazivati prstom u mene i govoriti ovo je sin onog macka koji nije mogao da ulovi misha.. a ja cu se pitati ponosno joooj stooo me svi gledajuuu..
    mene ti to sto ti napisa sve pomjera i sve intresuje i vrlo rado i probala sam 10000puta i svaki put pufff ovca je udarila u drvo i onesvestila se...



    *ciro mmmmmmmmmmmmmmmmmmrnjau cmok (vid post dje tebe citiraK)
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  16. #91
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidish, sistem koji si pochela da osjecash na svojoj kozi... a nisi josh kao shto cesh, jer ta i takva svijest, odnos prema ljudima, prema okolini, prirodi, i na kraju odnos prema sebi samima oslikava najbolje stanje u kojoj se SADA NALAZIMO i koje si gore opisala... jedna sistem i jedan "tochak realnosti" koji se okrece ali na svaki nachin samo ne na "pravilan", "sinhronizovan" i "podmazan"... Shkrpi brate odavno a iz godine u godinu cichi toliko glasno da se ljudi sve vishe zatvaraju u "izolovane" prostorije ne bi li manje slushali tu "ciku" i "buku"... Sistem "poltronstva" koji vlada i koje je iznjedrilo 5-6 decenija, najbolje oslikava ko smo i shto smo... Ne probijaju se ljudi svojim znanjem, svojim zalaganjem, svojim vizijama, umijecem, svojom iskrenoshcu ili chasnoshcu (termin koji se kod nas toliko puta upotrebljava i kojeg SVI upotrebljavaju, u SVIM situacijama, tako da gubi svoj smisao i znachenje), a umjesto toga se sluze LAKTANJEM... Ja dolazim na mjesto i poziciju "uvlachenjem u prkno" onome iznad mene, to ochekujem i od ostalih... Sve one koji se ne uklapaju u taj "profil" na margini su svega...

  17. #92
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    KoordinatniSystemKonfuzije
    Posts
    982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ljubac, ljubac, chirko moj najdrazhi... :mrgreen:

    vidjeh post...
    sve si ti tamo u pravu... a i nisi...

    uostalom, najvazhnije s kim si... :mrgreen:
    Sway Me, Take Me
    Thrill Me, Hold Me
    Bend Me, Ease Me
    You Have A Way With Me

  18. #93
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cozmicbaby View Post
    Vidish, sistem koji si pochela da osjecash na svojoj kozi... a nisi josh kao shto cesh, jer ta i takva svijest, odnos prema ljudima, prema okolini, prirodi, i na kraju odnos prema sebi samima oslikava najbolje stanje u kojoj se SADA NALAZIMO i koje si gore opisala... jedna sistem i jedan "tochak realnosti" koji se okrece ali na svaki nachin samo ne na "pravilan", "sinhronizovan" i "podmazan"... Shkrpi brate odavno a iz godine u godinu cichi toliko glasno da se ljudi sve vishe zatvaraju u "izolovane" prostorije ne bi li manje slushali tu "ciku" i "buku"... Sistem "poltronstva" koji vlada i koje je iznjedrilo 5-6 decenija, najbolje oslikava ko smo i shto smo... Ne probijaju se ljudi svojim znanjem, svojim zalaganjem, svojim vizijama, umijecem, svojom iskrenoshcu ili chasnoshcu (termin koji se kod nas toliko puta upotrebljava i kojeg SVI upotrebljavaju, u SVIM situacijama, tako da gubi svoj smisao i znachenje), a umjesto toga se sluze LAKTANJEM... Ja dolazim na mjesto i poziciju "uvlachenjem u prkno" onome iznad mene, to ochekujem i od ostalih... Sve one koji se ne uklapaju u taj "profil" na margini su svega...
    upravo tako, i necu da je tako ne mogu nisam ja tip da se smijuljim i da vicem glupaaaaaaaa sam ajte navalite ..ne mogu mrzim to .. i sve kad bi htjela na faci mi se vidi brate.. ne moguuuuuu.. i sto ja da radim tamo... da se zatvorim i ogradim od svega da mi se ne zna ni broja ni adrese...

    Quote Originally Posted by Dr_ica View Post
    ljubac, ljubac, chirko moj najdrazhi... :mrgreen:

    vidjeh post...
    sve si ti tamo u pravu... a i nisi...

    uostalom, najvazhnije s kim si... :mrgreen:
    znas kako ciro nema to veze s kim si... ne kreiraju meni drugi moj zivot nit me drugi cine srecnom,tacnije ne kreiraju ni moju srecu. ja sam kovac iste je l?
    a ako ja ne mogu sebe da zabavim tesko da ce mi pomoc bilo ko na ovom svijetu... fala bogu uvijek imam rjesenje za sopstveno beznadje i nezadovoljstvo rad lijeci dje burgija nece..
    tako da ...hmmm u potpunosti imam pravo
    hm?
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  19. #94
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma pg je zheshci smor kad je oblacno il pada kisha...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  20. #95
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    KoordinatniSystemKonfuzije
    Posts
    982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    tako da ...hmmm u potpunosti imam pravo
    hm?
    ...not!
    ...let's agree 2 disagree...

    uostalom, znash na shta sam mislila, krele...
    Sway Me, Take Me
    Thrill Me, Hold Me
    Bend Me, Ease Me
    You Have A Way With Me

  21. #96
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Kotor -Kingdom Posts: 7980
    Posts
    276
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a to je stvarno bruka da PG nema bazen...

    najjaca stvar je sto ljudi dolaze odje na forum i kukaju kako im je zivot ******, a nece da urade nista povodom toga. npr. da se organizuje peticija da se izgradi taj bazen
    sign the fucking petition

  22. #97
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Arrow

    Peticija će da pomogne koliko i pisanje na ovom forumu.

  23. #98
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,425
    Thanks Thanks Given 
    5,563
    Thanks Thanks Received 
    5,002
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Bazen je previse krupan poduhvat za ovakav grad...

    Bolje je poceti od bioskopa...
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  24. #99
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    nisam mislio da ce ovaj topic privuc ovoliku paznju. lakse je kad se zna da ima jos dosta ljudi kojima je smor

  25. #100
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Nema dusevnoga mira bez livade,djeco moja.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. smor teshki, nema se dje izac
    By BrainC in forum Primorski
    Replies: 271
    Last Post: 04-12-07, 14:23
  2. 14. jun, klub Jazz
    By primarius in forum Centralni
    Replies: 52
    Last Post: 29-06-07, 15:43
  3. Replies: 6
    Last Post: 24-01-06, 20:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •