Page 8 of 25 FirstFirst ... 45678910111218 ... LastLast
Results 176 to 200 of 611

Thread: Policija pravi stalno prekrsaje...snimiti ih!

  1. #176
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,012
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Samo sam htio da pohvalim ovu temu "Policijski prekrsaji - Update 20.02.2008. 20:59h" sto je balsa otvorio.

    Bravo, svaka cast. Ovi snimci ce mi dobro doci na sud sad sa njima...

    Hvala
    ?

  2. #177
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    E sinoc se vracam iz grada nedje oko 12:15 , kad me pretice megan sa lijeve strane preko pune u krivunu onamo od Atashea (jel se tako zvase onaj kafic u onu zgradu pored Sat Kule), kad iz suprotnog pravca policija. Polukrug, svijetlai za njim, lik stade prije semafora . Oni iza njega, momak neki sa kapuljacom na glavi, Bg table. Izlazi policajac kad lik krenu naprijed 2-3 metra, policajac laganim korakom nastavlja kad megan krenu sad nazad... Stade napokon, otvara policajac vrata ali suvozaca (inace je vozac bio sam) i nesto poce prica sa njim, pokusava da ga izvuce napolje.... E dalje ne znam, upalilo se zeleno . Ali stvarno za ovakve kretene .... zatvor na 2 godine
    a pusti zeleno jadan, sto en ostade da vidis sto se zbiva :P
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  3. #178
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,012
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Balsa View Post
    Danas sam pratio jedan policijski auto iz BD do PG...

    http://rapidshare.com/files/93497937...i_policiju.rar
    Moram samo da pitam jednu stvar. Kojim si telefonom ovo snimao? Snimak je fenomenalan
    ?

  4. #179
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,888
    Thanks Thanks Given 
    1,652
    Thanks Thanks Received 
    2,844
    Thanked in
    1,227 Posts

    Default

    pazi na kraj ce njemu napisat prijavu zbog prekoracenja
    f6

  5. #180
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,346
    Thanks Thanks Given 
    735
    Thanks Thanks Received 
    1,200
    Thanked in
    671 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aCid_cOokiE View Post
    a pusti zeleno jadan, sto en ostade da vidis sto se zbiva :P


    hehe, e jebiga nisam bas toliko radoznao

  6. #181
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nookie View Post
    Samo sam htio da pohvalim ovu temu "Policijski prekrsaji - Update 20.02.2008. 20:59h" sto je balsa otvorio.

    Bravo, svaka cast. Ovi snimci ce mi dobro doci na sud sad sa njima...

    Hvala
    Ko je Balsha

    Quote Originally Posted by nookie View Post
    Moram samo da pitam jednu stvar. Kojim si telefonom ovo snimao? Snimak je fenomenalan
    Nokia E51

    Quote Originally Posted by acs View Post
    pazi na kraj ce njemu napisat prijavu zbog prekoracenja
    Pa kako je krenulo, taman tako ce i biti

    Ljudi, kakve emisije, josh je rano za to. Nadam se da cemo brzo skupiti makar 30ak snimaka i 100tinjak fotografija prije nego pochnemo razmishljati o emisijama. Sve to 20ak ljudi mozhe skupiti za mjesec dana. Kad vidite policiju aparat ili telefon u ruke i sigurno cete zabiljezhiti neki prekrshaj. Oni jednostavno ne poshtuju propise.

    E da... NE ZABORAVLJAJTE DATUME DOGADJAJA!!
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  7. #182
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,888
    Thanks Thanks Given 
    1,652
    Thanks Thanks Received 
    2,844
    Thanked in
    1,227 Posts

    Default

    ja bi da se obrati paznja isto na ove iz komunalne
    f6

  8. #183
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,012
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    pazi na kraj ce njemu napisat prijavu zbog prekoracenja
    Trebao ih je pretec... eh dje nije... imao bi ekskluzivni snimak za emisiju za SAT ili tref auto na montenu
    ?

  9. #184
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sto mislite da ce se postic emisijom?
    Mislite da ce te sluzbenike ostaviti bez posla?
    Ili da ce ih poslati na disciplinsku?
    Ili da ce dovesti bolje?
    Ili da ce policija vise postovati zakone?
    Ili da ce neko iz policije da se osvrne na to?

    E bas bih voljela da mi neko kaze sto ocekujete?

  10. #185
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    shelly vec sprema kontranapad iz policije
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  11. #186
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shelly View Post
    A sto mislite da ce se postic emisijom?
    Mislite da ce te sluzbenike ostaviti bez posla?
    Ili da ce ih poslati na disciplinsku?
    Ili da ce dovesti bolje?
    Ili da ce policija vise postovati zakone?
    Ili da ce neko iz policije da se osvrne na to?

    E bas bih voljela da mi neko kaze sto ocekujete?
    Shelly, da svi dijelimo tvoje mishljenje i dalje bi nas policija pendrecima mlatila po gradu bez velikog razloga...

    Treba malo vremena dok nashi ljudi izgrade svijest...

    bez ljutnje! Mi smo forum buddies
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  12. #187
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma ja se potpuno slazem sa tim da treba mnogo toga mijenjati (i ne samo u policiji nego svim drzavnim organima) ali samo se pitam da li je ovo pravi nacin da se nesto postigne.
    Meni se cini da nije.
    Zaista bih voljela da cujem vasa ocekivanja (ovo nije ni ironicno ni zlonamjerno).

  13. #188
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Vidim imas nekih problema da s Bembarom preteknes... :P
    A inace ja mislim da je ovo granicna policija tako i da si ih preteka ne bi ti uradili nista

  14. #189
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Granicna policija je pusiona.
    99% njih ne znaju za sto su tu, i sto treba da rade.
    Zaustavio me i kaze da treba da idem u MUP da izvadim potvrdu da sam se vratio iz Amerike.
    TAKUMI

  15. #190
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shelly View Post
    Ma ja se potpuno slazem sa tim da treba mnogo toga mijenjati (i ne samo u policiji nego svim drzavnim organima) ali samo se pitam da li je ovo pravi nacin da se nesto postigne.
    Meni se cini da nije.

    Zaista bih voljela da cujem vasa ocekivanja (ovo nije ni ironicno ni zlonamjerno).
    Zanima me sto ti mislis, koji je po tebi parvi nacin???Ako slika ili snimak, na kojima se oni nalaze, dokazuju krsenje saobracajnih i drugih zakona, onda ne znam sta je to drugo sto moze dovest do toga da se oni ponasaju za primjer prije svega, pa onda svi ostali.Prije svega, oni su ti koji treba da sluze za primjer i da pokazu gradjanima kako treba da se ponasaju u saobracaju, a ne da izigravaju nedodirive jer su oni policajci.Pa sta ako su policajci???Zakon vazi za sve, pa i za njih.Ja sam za to da se nakupi dovoljno slika i snimaka i onda da se to iznese u medije i da vidimo onda reakciju policije i njihovih zvanicnika.Bem ti tu policiju kad gradjani moraju da ih uce kako treba da se ponasaju.
    Zelio bih tvoj odgovor.Nije ovo atak nikakav na tebe, samo me zanima koji predlog ti imas.

  16. #191
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic siti
    Posts
    1,767
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shelly View Post
    A sto mislite da ce se postic emisijom?
    Ili da ce neko iz policije da se osvrne na to?
    evo ovo ocekujem. pa kolika bi to nekultura bila, kad se poslije prikazivanja svega toga, niko ne bi osvrnuo.

  17. #192
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @Rvasanin, polako samo
    Nije osnovno zanimanje policije da "daje primjer", nego da sprovodi zakone (cinjenica je da ih lose sprovode, tj. selektivno i da ih prilicno lose poznaju, prije svega).
    Ako ovi snimci budu prikazani u nekoj emisiji i ako se pojavi neko od policije da ovo komentarise prvo ce da vas pita sto odma, kad ste vidjeli da se neko od policajaca ne ponasa u skladu sa zakonom, ili vas je ugrozio, niste zvali na br za zalbe na rad policije da prijavite to. Onda ce da vas pita sto vas briga i sto se $ekirate kako on vozi i jel' vam njihov zivot miliji od vaseg. Sledece pitanje: da li postujete saobracajne propise zbog vas i drugih ucesnika u saobracaju ili zbog policije, sto znaci da ce da ispadne da ste nesavjesni.
    Ne bih dalje da gnjavim.
    Zakljucak toga ko se bude pojavio je da ste neozbiljni i da je cijela ova stvar "igra djece kojima je dosadno" koji su pri tom sigurno "neki trkaci".
    @Spale, ponekad se ne osvrcu ni na ozbiljnije stvari. Hoces li to da kazes da do sad nisi znao da ima nekulturnih u policiji?

  18. #193
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pa eto jos se nije ni poslalo u Robin Hood a ti (iz policije) se vec nerviras i pokusavas da odgovoris to.. Makar da shvate da ne odobravamo to sto rade..A ne brini zapitace se malo...
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  19. #194
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefan123 View Post
    Pa eto jos se nije ni poslalo u Robin Hood a ti (iz policije) se vec nerviras i pokusavas da odgovoris to.. Makar da shvate da ne odobravamo to sto rade..A ne brini zapitace se malo...
    Hahahahhahaah, a jes evo se ubih od nervoze, ne znam kako cu zaspat
    Ne pokusavam da odgovorim nego da dobijem odgovor.
    Ja bih najsrecnija bila da je u policiji sve sjajno, bar ne bi slusala psovke i kletve na racun policije svaki dan.
    Ni ne misle (mislimo) da odobravate, ja vas dobronamjerno usmjeravam
    Javicu ti da li se neko zapitao (mada vec znam odgovor).

  20. #195
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shelly View Post
    @Rvasanin, polako samo
    Nije osnovno zanimanje policije da "daje primjer", nego da sprovodi zakone (cinjenica je da ih lose sprovode, tj. selektivno i da ih prilicno lose poznaju, prije svega).
    Ako ovi snimci budu prikazani u nekoj emisiji i ako se pojavi neko od policije da ovo komentarise prvo ce da vas pita sto odma, kad ste vidjeli da se neko od policajaca ne ponasa u skladu sa zakonom, ili vas je ugrozio, niste zvali na br za zalbe na rad policije da prijavite to. Onda ce da vas pita sto vas briga i sto se $ekirate kako on vozi i jel' vam njihov zivot miliji od vaseg. Sledece pitanje: da li postujete saobracajne propise zbog vas i drugih ucesnika u saobracaju ili zbog policije, sto znaci da ce da ispadne da ste nesavjesni.
    Ne bih dalje da gnjavim.
    Zakljucak toga ko se bude pojavio je da ste neozbiljni i da je cijela ova stvar "igra djece kojima je dosadno" koji su pri tom sigurno "neki trkaci".
    @Spale, ponekad se ne osvrcu ni na ozbiljnije stvari. Hoces li to da kazes da do sad nisi znao da ima nekulturnih u policiji?
    Pa radi se o tome da kad oni mogu to da rade i ostanu nekaznjeni, zasto to ne mozemo i mi?Zasto?Zasto ja ne mogu da prodjem kroz crveno, ne ugrozim nikoga i ne budem kaznjen?Zasto?Zasto ja ne mogu da preteknem preko pune kad nema nikoga i ne budem kaznjen?Zasto ja ne mogu da vozim 40 50 iznad ogranicenja kad uslovi puta to dozvoljavaju i ne budem kaznjen???Zasto ja ne mogu da se parkiram na sred ulice kad mi zatreba i ostanem nekaznjen???I da, sta cu ja da imam od toga sto cu nazvat broj za zalbe???Razvlacice to kao i svaki put do sad i na kraju ce mi ubit volju i tako to ide kod nas u drzavi.Uostalom, slike i snimci mogu da dokazu mnogo toga sto rijeci ne mogu.I ovoga puta nece bit da je to samo teorija i prica, konkretno ce bit pokazano kako krse zakon.Zasto da ostanu nekaznjeni?Po cemu se on razlikuje od mene u saobracaju kad nema upaljene rotacije???Ni po cemu!Zasto bi ja bio kaznjen, a on ne?Mislim da grijesis i da ce ovo imat vise efekta nego sto mislis.
    Oni ni jednu jedinu duznost ne rade kako treba.Treba rentirat policiju iz EU da dodje i da pokazu sta znaci "Policija u sluzbi gadjana", a ne ove neobrazovane dzukele da se izivljavaju na ovaj narod.

  21. #196
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ne kazem ja da je to u redu samo kazem sto ce oni da kazu.
    Nisam ja postavljala pitanja nego pretpostavila njihova.
    E da, ne generalizuj toliko.

  22. #197
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shelly View Post
    @Rvasanin, polako samo
    Nije osnovno zanimanje policije da "daje primjer", nego da sprovodi zakone (cinjenica je da ih lose sprovode, tj. selektivno i da ih prilicno lose poznaju, prije svega).
    Ako ovi snimci budu prikazani u nekoj emisiji i ako se pojavi neko od policije da ovo komentarise prvo ce da vas pita sto odma, kad ste vidjeli da se neko od policajaca ne ponasa u skladu sa zakonom, ili vas je ugrozio, niste zvali na br za zalbe na rad policije da prijavite to. Onda ce da vas pita sto vas briga i sto se $ekirate kako on vozi i jel' vam njihov zivot miliji od vaseg. Sledece pitanje: da li postujete saobracajne propise zbog vas i drugih ucesnika u saobracaju ili zbog policije, sto znaci da ce da ispadne da ste nesavjesni.
    Ne bih dalje da gnjavim.
    Zakljucak toga ko se bude pojavio je da ste neozbiljni i da je cijela ova stvar "igra djece kojima je dosadno" koji su pri tom sigurno "neki trkaci".
    @Spale, ponekad se ne osvrcu ni na ozbiljnije stvari. Hoces li to da kazes da do sad nisi znao da ima nekulturnih u policiji?
    Prvo i osnovno zanimanje policije jeste davanje primjera, iliti sprechavanje situacija u kojima oni moraju da intervenishu.

    Nije moja greshka shto kampanja, koju je sama policija pokrenula jer znaju shto se chini, nije doshla do mojih ushiju (ne pratim TV, a bilbordi su mi isuvishe natrpani) pa ne znam broj za zhalbe napamet. Sve i da znam ne bih zvao jer bi se sva energija koju bi utroshili svela na to da provjere chiji je to broj koji se zhali i chiji je to sin. Znachi chisto gubljenje vremena, a i ja sam na postpaidu

    Trece, na pitanje "shto odma taj neko nije prijavio policiju na nashe brojeve" bih mu odgovorio pitanjem "shto cete vi da preduzmete sad kad ZNATE i GLEDATE kako se ponashaju i voze?" Shto je bilo bilo je, shto cemo SAD da radimo.

    Tachno je Shelly da bi objavljivanje ovoga shto imamo bila igra djece kojima je dosadno, ali ja predlazhem da se skupi dosta materijala kako bismo zainteresovali nekog ozbiljnog novinara koji je spreman da napravi ozbiljnu emisiju o aktuelnim deshavanjima shirom Crne Gore, i koji ce pokushati da neshto na bolje promijeni. Ako ne pokushavamo ne mozhemo ni da uspijemo.

    "Neki trkachi" necu mnogo komentarisati. Fino je recheno u snimku da imam problema da pratim policijski auto koji ide 100 km/h. "Neki trkachi" nemaju problema da tuda voze i duplo brzhe od toga.

    E sad, ako si zavrshila sa odgovaranjem na postove, telefon u ruke i bachi koju fotografiju/snimak kako bismo povecali arhivu
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  23. #198
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahaha, jesteee da kidam granu na kojoj sjedim
    Ja ti samo mogu dat br tel za zalbe
    I nije istina da im je posao da daju primjer. To bi trebalo da rade ali im to nije u opisu posla i sprecavanje situacija u kojima bi trebalo da djeluju su preventivne mjere a policija ipak vise sprovodi represivne.
    Ne bi pitali ciji si sin nego bi trazili izjave od policajaca (to uvijek tako ide sto god da je u pitanju, dakle na svaku primjedbu, predstavku ili zalbu na rad odredjenog sluzbenika od istog se trazi pisana izjava). E sto bi kasnije bilo sa tim to zavisi od dokaza koji imas.
    Mislim da nema potrebe narodu otvarat oci jer narod odlicno zna sto se desava ali vecina cuti i zbog toga sam ja ZA ovu akciju koju planirate da sprovedete ali vam samo govorim kako to funkcionise.

  24. #199
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    ja bi da se odje ukljuchi i ombudsman

    a bogme ako ovaj materijal vaskoliki izadje u medije, morace neko reagovat.
    i za ove invalide iz komunalne policije, izasmijah se posteno, oni vazda imaju parking slobodan
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


  25. #200
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic siti
    Posts
    1,767
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shelly View Post
    @Rvasanin, polako samo
    Nije osnovno zanimanje policije da "daje primjer", nego da sprovodi zakone (cinjenica je da ih lose sprovode, tj. selektivno i da ih prilicno lose poznaju, prije svega).
    Ako ovi snimci budu prikazani u nekoj emisiji i ako se pojavi neko od policije da ovo komentarise prvo ce da vas pita sto odma, kad ste vidjeli da se neko od policajaca ne ponasa u skladu sa zakonom, ili vas je ugrozio, niste zvali na br za zalbe na rad policije da prijavite to. Onda ce da vas pita sto vas briga i sto se $ekirate kako on vozi i jel' vam njihov zivot miliji od vaseg. Sledece pitanje: da li postujete saobracajne propise zbog vas i drugih ucesnika u saobracaju ili zbog policije, sto znaci da ce da ispadne da ste nesavjesni.
    Ne bih dalje da gnjavim.
    Zakljucak toga ko se bude pojavio je da ste neozbiljni i da je cijela ova stvar "igra djece kojima je dosadno" koji su pri tom sigurno "neki trkaci".
    @Spale, ponekad se ne osvrcu ni na ozbiljnije stvari. Hoces li to da kazes da do sad nisi znao da ima nekulturnih u policiji?
    Policija je tu zbog gradjana, a ne obratno. Ako se gradjani zale, to ne moze tek tako da prodje, ili bar ne bi trebalo. Mnogo je veci "dogadjaj", kad policajac krsi zakon, nego neko drugi, zato ne stoji ovo da ce se policija braniti napadajuci one koji su snimali. Jasno je kakvo je ukupno stanje u drzavi, ali ne vidim ko moze imati problema od ovoga, osim policije. A evo i na topiku se jedino clanovi policajci i policajke bune. Ja znam da u policiji ima nekulturnih, odnosno da je takva vecina, ali znam i da oni sa mozgom u policiji MORAJU da se prave kulturni, da bi ostali dje jesu, pa od njih i ocekujem da malo sankcionisu nize slojeve.

Page 8 of 25 FirstFirst ... 45678910111218 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •