Page 6 of 25 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast
Results 126 to 150 of 611

Thread: Policija pravi stalno prekrsaje...snimiti ih!

  1. #126
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by maestro View Post
    Treba zvati komunalnu policiju, samo mi recite koju? Jeli ovu :
    http://img3.imagebanana.com/img/hi1qwar/Primjer.jpg

    Obratite paznju na mijesto parkinga i znak sa njihove lijeve strane. A onda ih zovnite da po redu i zakonu kazne nekoga.
    Pa to je idealno mjesto za njihova kola.
    TAKUMI

  2. #127
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SNAKE View Post
    i meni su uzeli vozachku zbog preticanja "kolone". kasnije sam vidio (u Zakonu) da nisam pravio prekrshaj, jer to shto sam preticao nije bila KOLONA.

    zna se tachna definicija KOLONE VOZILA. trebalo bi da obratite paznju na to kad vas policija zaustavi i tereti vas za taj prekrshaj.

    p.s. ako kome treba napisacu definiciju kolone vozila PO ZAKONU.
    koliko ja znam sve sto je 2 ili vise vozila jeste kolona vozila. ako grijesim molim te ispravi me
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  3. #128
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ice View Post
    koliko ja znam sve sto je 2 ili vise vozila jeste kolona vozila. ako grijesim molim te ispravi me
    Vishe od dva vozila je kolona. U prevodu, ako naidjete na dva auta koja guslaju a isprekidana je linija, mozhete OBA da preteknete. Znachi tri ili vishe auta je kolona.
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  4. #129
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Ne znam shto oni smatraju kolonom, ali znam da je po zakonu dozvoljeno preticanje najvishe 2 kola.

    Ma to su magarad samo takva, evo uspjela sam da uzmem vozachku nazad, sjutra idem po nju...


    p.s.
    SNAKE, daj tu definiciju.



    Mademoiselle.

  5. #130
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    From today

    Dakle, kao sto moze da se primijeti, pubovi nemaju tablice, a druga stvar je ta da nisu vezani.Imam i snimak koji ce uskoro bit dostupan

    http://www.sendspace.com/file/rdce5x

    Preko pune
    Last edited by Rvasanin; 19-02-08 at 19:37.

  6. #131
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne radi im ni far..

  7. #132
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pazi kako gleda u retrovizor. :lolblue:
    TAKUMI

  8. #133
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Kolona vozila je niz od tri ili vise vozila koja su zaustavljena na putu ili se krecu jedno iza drugog istom saobracajnom trakom ujednacenom brzinom izmedju kojih ne moze, bez ometanja, uci drugu vozilo." (clan 9 tacka 65 Zakona o bezbjednosti saobracaja na putevima).
    Eto definicije kolone

  9. #134
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,882
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    ZAKON O BEZBJEDNOSTI SAOBRAĆAJA NA PUTEVIMA



    [SIZE=2]Član 9[/SIZE]


    [SIZE=2]65) kolona vozila je niz od tri ili više vozila koja su zaustavljena na putu ili se kreću jedno iza drugog istom saobraćajnom trakom ujednačenom brzinom između kojih ne može bez ometanja ući drugo vozilo;[/SIZE]



    [SIZE=2]10. Preticanje i obilaženje[/SIZE]


    [SIZE=2]Član 44[/SIZE]
    [SIZE=2]Preticanje i obilaženje vozač smije da vrši samo ako time ne ometa normalno kretanje vozila koja dolaze iz suprotnog smjera i ako na putu ima dovoljno prostora za bezbjedno izvođenje tih radnji.[/SIZE]
    [SIZE=2]Vozač ne smije da vrši preticanje i obilaženje kada time, s obzirom na karakteristike puta i postojeće okolnosti na putu i u saobraćaju ili s obzirom na tehnička svojstva vozila kojim upravlja, ugrožava druge učesnike u saobraćaju.[/SIZE]


    [SIZE=2]Član 45[/SIZE]
    [SIZE=2]Preticanje i obilaženje vrši se sa lijeve strane vozila.[/SIZE]
    [SIZE=2]Preticanje mora da se vrši sa desne strane ako je vozilo na kolovozu zauzelo takav položaj i njegov vozač daje takav znak da se sa sigurnošću može zaključiti da to vozilo skreće ulijevo.[/SIZE]
    [SIZE=2]Vozilo koje se kreće po šinama postavljenim na sredini kolovoza ne smije da se pretiče sa lijeve strane. To vozilo može da se pretiče sa desne strane, ako između njega i desne ivice kolovoza postoji saobraćajna traka.[/SIZE]


    [SIZE=2]Član 46[/SIZE]
    [SIZE=2]Ako se na sredini kolovoza nalazi pješačko ostrvo ili obilježen ili na drugi način označen prostor za parkiranje vozila ili neka druga površina koja nije namijenjena za saobraćaj vozila ili neki objekat ili uređaj, vozila moraju da ih obilaze sa desne strane.[/SIZE]
    [SIZE=2]Ako se površine, objekti ili uređaji iz stava 1 ovog člana nalaze na sredini puta sa jednosmjernim saobraćajem, a postavljenim saobraćajnim znakom nije drukčije određeno, oni mogu da se obilaze sa obje strane.[/SIZE]


    [SIZE=2]Član 47[/SIZE]
    [SIZE=2]Vozač kome je dat znak za preticanje sa njegove lijeve strane dužan je da pomjeri svoje vozilo ka desnoj ivici kolovoza.[/SIZE]
    [SIZE=2]Vozač ne smije da povećava brzinu kretanja svog vozila dok ga drugo vozilo pretiče.[/SIZE]
    [SIZE=2]Ako zbog nedovoljne širine kolovoza ili njegovog stanja nije moguće preticanje bez ugrožavanja bezbjednosti saobraćaja, vozač vozila koje se kreće sporije nego vozila koja se kreću neposredno iza njega dužan je da pomjeri svoje vozilo što više udesno, a ako to nije dovoljno da, čim mu to bude moguće, zaustavi svoje vozilo na pogodnom mjestu da bi propustio vozila koja se kreću brže.[/SIZE]


    [SIZE=2]Član 48[/SIZE]
    [SIZE=2]Vozač ne smije vozilom da otpočne preticanje ili obilaženje:[/SIZE]
    [SIZE=2]1) ako bi se za vrijeme preticanja vozilom kretao po neisprekidanoj uzdužnoj liniji koja razdvaja saobraćajne trake ili ako bi vozilom prešao preko te linije;[/SIZE]
    [SIZE=2]2) kolone vozila;[/SIZE]
    [SIZE=2]3) ako je vozač koji se kreće iza njega otpočeo preticanje;[/SIZE]
    [SIZE=2]4) ako je vozač koji je ispred njega na istoj saobraćajnoj traci dao znak da namjerava da pretekne ili obiđe vozilo koje je ispred njegovog vozila ili da obiđe drugu prepreku na putu;[/SIZE]
    [SIZE=2]5) ako saobraćajna traka kojom namjerava da izvrši preticanje nije slobodna na dovoljnom rastojanju tako da bi, vodeći računa o razlici između brzine kretanja svog vozila za vrijeme preticanja i brzine kretanja drugih učesnika u saobraćaju koje namjerava da pretekne, preticanjem ugrozio bezbjednost saobraćaja ili omeo saobraćaj iz suprotnog smjera;[/SIZE]
    [SIZE=2]6) ako po izvršenom preticanju ili obilaženju ne bi ponovo mogao da zauzme položaj na saobraćajnoj traci kojom se kretao prije preticanja ili obilaženja i to bez ometanja ili ugrožavanja ostalih učesnika u saobraćaju, osim kada za preticanje ili obilaženje koristi saobraćajnu traku koja je zabranjena za saobraćaj vozila iz suprotnog smjera;[/SIZE]
    [SIZE=2]7) saobraćajnom trakom koja je namijenjena prinudnom zaustavljanju vozila.[/SIZE]
    [SIZE=2]Vozač koji pretiče dužan je da svoje vozilo drži na potrebnom rastojanju od vozila koje pretiče, tako da ga ne ometa niti ugrožava u saobraćaju.[/SIZE]


    [SIZE=2]Član 49[/SIZE]
    [SIZE=2]Poslije preticanja ili obilaženja jednog ili više vozila vozač je dužan, čim bude moguće da to učini bez ometanja ili ugrožavanja ostalih učesnika u saobraćaju, da vozilom ponovo zauzme položaj na saobraćajnoj traci kojom se kretao prije preticanja, odnosno obilaženja.[/SIZE]


    [SIZE=2]Član 50[/SIZE]
    [SIZE=2]Na kolovozu na kome se saobraćaj vrši u dva smjera vozač ne smije vozilom da pretiče drugo vozilo u tunelu, ispred vrha prevoja puta ili u krivini kada je preglednost puta nedovoljna, osim ako na tim mjestima postoji više saobraćajnih traka obilježenih uzdužnim oznakama na kolovozu i namijenjenih isključivo za kretanje vozila u pravcu kretanja njegovog vozila.[/SIZE]


    [SIZE=2]Član 51[/SIZE]
    [SIZE=2]Vozač ne smije da pretiče drugo vozilo, osim bicikla, bicikla sa motorom i motocikla bez bočne prikolice, neposredno ispred raskrsnice ili na raskrsnici koja nije sa kružnim tokom saobraćaja ili neposredno ispred i na prelazu puta preko tramvajske ili željezničke pruge u nivou bez branika ili polubranika.[/SIZE]
    [SIZE=2]Neposredno ispred raskrsnice i na raskrsnici vozač smije da pretiče:[/SIZE]
    [SIZE=2]1) vozilo koje skreće ulijevo, a pretiče se sa desne strane (član 45 stav 2);[/SIZE]
    [SIZE=2]2) vozilo koje skreće udesno, ali da pri tom svojim vozilom ne prelazi na dio kolovoza namijenjen za saobraćaj vozila iz suprotnog smjera;[/SIZE]
    [SIZE=2]3) vozilo koje se kreće na putu sa prvenstvom prolaza, kao i kada je saobraćaj na raskrsnici regulisan svjetlosnim saobraćajnim znakovima ili znacima koje daje policijski službenik.[/SIZE]
    [SIZE=2]Neposredno ispred i na prelazu puta preko željezničke ili tramvajske pruge u istom nivou bez branika ili polubranika vozač smije da pretiče drugo vozilo kada je saobraćaj na takvom prelazu regulisan uređajima za davanje svjetlosnih saobraćajnih znakova na raskrsnici.[/SIZE]


    [SIZE=2]Član 52[/SIZE]
    [SIZE=2]Vozač ne smije da pretiče drugo vozilo koje se približava obilježenom pješačkom prelazu ili koje prelazi pješački prelaz ili koje je stalo radi propuštanja pješaka na tom prelazu.[/SIZE]


    [SIZE=2]Član 53[/SIZE]
    [SIZE=2]Na putu na kome postoje najmanje dvije saobraćajne trake namijenjene za saobraćaj vozila u istom smjeru i na kome su kolone vozila, vozač vozila koje se ne nalazi na krajnjoj desnoj saobraćajnoj traci može da napusti traku na kojoj se nalazi samo radi skretanja ulijevo ili udesno ili radi parkiranja vozila.[/SIZE]
    [SIZE=2]Na putevima i pod uslovom iz stava 1 ovog člana brže kretanje vozila na jednoj traci od kretanja na drugoj traci ne smatra se preticanjem.[/SIZE]
    [SIZE=2]Ne smatra se preticanjem ni prolaženjem sa desne strane vozila koje, u smislu člana 27 stav 3 ovog zakona, ne koristi za svoje kretanje saobraćajnu traku uz desnu ivicu kolovoza.[/SIZE]

  10. #135
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    To je to, svako vidi prvi dio recenice, niko ne obraca paznju na drugi dio....

    Quote Originally Posted by Shelly View Post
    "Kolona vozila je niz od tri ili vise vozila koja su zaustavljena na putu ili se krecu jedno iza drugog istom saobracajnom trakom ujednacenom brzinom izmedju kojih ne moze, bez ometanja, uci drugO vozilo." (clan 9 tacka 65 Zakona o bezbjednosti saobracaja na putevima).
    Eto definicije kolone
    pazite se samo policije (saobracajne), prevaranti su, a uz to ni ne znaju ZAKON po kojem rade, tako da ce vrlo lako izgovoriti rechenicu tipa:

    A DOBRO TO, TO SE PODRAZUMIJEVA, TO JE TU SAMO PRO FORME, TO NE VAZI U PRAKSI...

    p.s. Shelly AJ LAV JU 2 :joint:
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


  11. #136
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nista, da isprintam ovo i da pokazem drotovima kada podjebavaju.
    TAKUMI

  12. #137
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ako sam te shvatio ponovo.... Na snimku se fino vidi da odrzava brzinu 80km/h a da ga policajac pretice i nastavlja i pretice sledece auto..sto znaci min 90-100km/h da ide...
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  13. #138
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    SNAKE, po tvom tumacenju stvari, HIPOTETICKI GLEDANO, ja bih mogao da se krecem lijevom trakom par kilometara i preteknem nekih 20 auta, ali se to ne racuna kao kolona ukoliko izmedju njih ima dosta razmaka? Naravno, sve ovo preko isprekidane linije...

    Medjutim, ukoliko su "nabijeni" ne smijem da preteknem vise od 2?
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  14. #139
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    SNAKE, po tvom tumacenju stvari, HIPOTETICKI GLEDANO, ja bih mogao da se krecem lijevom trakom par kilometara i preteknem nekih 20 auta, ali se to ne racuna kao kolona ukoliko izmedju njih ima dosta razmaka? Naravno, sve ovo preko isprekidane linije...

    Medjutim, ukoliko su "nabijeni" ne smijem da preteknem vise od 2?


    Da, jer recimo ako su nabijeni ne mos uc izmedju njih ako ti dodje kanta iz suprotnog a ako nisu, mozes!
    TAKUMI

  15. #140
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Kad bi ja ovo panduru reko, mislim da bi oni pukli od smijeha i opet mi uzeli dozvolu
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  16. #141
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Kad bi ja ovo panduru reko, mislim da bi oni pukli od smijeha i opet mi uzeli dozvolu


    To znaci da panduri ne znaju zakon;
    To znaci da njemu treba dat radnu knjizicu i kuci;
    To znaci da (kad vec znamo da su glupi) treba nosit konzu sa sobom.
    TAKUMI

  17. #142
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefan123 View Post
    Ako sam te shvatio ponovo.... Na snimku se fino vidi da odrzava brzinu 80km/h a da ga policajac pretice i nastavlja i pretice sledece auto..sto znaci min 90-100km/h da ide...
    govorim o fotografiji ne o snimku.
    o fotografiji dje se vidi kazaljda na 80 km/h a policajsko auto 50tak metara ispred
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  18. #143
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A to....to naravno nije relevantno...
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  19. #144
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Patrola izmedju nadvoznaka i Dekar pumpe, desna traka je totalno blokirana, svi moramo u lijevu, drot se zajebava sa taxi driverom....


    http://img525.imageshack.us/img525/6...2008049qe5.jpg



    I vidio sam jednu cetvorku i jednu peticu, jednoj ne radi desni far a drugi vozi bez svjetla, i Ladu Nivu dje pretice KOLONU, tri slepera sa H tablicom koji voze nova auta za Roksped, jednu Golf dvicu, onda i ja sam radio istu stvar ali pretekao sam i njih.
    TAKUMI

  20. #145
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    Meni je bilo interesantno iskustvo kada sam isao iz PG za CT. Malo prije tunela ima ona krivina udesno gdje se i zavrsavaju tri trake. E policija je stajala na prosirenju ispred tunela (prosirenje se nalazi tik ispred tunela sa lijeve strane (PG->CT)) i meni u sred krivine izmjerila prekoracenje brzine od 7km preko ogranicenja. Naravno, zaustavili su me i naplatili kaznu a ja sam pri tome da bih stao morao da predjem punu tik ispred tunela i kada sam ih poslije pitao kako sada da se ukljucim u saobracaj vele - udji u auto a ja cu ti reci ima li koga iz tunela...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  21. #146
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    932
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Meni je bilo interesantno iskustvo kada sam isao iz PG za CT. Malo prije tunela ima ona krivina udesno gdje se i zavrsavaju tri trake. E policija je stajala na prosirenju ispred tunela (prosirenje se nalazi tik ispred tunela sa lijeve strane (PG->CT)) i meni u sred krivine izmjerila prekoracenje brzine od 7km preko ogranicenja. Naravno, zaustavili su me i naplatili kaznu a ja sam pri tome da bih stao morao da predjem punu tik ispred tunela i kada sam ih poslije pitao kako sada da se ukljucim u saobracaj vele - udji u auto a ja cu ti reci ima li koga iz tunela...
    ahahahahahhahahaha vrh vrhova :lolblue:

  22. #147
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    pa mene su na tri trake krenuli da zaustave policajci koji su bili na suprotnoj strani...
    znaci ja sam ishao put ct a oni stali onamo na onaj "trotoar" i zaustavljaju narod iz suprotnog smjera.
    I ovaj meni lagano pokazuje rukom da stanem.Dje da stanem druze? Na sred krivine da me odvali neko oTpozadi.
    Tako da sam na brzinu razmislio i samo produzhio.Inace sam ishao dozvoljenom brzinom(upaljena svjetla/vezan) tako da je jedino mogao da me zaustavi zbog rutinske kontrole.
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  23. #148
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic siti
    Posts
    1,767
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aCid_cOokiE View Post
    pa mene su na tri trake krenuli da zaustave policajci koji su bili na suprotnoj strani...
    znaci ja sam ishao put ct a oni stali onamo na onaj "trotoar" i zaustavljaju narod iz suprotnog smjera.
    I ovaj meni lagano pokazuje rukom da stanem.Dje da stanem druze? Na sred krivine da me odvali neko oTpozadi.
    Tako da sam na brzinu razmislio i samo produzhio.Inace sam ishao dozvoljenom brzinom(upaljena svjetla/vezan) tako da je jedino mogao da me zaustavi zbog rutinske kontrole.
    ista stvar se meni desila na magistrali pg-nk prije godinu-2. lik sa moje lijeve strane, odnosno pored suprotne kolovozne trake stoji, i grana rukama... samo pomislih vidi avetinje, i produzih. Naravno, kretah se dozvoljenom brzinom.

  24. #149
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    :lolblue:

    Chush mashu iz suprotne trake... Mahnula bih i ja njima.
    Jutros ih nije bilo ni na jednom mjestu od Bd do Pg (i nazad ), a shto se od kamiona radi trebalo bi da ih bude na svaki km.



    Mademoiselle.

  25. #150
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    @Igi, nisam to ja izmislio. To govori drzavni akt

    a evo vidim da se pricha kako panduri zaustavljaju vozila mashuci RUKAMA.
    necu citirat nikoga, samo cu rec, pandur moze ISKLJUCIVO (opet po ZAKONU) da zaustavi vozilo STOP PALICOM. e jedino ako ne ceraju koga kolima, onda je druga rabota...

    u zdravlje
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


Page 6 of 25 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •